LVBET Zakłady Bukmacherskie Online

Kod promocyjnyLVBET kod promocyjny
Bonusy od depozytówDo 2000 PLN
Bonus bez depozytu20 PLN
Freebet z kodem TYPERVIP25 PLN
Cashback w aplikacji20 PLN
Bonus na sporty wirtualne20 PLN
Bonus na karnet kibica50 PLN
Gra bez podatkuPrzez 45 dni od rejestracji

Bukmacher LVBET rozpoczął działalność w 2016 roku. W tamtym czasie między tą firmą a produkującym napoje energetyczne przedsiębiorstwem Las Vegas istniało silne powiązanie. Stąd właśnie pierwszy człon nazwy (LV) wspomnianego operatora. Sprawdź szczegółowe informacje na temat bukmachera LVBET.

LVBET zakłady bukmacherskie - ogólne informacje

LVBET znajduje się na liście legalnych bukmacherów w Polsce. Licencje na zakłady bukmacherskie udało mu się uzyskać jeszcze przed wejściem w życie ustawy hazardowej w swojej znowelizowanej formie z 2017 roku.

Licencja

DAG11.6831.4.2022

Siedziba

Katowice (ul. Melchiora Wańkowicza 3)
Prezes

Rafał Wójtowicz

Rok Założenia

2016
Strona

www.lvbet.pl

Dzięki temu, w przeciwieństwie do mniej zapobiegliwych buków, udało mu się uchronić przed wpisaniem do rejestru domen zakazanych. To sprawiło, że LVBET nie musiał tymczasowo bądź trwale wycofać się z polskiego rynku.

LVBET - legalny bukmacher z dwiema licencjami

Jeśli chodzi o obecny stan LVBET legalny bukmacher dysponuje dwiema licencjami. Obie wydało Ministerstwo Finansów. Pierwsza pozwala mu na legalne działanie w internecie. Druga natomiast umożliwia przyjmowanie zakładów w placówkach stacjonarnych.

Biorąc ten fakt pod uwagę, można korzystać z jego usług bez żadnych obaw o kwestie prawne czy ryzyko niewypłacenia zdobytej nagrody.

LVBET zakłady bukmacherskie online - możliwości u bukmachera

Lwią częścią produktów bukmachera stanowią oczywiście zakłady sportowe. W tym zakresie oddaje on do Twojej dyspozycji zakłady przedmeczowe, live, a także związane z e-sportem i sportami wirtualnymi. Oprócz tego swoją niszę odnajdą u niego osoby niezainteresowane sportem, ale wciąż chętne do spróbowania szczęścia w dziedzinie zakładów wzajemnych.

LVBET zakłady bukmacherskie online robią pozytywne wrażenie nie tylko w kontekście ilości dostępnych dyscyplin. Imponująca jest również liczba uwzględnianych przez buka rynków w tym np. około 700 na piłkę nożną.

Do plusów, którymi odznaczają się zakłady bukmacherskie w LVBET należy dodać jeszcze mnogość dostępnych lig, która w przypadku LVBET obejmuje nawet tak nietypowe warianty, jak czwarta liga niemiecka czy siódma angielska.

LVBET - zakłady bukmacherskie na dziś i jutro

Znalezienie oferty na kolejne dni na stronie LVBET nie powinno sprawić trudności. Na stronie głównej umieszczane na bieżąco zostają najpopularniejsze zdarzenia sportowe. Najczęściej tyczą się one piłki nożnej, tenisa i koszykówki, ale nie tylko. Innym sposobem jest skierowanie się do zakładki "Sporty", gdzie następne można wybrać ofertę obowiązującą w danym przedziale czasowym.

W menu po lewej stronie znajdują się dodatkowo wszystkie sporty, które znajdują się w ofercie LVBET. Wybierając ulubioną dyscyplinę i rozgrywki na ekranie pojawią się zdarzenia posortowane według dat i godzin ich rozpoczęcia. Dodatkowo można je oznaczyć gwiazdką, by za następnym razem szybciej odnaleźć mecze budzące nasze największe zainteresowanie.

LVBET bonus powitalny

Pierwszą czynnością, jaką należy zrobić, aby móc postawić zakłady bukmacherskie w LVBET na korzystnych warunkach, jest oczywiście przejście pełnego procesu rejestracji. Co możemy uzyskać w zamian? Trzeba przyznać, że całkiem sporo. Szczególnie w przypadku wykorzystania kodu promocyjnego LVBET. Po jego wykorzystaniu otrzymamy:

Bonus bez depozytu

20 PLN

Freebet za kod TYPERVIP

25 PLN
Bonusy od wpłat

do 2000 PLN

Cashback w aplikacji

20 PLN
Bonus na sporty wirtualne

20 PLN

Bonus na karnety kibiców

50 PLN
Gra bez podatku

45 DNI

LV Punkty

Gra w LVBET to także zbieranie punktów. Jaki jest przelicznik LV punktów? Za każde wydane 25 zł otrzymasz 1 LV Punkt. Co ważne do akcji nie trzeba się zapisywać. Każdy zarejestrowany użytkownik, typując na stronie i w aplikacji automatycznie zbiera LV Punkty. Zgromadzone punkty można wymieniać na nagrody. 100 LV Punktów to równowartość 5 zł. Jak dokonać ich wymiany?

 • Zaloguj się na swoje konto w LVBET
 • Przejdź do zakładki LV Punkty
 • Kliknij Wymień punkty
 • Gotowe, wymienione środki czekają na wykorzystanie!

Cashout LVBET

Cashout już od pewnego czasu stanowi standard oferty. Nie brakuje go również na stronie omawianego bukmachera. W LVBET cashout obowiązuje na zdarzenia z oferty przedmeczowej oraz live. Funkcja ta jest dostępna w kuponach solo i kombi.

Ważne, by na kuponie nie było żadnego nietrafionego typu. W przypadku zakładów zagranych za bonus funkcjonalność ta nie będzie obowiązywać. Inaczej jest w przypadku zwrotu. Gdy taki wystąpi, to w dalszym ciągu można zamknąć swój zakład przed czasem.

LVBET gra bez podatku

Powszechnym trendem wśród bukmacherów jest pokrywanie kwoty zapłaconego przez gracza podatku poprzez zwiększenie wygranej na kuponie o 14%. Jest to korzystna opcja dla graczy, ponieważ daje możliwość uzyskania wyższych wygranych. Dodatkowo jest to jedna z dziedzin, w której bukmacherzy mocno ze sobą konkurują.

Możliwe warianty gry bez podatku w LVBET

LVBET zakłady bukmacherskie online daje możliwość zniesienia podatku na kilka sposobów.

 • Pakiet powitalny LVBET - nowi klienci mogą liczyć na grę bez podatku przez 45 dni. W tym celu wystarczy stawiać zakłady AKO z co najmniej 2 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.75. Do promocji wliczają się wszystkie wydarzenia oferowane przez LVBET.
 • LV Kombi Boost - nie jest to dosłowna promocja związana z grą bez podatku, ale pozwala skutecznie zniwelować koszty z nim związane. Dzięki dodaniu 7 zdarzeń do kuponu jego kurs całkowity zwiększa się o 15%. Warunkiem jest minimalny kurs każdego zdarzenia co najmniej 1.25. fani rozbudowanych kuponów AKO mogą być szczególnie zadowoleni.
 • Cykliczne promocje - LVBET organizuje cykliczne promocje związane ze zniesieniem podatku. Mogą to być np. bonusy typu Happy hours lub inne podobnego typu. Aby być na bieżąco warto śledzić zakładkę Bonusy.

LVBET oferta specjalna

LVBET zakłady bukmacherskie online to także specjalna oferta przygotowana na niektóre ze zdarzeń. Co można do niej zaliczyć?

 • Kurs+
  Kursy zwiększone nawet o 20-30% w stosunku do standardowej oferty. Na zdarzenia objęte tą promocją obowiązuję stawki maksymalne indywidualnie określone dla danego zdarzenia.
 • Gruby kupon
  Gotowy kupon AKO z podniesionym kursem całkowitym do 20%.
 • LV Kombi Boost
  Zwiększenie kursu całkowitego maksymalnie do 75% zależnie od ilości zdarzeń na kuponie. Zyskać można już od AKO z 3 typami.
 • Podbici faworyci
  Zwiększony kurs na wyraźnych faworytów spotkań. Jeśli znajdziesz wyższy kurs u innego bukmachera LVBET zobowiązuje się do jego przebicia. W tym celu wystarczy skontaktować się z obsługą klienta.

LVBET zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne - morze możliwości

Firma LVBet poleca graczom szeroką ofertę sportów wirtualnych. Zakłady na sporty wirtualne LVBet to propozycja dla użytkowników zainteresowanych typowaniem niezależnie od czasu i miejsca. Nawet jeśli w danym okresie nie są organizowane żadne ważne mistrzostwa, zawody czy turnieje, dyscypliny wirtualne umożliwiają skuteczne obstawianie zakładów.

Typerzy mogą wybierać odpowiednie dla siebie gry spośród kilku dyscyplin. Są to:

 • piłka nożna
 • tenis
 • żużel
 • wyścigi konne
 • wyścigi psów
 • wyścigi motocyklowe
 • wyścigi kolarskie
 • wyścigi zaprzęgów konnych

LVBET sporty wirtualne – piłka nożna

Niewątpliwie największą popularnością wśród wirtualnych sportów udostępnianych przez LVBET cieszy się piłka nożna. Oferta w kategorii „Leap” obejmuje kolejne dni meczowe ligi złożonej z 16 drużyn, których nazwy przypominają te występujące w najlepszych europejskich ligach. W każdym z etapów gracz ma do dyspozycji zakłady na sporty wirtualne LVBET na cztery spotkania, więc istnieje tutaj możliwość składania kuponów akumulowanych.

Przed niektórymi spotkaniami można dodatkowo obejrzeć statystyki pokazujące formę obu zespołów. Nie są one jednak zbyt szczegółowe – użytkownik ma możliwość sprawdzenia aktualnej tabeli, bieżącej formy oraz wyników bezpośrednich poprzednich starć.

Typowanie wirtualnego tenisa

Dużym zainteresowaniem cieszą się też rozgrywki tenisowe. W wydarzeniach tych można obstawiać cały mecz. Jest on rozgrywany zgodnie z zasadami klasycznego tenisa i prezentowany w całości, nie w skrócie. Ten sposób ukazywania gry wpływa na dostępność możliwych do obstawiania zakładów. Są to zakłady krótkoterminowe (obejmujące np. typowanie zawodnika wygrywającego punkt) oraz długoterminowe (np. na zwycięzcę meczu albo seta).

Buk daje możliwość typowania danej opcji w ciągu zaledwie kilku-kilkunastu sekund, a następnie zamyka dany rynek i przedstawia, jak wyglądał punkt, którego dotyczył zakończony zakład.

Wyścigi konne i inne sporty

Ofertę bukmachera uzupełniają wirtualne wyścigi pojazdów i zwierząt. Kolejne zdarzenia rozgrywane są co trzy minuty. Po zagraniu zakładu wyścig można od razu obejrzeć jako animację. Wyścigi konne udostępnia firma Leap Gaming. Gracz ma możliwość wytypowania m.in. zwycięzcy gonitwy lub miejsca ogiera.

LVBET sporty wirtualne obejmujące wyścigi psów to z kolei gonitwy na dystansie ok. 500 metrów, w których gracz może obstawiać I, II, III miejsce. Ciekawą propozycję stanowi też kolarstwo torowe i żużel, w którym udział bierze czterech zawodników.

Można typować zwycięzcę, a także zdobywców II oraz III pozycji. Golden Race w swojej ofercie posiada aż 7 torów dla wyścigów koni, a także po kilka wyścigów w żużlu, motorach i biegi psów.

LVBET możliwości obstawiania zakładów na sporty walki

LVBET ze swoją ofertą wszedł także w świat sportów walki. U cenionego bukmachera typować można niektóre gale MMA. Obecnie jest to rodzaj sztuk walki, który staję się najpopularniejszy w Polsce. Jest tak za sprawą znanych zawodników oraz tego, że pojedynki w kolejnych federacjach możemy łatwo śledzić na różnych kanałach sportowych.

LVBET KSW

KSW to dla wielu fanów i typerów pierwsza gala, z którą mieli oni styczność. To właśnie w tej federacji startuje grono najbardziej znanych zawodników dla osób z Polski. Zawsze karta walk KSW obfituje w znane nazwiska, które zachęcają do obstawiania. Im bliżej rozpoczęcia walk, tym rozszerzana jest ilość rynków. Dzięki temu obstawiać można nie tylko to, kto zwycięży, ale też sposób rozstrzygnięcia oraz np., to jak długi będzie pojedynek zawodników.

LVBET Bellator

W LVBET dostępna jest także gala Bellator. Jest to amerykańska federacja, która istnieje na rynku już kilkanaście lat. Dzięki swojej rozpoznawalności możemy więc typować znane nazwiska ze świata MMA. Karta walk Bellator to wiele walk, które są interesujące z punktu widzenia klientów LVBET. Oferta dostępna jest błyskawicznie po ogłoszeniu kolejnych zawodników. Dzięki temu możemy być pewni, że dla LVBET MMA to istotna część propozycji.

LVBET zakłady bukmacherskie online na urządzeniach mobilnych

LVBET zakłady bukmacherskie online posiadają aplikację na systemy Android i iOS.  Typowanie na smartfonach i tabletach jest zdecydowanie wygodniejsze za pomocą aplikacji LVBET. To w niej w sprawny i intuicyjny sposób da się przemieszczać pomiędzy zakładkami. Do jej pobrania zachęca również specjalny bonus o wartości 20 zł. Co trzeba zrobić, by go zdobyć?

 • Pobierz aplikację mobilną lub dodaj aplikację do ekranu głównego w przypadku iOS
 • Dokonaj depozytu
 • Postaw za własne środki kupon w aplikacji mobilnej o stawce minimalnej 20 zł oraz kursie minimalnym 1.75
 • W przypadku niepowodzenia otrzymasz zwrot 20 zł w formie bonusu

Zakłady live w LVBET

Obstawianie na żywo w LVBET jest możliwe za pomocą specjalnej zakładki. To w niej umieszczone są zdarzenia, które aktualnie trwają. W przystępny sposób można je posortować według dyscyplin. Ilość rynków przedstawia się korzystnie na tle konkurencji. Szczególnie w przypadku player bets. Statystyki indywidualne są bardzo rozwinięte nawet w końcowych fazach meczów. Gracze zapewne bardzo doceniliby szerszy zakres statystyk na żywo.

Dostępne są również transmisje na żywo. Ich ciekawą funkcją jest możliwość otworzenia okna w oknie. Dzięki temu można jednocześnie śledzić mecz oraz eksplorować stronę bukmachera. Żeby móc uruchomić player wystarczy posiadać środki na koncie. Co można oglądać w LVBET?

 • Piłka nożna - 1. i 2. Bundesliga, Puchar Hiszpanii
 • Koszykówka - NBA
 • Piłka ręczna - mecze reprezentacyjne
 • E-sport - transmisje z Twitcha

LVBET kreator player bets

LVBET posiada innowacyjny i rozbudowany kreator zakładów dotyczących statystyk zawodników. Dzięki niemu da się stworzyć najbardziej skomplikowane zakłady. Można to zrobić na 4 sposoby.

 • Szybkie wybory - dodanie kilku rynków z jednego meczu, które razem stworzą zakład akumulowany. Dzięki temu da się łączyć tradycyjne typy np. na zwycięzcę wraz z player bets.
 • Zbuduj sam - zakład na jednego lub kilku zawodników dotyczący osiągnięcia danego wyniku statystycznego. Może to dotyczyć np. liczby strzałów, asyst czy zbiórek.
 • Head to head - typ na rywalizację dwóch zawodników w wybranej dane statystycznej. Przykładem może być najpierw wybranie dwóch koszykarzy, a później wskazanie, który z nich zdobędzie więcej punktów.
 • Potrójny zakład -  typowanie kolejności trzech zawodników w danej statystyce. Np. wskazanie kolejności pod kątem ilości zdobytych punktów w koszykówce. Co ważne zawodnicy ci nie muszą uczestniczyć tylko w jednym meczu.

Powyższy kreator obowiązuje na piłkę nożną (najlepsze ligi), koszykówkę (NBA, Euroliga), hokej (NHL), futbol amerykański (NFL i ligi młodzieżowe) i baseball (MLB).

LVBET metody płatności u bukmachera

W trosce o wygodę swoich graczy bukmacher udostępnia szeroką gamę dostępnych metod płatności. Wśród nich znajduje się zarówno tradycyjny przelew, jak również:

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
paypal PayPal
Min. depozyt: 1 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 1 PLN
skrill Skrill
Min. depozyt: 1 PLN
apple_pay Apple Pay
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 20 PLN
payu PayU
revolut Revolut
open_banking Open Banking
neteller Neteller
tpay Tpay
click_to_pay Click to Pay
Rozwiń wszystkie

Kwota minimalnego możliwego do dokonania przez użytkownika depozytu to zazwyczaj 1 zł. Środki można wpłacać w dowolny dzień i o każdej porze.

Jeżeli chodzi natomiast o zlecanie wypłat, u legalnego bukmachera LVBET możesz skorzystać z tradycyjnej dyspozycji wypłaty na Twój numer rachunku bankowego albo alternatywnie z usługi Rapid Pay. Ten drugi wariant dostępny jest niestety wyłącznie dla posiadaczy kont w konkretnych bankach (na ten moment: Alior Bank, Credit Agricole, Getin Bank, Inteligo, mBank, nest Bank, PKO i Volkswagen).

Szczęśliwcom, zaliczającym się do wspomnianego grona, bukmacher zapewnia możliwość pozyskania pieniędzy z wygranych już na przestrzeni zaledwie 10 do 15 minut od wydania dyspozycji. W przypadku właścicieli rachunków z pozostałych banków wypłaty LVBET realizowane są w ciągu 1-2 dni roboczych.

LVBET punkty stacjonarne

Obecnie LVBET posiada 16 punktów stacjonarnych w całej Polsce. Ich liczba zmniejszyła się w ostatnim czasie prawie trzykrotnie. Można sądzić, że bukmacher postanowił skupić się na rozwoju swojej strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Lokale są natomiast dodatkową alternatywą dla tych, którzy wolą obstawiać na miejscu. Typowanie w placówkach ma swój niepowtarzalny klimat, który jest doceniany przez część graczy.

W LVBET godziny otwarcia punktów są różnorodne i przed udaniem się do punktu warto sprawdzić, w jakim czasie jest on czynny. Informacje te można uzyskiwać np. bezpośrednio ze strony bukmachera.

LVBET - sponsor główny Śląska Wrocław

LVBET zakłady bukmacherskie online dumnie wspierają polski sport. Dowodem tego jest decyzja o zostaniu głównym sponsorem piłkarskiej drużyny Śląska Wrocław. To dzięki tej współpracy logo bukmachera można oglądać na koszulkach piłkarzy. Na szczególnie warunki mogą zatem liczyć fani drużyny z Dolnego Śląska. Po przesłaniu kopii karnetu na rozgrywki ekstraklasy kibice Śląska są uprawnieni do otrzymania bonusu w postaci 50 zł.

Kontakt z LVBet

Klienci LVBET najczęściej komunikują się z bukmacherem poprzez czat na żywo. Jest on dostępny w systemie 24/7. Dzięki temu w każdym momencie można zwrócić się o pomoc. LVBET zakłady bukmacherskie online deklarują, że przeciętny czas oczekiwania na odpowiedź konsultanta to tylko 10 sekund.

Inną formą kontaktu jest formularz kontaktowy. Na stronie znajduje się również baza wiedzy, która pozwala samodzielnie dojść do rozwiązania trudności. Podsumowując, jakie są formy kontaktu z LVBET?

 • Czat na żywo 24/7
 • Formularz kontaktowy

Najważniejsze momenty w historii LVBET

Zakłady bukmacherskie LVBET funkcjonują od 2016 roku. Przez ten czas w historii bukmachera wydarzyło się sporo - począwszy od bycia sponsorem pięciu polskich klubów piłkarskich - kończąc na zmianach bonusów powitalnych oraz otrzymaniu w 2023 roku nagrody dla najlepszej obsługi klienta. Poniżej przedstawiamy przebieg najważniejszych wydarzeń w LVBET:

 • 08.2016 - Sponsor - Widzew Łódź
 • 02.2017 - Sponsor - Wisła Kraków
 • 07.2017 - Sponsor - Wisła Płock i Arka Gdynia
 • 08.2017 - Sponsor - Piast Gliwice
 • 09.2017 - Sponsor - CEV Eurovolley
 • 09.2017 - Włączenie sportów wirtualnych od Leap
 • 11.2017 - Sponsor Pierwszej Ligi w siatkówce Mężczyzn oraz Kobiet
 • 01.2018 - Przedłużenie umowy sponsoringowej z Wisłą Kraków
 • 05.2018 - Kampania “Mundial sam się nie wygra” - Współpraca ze Zdzisławem Kręciną
 • 06.2018 - Rozpoczęcie współpracy z FAME MMA
 • 07.2018 - Sponsor - Garbarnia Kraków
 • 07.2018 - Sponsor - Zagłębie Sosnowiec
 • 08.2018 - Sponsor - Victoria London
 • 09.2018 - Premiera aplikacji mobilnej
 • 01.2019 - Sponsor - Stal Mielec
 • 04.2019 - Sponsor - Vanarama National League
 • 06.2019 - Pierwszy streaming esportowy oraz podstrona dedykowana pod esport
 • 09.2019 - Pierwszy streaming sportowy
 • 11.2019 - Ambasador marki LVBET -  Jarosław “Pashabiceps” Jarząbkowski
 • 01.2020- Najlepszy Customer Service 2019- nagroda w plebiscycie legalni bukmacherzy
 • 05.2020 - Sponsor transmisji - Home Sweet Home Cup
 • 06.2020 - Współpraca z youtuberem - Ostatni Gwizdek
 • 08.2020 - Kampania “Republika Kuby” - współpraca z Jakubem Błaszczykowskim
 • 10.2020 - Przedłużenie umowy Vanarama National League
 • 12.2020 - LV BET gra z WOŚP
 • 02.2021 - Sponsor - Unia Leszno
 • 02.2021 - Włączenie produktu Betbooster
 • 03.2021 - Współpraca z youtuberem - Kartofliska
 • 04.2021 - Włączenie sportów wirtualnych od Golden Race
 • 05.2021 - Sponsor Śląsk Wrocław
 • 06.2021 - Współpraca z youtuberem - Wąs
 • 06.2021 - Włączenie gier karcianych
 • 06.2021 - Włączenie produktu Player Bets
 • 07.2021 - Sponsor - Wisła Płock
 • 08.2021 - Sponsor drużyny esportowej - Anonymo Esport
 • 08.2021 - Współpraca ze streamerem - Xayoo
 • 11.2021 - Ambasador marki - Janusz “Snax” Pogorzelski
 • 11.2021 - Współpraca z graczem esportowym - Paweł “Innocent” Mocek
 • 12.2021 - Współpraca z youtuberem - Alvin
 • 01.2022- Najlepszy Customer Service 2021- nagroda w plebiscycie legalni bukmacherzy
 • 02.2022 - Przedłużenie umowy -  Anonymo Esport
 • 02.2022 - Pierwszy streaming na Bundesligę
 • 03.2022 - Współpraca ze streamerem - Japczan
 • 03.2022 - Ambasador marki LV BET - Łukasz Gikiewicz
 • 03.2022 - Włączenie polskiego stołu - Polski Poker
 • 08.2022 - Włączenie produktu Betbuilder
 • 09.2022 - Współpraca ze streamerem -  Popo
 • 10.2022 - Współpraca ze streamerem -  Merghani
 • 10.2022 - Współpraca ze streamerem -  Bandura
 • 10.2022 - Współpraca z youtuberem -  Mrkrycha
 • 11.2022 - Pierwszy streaming na NBA
 • 12.2022 - Sponsor Cezarego Oleksiejczuka
 • 12.2022 - Sponsor Arkadiusza Wrzoska
 • 12.2022 - Włączenie produktu LV JACKPOT
 • 05.2023 - Możliwość wpłaty przez BLIK bezpośrednio na kuponie
 • 07.2023 - Rejestracja MojeId
 • 08.2023 - Sponsor Piast Gliwice
 • 10.2023 - Rejestracja mObywatel
 • 10.2023 - Nagroda dla najlepszej obsługi klienta 2023 w zestawieniu grupy Better Collective.

Czy LVBET jest bezpieczny?
LVBET to w pełni bezpieczny bukmacher działający na licencji Ministerstwa Finansów od 2016 roku.
Jak odebrać bonus w LVBET?
Należy dokonać pełnej rejestracji i w etapie wpisywania danych zaznaczyć opcję "potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu".
Czym wyróżnia się bukmacher LVBET?
Bukmacher LVBET posiada korzystne promocje dla nowych i stałych graczy oraz szeroki zakres oferty bukmacherskiej.
Czy LVBET to legalny bukmacher?
Tak, LVBET jest legalnym bukmacherem działającym na podstawie licencji wydanych przez Ministerstwo Finansów.