ODBIERZ BEZ RYZYKA

DO 300 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

ODBIERZ BEZ RYZYKA

DO 300 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

 

Bukmacher Betters to nowy gracz na polskim rynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny Betters – jaki jest kod bonusowy? Bukmacher Betters – który ze znanych komentatorów sportowych reklamuje zakłady bukmacherskie Betters? Bonus powitalny Betters – jaki jest bonus na start Betters? Aplikacja Betters – czy jest dostępna apka Betters iOS i Android?

 

Kod promocyjny BettersTYPERVIP
Zakład bez ryzyka 300 PLN
Freebet40 PLN
Gra bez podatkuPrzy 8 trafionych zdarzeniach
Aplikacja mobilnaTylko Android

 

Bonus na start Betters

Większość nowych podmiotów stara się wprowadzać szeroką ofertę powitalną składającą się z co najmniej dwóch bonusów. Najczęściej można spotkać bonus od wpłat oraz zakład bez ryzyka. Te dwie promocje cieszą się największym uznaniem wśród typerów, jednak nie wolno też zapominać o bonusach bez depozytu, nazywanych inaczej freebetami. Zakłady bukmacherskie Betters postawiły na dwa główne bonusy na start.

Pierwszy z nich to cashback wynoszący 300 PLN, zaś drugi to freebet startowy 40 zł. Łącznie daje to 340 zł. Nie jest to suma, która zwaliłaby nas z nóg, ponieważ dla porównania, bonus Totalbet na powitanie daje aż 5040 zł, a LVBet 3353 zł. Nie mniej jednak uważamy, że bonus na start z kodem promocyjnym Betters jest godny uwagi przede wszystkim ze względu na przystępne warunki obrotu i freebet, który rzadko udostępniają firmy rozpoczynające działalność.

Kod promocyjny Betters 2022

Kod promocyjny Betters, czyli w jaki sposób nowy bukmacher stara się zachęcić graczy do założenia u nich konta i regularnej gry? Trzeba przyznać, że rynek zakładów bukmacherskich w Polsce jest mocno rozwinięty i wiele firm ma od lat ugruntowaną pozycję w świadomości graczy. Nowej firmie może być więc trudno się przebić, jeśli nie zastosuje ciekawych promocji, takich jak kod bonusowy czy freebety na start. Jak sprawa wygląda, jeśli chodzi o kod promocyjny Betters?

Z kodem bonusowym TYPERVIP odbierzesz freebet 40 złotych na start oraz cashback 100% do 300 PLN. Na czym polega promocja? Po wpisaniu kodu TYPERVIP przy rejestracji w polu „kod promocyjny” i przejściu procesu rejestracji, w ciągu trzech dni musisz postawić zakład za co najmniej 20 złotych. Wówczas system aktywuje promocję i przyzna freebet w wysokości 40 złotych. Freebet jest do wykorzystania w ciągu 3 dni od jego przyznania.

Nasz Betters kod promocyjny gwarantuje również cashback zwracający całą stawkę kuponu w przypadku przegranej. Warto jednak mieć na uwadze, że zakład bez ryzyka przyznawany jest za drugi lub kolejny zakład zawarty po rejestracji, ponieważ pierwszy bonus na start Betters to wspomniany freebet.

Warto sprawdzić: Kod promocyjny Betclic

Freebet na start 40 PLN z kodem TYPERVIP

Kod promocyjny Betters jest kolejnym na rynku, który gwarantuje darmowe środki. Nie działa on jednak na takiej samej zasadzie jak w przypadku bonusu na start w Fortunie lub freebetów w LVBet i Totalbet. W tych trzech przypadkach gracz po zarejestrowaniu konta otrzymuje zupełnie darmowe pieniądze do wykorzystania na zakłady sportowe. W Betters bonus na start w formie freebetu aktywuje się dopiero przy wpłacie własnej, która wynosi min. 20 zł.

✔️ Jak odebrać freebet Betters 40 PLN:

 1. Zarejestruj konto z kodem promocyjnym Betters o treści TYPERVIP,
 2. Postaw dowolny zakład za kwotę co najmniej 20 zł,
 3. Freebet zostanie automatycznie przyznany do Twojego konta,
 4. Wykorzystaj go na kupon SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 1.80,
 5. Na wykorzystanie freebetu masz 72 godziny.

Dodatkowe informacje:

 • Kwota freebetu jest odejmowana od wygranej. W związku z tym, jeśli obstawisz zakład z potencjalną wygraną 150 PLN, to otrzymasz 130 PLN,
 • Maksymalna kwota, jaką możesz wygrać za postawiony freebet to 2000 PLN,
 • Freebet startowy łączy się z cashbackiem 300 PLN.

Cashback 300 PLN na start

Wspomnieliśmy na początku, że cashback to popularna forma zachęcania użytkowników do rejestracji konta u danego bukmachera. Betters poszedł o krok dalej w tej kwestii i jako pierwszy wprowadził zakład bez ryzyka zapewniający zwrot pieniędzy nie tylko po przegranym, ale także wygranym kuponie!

✔️ Jak zgarnąć cashback 300 PLN?

 1. Wypełnij formularz rejestracyjny z kodem promocyjnym Betters – TYPERVIP,
 2. Postaw drugi lub kolejny zakład spełniający wszystkie poniższe warunki,
  a) Zakład musi być zawarty za minimalną stawkę 30 PLN (jeśli postawisz swój drugi zakład za np. 25 zł, a drugi za 30, to cashback obejmie dopiero ten trzeci zakład),
  b) W przypadku przegranej otrzymasz zwrot pomniejszony o podatek do 300 PLN (to oznacza, że maksymalne wykorzystanie cashbacku Betters następuje przy 340 PLN),
  c) Jeśli trafisz, a kupon będzie zawierać co najmniej 3 zdarzenia i kurs min. 2.50, otrzymasz bonus 50% stawki do 150 zł oraz wygraną,
 3. Cashback podlega 2-krotnemu obrotowi na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczej selekcji nie mniejszym niż 1.40,
 4. Na obrót masz 14 dni od zaakceptowania bonusu.

Aplikacja Betters

Aplikacja Betters, czyli coś, co z pewnością w znaczącym stopniu ułatwiłoby grę typerom, którzy cenią sobie możliwość zawierania zakładów przy pomocy telefonów. Czy apka Betters iOS lub apka Betters Android są już dostępne do pobrania? Na początku firma stawiała na graczy korzystających z laptopów i komputerów stacjonarnych, jednak obecnie typerzy mobilni mogą pobrać aplikację z oficjalnej strony Betters. Jak to zrobić?

 • Wejdź na stronę internetową betters i przesuń suwak znajdujący się z prawej strony na sam dół,
 • Na ekranie pojawi się baner o treści „pobierz aplikację”,
 • Kliknij w baner, a następnie na Twoje urządzenie zostanie pobrany plik instalacyjny. Zanim go uruchomisz, musisz wyrazić zgodę na instalację aplikacji spoza domyślnych źródeł,
 • Po zmianie ustawień możesz zainstalować aplikację, uruchamiając plik,
 • To tyle, od teraz masz możliwość rejestracji konta z kodem promocyjnym Betters i korzystania z pełnej oferty zakładów.

Sprawdź także: Kod promocyjny Betfan

Funkcjonalność aplikacji Betters

Aplikacja mobilna od Betters zachowuje pełną funkcjonalność. Oznacza to, że zainwestowane pieniądze w zakłady sportowe można spożytkować mobilnie, nie tracąc żadnej pozycji ze specyfikacji serwisu internetowego. Co więcej, aplikacja na smartfony daje dostęp do ciekawych wariantów personalizowania ustawień, których nie znajdziemy na witrynie bukmachera. Należą do nich m.in. powiadomienia push, które informują użytkownika o promocjach i bonusach Betters oraz zmianach w meczach, które obstawiliśmy.

Apka Betters oferuje dostęp do pełnego pakietu oferty promocyjnej. Występuje tam m.in. cashback Betters do kwoty 300 PLN oraz cieszący się pozytywnymi opiniami freebet o wartości 40 PLN. Co więcej, panel zakładów live w aplikacji mobilnej Betters prezentuje się naszym zdaniem atrakcyjniej niż na stronie internetowej. Poza wizualizacją spotkań gracze otrzymują dostęp do zaawansowanych statystyk. Ogólna ocena aplikacji mobilnej Betters jest jak najbardziej pozytywna.

Czy bonus na start Betters można wykorzystać w aplikacji?

W dzisiejszych czasach coraz więcej użytkowników zakładów sportowych korzysta z aplikacji mobilnej. Nie ma się co dziwić, ponieważ jest to bardzo wygodne ze względu na możliwość sprawdzania oferty o dowolnej porze, w dowolnym miejscu. Jedyne czego potrzebujemy to telefon z dostępem do Internetu. Bukmacherzy doskonale wiedzą, że brak własnej aplikacji mobilnej, nawet tej imitującej mobilną stronę to ogromny minus, który może skutkować brakiem wyboru danego serwisu przez potencjalnych klientów. Betters po rozpoczęciu działalności nie miał apki w swojej ofercie, ale już po kilku tygodniach programiści wdrożyli ją na system Android. Mamy nadzieję, że niebawem fani iOS także bez problemu pobiorą i zainstalują aplikację Betters. Warto jednak się zastanowić, czy jest jakaś przeszkoda w wykorzystaniu freebetu i cashbacku Betters w aplikacji mobilnej?

Oczywiście, że nie. Wszystkie bonusy Betters dla nowych i stałych graczy można aktywować i wykorzystać z poziomu apki. W aplikacji tego bukmachera wszystko wygląda niemal identycznie jak na stronie internetowej. Najważniejsze zakładki widnieją w dolnym panelu. Nas interesuje przede wszystkim kategoria „Sport” oraz „Live”, ponieważ gry karciane i sporty wirtualne są wykluczone z obrotu zakładem bez ryzyka oraz freebetem Betters.

Dodatkowe metody płatności

Co prawda bukmacher nie zaoferował jeszcze opcji wpłat za pomocą PayPala lub Skrilla, ale jest wszechobecny system Przelewy24, a także BLIK, Visa/Mastercard, Google Pay i Apple Pay.

Betters jako stosunkowo nowy bukmacher na rynku stara się nadążać za panującymi trendami, dostrzegając błyskawiczny rozwój metod płatności, dlatego jego oferta w tej kategorii podlega ciągłym aktualizacjom. Daleko mu jeszcze, chociażby do STS, LVBet czy Superbet, ale wspomniane warianty wpłaty środków poprzez Przelewy24, BLIK i karty płatnicze spełniają potrzeby większości typerów. Umożliwiają księgowanie pieniędzy przeznaczonych na grę już po kilku minutach.

Betters nie zapomniał też o natychmiastowych wypłatach bez pobierania prowizji. Firma współpracuje z ponad 15 bankami. W przyszłości oczekujemy, że Betters włączy do swojej oferty również płatności za pomocą PayU, Dotpay, Paysafecard, czy Skrill.

Betters bukmacher bez podatku?

Każdy legalny bukmacher w Polsce ma obowiązek odprowadzać podatek. Betters w tej kwestii postanowił nieco ulżyć graczom, oferując stały bonus podbijający wygraną nawet o 100%.

Zasady tej promocji są bardzo proste i raczej każdy będzie w stanie bez pomocy obsługi klienta stworzyć kupon kwalifikujący się do gry bez podatku w Betters. RaiseBet, bo tak nazywa się ta promocja, zwiększa wygrane w zależności od liczby zdarzeń na kuponie AKO. Najwięcej możemy zyskać, stawiając zakład z 22 wariantami (+100%), jednak nie oszukujmy się, trafienie takiego kuponu jest niezwykle trudne. Nie jest jednak niemożliwie poprawne wytypowanie 8 zdarzeń, które gwarantuje grę bez podatku i wzrost wygranej o 15%. Najważniejszym parametrem tej oferty jest fakt, że obowiązuje ona bez żadnych ograniczeń czasowy. Zawierając zakład AKO na kilka zdarzeń z minimalnym kursem 1.25, automatycznie zostajemy włączeni do promocji RaiseBet.

Betters opinie graczy

Zakłady bukmacherskie Betters to w pełni legalny podmiot, który prężnie się rozwija wśród niemałej konkurencji, czego dowodem są opinie Betters na forach i grupach poświęconych tej tematyce jak np. Zawód Typer. Betters jest ceniony zarówno przez doświadczonych graczy, jak i ekspertów w branży bukmacherskiej.

Do głównych czynników, które chwalą sobie gracze, zaliczyć należy przede wszystkim wysokie kursy, szeroką ofertę zakładów na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenis, sporty walki i sporty amerykańskie (NBA, NHL, NFL, MLB). Szczególnie gracze doceniają te ostatnie ze względu na możliwość analizowania i obstawiania statystyk graczy. Recenzje o Betters podkreślają także, że firma dba o potrzeby klientów. Dowodem na to jest pełna gama zakładów:

 • Przedmeczowe,
 • Live,
 • Sporty wirtualne,
 • E-sport,
 • Gry karciane.

Dodatkowo typujący zwracają uwagę na przemyślany system bonusowy, pozwalający zgarnąć freebet Betters, zagrać zakład bez ryzyka, zwiększyć wygrane nawet o 100% i otrzymać bonus za polecenie znajomego.

Jeśli chodzi o zbierane powszechnie pozytywnie opinie Betters wyróżnia się również ze względu na przejrzysty i intuicyjny interfejs strony internetowej, a także dedykowaną na urządzenia mobilne aplikację bukmacherską. Aplikacja Betters w całości zastępuje właściwą platformę operatora, nie ujmując jej w żadnym stopniu funkcjonalności, a przy tym zapewniając istotnie zwiększony komfort obsługi na znacznie mniejszych ekranach. Za jej pośrednictwem z łatwością da się stworzyć kupon SOLO lub AKO, wpłacić depozyt czy też wypłacić wygraną z zakładów lub bonusu na start Betters.

Cashout Betters

Bukmacher Betters należy do zacnego grona serwisów, które oferują graczom atrakcyjny system cashout. Niegdyś funkcja ta była bardzo popularna wśród zagranicznych bukmacherów. Prekursorem zamykania zakładów przed czasem był bukmacher Bet365, który nie jest już legalny w Polsce. Nie jest to jednak powód do zmartwień, ponieważ nasi legalni bukmacherzy dorównują funkcjonalnością najlepszym firmom na świecie. Cashout Betters jest dostępny zarówno przed, jak i w trakcie spotkań, a także po rozstrzygnięciu części z nich. Czymś nowym jest jednak częściowy oraz auto cashout:

 • Cashout częściowy – przesuń suwak, zmniejszając lub zwiększając wysokość stawki, jaka zostanie wypłacona w opcji Cash Out. Po kliknięciu czerwonego przycisku „Cash Out” zamykasz zakład przed czasem i cieszysz się z wygranej, jednocześnie dalej emocjonując się spotkaniem,
 • Auto Cash Out – wybierz odpowiedni limit i wartość kwoty, po której osiągnięciu chcesz, aby dokonano rozliczenia kuponu. Zdarzenie zostanie automatycznie zamknięte, gdy podana przez Ciebie wartość zostanie osiągnięta.

Oferta zakładów – jak wykorzystać bonus Betters?

Oferta Betters wypada bardzo korzystnie i zachęca do wykorzystania bonusu powitalnego. Bukmacher przyłożył się do rozbudowania możliwości obstawiania w najpopularniejszych sportach. Przekłada się to na ogromną liczbę zakładów do wyboru, a także mnogą liczbę linii. Freebet startowy o wartości 40 PLN, który otrzymasz po wpisaniu kodu promocyjnego Betters – TYPERVIP należy przeznaczyć na ofertę przedmeczową lub live. Na wykorzystanie freebetu Betters gracz ma 3 dni. W związku z tym warto użyć kalendarza wydarzeń znajdującego się po lewej stronie w zakładce „zakłady bukmacherskie”. Dzięki kalendarzowi zaplanujemy, jakie mecze nadają się do obstawienia, aby zwiększyć nasze szanse na wygraną.

Betters oferuje także stałą promocję zwiększonych kursów. Codziennie analitycy pracujący w firmie udostępniają paletę zdarzeń z różnych dyscyplin ze znacznie powiększonymi kursami. Jest to świetna opcja, jeśli polujemy na wysokie wygrane z bonusu na start Betters.

Bukmacher plasuje się w czołówce, jeśli chodzi o samą ofertę. Poza najpopularniejszymi dyscyplinami jak piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka, tenis i piłka ręczna znajdziemy także niszowe sporty (np. piłka wodna, lacrosse, hurling, futsal). Nie zapomniano też o e-sporcie. W osobnej zakładce „ESPORT” mamy do wyboru takie tytuły jak:

 • CS:GO,
 • League of Legends,
 • Valorant,
 • Dota 2,
 • Starcraft,
 • Starcraft 2,
 • Overwatch,
 • King of Glory,
 • Rainbow Six,
 • FIFA.

Nasz przyznany bonus powitalny Betters można wykorzystać również na zakłady live. Betters w tej kwestii zasługuje na pochwałę, a szczególnie za wprowadzenie widoku szczegółowego i multipodglądu, dzięki któremu dodamy nawet kilkadziesiąt spotkań na jeden ekran.

Wprowadź kod promocyjny Betters podczas rejestracji

Aby wykorzystać bonus Betters w pierwszej kolejności należy się zarejestrować. Cały proces wypełniania formularza przebiega w trzech krokach:

 1. W pierwszym etapie wypełniamy część dotyczącą adresu poczty elektronicznej, loginu, hasła (powinno być trudne do rozszyfrowania i zawierać znaki specjalne, cyfry oraz małe i duże litery), nr telefonu i kodu SMS. Nie zapomnij o wpisaniu kodu promocyjnego Betters w specjalnie przygotowanym polu,
 2. Na drugiej stronie wpisz imię, nazwisko i nr PESEL. Określ również skąd pochodzą Twoje środki na grę,
 3. Na koniec określ limity, potwierdź pełnoletność i zaznacz zgody marketingowe, jeśli chcesz w przyszłości otrzymywać powiadomienia drogą elektroniczną na temat najnowszych bonusów Betters.

Powyższa procedura szybkiej rejestracji aktywuje konto tymczasowe, które umożliwia natychmiastowe obstawianie poszczególnych zakładów, wykorzystanie bonusu Betters i wpłatę środków. Konto tymczasowe nie upoważnia jednak do wypłacania środków na konto bankowe, a limit wpłaconych pieniędzy to 5000 zł. Gracz zobowiązany jest do dokonania pełnej rejestracji w terminie nie dłuższym niż 90 dni.

Dokończenie pełnej rejestracji Betters

Aby móc wypłacać pieniądze zgromadzone z wygranych zakładów i bonusów Betters trzeba koniecznie dokończyć rejestrację, przekształcając konto na stałe. Należy w tym celu przesłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości i podać numer konta bankowego. Jak założyć pełne konto?

 • Załóż konto tymczasowe na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej z kodem promocyjnym Betters,
 • Zaloguj się na konto gracza i przejdź do sekcji „Moje dane”,
 • Uzupełnij numer dokumentu tożsamości, numer konta bankowego i pozostałe dane, o które prosi Cię bukmacher,
 • Przejdź do zakładki „dokumenty”. Wybierz rodzaj dokumentu i wyślij czytelne zdjęcie lub skan,
 • Pracownicy zweryfikują dokumenty w niedługim czasie.

Wpłaty i wypłaty z Betters kod promocyjny

Wykorzystując przy rejestracji Betters kod promocyjny o treści TYPERVIP, możemy wypłacić freebet oraz cashback. Jako legalny bukmacher Betters oferuje standardową opcję wypłaty poprzez szybkie przelewy. Wpłatę depozytu możemy dokonać z kolei za pośrednictwem m.in.:

 • Przelewy24,
 • BLIK,
 • Karty płatnicze VISA/Mastercard,
 • Google Pay,
 • Apple Pay

Minimalna wpłata wynosi 1 zł, natomiast maksymalna 10 000 zł. Betters nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji za wpłaty i wypłaty środków.

Wypłaty są realizowane natychmiastowo również przez system Przelewy24. Betters współpracuje z ponad 15 bankami (mBank, Inteligo, PKO BP, Santander, ING Bank Śląski, PKO S.A., BNP Paribas, Millenium, Bank Pocztowy, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank, Getin Bank, Idea Bank, Bank Ochrony Środowiska, Credit Agricole, Toyota Bank).

Minimalna wypłata wynosi 1 zł, a maksymalna 100 000 złotych.

Czym jest HappyHour w Betters?

Zakłady bukmacherskie Betters oprócz atrakcyjnych bonusów na start i stałej promocji zwiększającej wygrane przygotował dla użytkowników happy hours skierowane dla typerów z włączoną subskrypcją SMS. W ciągu tygodnia Betters wyznacza sobie jeden dzień, w którym organizuje promocję (za każdym razem z innymi warunkami). Do zgarnięcia są freebety i inne bonusy Betters. Happy hours trwają przez kilka godzin, dlatego warto mieć przy sobie telefon i czekać na powiadomienie. Wszystkie bonusy z happy hours Betters są aktywne przez 72 godziny od momentu ich przyznania.

Co oferuje kod promocyjny Betters?

Kody promocyjne udostępniane przez bukmacherów rozszerzają zakres oferty promocyjnej o dodatkowe kwoty lub zwiększają liczbę przyznawanych bonusów dla nowych graczy. Nie inaczej jest w Betters – bukmacher przyznaje ciekawe narzędzia dla osób, które zarejestrują konto w serwisie internetowym. Bonus powitalny Betters będzie zależał od wpisanego kodu. Na pierwszy plan wysuwa się freebet Betters o wartości 40 PLN. Zasady promocji omówiliśmy szczegółowo wcześniej, wskazując jednocześnie najlepsze sposoby wykorzystania tej promocji.

Drugim bonusem z kodem promocyjnym Betters jest cashback do 300 PLN za przegrany oraz wygrany zakład. Oprócz wyżej wspomnianych promocji pakiet powitalny Betters zawiera ciekawą promocję, w której bonus Betters w wysokości 50 złotych dostaje co 50-ty zarejestrowany użytkownik. O co chodzi w tym bonusie powitalnym Betters?

Po zarejestrowaniu się i dokonaniu wpłaty na konto gracz otrzymuje potwierdzenie udziału w promocji. Następnie potrzeba… nieco szczęścia – freebet Betters otrzymuje co 50-ty zarejestrowany użytkownik.

To jednak nie koniec, jeśli chodzi o bonus na start Betters. Kolejną freebetową promocją jest „Znajoma Kasa”. Za polecenie kumpla można zgarnąć 25 PLN. Wystarczy, że zarejestrujemy konto z kodem promocyjnym Betters, wpłacimy min. 250 PLN i dokonamy obrotu na co najmniej 250 PLN (220 PLN netto). Od tej pory będziemy mogli zapraszać znajomych poprzez wygenerowany reflink. Kiedy nasz znajomy zarejestruje konto i je zweryfikuje, a następnie dokona wpłat na łączną wartość min. 50 PLN i dokona obrotu depozytem Ty i Twój kumpel otrzymacie po 25 zł. Łącznie można zaprosić 10 znajomych i zgarnąć 10 freebetów Betters po 25 PLN. Dodatkowo, jeśli wygenerujesz wszystkie 10 kodów i każda osoba z Twoim kodem spełni powyższe warunki, bukmacher Betters da ci w prezencie freebet w wysokości 100 PLN.

Jak widać, bonus Betters opiera się głównie na freebetach. Jeśli ktoś jest fanem tego typu zakładów, z pewnością bonus na start Betters może być dla niego atrakcyjny.

Zobacz też: Kod promocyjny eWinner

Pozostałe produkty Betters

Bukmacher Betters poza szeroką ofertą zakładów, systemem cash out i promocja powitalną wyróżnia się na tle konkurencji pod względem innowacyjnych funkcji:

 • Zakład łańcuch – bardzo dobra opcja dla graczy lubujących się w kuponach akumulowanych. Zadaniem gracza jest stworzenie zakłady z kilku wariantów, wybranie rodzaju kuponu „łańcuch” oraz ułożenie zdarzeń według własnych upodobań. Warunkiem wygrania kuponu jest poprawne wytypowanie pierwszego zdarzenia. Jeśli udało się trafić 1. Zdarzenie to wygrana przechodzi na tzw. konto łańcuchowe, natomiast stawka włożona w kupon obejmuje 2. Zdarzenie. Jeśli ponownie okaże się poprawne, to środki przechodzą na konto łańcuchowe, a stawka przechodzi na 3. Zdarzenie. W momencie, gdy nie udało się poprawnie wytypować trzeciego zdarzenia, to stawka kuponu przepada, ale środki na kolejne zdarzenia zostają pobrane z konta łańcuchowego,
 • Kontroferta – możliwość zwiększenia wygranej w zakładach SOLO. Wybierz zdarzenie, które chcesz postawić. Następnie, jeśli kontroferta jest dostępna, w oknie kuponu pojawi się specjalne pole z suwakiem. Kliknij na niego, a w oknie kuponu pojawi się propozycja maksymalnego kursu. W polu stawki wpisz kwotę, za jaką chcesz zawrzeć zakład (wybrana stawka musi być większa bądź równa wartości minimalnej stawce zakładu, podanej poniżej). Kiedy zaakceptujesz kupon, zostaje on wysłany do analizy. Bukmacher może zaakceptować ofertę, odrzucić ją lub złożyć ci inną kontrofertę, o której zostaniesz poinformowany przez komunikat na swoim koncie,
 • Szybki zakład – w oknie kuponu kliknij dedykowany suwak. Opcja szybkiego zakładu jest dostępna jedynie wtedy, gdy okno kuponu jest puste (nie znajdują się w nim żadne wybrane z oferty zdarzenia). W polu kwota wpisz sumę, za jaką chcesz postawić szybki zakład. Po kliknięciu w wybrane zdarzenie z oferty automatycznie tworzony jest kupon SINGIEL, z kwota zakłady jaką wprowadziłeś.

Czy warto skorzystać z bonusu na start w Betters?

Nie ma żadnych wątpliwości, warto korzystać ze wszystkich dostępnych bonusów nie tylko w Betters, ale także w innych legalnych serwisach bukmacherskich. Dzięki nim dostajemy szansę na podreperowanie budżetu. Najlepiej wypada cashback gwarantujący zwrot środków za pierwszy przegrany kupon oraz freebet dający możliwość wygrania dodatkowych pieniędzy.

Dodatkowa szansa na freebety i inne bonusy Betters jest spora. Czasami wystarczy zagrać kupon na zdarzenia, które i tak mieliśmy w planach zagrać. Wystarczy wcześniej kliknąć przycisk z chęcią udziału w promocji. Mamy wtedy ogromne szanse na wygraną, ponieważ możemy wygrać środki z kuponu na środki depozytowe oraz otrzymać darmowy zakład od bukmachera, z którego też będziemy mieli możliwość wyciągnąć zarobek.

Podsumowując, nie tylko w Betters, ale w każdym legalnym serwisie warto korzystać z bonusów na start, a szczególnie freebetów. Możemy dzięki nim zarobić dodatkowe środki, a także przetestować usługi danego bukmachera. Biorąc pod uwagę jak dużo różnych promocji, dzięki którym możemy zyskać bonusy Betters, każdy aktywny użytkownik zakładów sportowych powinien posiadać konto w tym właśnie serwisie i bez zastanowienia wykorzystywać wszystkie dostępne promocje.

Sprawdź: Kod promocyjny Superbet


Czy bukmacher Betters jest legalny? Tak, Betters jest legalnym polskim bukmacherem. Jaki jest kod promocyjny Betters?
TYPERVIP
Czy bonus na start Betters spełnia oczekiwania graczy? Z pewnością wysoki cashback w przypadku przegranej i wygranej oraz freebet o wartości 40 PLN to atrakcyjne promocje dla nowych użytkowników. Kto jest ambasadorem bukmachera Betters? Twarzą Betters jest Bożydar Iwanow, popularny komentator piłkarski.