W niektórych przypadkach godziny otwarcia bukmacherów w święta są ustalone z góry i jednakowe dla wszystkich punktów danej firmy. W innych przypadkach natomiast firma pozostawia dowolność właścicielowi danego punktu i sam może on zdecydować, kiedy i w jakich godzinach pracuje. Poniżej przedstawiamy rozpiskę godzin otwarcia najpopularniejszych bukmacherów w Polsce i ich stacjonarnych punktów.

STS – godziny otwarcia w święta

Godziny otwarcia STS w święta to najczęściej 09:00 do 16:00, a lokale Premium do 18:00. W razie jakichkolwiek zmian odnośnie do konkretnych świąt będziemy o tym na bieżąco informować. Warto pamiętać, że wiele zależy od lokalizacji danego punktu.

Fortuna – godziny otwarcia w święta

Kolejnym z niezwykle popularnych bukmacherów w Polsce jest Fortuna. Podobnie jak w przypadku STS, swoją działalność rozpoczynali od punktów stacjonarnych, a dziś oferują także niezwykle rozbudowaną ofertę zakładów online czy aplikację mobilną. Przez Internet można grać o dowolnej porze dnia i nocy, a jak będzie z punktami Fortuny w święta? W Fortuna godziny otwarcia mogą być różne dla każdego lokalu.

Superbet – godziny otwarcia w święta 2024

Z kolei od punktów naziemnych swoją przygodę z polskim rynkiem rozpoczął bukmacher Superbet. Następnie rumuńska firma przeniosła działalność również do Internetu, gdzie gracze mają możliwość zawierania zakładów online czy to przedmeczowych, czy na żywo.

Z dniem 14 września 2023 roku Superbet zakończył jednak przyjmowanie zakładów w lokalach naziemnych. Tym samym bukmacher koncentruje się wyłącznie na przyjmowaniu zakładów online.

LV BET -  godziny otwarcia w święta

Choć bukmacher LV BET kojarzy się głównie z zakładami internetowymi, posiada również liczne punkty na terenie całej Polski. W tym przypadku brakuje jednak konkretnych informacji na temat godzin otwarcia danych punktów. Każdy z nich bowiem jest otwarty indywidualnie.

Jeśli ktoś jest ciekawy tego, czy i w jakich godzinach jego lokalny punkt będzie otwarty podczas zbliżających się świąt, musi dopytać na miejscu lub śledzić informacje wywieszone na drzwiach danego punktu. Tak samo, jak w przypadku Superbet tutaj też franczyzobiorca punktu ma ostateczne słowo, jeśli chodzi o ustalenie godzin otwarcia w święta, także należy pytać w poszczególnych punktach. W Święta LVBet godziny otwarcia zależne są od ustaleń poszczególnych punktów.

ETOTO -  godziny otwarcia w święta

Bukmacher ETOTO, podobnie jak LV BET, kojarzony jest głównie z zakładami online i telewizją internetową ETOTO TV.  Ta bowiem emituje niezwykle popularny w sieci Quiz pod napięciem. ETOTO do niedawna kojarzony był również ze stacjonarnymi punktami, w których gracze mogli zawierać zakłady w standardowy sposób.

Dowiedzieliśmy się, że punkty stacjonarne bukmachera ETOTO są zamknięte do odwołania. Nie zagramy więc tam kuponu ani w święta, ani w najbliższym czasie. Nie pozostało nam tym samym nic innego, jak czekać na oficjalne komunikaty i ewentualny powrót punktów stacjonarnych ETOTO.


Czy bukmacherzy mają otwarte punkty naziemne w święta?
Niektórzy z bukmacherów mają otwarte punkty stacjonarne w święta. Warto śledzić informacje w lokalach i na stronach internetowych.
W jakich godzinach LV BET ma otwarte punkty naziemne podczas świąt?
Godziny otwarcia w święta w LV BET są uzależnione od danego punktu naziemnego. Informacja o godzinach otwarcia danego punktu powinna być dostępna w lokalu.