Bonus bez depozytu - Kod Promocyjny

Bonusy, które nie wymagają żadnych wpłat na konto. Gracz otrzymuje testowe (realne) 20 złotych na grę. Jednak nie będzie to kwota, którą można od razu wypłacić – przedtem konieczne jest dokonanie odpowiedniego obrotu (bez wpłacania własnych środków).

Bonusy Powitalne

Bonusy oferowane z okazji pierwszej wpłaty (pierwszego depozytu) na konto gracza. Niektórzy bukmacherzy posiadają więcej, niż jeden bonus na start od depozytu. Zazwyczaj jednak wykluczają się one wzajemnie. Gracz musi zdecydować, który bonus będzie dla niego bardziej opłacalny.

Potrzebujesz pomocy w kwestii bonusów? Chcesz poznać naszą opinię? Któryś z warunków obrotu jest niejasny? Znalazłeś błąd w opisie? Zgłoś się do naszego konsultanta na Messenger
Skontaktuj się

Dla aktualnych użytkowników:

Bonusy Bukmacherskie

Oprócz bonusów bez depozytu, które są najbardziej pożądane, znajdziecie również bonusy bukmacherskie od depozytu. Najczęstszymi praktykami bukmacherów są bonusy bukmacherskie 100%, czyli podwajające pierwszą wpłatę. Zazwyczaj towarzyszą one różnym warunkom obrotu przed możliwością wypłaty środków. Innymi praktykowanymi bonusami jest powiększanie wygranych poprzez zdjęcie podatku 6 lub 12%. Taki bonus (“Gram Grubo, czyli bez podatku) od długiego czasu ma bukmacher Totolotek. ForBET oraz LVBET znani są z bonusów okazjonalnych, zazwyczaj na mecze wyższej rangi czy inauguracje kolejek piłkarskich / duże imprezy sportowe.

Jak obrócić środki bonusowe?

Obrót bonusu to nic innego jak konieczność kilkukrotnego zagrania za środki, które otrzymaliśmy jako bonus, zanim te pieniądze staną się Waszą własnością i będziecie mogli je wypłacić. Ile razy trzeba zagrać? Każdy z bukmacherów ma inne warunki, które zależą również od rodzaju bonusu. Na przykład:
Przy bonusie bez depozytu w większości przypadków należy obrócić otrzymane środki 3 razy. Wcale nie oznacza to, że otrzymując 20PLN musimy zagrać jeden zakład za 60 PLN. Jest to nierealne bez dokonania wpłaty, a jak sama nazwa mówi – jest to bonus bez depozytu. Obrót bonusu “3 razy”, “3 krotny” “x3”, różnie się na to mówi, jednak oznacza jedno – jest mnożnikiem. 20 (kwota bonusu) x 3 (mnożnik) = 60 <- to jest nasz wymagany obrót bonusu.
Z kolei przy “bonusach 100%” od depozytu jest to najczęściej 3-6 razy. DODATKOWO, w tym przypadku najczęściej kwota którą należy obrócić to nasz depozyt+otrzymany bonus czyli np. wpłacając 100zł i otrzymując bonus 100zł, kwota, którą będziemy obracać to 200zł.
Więcej o obronie bonusu dowiesz się w poradniku “Jak obrócić bonus bukmacherski?”

Kod Promocyjny, Kod Bonusowy

Dzięki bonusom 20 PLN bez depozytu gracz może przetestować bukmachera bez żadnego wkładu środków własnych. Coraz częstszą praktyką nowych graczy jest zakładanie kont u buków, które oferują takie bonusy bukmacherskie i zbierają na start darmowe (łącznie) 60 złotych. Oprócz darmowych środków ma to jeszcze inne ważne zastosowanie – zanim gracz wpłaci jakiekolwiek własne pieniądze, zdąży przetestować i wykreować swoją własną opinię na temat bukmacherów, dzięki czemu będzie mógł zdecydować mądrzej, który portal będzie mu najbardziej odpowiadał.
Warto jednak pamiętać, że nie poleca się przywiązywania do jednego portalu, gdyż jest to nieopłacalne z prostego powodu – żaden bukmacher nie ma najlepszych kursów na wszystkie zdarzenia, najlepszej aplikacji, najlepszych bonusów, najszerszej oferty – tego wszystkiego jednocześnie. Warto więc posiadać środki na kilku bukmacherach, dzięki czemu gracz ma zdecydowanie większe możliwości!