W niektórych przypadkach godziny otwarcia bukmacherów w święta są ustalone z góry i jednakowe dla wszystkich punktów danej firmy. W innych przypadkach natomiast firma pozostawia dowolność właścicielowi danego punktu i sam może on zdecydować, kiedy i w jakich godzinach pracuje. Poniżej przedstawiamy rozpiskę godzin otwarcia najpopularniejszych bukmacherów w Polsce i ich stacjonarnych punktów.

STS – godziny otwarcia w święta

Jednym z najpopularniejszych polskich bukmacherów bez wątpienia jest STS. Firma posiada zarówno bogatą ofertę na zakłady, jak i coraz nowocześniejszą stronę internetową do zawierania zakładów online. Wielu z graczy zaczynało swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi od słynnych tasiemek za 2 złote w STS. I wielu z nich zostało tam do dziś!

Jeśli ktoś będzie chciał zagrać u bukmachera STS w święta, zrobi to do godziny 16:00.

Zobacz: STS godziny otwarcia

Fortuna – godziny otwarcia w święta

Fortuna w święta

Kolejnym z niezwykle popularnych bukmacherów w Polsce jest Fortuna. Podobnie jak w przypadku STS, swoją działalność rozpoczynali od punktów stacjonarnych, a dziś oferują także niezwykle rozbudowaną ofertę zakładów online czy aplikację mobilną. Przez Internet można grać o dowolnej porze dnia i nocy, a jak będzie z punktami Fortuny w święta?

Zobacz: Fortuna godziny otwarcia

Superbet – godziny otwarcia w święta 2022

Superbet otwarcie święta

Z kolei od punktów naziemnych swoją przygodę z polskim rynkiem rozpoczął bukmacher Superbet. Następnie rumuńska firma przeniosła działalność również do Internetu, gdzie gracze mają możliwość zawierania zakładów online czy to przedmeczowych, czy na żywo.

To czy stacjonarny punkt będzie otwarty w święta, zależy od danego punktu. Poniżej przedstawiamy godziny otwarcia kilku lokali Superbet, które przyjmują od klientów zakłady w święta:

Oleśnica, ul. Rzemieślnicza 10: 10:00 – 15:00

Krasnystaw, ul, Plac 3-go Maja 6: 10:00 – 14:00

Wieluń, ul. Kopernika 25: 10:00 – 14:00

Pruszków, ul. Wojska Polskiego 16a lok. 16: 10:00 – 16:00

Sokołów Podlaski, ul. Wokulskiego 1/6A: 09:30: 18:00

Rzeszów, ul. Cicha 3: 11:00 – 20:00

Ruda Śląska, ul. Solidarności 22 lok 10: 09:00 – 22:00

Kielce, ul. Wojewódzka 2: 09:00 – 16:00

Chojna, ul. Mieszka I 10B: 11:00 – 15:00

Sprawdź: Superbet godziny otwarcia

LV BET –  godziny otwarcia w święta

Choć bukmacher LV BET kojarzy się głównie z zakładami internetowymi, posiada również liczne punkty na terenie całej Polski. W tym przypadku brakuje jednak konkretnych informacji na temat godzin otwarcia danych punktów. Każdy z nich bowiem jest otwarty indywidualnie.

Jeśli ktoś jest ciekawy tego, czy i w jakich godzinach jego lokalny punkt będzie otwarty podczas zbliżających się świąt, musi dopytać na miejscu lub śledzić informacje wywieszone na drzwiach danego punktu. Tak samo, jak w przypadku Superbet tutaj też franczyzobiorca punktu ma ostateczne słowo, jeśli chodzi o ustalenie godzin otwarcia w święta, także należy pytać w poszczególnych punktach.

W Święta LVBet godziny otwarcia zależne od ustaleń poszczególnych punktów.

Forbet – o której godzinie otwarte w święta?

Bukmacher forBET to kolejna firma, która nadal nie zrezygnowała z punktów naziemnych i posiada ich całkiem sporą ilość. Adres lokalu możemy znaleźć na stronie www.iforbet.pl/podstrona/nasze-punkty, a codziennie godziny otwarcia i te w święta pokazane są bezpośrednio na dołączonej mapie.

Godziny otwarcia forBET podobnie, jak w przypadku LVBet w stu procentach zależą od właściciela lokalu. W związku z tym, jeśli ktoś będzie miał chęć postawienia kuponu w forBET w święta, musi wcześniej sprawdzić osobiście lub zadzwonić do danego punktu w celu uzyskania informacji.

O godzinach pracy w święta decyduje właściciel lokalu.

ETOTO –  godziny otwarcia w święta

Bukmacher ETOTO, podobnie jak LV BET, kojarzony jest głównie z zakładami online i telewizją internetową ETOTO TV.  Ta bowiem emituje niezwykle popularny w sieci Quiz pod napięciem. ETOTO do niedawna kojarzony był również ze stacjonarnymi punktami, w których gracze mogli zawierać zakłady w standardowy sposób.

No właśnie, mogli. Dowiedzieliśmy się bowiem, że punkty stacjonarne bukmachera ETOTO są zamknięte do odwołania. Nie zagramy więc tam kuponu ani w święta, ani w najbliższym czasie. Nie pozostało nam tym samym nic innego, jak czekać na oficjalne komunikaty i ewentualny powrót punktów stacjonarnych ETOTO.

Zobacz: Godziny otwarcia ETOTO

Totolotek – godziny otwarcia

Totolotek to jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce, który prowadzi działalność internetową i do niedawna stacjonarną. Firma posiadała 115 lokali na terenie całej Polski, a najwięcej w województwie mazowieckim i wielkopolskim. Totolotek zamknął w 2021 roku swoje punkty stacjonarne.

Zwiń
Czy bukmacherzy mają otwarte punkty naziemne w święta? Zależy, bukmacherzy mają czasem otwarte punkty naziemne w święta. Godziny otwarcia oraz zamknięcia w tych dnia mogą być inne niż w normalne dni. W jakich godzinach LV BET ma otwarte punkty naziemne podczas świąt? Godziny otwarcia w święta w LV BET są uzależnione od danego punktu naziemnego. Zapewne informacja o godzinach otwarcia danego punktu powinna wisieć na drzwiach.