Statystyki rzutów rożnych – Ligue 1

0

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 16 maja

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Amiens1291813,585,038,61
Angers1531614,254,478,72
Bordeaux1551924,315,339,64
Caen1172133,255,929,17
Dijon1591954,425,429,83
Guingamp1861565,174,339,50
Lille1541694,284,698,97
Reims1601964,445,449,89
Monaco1871665,194,619,81
Montpellier1541684,284,678,94
Nantes1751684,864,679,53
Nice1601944,445,399,83
Ol. Lyon2141535,944,2510,19
Ol. Marsylia2091395,813,869,67
Paris St Germain2311436,423,9710,39
Rennes1861505,174,179,33
St. Etienne2141565,944,3310,28
Strasbourg1421833,945,089,03
Toulouse1481824,115,069,17
Nimes1861545,174,289,44

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Francja - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Amiens33439729
Angers1710951143
Bordeaux54583833
Caen26735629
Dijon64245829
Guingamp14436725
Lille8789151562
Monaco363851136
Montpellier31161171452
Nantes3671191147
Nice17365628
Nimes5775121753
Ol. Lyon98107171263
Ol. Marsylia4812881454
Paris St Germain17515152424100
Reims84459535
Rennes1331078950
St. Etienne81068101355
Strasbourg5987141457
Toulouse43548832

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 9 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o