kod promocyjny lvbet
5 stycznia 2021

Kod Promocyjny LVBET | Bonus Powitalny 20 PLN Bez Depozytu

lvbet bonus

Odbieram 20 PLN bez depozytu

LVBET oferta wyróżnia się przede wszystkim szeroką opcją na handicapy, duży wybór zakładów na liczbę goli oraz zakłady łączone typu “1X + over 2,5”. Jest to jeden z bukmacherów, który często oferuje bonusy dla aktualnych graczy. Na ogół są to promocje z rankingami dla najlepszych typerów podczas danego turnieju sportowego. Ten legalny bukmacher ma w swojej ofercie także sporty wirtualne. Jest jedynym bukiem u którego znajdziemy bonus startowy własnie na sporty wirtualne – podwojenie pierwszej wpłaty. Wyróżniają go także błyskawiczne wypłaty – środki na koncie w 15 minut.

Jak skorzystać z bonusu na start LVBET 20 PLN

 1. Podczas procesu rejestracji zaznacz chęć otrzymania bonusu bez depozytu
 2. Darmowe środki niebawem pojawią się na Twoim koncie. Otrzymasz 1 zł z mnożnikiem kursu razy 20 (równowartość 20 zł). 
 3. Stwórz kupon składający się z co najmniej 3 zdarzeń, każde z kursem minimum 1,25 (kupon z minimalnym kursem łącznym 2,50) i zaznacz na kuponie opcję bonusu z mnożnikiem.

Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji (np 1×2, czyli na zwycięzcę meczu). W przypadku kuponu AKO, przynajmniej jedno zdarzenie z kursem 1,50+

Odbierz również bonus 29 PLN za free w STS

LVBET BONUS 2000 PLN – za pierwszy depozyt

 1. Zarejestruj się ze specjalnego linku partnerskiego
 2. Dokonaj depozytu minimum 50 PLN wybierając bonus z mnożnikiem.
 3. Otrzymasz LVBET bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100” (co w efekcie daje równowartość Twojej wpłaty)
 4. Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x100”.
 5. Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję) za środki bonusowe.
 6. Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym (zaznacz na kuponie)

lvbet bonus bez depozytu

Kod bonusowy LVBET bez depozytu 20 PLN + 3333 PLN Bonus powitalny

Chcę otrzymać bonus 20 PLN na start + 3333 PLNRejestruję się bez bonusu

Pozostałe bonusy na LVBET

 

kod promocji lvbet

LVBET oferuje dwa bonusy powitalne, które opisaliśmy poniżej. Jest to standardowy bonus bez depozytu LVBET oraz bonus powitalny od pierwszego depozytu dokonanego na koncie gracza – ten bonus z kolei dzieli się na dwa, w zależności od wysokości pierwszej wpłaty, o czym, drogi czytelniku, przeczytasz poniżej.

LVBET bonus Multikozak

lvbet kod promocyjny - bonus

W naszej opinii bardzo niedoceniany bonus a przecież tak mocno podwyższający wysokość wygranych! Jak działa?

 • Postaw kupon składający się z 4 zakładów a otrzymasz dodatkowe 7,5%
 • z 5 zakładów – dodatkowe 10%
 • 6 zakładów – 15%
 • 7 zakładów – 20%
 • 8 lub więcej – 25%

Stawka minimalna 10 PLN, kurs minimalny kuponu 3.00

Masz wygrany kupon z jednego tygodnia, spełniający powyższe wymagania?
Wyślij kupon na adres promocje@lvbet.pl z tytułem „multikozak” w treści numer kuponu, który chcesz zgłosić.
Na przykład: jeśli postawiłeś kupon z 6 zdarzeniami z kursem łącznym 50pln za 10 pln, ewentualna wygrana to 440 pln (po odjęciu podatku), ale dzięki promocji otrzymasz dodatkowe 15%, czyli 66 złotych (w postaci bonusu), łącznie 506 pln.

Jak dokonać wpłaty w punkcie naziemnym LVBET

Wpłata gotówkowa w punkcie naziemnym LVBET jest możliwa, choć trzeba do niej wykorzystać serwis Paymenticon. Jest to elektroniczny portfel, którego automaty znajdują się w każdym punkcie LV i który można prosto połączyć ze swoim kontem. Plusem takiego rozwiązania jest nie tylko dostępność wpłaty gotówkowej ale również możliwość grania na żywo w punktach naziemnych LV BET z wykorzystaniem ich maszyn.

 1. Należy udać się do punktu naziemnego i powiedzieć, że chce się założyć konto Paymenticon i połączyć je ze swoim kontem gracza LV BET.
 2. Pracownik zarejestruje Panu portfel, da kartę z kodem osobistym i loginem, wówczas Twoje konto gracza LV BET zostaje połączone z portfelem.
 3. W celu weryfikacji potrzebny jest dowód osobisty i login do swojego konta LV.
 4. Następnie należy zalogować się danymi z otrzymanej karty w automacie Paymenticon znajdującym się w lokalu i wpłacić w nim gotówkę na portfel.
 5. Potem w kiosku w lokalu lub z wykorzystaniem swojego smartfona/laptopa trzeba zalogować się na stronę LV BET za pomocą zakładki “Paymenticon”.
 6. Wpisać dane z otrzymanej karty i kliknąć opcję “zaloguj z wpłatą”.
 7. Środki znajdą się natychmiast na koncie gracza LV, bez żadnych opłat. Od tej pory można również obstawiać „na żywo” w punktach LV BET.

 

Dodatkowa forma wpłat LVBET – Paysafecard

Dogodną opcją szybkiej wpłaty jest wybór PaySafeCard. Czym jest Paysafecard? – elektroniczna metoda płatności przeznaczona głównie do użytku w sklepach internetowych. Jest to bardzo popularna forma płatności, jak zauważyliśmy, szczególnie wśród gamer’ów.
Wchodzimy do sklepu (lub kiosku) i przy ladzie prosimy o Paysafecard (dostępne nominały: 20, 30, 50, 100, 300). Stosunek ceny wynosi 1:1, czyli za nominał 20 pln płacimy oczywiście 20 złotych, więc obędzie się bez dodatkowych prowizji.

LVBET aplikacja

lvbet bonus powitalny na start

LVBET posiada Aplikację Mobilną na Androida oraz iOS, którą można pobrać TUTAJ <-klik

Godziny otwarcia punktów naziemnych LVBET

Przedstawiamy standardowe (nie licząc świąt/dni wolnych ustawowo) godziny otwarcia punktów naziemnych LVBET w roku 2018:

Kod polecający lvbet

Kod Promocyjny LVBET

Lvbet.pl to bez wątpienia legalny bukmacher internetowy. Swoje istnienie na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawdzięcza licencji Ministerstwa Finansów, regulującej zakłady online na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Dzięki temu, usługi świadczone przez lvbet.pl w pełni umożliwiają Wam dostęp do profesjonalnej oferty zakładów sportowych.

Najlepsze bonusy powitalne

LVBET Kod promocyjny TYPERVIP

LVBET licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych dostał w maju 2016 roku, a inicjały pochodzą od popularnego napoju energetycznego „Las Vegas”. Jest to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się firm w Polsce. Ponadto ciekawostką jest, że jako pierwsza firma utworzyła stronę w języku ukraińskim, by ułatwić obstawianie dla tysięcy imigrantów z tego kraju. Jako nieliczny spośród firm oferuje bardzo dobry bonus do 2000zł od pierwszego depozytu i dodatkowo do 1000zł od drugiego oraz zakład bez ryzyka do 333zł! Ponadto mamy do dyspozycji bonus bez depozytu o wartości 20zł, bonus powitalny dla graczy wpłacających mniej niż 50zł (bonus wynosi 10% od swojego depozytu, w postaci darmowego zakładu z mnożnikiem kursu całkowitego x10). Pozostałe ciekawe promocje to Bezpieczny kupon 5+, Multikozak, Wirtualne sporty, czy Gruby kupon. Firma jest mocnym konkurentem Totalbet jeśli chodzi o e-sport.

Odbieram bonus od pierwszego depozytu
 1. Zarejestruj się z użyciem powyższego przycisku z kodem bonusowym TYPERVIP
 2. Dokonaj depozytu od 50 do 1000 PLN, wybierając bonus z mnożnikiem.
 3. Otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100” (co w efekcie daje równowartość Twojej wpłaty).
 4. Przygotuj swój kupon (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdy typ).
 5. Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x100” (zaznacz kwadracik)

Na przykład: Wpłać 200 PLN, otrzymasz bonus 2 PLN z mnożnikiem kursu x100 (równowartość 200 PLN). Obstawiając kurs 2,75, za bonus 2 PLN (z mnożnikiem), wygrywasz 550 PLN (minus podatek 12%).

Rejestruję się bez bonusu

LVBET kod promocyjny – BONUS 1000 PLN za drugi depozyt

 1. Dokonaj drugiego depozytu minimum 50 PLN wybierając bonus z mnożnikiem
 2. Otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x50”
 3. Przygotuj swój kupon (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdy typ).
 4. Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x50”.

kod promocyjny lvbet

LVBET kod promocyjny – ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 333  PLN!

 1. Dokonaj trzeciego depozytu zaznaczając “Zakład bez ryzyka 333 PLN”.
 2. Pierwszy zakład, który postawisz, będzie zakładem bez ryzyka!
 3. Chcąc skorzystać z maksymalnej dostępnej kwoty zwrotu zagraj za 333,30 PLN.

lvbet kod bonusowy

Lider wśród legalnych bukmacherów

Biorąc pod uwagę internetowe opinie LVBET plasuje się wśród najlepszych. Początkujący gracze szukają przede wszystkim bukmacherów, którzy są bezpieczni, nie komplikują regulaminów i oferują atrakcyjne pakiety na start. LVBET ma to wszystko, dlatego recenzje okazują się bardzo pochlebne. Co ważne, obstawiający mogą liczyć na szeroką ofertę zakładów –  aż 40 dyscyplin. Warto podkreślić, że LVBET to nie nowy podmiot na rynku, działa już ponad 4 lata i przez ten czas zyskał grono lojalnych użytkowników.

To, co typerzy cenią najbardziej, to intuicyjna strona, na której wyszukanie najprzydatniejszych informacji zabierze zaledwie chwilę. Bonus powitalny oczywiście także znalazł uznanie wśród graczy, dlatego bardzo docenili oni LVBET.  Dodatkowo bukmacher przygotował aplikację mobilną, którą bez problemu da się odpalić zarówno na smartfonie, jak i na tablecie. Typerzy są zgodni, że i strona internetowa, i aplikacja działają płynnie.

Zobacz: Czy LVBet posiada happy hour?

LVBET – bukmacher dla wszystkich

Oczywiście LVBET nie zapomina o pasjonatach zakładów, czyli doświadczonych graczach. Dla nich przygotowywane są stałe i czasowe promocje, dzięki którym zyskują oni różnego rodzaju nagrody – finansowe lub rzeczowe.  Nie bez znaczenia pozostaje tutaj opcja tzw. cashoutu, czyli wypłacenia częściowej albo pełnej stawki, zanim spotkanie się skończy.

LVBET specjalizuje się w sportach elektronicznych – jako pierwszy uruchomił je w swoich usługach, a do stworzył dedykowaną im zakładkę (pojawiającą się na stronie internetowej oraz w aplikacji).  LVBET jest bukmacherem także dla typerów lubiących e-sporty. Podsumowując: u tego bukmachera bez problemu obstawić można zakłady na Overwatch, DoTA 2 czy bardzo popularny w Polsce CS:GO. Tak pokrótce prezentuje się legalny bukmacher LVBET. Oceny w większości pozytywne i dobre bonusy na start przekonują do skorzystania z oferty.

Bonus LVBET bez depozytu – podsumowanie najważniejszych informacji

Aby uporządkować przedstawione wcześniej fakty oraz ułatwić Ci skorzystanie z atrakcyjnego, umożliwiającego grę bez depozytu kodu promocyjnego LVBET, poniżej zamieszczamy zbiór odnoszących się do niego esencjonalnych informacji, przedstawiony w formie odpowiedzi na często zadawane przez typerów pytania.

Jakie są warunki wypłaty bonusu?

Aby móc wypłacić środki pozyskane w ramach opisywanej bez depozytowej oferty promocyjnej, zgodnie z postanowieniami zamieszczonymi w jej oficjalnym regulaminie, konieczne jest co najmniej dwukrotne obrócenie wartością freebetu, przy czym bez udziału kuponów z podwójną szansą. Sam kupon bazujący na bonusie powinien składać się z kolei z minimum 3 zdarzeń, z których żadne nie może mieć kursu niższego niż 1.25 (minimalny kurs łączny 2.50). Dodatkowo w ramach wspomnianego wcześniej podwójnego obrotu konieczne jest również zachowanie minimalnego kursu w wysokości 2.0.

Do obstawiania jakich typów zakładów można wykorzystać voucher bez depozytu?

Kod promocyjny LVBET bez depozytu obejmuje nie tylko wszystkie standardowe dyscypliny sportowe dostępne w ofercie operatora, ale także wiele rozmaitych innych wydarzeń sponsorowanych przez buka. W przeszłości do wydarzeń tego rodzaju można było zaliczyć np. niezwykle silnie przyciągające polskich widzów gale organizowane przez federację Fame MMA. Zasadniczo oprócz wytycznych opisanych w ramach odpowiedzi na wcześniej postawione pytanie, bukmacher nie stawia żadnych dodatkowych ograniczeń w kontekście możliwych do obstawiania zakładów.

Czy kod promocyjny LVBET bez depozytu można wykorzystać wielokrotnie?

Co do zasady, korzystając z freebetu w LVBET bez depozytu, zagrasz tylko jeden raz i to wyłącznie pod warunkiem, że nie miałeś wcześniej okazji współpracować z tym bukiem. Voucher ten jest bowiem elementem składowym oferty powitalnej operatora, a zatem przysługuje tylko nowym klientom.

W praktyce jednak wspomniany bukmacher regularnie zaskakuje graczy ciekawymi promocjami i rozmaitymi profitami dla wiernych sobie typerów, czego świetnym przykładem były profity zapewniane w przeszłości wszystkim (a nie tylko tym nowym) klientom zainteresowanym obstawianiem wydarzeń ze świata nadmienionego już wcześniej Fame MMA.

Dodatkowo w przypadku tego buka spotkać się można m.in. z okazjonalnymi weekendowymi freebetami udzielanymi stałym graczom. Brak możliwości użycia aktualnego vouchera więcej niż raz, bynajmniej nie przekreśla więc szansy na to, że w przyszłości pojawi się podobny bez depozytowy profit.

Jakie czynności oprócz rejestracji należy podjąć w celu aktywowania freebetu?

Bonus w LVBET bez depozytu zostaje aktywowany po skutecznym zakończeniu procesu rejestracji oraz po przesłaniu do bukmachera e-maila zawierającego prośbę o dokonanie tej czynności. E-mail najlepiej skierować bezpośrednio do działu zajmującego się marketingiem, chociaż równie skutecznie (a przy tym nieco szybciej) sprawę powinno załatwić się za pośrednictwem dostępnego u operatora czatu na żywo lub formularza kontaktowego.

Kod polecający LvBet – przeczytaj!

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Jaki jest kod promocyjny  LVBET?

Kod promocyjny to TYPERVIP, wpisz go podczas rejestracji z linku podanego na naszej stronie, wejdź w ten wpis

2. Bonus LVBET – co otrzymasz?

Dzięki wpisaniu powyższego kodu zyskasz bonus bez depozytu, całkowicie za darmo – 20 złotych oraz po pierwszej wpłacie – aż 1000 złotych do obrotu!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Kamil Tamborowski
Kamil Tamborowski
22 maja 2019 19:02

Świetny bonus :D!

Dawid Musiał
Użytkownik
18 czerwca 2019 23:33

Lvbet mnie osobsicie nie bardzo przekonuje, aczkolwiek bonus odebrałem, bonus od pierwszej wpłaty również, wiecie jak to jest, jak dają to bierz 💪

Bartosz Gołębiowski
Użytkownik
Bartosz Gołębiowski
30 lipca 2019 00:11

Polecam bardzo.tego bukmachera! Niezawodny 😅💪

Dawid Pacholczak
Użytkownik
Dawid Pacholczak
30 lipca 2019 14:13

Świetny bukmacher , fajne bonusy i ma fajną aplikację 🙂

Paweł Sylwestrzak
Użytkownik
Paweł Sylwestrzak
1 sierpnia 2019 11:17

Polecam LVBET za szeroką oferte i sprawnie działającą apke.

Mariusz Mazur 🥈
Użytkownik
Mariusz Mazur 🥈
9 października 2019 14:46

Dobry bonus 👍. Konto LVBET założony niedawno.

Dawid Danielczyk
Administrator
20 grudnia 2019 22:30

Zazwyczaj nie gram na LVBecie, ale polecam rejestrację – nic to nie kosztuje, a może akurat uda się coś uciułać z darmowych bonusów 😄

Grzegorz Juszczyk
Użytkownik
Grzegorz Juszczyk
20 grudnia 2019 22:59

Strona mało przejrzysta, kursy są dość niskie. Ciężko się odwieźć na stronie. Apka przyzwoita ale nie powala niczym.

Michał Wrwe
Użytkownik
Michał Wrwe
3 listopada 2020 17:09

Świetny bukmacher. Do tego sponsoruje mój klub 🙂 Szybkie wypłaty, dobra oferta Dla mnie najlepszy polski BUK

Maciek Grysiewicz
Użytkownik
Maciek Grysiewicz
19 grudnia 2020 21:28

Design po małej rewitalizacji na plus, szeroka oferta z tzw. azjanami na czele których w Polsce praktycznie nie ma. Dobra oferta na NHL, NBA i ciemny motyw który pozwala grać całą noc bez bólu oczu

Filip Joniec
Użytkownik
Filip Joniec
20 grudnia 2020 11:37

Bardzo fajne bonusy startowe i ciekawe oferty na MMA, przejrzysta apka i bardzo fajna apka.

Przemysław Górski
Użytkownik
Przemysław Górski
20 grudnia 2020 12:46

LvBet to świetny bukmacher, który wychodzi do nas z szeroką ofertą na zakłady sportowe, przejrzystą stroną w idealnie pasujących do siebie kolorach i wieloma bonusami dla graczy, polecam 😋😎

Szymon Kołtuniak
Użytkownik
Szymon Kołtuniak
20 grudnia 2020 12:46

Dobry bukmacher. Bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o tzw. ,,azjany”. Aplikacja przejrzysta, bez większych wad. Na plus tez różne bonusy. Ostatnio na przykład rozdawali dyszkę, za ogólnodostępny do wpisania kod. Z czystym sumieniem mogę polecić!

Kacper Kulesza
Użytkownik
Kacper Kulesza
20 grudnia 2020 13:00

Odstrasza troche na poczatku wyglad strony, ale gdy trochę sie na nim pogra to jest git. Najszersza oferta na handicapy. Generalnie +1

14
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x