Statystyki Ligue 1

0

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 19 marca

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Amiens1131523,905,249,14
Angers1251404,314,839,14
Bordeaux1321564,555,389,93
Caen1011653,485,699,17
Dijon1271604,385,529,90
Guingamp1511285,214,419,62
Lille1311434,524,939,45
Reims1291514,455,219,66
Monaco1231394,244,799,03
Montpellier1221354,214,668,86
Nantes1451335,184,759,93
Nice1291614,455,5510,00
Ol. Lyon1771256,104,3110,41
Ol. Marsylia1711175,904,039,93
Paris St Germain1911106,823,9310,75
Rennes1521045,433,719,14
St. Etienne1641345,664,6210,28
Strasbourg1221464,215,039,24
Toulouse1181504,075,179,24
Nimes1471215,254,329,57

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Francja - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Amiens32436624
Angers17873733
Bordeaux43382828
Caen15533623
Dijon43134621
Guingamp13325519
Lille768571245
Monaco35383830
Montpellier376106840
Nantes23638931
Nice06333621
Nimes3463101440
Ol. Lyon578715850
Ol. Marsylia2611761345
Paris St Germain1331412222286
Reims84358331
Rennes103746939
St. Etienne67658941
Strasbourg584691345
Toulouse43427828

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 9 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o