Kod Promocyjny LVBET | 20 PLN Bez Depozytu

1
kod promocyjny lvbet

Darmowe 20 zł od bukmachera LVBET

Wykorzystaj kod promocyjny LVBET: ZET20

  1. Zarejestruj się z używając linku partnerskiego -> REJESTRACJA (wyłącz AdBlocka)
  2. Zaznacz pole “wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych”.
  3. Wyślij wiadomość e-mail na adres: promocje@lvbet.pl w tytule wpisując: Bonus bez Depozytu
  4. Po poprawnej weryfikacji otrzymasz 1 zł z mnożnikiem kursu x20 (czyli równowartość 20 zł)
  5. Stwórz kupon składający się z co najmniej 3 zdarzeń z kursem łącznym 2,50+ (każde zdarzenie z kursem 1,25+), zaznaczając bonus na kuponie.
  6. Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej 3 selekcji* (np. zakłady 1-x-2).
  7. Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza.

Przykład działania bonusu:
Stawka: 1 PLN,
kurs całkowity kuponu: 2.50,
mnożnik: x20 = kurs 50

Stawka 1 pln x kurs 50 = 44pln (po odjęciu podatku 12%)

Przy rejestracji numer konta bankowego podaj w formacie IBAN, czyli przed liczbami wstaw „PL”

*Rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz – Remis – Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „podwójna szansa”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego jej obrotu.
Na przykład: Wygrywasz 36 pln z darmowego zakładu, musisz więc zagrać za łącznie 72 pln (po odpowiednich kursach) aby móc wypłacić środki. Obrotu możesz dokonać w dowolnej liczbie zakładów.

Legalny bukmacher LVBET – opinie:

LVBET zdecydowanie wyróżnia się najszerszą ofertą na najpopularniejsze ligi piłkarskie, oferując czasem nawet dwukrotnie więcej zakładów od konkurencji. Dobre kursy przedmeczowe i najlepsze marże kursów na żywo wśród legali! Posiada również kilka stałych bonusów z których warto korzystać. Opcje wpłat: Paymenticon, Skrill, Dotpay, Przelewy24, Tpay, Paysafecard. Posiada również dobrą ofertę zakładów na E-sport, co jest rzadkością wśród legalnych buków.

Bonus Bez Depozytu – INNE:

Bonus 20 pln bez depozytu oferują również inni legalni bukmacherzy jak Fortuna oraz Totolotek. Informacje znajdziesz w menu BONUSY.

Kod Promocyjny lvbet / Kod Bonusowy lvbet
Rating: 4.7. From 12 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Kod Promocyjny LVBET | 20 PLN Bez Depozytu"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Emil
Gość

i jak wchodzicie w to? myśle ze Buk wie co robi.Upatruje tu wynik 0:0 badz wygrana Cracovi 1:0. Wisła bez trenera przed derbami. Cracovia po serii niezłych spotkań, mimo porażki z Lechem i Piastem. Albo wchodzic za 50 albo nie wchodzić wcale. Oto jest pytanie.