Bukmacher Betters to nowy gracz na polskim rynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny Betters – jaki jest kod bonusowy? Bukmacher Betters – który ze znanych komentatorów sportowych reklamuje zakłady bukmacherskie Betters? Bonus powitalny Betters – jaki jest bonus na start Betters? Aplikacja Betters – czy jest dostępna apka Betters iOS i Android?

Kod promocyjny Betters

Kod promocyjny Betters, czyli w jaki sposób nowy bukmacher stara się zachęcić graczy do założenia u nich konta i regularnej gry? Trzeba przyznać, że rynek zakładów bukmacherskich w Polsce jest mocno rozwinięty i wiele firm ma od lat ugruntowaną pozycję w świadomości graczy. Nowej firmie może być więc trudno się przebić, jeśli nie zastosuje ciekawych promocji, takich jak kod bonusowy czy freebety na start. Jak sprawa wygląda, jeśli chodzi o kod promocyjny Betters?

Z kodem bonusowym TYPERVIP odbierzesz freebet 20 złotych na start. Na czym polega promocja? Po wpisaniu kodu TYPERVIP przy rejestracji w zakładce „Kod promocyjny” i przejściu procesu rejestracji, w ciągu trzech dni musisz postawić zakład za co najmniej 20 złotych. Wówczas system aktywuje promocję i przyzna freebet w wysokości 20 złotych.

Freebet jest do wykorzystania w ciągu 30 dni od jego przyznania. Jak czytamy w warunkach promocji, „za freebet możesz postawić zakład singiel lub kombi z kursem minimalnym 1.80”.

Bukmacher Betters

Bukmacher Betters za zadanie z pewnością ma więc przyciągnięcie nowych graczy. Oprócz kodów promocyjnych, aplikacji i szeregu innych udogodnień dla typerów, z pewnością pomóc w tym może znany ambasador, który swoją twarzą czy za pośrednictwem mediów społecznościowych rozreklamuje nową markę.

Zakłady bukmacherskie Betters postawiły na Bożydara Iwanowa, jednego z najpopularniejszych komentatorów piłkarskich w Polsce, od lat związanego z telewizją Polsat Sport. Twarz Iwanowa, znajdującą się na banerach z promocjami i bonusami Betters, możemy więc zobaczyć zaraz po wejściu na oficjalną stronę bukmachera.

Zakłady bukmacherskie Betters na oficjalnej stronie zwracają uwagę, że są legalnym bukmacherem z wyłącznie polskim kapitałem. Stojąca za projektem Silesia Entertainment Sp. z o.o. swoją siedzibę ma w Cieszynie przy ulicy Menniczej 1.

Warto sprawdzić: Kod promocyjny Betclic

Bonus powitalny Betters

Nic tak jednak nie przyciąga graczy do gry u danego bukmachera, jak ciekawy bonus powitalny. Betters postawił na freebety. Oprócz wyżej wspomnianego freebetu w wysokości 20 złotych bonus na start Betters to także ciekawa promocja, w której bonus Betters w wysokości 50 złotych dostaje co 50-ty zarejestrowany użytkownik. O co chodzi w tym bonusie powitalnym Betters?

Po zarejestrowaniu się i dokonaniu wpłaty na konto gracz otrzymuje potwierdzenie udziału w promocji. Następnie potrzeba… nieco szczęścia – freebet Betters otrzymuje co 50-ty zarejestrowany użytkownik. Freebet jest do wykorzystania w 30 dni, a można postawić za niego zakład singiel lub kombi z kursem minimalnym 1.80.

To jednak nie koniec, jeśli chodzi o bonus na start Betters. Kolejną freebetową promocją jest „threebet”, polegająca na otrzymaniu trzech kolejnych freebetów o wartości 20 złotych każdy. Po zarejestrowaniu się lub zalogowaniu należy postawić zakład za minimum 50 złotych z kursem całkowitym minimum 3.00. Po otrzymaniu potwierdzenia udziału w promocji, do 72 godzin trzeba postawić kolejne dwa zakłady za minimum 50 złotych z kursem całkowitym minimum 3.00. Następnym krokiem jest odbiór trzech freebetów o wartości 20 złotych każdy.

W skrócie – trzy zakłady na przestrzeni 72 godzin = trzy freebety do wykorzystania w kolejnych 30 dniach z kursem całkowitym co najmniej 1.80.

Jak widać, bonus Betters opiera się głównie na freebetach. Jeśli ktoś jest fanem tego typu zakładów, z pewnością bonus na start Betters może być dla niego atrakcyjny.

Zobacz też: Kod promocyjny eWinner

Aplikacja Betters

Aplikacja Betters, czyli coś, co z pewnością w znaczącym stopniu ułatwiłoby grę typerom, którzy cenią sobie możliwość zawierania zakładów przy pomocy telefonów. Czy apka Betters iOS lub apka Betters Android są już dostępne do pobrania? Wygląda na to, że firma na początku swojej działalności stawia na graczy „komputerowych”. Na oficjalnej stronie Betters próżno szukać bowiem informacji na temat tego, na jakie urządzenia aplikacja Betters jest dostępna i czy w ogóle… jest.

Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na komunikaty firmy związane z takimi udogodnieniami dla graczy, jak apka Betters iOS czy apka Betters Android.

Nazwa bukmacheraBetters
Legalny bukmacherTak
Promocje dla nowych graczyFreebety
Aplikacja mobilnaNie

Sprawdź także: Kod promocyjny Betfan

FAQ – Pytania i odpowiedzi

Czy bukmacher Betters jest legalny?

Tak, Betters jest legalnym polskim bukmacherem.

Kto jest ambasadorem bukmachera Betters?

Twarzą Betters jest Bożydar Iwanow, popularny komentator piłkarski.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze