Kod promocyjnyTYPERVIP – rejestracja
Bonus od depozytuDo 2000 PLN (I depozyt), do 1000 PLN (II depozyt)
Bonus bez depozytu20 PLN
Gra bez podatkuTak
Sporty wirtualneTak
Cash outTak
Błyskawiczne wypłatyTak
Dodatkowe formy wpłatBLIK, PayPal, Paysafecard i inne

Wszystkie wpisy z LVBET:

1 lipca 2021

Kod promocyjny LVBET | bonus 20 PLN bez depozytu

LVBet to bukmacher, który od wielu lat działa na polskim rynku zakładów wzajemnych. Posiada bardzo interesujący pakiet powitalny, który łącznie…

15 lutego 2021

LV BET godziny otwarcia 2021. LV BET do której czynny?

LV BET to jeden z najpopularniejszych legalnych polskich bukmacherów. Firma oferuje zakłady bukmacherskie zarówno w wersji online, czyli poprzez stronę…

5 lutego 2021

LVBET CASHOUT – Zamykanie zakładów

💵LVBET wprowadza opcję CASHOUT 1. Klient może mieć możliwość zamknąć dany zakład przed rozstrzygnięciem niektórych spośród typowanych na nim wydarzeń.…

2 lutego 2021

Sporty wirtualne LVBet

Bukmacher LVBet regularnie organizuje akcje, podczas których gracze mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów i premii. W zależności od miesiąca oraz…

1 lutego 2021

LVBet rejestracja – jak założyć konto?

W naszym poradniku przeprowadzimy graczy przez proces zakładania konta u bukmachera LVBet. W LVBet rejestracja nie powinna stwarzać problemów nawet…

10 grudnia 2020

Gra bez podatku w LVBet

Uwaga większości graczy, którzy dopiero co zarejestrowali konto u nowego bukmachera, skupia się na bonusach i promocjach. Każdy organizator zakładów…

20 listopada 2020

Aplikacja mobilna LV BET

Możliwość typowania wyników sportowych za pomocą tabletu lub smartfona nikogo już obecnie nie dziwi. Wielu graczy chętnie korzysta z tej…

10 sierpnia 2020

50 PLN dla kibiców z karnetami [LVBET]

Masz karnet na mecze Wisły Kraków, Wisły Płock, Widzewa Łódź bądź Stali Mielec na sezon 2020/21? Zgłoś się po swój…


O firmie LVBET po raz pierwszy na rynku bukmacherskim mogliśmy usłyszeć w 2016 roku. W tamtym czasie pomiędzy nią a produkującym napoje energetyczne przedsiębiorstwem Las Vegas istniało silne powiązanie – skąd właśnie pierwszy człon nazwy (LV) wspomnianego buka. Od momentu zaistnienia w branży przez LVBET oferta operatora jest stale poszerzana, a on sam, z każdym kolejnym miesiącem obecności w naszym kraju, coraz bardziej zyskuje na popularności. Jest to zasługa z jednej strony bieżącego dostosowywania się do dynamicznie zmieniających się potrzeb typerów, a z drugiej natomiast, wdrażanych na szeroką skalę, strategii marketingowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat opisywanego bukmachera, serdecznie zapraszamy do lektury.

LVBET – legalny bukmacher z dwiema licencjami

lvbet bukmacher

Pod względem swojej legalności bukmacher LVBET wyróżnia się na tle większości konkurencyjnych operatorów zakładów wzajemnych. Głównie ze względu na to, że polską licencję udało mu się uzyskać jeszcze przed wejściem w życie ustawy hazardowej w swojej znowelizowanej formie z 2017 roku.

Dzięki temu, w przeciwieństwie do mniej zapobiegliwych buków, udało mu się uchronić przed wpisaniem do rejestru domen zakazanych. To sprawiło, że nie musiał – odwrotnie do niektórych bukmacherów – tymczasowo bądź trwale wycofać się z polskiego rynku. Mało tego, wykorzystując zaistniałe okoliczności, udało mu się również zdobyć wielu nowych klientów, którzy nagle musieli zrezygnować ze współpracy z usuniętymi z branży operatorami.

Jeśli chodzi o obecny stan w przypadku LVBET legalny bukmacher dysponuje dwiema licencjami wydanymi przez Ministra Finansów. Pierwsza pozwala mu na legalne działanie w internecie, druga natomiast umożliwia przyjmowanie zakładów w ramach sieci placówek stacjonarnych. Biorąc ten fakt pod uwagę, można korzystać z jego usług bez żadnych obaw o kwestie prawne czy ryzyko niewypłacenia zdobytej nagrody. Gwarantem bezpieczeństwa jest tutaj bowiem państwo polskie, które wydając licencję operatorowi zakładów wzajemnych, bierze na siebie również odpowiedzialność wyjaśnienia i rozwiązania wszelkich problemów związanych z jego ewentualną nieuczciwością.

LVBET zakłady, a kody promocyjne i oferty powitalne

Pierwszą czynnością, jaką należy zrobić, aby móc postawić w LVBET zakłady na preferencyjnych warunkach, jest oczywiście przejście pełnego procesu rejestracji. Co możemy uzyskać w zamian? Trzeba przyznać, że całkiem sporo – propozycja bukmachera jest tutaj naprawdę hojna. Po zalogowaniu na konto mamy możliwość skorzystania z:

  • Feebet w wysokości 20 zł,
  • 100% od pierwszego depozytu do wysokości 2000 zł,
  • od depozytu drugiego do kwoty kolejnego 1000 zł,
  • promocji na zakład bez ryzyka na maksymalnie 333 zł,
  • pozostałych bonusów osiągających łącznie dodatkowe 70 zł.

Oczywiście, aby skorzystać z wymienionych powyżej profitów, trzeba spełnić konkretne warunki. Ponieważ temat promocji jest dość rozległy w przypadku LVBET oferta ta została przez nas szczegółowo opisana w odrębnej, przeznaczonej do tego zakładce „Kod promocyjny Lvbet”. Poniżej pozwoliliśmy sobie zatem na zamieszczenie samego skrótu uwzględniającego wyłącznie najważniejsze informacje w tym zakresie. Jeśli interesują Cię szczegóły, gorąco zachęcamy do odwiedzenia wspomnianej wcześniej sekcji naszej witryny.

LVBET oferta zakładówlvbet oferta

Pod względem oferty LVBET również prezentuje się świetnie na tle pozostałych działających w Polsce bukmacherów. Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej bukmachera oraz jego punktów stacjonarnych możesz obstawiać zakłady z niejednolitych dziedzin i to wcale niekoniecznie osadzonych bezpośrednio w tematyce sportu.

Lwią częścią produktów buka są oczywiście zakłady sportowe. W tym zakresie oddaje on do Twojej dyspozycji warianty live, przedmeczowe, a także związane z e-sportem i sportami wirtualnymi. Oprócz tego swoją niszę odnajdą u niego osoby niezainteresowane sportem, ale wciąż chętne do spróbowania szczęścia w dziedzinie zakładów wzajemnych. Jeśli należysz do tego grona, możesz typować przede wszystkim w obrębie trzech głównych niesportowych kategorii gier, którymi są wydarzenia polityczne, kulturalne oraz społeczne, takie jak obsada pierwszoplanowych ról w kultowych filmach czy wyniki wyborów parlamentarnych w określonym kraju.

Wracając jednak do oferty stricte sportowej, w LVBET zakłady bukmacherskie robią bardzo pozytywne wrażenie nie tylko w kontekście mnogości dostępnych dyscyplin, wśród których – z wyłączeniem wszystkich tych najpopularniejszych – znajduje się także m.in. piłka wodna, dartsy, dwubój zimowy czy też popularny w Irlandii hurling. Imponująca jest również liczba uwzględnianych przez buka rynków w tym np. około 170 na piłkę nożną, blisko 70 na koszykówkę i 30 na tenisa.

Do plusów, którymi odznaczają się zakłady bukmacherskie w LVBET należy dodać jeszcze wygodną funkcję cash out oraz mnogość dostępnych lig, która w przypadku LVBET obejmuje nawet tak nietypowe warianty, jak czwarta liga niemiecka czy siódma angielska. Jeżeli chodzi o pierwszy ze wspomnianych atutów, osobom niewtajemniczonym w meandry bukmacherki wyjaśniamy, że cash out to opcja pozwalająca na wcześniejsze odebranie części lub całości stawki jeszcze przed finalnym rozegraniem określonego wydarzenia. Jest to przydatne, jeśli dany mecz nie idzie do końca po naszej myśli i nie chcemy ryzykować przegrania całej zainwestowanej sumy.

LVBET zakłady na urządzeniach mobilnych

Jak przystało na profesjonalnego współczesnego operatora zakładów wzajemnych, LVBET oferuje szczegółowo dopracowaną aplikację LVBET mobile, przeznaczoną dla dowolnych urządzeń mobilnych bazujących na systemach operacyjnych Android lub iOS.

LVBET mobile jest w pełni darmowe i pod względem dostępnych funkcji w niczym nie ustępuje właściwej witrynie internetowej buka. Czasem bywa nawet wręcz przeciwnie – niekiedy użytkownicy apki otrzymują specjalne bonusy lvbet możliwe do wykorzystania wyłącznie w jej obrębie. Swego czasu operator oddawał do dyspozycji graczy promocję umożliwiającą zwiększenie pułapu wygranej o dodatkowe 14% na wybrane rozgrywki tenisa ziemnego oraz piłki nożnej.

Jeśli chodzi o źródła, z których należy pobierać aplikację mobilną LVBET legalny bukmacher posiadaczom iPhone’ów oraz iPadów rekomenduje oficjalną platformę Apple, czyli App Store, natomiast właścicielom smartfonów opartych na Androidzie zaleca pobieranie jej bezpośrednio ze swojej strony internetowej. Jest to spowodowane polityką firmy Google’a, w związku z którą wszystkie aplikacje związane z hazardem są odgórnie blokowane w ramach sklepu Google Play.

Zobacz: Opinie o LV BET

LVBET zakłady bukmacherskie, a dostępne formy wpłat i wypłatlvbet zakłady bukamcherskie

W trosce o wygodę swoich graczy bukmacher udostępnia szeroką gamę dostępnych metod płatności. Wśród nich znajduje się zarówno tradycyjny przelew, jak i portfel elektroniczny Paymenticon, błyskawiczne przelewy Dotpay, Skrill, Przelewy24 oraz Tpay czy też opcje takie jak Blik, Paysafecard oraz transfery pieniężne kartami debetowymi i kredytowymi Mastercard lub Visa.

Kwota minimalnego możliwego do dokonania przez użytkownika depozytu oscyluje w granicach 10 zł, jednak co do zasady uzależniona jest od wybranej finalnie metody płatności. Środki można wpłacać w dowolny dzień i o każdej porze.

Jeżeli chodzi natomiast o zlecanie wypłat, u legalnego bukmachera LVBET możesz skorzystać z tradycyjnej dyspozycji wypłaty na Twój numer rachunku bankowego albo alternatywnie z usługi Rapid Pay. Ten drugi wariant dostępny jest niestety wyłącznie dla posiadaczy kont w konkretnych bankach (na ten moment: Alior Bank, Credit Agricole, Getin Bank, Idea Bank, Inteligo, mBank, nest Bank, PKO i Volkswagen). Szczęśliwcom, zaliczającym się do wspomnianego grona, bukmacher zapewnia możliwość pozyskania pieniędzy z wygranych już na przestrzeni zaledwie 10 do 15 minut od wydania dyspozycji. W przypadku właścicieli rachunków z pozostałych banków trzeba będzie poczekać nieco dłużej, gdyż standardowo wypłaty realizowane są w ciągu 1-2 dni roboczych.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Czym wyróżnia się bukmacher LVBET?

Bukmacher LVBET posiada regularne bonusy od wpłat dla stałych graczy, a także honoruje bonusem posiadaczy karnetów zespołów, które sponsoruje ta firma. Imponuje także dostęp do niszowych rynków oraz handicapy azjatyckie w ofercie.

2. Czy warto utworzyć konto u firmy LVBET?

Choć LVBET ma swoje minusy, posiada również pewne funkcjonalności i promocje, które nie są standardem u konkurentów z branży. Obowiązkowo konto na tym bukmacherze powinni założyć kibice sponsorowanych drużyn, by co sezon otrzymywać 50 zł bonusu za karnet!