W niektórych przypadkach godziny otwarcia bukmacherów w święta są ustalone z góry i jednakowe dla wszystkich punktów danej firmy. W innych przypadkach natomiast firma pozostawia dowolność właścicielowi danego punktu i sam może on zdecydować, kiedy i w jakich godzinach pracuje. Poniżej przedstawiamy rozpiskę godzin otwarcia najpopularniejszych bukmacherów w Polsce i ich stacjonarnych punktów.

STS – godziny otwarcia w święta

Punkty naziemne STS w święta najczęściej są otwarte od 09:00 do 16:00, a lokale Premium do 18:00. W razie jakichkolwiek zmian odnośnie do konkretnych świąt będziemy o tym na bieżąco informować.

Fortuna – godziny otwarcia w święta

Fortuna w święta

Kolejnym z niezwykle popularnych bukmacherów w Polsce jest Fortuna. Podobnie jak w przypadku STS, swoją działalność rozpoczynali od punktów stacjonarnych, a dziś oferują także niezwykle rozbudowaną ofertę zakładów online czy aplikację mobilną. Przez Internet można grać o dowolnej porze dnia i nocy, a jak będzie z punktami Fortuny w święta?

Superbet – godziny otwarcia w święta 2023

Superbet otwarcie święta

Z kolei od punktów naziemnych swoją przygodę z polskim rynkiem rozpoczął bukmacher Superbet. Następnie rumuńska firma przeniosła działalność również do Internetu, gdzie gracze mają możliwość zawierania zakładów online czy to przedmeczowych, czy na żywo.

To czy stacjonarny punkt będzie otwarty w święta, zależy od danego lokalu. Poniżej przedstawiamy godziny otwarcia kilku lokali Superbet, które przyjmują od klientów zakłady w święta:

  • Oleśnica, ul. Rzemieślnicza 10: 10:00 - 15:00
  • Krasnystaw, ul, Plac 3-go Maja 6: 10:00 - 14:00
  • Wieluń, ul. Kopernika 25: 10:00 - 14:00
  • Pruszków, ul. Wojska Polskiego 16a lok. 16: 10:00 - 16:00
  • Sokołów Podlaski, ul. Wokulskiego 1/6A: 09:30: 18:00
  • Rzeszów, ul. Cicha 3: 11:00 - 20:00
  • Ruda Śląska, ul. Solidarności 22 lok 10: 09:00 - 22:00
  • Kielce, ul. Wojewódzka 2: 09:00 - 16:00
  • Chojna, ul. Mieszka I 10B: 11:00 - 15:00

LV BET -  godziny otwarcia w święta

Choć bukmacher LV BET kojarzy się głównie z zakładami internetowymi, posiada również liczne punkty na terenie całej Polski. W tym przypadku brakuje jednak konkretnych informacji na temat godzin otwarcia danych punktów. Każdy z nich bowiem jest otwarty indywidualnie.

Jeśli ktoś jest ciekawy tego, czy i w jakich godzinach jego lokalny punkt będzie otwarty podczas zbliżających się świąt, musi dopytać na miejscu lub śledzić informacje wywieszone na drzwiach danego punktu. Tak samo, jak w przypadku Superbet tutaj też franczyzobiorca punktu ma ostateczne słowo, jeśli chodzi o ustalenie godzin otwarcia w święta, także należy pytać w poszczególnych punktach.

W Święta LVBet godziny otwarcia zależne są od ustaleń poszczególnych punktów.

ETOTO -  godziny otwarcia w święta

Bukmacher ETOTO, podobnie jak LV BET, kojarzony jest głównie z zakładami online i telewizją internetową ETOTO TV.  Ta bowiem emituje niezwykle popularny w sieci Quiz pod napięciem. ETOTO do niedawna kojarzony był również ze stacjonarnymi punktami, w których gracze mogli zawierać zakłady w standardowy sposób.

No właśnie, mogli. Dowiedzieliśmy się bowiem, że punkty stacjonarne bukmachera ETOTO są zamknięte do odwołania. Nie zagramy więc tam kuponu ani w święta, ani w najbliższym czasie. Nie pozostało nam tym samym nic innego, jak czekać na oficjalne komunikaty i ewentualny powrót punktów stacjonarnych ETOTO.

Zobacz: Godziny otwarcia ETOTO


Czy bukmacherzy mają otwarte punkty naziemne w święta?
Zależy, bukmacherzy mają czasem otwarte punkty naziemne w święta. Godziny otwarcia oraz zamknięcia w tych dnia mogą być inne niż w normalne dni.
W jakich godzinach LV BET ma otwarte punkty naziemne podczas świąt?
Godziny otwarcia w święta w LV BET są uzależnione od danego punktu naziemnego. Zapewne informacja o godzinach otwarcia danego punktu powinna wisieć na drzwiach.