Statystyki piłkarskie


Statystyki piłkarskie to dużo więcej niż wyniki spotkań. To właśnie dzięki nim typerzy mogą trafnie obstawić przyszłe mecze konkretnych drużyn. Na ich podstawie można obliczyć rachunek prawdopodobieństwa dla różnych czynników, ale i samych kuponów bukmacherskich. Przydadzą się zarówno jako źródło wiedzy dla tych zaznajomionych z tematem, jak i początkujących, którzy dopiero przymierzają się do obstawiania.

Piłka Nożna Statystyki

Piłka nożna niezmiennie cieszy się statusem ulubionego sportu Polaków. Z wielką pasją obserwujemy przebieg wydarzeń wewnątrz kraju, ale i pod kątem międzynarodowym. Do czego mogą posłużyć tabele piłkarskie? Ten element informuje nas o tym, jak przebiegły rozgrywki pomiędzy dwojgiem przeciwnych drużyn. Jesteśmy w stanie dzięki nim poznać aspekty, takie jak:

 • Liczba rozegranych meczów
 • Ilość zdobytych punktów
 • Liczba wygranych meczów
 • Ile spotkań zakończyło się remisem
 • Ilość rozgrywek zakończonych przegraną

To oczywiście nie koniec listy tego, czego możemy się dowiedzieć. Poza wspomnianymi w liście punktami mamy szansę na zweryfikowanie tego, ile bramek zdobyła dana drużyna, a ile straciła. Ponadto na podstawie czegoś takiego jak tabele piłkarskie jesteśmy w stanie poznać różnicę bramek. Nie można zapomnieć o miejscu w zestawieniu, które informuje o tym, jaka jest forma wybranej drużyny w ostatnich rozgrywkach.

Poza tymi wymienionymi już opcjami macie szansę na porównanie między sobą drużyn właśnie pod wspomnianymi względami. Dzięki temu rozwiązaniu dużo łatwiej będzie wam przewidzieć, jak zakończy się przyszła rozgrywka porównywanych ze sobą grup. Oczywiście w szczegółowe statystyki piłkarskie to także informacja o meczach, które będą niebawem rozgrywane. W szczególności przydać wam się mogą statystyki piłkarskie under/over.

Komu Przydadzą Się Szczegółowe Statystyki Piłkarskie?

W przypadku większości kibiców zainteresowanie piłką nożną ogranicza się do mniej lub bardziej regularnego uczestnictwa w meczach, zarówno na trybunach, jak i przed telewizorem. Nie brakuje jednak prawdziwych pasjonatów, którzy pogłębiają swoją wiedzę na ten temat. Potrafią wymienić nie tylko najbardziej znane nazwy klubów oraz nazwiska piłkarzy i znają także bardziej szczegółowe informacje, czy historię tego sportu.

Szczegółowe statystyki piłkarskie stanowią ogromne źródło wiedzy dla pasjonatów, ale też dla osób, które chcą nauczyć się dobrze obstawiać mecze u bukmacherów.

Jakie statystyki piłkarskie oferujemy?

Żeby zadbać jak najlepiej o potrzeby naszych użytkowników, oferujemy dostęp do statystyk z topowych lig europejskich, włączając w to również Ekstraklasę. To przydatna dla typerów dawka informacji, która pozwala na lepszą analizę i dobór odpowiednich zdarzeń na kuponie. Piszemy o średnich bramek, liczbie rzutów rożnych, nie pomijając takich aspektów jak statystyki czyste konto.

Pamiętajcie, że 6 wybranych przez nas lig piłkarskich jest najczęściej typowanych. Dlatego też, stawki, które są oferowane za odpowiedni typ, są wyższe, niż w przypadku tych mniej popularnych lig. Co więcej, to właśnie odnośnie do tych popularnych lig macie najwięcej dostępnych informacji, jak choćby Premier League wyniki.

Statystyki rzutów rożnychdo 6 lig
Statystyki Premier LeagueDostępne
Średnia rożnych na meczTAK
Statystyki kwadransówDostępne
Statystyki Serie ADostępne

Jak Wykorzystać Statystyki Piłkarskie w Obstawianiu

Nie da się dokładnie obstawić wyniku spotkania piłkarskiego bez wcześniejszego przeprowadzenia dokładnej analizy statystyk. Dane są ogólnodostępne, także na naszej stronie, ale trzeba wiedzieć czego konkretnie szukać i jak wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski. Oczywiście, interesować nas będą przede wszystkim statystyki sportowe obu drużyn mających odbyć rozgrywkę.

Nie tylko dla meczów, które rozegrały między sobą, ale także z innymi klubami, szczególnie zaś z tymi, z którymi obie się zmierzyły. Ograniczyć należy się najwyżej do jednego sezonu w tył, gdyż starsze statystyki futbolowe raczej nie powiedzą nam wiele na temat obecnej formy aktualnego składu drużyny. Po zebraniu tych informacji pozostaje jeszcze trudniejsza część.

Dogłębna analiza, która pozwoli wyciągnąć odpowiednie wnioski. Przydatne okażą się dla was umiejętności matematyczne, w tym obliczanie rachunku prawdopodobieństwa. Zastosowanie np. rozkładu Poissona pozwoli określić szanse na strzelenie przez daną drużynę konkretnej liczby goli. Właściwe przewidzenie wyników meczu wymaga długiej praktyki w analizowaniu tabel piłkarskich. Nawet przegrane zakłady to cenna lekcja na przyszłość.

Szczegółowe Statystyki Piłkarskie - Które są Szczególnie Przydatne

Nasza strona może pochwalić się wieloma szczegółowymi statystykami piłkarskimi. Wiadomo jednak, że jedne z nich przydadzą się bardziej a drugie nieco mniej, co jest całkowicie normalną sytuacją. Kiedy obstawiamy ekstraklasę, to nie będzie nam potrzebna tabela Bundesligi. Podkreślamy jednak, że na naszej witrynie znajdziecie szczegółowe statystyki piłkarskie oraz statystyki rzutów rożnych dla:

 • Ekstraklasy
 • ligi niemieckiej (Bundesligi)
 • La Ligi
 • Premier League
 • Serie A
 • Ligue 1

To właśnie w nich poznacie wyniki przypadające na kwadranse, czy też połowy danych meczów. Co więcej, macie szansę zauważyć, jakie wyglądają rezultaty meczów w zależności od tego, czy drużyny grają na wyjeździe, czy też nie. W naszym zestawieniu znajdziecie także informacje, u jakiego bukmachera obstawiać dane wydarzenie.

Statystyki Lig Europejskich

Statystyki mają jedną główną wadę: opowiadają o meczach, które już się odbyły. Niemniej można na ich podstawie całkiem dobrze przewidzieć przyszłość, ale trzeba wziąć pod uwagę wiele różnych czynników. Jeśli chodzi o statystyki, piłka nożna rządzi się przecież swoimi prawami, których nie da się ująć w liczbach. Można za to wywnioskować pewne ogólne stwierdzenia, które mają przełożenie na rzeczywistość. Przydaje się do tego także tabela Premier League.

Najważniejszą informacją, jaką niosą za sobą, to ogólna kondycja danej drużyny i jej forma w trakcie całego meczu. Już sama liczba strzelonych goli pokazuje, kto ma największe szanse na zwycięstwo. W kwestii takiej, jak statystyki piłkarskie tabele są więc niezwykle przydatne. Bezpieczne obstawianie meczów polega właśnie na znajomości tego typu informacji.

Matematyczne Prognozy Piłkarskie

Matematyczne prognozy piłkarskie, czyli oczywiście porównanie między sobą współczynników. Wszystkie ligi mają oczywiście swoją specyfikę. Dla przykładu skupimy się na razie na jednej z topowych lig na świecie, gdzie stają naprzeciw siebie dwa bardzo dobre zespoły. Nazwijmy je drużyna A i drużyna B. Na pierwszy rzut oka prezentują dość zbliżony do siebie poziom, co doskonale pokazują statystyki.  Na kogo postawić w meczu tych ekip?

Odpowiedzą na to, są w przybliżeniu – matematyczne statystyki meczowe. W tym sezonie zespół A strzelił w sumie aż 36 bramek, a team B 25. Widać wyraźną przewagę pierwszej drużyny. Bezpieczny kupon solo powinien więc wskazywać wygraną faworytów. Istnieje większe prawdopodobieństwo, że to właśnie ten zespół  zwycięży w starciu z przeciwnikami.

Jeśli chodzi o statystyki piłkarskie, tabele wskazują jedynie przybliżoną kondycję drużyny oraz historię dotychczasowych zmagań. Jednak skala prawdopodobieństwa pozwala na lepsze typowanie – potwierdzi to każdy zaangażowany gracz z kuponami. Przy takiej przewadze w liczbie strzelonych goli można mówić o (w miarę) bezpiecznym obstawieniu wyniku, jednak nie gwarantuje to wysokiej wygranej.

Dlatego doświadczeni typerzy wolą mniej popularne kupony. Dobrym sposobem na solidniejszy zastrzyk gotówki są szczegółowe zakłady, w tym na Ligue 1 strzelcy. Również do nich przydadzą się tabele lig europejskich.

Pozostałe Statystyki Piłkarskie

Jak wiadomo, Internet jest kopalnią rozmaitych informacji. Nasza strona zawiera statystyki piłkarskie, które skupiają się najpopularniejszych piłkarskich ligach. To właśnie na naszej witrynie sprawdzicie tabele La ligi, Bundesligi, Ekstraklasy, czy też, chociażby Serie A. Oczywiście na innych platformach możecie znaleźć inne zbiory informacyjne.

Mowa o rozgrywkach Primera Division, czy też Indonezyjskiej Super Ligi. Wiadomo, że tego typu szczegółowe statystyki piłkarskie nie są tak często oblegane, jak te najpopularniejsze na świecie. Z tego też powodu mniejsze zainteresowanie takimi rozgrywkami może przynieść wam korzyść w postaci większej możliwości wygranej. Oczywiście nie obejdzie się bez odpowiedniej wiedzy w zakresie ligi, jak i samego sportu.


Jakie statystyki znajdziesz na stronie?
Jesteśmy nieliczną stroną, która podaje statystyki rzutów rożnych, specjalnie dla graczy bukmacherskich!
Czy znajdziesz u nas statystyki na ligę hiszpańską?
Tak, w naszym zestawie statystyk, znajdują się także te, które dotyczą meczów hiszpańskiej La Liga.
Statystyki, z jakich lig proponujemy?
Wzięliśmy pod uwagę 6 najczęściej typowanych lig piłkarskich w Polsce - liga hiszpańska, angielska, włoska, francuska, niemiecka oraz Ekstraklasa.

Rozbudowana oferta powitalna

Cashout w czasie rzeczywistym

Najlepsze bonusy okazjonalne

Superprzewaga na 7 dyscyplin

Ogromny wybór metod płatności

TYPERVIP

ODBIERZ