Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
śr. + oznacza średnią zdobytych rzutów rożnych
śr. - oznacza średnią straconych rzutów rożnych
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)

Drużynaśr. +śr. -śr./ mecz
Angers4,914,899,80
Bordeaux4,095,519,60
Brest4,315,409,71
Clermont4,634,379,00
Lens5,314,349,66
Lille5,344,7710,11
Lorient4,345,119,46
Metz3,896,8310,71
Monaco5,633,809,43
Montpellier4,895,4910,37
Nantes5,205,2910,49
Nice5,064,609,66
Ol. Lyon4,784,429,19
Ol. Marsylia5,613,949,56
Paris St Germain5,434,269,69
Reims4,545,439,97
Rennes5,914,7110,63
St. Etienne4,804,379,17
Strasbourg4,835,099,91
Troyes4,265,209,46

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

DrużynaStrzelone1 połowa2 połowa
Paris SG7943.0%57.0%
Rennes7746.8%53.2%
Lyon5942.4%57.6%
Strasbourg5843.1%56.9%
Monaco5745.6%54.4%
Marseille5644.6%55.4%
Lens5547.3%52.7%
Nantes5042.0%58.0%
Montpellier4852.1%47.9%
Bordeaux4746.8%53.2%
Brest4535.6%64.4%
Nice4429.5%70.5%
Lille4261.9%38.1%
Reims3836.8%63.2%
Angers3842.1%57.9%
Saint-Etienne3847.4%52.6%
Clermont3537.1%62.9%
Lorient3441.2%58.8%
Troyes3363.6%36.4%
Metz3158.1%41.9%

Francja - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-1516-3031-4546-6061-7576-90Razem
Angers358106638
Bordeaux5116951147
Brest655713945
Clermont51767935
Lens9710991155
Lille6812421042
Lorient34756934
Lyon691010101459
Marsylia310126131256
Metz66656231
Monaco591210111057
Montpellier8512941048
Nantes678119950
Nice634771744
PSG1012127191979
Reims563761138
Rennes912151562077
St. Etienne549361138
Strasbourg411106121558
Troyes551132733

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

1 liga francuska statystyki piłkarskie z ostatnich meczów

Tym co wyróżnia obstawianie zakładów bukmacherskich, na tle innych gier hazardowych, takich jak ruletka, poker, czy blackjack, jest możliwość rzetelnego przygotowania się przed postawieniem zakładu. Doświadczenie w zawodzie typera, umożliwiające obiektywną ocenę prawdopodobieństwa wygranej, niweluje do minimum czynnik losowy zakładu. Obstawiając swoje typy na wydarzenia sportowe, takie jak turniej Ligue 1 wyniki można więc prognozować z pewną dozą dokładności za pomocą analizy statystycznej danych dostępnych powszechnie w Internecie – np. na naszej stronie.

Tym samym, w ramach niniejszej podstrony oddajemy do Twojej dyspozycji zestawienie najważniejszych informacji piłkarskich. Dowiesz się z nich, jak w bieżącym sezonie przebiega 1 liga francuska, która drużyna prowadzi w rankingach i kim są najskuteczniejsi strzelcy Ligue 1. Dane te pozwolą Ci właściwie zorientować się w temacie, nim podejmiesz się zakładu u bukmachera.

Liga francuska wyniki w tabeli oraz formuła rozgrywek turniejowych

Współczesny format mistrzostw Francji, nazywanych obecnie Ligue 1 pozostaje niezmienny od roku 1932, kiedy to wszedł w życie. Zgodnie z nim turniej toczony jest co roku w systemie kołowym, nieobejmującym podziału na grupy. 1 liga francuska podzielona została na 38 kolejek, w skład których sumarycznie wchodzi 380 pojedynczych spotkań. W tym czasie każda z 20 drużyn, biorących udział w turnieju, zobligowana jest do rozegrania dwóch meczów z każdym innym zespołem. Raz występuje ona na boisku jako gospodarz, następnie zaś w charakterze gościa.

Tym, co determinuje zwycięstwo w zawodach, jest ranking ocen, na którym operuje liga francuska. Wyniki meczów przekładają się na ilość zdobytych przez daną drużynę punktów – za zwycięstwo w meczu przyznawane są 3 punkty, za remis oba zespoły otrzymają po 1 punkcie, natomiast drużyna przegrana nie zdobędzie żadnego punktu. Na podstawie sumy tych wartości, pod koniec sezonu ustalana zostaje klasyfikacja końcowa. W sytuacji, w której dwie drużyny osiągną taką sama liczbę punktów, wyżej w tabeli ulokowany zostaje zespół będący zwycięzcą rozegranego dwumeczu. Jeżeli jednak również w tej sytuacji dojdzie do remisu, pierwszeństwo przyznane zostanie na podstawie aktualnej różnicy bramek w pojedynku bezpośrednim lub całościowego bilansu goli w całym sezonie.

Zwycięska drużyna uhonorowana zostaje mistrzostwem Francji oraz możliwością gry w Lidze Mistrzów UEFA, razem ze zdobywcą drugiego miejsca na podium. Plasujący miejsce trzecie w Ligue 1 strzelcy, aby zagwarantować swojemu klubowi przywilej gry, będą musieli wykazać się skutecznością w fazie Play-off Ligi Mistrzów. Prawo do uczestniczenia w rozgrywkach Ligi Europy UEFA zyskuje ekipa z czwartego miejsca, a w zależności od przebiegu Pucharu Ligi Francuskiej oraz Pucharu Francji, szanse na to otrzymują również drużyny z pozycji piątej (Liga Konferencji Europy – kwalifikacje). Dwie najsłabsze drużyny oddelegowane zostają do gry w Ligue 2, natomiast trzeci zmuszony jest do rozegrania meczu o pozostanie w lidze z trzecią w kolejności ekipą drugoligową.

1 liga francuska strzelcy, bramki i wygrane, czyli statystyki niezbędne do przemyślanego typowania zakładów bukmacherskich

Garść rzetelnych danych statystycznych, to podstawowa broń do walki z przewagą bukmachera. Poniżej w kilku punktach prezentujemy wyliczenie najważniejszych informacji dotyczących turnieju Ligue 1 Statystyki, które należy brać pod uwagę, przy prognozowaniu trafności typów to:

  • Bramki zdobyte. Parametr ten odnosić się może, zarówno do sumy goli, jaką zdobyli strzelcy w lidze francuskiej na przestrzeni całego sezonu, jak i jednego spotkania, bądź połowy meczu,
  • Sumaryczna liczba meczów wygranych, przegranych oraz remisów. Istotne jest, aby rozważyć, jakie czynniki miały wpływ na końcowy wynik spotkania, jak drużyny radzą sobie w obronie stadionu, a jak grają na wyjazdach. Weź pod uwagę również charakter rozgrywek – niektóre kluby przywiązują znacznie większą wagę do gier turniejowych, niż towarzyskich,
  • Najskuteczniejsi strzelcy. Liga francuska obfituje w zawodników odznaczających się na tle drużyny wybitną skutecznością ataku. Z punktu widzenia typera znajomość potencjału poszczególnych zawodników może okazać się niezwykle dochodowa,
  • Ilości rzutów wolnych oraz karnych, jak również czerwonych i żółtych kartek przyznanych danemu zawodnikowi lub całej drużynie,
  • Istotne znaczenie dla przebiegu gry mogą mieć także czynniki, takie jak pogoda, dyskwalifikacje, czy kontuzje.

Jesteśmy zdania, że doświadczony typer, orientujący się w dziedzinie piłki nożnej, nie powinien przepuścić takiego wydarzenia, jak 1 liga francuska. Wyniki piłkarskie zamieszczone w ramach niniejszej podstrony, mogą stanowić doskonałą podstawę do poprawienia swoich dotychczasowych osiągnięć w obstawianiu zakładów. Jeżeli wiesz, jak zastosować je do swoich potrzeb, prawdopodobnie zainteresuje Cię przygotowana przez nasz portal lista legalnych polskich serwisów bukmacherskich. Tym samym zapraszamy do zapoznania się z resztą treści na naszej stronie.

Czy na naszej stronie można sprawdzać statystyki rzutów rożnych w Ligue 1? Tak, na stronie Zawód Typer po każdej kolejce aktualizujemy dane rzutów rożnych. Jakie inne statystyki gracze mogą sprawdzać na stronie Zawód Typer? Po każdej kolejce Ligue 1 aktualizowane są dane zdobywanych bramek w danym kwadransie i połowie meczu.