Statystyki piłkarskie

Statystyki piłkarskie to dużo więcej niż wyniki spotkań. To właśnie dzięki nim typerzy mogą trafnie obstawić przyszłe mecze konkretnych drużyn. Na ich podstawie można obliczyć rachunek prawdopodobieństwa dla różnych czynników, ale i samych kuponów bukmacherskich. Przydadzą się zarówno jako źródło wiedzy dla tych zaznajomionych z tematem, jak i początkujących, którzy dopiero przymierzają się do obstawiania.

Piłka Nożna Statystyki - Tabele

piłka nożna statystyki - tabele

 

Piłka nożna niezmiennie cieszy się statusem ulubionego sportu Polaków. Z wielką pasją obserwujemy przebieg wydarzeń wewnątrz kraju, ale i pod kątem międzynarodowym. Do czego mogą posłużyć tabele piłkarskie? Ten element informuje nas o tym, jak przebiegły rozgrywki pomiędzy dwojgiem przeciwnych drużyn. Jesteśmy w stanie dzięki nim poznać aspekty, takie jak:

 • Liczba rozegranych meczów,
 • Ilość zdobytych punktów,
 • Liczba wygranych meczów,
 • Ile spotkań zakończyło się remisem,
 • Ilość rozgrywek zakończonych przegraną.

To oczywiście nie koniec listy tego, czego możemy się dowiedzieć. Poza wspomnianymi w liście punktami mamy szansę na zweryfikowanie tego, ile bramek zdobyła dana drużyna, a ile straciła. Ponadto na podstawie tabel piłkarskich jesteśmy w stanie poznać różnicę bramek. Nie można zapomnieć o miejscu w zestawieniu, które informuje o tym, jaka jest forma wybranej drużyny w ostatnich rozgrywkach.

Poza tymi wymienionymi już opcjami macie szansę na porównanie między sobą drużyn właśnie pod wspomnianymi względami. Dzięki temu rozwiązaniu dużo łatwiej będzie wam przewidzieć, jak zakończy się przyszła rozgrywka porównywanych ze sobą grup. Oczywiście w szczegółowe statystyki piłkarskie to także informacja o meczach, które będą niebawem rozgrywane. Jest to ogromna pomoc w zakładach bukmacherskich.

Jak Często Aktualizowane są Szczegółowe Statystyki Piłkarskie

Statystyki piłkarskie

Wiele osób, które zaczynają interesować się obstawianiem piłki nożnej, niekoniecznie ma pojęcie o tym, jak często aktualizuje się szczegółowe statystyki piłkarskie. Odpowiedź jest prosta. Po zakończeniu każdego meczu w konkretnej lidze tabele zostają zaktualizowane o wszystkie elementy, w których doszło do zmian. Aby więc otrzymać bieżące informacje na temat danej drużyny, warto odczekać do zakończenia trwającego meczu.

Komu Przydadzą Się Szczegółowe Statystyki Piłkarskie

Komu Przydadza Sie Statystyki Pilkarskie

W przypadku większości kibiców zainteresowanie piłką nożną ogranicza się do mniej lub bardziej regularnego uczestnictwa w meczach, zarówno na trybunach, jak i przed telewizorem. Nie brakuje jednak prawdziwych pasjonatów, którzy pogłębiają swoją wiedzę na ten temat. Potrafią wymienić nie tylko najbardziej znane nazwy klubów oraz nazwiska piłkarzy i znają także bardziej szczegółowe informacje, czy historię tego sportu.

Dawniej wiedzę czerpali przede wszystkim z pism branżowych. Obecnie ich rolę przejęły strony internetowe. Treści na temat piłki nożnej są bardzo zróżnicowane. Niektóre skupiają się na najświeższych wiadomościach, historii lub sylwetkach piłkarzy. Inne służą do poszukiwania nowych talentów piłkarskich. Jeszcze inne prezentują aktualne i archiwalne tabele piłkarskie. Stanowią one ogromne źródło wiedzy dla pasjonatów, ale też dla osób, które chcą nauczyć się dobrze obstawiać mecze u bukmacherów.

Jak Wykorzystać Statystyki Piłkarskie w Obstawianiu

Jak Wykorzystać Szczegółowe Statystyki Piłkarskie w Obstawianiu

Nie da się dokładnie obstawić wyniku spotkania piłkarskiego bez wcześniejszego przeprowadzenia dokładnej analizy statystyk. Dane są ogólnodostępne, także na naszej stronie, ale trzeba wiedzieć czego konkretnie szukać i jak wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski. Oczywiście, interesować nas będą przede wszystkim statystyki sportowe obu drużyn mających odbyć rozgrywkę.

Nie tylko dla meczów, które rozegrały między sobą, ale także z innymi klubami, szczególnie zaś z tymi, z którymi obie się zmierzyły. Ograniczyć należy się najwyżej do jednego sezonu w tył, gdyż starsze statystyki futbolowe raczej nie powiedzą nam wiele na temat obecnej formy aktualnego składu danej drużyny. Po zebraniu tych miarodajnych informacji pozostaje jeszcze nie mniej ważna, a trudniejsza część.

Dogłębna analiza, która pozwoli wyciągnąć odpowiednie wnioski. Przydatne okażą się dla was umiejętności matematyczne, w tym obliczanie rachunku prawdopodobieństwa. Zastosowanie np. rozkładu Poissona pozwoli określić szanse na strzelenie przez daną drużynę konkretnej liczby goli. Właściwe przewidzenie wyników meczu wymaga długiej praktyki w analizowaniu tabel piłkarskich. Nawet przegrane zakłady to cenna lekcja na przyszłość.

Sprawdź: Typy bukmacherskie

Szczegółowe Statystyki Piłkarskie - Które są Szczególnie Przydatne

Szczegółowe Statystyki Piłkarskie - Które są Szczególnie Przydatne

Nasza strona może pochwalić się wieloma szczegółowymi statystykami piłkarskimi. Wiadomo jednak, że jedne z nich przydadzą się bardziej a drugie nieco mniej, co jest całkowicie normalną sytuacją. Kiedy obstawiamy ekstraklasę, to nie będzie nam potrzebna tabela Bundesligi. Podkreślamy jednak, że na naszej witrynie znajdziecie szczegółowe statystyki piłkarskie oraz statystyki rzutów rożnych dla:

 • Ekstraklasy,
 • ligi niemieckiej (Bundesligi),
 • La Ligi,
 • Premier League,
 • Serie A,
 • Ligue one.

To właśnie w nich poznacie wyniki przypadające na kwadranse, czy też połowy danych meczów. Co więcej, macie szansę zauważyć, jakie wyglądają rezultaty meczów w zależności od tego, czy drużyny grają na wyjeździe, czy też nie. W naszym zestawieniu znajdziecie także informacje, u jakiego bukmachera obstawiać dane wydarzenie.

Zobacz również: Bonusy bukmacherskie

Statystyki RzutówRożnych

staty rzutów rożnych

Niespodzianki podczas spotkań piłkarskich to codzienność. Nawet najbardziej doświadczone w analizie statystyk osoby muszą liczyć na szczęście. Tak naprawdę nikt nie może być pewien wyniku meczu przed jego zakończeniem. W tym gorszej sytuacji znajdują się początkujący uczestnicy zakładów piłkarskich, którzy nie opanowali jeszcze dobrze odczytywania statystyk. Dlatego warto zacząć od obstawiania rzutów rożnych.

Takie typy należą do łatwiej przewidywalnych. Zakłady mogą dotyczyć łącznej sumy kornerów w danym meczu lub tylko jednej drużyny, lub tego, kto wykona ich więcej. Nieocenioną pomocą będą zamieszczone na naszej stronie statystyki rzutów rożnych, podzielone według najpopularniejszych lig. Tabele dostarczają niezwykle istotnych informacji, w tym liczbę kornerów wbitych przez oraz przeciwko konkretnej drużynie, a także ich średnią na mecz.

Na tej podstawie można skutecznie przewidzieć sytuację podczas kolejnego spotkania, ponieważ drużyny, które często stawiają na ten fragment gry, prawdopodobnie nie zrezygnują z niego następnym razem. Jeśli więc chodzi o szczegółowe statystyki piłkarskie, to pozwalają one właściwie obstawić kolejne mecze i cieszyć się wygraną. Tabele piłkarskie podają stuprocentowo pewne dane, a sukces zależy od odpowiedniej analizy.

Tabele Lig Europejskich

tabele lig

Statystyki mają jedną główną wadę: opowiadają o meczach, które już się odbyły. Niemniej można na ich podstawie całkiem dobrze przewidzieć przyszłość, ale trzeba wziąć pod uwagę wiele różnych czynników. Jeśli chodzi o statystyki, piłka nożna rządzi się przecież swoimi prawami, których nie da się ująć w liczbach. Można za to wywnioskować pewne ogólne stwierdzenia, które mają przełożenie na rzeczywistość.

Najważniejszą informacją, jaką niosą za sobą, to ogólna kondycja danej drużyny i jej forma w trakcie całego meczu. Już sama liczba strzelonych goli pokazuje, kto ma największe szanse na zwycięstwo. W kwestii takiej, jak statystyki piłkarskie tabele są więc niezwykle przydatne. Bezpieczne obstawianie meczów polega właśnie na znajomości tego typu informacji.

Przykłady Bezpiecznego Obstawiania

Dajmy na to, że Dortmund strzelił 2 razy więcej goli od Mainz. Zwykły kupon powinien więc typować Dortmund jako potencjalnego zwycięzcę meczu. Z kolei podczas starcia pomiędzy Augsburgiem i Mainzem można rozważyć remis, ponieważ oba zespoły prezentują podobny, średni poziom.

Wbite rzuty rożne to kolejny dobry przykład tego, jak istotne są statystyki meczowe. Dzięki nim można łatwo zobaczyć, jak wygląda taktyka drużyny i jak radzą sobie w sytuacjach podbramkowych. Jeśli statystyki meczów wskazują na niską liczbę kornerów, to nie warto opierać na nich swojej gry na kuponach. Z kolei niska skuteczność drużyny w rzutach rożnych (mniej wbitych piłek przeciwnikom) może zostać wykorzystana na korzyść typera. Wystarczy odpowiedni zakład.

Statystyki sportowe pokazują też czarno na białym, jak radzi sobie drużyna w ciągu standardowych 90 minut. Część zespołów prezentuje taki sam poziom przez cały czas (jak Bayern czy Lipsk), inne zaczynają intensywnie, ale szybko tracą siły (np. Wolfsburg), a pozostałe rozkręcają się dopiero w drugiej połowie (zwłaszcza Dortmund i Frankfurt).

To przykłady wzięte wyłącznie z Bundesligi. Zachęcamy graczy do przeanalizowania na własną rękę pozostałe europejskie ligi. Tabele piłkarskie przydadzą się każdemu typerowi, niezależnie od jego stopnia zaawansowania.

Matematyczne Prognozy Piłkarskie

matematyczne prognozy piłkarskie

Matematyczne prognozy piłkarskie, czyli oczywiście porównanie między sobą współczynników. Wszystkie ligi mają oczywiście swoją specyfikę. Dla przykładu skupimy się na razie na jednej z topowych lig na świecie, gdzie stają naprzeciw siebie dwa bardzo dobre zespoły. Nazwijmy je drużyna A i drużyna B. Na pierwszy rzut oka prezentują dość zbliżony do siebie poziom, co doskonale pokazują statystyki.  Na kogo postawić w meczu tych ekip?

Odpowiedzą na to, są w przybliżeniu – matematyczne statystyki meczowe. Warto więc im się w końcu przyjrzeć. W tym sezonie zespół A strzelił w sumie aż 36 bramek, a team B 25. Widać wyraźną przewagę pierwszej drużyny. Bezpieczny kupon solo powinien więc wskazywać wygraną faworytów. Istnieje większe prawdopodobieństwo, że to właśnie ten zespół  zwycięży w starciu z przeciwnikami. Oczywiście nie jest to aż tak proste.

Jeśli chodzi o statystyki piłkarskie, tabele wskazują jedynie przybliżoną kondycję drużyny oraz historię dotychczasowych zmagań. Nikt nie wie, co przyniesie przyszłość. Jednak skala prawdopodobieństwa pozwala na lepsze typowanie – potwierdzi to każdy zaangażowany gracz z kuponami. Przy takiej przewadze w liczbie strzelonych goli można mówić o (w miarę) bezpiecznym obstawieniu wyniku, jednak nie gwarantuje to wysokiej wygranej.

Dlatego doświadczeni typerzy wolą mniej popularne kupony. Dobrym sposobem na solidniejszy zastrzyk gotówki są szczegółowe zakłady. Również do nich przydadzą się tabele lig europejskich.

Pozostałe Statystyki Piłkarskie

Jak wiadomo, Internet jest kopalnią rozmaitych informacji i aby je zebrać, trzeba przewertować nieco kart oraz wyników wyszukiwań. Nasza strona zawiera statystyki piłkarskie, które skupiają się najpopularniejszych piłkarskich ligach. To właśnie na naszej witrynie sprawdzicie tabele la ligi, Bundesligi, ekstraklasy, czy też, chociażby Serie A. Oczywiście na innych platformach możecie znaleźć inne zbiory informacyjne.

Mowa o rozgrywkach Primera Division, czy też Indonezyjskiej Super Ligi. Wiadomo, że tego typu szczegółowe statystyki piłkarskie nie są tak często oblegane, jak te najpopularniejsze na świecie. Z tego też powodu mniejsze zainteresowanie takimi rozgrywkami może przynieść wam korzyść w postaci większej możliwości wygranej. Oczywiście nie obejdzie się bez odpowiedniej wiedzy w zakresie ligi, jak i samego sportu.

Pamiętajcie jednak, że 6 wybranych przez nas lig piłkarskich jest najczęściej typowanych. Dlatego też, stawki, które są oferowane za odpowiedni typ, są wyższe, niż w przypadku tych mniej popularnych lig. Co więcej, to właśnie odnośnie do tych popularnych lig macie najwięcej dostępnych informacji.

Statystyki rzutów rożnychdo 6 lig
Statystyki Premier LeagueDostępne
Średnia rożnych na meczTAK
Statystyki kwadransówDostępne
Statystyki Serie ADostępne

 


Jakie statystyki znajdziesz na stronie?
Jesteśmy nieliczną stroną, która podaje statystyki rzutów rożnych, specjalnie dla graczy bukmacherskich! Nie brakuje także kwadransów oraz procentów goli w 1/2 połowie.
Czy znajdziesz u nas statystyki na ligę hiszpańską?
Tak, w naszym zestawie statystyk, znajdują się także te, które dotyczą meczów hiszpańskiej La Liga.
Statystyki, z jakich lig proponujemy?
Wzięliśmy pod uwagę 6 najczęściej typowanych lig piłkarskich w Polsce - liga hiszpańska, angielska, włoska, francuska, niemiecka oraz oczywiście rodzima liga - Ekstraklasa.