Statystyki rzutów rożnych – Ligue 1

0

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 23 maja

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Amiens1341853,625,008,62
Angers1591644,304,438,73
Bordeaux1651924,465,199,65
Caen1212173,275,869,14
Dijon1641974,435,329,76
Guingamp1911615,164,359,51
Lille1571754,244,738,97
Reims1602064,325,579,89
Monaco1911715,164,629,78
Montpellier1581714,274,628,89
Nantes1781724,814,659,46
Nice1691964,575,309,86
Ol. Lyon2181575,894,2410,14
Ol. Marsylia2181445,893,899,78
Paris St Germain2331486,304,0010,30
Rennes1871615,054,359,41
St. Etienne2161655,844,4610,30
Strasbourg1531844,144,979,11
Toulouse1531914,145,169,30
Nimes1911595,164,309,46

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Francja - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Amiens33439729
Angers1710951143
Bordeaux54583833
Caen26735629
Dijon64245829
Guingamp24536727
Lille10789161767
Monaco373851238
Montpellier31161171553
Nantes3771191148
Nice17365628
Nimes5777121755
Ol. Lyon98109191267
Ol. Marsylia4912981759
Paris St Germain19516162424104
Reims94459536
Rennes13410781052
St. Etienne81168111458
Strasbourg5987141457
Toulouse44549834

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 9 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o