Paysafecard to jedna z wielu metod płatności na świecie, która wykorzystując technologię pre-paid jest dostępna w 46 krajach na całym świecie, podkreślając swoją nowoczesność. Dzięki karcie paysafecard zrealizujemy płatności w sklepach internetowych zajmujących się sprzedażą produktów z praktycznie wszystkich branż.

Każdy zakupiony kupon paysafecard przypomina do złudzenia wydruk doładowania telefonicznego, które możemy kupić np. w hipermarketach. Kupon zawiera kod PIN składający się z 16 cyfr. Możemy z niego korzystać aż do wyczerpania się środków na karcie, jednak należy pamiętać, że środki musimy wykorzystać do 12 miesięcy od momentu pierwszej dokonanej przez nas wpłaty. Po upływie roku z karty zostaną potrącone odsetki, a ich wysokość uzależniona jest od wartości zakupionego kuponu. Saldo naszego kuponu można sprawdzać na stronie internetowej Paysafecard, a płacąc tą metodą, zachowujemy anonimowość, co jest ogromnym plusem w dzisiejszych czasach. Płatności za pomocą tej karty u legalnego bukmachera są realizowane niemal natychmiastowo.

GDZIE KUPIĆ KARTĘ PAYSAFECARD I ZA JAKĄ KWOTĘ?kupowanie paysafecard

Doładowanie Paysafecard można kupić w większości popularnych sklepów na świecie. W Polsce dystrybutorami tej nowoczesnej metody są m.in. Lewiatan, Społem, Żabka, Intermarche, Auchan, Carrefour Express, Ruch, Real, Kolporter, Polo Market, Poczta Polska, Pepco, Fresh Market, Inmedio, 1 Minute, Stefczyk Finanse, Małpka Express, Euronet, Kefirek, Komputronik, Dino, ABC, Statoil, Empik i Mediaexpert. W zależności za ile chcemy doładować nasze konto u bukmachera mamy do wyboru pięć kart o wartościach:

 • 20 zł,
 • 30 zł,
 • 50 zł,
 • 100 zł,
 • 200 zł.

Jeżeli chcemy wpłacić większą sumę, to oczywiście musimy zakupić większą liczbę kart i użyć ich kodów na stronie firmy bukmacherskiej.

PAYSAFECARD STSpaysafecard bukmacherzy

STS jako jeden z najpopularniejszych legalnych bukmacherów w naszym kraju dba o swoich klientów, dając im kilka metod płatności, w tym także omawianą przez nas paysafecard. Po kupieniu karty i zalogowaniu na nasze konto w STS klikamy zakładkę „wpłata”. Następnie zostaniemy przekierowani do strony, na której musimy określić kwotę, za jaką chcemy doładować konto gracza. Po wpisaniu i kliknięciu napisu „wpłać” otworzy się zabezpieczona strona prezentująca wszystkie dostępne przez bukmachera STS metody płatności. Przez Paysafecard w STS nie zasilamy konta gracza bezpośrednio i musimy to zrobić przez system Dotpay. Po wybraniu opcji Dotpay klikamy na paysafecard i wprowadzamy 16-cyfrowy kod PIN. Po chwili otrzymamy informację, że transakcja została przeprowadzona pomyślnie, a nasze konto STS zostało doładowane wskazaną kwotą.

Zobacz też: Bonusy bez depozytu

PAYSAFECARD FORTUNA

Drugi najpopularniejszy bukmacher w Polsce niestety nie oferuje swoim klientom metody paysafecard oraz systemu PayPal, co w naszym odczuciu jest sporym minusem, ponieważ coraz więcej firm otwiera się na najnowocześniejsze formy wpłaty pieniędzy na konto gracza. Korzystający z Fortuny gracze mogą natomiast skorzystać z takich metod jak:

 • VISA, Mastercard,
 • BLIK,
 • Tpay,
 • PayU.

PAYSAFECARD forBET

Bukmacher psc to także firma forBET, która oferuje szybkie i wygodne metody płatności za pomocą karty paysafecard. Po zalogowaniu się na konto w portalu iforbet.pl wchodzimy w zakładkę „wpłać”, która znajduje się w prawym górnym rogu przy zakładce „TWOJE BONUSY”. Następnie wybieramy metodę płatności Dotpay, ponieważ tak jak w przypadku bukmachera STS i pozostałych bukmacherów nie znajdziemy bezpośrednio przycisku paysafecard, dlatego większości graczy może czasem umknąć ten fakt, gdy szukają firmy oferującej właśnie tę metodę. Następnym krokiem jest wpisanie kwoty i użycie przycisku „wpłać”. Zostaniemy przekierowani na zabezpieczoną stronę i na samym dole w kategorii „Portmonetki elektroniczne” wybieramy paysafecard. Ostatnim krokiem jest wpisanie 16-cyfrowego kodu PIN, zaakceptowaniu regulaminu i wciśnięciu przycisku „Płatność”. W ciągu kilku chwili nasze konto na forBET zostanie zasilone kwotą, jaką podaliśmy podczas formularza.

Rejestracja konta w forBET

PAYSAFECARD BETCLIC

Betclic jako świeży legalny bukmacher na naszym rynku również postarał się, jeśli chodzi o metody płatności, oferując swoim graczom paysafecard. Jest to jeden z trzech bukmacherów, który po wejściu w zakładkę „wpłaty” bezpośrednio informuje nas o tej metodzie, bez ukrywania tego, jak ma to w przypadku STS, czy forBET, gdzie dopiero po wejściu w Dotpay mamy możliwość wpłaty za pomocą karty paysafecard.

[blok_bonus]

PAYSAFECARD SUPERBETpaysafecard bukmacherka

Superbet jako topowy bukmacher w Polsce nie zapomniał o metodzie paysafecard. W celu dokonania depozytu tą metodą zaloguj się na swoje konto w Superbet i kliknij „Dokonaj wpłaty”. Następnie wprowadź kwotę, podaj kod karty lub wpisz dane do logowania na koncie paysafecard i zatwierdź transakcję. Warto wspomnieć, że bukmacher psc, jakim jest Superbet, jako jeden z nielicznych umożliwia także wypłaty na konto Paysafecard.

PAYSAFECARD TOTALBETpaysafecard bukmacherka

Kolejnym bukmacherem z paysafecard jest Totalbet. Wystarczy zalogować się na konto, używając nazwy użytkownika/e-mail oraz hasło. Następnie w celu dokonania wpłaty należy przejść do kategorii „Moje konto” –> „Wpłata”. Funkcja wpłaty środków za pomocą paysafecard pojawia się, gdy zaznaczymy opcję „Dotpay”.

PAYSAFECARD PZBUKpaysafecard bukmacherka

Minimalna kwota wpłaty w PZBuk to 5 zł. Karta paysafecard nie ma takiego nominału dlatego, aby zasilić konto u tego bukmachera, należy kupić minimum jedną kartę psc za 20 zł. Podczas depozytu trzeba wybrać usługę Dotpay, ponieważ tak jak w przypadku innych bukmacherów z psc nie znajdziemy bezpośrednio przycisku paysafecard. Środki zostają zaksięgowane natychmiastowo.

PAYSAFECARD LVBETpaysafecard bukmacherka

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich operatorów zakładów sportowych, czyli LVBet, akceptuje mnóstwo opcji zasilania konta gracza. Firma akceptuje wpłaty poprzez Plix, Przelewy24, Google Pay, Apple Pay, karty płatnicze, BLIK, PayPal oraz paysafecard. Jak dokonać wpłaty u tego bukmachera poprzez psc?

 • Zarejestruj konto w LVBet,
 • Zaloguj się na swoje konto,
 • Przejdź do okna wpłat,
 • Określ kwotę i formę dokonania wpłaty (w tym przypadku paysafecard),
 • Zaakceptuj wpłatę i ciesz się ze środków, które możesz wykorzystać na obstawianie zakładów.

PAYSAFECARD BETFANpaysafecard bukmacherka

Zakład bez ryzyka Betfan z prostym regulaminem obrotu jest dostępny dopiero po dokonaniu pierwszego depozytu. Firma wymaga jednak wysłania pieniędzy z imiennego konta bankowego. Jest to konieczne, aby bukmacher miał możliwość poprawnej weryfikacji i przypisania numery konta do Waszych wygranych. Przy kolejnych wpłatach możecie już zmienić metodę. Jak to zrobić? Wystarczy wejść w opcję „Wpłaty” na swoim BETkoncie, wybrać metodę np. paysafecard i wpisać 16-cyfrowy kod.

PAYSAFECARD TOTOLOTEKpaysafecard bukmacherka

Najstarszy bukmacher na polskim rynku, kiedy w 2019 roku przejęli go Niemcy, zmienił swoje logo, ofertę, a także system płatności. Oczywiście pośród wielu metod wpłaty bukmachera Totolotek karta paysafecard zajmuje należne sobie miejsce. Wpłata jest realizowana za pośrednictwem Dotpay.

PAYSAFECARD ETOTOpaysafecard bukmacherka

Bukmacher z psc, którego ambasadorem jest m.in. Mateusz Borek to eTOTO. Jak dokonać tutaj depozytu? Wszystko jest bardzo proste i nawet początkujący gracze poradzą sobie z tym bez żadnych problemów. Wejdź na oficjalną stronę, a w prawym górnym rogu kliknij czerwony napis „Wpłata”. Wpisz kwotę, jaką chcesz wpłacić. W przypadku bukmacherów z paysafecard musi to być minimum 20 zł. Następnie z listy wybierz „Inne”. Kliknij baner paysafecard, a zostaniesz przekierowany na oficjalną stronę paysafecard. Po zalogowaniu się doładuj konto, wprowadzając 16-cyfrowy kod i zatwierdź transakcję. Pieniądze trafią na Twój profil gracza eTOTO w ciągu kilku chwil.

ZALETY PAYSAFECARDpaysafecard zalety

 • Możliwość kupna karty w punktach stacjonarnych lub online,
 • Anonimowość podczas wykonywania płatności,
 • Korzystanie z aplikacji mobilnej,
 • Bezpieczeństwo użytkowania,
 • Prosta obsługa,
 • Dobry kontakt z supportem,
 • Możliwość sprawdzenia ilości środków na karcie,
 • Bardzo szybkie płatności,
 • Niskie koszty przewalutowania.

WADY PAYSAFECARDpaysafecard wady

– Brak możliwości wypłaty środków z karty na konto bankowe,

– Limit transakcji (1000 zł).

 

Płatności Paysafecard Fortunaniedostępne
Płatności Paysafecard STSdostępne
Płatności Paysafecard Betclicdostępne
Płatności Paysafecard BETFANdostępne

PaySafeCardem można wpłacić środki na konta Betclic, Superbet, Lvbet, eTOTO, PZBuk, Totalbet, Totolotek, STS, Betfan, oraz forBET.
PaySafeCard można kupić w większości kiosków oraz sklepach sieci Żabka.