Kod Promocyjny LVBET | Bonus Powitalny 20 PLN Bez Depozytu

0

Kod Promocyjny LVBET bez depozytu – Co Oferuje Bukmacher?

LVBET staje się coraz bardziej kompletnym bukmacherem na polskim rynku. Wprowadził Aplikację Mobilną a także system Cashout. To o nie wszystko – jako jeden z dwóch bukmacherów w Polsce posiada również system “błyskawiczna wypłata” – kasa na koncie nawet w 15 minut! Jeśli chodzi o ofertę na piłkę nożną – może pochwalić się jedną z lepszych, oferując mnóstwo linii na handicapy czy liczbę goli (na przykład można zagrać powyżej 7,5 gola w meczu!). Poza przelewem bankowym, depozyt można złożyć korzystając z karty bankowej, a dodatkowe dodatkowe formy wpłat to: Skrill czy Paysafecard, a także póki co mało znany Paymenticon.

Dlaczego warto wybrać akurat LVBET

 •      Cashout – Zamykanie Zakładów
 •      Aplikacja Mobilna
 •      Dodatkowa forma wpłat: Skrill oraz PaysafeCard
 •      Błyskawiczne wypłaty na konto – nawet w 15 minut
 •      Prezent na start z kodem bonusowym: ZET20

 

Wykorzystaj darmowy bonus

Po dokonaniu rejestracji wyślij e-maila na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule: Bonus bez Depozytu. Darmowe środki niebawem pojawią się na Twoim koncie. Otrzymasz 1 zł z mnożnikiem kursu razy 20 (równowartość 20 zł).
Stwórz kupon składający się z co najmniej 3 zdarzeń, każde z kursem minimum 1,25 (kupon z min kursem łącznym 2,50)

Potrzebna pomoc? Zgłoś się do naszego konsultanta
Skontaktuj się

Pozostałe bonusy na LVBET

LVBET oferuje dwa bonusy powitalne, które opisaliśmy poniżej. Jest to standardowy bonus bez depozytu oraz bonus powitalny od pierwszego depozytu dokonanego na koncie gracza – ten bonus z kolei dzieli się na dwa, w zależności od wysokości pierwszej wpłaty, o czym, drogi czytelniku, przeczytasz poniżej.

Kod promocyjny lvbet

Kod Promocyjny LVBET

Najwyższy bonus powitalny wśród legalnych bukmacherów!
Wszystkie informacje dotyczące bonusu powitalnego znajdziesz klikając w poniższy obrazek

Kod promocyjny lvbet

LVBET bonus Multikozak

W naszej opinii bardzo niedoceniany bonus a przecież tak mocno podwyższający wysokość wygranych! Jak działa?

→ Postaw kupon składający się z 4 zakładów a otrzymasz dodatkowe 7,5%
→ Postaw kupon składający się z 5 zakładów a otrzymasz dodatkowe 10%
→ za kupon z 6 zakładami otrzymasz dodatkowe 15%
→ za kupon z 7 zakładami otrzymasz dodatkowe 20%
→ za kupony z ośmioma lub więcej selekcjami otrzymasz dodatkowe 25%

Stawka minimalna 10 PLN, kurs minimalny kuponu 3.00

Masz wygrany kupon z jednego tygodnia, spełniający powyższe wymagania?
Wyślij kupon na adres promocje@lvbet.pl z tytułem „multikozak” w treści numer kuponu, który chcesz zgłosić.
Na przykład: jeśli postawiłeś kupon z 6 zdarzeniami z kursem łącznym 50pln za 10 pln, ewentualna wygrana to 440 pln (po odjęciu podatku), ale dzięki promocji otrzymasz dodatkowe 15%, czyli 66 złotych (w postaci bonusu), łącznie 506 pln.

kod promocyjny lvbet: ZET20

Jak dokonać wpłaty w punkcie naziemnym LVBET

Wpłata gotówkowa w punkcie naziemnym LVBET jest możliwa, choć trzeba do niej wykorzystać serwis Paymenticon. Jest to elektroniczny portfel, którego automaty znajdują się w każdym punkcie LV i który można prosto połączyć ze swoim kontem. Plusem takiego rozwiązania jest nie tylko dostępność wpłaty gotówkowej ale również możliwość grania na żywo w punktach naziemnych LV BET z wykorzystaniem ich maszyn.

 1. Należy udać się do punktu naziemnego i powiedzieć, że chce się założyć konto Paymenticon i połączyć je ze swoim kontem gracza LV BET.
 2. Pracownik zarejestruje Panu portfel, da kartę z kodem osobistym i loginem, wówczas Twoje konto gracza LV BET zostaje połączone z portfelem.
 3. W celu weryfikacji potrzebny jest dowód osobisty i login do swojego konta LV.
 4. Następnie należy zalogować się danymi z otrzymanej karty w automacie Paymenticon znajdującym się w lokalu i wpłacić w nim gotówkę na portfel.
 5. Potem w kiosku w lokalu lub z wykorzystaniem swojego smartfona/laptopa trzeba zalogować się na stronę LV BET za pomocą zakładki “Paymenticon”.
 6. Wpisać dane z otrzymanej karty i kliknąć opcję “zaloguj z wpłatą”.
 7. Środki znajdą się natychmiast na koncie gracza LV, bez żadnych opłat. Od tej pory można również obstawiać „na żywo” w punktach LV BET.

Dodatkowa forma wpłat LVBET – Paysafecard

Jedną z opcji szybkiej wpłaty, mając pieniądze w ręku a nie na koncie bankowym jest Paysafecard. Czym jest Paysafecard? – elektroniczna metoda płatności przeznaczona głównie do użytku w sklepach internetowych. Jest to bardzo popularna forma płatności, jak zauważyliśmy, szczególnie wśród gamer’ów.
Wchodzimy do sklepu (lub kiosku) i przy ladzie prosimy o Paysafecard (dostępne nominały: 20, 30, 50, 100, 300). Stosunek ceny wynosi 1:1, czyli za nominał 20 pln płacimy oczywiście 20 złotych, więc obędzie się bez dodatkowych prowizji.

LVBET aplikacja

LVBET posiada Aplikację Mobilną na Androida oraz iOS, którą można pobrać TUTAJ <-klik

Godziny otwarcia punktów naziemnych

Przedstawiamy standardowe (nie licząc świąt/dni wolnych ustawowo) godziny otwarcia punktów naziemnych LVBET w roku 2018:

Legalny Bukmacher LV BET

Lvbet.pl to bez wątpienia legalny bukmacher internetowy. Swoje istnienie na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawdzięcza licencji Ministerstwa Finansów, regulującej zakłady online na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Dzięki temu, usługi świadczone przez lvbet.pl w pełni umożliwiają Wam dostęp do profesjonalnej oferty zakładów sportowych.

Rating: 4.4/5. From 19 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o