Statystyki Ligue 1

0

Ostatnia aktualizacja zakładki: 17 stycznia

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Amiens811154,055,759,80
Angers86884,534,639,16
Bordeaux821034,325,429,74
Caen711123,555,609,15
Dijon871014,585,329,89
Guingamp106785,584,119,68
Lille92964,604,809,40
Reims911134,555,6510,20
Monaco81984,265,169,42
Montpellier85794,474,168,63
Nantes93984,895,1610,05
Nice93974,895,1110,00
Ol. Lyon104855,474,479,95
Ol. Marsylia115666,393,6710,06
Paris St Germain127727,064,0011,06
Rennes103725,423,799,21
St. Etienne108955,685,0010,68
Strasbourg801054,005,259,25
Toulouse74973,895,119,00
Nimes88774,894,289,17

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Francja - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Amiens12224617
Angers15553221
Bordeaux33271622
Caen14423620
Dijon31133617
Guingamp12325316
Lille66445732
Monaco02362518
Montpellier15464626
Nantes13527826
Nice04222515
Nimes234081027
Ol. Lyon165312633
Ol. Marsylia1310341132
Paris St Germain8377131553
Reims52224116
Rennes91635529
St. Etienne44547731
Strasbourg374531032
Toulouse31326520

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 8 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o