ETOTO Zakłady bukmacherskie – legalny bukmacher online

Kod bonusowyEtoto kod bonusowy
Bonus powitalny2242 PLN
Freebet w aplikacji20 zł
Gra bez podatkuTak
Cash outTak
Błyskawiczne wypłatyTak
Dodatkowe formy wpłatBLIK, PaysafeCard i inne

Mimo że firma ETOTO ma już stosunkowo długi staż na naszym rodzimym rynku, proces jej rozwoju wciąż trwa i nic nie wskazuje na to, żeby miał zwalniać. Obecnie działania tego bukmachera ukierunkowane są przede wszystkim na progres w sieci, gdzie coraz szybciej zyskuje popularność.

ETOTO Zakłady Bukmacherskie - podstawowe informacje

Warto wiedzieć, że firma ETOTO zakłady bukmacherskie z siedzibą w Warszawie zarejestrowana została już w 2010 roku, jednak wówczas pod nazwą „E-TOTO”. Po jej rebrandingu, który miał miejsce w roku 2017, przyjęła ona nazwę znaną dzisiaj. Czy bukmacher ETOTO posiada aktualną licencję? Gdzie mieści się siedziba firmy? Te i pozostałe ważne informacje znajdziecie poniżej:

Licencja

PS4.6831.2.2020

Siedziba

Warszawa (ul. Żurawia 8)
Prezes

Piotr Rogowski

Rok Założenia

2011
Strona

www.etoto.pl

ETOTO Zakłady Bukmacherskie - możliwości

Bukmacher ten ma stosunkowo szeroką ofertę, w której nie brakuje żadnej z popularnych w naszym kraju dyscyplin sportowych:

 • piłki nożnej
 • siatkówki
 • tenisa ziemnego
 • koszykówki
 • hokeja na lodzie

Dodatkowo ETOTO udostępnia także co nieco dla amatorów dyscyplin bardziej niszowych, w tym, chociażby krykiet czy dobrze znany w Irlandii hurling.

Jest to oczywiście tylko część z kategorii zakładów w Etoto, jednak w połączeniu z liczbą lig i mnogością typów wydarzeń, które dostępne są do obstawiania u tego operatora, daje to całkiem dobry pogląd na kompleksowe podejście do tematu. W przypadku piłki nożnej, która wciąż zrzesza wokół siebie najwięcej typerów, do swojej dyspozycji mamy zakłady nie tylko na najbardziej powszechne ligi, jak La Liga czy Premier League, ale również na rozgrywki m.in. polskie trzecioligowe lub mecze rozgrywane w Korei Południowej oraz Chinach.

ETOTO zakłady bukmacherskie Live

W zakładach ETOTO Live odnajdziemy spotkania ze zdecydowanej większości wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych, a niekiedy również z tych mniej popularnych. Z dużych atutów, którymi odznacza się w kontekście swojej oferty ETOTO na pewno warto wspomnieć o udostępnianiu graczom szczegółowych statystyk z poszczególnych wydarzeń sportowych. Niestety tego rodzaju praktyki wciąż nie stanowią w polskiej branży standardu, więc za to bukowi należy się wyróżnienie.

Statystyki dostępne są na stronie w – specjalnie poświęconej temu tematowi – zakładce. Po jej odpaleniu zobaczymy całkiem sporą ilość danych z możliwością filtrowania po interesującej nas dyscyplinie oraz lidze. Bazując na zawartych tam informacjach, możemy zyskać cenne wskazówki przy typowaniu meczów i wypełnianiu kuponów.

E-sport

Jeszcze do niedawna kategoria E-sport w zakładach bukmacherskich ETOTO nie była powodem do dumy. W ciągu ostatnich lat obstawianie rozgrywek e-sportowych stało się na tyle popularne, że bukmacher, aby iść z duchem czasu, rozszerzył ofertę na najważniejsze tytuły takie jak:

 • Counter Strike: Global Offensive
 • League of Legends
 • Dota 2
 • King of Glory
 • StarCraft
 • StarCraft 2
 • Call of Duty
 • Rainbow Six
 • Overwatch

Gry karciane

Niegdyś gry karciane były absolutną nowością, a dziś stały się już standardem. Większość bukmacherów pozwala obstawiać pokera, wojnę czy blackjacka. Jak to wygląda w ETOTO? Wybór jest spory, a dodatkowo jest opcja wybrania stołu z polskim krupierem. Dostępne stoły to:

 • Polski poker
 • Blackjack
 • Poker
 • Wojna
 • Wojna: Andar Bahar

Sporty wirtualne

Zakłady na sporty wirtualne w ETOTO są dostępne przez cały czas, niezależnie od pory dnia i nocy. Możemy je obstawiać 7 dni w tygodniu. Mecze trwają kilka minut, a dostęp mamy do czterech lig krajowych:

 • liga polska
 • hiszpańska
 • angielska
 • włoska

Jak również do rozgrywek pucharowych:

 • Puchar Europy
 • Puchar Świata
 • Puchar Mistrzów

Nazwy drużyn przypominają te, które występują na co dzień w realnych rozgrywkach piłkarskich. W zakładach na sporty wirtualne etoto mecze możemy typować co 3 minuty. Ponadto każda kolejka to zakres 8-10 meczów, które mamy prawo łączyć w kupony AKO.

ETOTO zakłady bukmacherskie - kursy

To, czym zdecydowanie wyróżnia się ETOTO na tle innych serwisów bukmacherskich to wysokie kursy. Niska marża w porównaniu z innymi operatorami przypada na większość dyscyplin sportowych, co w rezultacie przekłada się na wyższe potencjalne wygrane.

Bukmacher

Marża
ETOTO

4,70%

forBET

4,85%
STS

5,00%

Betclic

5,30%
Superbet

5,45%

ETOTO zakłady bukmacherskie - co jeszcze warto wiedzieć?

Zakłady bukmacherskie ETOTO cieszą się dobrymi opiniami wśród graczy. W swojej ofercie bukmacher posiada wysokie kursy, bonusy powitalne, sporty wirtualne czy gry karciane. Co jeszcze warto wiedzieć o ETOTO?

ETOTO bukmacher z polską licencją

Zamieszenie, które wprowadziło zaostrzenie w Polsce przepisów ustawy hazardowej, wciąż odbija się czkawką polskiemu rynkowi zakładów wzajemnych. Na szczęście w przypadku bukmachera Etoto nie ma powodów do obaw – jest to firma dysponująca oficjalnym zezwoleniem na działalność wydawanym przez Ministerstwo Finansów, zatem odprowadza podatki i nie naraża swoich klientów na żadne konsekwencje prawne.

Dodatkowo dzięki temu obstawione u buka ETOTO zakłady są w pełni bezpieczne, czego gwarantem jest właśnie licencja wydawana przez Ministra. Ze wspomnianego faktu wynikają również podwyższone w stosunku do nielegalnych podmiotów procedury ochrony danych czy weryfikacji klientów, co pozwala porzucić wszelkie zmartwienia związane z obawą przed udostępnianiem wrażliwych informacji na swój temat i skupić się na clou sprawy, czyli samym typowaniu.

ETOTO Bukmacher Online

Firma ETOTO zakłady bukmacherskie, jak przystało na profesjonalistów, posiada precyzyjnie dopracowaną witrynę www. Choć niektórzy zapewne z chęcią poszliby do stacjonarnego punktu, najwidoczniej taki rodzaj działalności jest dla buka najbardziej opłacalny.

Estetycznie stronie ETOTO nie można niczego zarzucić. Jest spójna, obiektywnie ładna i intuicyjna w obsłudze. Korzystając z niej z łatwością i w krótkim czasie odszukamy wszelkie interesujące mecze czy wydarzenia. W tym zakresie firma ETOTO zakłady bukmacherskie znacząco przewyższa większość pozostałych operatorów działających na polskim rynku. Choć pod względem zastosowanej konwencji wizualnej powiela raczej dosyć standardowy schemat. Na stronie jest jeden kolor dominujący i drugi dodatkowy, do akcentowania napisów czy innych, mniej lub bardziej istotnych, elementów serwisu.

Podobny zamysł ma oficjalna, ciemnozielona strona BETFAN-a czy też niebieska witryna z pomarańczowymi wstawkami STS-a. Legalny bukmacher ETOTO postawił z kolei na odcień ciemnoniebieski jako kolor główny oraz barwę białą i jasnobłękitną do akcentów.

ETOTO - metody płatności

Aktualnie zakłady bukmacherskie ETOTO oferują sześć metod płatności. Środki możemy przelać za pomocą standardowego przelewu bankowego, Blika, kart płatniczych, Paysafecard oraz Google Pay. Minimalna kwota depozytu w przypadku każdej metody to 1 PLN. Wszystkie wpłaty realizowane są natychmiast oprócz przelewu tradycyjnego, którego czas realizacji zależy od konkretnego banku i waha się od 1 do 3 dni roboczych.

Metoda

Minimalny depozyt
Przelew tradycyjny

1 PLN

BLIK

1 PLN

Paysafecard

1 PLN
Visa Mobile

1 PLN

Płatność kartą

1 PLN
Google Pay

1 PLN

Jeśli chodzi o wypłaty, środki zgromadzone z wygranych kuponów lub bonusów możemy błyskawicznie przelewać na swoje konto, korzystając z opcji Przelewy24.

Obsługa klienta w ETOTO

Zakłady bukmacherskie ETOTO są otwarte na pytania klientów praktycznie od rana do wieczora. Większość problemów wyjaśniono w szeroko rozwiniętym dziale FAQ, który można znaleźć na samym dole strony internetowej. W razie trudniejszych tematów można skorzystać z live chatu dostępnego od godz. 08:00 do 23:00 oraz wiadomości e-mail na adres pomoc@etoto.pl. Pracownicy firmy odpowiadają maksymalnie do kilku godzin, jednak czas oczekiwania zazwyczaj jest znacznie krótszy.

 • Live Chat: od 08:00 do 23:00
 • E-mail: pomoc@etoto.pl
 • FAQ

ETOTO promocje od bukmachera

Przyszedł czas na wisienkę na torcie – bonusy i promocje. To elementy, które zwykle interesują naszych czytelników najbardziej. Jeśli chodzi o ETOTO oferta dotycząca bonusów na start została przez nas szczegółowo opisana w zakładce etoto kod bonusowy – polecamy tam zajrzeć. Z tego względu poniżej skupimy się już na nieco innym temacie, tj. akcjach promocyjnych, które bukmacher ten organizuje w Internecie.

ETOTO naprawdę się wyróżnia, bowiem niemal żaden buk nie odznacza się tak nowatorskim podejściem do tej dziedziny marketingu. Jedną z najciekawszych propozycji tego typu jest tzw. Quiz Pod Napięciem od ETOTO Legalny bukmacher zrzesza w ramach niego rozmaite postacie ze świata sportu. Uczestnicy dzieleni są na drużyny, a następnie biorą udział w nietypowej grze. Gracze odpowiadają na pytania z pięciu różnych kategorii. Udzielenie dobrej odpowiedzi skutkuje nie tylko zdobyciem punktów, ale również porażeniem prądem przeciwnika. Jeśli natomiast dany gracz odpowie źle – jak już można się spodziewać – oprócz nieotrzymania punktów sam także zostanie porażony. Oczywiście napięcie prądu jest na tyle niewielkie, żeby żadnemu z uczestników nie stała się krzywda.

Jeżeli chodzi o atrakcyjne nie tylko pod względem rozrywkowym, promocje ETOTO oferta uwzględnia też mocno reklamowany program lojalnościowy o nazwie LIGA VIP. Im większa aktywność, tym wyższa szansa na specjalne zaproszenie do grona najbardziej lojalnych graczy.


1. Czym wyróżnia się bukmacher ETOTO?
Bukmacher niedawno zmienił system swojej strony internetowej, która teraz działa bardzo płynnie i posiada przejrzysty design. ETOTO może pochwalić się najniższą marżą, a więc w efekcie najwyższymi kursami na rynku! Dobrze wygląda też ich oferta zakładów na żywo.
2. Czy warto utworzyć konto w ETOTO?
Jeżeli szukamy jak najwyższego zarobku, zdecydowanie powinniśmy przetestować bukmachera ETOTO. Kursy u tego operatora stoją na najwyższym poziomie, co może zwiększyć znacznie nasze wygrane.