W niektórych przypadkach godziny otwarcia bukmacherów w święta wielkanocne w 2022 roku są ustalone z góry i jednakowe dla wszystkich punktów danej firmy. W innych przypadkach natomiast firma pozostawia dowolność właścicielowi danego punktu i sam może on zdecydować, kiedy i w jakich godzinach pracuje. Poniżej przedstawiamy rozpiskę godzin otwarcia najpopularniejszych bukmacherów w Polsce i ich stacjonarnych punktów.

 

STS – godziny otwarcia w święta

Jednym z najpopularniejszych polskich bukmacherów bez wątpienia jest STS. Firma posiada zarówno bogatą ofertę na zakłady, jak i coraz nowocześniejszą stronę internetową do zawierania zakładów online. Wielu z graczy zaczynało swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi od słynnych tasiemek za 2 złote w STS. I wielu z nich zostało tam do dziś!

Jeśli ktoś będzie chciał zagrać u bukmachera STS w Wielkanoc niestety tego nie zrobi gdyż punkty będą zamknięte. Jeśli jednak będziecie chcieli zagrać w pozostałe dni Świąt nic nie będzie stało na przeszkodzie.

Godziny otwarcia STS w kwietniu

Wielka Sobota (16.04) – 9:00 – 16:00

Wielkanoc (17.04) – nieczynne

Poniedziałek Wielkanocny (18.04) – 9:00 – 16:00

Lokale premium będą otwarte we wszystkie powyższe dni w godzinach 9:00 – 18:00

Zobacz: STS godziny otwarcia

Fortuna – godziny otwarcia w święta

Fortuna w święta

Kolejnym z niezwykle popularnych bukmacherów w Polsce jest Fortuna. Podobnie jak w przypadku STS, swoją działalność rozpoczynali od punktów stacjonarnych, a dziś oferują także niezwykle rozbudowaną ofertę zakładów online czy aplikację mobilną. Przez Internet można grać o dowolnej porze dnia i nocy, a jak będzie z punktami Fortuny w święta?

W przypadku, gdy ktoś będzie miał ochotę na emocje związane z zakładami bukmacherskimi w Święta, będzie mógł to zrobić we wszystkie dni oprócz niedzieli.

Godziny otwarcia Fortuny w święta

Wielka Sobota (16.04) – 8:30-16:00

Wielkanoc (17.04) – Nieczynne

Poniedziałek Wielkanocny (18.04) – 9:30-14:30

Zobacz: Fortuna godziny otwarcia

Superbet – godziny otwarcia w święta 2022

Superbet otwarcie święta

Z kolei od punktów naziemnych swoją przygodę z polskim rynkiem rozpoczął bukmacher Superbet. Następnie rumuńska firma przeniosła działalność również do Internetu, gdzie gracze mają możliwość zawierania zakładów online czy to przedmeczowych, czy na żywo.

To czy stacjonarny punkt będzie otwarty, czy zamknięty w Święto Zmarłych czy też Dzień Niepodległości będzie zależało od danego punktu.

Sprawdź: Superbet godziny otwarcia

LV BET –  godziny otwarcia w święta

Choć bukmacher LV BET kojarzy się głównie z zakładami internetowymi, posiada również liczne punkty na terenie całej Polski. W tym przypadku brakuje jednak konkretnych informacji na temat godzin otwarcia danych punktów. Każdy z nich bowiem jest otwarty indywidualnie.

Jeśli ktoś jest ciekawy tego, czy i w jakich godzinach jego lokalny punkt będzie otwarty podczas zbliżających się świąt, musi dopytać na miejscu lub śledzić informacje wywieszone na drzwiach danego punktu. Tak samo jak w przypadku Superbet tutaj też franczyzobiorca punktu ma ostateczne słowo jeśli chodzi o ustalenie godzin otwarcia w święta także należy pytać w poszczególnych punktach.

W Święta godziny otwarcia zależne od ustaleń poszczególnych punktów

ETOTO –  godziny otwarcia w święta

Bukmacher ETOTO, podobnie jak LV BET, kojarzony jest głównie z zakładami online i telewizją internetową ETOTO TV.  Ta bowiem emituje niezwykle popularny w sieci Quiz pod napięciem. ETOTO to jednak również stacjonarne punkty, w których gracze mogli zawierać zakłady w standardowy sposób.

No właśnie, mogli. Dowiedzieliśmy się bowiem, że punkty stacjonarne bukmachera ETOTO są zamknięte do odwołania. Nie zagramy więc tam kuponu ani w święta, ani w najbliższym czasie. Nie pozostało nam tym samym nic innego, jak czekać na oficjalne komunikaty i ewentualny powrót punktów stacjonarnych ETOTO.

Zobacz: Godziny otwarcia ETOTO

Totolotek – godziny otwarcia

Totolotek to jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce, który prowadzi działalność internetową i do niedawna stacjonarną. Firma posiadała 115 lokali na terenie całej Polski, a najwięcej w województwie mazowieckim i wielkopolskim. Totolotek zamknął w 2021 roku swoje punkty stacjonarne.

Forbet – o której godzinie otwarte w święta?

Bukmacher forBET to kolejna firma, która nadal nie zrezygnowała z punktów naziemnych i posiada ich całkiem sporą ilość. Adres lokalu możemy znaleźć na stronie www.iforbet.pl/podstrona/nasze-punkty, a codziennie godziny otwarcia i te w święta pokazane są bezpośrednio na dołączonej mapie.

Czy bukmacherzy mają otwarte punkty naziemne w święta? Zależy, bukmacherzy mają czasem otwarte punkty naziemne w święta. Godziny otwarcia oraz zamknięcia w tych dnia mogą być inne niż w normalne dni. W jakich godzinach LV BET ma otwarte punkty naziemne podczas świąt? Godziny otwarcia w święta w LV BET są uzależnione od danego punktu naziemnego. Zapewne informacja o godzinach otwarcia danego punktu powinna wisieć na drzwiach.