LVBet to bukmacher, działający od wielu lat na polskim rynku zakładów wzajemnych. Posiada bardzo interesujący pakiet powitalny, który łącznie przyznaje nowemu graczowi na obstawianie aż 2135 PLN. Kod promocyjny LVBet daje również możliwość gry bez podatku przez 33 dni od rejestracji konta! Dodatkowo w LVBet bonus na start podlega rozszerzeniu o promocję LVBet bez depozytu, która umożliwia obstawianie za darmo natychmiast po przejściu procesu rejestracji. Jakimi zasadami rządzą się promocje LVBet? Jak je najlepiej wykorzystać? Gdzie zdobyć LVBet kod promocyjny? Zapraszamy do lektury w celu uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie do kodów promocyjnych i bonusów startowych od bukmachera LVBet.

Jaki jest LVBet kod promocyjny?

Kod promocyjny LVBet to: TYPERVIP. Dzięki niemu zyskujesz największy z możliwych pakietów powitalnych. Mowa tutaj nawet o 2135 PLN, jeśli każdy z bonusów wykorzystasz w stu procentach. Standardowy wariant bez wpisania kodu nie uwzględnia dwóch bardzo atrakcyjnych promocji, czyli bonusu bez depozytu o wartości 20 PLN oraz freebetu od 1. depozytu na kwotę 25 PLN. Reasumując LVBet kod promocyjny to aż 8 benefitów, w tym możliwość obstawiania zakładów przez 33 dni bez uciążliwego 12-procentowego podatku!

LVBet bonus na start - co otrzymasz?

Wszystkie promocje na start, jakie uzyskasz, wpisując LVBet kod promocyjny zestawiliśmy poniżej. Nie jest to jednak pełna lista wszystkich bonusów. Pozostałe to tzw. bonusy stałe i okazjonalne, które systematycznie się zmieniają. W dalszej części tekstu każdy z aktualnych bonusów LVBet został szczegółowo opisany. Listę tę na bieżąco aktualizujemy. Zachęcamy zatem do zaglądania na naszą stronę, jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami!

Bonus LVBet 2135 PLN kodem promocyjnym

 • Bonus bez depozytu 20 PLN - Otrzymasz go po rejestracji stałego konta z kodem promocyjnym
 • Freebet 25 PLN tylko z kodem TYPERVIP - Otrzymasz go po rejestracji stałego konta z kodem, wpłacie 1. depozytu na kwotę min. 50 PLN i postawieniu zakładu AKO z kursem łącznym min. 1.75
 • Bonusy od trzech depozytów do 2000 PLN - Są to bonus od 1. wpłaty 100% do 500 PLN, bonus od 2. wpłaty 50% do 600 PLN i bonus od 3. Wpłaty  50% do 900 PLN. Otrzymasz je po dokonaniu wpłat na min. 10 PLN
 • Alternatywny bonus od 1. depozytu do 600 PLN na Gry&Sporty wirtualne - Otrzymasz go podczas 1. wpłaty, wybierając po zalogowaniu się w zakładce „Wpłata” opcję „Powitalne 600 PLN na Gry & Wirtualki
 • Cashback w aplikacji mobilnej 20 PLN - Otrzymasz go po pobraniu aplikacji i w momencie, gdy Twój pierwszy zakład za min. 20 PLN z kursem min. 1.75 okaże się przegrany
 • Bonus na sporty wirtualne 20 PLN - Otrzymasz go, stawiając zakłady od poniedziałku do niedzieli i wykonując obrót za min. 100 PLN na zakłady z kursem min. 1.50
 • Bonus na karnety dla kibiców 50 PLN - Otrzymasz go, jeśli posiadasz karnet Śląska Wrocław, Stali Mielec, Wisły Kraków lub Unii Leszno i wpiszesz podczas rejestracji nasz kod
 • Gra bez podatku przez 33 dni - Dostępna na każdym kuponie przedmeczowym lub na żywo, który posiada min. 3 zdarzenia i kurs łączny min. 2.40

Gdzie wpisać kod promocyjny LVBet?

Niestety często gracze pomijają wpisanie kodu i później są zaskoczeni, że nie otrzymali np. bonusu bez depozytu LVBet lub pozostałych promocji z pakietu powitalnego. Zatem jeśli chcesz stać się szczęśliwym posiadaczem wszystkie benefitów dla nowego użytkownika, powinieneś wiedzieć, że kod promocyjny LVBet o treści TYPERVIP należy wpisać na drugiej stronie formularza rejestracyjnego. Jeśli jednak klikniesz jeden z banerów, przycisków lub linków widocznych na tej stronie, zostaniesz automatycznie przeniesiony do formularza ze wpisanym kodem!

Kod promocyjny LVBet - bonus powitalny 20 PLN bez depozytu

Bukmacher LVBet jako jeden z trzech na polskim rynku gwarantuje darmowe środki za samą rejestrację konta stałego. Bonus bez depozytu LVBet o wartości 20 PLN dostępny jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy do tego kod promocyjny LVBet oraz pełna aktywacja konta. Plusem tego rodzaju promocji jest możliwość sprawdzenia pełnej oferty i szansa na pierwszą wygraną zupełnie za darmo!

Jak odebrać bonus bez depozytu LVBet

Poniżej przedstawiamy wszystkie kroki jak odebrać i wykorzystać darmowe środki na grę:

 • Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERVIP (kod ten wpisz na 2. stronie formularza lub kliknij jeden z banerów/przycisków, który automatycznie przekieruje Cię do procesu rejestracji z wpisanym już kodem
 • Aktywuj konto, klikając link, który dostaniesz na maila
 • Zaloguj się na konto i kliknij "Pełna rejestracja", a następnie zaznacz opcję "potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu"
 • Uzupełnij niezbędne dane takie jak miejsce zamieszkania, nr rachunku bankowego i wgraj zdjęcie dokumentu tożsamości (paszport/dowód osobisty)
 • Poczekaj na weryfikację konta przez pracowników
 • Po chwili otrzymasz darmowe środki w formie bonusu 1 zł z mnożnikiem x20
 • Zagraj kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50 (kurs poj. selekcji min. 1.25)
 • Wybierz na kuponie opcję "bonus z mnożnikiem x20"

Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi w ciągu 30 dni po kursie minimalnym 2.00.  Do obrotu wliczają się rynki składające się z co najmniej trzech selekcji (np. 1x2, czyli na zwycięzcę meczu). W przypadku kuponu AKO przynajmniej jedno zdarzenie musi być z kursem większym niż 1.50.

Jeśli chciałbyś otrzymać kolejne darmowe środki w wysokości 60 PLN, polecamy zajrzeć w bonusy bez depozytu i szczególnie sprawdzić ofertę Fortuny i Totalbet.

LVBet bonus od pierwszej wpłaty - 100% do 500 PLN

Po otrzymaniu darmowych środków z kodem promocyjnym LVBet przechodzimy do promocji, które wymagają od Ciebie zasilenia konta. Zaczniemy od pierwszej wpłaty. W tym przypadku LVBet bonus to klasyczne podwojenie depozytu do 500 PLN.

Jak odebrać bonus LVBet od 1. depozytu

 • Wpłać min. 10 PLN (zalecamy jednak co najmniej 50 PLN, aby otrzymać freebet 25 PLN dostępny tylko z naszym kodem TYPERVIP)
 • LVBet podwoi Twoją wpłatę do kwoty 500 PLN
 • Bonus i depozyt trafią na konto bonusowe
 • Bonus i depozyt podlegają 4-krotnemu obrotowi w ciągu 30 dni po kursie całkowitym min. 1.75
 • Pieniądze wypłacisz, gdy wszystkie kupony zostaną rozstrzygnięte i spełnisz warunki obrotu

Jak widzisz, nie ma tutaj żadnej filozofii. Wpłacasz przykładowo 300 PLN i otrzymujesz kolejne 300 PLN. Razem jest to 600 PLN na grę. Maksymalne wykorzystanie w LVbet bonusu od pierwszej wpłaty następuje przy depozycie na kwotę 1000 PLN.

Przypominamy, że bonus jest dostępny, jeśli użyjesz LVBet kod promocyjny. Pamiętaj również, że:

 • Na obrót masz 30 dni
 • Do obrotu nie wliczają się zakłady systemowe, gry karciane, sporty wirtualne oraz Player Bets

Alternatywny bonus LVBet od 1. depozytu na Gry Karciane i Sporty Wirtualne

Istnieje także alternatywna wersja bonusu powitalnego LVBet od pierwszego depozytu. Wpłacając minimalny depozyt o wartości 20 PLN, wybierz opcję "Powitalne 600 PLN na Gry & Wirtualki". Otrzymasz w ten sposób na konto bonusowe podwojoną kwotę do 600 złotych. Przykładowo zasilając swoje konto gracza za 400 zł, otrzymasz kolejne 400, co łącznie daje 800 zł na grę.

Jakie są warunki jego wykorzystania?

 • Akcja promocyjna jest dedykowana wyłącznie grom karcianym i sportom wirtualnym - nie można jej wykorzystać nigdzie indziej
 • Po wybraniu tego alternatywnego bonusu nie będziesz mógł skorzystać z promocji bonus od 1. wpłaty 100% do 500 PLN
 • Saldo bonusowe (otrzymane środki oraz wpłacony depozyt) podlegają 6-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym nie mniejszym niż 1.50 wyłącznie na platformie sportów wirtualnych oraz Gier
 • Na obrót został wyznaczony okres 30 dni

Freebet 25 PLN z kodem promocyjnym LVBet - TYPERVIP

Do tej pory dowiedziałeś się, że nasz dedykowany kod promocyjny LVBet pozwala Ci na otrzymanie 20 zł za darmo. Teraz przyszedł czas na drugą nagrodę za skorzystanie z naszego kodu bonusowego i rejestracji przez link. Jest to freebet na kwotę 25 PLN z mnożnikiem.

Jak odebrać freebet?

 • Wpłać min. 50 PLN
 • Postaw za tę kwotę kupon AKO z kursem łącznym nie mniejszym niż 1.75
 • W zamian otrzymasz bonus w wysokości 1 PLN z mnożnikiem x25
 • Bonus z mnożnikiem wykorzystaj na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50 (kurs poj. selekcji min. 1.25)
 • Wybierz na kuponie opcję "Użyj bonusu wygrane x25"
 • Wygrana z freebetu podlega 2-krotnemu obrotowi w czasie 30 dni na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.00 (w przypadku KOMBI jedno zdarzenie musi być trzydrogowe z kursem co najmniej 1.50)

Często w bonusach LVBet pojawia się coś takiego jak "mnożnik". Należy się do tego przyzwyczaić. Osoby, które nie do końca wiedzą, o co w tym chodzi, pokażemy przykład jak wykorzystać ten freebet.

Po pierwszej wpłacie na min. 50 PLN gracz otrzymuje bonus w wysokości 1 zł. Obstawia kupon (stawka wynosi 0,88 zł z powodu potrącenia 12-procentowego podatku) po kursie min. 2.50. W tym momencie aktywuje się mnożnik x25, który "boostuje" kurs finalny kuponu do 62,5. Zatem wygrana wyniesie 55 zł (62,5 x 0,88).

O czym jeszcze należy pamiętać w kontekście freebetu z kodem promocyjnym LVBet?

 • Na obrót masz 30 dni
 • Do obrotu nie zaliczają się kupony, na których pojawią się zdarzenia z kategorii: sporty wirtualne, gry karciane oraz zakłady systemowe i te zamknięte funkcją cash out
 • Bonus będzie dodawany w środę do godz. 17:00 za zakład postawiony w poprzednim tygodniu (od czwartku 00:00 do wtorku 23:59)

Bonus LVBet od drugiej wpłaty - 50% do 600 PLN

Bukmacher LVBet przygotował również bonus od drugiego depozytu. Tym razem jest to powiększenie wpłaty o 50%, a nie 100%, tak jak w przypadku bonusu od pierwszego depozytu. Pamiętaj, że promocja dostępna jest, gdy wpiszesz LVBet kod promocyjny przy rejestracji konta. Maksymalne wykorzystanie następuje przy wpłacie co najmniej 1200 PLN. Z kolei każda nadwyżka trafia na realne saldo depozytowe. Przykładowo przy wpłacie 1400 PLN otrzymasz 600 PLN na saldzie bonusowym (depozyt 1200 PLN + bonus 600 PLN) i 200 PLN na saldo główne.

Jak odebrać LVBet bonus od 2. depozytu

 • Wpłać min. 10 PLN
 • LVbet przyzna Ci bonus 50% od wpłaty do 600 PLN
 • Bonus i depozyt trafią na konto bonusowe
 • Bonus i depozyt podlegają 3-krotnemu obrotowi w ciągu 30 dni po kursie całkowitym min. 1.75
 • Pieniądze wypłacisz, gdy wszystkie kupony zostaną rozstrzygnięte i spełnisz warunki obrotu

Bonus LVBet od drugiego depozytu nieco różni się warunkami od promocji po pierwszej wpłacie. Jest łatwiejszy obrót, ale kosztem konieczności większej wpłaty, gdyż kod promocyjny LVBet tym razem gwarantuje przypisanie do konta gracza bonusu 50%, a nie 100%. Z obrotem musimy się wyrobić w ciągu 30 dni. Przy obracaniu nie można również korzystać z oferty na gry karciane, sporty wirtualne, Player Bets, zakładów systemowych oraz funkcji cash out.

LVBet bonus od trzeciej wpłaty - 50% do 900 PLN

Ostatni bonus od depozytu, jaki otrzymasz z kodem promocyjnym LVBet to 50% do 900 PLN. Tym razem zasady są nieco bardziej skomplikowane. Znowu pojawia się termin "mnożnik", jak w przypadku bonusu bez depozytu. Maksymalne wykorzystanie bonusu następuje przy wpłacie co najmniej 1800 PLN. Każda nadwyżka trafi na saldo główne. Czyli jak wpłacisz 2000 PLN, to otrzymasz 900 PLN bonusu + 900 PLN depozytu i 200 PLN na saldo główne.

Jak odebrać bonus LVBet od 3. depozytu

 • Wpłać trzeci depozyt na kwotę min. 25 PLN
 • Twój bonus wyniesie 2% wpłaconych środków i zostanie policzony z mnożnikiem kursu x25 (równowartość 50% wpłaty do 900 PLN)
 • Zagraj zakład AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50 - kurs poj. min. 1.25 (bonus możesz wykorzystać rozbijając go na mniejsze stawki)
 • Wybierz na kuponie opcję z mnożnikiem, zaznaczając "wykorzystaj bonus" i klikając "aktywuj"
 • Aby móc wypłacić wygraną z kuponu za bonus z mnożnikiem wymagany jest 3-krotny obrót na kuponach z kursem łącznym min. 2.00 (jeśli obracasz na kuponie AKO, to musisz wybrać min. 1 selekcję z kursem min. 1.50)
 • Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed, jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem

Bonus powitalny LVBet od trzeciej wpłaty może brzmieć nieco skomplikowanie. Przedstawiamy zatem przykład, aby lepiej zobrazować jak dokładnie działa cały proces:

 1. Wpłacasz 200 zł (2% z tej kwoty to 4 zł)
 2. Stawiasz kupon AKO za 4 zł np. po kursie 2.50
 3. Stawka ze względu na 12% podatek finalnie wyniesie 3,52 zł
 4. Kurs kuponu wyniesie 62,5 (2,50 x 25)
 5. Możliwa wygrana to 220 zł (62,5 x 3,52)
 6. Następnie obróć kwotą depozytu 3-krotnie po kursie min. 2.00 (jeśli jest to zakład KOMBI, jedna selekcja musi być z kursem min. 1.50)

Na koniec musisz pamiętać, aby kupon z mnożnikiem nie zawierał zakładów specjalnych np. na zawodników oraz handicapów azjatyckich.

LVBet bonus w aplikacji - cashback do 20 PLN

LVbet jako jeden z nielicznych bukmacherów mocno wspiera użytkowników swojej nowoczesnej aplikacji mobilnej. Dlatego przygotował między innymi bonus w formie cashbacku do 20 PLN tylko w apce! Szczegóły poniżej:

 • Pobierz aplikację mobilną na Android lub iOS
 • Wpłać min. 20 PLN
 • Zagraj zakład w aplikacji za min. 20 PLN
 • Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.75
 • Jeśli Ci się nie powiedzie, otrzymasz zwrot do 20 PLN
 • Otrzymane środki podlegają 3-krotnemu obrotowi w ciągu 30 dni na kuponach z kursem całkowitym co najmniej 1.75

Cashback na aplikację, który otrzymasz, wpisując LVBet kod promocyjny zachęca graczy do korzystania z aplikacji. Widać, że firmie zależy na swoich klientach, którzy doceniają starania, wystawiając pozytywne opinie o LVBet na forach i grupach poświęconych bukmacherce.

Gra bez podatku przez 33 dni

Pakiet powitalny LVBet to nie tylko szeroki wachlarz bonusów, ale także ciekawa promocja, którą z pewnością będą zainteresowani wszyscy gracze. Kto z nas nie lubi postawić kuponu i nie narzekać na potrącony podatek. Przyjmijmy, że raczej nie ma osoby, która woli wygrać mniej niż więcej prawda? LVBet dobrze rozumie potrzeby klientów. W związku z tym, jeśli wpiszesz kod promocyjny LVBet podczas zakładania konta, po jego aktywacji możesz cieszyć się grą bez podatku aż przez 30 dni! Jakie są warunki, aby tak się stało?

 • Kupon musi zawierać min. 3 zdarzenia
 • Kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.40
 • Promocja dotyczy wyłącznie zakładów przedmeczowych i na żywo
 • Do promocji nie wliczają się kupony postawione za środki bonusowe, kupony z oferty na gry karciane oraz sporty wirtualne i te rozliczone funkcją cash out

Bardzo dobrą ofertę na grę bez podatku posiada również bukmacher Totalbet. Wykorzystaj kod promocyjny Totalbet i sprawdź jak grać bez podatku bez przerwy przy bardzo korzystnych warunkach.

Kod promocyjny LVBet - pozostałe promocje z pakietu powitalnego

Jesteśmy już praktycznie na mecie, jeśli chodzi o kod promocyjny LVBet i profity z nim związane. Trzeba przyznać, że jest ich sporo. Poniżej przedstawiamy pozostałe bonusy LVBet dostępne w pakiecie na start. W dalszej części artykułu możecie również przeczytać o pozostałych stałych i tymczasowych promocjach, które na bieżąco aktualizujemy.

20 PLN na sporty wirtualne

Mieliśmy już bonus w aplikacji mobilnej. Teraz czas, aby zatroszczyć się o fanów sportów wirtualnych, które cieszą się dużym uznaniem. Zdaniem wielu bukmacher posiada najbogatszą ofertę w tej kategorii zakładów. Wracając do bonusu, możesz z niego korzystać każdego tygodnia.

 • Graj od poniedziałku do niedzieli, wykonując obrót na minimum 100 zł (tylko zakłady na sporty wirtualne z kursem min. 1.50)
 • Bonus na wirtuale LVBet w wysokości 20 PLN otrzymasz w poniedziałek w następnym tygodniu
 • Przyznane środki podlegają 5-krotnemu obrotowi bez warunku kursu minimalnego i liczby zdarzeń

Chcesz otrzymać więcej promocji na sporty wirtualne? Zachęcamy zatem do rejestracji w Superbet (sprawdź: kod promocyjny Superbet). Tam codziennie możesz typować sporty wirtualne i cieszyć się z podwyższonej wygranej nawet o 40%!

Bonus LVBet na karnet - 50 PLN

Ostatnim bonusem z pakietu powitalnego LVBet - otrzymasz go tylko z LVBet kodem promocyjnym, jest darmowy bonus 50 PLN za karnet na mecze. Gracze, którzy kibicują Śląskowi Wrocław, Wiśle Kraków, Stali Mielec lub Unii Leszno i posiadają ważny karnet, mogą zyskać ekstra środki bonusowe. Wystarczy wysłać na adres pomoc@lvbet.pl zdjęcie swojego imiennego karnetu. Bonus jest ważny przez 30 dni i podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie łącznym min. 1.75.

Jak obrócić bonusy w LVBet?

Każdy bonus w LVBet ma w regulaminie podane zasady obrotu. Nie jest to nic nadzwyczajnego. Rzadko zdarza się, aby jakikolwiek bonus można było od razu wypłacić na konto bankowe. Wyjątkiem jest Fortuna (sprawdź: kod promocyjny Fortuna), która gwarantuje darmowe środki w wysokości 20 PLN, które można przeznaczyć na obstawienie kuponu, a wygrane od razu wypłacić. Wracają jednak do obrotu bonusami w LVBet poniżej przedstawiamy szczegóły:

Rodzaj bonusu

Min wpłata/stawka

Warunki obrotu

Bonus bez depozytu 20 PLN

Brak2-krotny w ciągu 30 dni, kupony AKO min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 2.00
Bonus 25 PLN z kodem TYPERVIP50 PLN

2-krotny w ciągu 30 dni, kupony AKO min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 2.00

Bonus od 1. depozytu 100% do 500 PLN

10 PLN4-krotny w ciągu 30 dni, kupony SOLO/AKO, kurs łączny min. 1.75
Alternatywny bonus od 1. depozytu na Gry&Wirtualki 100% do 600 PLN20 PLN

6-krotny w ciągu 30 dni, kupony SOLO/AKO (tylko sporty wirtualne i gry karciane), kurs łączny min. 1.50

Bonus od 2. depozytu 50% do 600 PLN

10 PLN3-krotny w ciągu 30 dni, kupony SOLO/AKO, kurs łączny min. 1.75
Bonus od 3. depozytu 50% do 900 PLN10 PLN

3-krotny w ciągu 30 dni, kupony SOLO/AKO, kurs łączny min. 2.00

Cashback w aplikacji 20 PLN

20 PLN3-krotny w ciągu 30 dni, kupony SOLO/AKO, kurs łączny min. 1.75
20 PLN na sporty wirtualneObrót w ciągu tygodnia: 100 PLN

5-krotny w ciągu 30 dni, kupony SOLO/AKO

Codzienny cashback 30 PLN

60 PLN1-krotny w ciągu 30 dni, kupony AKO, kurs poj. Selekcji min. 1.25, kurs łączny min. 2.50
Bonus na karnet 50 PLNBrak

4-krotny w ciągu 30 dni, kupony SOLO/AKO, kurs łączny min. 1.75

Rejestracja z kodem promocyjnym LVBet

Zanim przejdziesz do wszystkich bonusów LVBet, zatrzymaj się na chwilę na kluczowej kwestii, jaką jest rejestracja konta w LVBet. Bez niej ani rusz, jeśli chodzi o obstawianie zakładów, wpłacanie i wypłacanie środków oraz korzystanie ze wszystkich funkcji bukmachera. Na szczęście proces zakładania konta trwa zaledwie chwilę. Istotne jest, aby w trakcie wypełniania danych nie zapomnieć o kodzie promocyjnym LVBet, który należy wpisać na drugiej stronie. Możesz również skorzystać z linka rejestracyjnego, banera lub przycisku, które przekierują Cię bezpośrednio do formularza z uzupełnionym już kodem. Poniżej przedstawiamy krok po kroku, jak wygląda cały proces.

 1. Wejdź w formularz rejestracyjny LVBet i kliknij "Zarejestruj Się"
 2. Na pierwszej stronie wpisz podstawowe dane: imię i nazwisko, narodowość i PESEL
 3. Na drugiej stronie bukmacher prosi Cię o uzupełnienie dodatkowych informacji takich jak: adres e-mail, login, hasło, numer telefonu i LVBet kod promocyjny o treści TYPERVIP. Ponadto zaznacz, że zaznajomiłeś się z regulaminem, a Twoje dane są zgodne z prawdą i zaakceptuj zgody marketingowe (dzięki temu bukmacher będzie mógł informować Cię o nowych promocjach i konkursach)
 4. W trzecim etapie wpisz 4-cyfrowy kod, który otrzymasz drogą mailową i kliknij "weryfikuj". Od tej pory Twoje konto tymczasowe będzie aktywne!

Konto tymczasowe jest aktywne przez 30 dni. Niestety ma kilka poważnych ograniczeń. Głównym z nich to brak możliwości wypłat oraz określony limit stawek postawionych zakładów do 8000 PLN. Ponadto konto tymczasowe eliminuje Cię z otrzymania całego bonusu powitalnego LVBet.

Pełna rejestracja

Jeśli chcesz bez ograniczeń korzystać z całej oferty, musisz dokonać pełnej rejestracji. W tym celu zaloguj się na konto i kliknij "Pełna rejestracja". Następnie uzupełnij dane:

 • adres
 • miasto
 • kod pocztowy
 • rodzaj dokumentu tożsamości (paszport/dowód)
 • seria i numer dokumentu
 • nr rachunku bankowego

Na koniec dodaj plik ze zdjęciem lub skanem przedniej i tylnej strony dokumentu tożsamości, potwierdź, że jesteś właścicielem konta bankowego i zaznacz opcję "chcę otrzymać bonus bez depozytu LVBet i zapoznałem się z regulaminem bonusu bez depozytu".

Wpłaty i wypłaty z kodem promocyjnym LVBet

Transakcji u bukmachera LVBet dokonasz na kilka sposobów. Wcześniej jednak musisz założyć konto i wpisać kod promocyjny LVBet. To umożliwi Ci wpłatę. Z kolei, jeśli będziesz chciał wypłacić pieniądze na konto bankowe, potrzebna będzie pełna rejestracja.

Wpłaty

Opcja wpłaty dowolną metodą płatności dostępna jest dopiero po zalogowaniu się na konto gracza. Następnie należy kliknąć przycisk "wpłata" i wybrać jedną z obsługiwanych metod. Transakcje księgowane są w ciągu kilku minut od zlecenia przelewu. Minimalna wpłata w LVBet wynosi zaledwie 10 PLN.

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
paypal PayPal
Min. depozyt: 1 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 1 PLN
skrill Skrill
Min. depozyt: 1 PLN
apple_pay Apple Pay
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 20 PLN
payu PayU
revolut Revolut
open_banking Open Banking
neteller Neteller
tpay Tpay
click_to_pay Click to Pay
Rozwiń wszystkie

Wypłaty

Bukmacher oferuje błyskawiczne wypłaty dzięki systemowi Rapid Pay. Niestety nie wszystkie instytucje bankowe są pod niego podpięte. Na ten moment lista obejmuje:

 • mBank
 • Inteligo
 • Bank Polski
 • Volkswagen Bank
 • Alior Bank
 • Nest Bank
 • Credit Agricole
 • ING
 • Velo Bank

Środki na konto bankowe trafiają w ciągu 10 minut, jeśli Twój bank znajduje się na powyższej liście. W przeciwnym wypadku należy poczekać do kolejnej sesji księgowania.

 • Minimalna wypłata w LVBet wynosi 10 PLN
 • Nie ma maksymalnego limitu wypłaty

LVBet kody promocyjne na stałe promocje

LVBet oferuje kilka bonusów powitalnych, które opisaliśmy powyżej. Jest to standardowy bonus bez depozytu LVBet, freebet po 1. wpłacie, który otrzymasz tylko z LVBet kodem promocyjnym: TYPERVIP, bonus od trzech pierwszych wpłat, bonus w aplikacji, bonus na sporty wirtualne, bonus za karnet i codzienny cashback. To jednak namiastka tego, co oferuje bukmacher wszystkim graczom. Poniżej przedstawiamy opis wszystkich aktualnych promocji, z których można korzystać praktycznie non stop!

Bezpieczny Kupon 4+

Promocja stworzona z myślą o graczach, którzy lubią tworzyć kupony z większą liczbą zdarzeń. Bezpieczny Kupon 5+ aktywuje się na kuponie z min. 4 zdarzeniami i kursem całkowitym co najmniej 3.0 oraz stawką min. 20 PLN. Jeśli jedno zdarzenie nie wejdzie, otrzymasz zwrot postawionych środków w postaci bonusu. Jakie są dokładne warunki tego bonusu LVBet?

 • Maksymalnie możesz otrzymać 50 PLN
 • Udział bierzesz po kliknięciu "Biorę udział" po wejściu w promocję widoczną w zakładce "Bonusy"
 • Kupon musi zawierać zdarzenia z jednego tygodnia
 • Do promocji wlicza się pierwszy kupon spełniający warunki
 • Otrzymany zwrot w formie bonusu podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie min. 1.75

Gruby kupon

Każdego dnia pracownicy LVBet wstawiają do oferty dnia specjalny kupon z podwyższonym kursem łącznym nawet do +20%. Gruby kupon znajdziesz w zakładce "Promocje".

LV Kombi Boost

W naszej opinii bardzo niedoceniany bonus, a przecież tak mocno podwyższający wysokość wygranych! Jak działa?

lvbet kombi boost 75%
 • Postaw kupon składający się z 3 zakładów a otrzymasz boost kursu wynoszący 3%
 • z 5 zakładów - dodatkowe 10%
 • 6 zakładów - 15%
 • 7 zakładów - 20%
 • 8 typów - 25%
 • 9 typów - dodatkowe 30%
 • 10 typów - więcej o 40%
 • 11 zakładów - dodatkowe 50%
 • 12 zakładów - 60%
 • 13 zakładów - maksymalnie 75% do wygranej

Stawka minimalna 10 PLN, kurs minimalny pojedynczego zdarzenia - 1.25.

W promocji nie biorą udziału zakłady ze środków bonusowych, zakłady systemowe, kupony rozliczone funkcją cashout, zakłady wirtualne, gry karciane i Player Bets.

Kurs+

W ramach stałej promocji LVBet o nazwie Kurs+ codziennie można znaleźć inne zdarzenie z podwyższonym kursem. Dzięki temu gracz ma pewność, że na to konkretne wydarzenie otrzymuje najwyższy kurs na rynku, a co za tym idzie może wygrać więcej pieniędzy. Kursy są podwyższane od 20 do nawet 30 procent.

Podbici Faworyci

Jak sama nazwa wskazuje, ten bonus w LVBet obejmuje faworyta meczu, który obrał sobie na cel bukmacher. Kurs na gospodarza lub gości jest podniesiony w stosunki do standardowej oferty.

Na przykład 3 czerwca można było zagrać zwycięstwo Manchesteru City z Manchesterem United po kursie 1.55. W normalnej ofercie kurs na taki typ wynosił 1.48.

Codzienny cashback 30 PLN

Ten rodzaj bonusu w LVBet przypomina nieco ten dostępny w kodzie promocyjnym Fuksiarz (codzienny cashback bez limitu do 200 PLN). Skupiając się jednak na LVBet do tej konkretnej promocji możesz zapisywać się co tydzień. Jakie są szczegółowe warunki tego bonusu LVBet?

 • Wejdź w promocję Codzienny cashback 30 PLN i kliknij "biorę udział"
 • W danym dniu zrób depozyt na min. 60 PLN
 • Tego samego dnia postaw za wpłacone środki zakład z oferty sportowej (przedmeczowa i na żywo)
 • Jeśli Twój pierwszy zakład po wpłacie okaże się przegrany, otrzymasz zwrot 30 PLN
 • Bonus otrzymasz w bonusie 1 PLN z mnożnikiem x30 następnego dnia do godziny 17:00

Operacja: Esports

LVbet to zdaniem wielu lider pod względem oferty na e-sport. Nie mogło zatem zabraknąć stałej promocji dla miłośników rywalizacji w grach komputerowych. Na czym polega promocja?

 • Dokonaj od czwartku 00:00 do środy 23:59 obrotu na min. 500 zł na zakładach kombinacyjnych na wydarzenia e-sportowe
 • W zamian w czwartek otrzymasz bonus 100 zł
 • W promocji biorą udział takie tytuły gier jak: CS:GO, League of Legends, Dota 2, Valorant, Call of Duty, Starcraft, Starcraft 2, FIFA, King of Glory czy Overwatch
 • Kurs łączny kuponu musi wynosić co najmniej 1.75
 • Bonus jest ważny przez 30 dni od dnia przyznania i podlega 5-krotnemu obrotowi na kuponach z kursem łącznym nie mniejszym niż 1.75

LV Jackpot

Nowością w LVBet jest LV Jackpot. Gracze, którzy znajdą się na najwyższych dziesięciu miejscach rankingu, otrzymają nagrody w formie bonusów. Nagrody od 100 PLN do 2 500 PLN widoczne obok rankingu konkursowego podlegają 1-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75 w LV Jackpocie w wersji "Graj za realne środki". Oferta sportowa, sporty wirtualne, gry karciane ani Player Bets nie są zaliczane do obrotu.

Dla graczy zainteresowanych grą za swoje pieniądze, LVBET oferuje normalne wygrane z kuponów. Gracze mogą więc cieszyć się zarówno grą za darmo, jak i za swoje pieniądze, a także szansą na wygranie JACKPOTA.

Player Bets

Stała promocja w LVBet "Player Bets" cieszy się niesamowitą popularnością. Dostępna jest wyłącznie w weekendy od piątku do niedzieli. Gracz ma szanse uzyskać zwrot do 30 PLN, jeśli postawiony kupon okaże się przegrany. Jakie są warunki tego bonusu LVBet?

 • Obstaw zakład Player Bets za min. 30 PLN
 • Zakład musi być rozliczony w tym samym dniu
 • Jeśli przegrasz, następnego dnia otrzymasz zwrot do 30 PLN
 • Bonus należy obrócić 3-krotnie w ciągu 14 dni po kursie całkowitym 1.75 lub wyższym

Kod promocyjny LVBet a aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna LVBet jest dostępna zarówno na Androida, jak i na iOS. Odzwierciedla w pełni ofertę ze strony internetowej. To oznacza, że o każdej porze dnia i nocy oraz w dowolnym miejscu z dostępem do internetu obstawisz interesujące Cię spotkania, sprawdzisz statystyki, przejrzysz swoje kupony, wpłacisz lub wypłacisz środki oraz skorzystasz z bonusów LVBet.

Firma od początku stawia na klientów mobilnych. Bukmacher stara się cały czas modyfikować aplikację, aby działała coraz lepiej. W dodatku sam pakiet powitalny LVBet zawiera bonus w aplikacji, co jeszcze bardziej skłania graczy do jej pobrania.

Jak pobrać aplikację na Androida

 • Wejdź na oficjalną stronę bukmachera LVBet, korzystając ze smartfona lub tabletu
 • Na górze pojawi się okienko informujące o aplikacji wraz z linkiem do jej pobrania
 • Jeżeli jednak okienko nie wyskoczy, kliknij ikonę po lewej stronie od loga bukmachera
 • Wybierz kategorię "aplikacja mobilna"
 • Skorzystaj z wersji na Androida
 • Gdy apka się pobierze, zostaniesz poproszony o jej instalację
 • Musisz zaakceptować "nieznane źródła"
 • Po kilku sekundach aplikacja będzie gotowa do użycia

Jak pobrać aplikację na iOS

 • Przejdź do sklepu AppStore
 • W polu "szukaj" wpisz "LVBet aplikacja"
 • Pobierz plik
 • Po pobraniu aplikacja sama się zainstaluje
 • I to tyle, możesz zacząć obstawiasz mecze

Dlaczego warto grać w LVBet?

LVbet obecnie plasuje się wysoko w rankingu legalnych bukmacherów. Nic dziwnego, gdyż firma działa już od kilku lat i zyskała w oczach graczy, którzy cenią sobie szeroką ofertę na dyscypliny sportowe oraz szeroki wybór promocji i bonusów. Przede wszystkim w przypadku LVBet warto zwrócić na jego unikatowe aspekty. Mowa tutaj np. o handicapach azjatyckich. Żaden inny bukmacher nie ma w swojej ofercie tak wielu opcji obstawiania tego rodzaju zakładów. Ponadto LVBet to król e-sportu. Znajdziesz tu wszystkie najpopularniejsze gry i obstawisz nawet bardzo niszowe turnieje. A do tego dochodzą transmisje na żywo oraz gigantyczny wybór rynków zdarzeń.

Czym jeszcze wyróżnia się LVBet? Jako jeden z nielicznych serwisów wprowadził tzw. Player Bets, czyli typy na statystyki zawodników w takich sportach jak: piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie, baseball czy futbol amerykański. Świetnie prezentują się również sporty wirtualne podzielone na dwóch providerów. Dzięki temu każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Nie inaczej prezentuje się kategoria na gry karciane, w tym polski pokój z pokerem.

Zalety LVBet

 • Szeroki wybór metod płatności
 • Błyskawiczne wypłaty (system Rapid Pay)
 • Dobrze funkcjonujący cash-out
 • Mnóstwo bonusów okazjonalnych
 • Livechat
 • Doskonały program lojalnościowy
 • Szeroka oferta na sporty wirtualne
 • Bogata oferta na gry karciane, w tym polski poker
 • Bonus bez depozytu
 • Betbuilder
 • Zakłady Player Bets
 • Bardzo dobra oferta na e-sport
 • Transmisje z turniejów e-sportowych

Wady LVBet

 • Przeciętne warunki obrotu bonusami powitalnymi
 • Słaba oferta na siatkówkę
 • Przeciętna oferta na tenis ziemny
 • Rozczarowująca oferta na żużel