Możliwość typowania wyników sportowych za pomocą tabletu lub smartfona nikogo już obecnie nie dziwi. Wielu graczy chętnie korzysta z tej opcji, doceniając wygodę oraz możliwość postawienia zakładu w dowolnym miejscu, bez konieczności siadania do komputera. Umożliwiają to czołowi bukmacherzy, oferujący swoim użytkownikom narzędzia mobilne. Jedną z najbardziej dopracowanych jest bez wątpienia aplikacja mobilna LV BET. Szczegółowo ją przeanalizowaliśmy i dziś napiszemy Wam o jej mocnych i słabych stronach.

LVBet aplikacja – rejestracja z bonusemApka mobilna lvbet

Zanim przejedziemy do szczegółowego opisu aplikacji, warto przedstawić najważniejsze korzyści założenia konta w LV BET. Otóż skorzystanie z oferty tego bukmachera umożliwia odbiór atrakcyjnego bonusu powitalnego lvbet w wysokości nawet 3333 zł. LV BET oferuje również jeden z najwyższych na rynku zakładów bez ryzyka. Dla graczy lubiących promocje i dodatkowe bonusy będzie to naprawdę dobry wybór. Kolejną zaletą firmy jest bogata oferta, w niczym nieustępująca takim gigantom rynkowym jak STS czy Fortuna. Na typerów czekają tysiące zdarzeń ze wszystkich najpopularniejszych dyscyplin i lig, a także bogata oferta sportów wirtualnych.

Aplikacja mobilna LV BET

Mobilna usługa od LV BET dostępna jest zarówno dla urządzeń z systemem operacyjnym Android, jak i Mac iOS. Aplikacji LV BET android nie znajdziemy jednak w Sklepie Google Play, ze względu na obowiązujące regulacje prawne. Chcąc ją pobrać, trzeba bezpośrednio wejść na stronę bukmachera.

Jeśli chodzi o design, program charakteryzuje się czytelnym, nowoczesnym wyglądem, co z pewnością zachęca do regularnego korzystania z apki. Jednocześnie wszystkie najważniejsze elementy mają odpowiednią wielkość, dzięki czemu aplikacja mobilna LV BET jest bardzo intuicyjna w użytkowaniu, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego.

Interfejs systemu został zaprojektowany tak, by w każdym szczególe odpowiadać widokowi strony internetowej bukmachera. Dzięki temu użytkownik typujący wcześniej mecze online na platformie LV BET bez większych problemów poradzi sobie z obsługą wszystkich najważniejszych funkcji apki.

Zobacz: Opinie LV BET

Lvbet aplikacja mobilna – funkcje

Jeśli chodzi o ofertę, aplikacja LV BET zapewnia dostęp do wszystkich zdarzeń znajdujących się w serwisie internetowym buka. Gracze mają więc do obstawiania piłkę nożną, tenis, hokej, siatkówkę, piłkę ręczną, a także sporty zimowe, sporty walki, e-sport oraz dyscypliny wirtualne.

Jeśli chodzi o zakłady na telefon, aplikacja mobilna LV BET umożliwia tworzenie wszystkich rodzajów kuponów znanych z oferty naziemnej oraz internetowej. Przez komórkę lub tablet możemy więc postawić m.in.:

  • tradycyjny, pojedynczy zakład 1X2,
  • kupon kombi na wiele zdarzeń,
  • zakład bez ryzyka – kupon bezpieczny,
  • zakład live z opcją cashout – z możliwością wypłaty wygranej nawet w trakcie trwania spotkania.

Sprawdż: Jak przebiega rejestracja Lvbet?

LVbet Aplikacja – Błyskawiczna wypłata RapidPayforbet aplikacja mobilna

Miłośnicy bukmacherki mają jeszcze jeden powód, dla którego warto przetestować aplikację mobilną LV BET – szybki transfer środków do banku. Dzięki usłudze Rapid PAY pieniądze zgromadzone na koncie gracza pojawią się na rachunku bankowym nawet w 10 minut od wydania dyspozycji wypłaty.

Lvbet Aplikacja Android – Jak pobrać?

Aby korzystać z apki na urządzeniach z systemem Android, w ustawieniach systemu należy zezwolić na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż sklep Google Play. Kolejnym krokiem jest pobranie oprogramowania bezpośrednio ze strony bukmachera. Po ściągnięciu trzeba znaleźć plik LV BET.apk w folderze „Pobrane” i uruchomić instalację systemu. Następnie, po jej zakończeniu można uruchomić program. Po włączeniu aplikacji LV BET android pozostaje jedynie utworzyć konto gracza lub zalogować się danymi z rejestracji LV BET na stronie internetowej bukmachera. Teraz już można bez ograniczeń korzystać z pełnej funkcjonalności apki!

Lvbet Aplikacja iOS – Jak pobrać?

Oczywiście plik LV BET.apk nie zadziała na urządzeniu z systemem innym niż Android, dlatego bukmacher przygotował osobną wersję aplikacji pod iOS. W przypadku telefonów oraz urządzeń mobilnych od Apple aplikację można pobrać bezpośrednio ze sklepu App Store. W opcji „Szukaj” znajdujemy aplikację i pobieramy ją. Proces instalacji rozpocznie się automatycznie i już po chwili apka LV BET iOS będzie gotowa do użytku!

Ogólna ocena aplikacji LVbetandroid i ios apka forbet

Biorąc pod uwagę funkcjonalność, pełną ofertę oraz niezwykle intuicyjną obsługę, aplikacja mobilna LV BET zasługuje na wysoką ocenę. Na plus z pewnością zaliczamy wersje dla systemów Android oraz iOS, choć szkoda, że w pierwszym przypadku nie da się pobrać pliku LV BET.apk bezpośrednio ze sklepu Google. Jednak szybkie działanie systemu, a w szczególności opcja Rapid PAY, umożliwiająca natychmiastową wypłatę pieniędzy na konto, rekompensują ten niewielki mankament. Z całą pewnością rejestracja w LV BET i skorzystanie z apki są godne polecenia – zarówno początkującym graczom, jak i typerom z odpowiednio długim stażem.

Sprawdź: LVBET CASHOUT – Zamykanie zakładów


Firma LVBET utworzyła własną aplikację dla graczy, która wyglądem odzwierciedla stronę internetową. Dla większej wygody obstawiania polecamy pobranie jej klientom tej firmy.
iOS posiada aplikację LVBET w swoim sklepie. Natomiast system Android umożliwia jej pobranie tylko z oficjalnej strony bukmachera. Co więcej, po uprzednim zezwoleniu na ściąganie plików spoza Google Play.