Kod promocyjny BETCLIC – Bez ryzyka 500+10 PLN!

0
Betclic bonus

BEM Limited Operations to nowy legalny bukmacher na polskim rynku, działający pod marką Betclic.

Czy bukmacher faktycznie jest tak świetny jak oczekiwano?

OFERTA ZAKŁADÓW

Jeśli podejmiemy temat oferty zakładów, chcąc najpierw podkreślić słabe strony bukmachera, mogą to być zakłady na niższe ligi piłkarskie. Jeśli jednak mówimy o popularniejszych ligach/turniejach, tutaj Betclic też może nieźle namieszać… ale jeszcze nie dziś! Jako że zapowiadał naprawdę mocne wejście i znalezienie się w TOP 4 legali w Polsce w stosunkowo niedługim czasie, można się spodziewać szybkich zmian. Na plus oczywiście.

CASHOUT BETCLIC

Czym może się wyróżniać Betclic? Zaawansowanym Cashoutem, czyli systemem zamykania zakładów przed czasem. Wreszcie – można by rzec! Obecna konkurencja nie była jeszcze w stanie mocno postawić na ten system, wiedząc, że przecież przyciąga on tak wielu graczy. Nowy bukmacher ma oferować Cashout także w trakcie trwania meczów. I tego potrzebowaliśmy! Bo kiedy cashout jest najbardziej potrzebny, jak nie na live – podczas gdy widzimy, że naszej drużynie nie idzie za dobrze albo gdy szanse na overka w meczu drastycznie spadają, bo w meczu nic się nie dzieje.

Chcę  otrzymać CASHBACK na start z kodem BONUS500  Rejestracja bez bonusu powitalnego

APLIKACJA MOBILNA BETCLIC

W sklepie Play oceniana jest na 4,6 / 5,0

DODATKOWE METODY PŁATNOŚCI

Co prawda bukmacher nie zaoferował jeszcze opcja wpłat Paysafecard, ale jest już Skrill i coraz popularniejszy Neteller, a także BLIK.

BEZ PODATKU?

Bukmacher wchodząc na rynek naturalnie musi płacić podatek, natomiast postanowił  to nieco zrekompensować graczom i zaoferować ciekawy bonus, który podwyższy wygrane jeszcze bardziej, bo nawet do 50%!

Nie pozwól Malediwom odpłynąć, jeśli masz pytania o bonus, napisz do nas
Skontaktuj się

BONUS  BETCLIC POWITALNY – CASHBACK 500+10 PLN

Nie jest to najwyższy bonus na rynku, ale sama jego postać sprawia, że jest najprzyjemniejszy dla klientów – Cashback to bonus ze zwrotem środków za pierwszy przegrany zakład!

1) Zarejestruj się z kodem bonusowym BONUS500 i wypełnij swoje dane

2) Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon z kursem minimalnym 1,14.

3) Jeśli wygrasz – zdobywasz swoją wygraną. Jeśli kupon okaże się przegrany, odbierasz zwrot 100% stawki do maksymalnie 510 zł! (zwrot nastąpi bez 12% podatku)

Przeczytaj koniecznie:

-Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej obstaw swój pierwszy kupon za 568 zł (68 PLN to podatek) i odbierz aż 510 zł jeśli kupon okaże się przegrany!

-Aby skorzystać z Oferty Powitalnej, Użytkownik musi dokonać wpłaty przy użyciu jednej z następujących metod płatności: karta debetowa/kredytowa, przelew bankowy, płatności natychmiastowe. 

-Obrót bonusem to jego 4-krotność po łącznym minimum 2,00 – co oznacza, że grasz przy wpłacie 200 PLN, gracz jest zobligowany zagrać zakłady za łączną kwotę 800 PLN, zanim będzie możliwa wypłata środków. Gracz ma na obrót aż 30 dni. Do obrotu nie zaliczają się zakłady z użyciem cashouta – zamykania zakładów.

Rating: 3.7/5. From 3 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o