ODBIERZ BEZ RYZYKA

DO 20 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

ODBIERZ BEZ DEPOZYTU

20 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

LVBet to bukmacher, działający od wielu lat na polskim rynku zakładów wzajemnych. Posiada bardzo interesujący pakiet powitalny, który łącznie przyznaje nowemu graczowi aż 3333 zł na obstawianie. Dodatkowo w LVBet bonus na start podlega rozszerzeniu o promocję LVBet bez depozytu, która umożliwia obstawianie za darmo natychmiast po przejściu procesu rejestracji. Jakimi zasadami rządzą się promocje LVBet? Jak je najlepiej wykorzystać? Gdzie zdobyć LVBet kod promocyjny? Zapraszamy do lektury w celu uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie kodów promocyjnych i bonusów startowych od bukmachera LVBet.

Kod Promocyjny LVBet | Bonus Powitalny 20 PLN Bez Depozytu

LVBet oferta wyróżnia się przede wszystkim szeroką opcją na handicapy, duży wybór zakładów na liczbę goli oraz zakłady łączone typu „1X2 + over 2,5”. Jest to jeden z bukmacherów, który często oferuje bonusy dla stałych graczy. Na ogół są to promocje z rankingami dla najlepszych typerów podczas danego turnieju sportowego, jak również liczne bonusy od wpłat. Ten legalny bukmacher ma w swojej ofercie także sporty wirtualne. Znajdziemy u niego bonus startowy właśnie na wirtuale – podwojenie pierwszej wpłaty. Posiada on także błyskawiczne wypłaty, dzięki czemu przeniesiemy środki na nasze konto w zaledwie 15 minut.

Kod promocyjny LVBetTYPERVIP
Bonus bez depozytu20 PLN
Bonus od 1 depozytudo 2000 PLN
Bonus od 2 depozytudo 1000 PLN
Bonusowy Zakład bez ryzyka od 3 depozytudo 333 PLN

Jak skorzystać z bonusu na start LVBet 20 PLN

 1. Podczas procesu rejestracji zaznacz chęć otrzymania bonusu bez depozytu,
 2. Darmowe środki niebawem pojawią się na Twoim koncie. Otrzymasz 1 zł z mnożnikiem kursu razy 20 (równowartość 20 zł),
 3. Stwórz kupon składający się z co najmniej 3 zdarzeń, każde z kursem minimum 1,25 (kupon z minimalnym kursem łącznym 2,50) i zaznacz na kuponie opcję bonusu z mnożnikiem.

Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji (np. 1×2, czyli na zwycięzcę meczu). W przypadku kuponu AKO, przynajmniej jedno zdarzenie musi być z kursem 1,50+

LVBet BONUS 2000 PLN – za pierwszy depozyt

 1. Zarejestruj się ze specjalnego linku partnerskiego,
 2. Dokonaj depozytu minimum 50 PLN wybierając bonus z mnożnikiem,
 3. Otrzymasz LVBet bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100” (co w efekcie daje równowartość Twojej wpłaty),
 4. Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x100”,
 5. Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję) za środki bonusowe,
 6. Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym (zaznacz na kuponie).

lvbet jak odebrac bonus

✔️Kod bonusowy LVBet bez depozytu 20 PLN + 3333 PLN Bonus powitalny

Już po samym tytule akapitu widać, że LVBet robi wszystko, aby gracze otrzymali najlepszy możliwy pakiet narzędzi na start. Bonus na start od LVBet nie ma sobie równych na rynku. Wpisując LVBet kod promocyjny, zyskujemy dostęp do bonusu od dwóch pierwszych depozytów, zakładu bez ryzyka, bonusu startowego bez depozytu oraz 14 dni na grę bez podatku. Zakład bez ryzyka stanowi gwarancję, że w przypadku porażki bukmacher zwróci stawkę zakładu do wartości 333 zł. Natomiast bonus od pierwszej i drugiej wpłaty może osiągnąć maksymalną wartość 3000 zł.

Pozostałe bonusy na LVBet

lvbet pakiet powitalny

LVBet oferuje dwa bonusy powitalne, które opisaliśmy poniżej. Jest to standardowy bonus bez depozytu LVBet oraz bonus powitalny od pierwszego depozytu dokonanego na koncie gracza – ten bonus z kolei dzieli się na dwa, w zależności od wysokości pierwszej wpłaty, o czym, drogi czytelniku, przeczytasz poniżej.

Bonus od depozytu kształtowany jest przez wysokość wpłaty. Przy pierwszym zasileniu konta bukmacher zwiększa wpłacone środki o 100%, do kwoty maksymalnej 2000 zł. Oznacza to, że aby osiągnąć próg maksymalny, należy wpłacić 2000 zł na konto. LVBet bonus od drugiego depozytu daje zwiększenie konta o kolejne 50% wartości wpłaconych pieniędzy, do kwoty 1000 zł. Aby w pełni wykorzystać bonus od depozytu LVBet, trzeba w pierwszych dwóch wpłatach przeznaczyć na grę 4000 zł. Razem ze środkami bonusowymi od bukmachera, otrzymamy zatem aż 7000 zł.

LVBet bonus Multikozak

lvbet multikozak bonus

W naszej opinii bardzo niedoceniany bonus, a przecież tak mocno podwyższający wysokość wygranych! Jak działa?

 • Postaw kupon składający się z 3 zakładów a otrzymasz dodatkowe 3%,
 • z 5 zakładów – dodatkowe 10%,
 • 6 zakładów – 15%,
 • 7 zakładów – 20%,
 • 8 typów – 25%,
 • 9 typów – dodatkowe 30%,
 • 10 typów – więcej o 40%,
 • 11 zakładów – dodatkowe 50%,
 • 12 zakładów – 60%,
 • 13 zakładów – maksymalnie 75% do wygranej.

Stawka minimalna 10 PLN, kurs minimalny pojedynczego zdarzenia – 1.25.

W promocji nie biorą udziału zakłady ze środków bonusowych, zakłady systemowe, kupony rozliczone funkcją cashout i zakłady wirtualne.

Jak dokonać wpłaty w punkcie naziemnym LVBet

Wpłata gotówkowa w punkcie naziemnym LVBet jest możliwa, choć trzeba do niej wykorzystać serwis Paymenticon. Jest to elektroniczny portfel, którego automaty znajdują się w każdym punkcie LV i który można prosto połączyć ze swoim kontem. Plusem takiego rozwiązania jest nie tylko dostępność wpłaty gotówkowej, ale również możliwość grania na żywo w punktach naziemnych LV BET z wykorzystaniem ich maszyn.

 1. Należy udać się do punktu naziemnego i powiedzieć, że chce się założyć konto Paymenticon i połączyć je ze swoim kontem gracza LV BET,
 2. Pracownik zarejestruje Ci portfel, da kartę z kodem osobistym i loginem, wówczas Twoje konto gracza LV BET zostaje połączone z portfelem,
 3. W celu weryfikacji potrzebny jest dowód osobisty i login do swojego konta LV,
 4. Następnie należy zalogować się danymi z otrzymanej karty w automacie Paymenticon znajdującym się w lokalu i wpłacić w nim gotówkę na portfel,
 5. Potem w kiosku w lokalu lub z wykorzystaniem swojego smartfona/laptopa trzeba zalogować się na stronę LV BET za pomocą zakładki “Paymenticon”,
 6. Wpisać dane z otrzymanej karty i kliknąć opcję “zaloguj z wpłatą”,
 7. Środki znajdą się natychmiast na koncie gracza LV, bez żadnych opłat. Od tej pory można również obstawiać „na żywo” w punktach LV BET.

Dodatkowa forma wpłat LVBet – Paysafecard

Dogodną opcją szybkiej wpłaty jest wybór PaysafeCard. Czym jest Paysafecard? – elektroniczna metoda płatności przeznaczona głównie do użytku w sklepach internetowych. Jest to bardzo popularna forma płatności, jak zauważyliśmy, szczególnie wśród gamer’ów.

Wchodzimy do sklepu (lub kiosku) i przy ladzie prosimy o Paysafecard (dostępne nominały: 20, 30, 50, 100, 200). Stosunek ceny wynosi 1:1, czyli za nominał 20 PLN płacimy oczywiście 20 złotych. Nie ponosimy żadnych kosztów prowizji.

LVBet aplikacja

aplikacja lvbet

LVBet posiada Aplikację Mobilną na Androida oraz iOS, którą można pobrać TUTAJ <-klik

Aplikacja zbiera bardzo pozytywne oceny swoich użytkowników. Daje nie tylko szereg możliwości obstawiania z pełnego zakresu oferty LVBet, ale przede wszystkim działa szybko i umożliwia zawierania zakładów z każdego miejsca. Posiada ona szereg funkcji dostępnych tylko tutaj. Są nimi powiadomienia push, które przypominają o najważniejszych wydarzeniach, promocjach, zakładach, dając jednocześnie duże możliwości personalizacji. Aplikacja LVBet dostępna jest do pobrania ze strony samego bukmachera. Aby ją zainstalować, należy zmienić ustawienia telefonu blokujące instalowanie oprogramowania z nieznanych źródeł. Aplikacja daje wiele możliwości, dlatego warto się nią zainteresować.

Godziny otwarcia punktów naziemnych LVBet

Przedstawiamy standardowe (nie licząc świąt/dni wolnych ustawowo) godziny otwarcia punktów naziemnych LVBet w roku 2021:

Kod polecający lvbet

Godziny otwarcia punktów stacjonarnych LVBet zostały uśrednione, jednak każdy lokal posiada swoje własne godziny. Wybrane lokale i informacje o nich możemy sprawdzić na stronie https://lvbet.pl/pl/lv-lokale/ Również pod względem zakresu godzinowego bukmacher ten jest jednym z liderów na rynku. Bukmacherów nie obowiązują ograniczenia handlu w niedziele, zatem LVBet może pozostawać otwarty dla graczy przez 7 dni w tygodniu. Punkty stacjonarne LVBet odznaczają się dobrym wyposażeniem i wieloma możliwościami typowania. Zwolennicy stacjonarnego obstawiania mają zatem szansę realizacji swojej pasji w lokalu fizycznym, spotykając się z innymi typerami, śledząc wspólnie rozgrywki i wymieniając się prognozami zakładowymi.

Kod Promocyjny LVBet

Lvbet.pl to bez wątpienia legalny bukmacher internetowy. Swoje istnienie na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawdzięcza licencji Ministerstwa Finansów, regulującej zakłady online na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Dzięki temu, usługi świadczone przez lvbet.pl w pełni umożliwiają Wam dostęp do profesjonalnej oferty zakładów sportowych.

LVBet Kod promocyjny TYPERVIP

LVBet licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych dostał w maju 2016 roku, a inicjały pochodzą od popularnego napoju energetycznego „Las Vegas”. Jest to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się firm w Polsce. Ponadto ciekawostką jest, że jako pierwsza firma utworzyła stronę w języku ukraińskim, by ułatwić obstawianie dla tysięcy imigrantów z tego kraju. Jako nieliczny spośród firm oferuje bardzo dobry bonus do 2000 zł od pierwszego depozytu i dodatkowo do 1000 zł od drugiego oraz zakład bez ryzyka do 333 PLN! Ponadto mamy do dyspozycji bonus bez depozytu o wartości 20 zł i bonus powitalny dla graczy wpłacających mniej niż 50 zł (bonus wynosi 10% od swojego depozytu, w postaci darmowego zakładu z mnożnikiem kursu całkowitego x10). Pozostałe ciekawe promocje to Bezpieczny kupon 5+, LV Kombi Boost, Operacja Esports, Wirtualne sporty, czy Gruby kupon. Firma jest mocnym konkurentem Totalbet jeśli chodzi o e-sport.

 1. Zarejestruj się z użyciem powyższego przycisku z kodem bonusowym TYPERVIP,
 2. Dokonaj depozytu od 50 do 1000 PLN, wybierając bonus z mnożnikiem,
 3. Otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100” (co w efekcie daje równowartość Twojej wpłaty),
 4. Przygotuj swój kupon (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdy typ),
 5. Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x100” (zaznacz kwadracik).

Na przykład: Wpłać 200 PLN, otrzymasz bonus 2 PLN z mnożnikiem kursu x100 (równowartość 200 PLN). Obstawiając kurs 2,75, za bonus 2 PLN (z mnożnikiem), wygrywasz 550 PLN (minus podatek 12%).

LVBet kod promocyjny – BONUS 1000 PLN za drugi depozyt

 1. Dokonaj drugiego depozytu minimum 50 PLN wybierając bonus z mnożnikiem,
 2. Otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x50”,
 3. Przygotuj swój kupon (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdy typ),
 4. Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x50”.

lvbet bonus od depozytu

LVBet kod promocyjny – ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 333  PLN!

 1. Dokonaj trzeciego depozytu zaznaczając „Zakład bez ryzyka 333 PLN”,
 2. Pierwszy zakład, który postawisz, będzie zakładem bez ryzyka!,
 3. Chcąc skorzystać z maksymalnej dostępnej kwoty zwrotu zagraj za 333,30 PLN.

lvbet zaklad bez ryzyka

Lider wśród legalnych bukmacherów

Biorąc pod uwagę internetowe opinie LVBet plasuje się wśród najlepszych. Początkujący gracze szukają przede wszystkim bukmacherów, którzy są bezpieczni, nie komplikują regulaminów i oferują atrakcyjne pakiety na start. LVBet ma to wszystko, dlatego recenzje okazują się bardzo pochlebne. Co ważne, obstawiający mogą liczyć na szeroką ofertę zakładów –  aż 40 dyscyplin. Warto podkreślić, że LVBet to nie nowy podmiot na rynku. Działa on już ponad 5 lat i przez ten czas zyskał grono lojalnych użytkowników.

To, co typerzy cenią najbardziej, to intuicyjna strona, na której wyszukanie najprzydatniejszych informacji zabierze zaledwie chwilę. Bonus powitalny oczywiście także znalazł uznanie wśród graczy, dlatego bardzo docenili oni LVBet. Dodatkowo bukmacher przygotował aplikację mobilną, którą bez problemu da się odpalić zarówno na smartfonie, jak i na tablecie. Typerzy są zgodni, że i strona internetowa, i aplikacja działają płynnie.

LVBet – bukmacher dla wszystkich

Oczywiście LVBet nie zapomina o pasjonatach zakładów, czyli doświadczonych graczach. Dla nich przygotowywane są stałe i czasowe promocje, dzięki którym zyskują oni różnego rodzaju nagrody – finansowe lub rzeczowe.  Nie bez znaczenia pozostaje tutaj opcja tzw. cashoutu, czyli wypłacenia częściowej albo pełnej stawki, zanim spotkanie się skończy.

LVBet specjalizuje się w sportach elektronicznych – jako pierwszy uruchomił je w swoich usługach, a do tego stworzył dedykowaną im zakładkę (pojawiającą się na stronie internetowej oraz w aplikacji). LVBet jest bukmacherem także dla typerów lubiących e-sporty. Podsumowując: u tego bukmachera bez problemu obstawić można zakłady na Overwatch, DoTA 2 czy bardzo popularny w Polsce CS:GO. Tak pokrótce prezentuje się legalny bukmacher LVBet. Oceny w większości pozytywne i dobre bonusy na start przekonują do skorzystania z oferty.

Bonus LVBet bez depozytu – podsumowanie najważniejszych informacji

lvbet bonus bez depozytu

Aby ułatwić skorzystanie z umożliwiającego grę bez depozytu kodu promocyjnego LVBet, stworzyliśmy zbiór odnoszących się do niego esencjonalnych informacji. Poniżej przedstawiliśmy go w formie odpowiedzi na często zadawane przez typerów pytania.

Jakie są warunki wypłaty bonusu?

Aby móc wypłacić środki pozyskane w ramach opisywanej bez depozytowej oferty promocyjnej, zgodnie z postanowieniami zamieszczonymi w jej oficjalnym regulaminie, konieczne jest co najmniej dwukrotne obrócenie wartością freebetu, przy czym bez udziału kuponów z podwójną szansą. Sam kupon bazujący na bonusie powinien składać się z kolei z minimum 3 zdarzeń, z których żadne nie może mieć kursu niższego niż 1.25 (minimalny kurs łączny 2.50). Dodatkowo w ramach wspomnianego wcześniej podwójnego obrotu konieczne jest również zachowanie minimalnego kursu w wysokości 2.0.

Do obstawiania jakich typów zakładów można wykorzystać voucher bez depozytu?

Kod promocyjny LVBet bez depozytu obejmuje nie tylko wszystkie standardowe dyscypliny sportowe dostępne w ofercie operatora, ale także wiele rozmaitych innych wydarzeń sponsorowanych przez buka. W przeszłości do wydarzeń tego rodzaju można było zaliczyć np. budzące duże zainteresowanie Fame MMA. Oprócz wcześniej opisanych wytycznych, bukmacher nie stawia żadnych dodatkowych ograniczeń w kontekście możliwych do obstawiania zakładów.

Czy kod promocyjny LVBet bez depozytu można wykorzystać wielokrotnie?

lvbet wielokrotny bonus

Co do zasady, korzystając z freebetu w LVBet bez depozytu, zagrasz tylko jeden raz i to wyłącznie pod warunkiem, że nie miałeś wcześniej okazji współpracować z tym bukiem. Voucher ten jest bowiem elementem składowym oferty powitalnej operatora, a zatem przysługuje tylko nowym klientom.

Wspomniany bukmacher regularnie zaskakuje graczy ciekawymi promocjami i rozmaitymi profitami dla wiernych sobie typerów. Dobrym przykładem były profity zapewniane w przeszłości stałym klientom zainteresowanym obstawianiem wydarzeń ze świata nadmienionego już wcześniej Fame MMA.

Dodatkowo w przypadku tego buka spotkać się można m.in. z okazjonalnymi weekendowymi freebetami udzielanymi stałym graczom. Brak możliwości użycia aktualnego vouchera więcej niż raz, bynajmniej nie przekreśla więc szansy na to, że w przyszłości pojawi się podobny bez depozytowy profit.

Jakie czynności oprócz rejestracji należy podjąć w celu aktywowania freebetu?

Bonus w LVBet bez depozytu zostaje aktywowany po skutecznym zakończeniu procesu rejestracji oraz po przesłaniu do bukmachera e-maila zawierającego prośbę o dokonanie tej czynności. E-mail najlepiej skierować bezpośrednio do działu zajmującego się marketingiem. Równie skutecznie sprawę powinno załatwić się też za pośrednictwem dostępnego u operatora czatu na żywo lub formularza kontaktowego.

Kod polecający LVBet – przeczytaj!

LVBet – lider bonusów bukmacherskich

Ograniczając recenzję wyłącznie do kwestii promocji oferowanych graczom, LVBet od lat utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku. Żaden inny bukmacher nie posiada tak rozbudowanej oferty na wszelkiego rodzaju bonusy, preferencyjne mechanizmy gry czy autorskie promocje, obejmujące także stałych graczy. LVBet widzi w tym szansę dotarcia do szerokiej grupy odbiorców i zdobycia uznania większości typerów, którzy nawiążą z nim współpracę.

Co daje kod promocyjny LVBet?

Kod promocyjny LVBet należy wpisać podczas zakładania konta. Daje on dostęp do wielu promocji startowych, z których słynie bukmacher LVBet. Są wśród nich m.in.

 • freebet bez depozytu na kwotę 20 zł,
 • LVBet zakład bez ryzyka o wartości 333 zł,
 • bonusy od dwóch pierwszych wpłat na depozyt na łączną wartość 3000 zł.

A gdyby tego było mało – również 14 dni na grę bez podatku, w ramach której bukmacher zwiększa wygrane na każdym kuponie o mnożnik 1.00. Dla tak bogatego pakietu promocji startowych warto dokonać rejestracji konta w LVBet i samemu sprawdzić ich skuteczność w budowaniu zysków na koncie.

Na czym polega w LVBet zakład bez ryzyka?

Jedną z promocji, która zyskuje duży rozgłos na forach typerskich, staje się w LVBet zakład bez ryzyka. Określane również jako LVBet cashback narzędzie gwarantuje zwrot pewnej sumy pieniężnej na konto gracza, jeśli ten poniesie porażkę przy obstawianiu. LVBet cashback umożliwia zatem użytkownikowi dość odważne typowanie, na które nie mógłby sobie raczej pozwolić, wykorzystując własne środki. Wartość 333 zł na zwrot to bardzo duża suma, aktualnie jedna z największych pod względem wysokości kwota zakładu bez ryzyka na rynku.

Zakład bez ryzyka LVBet traktuje jako sposób na przyciągnięcie nowych graczy, którym daje szansę pozyskania bardzo dużych kwot. Obstawiając stawkę oscylującą w granicach 400 zł, mamy możliwość zgarnięcia niezwykle atrakcyjnej wygranej. Wystarczy obliczyć średni kurs zawieranych w Polsce kuponów AKO (ok. 5.0), aby otrzymać klarowny mnożnik podawanej kwoty. Dla zakładu bez ryzyka LVBet nie zastosował wygórowanych wymogów obrotu, o czym powiemy w kolejnym akapicie. Tę formę promocji należy zatem traktować jako skuteczne narzędzie pomnażania zysków i zwiększania własnych szans na wygraną.

Sprawdź także: Kod promocyjny Betfan

Cashback LVBet – zasady promocji

Cashback LVBet to promocja uruchamiana po dokonaniu trzeciej wpłaty na konto typerskie. Wykorzystywanie w LVBet zakładu bez ryzyka uzależnione jest od wysokości kwoty zasilającej depozyt. Bukmacher określił tu próg minimalny, poniżej którego promocja cashback LVBet nie obowiązuje. Aby móc skorzystać ze środków wolnych od ryzyka, należy wpłacić minimum 25 zł. Zakład bez ryzyka LVBet uważa za ważny element swojej oferty, dlatego stworzył przejrzysty regulamin wyjaśniający jej zasadę. Mając w zamiarach dokonanie bezpiecznego zakładu, należy pamiętać o wskazanym kursie minimalnym (1.75). Obowiązywanie zakładu bez ryzyka w LVBet nie zostało poddane wielu dodatkowym restrykcjom. Do promocji bukmacher włączył zakłady pojedyncze oraz akumulowane (AKO). Szczególnie dla zakładów AKO ochrona cashbackiem LVBet wydaje się bardzo dobrą propozycją.

Należy tu jeszcze wspomnieć, że dla cashbacku LVBet obowiązują warunki dodatkowego obrotu. Nie powinny one natomiast przysparzać wielu problemów, nawet osobom początkującym. Zakładem bez ryzyka LVBet musimy obrócić jeden raz po kursie łącznym min. 1.75.

Sprawdź również: Bonus STS

Ocena promocji cashback z uwzględnieniem oferty pozostałych bukmacherów

W kwestii promocji cashbacku od LVBet, bukmacher ten ustępuje w rankingu jedynie trzem firmom (Betfan, Fortuna i Superbet), które przygotowały większą kwotę na obstawianie bez ryzyka. W LVBet cashbackiem można posługiwać się w całym przekroju ofertowym, zyskując środowisko gry na preferencyjnych warunkach już na samym początku współpracy z bukmacherem. Posiadając gwarancję zwrotu środków przez firmę bukmacherską, możemy łatwo obliczyć sposób maksymalnego wykorzystania tej jednorazowej promocji. W LVBet zakładem bez ryzyka można chronić się podczas obstawiania zarówno kuponów pojedynczych, jak i złożonych z wielu zdarzeń. Nie mając świadomości istnienia kodów promocyjnych można stracić naprawdę wiele, dlatego warto je znać i być z nimi na bieżąco.

Również w przypadku LVBet cashbackiem nikt nie szarżuje na prawo i lewo, trzymając raczej swój mechanizm gry w kompletnej tajemnicy. Nie da się natomiast zaprzeczyć, że renoma LVBet zakładu bez ryzyka płynie z wysokiej kwoty oraz niskich warunków obrotu.

Nie wszyscy bukmacherzy na rynku posiadają w swojej ofercie promocję cashback. Jest to przecież dodatkowe zobowiązanie dla firmy bukmacherskiej, która musi wypłacać graczom następne środki. Jednak zakład bez ryzyka ma duży potencjał w budowaniu zaufania na linii typer – bukmacher. LVBet stworzył doskonały pakiet promocji startowych, wśród których cashback znalazł swoje stałe miejsce.

LVBet to bukmacher, który zdążył już wielokrotnie zaskakiwać graczy nowymi pomysłami na promocje. Z ciekawością spoglądamy w przyszłość, mając nadzieję na kolejne pozytywne niespodzianki.

Warto sprawdzić: Kod promocyjny Fortuna

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest kod promocyjny  LVBet?

TYPERVIP

Bonus LVBet – co otrzymasz?

Co daje kod promocyjny? LVBet klientom, którzy wpisali przy zakładaniu konta kod TYPERVIP, wręcza całkowicie za darmo bonus bez depozytu o wysokości 20 złotych, a po pierwszej wpłacie – aż 2000 złotych do obrotu!

Czy rejestracja konta u bukmachera LVBet jest darmowa?

Jak najbardziej, u bukmachera LVBet możesz zarejestrować konto całkowicie za darmo, a używając przy rejestracji kodu TYPERVIP dodatkowo otrzymasz bonusy na start!

Co to jest bonus bez depozytu na LVBet?

Są to środki, które otrzymasz rejestrując konto z kodem TYPERVIP, bez wpłacania własnych pieniędzy, którymi będziesz mógł zagrać kupon.

19 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Dariusz Kleczko
Użytkownik
Dariusz Kleczko
05 mar o 12:59

Sporo korzystałem z tego bukmachera ze względu na częste bonusy od depozytu oraz szeroką ofertę na e-sport. Te plusy przysłaniały nawet niższe kursy od konkurencji, wieszającą się stronę oraz często blokującą się ofertę przedmeczową i na live.
Niestety moja przygoda z lvbet zakończyła się. Niedawno skorzystałem z bonusu i podczas obrotu zostały mi nałożony limity na stawki co bardzo utrudniło obrót. Żenująca praktyka, odradzam korzystanie z tego bukmachera.

Grzesiek Babis
Użytkownik
Grzesiek Babis
05 mar o 12:07

Bukmacher dobry. Mogliby mieć jeszcze wyższe kursy i więcej ofert promocyjnych, żeby złamać konkurencję.

Hubert Chrominski
Użytkownik
Hubert Chrominski
05 mar o 12:05

Bonusy przyjemne. Design strony moim zdaniem okej.

Darek Czaja
Użytkownik
Darek Czaja
05 mar o 12:04

Bardzo dobra oferta powitalna, szybkie wypłaty, częste bonusy, szybka pomoc z live chatu w razie problemów.
Dla mnie jedynym minusem tego buka jest działanie strony www

Szymon Silny
Użytkownik
Szymon Silny
05 mar o 12:01

Bardzo fajne bonusy na start i dużo akcji promocyjynch to z pewnością zaleta lvbet. Do pozytywów można również dodać dosyć szeroką ofertę względem konkurencji. Wady to przede wszystkim mało intyicyjna i słabo działająca strona oraz przycinająca aplikacja.

Kacper Kulesza
Użytkownik
Kacper Kulesza
20 gru o 13:00

Odstrasza troche na poczatku wyglad strony, ale gdy trochę sie na nim pogra to jest git. Najszersza oferta na handicapy. Generalnie +1

Szymon Kołtuniak
Editor
20 gru o 12:46

Dobry bukmacher. Bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o tzw. ,,azjany”. Aplikacja przejrzysta, bez większych wad. Na plus tez różne bonusy. Ostatnio na przykład rozdawali dyszkę, za ogólnodostępny do wpisania kod. Z czystym sumieniem mogę polecić!

Przemysław Górski
Użytkownik
Przemysław Górski
20 gru o 12:46

LvBet to świetny bukmacher, który wychodzi do nas z szeroką ofertą na zakłady sportowe, przejrzystą stroną w idealnie pasujących do siebie kolorach i wieloma bonusami dla graczy, polecam ??

Filip Joniec ?
Użytkownik
Filip Joniec ?
20 gru o 11:37

Bardzo fajne bonusy startowe i ciekawe oferty na MMA, przejrzysta apka i bardzo fajna apka.

Maciek Grysiewicz
Użytkownik
19 gru o 21:28

Design po małej rewitalizacji na plus, szeroka oferta z tzw. azjanami na czele których w Polsce praktycznie nie ma. Dobra oferta na NHL, NBA i ciemny motyw który pozwala grać całą noc bez bólu oczu

Michał Wrwe
Użytkownik
Michał Wrwe
03 lis o 17:09

Świetny bukmacher. Do tego sponsoruje mój klub 🙂 Szybkie wypłaty, dobra oferta Dla mnie najlepszy polski BUK

Grzegorz Juszczyk
Użytkownik
Grzegorz Juszczyk
20 gru o 22:59

Strona mało przejrzysta, kursy są dość niskie. Ciężko się odwieźć na stronie. Apka przyzwoita ale nie powala niczym.

Dawid Danielczyk
Editor
20 gru o 22:30

Zazwyczaj nie gram na LVBecie, ale polecam rejestrację – nic to nie kosztuje, a może akurat uda się coś uciułać z darmowych bonusów ?

Mariusz Mazur
Użytkownik
Mariusz Mazur
09 paź o 14:46

Dobry bonus ?. Konto LVBET założony niedawno.

Paweł Sylwestrzak
Użytkownik
Paweł Sylwestrzak
01 sie o 11:17

Polecam LVBET za szeroką oferte i sprawnie działającą apke.

Dawid Pacholczak
Użytkownik
Dawid Pacholczak
30 lip o 14:13

Świetny bukmacher , fajne bonusy i ma fajną aplikację 🙂

Bartosz Gołębiowski
Użytkownik
Bartosz Gołębiowski
30 lip o 00:11

Polecam bardzo.tego bukmachera! Niezawodny ??

Dawid Musiał
Użytkownik
18 cze o 23:33

Lvbet mnie osobsicie nie bardzo przekonuje, aczkolwiek bonus odebrałem, bonus od pierwszej wpłaty również, wiecie jak to jest, jak dają to bierz ?

Kamil Tamborowski
Kamil Tamborowski
22 maj 2019 o 19:02

Świetny bonus :D!