Statystyki liga francuska
6 października 2020

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Angers43464,304,608,90
Bordeaux49564,905,6010,50
Brest49544,905,4010,30
Dijon50765,007,6012,60
Lens50206,252,508,75
Lille53435,304,309,60
Lorient49394,903,908,80
Metz48514,805,109,90
Monaco78367,803,6011,40
Montpellier52625,206,2011,40
Nantes33493,675,449,11
Nice45574,505,7010,20
Nimes50555,005,5010,50
Ol. Lyon73487,304,8012,10
Ol. Marsylia36624,507,7512,25
Paris St Germain49355,443,899,33
Reims31573,105,708,80
Rennes56415,604,109,70
St. Etienne45484,504,809,30
Strasbourg39433,904,308,20

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Francja - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-1516-3031-4546-6061-7576-90Razem
Angers15140415
Bordeaux1300059
Brest32512215
Dijon3002005
Lens21331414
Lille12452317
Lorient10223412
Lyon22804117
Marsylia13122312
Metz22212211
Monaco25352017
Montpellier12262316
Nantes13102411
Nice24124215
Nimes10221410
PSG42435826
Reims53231216
Rennes14314518
St. Etienne21132110
Strasbourg03222110

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi
Ostatnia aktualizacja zakładki: 17 listopada (22:00)

Subksrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x