ComeOn kod bonusowy 2024 nie jest wymagany, aby otrzymać maksymalny bonus. Wystarczy założyć konto przez nasz specjalny link. W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem na konto główne oraz cztery freebety o wartości 350 PLN.

Jaki jest ComeOn kod bonusowy 2024?

Dla ComeOn kod bonusowy na ten moment nie jest potrzebny. Aby otrzymać bonus powitalny, wystarczy zarejestrować konto przy użyciu naszego linku. Bukmacher zdecydował się na wprowadzenie zakładu bez ryzyka do 100 PLN oraz czterech freebetów od wpłat.

ComeOn kod bonusowy

NIEWYMAGANY

Zakład bez ryzyka

100% do 100 PLN

Freebet za 1. depozyt

50 PLN

Freebet za 2. depozyt

100 PLN

Freebet za 3. depozyt

100 PLN

Freebet za 4. depozyt

100 PLN
Sklep gracza

Bonusy za zbieranie punktów

Szybka szóstka

Bonusy za poprawne odpowiedzi

SpinOn

Codzienna szansa na bonus

Gdzie wpisać kod bonusowy od ComeOn?

Kodu promocyjnego ComeOn w tej chwili nie trzeba wpisywać. Wystarczy przejść do formularza rejestracyjnego, wypełnić dane, a pole z kodem pozostawić puste. Rejestracja z naszego specjalnego linku to gwarancja najwyższego bonusu powitalnego w ComeOn!

comeon kod bonusowy

Jak zdobyć kod bonusowy ComeOn?

Bukmacher ComeOn dopiero od niedawna wystartował z ofertą powitalną dla nowych graczy. Kiedy tylko udostępniony zostanie kod promocyjny, jak najszybciej Was o tym poinformujemy. Zanim to się stanie, można już rejestrować konto z naszym dedykowanym linkiem, który gwarantuje zdobycie najwyższego pakietu powitalnego. Oto co musisz zrobić krok po kroku, aby kod bonusowy ComeOn i związane z nim bonusy został aktywowany:

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego
 2. Wprowadź podstawowe dane
 3. Uzupełnij dodatkowe informacje
 4. Pole kod bonusowy ComeOn pozostaw puste
 5. Potwierdź regulamin
 6. Ustal limity gry
 7. Zweryfikuj konto

ComeOn kod bonusowy - zakład bez ryzyka 100 PLN

ComeOn to nowy bukmacher na polskim rynku, a mimo to zaskoczył graczy wprowadzeniem ulubionego bonusu powitalnego. Właściciele zdecydowali się na klasyczny zakład bez ryzyka, który nie podlega warunkom obrotu!

Minimalna stawka aktywująca promocję to 56,82 PLN. Wówczas przy takiej stawce w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu, otrzymasz 50 PLN zwrotu (podatek 12% od zakładu). Aby w pełni wykorzystać cashback, należy wpłacić i postawić co najmniej 113,64 PLN. Oto szczegóły:

 • Załóż konto w ComeOn
 • Zaznacz zgody marketingowe
 • Zaloguj się na konto i zweryfikuj numer telefonu i adres e-mail
 • Wpłać min. 100 PLN. Najlepiej jednak wpłacić co najmniej 113,64 PLN, aby otrzymać maksymalny zwrot
 • Zakład bez ryzyka zostanie przypisany do Twojego konta
 • W ciągu 7 dni po wpłacie zagraj kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00, wybierając bonus z wysuwanego menu "dostępne bonusy"
 • Minimalna stawka biorąca udział w promocji to 56,82 PLN, a maksymalna 113,64 PLN
 • Jeśli kupon będzie trafiony, wygrana trafi na konto depozytowe
 • Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki pomniejszony o podatek (maks. 100 PLN)

Na początku swojej działalności ComeOn nie szaleje z ofertą powitalną. Jest to tradycyjny zakład bez ryzyka z bardzo dobrymi warunkami jego wykorzystania. W dużej mierze przypominają one te, które znajdziemy u bukmachera TOTALbet. Największym plusem jest to, że zwrot wędruje na konto depozytowe, a nie bonusowe. Takie bonusy chcielibyśmy widzieć częściej!

Freebet ComeOn 50 PLN za 1. depozyt

Przy pierwszej wpłacie na kwotę co najmniej 100 PLN oprócz zakładu bez ryzyka otrzymasz również freebet o wartości 50 PLN. Należy nim zagrać w ciągu 15 dni kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00.

comeon kod bonusowy

Wygrana nie podlega warunkom obrotu, ale od wygranej odejmowana jest stawka freebetu. W promocji nie można korzystać z BetBuildera i oferty na sporty wirtualne oraz gry karciane.

ComeOn kod promocyjny - freebety od kolejnych depozytów

Kolejne bonusy w ComeOn to freebety za drugi, trzeci i czwarty depozyt na kwotę min. 100 PLN każdy. Przy niższej kwocie wpłaty freebet zostanie anulowany.

 • 2. depozyt min. 100 PLN = freebet 100 PLN przy zagraniu kuponu AKO z łącznym kursem min. 3.00
 • 3. depozyt min. 100 PLN = freebet 100 PLN przy zagraniu kuponu AKO z łącznym kursem min. 3.00
 • 4. depozyt min. 100 PLN = freebet 100 PLN przy zagraniu kuponu AKO z łącznym kursem min. 3.00

Każdy z freebetów należy wykorzystać w ciągu 15 dni od otrzymania na dowolny kupon AKO z minimum 2 zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 2.00. Od wygranej odejmowana jest kwota freebetu. Czyli, jeśli zagrałeś za 100 PLN i masz do wygrania 360 PLN, to finalnie na Twoje konto depozytowe trafi 260 PLN. Środki możesz od razu wypłacić bez konieczności obrotu.

Jak obrócić bonus powitalny ComeOn?

Obrót bonusem to coś, na co warto zwrócić uwagę jeszcze przed skorzystaniem z niego. Bukmacherzy w zakładce dotyczącej promocji udostępniają dokładny regulamin lub też jego skrót. My również informujemy w przejrzysty sposób jak obrócić bonusem u bukmachera ComeOn.

Bonus ComeOn

Obrót

Zakład bez ryzyka

Brak
Freebety od wpłat

1x, AKO min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00

Bonus powitalny w ComeOn w postaci zakładu bez ryzyka nie wymaga żadnego obrotu. To oznacza, że jeśli przegrasz swój pierwszy postawiony w historii konta zakład, to cała stawka z potraconym podatkiem wróci do Ciebie. Pieniądze będziesz mógł od razu wypłacić na konto lub zainwestować je w dalsze typowanie.

W przypadku freebetów od depozytów wymagane jest zagranie za freebet kuponu AKO z minimum dwoma zdarzeniami i kursem łącznym co najmniej 3.00. Wygrana z freebetów nie podlega warunkom obrotu, ale od wygranej odejmowana jest wartość freebetu.

Rejestracja z kodem bonusowym ComeOn

W ComeOn kod bonusowy wpisuje się podczas rejestracji konta. Ta odbywa się na dwa sposoby i każdy gwarantuje ten sam bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka:

 • Standardowy formularz
 • Rejestracja przez bankowość

Poniżej opisaliśmy krok po kroku jak zarejestrować konto w ComeOn w zależności od wybranej metody.

Rejestracja przez formularz

 • Załóż konto z kodem bonusowym ComeOn
 • W pierwszym kroku podaj adres e-mail, numer telefonu, hasło i zaznacz obie zgody marketingowe
  comeon kod bonusowy rejestracja
 • W drugim kroku uzupełnij szczegółowe informacje: imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL oraz kod bonusowy (pozostaw pusty). Potwierdź również regulamin i pełnoletność
  rejestracja w comeon
 • W trzecim kroku ustal limity gry dotyczące czasu oraz obrotu
  założenie konta z kodem bonusowym comeon
 • Zweryfikuj konto i załóż konto stałe
  Zaloguj się na stronie lub w aplikacji i wejdź w swój profil. Kliknij zakładkę "Ustawienia konta", a następnie "Wyślij dokumenty".

Rejestracja przez bankowość

W ComeOn możesz również utworzyć konto przez bank. Nie jest to jednak ten sam proces, co w przypadku usługi mojeID, która pozwala zarejestrować się bez wysyłania skanów dokumentów. Co prawda opcja rejestracji przez bank ułatwia sprawę i pomijany jest krok z wpisywaniem danych takich jak imię i nazwisko, czy PESEL, ale po zalogowaniu będziesz musiał wysłać skany dokumentów oraz uzupełnić resztę informacji.

comeon kod bonusowy rejestracja przez bankowość

ComeOn kod promocyjny - pozostałe promocje

Aby po wykorzystaniu kodu promocyjnego ComeOn i bonusu powitalnego gracze dalej chcieli obstawiać w serwisie, bukmacher będzie musiał przedstawić ciekawą ofertą dla stałych graczy. Ta dostępna jest w różnym zakresie u każdego legalnego bukmachera w naszym kraju. Na co więc możemy liczyć w przypadku ComeOn?

Sklep gracza 

Promocja to swego rodzaju program lojalnościowy dla aktywnych graczy. Za wykonywanie różnych aktywności otrzymuje się punkty, które następnie można wymieniać na atrakcyjne bonusy. Sporą część punktów można uzyskać już na samym starcie.

comeon sklep gracza

Ukończenie rejestracji i zweryfikowanie konta to 500 punktów, zatwierdzenie dokumentów to kolejne 500 punktów, a pierwsza wpłata gwarantuje 100 punktów. Kolejne punkty można otrzymywać za pierwsze logowanie w danym dniu (20 pkt), wpłatę środków (każde 1 zł to 1 punkt) i obstawianie zakładów (każde postawione 5 zł to 10 pkt).

Zebrane punkty za wykonywanie różnych zadań gracz może wymienić na następujące nagrody:

 • 10 000 pkt = freebet 5 PLN
 • 20 000 pkt = freebet 10 PLN
 • 40 000 pkt = freebet 20 PLN
 • 40 000 pkt = freebet 20 PLN na zakłady live
 • 40 000 pkt = freebet 20 PLN na tenis
 • 40 000 pkt = freebet 20 PLN na koszykówkę
 • 40 000 pkt = freebet 20 PLN na piłkę nożna
 • 62 000 pkt = freebet 50 PLN
 • 123 000 pkt = freebet 100 PLN
 • 240 000 pkt = freebet 200 PLN

Happy Hours

Korzystaj z happy hours i zgarniaj podwójne punkty gracza za każdą aktywność. Dodatkowo ComeOn dorzuca bonus od depozytu 25% do 1000 PLN.

Szybka szóstka

Codziennie można zgarnąć nawet 2500 PLN. Wystarczy zalogować się na konto, wejść w promocję "Szybka Szóstka" i odpowiedzieć na 6 pytań. Najczęściej dotyczą one sumy goli w danym spotkaniu. Promocja jest zupełnie darmowa, a wartość freebetów zależy od poprawnych odpowiedzi:

szybka szóstka comeon

SpinOn

Kojarzysz koło fortuny w Superbet? W ComeOn również znajdziesz podobną promocję. Codziennie po zalogowaniu się na konto gracza możesz zakręcić kołem. Do wygrania są freebety, bonusy i nagrody niespodzianki.

spinon comeon

BetBuilder

Funkcja BetBuilder staje się coraz modniejsza wśród bukmacherów działających w Polsce. Dzięki niej można przygotowywać kilka rynków zdarzeń w ramach jednego spotkania. Jak stworzyć zakład z Bet Builderem w ComeOn?

 • Wybierz spotkanie oznaczone specjalną ikoną Bet Builder
 • Dodaj zdarzenie do kuponu
 • Zatwierdź proponowany kurs, wpisz stawkę i ciesz się z wygranej

Podwyższone kursy w BetBuilder

Na stronie ComeOn codziennie pojawiają się kombinacje z różnych spotkań z podwyższonymi kursami.

Na co wykorzystać bonus powitalny w ComeOn?

Zdecydowanie kod promocyjny ComeOn warto wykorzystać na całą ofertę bukmachera. My jednak postanowiliśmy dać Wam krótki podgląd dyscyplin z największą oraz najkompletniejszą ofertą:

 • Piłka nożna - jeśli chodzi o najczęściej obstawiany sport na świecie, ComeOn radzi sobie przyzwoicie. Mamy do wyboru większość lig, w tym także z niższego szczebla. Najszerzej reprezentowane są rozgrywki ze Szwecji, skąd pochodzi spółka. Pochwalić można zdecydowanie liczbę rynków zdarzeń. W przypadku topowych rozgrywek w dniu meczowym można stawiać około 200 zakładów
 • Tenis - drugą godnie reprezentowaną dyscypliną w ComeOn jest tenis ziemny. Bukmacher oferuje zakłady na turnieje różnej rangi jak np. ATP, WTA, Challenger czy ITF. Jeśli chodzi o rynki zdarzeń, to na najpopularniejsze turnieje można liczyć na ponad 50 selekcji, natomiast na mniej prestiżowe wydarzenia około 30
 • Sporty amerykańskie - rozbudowaną częścią oferty ComeOn są sporty amerykańskie takie jak: NBA, NHL, MLB, NFL i MLS. Najwięcej zdarzeń znajdziemy w futbolu amerykańskim. Na najważniejsze mecze bukmacher udostępnia ponad 60 rynków

ComeOn kod promocyjny - metody płatności

Każdy bukmacher musi dostarczyć graczom jak najwięcej opcji wpłaty środków. Oprócz podstawowych opcji jak płatności kartą czy blikiem mile widziany jest PayPal, Skrill, Paysafecard, czy Przelewy24. Jak na razie ComeOn zdecydował się na dwie metody, ale mamy nadzieję, że z biegiem czasu liczba ta będzie się powiększać.

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 5 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 5 PLN
Rozwiń wszystkie

Wypłaty realizowane są po przeprowadzeniu weryfikacji tożsamości oraz przeanalizowaniu wyciągu z konta bankowego. Po pomyślnej weryfikacji można korzystać z wypłat przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Przy wyborze wypłaty przez Przelewy24, pieniądze z reguły trafiają na konto bankowe w ciągu 2 godzin. Ostateczny czas zaksięgowania środków zależy jednak od konkretnego banku.