Kod promocyjny Betclic to: TYPERVIP. Wpisz go podczas rejestracji i odbierz najwyższy bonus powitalny. Z kodem otrzymasz zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN, nielimitowaną grę bez podatku. To jedyna taka promocja na polskim rynku!

Jaki jest kod promocyjny Betclic?

Z kodem promocyjnym TYPERVIP otrzymasz zakład bez ryzyka. W przypadku przegranego pierwszego kuponu w historii konta otrzymasz zwrot stawki w formie freebetu pomniejszony o podatek. Aby maksymalnie wykorzystać bonus, postaw kupon za 57 PLN, by otrzymać zwrot 50 PLN! 

Kod promocyjny BetclicTYPERVIP
Bonus na startZakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
Gra bez podatku24/7, bez limitu na kursy
Zbierz drużynę100 PLN miesięcznie
SponsorFAME MMA

Gdzie wpisać kod promocyjny w Betclic?

U bukmachera Betclic, kod promocyjny o treści TYPERVIP należy podać w trzecim kroku formularza rejestracyjnego. Następnie od Ciebie zależy, czy chcesz zostać przy koncie tymczasowym, czy dokończyć pełną rejestrację. Bonus Betclic w formie zakładu bez ryzyka do 50 zł otrzymasz niezależnie od tego, jaki typ konta wybierzesz. Musisz jednak pamiętać, że po 30-dniach konto należy zweryfikować.

gdzie wpisać kod promocyjny Betclic
Gdzie wpisać kod promocyjny Betclic

Betclic kod promocyjny - bonus powitalny

W Betclic bonus powitalny zawiera dwie główne promocje. Pierwsza z nich to 100% zakład bez ryzyka na pierwszy zagrany zakład. Druga to gra bez podatku bez limitu na wszystkie zakłady przedmeczowe i na żywo z uwzględnieniem oferty sportowej.

Betclic zakład bez ryzyka

Rejestrując się z kodem promocyjnym, twój pierwszy zagrany kupon u bukmachera Betclic będzie objęty promocją "Zakład bez ryzyka". Oznacza to, że jeśli skorzystasz z kodu, a Twój pierwszy zagrany kupon okaże się przegrany - otrzymasz zwrot stawki (w formie freebetu) pomniejszony o podatek. Następnie możesz zagrać freebetem co tylko zapragniesz (oprócz gier karcianych). Wygrana z kuponu zagranego przy użyciu freebetu zostanie pomniejszona o jego stawkę. Oto szczegóły, jak odebrać i wykorzystać bonus:

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego
 2. Uzupełnij dane i wpisz na 3. stronie betclic kod promocyjny: TYPERVIP
 3. Wpłać min. 1 PLN (sugerujemy 57) i postaw kupon z kursem min. 1.14
 4. Jeśli trafisz, wygraną możesz od razu wypłacić
 5. W razie porażki w ciągu 48 godzin otrzymasz zwrot stawki pomniejszonej o podatek w formie freebetu
 6. Freebet obróć 1-krotnie na kuponie/kuponach z kursem min. 2.14

Powyżej zasugerowaliśmy wpłatę oraz postawienie kuponu za co najmniej 57 zł. Ma to związek z obowiązującym w Polsce 12-procentowym podatkiem od zakładów. Betclic go dolicza, dlatego, aby uzyskać maksymalny zwrot 50 zł za przegrany zakład, należy zawrzeć zakład właśnie za 57 zł.

Dodatkowe informacje:

 • Z akcji wyłączone są zakłady na gry karciane
 • Bonus zostanie aktywowany automatycznie
 • Stawka freebetu jest odejmowana od wygranej
 • Wygraną za środki z freebetu nie trzeba obracać

Nielimitowana gra bez podatku

Promocja zdecydowanie z tych, którą ciężko będzie przebić jakiemukolwiek bukmacherowi. Od 11 marca 2024 roku do odwołania wszyscy gracze z aktywnym kontem Betclic mogą grać przez całą dobę kupony bez podatku. Operator bierze podatek na siebie, co automatycznie zwiększa wygrane o 12%! Jakby tego było mało, w grę wchodzą zakłady zagrane za środki własne (kurs dowolny) oraz za freebety (kurs musi wynosić min. 2.14).

Zasady gry bez podatku:

 • Promocja obowiązuje na zakłady SOLO, AKO z oferty przedmeczowej i/lub live
 • Wyłączone są gry karciane i zakłady systemowe
 • Brak limitu kursów
betclic kod promocyjny na gre bez podatku

Jak obrócić bonus z kodu promocyjnego Betclic?

Zasady obrotu bonusem Betclic są bardzo proste. Cashback Betclic działa tylko na przegrany zakład. Jeśli uda Ci się poprawnie wytypować zdarzenia, otrzymasz standardową wygraną na konto główne, a bonus przepadnie. W przypadku niepowodzenia następuje zwrot stawki, który przyznawany jest w formie freebetu.

Otrzymany freebet należy "uwolnić" poprzez zagranie za wartość darmowego zakładu po kursie 2.14 lub wyższym. Co ważne, nie musisz od razu zagrać za całość zwróconych środków. Freebet możesz podzielić na kilka mniejszych kuponów np. 5x po 10 PLN.

Obrót

1-krotny

Kurs

Min. 2.14
Czas na obrót

Brak ograniczeń

Warto również dodać, że kwota freebetu jest odejmowana od wygranej. W praktyce oznacza to, że jeśli zagrałeś kupon za freebet np. o wartości 50 zł z kursem 2.14 to, zamiast wygrać 107 zł, ostatecznie zgarniesz 57 zł.

Pozostałe kwestie:

 • W bonusie nie biorą udziału zakłady systemowe oraz zakłady na gry karciane dostępne na stronie i aplikacji mobilnej
 • Zabronione jest korzystanie z funkcji cashout
 • Termin wykorzystania freebetu to 5 lat

Rejestracja z kodem promocyjnym

Aby wykorzystać bonus Betclic, w pierwszej kolejności należy oczywiście się zarejestrować. Całość tego procesu przebiega w trzech krótkich etapach:

 • Przejdź do rejestracji
 • Uzupełnij podstawowe dane i oświadczenia
  Podaj informacje o imieniu, nazwisku, dacie urodzenia i adresu e-mail. Dodatkowo zaznacz checkboxy z akceptacją regulaminu serwisu, jego polityki prywatności oraz potwierdzający fakt ukończenia 18 roku życia
 • Podaj dane osobowe
  Wprowadź dodatkowe dane: PESEL, adres zamieszkania, kod pocztowy, miasto, numer telefonu
 • Uzupełnij dane o koncie gracza i wpisz kod promocyjny
  Wpisz nazwę użytkownika, hasło i wybierz pytanie zabezpieczające na wypadek zapomnienia hasła. Następnie wprowadź kod promocyjny betclic: TYPERVIP

Po poprawnym wypełnieniu formularza Twoje konto tymczasowe stanie się aktywne. Z jego poziomu możesz dokonywać depozytów, obstawiać zakłady, wykorzystywać bonusy i korzystać z pełnej oferty.

Konto tymczasowe ma jednak swoje ograniczenia. Najważniejsze z nich to:

 • Konto jest aktywne przez 30 dni
 • Suma depozytów nie może przekraczać 5000 PLN
 • Brak opcji wypłaty środków na konto bankowe

Pełna rejestracja

Aby móc wypłacać pieniądze w dowolnym momencie i nie czuć się w tej kwestii zablokowanym, należy dokończyć pełną rejestrację. W tym celu postępuj zgodnie z następującymi krokami:

 • Zaloguj się na konto
 • Wejdź w zakładkę "moje dokumenty"
 • Wgraj zdjęcie dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
 • Podaj nr rachunku bankowego
 • Wgraj skan wyciągu z dowolnego rachunku, na którym widać Twoje imię i nazwisko

Weryfikacja danych trwa do 12 godzin, ale najczęściej jest to dosłownie kilka minut. W przyszłości, gdy Betclic wprowadzi rejestrację przez mojeID, zakładanie konta powinno być jeszcze szybsze.

Jak wykorzystać kod promocyjny w Betclicu?

Bukmacher Betclic posiada jeden z najatrakcyjniejszych zakładów bez ryzyka dla nowych graczy. Otrzymasz go, jeśli w formularzu rejestracyjnym wpiszesz betclic kod promocyjny o treści TYPERVIP. Wypełnienie formularza trwa dosłownie dwie minuty. Sam zakład bez ryzyka możesz wykorzystać prawie na całą ofertę z wyjątkiem gier karcianych. Podczas stawiania pierwszego zakładu lub obracania freebetem możesz korzystać z:

 • Zakładów przedmeczowych
 • Zakładów na żywo
 • Zakładów na E-sport

Szczególnie polecamy ofertę live. Betclic jako jedyny na rynku oferuje rozszerzoną ofertę na łączną liczbę strzałów, liczbę strzałów na bramkę oraz liczbę strzałów konkretnego zawodnika. Tego typu zakłady znajdziecie w najpopularniejszych europejskich ligach takich jak: La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Premier League, a także w europejskich pucharach jak Liga Mistrzów i Liga Europy.

Fame MMA z kodem promocyjnym Betclic

Kod promocyjny Betclic i związany z nim zakład bez ryzyka warto przeznaczyć także na pojedynki freak-fightowe. Betclic ma bowiem wyłączność na udostępnianie oferty na FAME MMA. Warto przed galą zaglądać na naszą stronę i sprawdzać aktualną ofertę promocyjną Betclica.

Kod promocyjny Betclic - UFC

Największa organizacja mieszanych sztuk walki oraz Betclic - jeden z liderów w dziedzinie zakładów, poinformowały o nawiązaniu wspólnego partnerstwa. Tym samym Betclic stał się pierwszym w historii oficjalnym partnerem bukmacherskim UFC.

ufc betclic

Metody płatności

Betclic oferuje standardową opcję wypłaty poprzez szybkie przelewy. Wpłatę depozytu możemy dokonać z kolei za pośrednictwem m.in. serwisu Przelewy24, karty debetowej lub kredytowej oraz przelewów tradycyjnych. Co prawda bukmacher nie zaoferował jeszcze opcji wpłat za pomocą PayPala, ale jest już Skrill i coraz popularniejszy PaysafeCard, a także Blik i Przelewy24. Zarówno wpłata, jak i wypłata środków u tego bukmachera jest niezwykle łatwa oraz zoptymalizowana.

Minimalna kwoty wpłaty wynosi 1 PLN, natomiast maksymalna 100 000 PLN.

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 1 PLN
skrill Skrill
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
apple_pay Apple Pay
Min. depozyt: 1 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 20 PLN
imoje iMoje
payu PayU
revolut Revolut
open_banking Open Banking
neteller Neteller
tpay Tpay
paypal PayPal
googlepay Google Pay
dotpay DotPay
click_to_pay Click to Pay
Rozwiń wszystkie

Wypłata środków możliwa jest dopiero po weryfikacji konta. Wszystkie przelewy na konto bankowe realizowane są za pośrednictwem w pełni bezpiecznego systemu Przelewy24. Zlecenia wypłat dokonuje się po zalogowaniu na konto w zakładce "Wypłata". Zatwierdzenie wypłaty zajmuje do 48 godzin. Środki przychodzą na konto w terminie od 1 do 5 dni roboczych.

Pozostałe bonusy Betclic

Betclic kod promocyjny to oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy i jest ona jednorazowa. Na dalszej drodze obstawiania towarzyszyć nam będą pozostałe promocje stałe oraz tymczasowe przygotowywane na specjalne wydarzenia. Poniżej znajdziesz aktualne promocje z krótkim opisem.

betclic rankingbetclic ranking

Misje

Jedną z nowości na stronie i w aplikacji są "Misje". W ich ramach uczestnicy wykonują określone zadania, za co otrzymują freebety. Promocja "Misje" jest przeznaczona dla zarejestrowanych graczy z kodem promocyjnym Betclic. Aby wziąć w niej udział, należy zalogować się na konto, kliknąć zakładkę "Misje", a następnie "Chcę wziąć udział". Po spełnieniu warunków nagroda w postaci freebetu czeka na odbiór przez 35 dni.

betclic freebet za misje

Ranking FAME MMA - 40 000 PLN + bilety + 1000 PLN codziennie

Od 18 do 27 maja do godz. 09:00 zbieraj punkty w rankingu, grając kupony AKO z co najmniej 3 zdarzeniami na wszystkie sporty z kursem min. 3.00 i stawką min. 5 PLN. Kupony zagrane na żywo punktowane są podwójnie.

Zasady punktacji:

 • Suma wygranych netto kuponów AKO przedmeczowych = zdobytym punktom (np. wygrana netto 200 PLN = 200 PKT)
 • Suma wygranych netto kuponów AKO z oferty live = punkty są podwajane (np. wygrana netto 200 PLN = 400 PKT)

Do promocji nie wliczają się kupony postawione za freebety, kupony zawierające zdarzenia z oferty Super Kursy lub rozliczone jako zwrot.

Nagrody:

 • Freebety od 20 do 3000 PLN w zależności od końcowej pozycji (TOP 500)
 • Bilety VIP na kolejną galę FAME MMA (miejsca od 1-3)
 • Bilety zwykłe na kolejną galę FAME MMA (miejsca 4-10)

Zbierz Drużynę

Druga promocja dla stałych graczy nazywa się "Zbierz Drużynę". Osoby, które zaproszą znajomych do założenia konta w Betclic, mają szansę odebrać co miesiąc nawet 100 zł we freebecie. Ich znajomi również otrzymają upominek w wysokości 20 zł, gdy ich konta zostaną zweryfikowane.

Jak skorzystać z promocji?

 • Załóż i zweryfikuj konto
 • Wpłać pierwszy depozyt min. 20 PLN
 • W zakładce "Moje konto" odszukaj kategorię "Zbierz drużynę" i wygeneruj specjalny kod
 • Wyślij go znajomemu/znajomej
 • Jeśli osoba założy konto z Twoim kodem, to obaj otrzymacie freebet 20 PLN

Co miesiąc można wysłać 5 zaproszeń - to oznacza, że w każdym miesiącu jest do zgarnięcia 5 x 20 PLN.

betclic zbierz drużynę

MYCOMBI

Trzecia promocja dla stałych klientów to "MYCOMBI". Działa ona podobnie jak popularny BetBuilder pozwalający na połączenie kilku zakładów z jednego meczu. Dodawać do kuponu zakłady można, gdy w widoku pojawi się ikona MYCOMBI, z obliczonym kursem. Jeżeli jakiś zakład nie będzie mógł być połączony, otrzymasz odpowiedni komunikat. Gotowy zakład MYCOMBI można łączyć z innymi meczami i obstawiać zarówno za środki z depozytu, jak i za freebety.

betclic mycombi
Przykładowy kupon MYCOMBI

Super Kursy

Kursy bukmacherskie to temat rzeka. To właśnie one stanowią podstawowy przelicznik przyszłych wygranych, dlatego ich wysokość okazuje się jednym z kluczowych parametrów inwestycyjnych. Bonus "Super Kursy" sprawia, że poprawne wytypowanie wyniku meczu przynosi zysk wyższy o kilkadziesiąt procent od tego, który byłby możliwy do uzyskania w normalnym trybie. Zwiększone kursy są widoczne pod postacią ikony żółtej rakiety.

Betclic superkursy

Skopiuj kupon

W najnowszej aktualizacji aplikacji Betclic udostępniono nową funkcję kopiowania kuponu. Ucieszy ona każdego, kto lubi się dzielić swoimi typami bądź potrzebuje porady i chciałby skonsultować swoje wybory z innymi graczami.

Jak działa kopiowanie kuponu?

 • Stwórz kupon
 • Kliknij "Podziel się"
 • Następnie zaznacz "Wyślij kupon znajomemu"

Kuponem można podzielić się za pośrednictwem mediów społecznościowych, takich jak Messenger, WhatsApp lub wiadomością SMS i drogą mailową. Po otwarciu linku, odbiorca zostanie automatycznie przekierowany do aplikacji, która odtworzy przesłany kupon. Aby korzystać z nowej funkcjonalności, należy zaktualizować apkę do najświeższego wydania.

Edytuj Zakład

Jeśli zapomniałeś dodać jakiegoś typu do swojego zakładu, teraz możesz to zrobić zarówno dla zakładów przedmeczowych, jak i live (aż do ich zakończenia). Wystarczy stworzyć kupon na dowolne zdarzenia, przejść do swoich zakładów, a następnie kliknąć "Dodaj zakład" i dorzucić do 30 pozycji na swój kupon. Minimalny kurs dodawanego zakładu nie może być niższy niż 1,10 i nie może być wyborem na zdarzenie, które pojawiło się już na kuponie.

edytuj zakład betclic

Anuluj Zakład

Kolejną nowo funkcją w Betclic jest możliwość całkowitego anulowania postawionego zakładu. Gracz może to zrobić w ciągu 2 minut od obstawienia. Dzienny limit anulowanych kuponów to 5.

betclic kod promocyjny anulowanie zakładu

Kod promocyjny Betclic - pozostałe udogodnienia

W Betclic oprócz bonusu powitalnego i stałych promocji gracze mogą skorzystać z dwóch istotnych i przydatnych funkcji:

 • Cashout - Betclic kod promocyjny to nie wszystko. Bukmacher Betclic proponuje również mechanizm wcześniejszego zamknięcia kuponu AKO, znany jako cashout. Realizacja zysku przed zakończeniem wszystkich zdarzeń na kuponie może stanowić rozsądne rozwiązanie przy wysokich wygranych. Jeśli czekanie na zakończenie kilku pozostałych meczów wiąże się z ryzykiem utraty sporego zarobku, czasami warto pomyśleć o wyjściu z zakładu z pewnym zyskiem, niż oczekiwanie na dalsze rezultaty
 • Betclic TV - Każdego dnia w Betclic można oglądać wybrane spotkania na żywo. Wystarczy mieć środki na koncie i postawiony zakład w ciągu 24 godzin. Transmitowana jest piłka nożna (Serie A, La Liga, Bundesliga, Eredivisie, Premier Liga, Jupiler Pro League, Premier Liha, Liga czeska, Liga szwedzka, Premiership i Superligaen), turnieje tenisowe, koszykówka (NBA, FIBA, NBL, CBA, Euroliga, Eurocup, inne rozgrywki), inne dyscypliny (hokej, siatkówka, piłka ręczna, snooker, dart, badminton, krykiet)
 • Aplikacja - szybka, nowoczesna i wygodna aplikacja dostarcza pełną ofertę zakładów, transmisje na żywo i przede wszystkim nie zawiesza się