Totalbet zakłady bukmacherskie – Oferta bukmachera

Kod promocyjnyTYPERVIP – rejestracja
Bonus od depozytuDo 5000 PLN
Bonus bez depozytu40 PLN bez depozytu
Gra bez podatkuTak
Sporty wirtualneTak
Cash outTak
Błyskawiczne wypłatyTak
Dodatkowe formy wpłatBLIK, PayU i inne


Biorąc pod uwagę fakt, że firma totalbet zakłady bukmacherskie działa na rynku od 2018 roku, obecna oferta zdumiewa rozmachem i różnorodnością. Nawet zaawansowani gracze znajdą tu wszystko, czego potrzeba do dokonywania zakładów. Bukmacher szybko stworzył serwis pełen możliwości, którego pełne poznanie będzie wymagało niemałego wysiłku.

Oferta totalbet dostępna jest tylko z poziomu serwisu internetowego i aplikacji mobilnej. Bukmacher ten obecnie nie działa w punktach stacjonarnych, mogąc sobie pozwolić na odważne rozwijanie oferty bez ponoszenia znacznych kosztów utrzymania lokali fizycznych. Zastanawiając się nad tym głębiej, trudno nie zauważyć korzyści takiego podejścia do strategii biznesowej. Obecnie większość dokonywanych zakładów ma swoje źródło w działalności internetowej, co sens tworzenia placówek stacjonarnych stawia pod mocnym znakiem zapytania. Ograniczenie funkcjonowania wyłącznie do wymiaru internetowego, pozwoliło totalbet na wykorzystywanie nadwyżek do budowy atrakcyjnych możliwości typowania, oferowania promocji, dopracowywania systemu informatycznego aplikacji mobilnej Totalbet i prowadzenia licznych kampanii marketingowych.

Totalbet zakłady bukmacherskie – Rejestracja

totalbet oferta

Firma totalbet zakłady bukmacherskie oferuje możliwość utworzenia konta tymczasowego o ograniczonej funkcjonalności. Jego zaletą jest błyskawiczne uruchomienie dostępu do zakładów, jednak wiąże się to także z brakiem możliwości wypłaty wygranej aż do chwili przejścia na stałe konto. Szybki proces rejestracji sprawia, że pełna oferta totalbet staje się dostępna dla nowego użytkownika. Nie ma tu żadnych ograniczeń odnośnie do rodzajów zakładów. Można dokonywać wpłaty na poczet zwiększenia depozytu, a także obstawiać pierwsze kupony.

Konto w pełnej wersji otwierane jest po weryfikacji danych osobowych, co stanowi standardową praktykę u większości bukmacherów. Należy uzupełnić formularz o dodatkowe informacje, a także przesłać skan dokumentu tożsamości. Legalny bukmacher totalbet musi przestrzegać przepisów dostępności zakładów wzajemnych wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia. Dlatego weryfikacja użytkownika staje się warunkiem niezbędnym do otwarcia pełni możliwości.

Totalbet oferta dyscyplin sportowych i rynków zakładów

U bukmachera totalbet oferta zakładów nie rozczaruje nikogo – zarówno pod względem liczby dyscyplin sportowych, jak i rynków zdarzeń. Typować można na:

 • handicapy,
 • system halftime / fulltime,
 • liczbę goli,
 • strzelców,
 • rzuty rożne,
 • kartki,
 • zakłady łączone i wiele innych.

Przykłady te dotyczą piłki nożnej, której pierwszego miejsca w rankingu popularności raczej nikt nigdy nie zabierze. Jednak również koszykówka, siatkówka czy tenis są chętnie obstawiane. Totalbet w ten sposób dopełnia swoją – i tak już szeroką – ofertę.

Wróćmy jednak do piłki nożnej, gdyż oferta totalbet zaskakuje tu ilością udostępnionych do obstawiania lig. Pod liczbą 90. lig kryje się współzawodnictwo z ponad 70 krajów rozsianych po całym świecie. Czy dla totalbet oferta tak specyficzna ma jakikolwiek sens? Czy dostępne w totalbet zakłady na ligę afgańską przynoszą jakiekolwiek korzyści dla graczy, czy pozostają jedynie w sferze efektownej promocji? Okazuje się, że wiele osób korzysta z takiego modelu typowania. Ligi egzotyczne dają wyższe kursy, a także szansę na specjalizację w danej dziedzinie. Firma totalbet zakłady bukmacherskie, przybliżając zagraniczne ligi piłkarskie, stwarza typerom nowe obszary do powiększania zysków, co uważamy za duży atut.

Totalbet zakłady bukmacherskie Live

totalbet bukmacher

Oferta totalbet obejmuje ponad 10 dyscyplin sportowych włączonych do typowania live. Najbardziej istotne wydarzenia sportowe transmitowane są w serwisie internetowym bukmachera, który ekran transmisji otacza statystykami meczowymi i zakładkami przenoszącymi do poszczególnych rynków zakładów. Typowanie live w Totalbet odbywa się sprawnie i przyjemnie. Sam układ graficzny platformy live pozwala się łatwo odnaleźć w mnogości opcji, a usługa zakładów na żywo działa szybko i intuicyjnie. Typowaniem live objęte są nawet niektóre rozgrywki esportowe, w szczególności Mistrzostwa League of Legends.

Totalbet oferta na E-sport i sporty wirtualne

Legalny bukmacher totalbet przygotował doskonałą ofertę na typowanie rozgrywek esportowych. W tej kategorii pozostaje niekwestionowanym liderem na rynku. 10 gier komputerowych, 20 lig, 30 turniejów i ponad 100 rynków zdarzeń – to wszystko znajdziemy na stronie internetowej bukmachera. Do sportów wirtualnych zalicza się:

 • piłkę nożną,
 • żużel,
 • wyścigi psów i koni,
 • wyścigi motorowe.

Totalbet oferta promocyjna

Totalbet oferuje atrakcyjne bonusy od wpłaty kapitału na depozyt gracza. Warunkiem jest jednak obrót środkami. Totalbet daje nowym użytkownikom możliwość obrotu w czterech częściach:

 • Każdorazowy obrót równowartości depozytu odblokowują się bonusowe pieniądze (25%), które można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić,
 • Obrót wykonuje się na kuponach AKO z min. 4 zdarzeniami i kursem pojedynczej selekcji nie mniejszym niż 1.30.

To dosyć ciężkie warunki, jednak stawka promocji warta jest podjętego wysiłku. Do kwoty 5000 zł bukmacher obiecuje bowiem bonus Totalbet w wysokości 100%. Stałym elementem oferty promocyjnej są także freebety dla nowych graczy na pełny pakiet zakładów w kwocie 40 zł.

Ciekawie prezentują się również promocje autorskie, które totalbet zakłady bukmacherskie oddają w ręce zarówno nowych klientów, jak i zaawansowanych użytkowników stale korzystających z usług. Osoby goniące za dużymi jednorazowymi zyskami powinny wyszukiwać ofert na Total Boost, czyli pojawiającą się okresowo promocję na wybrane zdarzenia z oferty. Kursy mogą być wówczas podwojone, co stwarza znakomite okazje inwestycyjne.

Total Vip

Program Total Vip jest stałą promocją mającą na celu nagrodzenie graczy regularnie dokonujących zakładów. W zależności od liczby zawieranych transakcji, firma totalbet zakłady bukmacherskie przyznaje typerom freebety na dowolne zakłady. Często bukmacher zwraca również część inwestowanych z depozytu środków bezpośrednio na konto gracza. Promocje rozliczane są w trybie tygodniowym, dzięki czemu można bardzo szybko zobaczyć rezultaty regularnego zawierania kuponów.

Zakłady bukmacherskie bez podatku

Odnośnie do gry bez podatku w totalbet oferta bukmachera przewiduje, że na określone typy zakładów ako wygrana będzie zwiększona o 14%, czyli o wartość, która z nawiązką pokrywa kwotę zapłaconego podatku, eliminując jego wpływ w końcowym rozliczeniu. Jednak gra bez podatku możliwa staje się tylko dla rynków wskazanych na stronie totalbet, co nieco ogranicza jej zasięg.

Freebet

Miłym akcentem promocyjnym staje się również freebet z okazji urodzin, który bukmacher oferuje wszystkim osobom posiadającym zweryfikowane konto. Freebet w wysokości 10 zł przyznawany jest po uprzednim kontakcie z bukmacherem, dlatego warto o nim wiedzieć jeszcze przed datą swych urodzin. W totalbet zakłady dokonywane ze środków z freebetu nie podlegają żadnym ograniczeniom. Kwota 10 zł wydaje się mała, jednak odpowiednio zainwestowana może przynieść znaczące zyski.

Widać zatem wyraźnie, jak obszerną ofertą promocji dla graczy może się pochwalić totalbet. Jest ona jednym z głównych czynników tak szybkiego sukcesu tego bukmachera. Każdy lubi otrzymywać bonusy, a program lojalnościowy zatrzymuje graczy na dłużej, którzy zdecydowali się zawierać zakłady w tym konkretnym miejscu. Dla bukmachera totalbet oferta promocji to nie tylko zabieg marketingowy, ale też sposób na ciekawe wyrównywanie szans dla obu stron pojedynku w zakładzie wzajemnym.

Oferta Totalbet – opinietotalbet zakłady bukmacherskie

Dokonywane w totalbet zakłady cieszą się bardzo dobrą opinią wśród typerów. Bukmacher należy do tych firm, które szturmem zagarnęły dużą część rynku, kreując skuteczną i atrakcyjną platformę dla zakładów wzajemnych. Gracze czują się tu najczęściej bezpiecznie i otrzymują wszelkie możliwe narzędzia do pomnażania zysków.

Legalny bukmacher totalbet funkcjonuje w pełnej zgodzie z zasadami określanymi przez Ministerstwo Finansów, posiadając wszelkie wymagane licencje i poddając się regularnym kontrolom dokonywanym przez instytucje rządowe. Stanowi to gwarancję jego rzetelności i stabilności. Opinie graczy Totalbet wskazują także na wysokie kursy oraz bogatą ofertę promocyjną, co przyciąga coraz to nowe osoby do gry.


Promocją, która kusi niemal wszystkich polskich graczy, jest dostępna w stałej ofercie gra bez podatku. Aby grać z mnożnikiem 1.0, należy zawrzeć kupon z minimum trzema zakładami o kursie pojedynczego zdarzenia 1.3. Pozwala to w długoterminowym okresie zarobić znacznie więcej pieniędzy!
Zdecydowanie tak! To bardzo dobry bukmacher z ciekawymi promocjami, grą bez podatku i niezłą ofertą na popularne sporty. Ponadto grając tam regularnie, możemy powalczyć w Kasomanii o Porsche prosto z salonu!