Kod Promocyjny LVBET | 20 PLN Bez Depozytu

0

ZAŁÓŻ KONTO NA LVBET ZE SPECJALNEGO LINKU PARTNERSKIEGO

>REJESTRACJA<

Przed kliknięciem wyłącz w przeglądarce AdBlock’a.


Kod promocyjny lvbet: ZET20 użyj go podczas rejestracji.

Numer konta bankowego podaj w formacie IBAN, czyli przed numerem konta postaw “PL” – dla kont bankowych z Polski.

ODBIERZ BONUS PO KONTAKCIE Z LVBET

Wyślij wiadomość e-mail na adres promocje@lvbet.pl
wpisując w tytule: Bonus bez Depozytu
Po kilku godzinach (lub kilkudziesięciu minutach) na koncie pojawi się bonus.

ZAGRAJ KUPON ZA OTRZYMANE 20 PLN

Po poprawnej weryfikacji otrzymasz 1 zł z mnożnikiem kursu razy 20 (czyli 20 zł).
Stwórz kupon składający się z co najmniej 3 zdarzeń z kursem łącznym 2,50+ (każde zdarzenie z kursem 1,25+), zaznaczając bonus na kuponie.

DOKONAJ OBROTU WYGRANYMI ŚRODKAMI

Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz – Remis – Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „podwójna szansa”.
Jeśli zakład jest zakładem typu kombi (AKO), to przynajmniej jedna selekcja powinna być zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega wypłacie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego jej obrotu.

Na przykład:

Grasz kupon za 1 PLN wybierając na kuponie mnożnik x20 po kursie 5,0.
1 złotówka (minus podatek = 0,88zł) x mnożnik 20 x kurs 5,0 = 88 złotych. 
Przyjmijmy, że taki kupon nam wchodzi. Zasadą obrotu jest “2 krotność wygranej”, czyli 88×2 = 176 <- to nasza suma za jaką musimy zagrać (w dowolnej liczbie zakładów) zanim będziemy mogli wypłacić pieniądze.


Najlepszy Bukmacher

Legalny Bukmacher LVBET jest najlepszy wśród legali pod względem oferty na najpopularniejsze ligi piłkarskie. Dobre kursy przedmeczowe i marże kursów na żywo! Posiada również kilka stałych bonusów, z których warto korzystać. Opcje wpłat: Paymenticon, Skrill, Dotpay, Przelewy24, Tpay, Paysafecard. Ponadprzeciętna oferta zakładów na E-sport. Bukmachera wyróżnia także “błyskawiczna wypłata” – kasa na koncie nawet w 15 minut! – Taki system posiada obecnie tylko dwóch legalnych bukmacherów. Sporą popularność LVBET zdobył dzięki niedawno wprowadzonej Aplikacji Mobilnej na system Android (już niebawem również na iOS). Jako jeden z trzech legalnych buków oferuje Cashout – wypłatę wygranej przed rozstrzygnięciem kuponu.

LVBET bonus

Legalny bukmacher LVBET oferuje dwa bonusy powitalne, które opisaliśmy poniżej.
Jest to standardowy bonus bez depozytu oraz bonus powitalny od pierwszego depozytu dokonanego na koncie każdego gracza – ten bonus z kolei dzieli się na dwa, w zależności od wysokości pierwszej wpłaty, o czym, drogi czytelniku, przeczytasz poniżej.

Kod promocyjny lvbet

 

Kod Promocyjny LVBET

Najwyższy bonus powitalny wśród legalnych bukmacherów!
Wszystkie informacje dotyczące bonusu powitalnego znajdziesz klikając w poniższy obrazek

Kod promocyjny lvbet

LVBET bonus powitalny

Bonus z mnożnikiem jest drugim bonusem powitalnym od depozytu. To, z którego skorzysta gracz zależy od kwoty depozytu. Bonus do 1000 PLN działa od pierwszego (i drugiego) depozytu w kwocie do maksymalnie 1500PLN
Przy rejestracji podaj kod promocyjny lvbet: ZET20

Wszystkie informacje dotyczące bonusu powitalnego znajdziesz klikając w poniższy obrazek

LVBET promo code – bonus Multikozak

W naszej opinii bardzo niedoceniany bonus a przecież tak mocno podwyższający wysokość wygranych! Jak działa?

→ Postaw kupon składający się z 4 zakładów a otrzymasz dodatkowe 7,5%
→ Postaw kupon składający się z 5 zakładów a otrzymasz dodatkowe 10%
→ za kupon z 6 zakładami otrzymasz dodatkowe 15%
→ za kupon z 7 zakładami otrzymasz dodatkowe 20%
→ za kupony z ośmioma lub więcej selekcjami otrzymasz dodatkowe 25%

Stawka minimalna 10 PLN, kurs minimalny kuponu 3.00

Masz wygrany kupon z jednego tygodnia, spełniający powyższe wymagania?
Wyślij kupon na adres promocje@lvbet.pl z tytułem „multikozak” w treści numer kuponu, który chcesz zgłosić.
Na przykład: jeśli postawiłeś kupon z 6 zdarzeniami z kursem łącznym 50pln za 10 pln, ewentualna wygrana to 440 pln (po odjęciu podatku), ale dzięki promocji otrzymasz dodatkowe 15%, czyli 66 złotych (w postaci bonusu), łącznie 506 pln.

kod promocyjny lvbet: ZET20

LV BET wpłata w punkcie

Wpłata gotówkowa w punkcie naziemnym LV BET jest możliwa, choć trzeba do niej wykorzystać serwis Paymenticon. Jest to elektroniczny portfel, którego automaty znajdują się w każdym punkcie LV i który można prosto połączyć ze swoim kontem. Plusem takiego rozwiązania jest nie tylko dostępność wpłaty gotówkowej ale również możliwość grania na żywo w punktach naziemnych LV BET z wykorzystaniem ich maszyn.

  1. Należy udać się do punktu naziemnego i powiedzieć, że chce się założyć konto Paymenticon i połączyć je ze swoim kontem gracza LV BET.
  2. Pracownik zarejestruje Panu portfel, da kartę z kodem osobistym i loginem, wówczas Twoje konto gracza LV BET zostaje połączone z portfelem.
  3. W celu weryfikacji potrzebny jest dowód osobisty i login do swojego konta LV.
  4. Następnie należy zalogować się danymi z otrzymanej karty w automacie Paymenticon znajdującym się w lokalu i wpłacić w nim gotówkę na portfel.
  5. Potem w kiosku w lokalu lub z wykorzystaniem swojego smartfona/laptopa trzeba zalogować się na stronę LV BET za pomocą zakładki “Paymenticon”.
  6. Wpisać dane z otrzymanej karty i kliknąć opcję “zaloguj z wpłatą”.
  7. Środki znajdą się natychmiast na koncie gracza LV, bez żadnych opłat. Od tej pory można również obstawiać „na żywo” w punktach LV BET.

LVBET wpłata Paysafecard

Jedną z opcji szybkiej wpłaty, mając pieniądze w ręku a nie na koncie bankowym jest Paysafecard. Czym jest Paysafecard? – elektroniczna metoda płatności przeznaczona głównie do użytku w sklepach internetowych. Jest to bardzo popularna forma płatności, jak zauważyliśmy, szczególnie wśród gamer’ów.
Wchodzimy do sklepu (lub kiosku) i przy ladzie prosimy o Paysafecard (dostępne nominały: 20, 30, 50, 100, 300). Stosunek ceny wynosi 1:1, czyli za nominał 20 pln płacimy oczywiście 20 złotych, więc obędzie się bez dodatkowych prowizji.

LVBET aplikacja

Od niedawna LVBET posiada również aplikację mobilną na Androida, którą można pobrać TUTAJ <-klik

LVBET godziny otwarcia

Przedstawiamy standardowe (nie licząc świąt/dni wolnych ustawowo) godziny otwarcia punktów naziemnych LVBET w roku 2018:

Legalny Bukmacher LV BET

Lvbet.pl to bez wątpienia legalny bukmacher internetowy. Swoje istnienie na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawdzięcza licencji Ministerstwa Finansów, regulującej zakłady online na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Dzięki temu, usługi świadczone przez lvbet.pl w pełni umożliwiają Wam dostęp do profesjonalnej oferty zakładów sportowych.

Rating: 4.3/5. From 17 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o