LVBET zakłady bukmacherskie online - Oferta bukmachera

Kod promocyjnyTYPERVIP – rejestracja
Bonus od depozytuDo 1500 PLN (I depozyt), do 1500 PLN (II depozyt)
Bonus bez depozytu20 PLN
Gra bez podatkuTak
Sporty wirtualneTak
Cash outTak
Błyskawiczne wypłatyTak
Dodatkowe formy wpłatBLIK, PayPal, Paysafecard i inne


O firmie LVBET po raz pierwszy na rynku bukmacherskim mogliśmy usłyszeć w 2016 roku. W tamtym czasie pomiędzy nią a produkującym napoje energetyczne przedsiębiorstwem Las Vegas istniało silne powiązanie – skąd właśnie pierwszy człon nazwy (LV) wspomnianego buka. Oferta zakładów bukmacherskich LVBET operatora jest stale poszerzana, a on sam, z każdym kolejnym miesiącem obecności w naszym kraju, coraz bardziej zyskuje na popularności. Jest to zasługa z jednej strony bieżącego dostosowywania się do dynamicznie zmieniających się potrzeb typerów, a z drugiej natomiast, wdrażanych na szeroką skalę, strategii marketingowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat opisywanego bukmachera, serdecznie zapraszamy do lektury.

LVBET – legalny bukmacher z dwiema licencjami

lvbet bukmacher

Pod względem swojej legalności bukmacher LVBET wyróżnia się na tle większości konkurencyjnych operatorów zakładów wzajemnych. Głównie ze względu na to, że polską licencję udało mu się uzyskać jeszcze przed wejściem w życie ustawy hazardowej w swojej znowelizowanej formie z 2017 roku.

Dzięki temu, w przeciwieństwie do mniej zapobiegliwych buków, udało mu się uchronić przed wpisaniem do rejestru domen zakazanych. To sprawiło, że nie musiał – odwrotnie do niektórych bukmacherów – tymczasowo bądź trwale wycofać się z polskiego rynku. Mało tego, wykorzystując zaistniałe okoliczności, udało mu się również zdobyć wielu nowych klientów, którzy nagle musieli zrezygnować ze współpracy z usuniętymi z branży operatorami.

Jeśli chodzi o obecny stan w przypadku LVBET legalny bukmacher dysponuje dwiema licencjami wydanymi przez Ministra Finansów. Pierwsza pozwala mu na legalne działanie w Internecie, druga natomiast umożliwia przyjmowanie zakładów w ramach sieci placówek stacjonarnych. Biorąc ten fakt pod uwagę, można korzystać z jego usług bez żadnych obaw o kwestie prawne czy ryzyko niewypłacenia zdobytej nagrody. Gwarantem bezpieczeństwa jest tutaj bowiem państwo polskie, które wydając licencję operatorowi zakładów wzajemnych, bierze na siebie również odpowiedzialność wyjaśnienia i rozwiązania wszelkich problemów związanych z jego ewentualną nieuczciwością.

LVBET zakłady bukmacherskie online – oferta

Pierwszą czynnością, jaką należy zrobić, aby móc postawić zakłady bukmacherskie w LVBET na preferencyjnych warunkach, jest oczywiście przejście pełnego procesu rejestracji. Co możemy uzyskać w zamian? Trzeba przyznać, że całkiem sporo – propozycja bukmachera jest tutaj naprawdę hojna. Po zalogowaniu na konto mamy możliwość skorzystania z:

 • Freebet w wysokości 20 zł,
 • 100% od pierwszego depozytu do wysokości 1500 zł,
 • bonusu od depozytu drugiego do kwoty kolejnych 1500 zł,
 • promocji na zakład bez ryzyka na maksymalnie 333 zł,
 • pozostałych bonusów jak np. gra bez podatku przez 14 dni, zwrot 100 PLN na e-sport, LV Kombi Boost lub 600 zł na gry & wirtualki.

Oczywiście, aby skorzystać z wymienionych powyżej profitów, trzeba spełnić konkretne warunki. Ponieważ temat promocji jest dość rozległy w przypadku LVBET oferta ta została przez nas szczegółowo opisana w odrębnej, przeznaczonej do tego zakładce „Kod promocyjny Lvbet”. Poniżej pozwoliliśmy sobie zatem na zamieszczenie samego skrótu uwzględniającego wyłącznie najważniejsze informacje w tym zakresie. Jeśli interesują Cię szczegóły, gorąco zachęcamy do odwiedzenia wspomnianej wcześniej sekcji naszej witryny.

Lvbet zakłady online

lvbet oferta

Pod względem oferty LVBET również prezentuje się świetnie na tle pozostałych działających w Polsce bukmacherów. Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej bukmachera oraz jego punktów stacjonarnych możesz obstawiać zakłady z niejednolitych dziedzin i to wcale niekoniecznie osadzonych bezpośrednio w tematyce sportu.

Lwią częścią produktów buka są oczywiście zakłady sportowe. W tym zakresie oddaje on do Twojej dyspozycji warianty live, przedmeczowe, a także związane z e-sportem i sportami wirtualnymi. Oprócz tego swoją niszę odnajdą u niego osoby niezainteresowane sportem, ale wciąż chętne do spróbowania szczęścia w dziedzinie zakładów wzajemnych. Jeśli należysz do tego grona, możesz typować przede wszystkim w obrębie trzech głównych niesportowych kategorii gier, którymi są wydarzenia polityczne, kulturalne oraz społeczne, takie jak obsada pierwszoplanowych ról w kultowych filmach czy wyniki wyborów parlamentarnych w określonym kraju.

Wracając jednak do oferty stricte sportowej, w LVBET zakłady bukmacherskie robią bardzo pozytywne wrażenie nie tylko w kontekście mnogości dostępnych dyscyplin, wśród których – z wyłączeniem wszystkich tych najpopularniejszych – znajduje się także m.in. piłka wodna, dart, dwubój zimowy czy też popularny w Irlandii hurling. Imponująca jest również liczba uwzględnianych przez buka rynków w tym np. około 170 na piłkę nożną, blisko 70 na koszykówkę i 30 na tenisa.

Do plusów, którymi odznaczają się zakłady bukmacherskie w LVBET należy dodać jeszcze wygodną funkcję cash out oraz mnogość dostępnych lig, która w przypadku LVBET obejmuje nawet tak nietypowe warianty, jak czwarta liga niemiecka czy siódma angielska. Jeżeli chodzi o pierwszy ze wspomnianych atutów, osobom niewtajemniczonym w meandry bukmacherki wyjaśniamy, że cash out to opcja pozwalająca na wcześniejsze odebranie części lub całości stawki jeszcze przed finalnym rozegraniem określonego wydarzenia. Jest to przydatne, jeśli dany mecz nie idzie do końca po naszej myśli i nie chcemy ryzykować przegrania całej zainwestowanej sumy.

Zakłady na sporty wirtualne LVBet – rozbudowana oferta

Firma LVBet poleca graczom szeroką ofertę sportów wirtualnych. Zakłady na sporty wirtualne LVBet to propozycja dla użytkowników zainteresowanych typowaniem niezależnie od czasu i miejsca. Nawet jeśli w danym okresie nie są organizowane żadne ważne mistrzostwa, zawody czy turnieje sportów rzeczywistych, dyscypliny wirtualne umożliwiają skuteczne obstawianie zakładów.

Typerzy mogą wybierać odpowiednie dla siebie gry spośród ośmiu dyscyplin. Wśród nich największą popularnością cieszą się zakłady na:

 • piłkę nożną,
 • tenisa,
 • wyścigi.

Gracze mają do wyboru kilka rodzajów wyścigów: konne, żużlowe, kolarskie, motorowe, ale również psów oraz rydwanów. Sporty wirtualne LVBet można oglądać na ekranie komputera, laptopa, ale też tabletu, smartfona, w tym zarówno w przeglądarce, jak i specjalnej aplikacji mobilnej LVBET. Tak rozbudowana propozycja sportów wirtualnych skutecznie wyróżnia operatora wśród konkurencji.

LVBet sporty wirtualne – piłka nożna

Niewątpliwie największą popularnością wśród wirtualnych sportów udostępnianych przez LVBet cieszy się piłka nożna. Oferta w kategorii „Leap” obejmuje kolejne dni meczowe ligi złożonej z 16 drużyn, których nazwy przypominają te występujące w najlepszych europejskich ligach. W każdym z etapów gracz ma do dyspozycji zakłady na spoty wirtualne LVBet na cztery spotkania, więc istnieje tutaj możliwość składania kuponów akumulowanych. Przed niektórymi spotkaniami można dodatkowo obejrzeć statystyki pokazujące formę obu zespołów. Nie są one jednak zbyt szczegółowe – użytkownik ma możliwość sprawdzenia aktualnej tabeli, bieżącej formy oraz wyników bezpośrednich poprzednich starć.

Typowanie wirtualnego tenisa

Dużym zainteresowaniem cieszą się też rozgrywki tenisowe. Podczas gdy w przypadku piłki nożnej bukmacher stara się maksymalnie skrócić mecz, pokazując tylko najważniejsze zdarzenia ze spotkania, to turnieje tenisowe są inne. W wydarzeniach tych można obstawiać cały mecz. Jest on rozgrywany zgodnie z zasadami klasycznego tenisa i prezentowany w całości, nie w skrócie. Ten sposób ukazywania gry wpływa na dostępność możliwych do obstawiania zakładów. Są to zakłady krótkoterminowe (obejmujące np. typowanie zawodnika wygrywającego punkt) oraz długoterminowe (np. na zwycięzcę meczu albo seta). Buk daje możliwość typowania danej opcji w ciągu zaledwie kilku-kilkunastu sekund, a następnie zamyka dany rynek i przedstawia, jak wyglądał punkt, którego dotyczył zakończony zakład.

Wyścigi konne i inne sporty

Ofertę buka uzupełniają wirtualne wyścigi pojazdów i zwierząt. Kolejne zdarzenia rozgrywane są co trzy minuty. Po zagraniu zakładu wyścig można od razu obejrzeć na animacji. Wyścigi konne udostępnia przez firmę Leap Gaming to tradycyjne angielskie gonitwy na trzech różnych torach pokrytym trawą. Gracz ma możliwość wytypowania m.in. zwycięzcy gonitwy lub miejsca ogiera. LVBet sporty wirtualne obejmujące wyścigi psów to z kolei gonitwy na dystansie ok. 500 metrów, w których gracz może obstawiać I, II, III miejsce. Ciekawą propozycję stanowi też kolarstwo torowe i żużel, w którym udział bierze czterech zawodników. Można typować zwycięzcę, a także zdobywców II oraz III pozycji. Golden Race w swojej ofercie posiada aż 7 torów dla wyścigów koni, a także po kilka wyścigów w żużlu, motorach i biegi psów.

LVBET zakłady bukmacherskie online na urządzeniach mobilnych

Jak przystało na profesjonalnego współczesnego operatora zakładów bukmacherskich, LVBET oferuje szczegółowo dopracowaną aplikację LVBET mobile, przeznaczoną dla dowolnych urządzeń mobilnych bazujących na systemach operacyjnych Android lub iOS.

LVBET mobile jest w pełni darmowe i pod względem dostępnych funkcji w niczym nie ustępuje właściwej witrynie internetowej buka. Czasem bywa nawet wręcz przeciwnie – niekiedy użytkownicy apki otrzymują specjalne bonusy lvbet możliwe do wykorzystania wyłącznie w jej obrębie. Swego czasu operator oddawał do dyspozycji graczy promocję umożliwiającą zwiększenie pułapu wygranej o dodatkowe 14% na wybrane rozgrywki tenisa ziemnego oraz piłki nożnej.

Jeśli chodzi o źródła, z których należy pobierać aplikację mobilną LVBET legalny bukmacher posiadaczom iPhone’ów oraz iPadów rekomenduje oficjalną platformę Apple, czyli App Store, natomiast właścicielom smartfonów opartych na Androidzie zaleca pobieranie jej bezpośrednio ze swojej strony internetowej. Jest to spowodowane polityką firmy Google’a, w związku z którą wszystkie aplikacje związane z hazardem są odgórnie blokowane w ramach sklepu Google Play.

Zobacz: Opinie o LV BET

LVBET metody płatności u bukmacheralvbet zakłady bukamcherskie

W trosce o wygodę swoich graczy bukmacher udostępnia szeroką gamę dostępnych metod płatności. Wśród nich znajduje się zarówno tradycyjny przelew, jak:

 • Portfel elektroniczny Paymenticon,
 • Błyskawiczne przelewy Dotpay,
 • PayPal,
 • Przelewy24,
 • Tpay,
 • Blik,
 • PaysafeCard,
 • Transfery pieniężne kartami debetowymi i kredytowymi Mastercard lub Visa.

Kwota minimalnego możliwego do dokonania przez użytkownika depozytu oscyluje w granicach 10 zł, jednak co do zasady uzależniona jest od wybranej finalnie metody płatności. Środki można wpłacać w dowolny dzień i o każdej porze.

Jeżeli chodzi natomiast o zlecanie wypłat, u legalnego bukmachera LVBET możesz skorzystać z tradycyjnej dyspozycji wypłaty na Twój numer rachunku bankowego albo alternatywnie z usługi Rapid Pay. Ten drugi wariant dostępny jest niestety wyłącznie dla posiadaczy kont w konkretnych bankach (na ten moment: Alior Bank, Credit Agricole, Getin Bank, Inteligo, mBank, nest Bank, PKO i Volkswagen). Szczęśliwcom, zaliczającym się do wspomnianego grona, bukmacher zapewnia możliwość pozyskania pieniędzy z wygranych już na przestrzeni zaledwie 10 do 15 minut od wydania dyspozycji. W przypadku właścicieli rachunków z pozostałych banków wypłaty realizowane są w ciągu 1-2 dni roboczych.

LVBet gra bez podatkubez podatku lvbet

Powszechnym trendem wśród bukmacherów jest pokrywanie kwoty zapłaconego przez gracza podatku poprzez zwiększenie wygranej na kuponie o 14%. Oznacza to, że de facto skutki finansowe dla typera z tytułu obciążenia zapłatą dla fiskusa zostają całkowicie zniwelowane. To bukmacher bierze na siebie ciężar podatkowy. Widać zatem, że gra bez podatku tak naprawdę nią nie jest. Podatek zostaje zapłacony tak jak zwykle, a dopiero później bukmacher zwraca jego koszt i to tylko dla wygranych kuponów. W przypadku LVBet wygrana bez podatku podlegała przez ostatnie lata nieco innym zasadom, a sama oferta LVBet bez podatku nie pokrywała w całości zapłaconej kwoty. Bukmacher brał na siebie 50% podatku, resztę zostawiając dla graczy. Zanim jednak ulegniemy zniechęceniu i skierujemy myśli w stronę innych bukmacherów, śpieszymy z przełomową informacją – w LVBet obstawianie bez podatku zostało poddane znacznym zmianom w 2021 roku.

Od niedawna bukmacher zwraca pełną kwotę 14%, która z lekką nawiązką pokrywa koszt podatku. Widać zatem, że opinie graczy zostały wysłuchane. Obecnie LVBet ma jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na grę bez podatku. Powody tego stanu rzeczy leżą także w dostępności promocji. W LVBet Happy Hours są uruchamiane dosyć często. Sprawia to, że zakłady bez podatku obejmują swoim zasięgiem dużo większą liczbę osób niż u konkurencji. Zawieranie kuponów z gwarancją zwiększenia wygranej o 14% zawsze jest atrakcyjnym kąskiem dla typerów. Ten rodzaj promocji stanowi jednocześnie duże obciążenie dla budżetu bukmachera, w czym tkwi przyczyna nieczęstych ofert tego typu u innych podmiotów.

Możliwe warianty gry bez podatku w LvBet

Jak to wygląda obecnie w 2022 roku po sporych zmianach w regulaminach promocji? LVBet gra bez podatku jest możliwa w dwóch wariantach:

 1. 14-dniowa gra bez podatku po zarejestrowaniu konta. Gracz po aktywacji konta gracza przez dwa tygodnie może typować z mnożnikiem 1.00, jednak w rzeczywistości otrzyma on 14% więcej od wygranych. Jedyny wymóg to minimum 3 zdarzenia na kuponie AKO i kurs całkowity nie mniejszy niż 2.40. Ponadto klienci nie mogą korzystać z oferty na sporty wirtualne, gry karciane, funkcji cash-out, zakładów pojedynczych, „MultiSingiel”, zakładów zawartych w kategorii Player Bets i tych postawionych za środki bonusowe,
 2. Stała promocja LV Kombi Boost. Codziennie można stawiać kupony akumulowane, a im więcej zdarzeń tym większy współczynnik procentowy do naszej wygranej. Zabawa zaczyna się już od 3 spotkań, co da nam boost w wysokości +3%. Gra bez podatku możliwa jest przy 6 zdarzeniach (+15%). Maksymalnie zwiększymy nasze wygrane o 75%, jeśli uda nam się poprawnie wytypować 13 meczów/pojedynków. Grać musimy tylko za własne środki, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.25. Promocja nie jest aktywna dla sportów wirtualnych, gier karcianych, zakładów systemowych, zakładów Player Bets, funkcji cash-out i środków wykorzystywanych z bonusów.

Bukmacher LVBET posiada regularne bonusy od wpłat dla stałych graczy, a także honoruje bonusem posiadaczy karnetów zespołów, które sponsoruje ta firma. Imponuje także dostęp do niszowych rynków oraz handicapy azjatyckie w ofercie.
Choć LVBET ma swoje minusy, posiada również pewne funkcjonalności i promocje, które nie są standardem u konkurentów z branży. Obowiązkowo konto na tym bukmacherze powinni założyć kibice sponsorowanych drużyn, by co sezon otrzymywać 50 zł bonusu za karnet!