Bonus Bez Depozytu - Kod Promocyjny

Bonusy powitalne od pierwszego depozytu

Dla aktualnych użytkowników:

Z których bonusów bukmacherskich warto skorzystać:

Fortuna Zakład Bez Ryzyka

Robiąc pierwszy krok najlepszą opcją będzie wykorzystanie bonusu u najpopularniejszego bukmachera w Polsce, odbierając 115 PLN bez ryzyka. Jest to bonus od pierwszej wpłaty na konto bukmachera. Polega on na tym, że jeśli pierwszy zakład (za maksymalną stawkę 115 PLN) nam nie wejdzie – otrzymamy zwrot stawki. Oczywiście tylko i wyłącznie za pierwszy zakład! Bonus może nie oferuje ogromnej kwoty, ale za to warunki obrotu są bardzo przyjazne – wygrana z bonusu nie podlega warunkom obrotu, czyli możemy od razu wypłacić na swoje konto w banku. Z kolei zwrot z bonusu (w razie gdy pierwszy kupon nie wejdzie) podlega tylko 1-krotnemu obrotowi bez minimalnego kursu.

Bonus promocyjny eToto Bez Ryzyka

Bonus na eToto 50 PLN bez ryzyka jest idealny! Działa na podobnych zasadach jak na Fortunie. Tu jednak bukmacher zaszalał i pozwoli nam wypłacić środki bez żadnych warunków obrotu. Gracz stawia kupon za 50 PLN i może wypłacić wygraną kwotę lub zwrot, który przysługuje mu za przegrany pierwszy zakład.

Bonus bukmacherski Bez Depozytu

Bonusy, z których gracze korzystają najchętniej są oczywiście te, które nie wymagają żadnego depozytu-wpłaty na konto bukmachera, czyli 20 PLN bez depozytu. Wśród legalnych bukmacherów wyróżniamy trzy takie bonusy, które widoczne są na samej górze aktualnej zakładki.

Bonus LVBET od pierwszego depozytu

…a właściwie od dwóch pierwszych. Jeśli gracz woli bonusy z wyższymi kwotami – pierwszy w oko rzuca się LVBET, który na start oferuje darmowy zakłady w wysokości dwóch pierwszych wpłat – pierwszy do 1000 PLN, drugi do 500 PLN. Bonusy na LVBET są specyficzne – za depozyt otrzymamy zakład w postaci mnożnika kursu na kwotę depozytu. Wpłacając na przykład 500 PLN, otrzymujemy na konto wpłaconą kwotę oraz darmowy zakład na kwotę 500 PLN (a dokładnie 5 złotych z mnożnikiem kursu x100). W przypadku wpłaty będziemy musieli na dłużej zostać u tego bukmachera, gdyż warunki obrotu są dosyć wysokie, szczególnie, gdy chcemy skorzystać z bonusu w całości.

Kiedy można wypłacić środki? Czym jest obrót?

Obrót to konieczność zagrania za odpowiednią sumę kwot, zanim będzie możliwa wypłata pieniędzy na swoje konto bankowe. Obrót bonusu bez depozytu to zazwyczaj 3-krotność otrzymanej kwoty. Co to oznacza? Otrzymując 20 PLN, musimy zagrać za łącznie 60 PLN. Czyli musimy dokonać wpłaty, aby obrócić bonus? Absolutnie nie! 60 PLN można obrócić na przykład obstawiając na początku 4 kupony po 5 PLN (czyli łącznie 20), a z otrzymanych wygranych stawiamy kolejne kupony, tak aby ostatecznie suma stawek wyniosła 60 – wtedy wygrane środki będzie można wypłacić. Jeśli nadal nie wszystko jest jasne – szerzej ten temat opisaliśmy w poradniku “Jak obrócić bonus?”