ComeOn kod bonusowy nie jest wymagany. Wystarczy założyć konto w ComeOn, korzystając z naszego linku i odebrać najwyższy bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka 100% do 100 PLN. Aby maksymalnie wykorzystać promocję, należy wpłacić 113,64 PLN i za taką kwotę postawić dowolny kupon.

Jaki jest ComeOn kod bonusowy 2024?

Dla ComeOn kod bonusowy na ten moment nie jest potrzebny. Aby otrzymać bonus powitalny, wystarczy zarejestrować konto przy użyciu naszego linku. Bukmacher zdecydował się na wprowadzenie zakładu bez ryzyka do 100 PLN.

ComeOn kod bonusowy

NIEWYMAGANY

ComeOn bonus powitalny

Zakład bez ryzyka 100% do 100 PLN
Sklep gracza

Bonusy za zbieranie punktów

Szybka szóstka

Bonusy za poprawne odpowiedzi

Gdzie wpisać kod bonusowy od ComeOn?

Wszystkie kody promocyjne wpisywane są podczas rejestracji. Właśnie w specjalnym formularzu znajduje się odpowiednie pole, gdzie można wprowadzić specjalny kod bonusowy ComeOn. Na ten moment to pole należy pozostawić puste. Niebawem otrzymamy dedykowany kod od bukmachera, ale nie jest on potrzebny. Wystarczy wejść w formularz przez nasz link i samo to daje już gwarancję otrzymania maksymalnego bonusu powitalnego w ComeOn.

comeon kod bonusowy

Jak zdobyć kod bonusowy ComeOn?

Bukmacher ComeOn dopiero od niedawna wystartował z ofertą powitalną dla nowych graczy. Kiedy tylko udostępniony zostanie kod promocyjny, jak najszybciej Was o tym poinformujemy. Zanim to się stanie, można już rejestrować konto z naszym dedykowanym linkiem, który gwarantuje zdobycie najwyższego pakietu powitalnego. Oto co musisz zrobić krok po kroku, aby kod bonusowy ComeOn i związane z nim bonusy został aktywowany:

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego
 2. Wprowadź podstawowe dane
 3. Uzupełnij dodatkowe informacje
 4. Pole kod bonusowy ComeOn pozostaw puste
 5. Potwierdź regulamin
 6. Ustal limity gry
 7. Zweryfikuj konto

ComeOn kod bonusowy - zakład bez ryzyka 100 PLN

ComeOn to nowy bukmacher na polskim rynku, a mimo to zaskoczył graczy wprowadzeniem ulubionego bonusu powitalnego. Właściciele zdecydowali się na klasyczny zakład bez ryzyka, który nie podlega warunkom obrotu! Minimalna stawka aktywująca promocję to 56,82 PLN. Wówczas przy takiej stawce w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu, otrzymasz 50 PLN zwrotu (podatek 12% od zakładu). Aby w pełni wykorzystać cashback, należy wpłacić i postawić co najmniej 113,64 PLN. Oto szczegóły:

 • Załóż konto w ComeOn
 • Zaznacz zgody marketingowe
 • Zaloguj się na konto i zweryfikuj numer telefonu i adres e-mail
 • Wpłać min. 100 PLN. Najlepiej jednak zdeponować co najmniej 113,64 PLN, aby otrzymać maksymalny zwrot
 • Zakład bez ryzyka zostanie przypisany do Twojego konta
 • W ciągu 7 dni po wpłacie zagraj kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00, wybierając bonus z wysuwanego menu "dostępne bonusy"
 • Minimalna stawka biorąca udział w promocji to 56,82 PLN, a maksymalna 113,64 PLN
 • Jeśli kupon będzie trafiony, wygrana trafi na konto depozytowe
 • Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki pomniejszony o podatek (maks. 100 PLN)

Na początku swojej działalności ComeOn nie szaleje z ofertą powitalną. Jest to tradycyjny zakład bez ryzyka z bardzo dobrymi warunkami jego wykorzystania. W dużej mierze przypominają one te, które znajdziemy u bukmachera TOTALbet. Największym plusem jest to, że zwrot wędruje na konto depozytowe, a nie bonusowe. Takie bonusy chcielibyśmy widzieć częściej!

Jak obrócić bonus powitalny ComeOn?

Obrót bonusem to coś, na co warto zwrócić uwagę jeszcze przed skorzystaniem z niego. Bukmacherzy w zakładce dotyczącej promocji udostępniają dokładny regulamin lub też jego skrót. My również informujemy w przejrzysty sposób jak obrócić bonusem u bukmachera ComeOn.

Bonus powitalny w ComeOn nie wymaga żadnego obrotu. To oznacza, że jeśli przegrasz swój pierwszy postawiony w historii konta zakład, to cała stawka z potraconym podatkiem wróci do Ciebie. Pieniądze będziesz mógł od razu wypłacić na konto lub zainwestować je w dalsze typowanie.

Bonusy ComeOn

Nie ma na rynku bukmachera, który nie proponowałby promocji powitalnych. Często są one decydujące przy wyborze serwisu do obstawiania. Wszystko w rękach ComeOn, aby już od początku firma ta zachęciła do rejestracji. Typerzy najbardziej doceniają tych bukmacherów, którzy oferują zróżnicowane bonusy. Niektóre firmy proponują więc bonus od depozytu, zakład bez ryzyka i freebety. A jak jest w ComeOn?

ComeOn bonus bez depozytu

Gdy bukmacher działał w Polsce jeszcze przed nowelizacją ustawy, przekazywał w ręce nowych klientów bonus od depozytu. Był to wówczas bonus 100%, który można było podzielić na aż 4 pierwsze wpłaty. Obecnie ComeOn proponuje zakład bez ryzyka. Dobrą wiadomością byłoby zaoferowanie bonusu bez depozytu. Jest to najbardziej pożądana promocja wśród graczy, ale także najkosztowniejsza dla samego bukmachera.

Bonus od wpłaty ComeOn

Bonus od depozytu to doskonała szansa na przetestowanie możliwości bukmachera. Dzięki niemu po wpłacie otrzymujemy 50%, 100%, a nawet 200% dodatkowych środków na grę. Obecność tej promocji znacznie wpływa na pozycję w rankingu bukmacherów.

Do niedawna ComeOn kod promocyjny gwarantował bonus od 1. depozytu 100% do 200 PLN. Nowi gracze po wpłacie min. 50 PLN otrzymywali podwojenie depozytu. Warunki wykorzystania również były niczego sobie. ComeOn wymagał tylko 1-krotnego obrotu na kuponie/kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym co najmniej 3.50.

Rejestracja z kodem bonusowym ComeOn

W ComeOn kod bonusowy wpisuje się podczas rejestracji konta. Ta odbywa się na dwa sposoby i każdy gwarantuje ten sam bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka:

 • Standardowy formularz
 • Rejestracja przez bankowość

Poniżej opisaliśmy krok po kroku jak zarejestrować konto w ComeOn w zależności od wybranej metody.

Rejestracja przez formularz

 • Załóż konto z kodem bonusowym ComeOn
 • W pierwszym kroku podaj adres e-mail, numer telefonu, hasło i zaznacz obie zgody marketingowe
  comeon kod bonusowy rejestracja
 • W drugim kroku uzupełnij szczegółowe informacje: imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL oraz kod bonusowy (pozostaw pusty). Potwierdź również regulamin i pełnoletność
  rejestracja w comeon
 • W trzecim kroku ustal limity gry dotyczące czasu oraz obrotu
  założenie konta z kodem bonusowym comeon
 • Zweryfikuj konto i załóż konto stałe
  Zaloguj się na stronie lub w aplikacji i wejdź w swój profil. Kliknij zakładkę "Ustawienia konta", a następnie "Wyślij dokumenty".

Rejestracja przez bankowość

W ComeOn możesz również utworzyć konto przez bank. Nie jest to jednak ten sam proces, co w przypadku usługi mojeID, która pozwala zarejestrować się bez wysyłania skanów dokumentów. Co prawda opcja rejestracji przez bank ułatwia sprawę i pomijany jest krok z wpisywaniem danych takich jak imię i nazwisko, czy PESEL, ale po zalogowaniu będziesz musiał wysłać skany dokumentów oraz uzupełnić resztę informacji.

comeon kod bonusowy rejestracja przez bankowość

ComeOn kod promocyjny - pozostałe promocje

Aby po wykorzystaniu kodu promocyjnego ComeOn i bonusu powitalnego gracze dalej chcieli obstawiać w serwisie, bukmacher będzie musiał przedstawić ciekawą ofertą dla stałych graczy. Ta dostępna jest w różnym zakresie u każdego legalnego bukmachera w naszym kraju. Na co więc możemy liczyć w przypadku ComeOn?

Sklep gracza 

Promocja to swego rodzaju program lojalnościowy dla aktywnych graczy. Za wykonywanie różnych aktywności otrzymuje się punkty, które następnie można wymieniać na atrakcyjne bonusy. Sporą część punktów można uzyskać już na samym starcie.

comeon sklep gracza

Ukończenie rejestracji i zweryfikowanie konta to 500 punktów, zatwierdzenie dokumentów to kolejne 500 punktów, a pierwsza wpłata gwarantuje 100 punktów. Kolejne punkty można otrzymywać za pierwsze logowanie w danym dniu (20 pkt), wpłatę środków (każde 1 zł to 1 punkt) i obstawianie zakładów (każde postawione 5 zł to 10 pkt).

Zebrane punkty za wykonywanie różnych zadań gracz może wymienić na następujące nagrody:

 • 10 000 pkt = freebet 5 PLN
 • 20 000 pkt = freebet 10 PLN
 • 40 000 pkt = freebet 20 PLN
 • 40 000 pkt = freebet 20 PLN na zakłady live
 • 40 000 pkt = freebet 20 PLN na tenis
 • 40 000 pkt = freebet 20 PLN na koszykówkę
 • 40 000 pkt = freebet 20 PLN na piłkę nożna
 • 62 000 pkt = freebet 50 PLN
 • 123 000 pkt = freebet 100 PLN
 • 240 000 pkt = freebet 200 PLN

Szybka szóstka

Codziennie można zgarnąć nawet 2500 PLN. Wystarczy zalogować się na konto, wejść w promocję "Szybka Szóstka" i odpowiedzieć na 6 pytań. Najczęściej dotyczą one sumy goli w danym spotkaniu. Promocja jest zupełnie darmowa, a wartość freebetów zależy od poprawnych odpowiedzi:

szybka szóstka comeon

SpinOn

Kojarzysz koło fortuny w Superbet? W ComeOn również znajdziesz podobną promocję. Codziennie po zalogowaniu się na konto gracza możesz zakręcić kołem. Do wygrania są freebety, bonusy i nagrody niespodzianki.

spinon comeon

BetBuilder

Funkcja BetBuilder staje się coraz modniejsza wśród bukmacherów działających w Polsce. Dzięki niej można przygotowywać kilka rynków zdarzeń w ramach jednego spotkania. Jak stworzyć zakład z Bet Builderem w ComeOn?

 • Wybierz spotkanie oznaczone specjalną ikoną Bet Builder
 • Dodaj zdarzenie do kuponu
 • Zatwierdź proponowany kurs, wpisz stawkę i ciesz się z wygranej

Na co wykorzystać bonus powitalny w ComeOn?

Zdecydowanie kod promocyjny ComeOn warto wykorzystać na całą ofertę bukmachera. My jednak postanowiliśmy dać Wam krótki podgląd dyscyplin z największą oraz najkompletniejszą ofertą:

 • Piłka nożna - jeśli chodzi o najczęściej obstawiany sport na świecie, ComeOn radzi sobie przyzwoicie. Mamy do wyboru większość lig, w tym także z niższego szczebla. Najszerzej reprezentowane są rozgrywki ze Szwecji, skąd pochodzi spółka. Pochwalić można zdecydowanie liczbę rynków zdarzeń. W przypadku topowych rozgrywek w dniu meczowym można stawiać około 200 zakładów
 • Tenis - drugą godnie reprezentowaną dyscypliną w ComeOn jest tenis ziemny. Bukmacher oferuje zakłady na turnieje różnej rangi jak np. ATP, WTA, Challenger czy ITF. Jeśli chodzi o rynki zdarzeń, to na najpopularniejsze turnieje można liczyć na ponad 50 selekcji, natomiast na mniej prestiżowe wydarzenia około 30
 • Sporty amerykańskie - rozbudowaną częścią oferty ComeOn są sporty amerykańskie takie jak: NBA, NHL, MLB, NFL i MLS. Najwięcej zdarzeń znajdziemy w futbolu amerykańskim. Na najważniejsze mecze bukmacher udostępnia ponad 60 rynków

ComeOn kod promocyjny - metody płatności

Każdy bukmacher musi dostarczyć graczom jak najwięcej opcji wpłaty środków. Oprócz podstawowych opcji jak płatności kartą czy blikiem mile widziany jest PayPal, Skrill, Paysafecard, czy Przelewy24. Jak na razie ComeOn zdecydował się na dwie metody, ale mamy nadzieję, że z biegiem czasu liczba ta będzie się powiększać.

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 5 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 5 PLN
Rozwiń wszystkie

Wypłaty realizowane są po przeprowadzeniu weryfikacji tożsamości oraz przeanalizowaniu wyciągu z konta bankowego. Po pomyślnej weryfikacji można korzystać z wypłat przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Przy wyborze wypłaty przez Przelewy24, pieniądze z reguły trafiają na konto bankowe w ciągu 2 godzin. Ostateczny czas zaksięgowania środków zależy jednak od konkretnego banku.

Kod bonusowy ComeOn - podsumowanie

Kod promocyjny ComeOn nie jest na ten moment wymagany, ale gdy tak się stanie, to od razu o tym poinformujemy. Spółka zarządzająca, czyli Cherry Online Polska Sp. z o.o. zdecydowała się już o udostępnieniu oferty powitalnej dla nowych graczy. Jest to zakład bez ryzyka, czyli jeden z najbardziej znanych bonusów na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Plusem tej promocji jest brak obrotu oraz możliwość zagrania dowolnego kuponu bez wytycznych w kontekście kursów i liczby zdarzeń. Najlepszym rozwiązaniem dla graczy będzie, gdy ComeOn zaoferuje więcej niż jeden bonus. To może od razu pomóc serwisowi przebić się wyżej wśród konkurencji.