Kod Promocyjny LVBET | 20 PLN Bez Depozytu

0

Bonus bez depozytu LVBET 20 PLN

Wykorzystaj kod promocyjny lvbet: ZET20

>>> REJESTRACJA <<<
(wyłącz AdBlocka przed kliknięciem)

 1. W czasie rejestracji zaznacz pole “wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych”.
 2. Wyślij wiadomość e-mail na adres: promocje@lvbet.pl w tytule wpisując: Bonus bez Depozytu
 3. Po poprawnej weryfikacji otrzymasz 1 zł z mnożnikiem kursu x20 (czyli równowartość 20 zł)
 4. Stwórz kupon składający się z co najmniej 3 zdarzeń z kursem łącznym 2,50+ (każde zdarzenie z kursem 1,25+), zaznaczając bonus na kuponie.
 5. Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej 3 selekcji* (np. zakłady 1-x-2).
 6. Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza.

Przykład działania bonusu:
Stawka: 1 PLN,
kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x20 = kurs 50

Przy rejestracji numer konta bankowego podaj w formacie IBAN, czyli przed liczbami wstaw „PL”


Najlepszy Bukmacher

LVBET jest najlepszym bukmacherem pod względem oferty na najpopularniejsze ligi piłkarskie. Dobre kursy przedmeczowe i najlepsze marże kursów na żywo wśród legali! Posiada również kilka stałych bonusów, z których warto korzystać. Opcje wpłat: Paymenticon, Skrill, Dotpay, Przelewy24, Tpay, Paysafecard. Posiada również dobrą ofertę zakładów na E-sport, co jest rzadkością wśród legalnych buków. Wykorzystaj kod promocyjny lvbet: ZET20 by odebrać kompletnie darmowe 20 złotych przy rejestracji u bukmachera.

LVBET bonus

Legalny bukmacher LVBET oferuje dwa bonusy powitalne, które opisaliśmy poniżej.
Jest to standardowy bonus bez depozytu oraz bonus powitalny od pierwszego depozytu dokonanego na koncie każdego gracza – ten bonus z kolei dzieli się na dwa, w zależności od wysokości pierwszej wpłaty, o czym, drogi czytelniku, przeczytasz poniżej.

Kod promocyjny lvbet

 

Kod Promocyjny LVBET

Najwyższy bonus powitalny wśród legalnych bukmacherów!
Wszystkie informacje dotyczące bonusu powitalnego znajdziesz klikając w poniższy obrazek

Kod promocyjny lvbet

LVBET bonus powitalny

Bonus z mnożnikiem jest drugim bonusem powitalnym od depozytu. To, z którego skorzysta gracz zależy od kwoty depozytu. Bonus do 1000 PLN działa od pierwszego depozytu w kwocie 50-1000PLN, z kolei bonus “z mnożnikiem” przy pierwszej wpłacie od 10 do 49 PLN.
Przy rejestracji podaj kod promocyjny lvbet: ZET20

Wszystkie informacje dotyczące bonusu powitalnego znajdziesz klikając w poniższy obrazek

LVBET promo code – bonus Multikozak

W naszej opinii bardzo niedoceniany bonus a przecież tak mocno podwyższający wysokość wygranych! Jak działa?

→ Postaw kupon składający się z 4 zakładów a otrzymasz dodatkowe 7,5%
→ Postaw kupon składający się z 5 zakładów a otrzymasz dodatkowe 10%
→ za kupon z 6 zakładami otrzymasz dodatkowe 15%
→ za kupon z 7 zakładami otrzymasz dodatkowe 20%
→ za kupony z ośmioma lub więcej selekcjami otrzymasz dodatkowe 25%

Stawka minimalna 10 PLN, kurs minimalny kuponu 3.00

Masz wygrany kupon z jednego tygodnia, spełniający powyższe wymagania?
Wyślij kupon na adres promocje@lvbet.pl z tytułem „multikozak” w treści numer kuponu, który chcesz zgłosić.
Na przykład: jeśli postawiłeś kupon z 6 zdarzeniami z kursem łącznym 50pln za 10 pln, ewentualna wygrana to 440 pln (po odjęciu podatku), ale dzięki promocji otrzymasz dodatkowe 15%, czyli 66 złotych (w postaci bonusu), łącznie 506 pln.

kod promocyjny lvbet: ZET20

LV BET wpłata w punkcie

Wpłata gotówkowa w punkcie naziemnym LV BET jest możliwa, choć trzeba do niej wykorzystać serwis Paymenticon. Jest to elektroniczny portfel, którego automaty znajdują się w każdym punkcie LV i który można prosto połączyć ze swoim kontem. Plusem takiego rozwiązania jest nie tylko dostępność wpłaty gotówkowej ale również możliwość grania na żywo w punktach naziemnych LV BET z wykorzystaniem ich maszyn.

 1. Należy udać się do punktu naziemnego i powiedzieć, że chce się założyć konto Paymenticon i połączyć je ze swoim kontem gracza LV BET.
 2. Pracownik zarejestruje Panu portfel, da kartę z kodem osobistym i loginem, wówczas Twoje konto gracza LV BET zostaje połączone z portfelem.
 3. W celu weryfikacji potrzebny jest dowód osobisty i login do swojego konta LV.
 4. Następnie należy zalogować się danymi z otrzymanej karty w automacie Paymenticon znajdującym się w lokalu i wpłacić w nim gotówkę na portfel.
 5. Potem w kiosku w lokalu lub z wykorzystaniem swojego smartfona/laptopa trzeba zalogować się na stronę LV BET za pomocą zakładki “Paymenticon”.
 6. Wpisać dane z otrzymanej karty i kliknąć opcję “zaloguj z wpłatą”.
 7. Środki znajdą się natychmiast na koncie gracza LV, bez żadnych opłat. Od tej pory można również obstawiać „na żywo” w punktach LV BET.

LVBET wpłata Paysafecard

Jedną z opcji szybkiej wpłaty, mając pieniądze w ręku a nie na koncie bankowym jest Paysafecard. Czym jest Paysafecard? – elektroniczna metoda płatności przeznaczona głównie do użytku w sklepach internetowych. Jest to bardzo popularna forma płatności, jak zauważyliśmy, szczególnie wśród gamer’ów.
Wchodzimy do sklepu (lub kiosku) i przy ladzie prosimy o Paysafecard (dostępne nominały: 20, 30, 50, 100, 300). Stosunek ceny wynosi 1:1, czyli za nominał 20 pln płacimy oczywiście 20 złotych, więc obędzie się bez dodatkowych prowizji.

LVBET aplikacja

Bukmacher na ten moment nie posiada aplikacji mobilnej. Trwają jednak prace, lecz trudno ocenić datę ich zakończenia. Póki co gracz może korzystać na telefonie ze zwykłej wersji desktop.

LVBET godziny otwarcia

Przedstawiamy standardowe (nie licząc świąt/dni wolnych ustawowo) godziny otwarcia punktów naziemnych LVBET w roku 2018:

Legalny Bukmacher

Lvbet.pl to bez wątpienia legalny bukmacher internetowy. Swoje istnienie na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawdzięcza licencji Ministerstwa Finansów, regulującej zakłady online na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Dzięki temu, usługi świadczone przez lvbet.pl w pełni umożliwiają Wam dostęp do profesjonalnej oferty zakładów sportowych.

Rating: 4.4. From 13 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o