Kod promocyjny Betclic: BONUS550

0
kod promocyjny betclic

Kod promocyjny BETCLIC 550 PLN Zakład Bez Ryzyka

OFERTA ZAKŁADÓW

Jeśli podejmiemy temat oferty zakładów, chcąc najpierw podkreślić słabe strony bukmachera, mogą to być zakłady na niższe ligi piłkarskie. Jeśli jednak mówimy o popularniejszych ligach/turniejach, tutaj Betclic też może nieźle namieszać… ale jeszcze nie dziś! Jako że zapowiadał naprawdę mocne wejście i znalezienie się w TOP 4 legali w Polsce w stosunkowo niedługim czasie, można się spodziewać szybkich zmian. Na plus oczywiście.

CASHOUT BETCLIC

Czym może się wyróżniać Betclic? Zaawansowanym Cashoutem, czyli systemem zamykania zakładów przed czasem. Wreszcie – można by rzec! Obecna konkurencja nie była jeszcze w stanie mocno postawić na ten system, wiedząc, że przecież przyciąga on tak wielu graczy. Nowy bukmacher ma oferować Cashout także w trakcie trwania meczów. I tego potrzebowaliśmy! Bo kiedy cashout jest najbardziej potrzebny, jak nie na live – podczas gdy widzimy, że naszej drużynie nie idzie za dobrze albo gdy szanse na overka w meczu drastycznie spadają, bo w meczu nic się nie dzieje.

Rejestracja bez bonusu powitalnego Chcę  otrzymać bonus na start z kodem BONUS550

APLIKACJA MOBILNA BETCLIC

W sklepie Play oceniana jest na 4,6 / 5,0

DODATKOWE METODY PŁATNOŚCI

Co prawda bukmacher nie zaoferował jeszcze opcja wpłat Paysafecard, ale jest już Skrill i coraz popularniejszy Neteller, a także BLIK.

BUKMACHER BEZ PODATKU?

Bukmacher wchodząc na rynek musi płacić podatek, natomiast postanowił  to nieco zrekompensować graczom i zaoferować ciekawy bonus – podwyższa wygrane nawet o 50%!

Kod promocyjny Betclic: BONUS550

Nie jest to najwyższy bonus na rynku, ale sama jego postać sprawia, że jest najprzyjemniejszy dla klientów – Cashback to bonus ze zwrotem środków za pierwszy przegrany zakład do 550 złotych!

1) Zarejestruj się z kodem bonusowym BONUS550 i wypełnij swoje dane

2) Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon z kursem minimalnym 1,14.

3) Jeśli wygrasz – zdobywasz swoją wygraną. Jeśli kupon okaże się przegrany, odbierasz zwrot 100% stawki do maksymalnie 550 zł! (zwrot nastąpi bez 12% podatku)

Przeczytaj koniecznie:

-Aby skorzystać z bonusu Użytkownik musi dokonać wpłaty przy użyciu jednej z metod: karta debetowa/kredytowa, przelew bankowy, płatności natychmiastowe. 

-Przed wypłatą dokonaj 6-krotnego obrotu po łącznym minimum 2,00. To oznacza, że przy wpłacie 200 PLN, gracz jest zobligowany obstawiać kupony za łączną kwotę 1200 PLN. Gracz ma na obrót aż 30 dni. Do obrotu nie zaliczają się zakłady z użyciem cashouta – zamykania zakładów.

Rating: 4.3/5. From 6 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o