Kod promocyjny Betclic: BONUS550

0
kod promocyjny betclic

Kod promocyjny BETCLIC 550 PLN – “BONUS550” Zakład Bez Ryzyka

OFERTA ZAKŁADÓW – BETCLIC BONUS

Jeśli podejmiemy temat oferty zakładów, chcąc najpierw podkreślić słabe strony bukmachera, mogą to być zakłady na niższe ligi piłkarskie. Jeśli jednak mówimy o popularniejszych ligach/turniejach, tutaj Betclic też może nieźle namieszać… ale jeszcze nie dziś! Jako że zapowiadał naprawdę mocne wejście i znalezienie się w TOP 4 legali w Polsce w stosunkowo niedługim czasie, można się spodziewać szybkich zmian. Na plus oczywiście. Podczas rejestracji użyj kodu BONUS550 i odbierz bonus powitalny 550 złotych bez ryzyka!

CASHOUT BETCLIC

Czym może się wyróżniać Betclic? Zaawansowanym Cashoutem, czyli systemem zamykania zakładów przed czasem. Wreszcie – można by rzec! Obecna konkurencja nie była jeszcze w stanie mocno postawić na ten system, wiedząc, że przecież przyciąga on tak wielu graczy. Nowy bukmacher ma oferować Cashout także w trakcie trwania meczów. I tego potrzebowaliśmy! Bo kiedy cashout jest najbardziej potrzebny, jak nie na live – podczas gdy widzimy, że naszej drużynie nie idzie za dobrze albo gdy szanse na overka w meczu drastycznie spadają, bo w meczu nic się nie dzieje.

Rejestracja bez bonusu powitalnego Chcę  otrzymać bonus na start z kodem BONUS550

APLIKACJA MOBILNA BETCLIC

W sklepie Play oceniana jest na 4,6 / 5,0

DODATKOWE METODY PŁATNOŚCI

Co prawda bukmacher nie zaoferował jeszcze opcja wpłat Paysafecard, ale jest już Skrill i coraz popularniejszy Neteller, a także BLIK.

BUKMACHER BEZ PODATKU?

Bukmacher wchodząc na rynek musi płacić podatek, natomiast postanowił  to nieco zrekompensować graczom i zaoferować ciekawy bonus – podwyższa wygrane nawet o 50%!

Kod promocyjny Betclic: BONUS550

Nie jest to najwyższy bonus na rynku, ale sama jego postać sprawia, że jest najprzyjemniejszy dla klientów – Cashback to bonus ze zwrotem środków za pierwszy przegrany zakład do 550 złotych!

1) Zarejestruj się z kodem bonusowym BONUS550 i wypełnij swoje dane

2) Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon z kursem minimalnym 1,14.

3) Jeśli wygrasz – zdobywasz swoją wygraną. Jeśli kupon okaże się przegrany, odbierasz zwrot 100% stawki do maksymalnie 550 zł! (zwrot nastąpi bez 12% podatku)

Przeczytaj koniecznie:

-Aby skorzystać z bonusu Użytkownik musi dokonać wpłaty przy użyciu jednej z metod: karta debetowa/kredytowa, przelew bankowy, płatności natychmiastowe. 

-Przed wypłatą dokonaj 6-krotnego obrotu po łącznym minimum 2,00. To oznacza, że przy wpłacie 200 PLN, gracz jest zobligowany obstawiać kupony za łączną kwotę 1200 PLN. Gracz ma na obrót aż 30 dni. Do obrotu nie zaliczają się zakłady z użyciem cashouta – zamykania zakładów.

Bukmacher Betclic bonus na start i nastawienie na graczy internetowych

Zakłady bukmacherskie Betclic stanowią doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla graczy internetowych. Ten od niedawna cieszący się licencją bukmacher postawił przede wszystkim na ofertę dedykowaną urządzeniom mobilnym. Na jej atuty w tym właśnie zakresie składa się nie tylko profesjonalna responsywna witryna oraz aplikacja mobilna, ale również specjalny bonus Betclic zapewnia bowiem dodatkową promocję dla użytkowników tabletów oraz smartfonów.

Na plus w przypadku tego bukmachera przekłada się także możliwość oglądania na jego oficjalnej stronie transmisji live z rozgrywanych meczów. Opcja ta dostępna jest zarówno dla użytkowników korzystających z wersji desktopowej witryny, jak i dla graczy bazujących na urządzeniach mobilnych. Ponadto firma zapewnia dostęp do bardzo szerokiej oferty zakładów z wielu różnych dyscyplin sportowych, w tym także możliwych do obstawiania na żywo.

Czytaj więcej

Wprowadź Betclic kod promocyjny podczas rejestracji: BONUS550

Aby wykorzystać bonus Betclic w pierwszej kolejności należy oczywiście się zarejestrować. Całość tego procesu przebiega w trzech krótkich etapach. Na początku trzeba wypełnić część formularza dotyczącą adresu poczty elektronicznej oraz danych osobowych – imię, nazwisko i data urodzenia. Dodatkowo trzeba również zaznaczyć checkboxy z akceptacją regulaminu serwisu, jego polityki prywatności oraz potwierdzający fakt ukończenia 18 roku życia.

Następnie podajemy nasz adres zameldowania, nr PESEL i nr telefonu. Ostatnim etapem jest wypełnienie komórek formularza odnoszących się do danych logowania. Ustawiamy zatem hasło i login, a potem wprowadzamy nasz Betclic kod promocyjny. Na koniec zatwierdzamy limity, dzięki czemu nasze konto staje się aktywne.

Powyżej opisana procedura rejestracji umożliwia natychmiastowe obstawianie poszczególnych zakładów. Dzięki niej aktywować można też Betclic bonus. Aby jednak móc wypłacić swojej pieniądze, trzeba również podać nr konta oraz przesłać bukmacherowi skan dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość. Na te czynności mamy 90 dni – tyle trwa okres, kiedy konto tymczasowe pozostaje aktywne. Jednocześnie bez spełnienia wspomnianych warunków można stawiać zakłady do sumarycznej kwoty wynoszącej maksymalnie 5000 PLN. Aby uzupełnić nr konta oraz przesłać skan dowodu tożsamości należy przejść do zakładki „Moje konto”, a następnie do „Moje dokumenty”.

Betclic Skrill, Przelewy24, karta, szybki przelew – wiele opcji wpłaty i wypłaty środków

Wykorzystując przy rejestracji kod promocyjny Betclic, możemy wypłacić cashback w przypadku przegranej. Jako legalny bukmacher Betclic oferuje standardową opcję wypłaty poprzez szybkie przelewy. Wpłatę depozytu możemy dokonać z kolei za pośrednictwem m.in. serwisu Przelewy24, karty debetowej lub kredytowej oraz przelewów tradycyjnych. Jeśli chodzi o Betclic Skrill, Neteller i BLIK także umożliwiają zdeponowanie pieniędzy. Jak widać zatem zarówno wpłata, jak i wypłata środków u tego bukmachera jest niezwykle łatwa oraz zoptymalizowana pod kątem wygody graczy internetowych.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o