Bukmacher Betclic bonus dla graczy traktuje jako ważny element swojej strategii docierania do jak największej grupy użytkowników. W Betclic zakład bez ryzyka oraz stała promocja na zakłady AKO stwarzają bardzo dobre warunki do obstawiania kuponów dla każdego gracza. Jak wykorzystać Betclic kod promocyjny, aby zyskać dodatkowe korzyści? Jakimi zasadami kierują się poszczególne promocje tego bukmachera? Czy warto zarejestrować się u tego operatora? Na powyższe pytania oraz wiele innych odpowiemy w naszym artykule.

Betclic kod promocyjny na zakład bez ryzyka do 200 PLN

Kod promocyjny Betclic jest kolejnym na rynku zakładem bez ryzyka, po którym następuje zwrot środków w postaci freebetu. W przypadku przegranego pierwszego kuponu otrzymujesz zwrot stawki pomniejszonej o podatek w formie freebetu. Aby maksymalnie wykorzystać bonus, postaw kupon za 228 PLN, by otrzymać zwrot 200 PLN!

Rejestrując się z kodem promocyjnym TYPERVIP twój pierwszy zagrany kupon u bukmachera Betclic będzie objęty promocją „Zakład bez ryzyka”. Oznacza to, że jeśli skorzystasz z kodu promocyjnego Betclic i twój pierwszy zagrany kupon okaże się przegrany otrzymasz freebet w wysokości stawki pomniejszony o podatek. Następnie możesz zagrać freebetem co tylko zapragniesz. Wygrana z kuponu zagranego przy użyciu freebetu zostanie pomniejszona o jego stawkę.

Kod promocyjny BetclicTYPERVIP
Zakład bez ryzyka200 PLN
Obrót zakładem bez ryzykajednokrotny
AplikacjaTAK
Kursy na Fame MMA 16TAK
Odbieram Bonus

Jak odebrać Zakład Bez Ryzyka Betclic 200 PLN:

  1. Odbierz 200 PLN bez ryzyka, zakładając konto i wpisując kod bonusowy Betclic o treści TYPERVIP (wpisujemy w 3. kroku rejestracji),
  2. Dokonaj depozytu min. 10 PLN i postaw kupon z dowolnym kursem i dowolną liczbą zdarzeń.
  3. Automatycznie pierwszy kupon będzie bez ryzyka – do 200 PLN. Bez konieczności zaznaczania niczego na kuponie.
  4. W razie porażki w ciągu 48 godzin otrzymasz zwrot stawki minus podatek w formie freebetu (aby otrzymać max zwrot, zagraj za 228 PLN).
  5. Jeśli trafisz – wygrana wpada na saldo główne. Jeśli przegrasz dostajesz freebet, którym możesz zagrać, co chcesz (wygrana z kuponu zagranego freebetem zostanie pomniejszona o stawkę freebetu)

Dodatkowe informacje:

  1. Z akcji wyłączone są zakłady na gry wirtualne (nie chodzi o e-sport),
  2. Bonus Betclic zostanie aktywowany automatycznie, bez zaznaczania niczego na kuponie oraz bez informacji w zakładce bonusy,
  3. Użytkownik musi dokonać wpłaty na Konto przy użyciu jednej z następujących metod płatności dogodnych dla ciebie: karta kredytowa, płatności natychmiastowe (Przelewy24), Skrill, przelew bankowy i PaysafeCard.
betclic zakład bez ryzyka 200 pln

Kod promocyjny Betclic – zasady obrotu

Pora przejść do najważniejszej kwestii w przypadku bonusu Betclic, czyli zasadom obrotu. Jak już wiadomo, kod promocyjny Betclic umożliwia zagranie pierwszego kuponu w historii konta z zabezpieczeniem środków, jeśli okaże się on nietrafiony. Tutaj mała porada: jest to zakład bez ryzyka, więc warto zaryzykować większym kursem i postawić maksymalną stawkę 228 zł (uwzględniając 12-procentowy podatek). Minimalny kurs zakładu wynosi 1.14.

W kwestii zasad obrotu bonusem Betclic są one bardzo proste i nawet początkujący gracze załapią bez problemu, o co chodzi. Na wstępie warto ponownie zaznaczyć, że cashback Betclic działa tylko na przegrany zakład, a więc jeśli uda Ci się poprawnie wytypować mecze, otrzymasz standardowo wygraną na konto główne, a bonus przepada. W przypadku niepowodzenia następuje zwrot stawki, który przyznawany jest w formie freebetu, czyli darmowego zakładu.

Otrzymany freebet należy „uwolnić” poprzez zagranie za wartość darmowego zakładu po kursie 2.14 lub wyższym. Oczywiście nie trzeba od razu zagrać za całość zwróconych środków. Bonus Betclic w formie freebetu można podzielić na kilka mniejszych kuponów. W bonusie nie biorą zakłady na symulowane gry karciane dostępne na stronie i aplikacji mobilnej.

Aplikacja mobilna Betclic

Aplikacja mobilna Betclic prezentuje się naprawdę profesjonalnie. Oferowana jest na dwa główne systemy operacyjne – iOS i Android. Mocną stroną aplikacji staje się jej szybkość działania, nawet podczas korzystania z funkcji typu śledzenie meczów, które mocno obciążają serwery. Oferta mobilna pozwala cieszyć się pełnym pakietem zakładów, promocji na start, korzystać z zaawansowanych funkcji personalizacji ustawień, a także dokonywać błyskawicznych wpłat na konto typerskie. Jej podstawowym zadaniem staje się także umożliwienie zawierania kuponów z każdego miejsca i o każdym czasie.

U bukmachera Betclic aplikacja mobilna została przygotowana z zachowaniem najlepszych standardów. Interfejs użytkownika pozostaje tu prosty w obsłudze, a układ poszczególnych elementów odznacza się bardzo przemyślanymi rozwiązaniami, które nie wymagają spędzania długiego czasu na zapoznanie się z każdą funkcjonalnością. Aplikacja mobilna Betclic działa na dwóch najpopularniejszych systemach operacyjnych: iOS oraz Android. Aplikację na systemy Android trzeba jednak pobrać ze strony samego bukmachera, gdyż Google Play nie wspiera oprogramowania dla gier hazardowych. Instalacja aplikacji zajmuje zaledwie kilka minut, po których można się już cieszyć dostępem do pełnej oferty. Takich niedogodności nie mają użytkownicy iOS, którzy apkę pobiorę bezpośrednio z App Store.

betclic freebet

Funkcjonalność

Aplikacja mobilna od Betclic zachowuje pełną funkcjonalność. Oznacza to, że cały proces inwestycyjny w zakłady sportowe można przenieść do rozwiązania mobilnego, nie tracąc żadnej pozycji ze specyfikacji serwisu internetowego. Co więcej, aplikacja na smartfony daje dostęp do ciekawych opcji personalizowania ustawień, których nie znajdziemy na stronie. Należą do nich m.in. powiadomienia push, które dostosowują wyświetlane informacje do filtrów ustawionych uprzednio przez użytkownika.

Aplikacja mobilna Betclic oferuje dostęp do pełnego pakietu oferty promocyjnej tego bukmachera. Występuje tam np. cashback Betclic, powszechnie chwalony za wysoką kwotę przyznawaną nowym użytkownikom. Nie istnieją ograniczenia co do liczby rynków zdarzeń. Co więcej, panel zakładów na żywo w aplikacji mobilnej prezentuje się dużo ciekawiej niż na stronie internetowej. Poza wizualizacjami spotkań, gracze otrzymują dostęp do zaawansowanej bazy statystycznej o historycznych wynikach, które mogą włączyć do własnej analizy przedmeczowej. Ogólna ocena aplikacji mobilnej Betclic może być tylko pozytywna. System mobilny ma szansę stać się nie tylko komplementarną metodą zawierania kuponów, lecz nawet pozostawać jedynym kompleksowym narzędziem do typowania.

Inne kody promocyjne:

Dodatkowe metody płatności

Co prawda bukmacher nie zaoferował jeszcze opcji wpłat za pomocą PayPala, ale jest już Skrill i coraz popularniejszy PaysafeCard, a także BLIK i Przelewy24.

Betclic dostrzega rozwój błyskawicznych metod płatności, dlatego jego oferta w tym zakresie także podlega ciągłym aktualizacjom. Wspomniane metody płatności poprzez Przelewy24, Blik czy portfel elektroniczny Skrill spełniają potrzeby większości typerów. Umożliwiają księgowanie środków finansowych na koncie typerskim już po kilku minutach. Również wypłaty na prywatne konto bankowe nie stanowią żadnego problemu. W przyszłości warto byłoby, gdyby Betclic włączył do swojej oferty także płatności PayU, DotPay, czy Neteller.

Betclic bukmacher bez podatku?

Bukmacher wchodząc na rynek musi płacić podatek, natomiast postanowił to nieco zrekompensować graczom i zaoferować ciekawy bonus – Betclic podwyższa wygrane nawet o 120%!betclic kod promocyjny Kupon AKO Multi+ Wydarzenia

Betclic prowadzi stałą promocję Multi+, która polega na zwiększaniu wygranej w zależności od liczby zdarzeń na kuponie AKO. Jak widać na załączonej tabeli, 120% więcej środków zyskamy po poprawnym wytypowaniu 21 zdarzeń na jednym kuponie. Jednak gra bez podatku, czyli zwiększenie wygranej o 12%, zaczyna się już od 8. zdarzeń. Najważniejszym parametrem tej oferty jest fakt, że obowiązuje ona bez żadnych ograniczeń czasowych ani co do zakresu oferty. Zawierając zakład AKO na kilka zdarzeń, automatycznie zostajemy włączeni do promocji Multi+. Poprawne typowanie wiąże się z miłą niespodzianką od bukmachera, a procentowe boosty na wygranej dają odczuwalne rezultaty na koncie typerskim.

Betclic opinie graczy

Betclic Opinie

Betclic to legalny w Polsce bukmacher, który uchodzi obecnie za jednego z najprężniej rozwijających się wśród działających w naszym kraju operatorów zakładów sportowych, czego dowód stanowią wystawiane przez typerów oceny. Jest ceniony zarówno przez szeregowych graczy, jak i ekspertów w zakresie niemal całej prowadzonej przez siebie działalności, co zdarza się na rynku niezwykle rzadko.

Do głównych czynników, które chwalą sobie gracze, zaliczyć należy przede wszystkim clou całej branży bukmacherskiej, czyli wysokie kursy na prawie wszystkie cieszące się w Polsce popularnością i intensywnie transmitowane dyscypliny sportu, w tym m.in. na piłkę nożną, hokej, siatkówkę czy też koszykówkę. Dodatkowo typujący zwracają uwagę także na świetnie skonstruowany system bonusowy, pozwalający na przykład zgarnąć freebet Betclic, obstawić zakład bez konieczności odprowadzenia podatku czy też pozyskać bezpłatny cashout.

Jeśli chodzi o zbierane powszechnie pozytywne opinie Betclic wyróżnia się również ze względu na przejrzysty, szybki i intuicyjny w obsłudze serwis internetowy, a także dedykowaną na urządzenia mobilne aplikację bukmacherską. Aplikacja Betclic w pełni zastępuje właściwą platformę operatora, nie ujmując jej w żadnym stopniu funkcjonalności, a przy tym zapewniając istotnie zwiększony komfort obsługi na mniejszych ekranach. Za jej pośrednictwem z łatwością da się wypełnić kupon SOLO lub AKO, wpłacić depozyt czy też wypłacić wygraną z gry lub bonusu.

Warto przeczytać: Opinie Betclic

Opinie typerów z Europy

O tym, że wspomniana firma zbiera doskonałe recenzje na naszym rodzimym rynku, raczej nikogo przekonywać nie trzeba. Ciekawostką pozostaje jednak fakt, że równie dobre uzyskuje za granicą. Ofertę Betclic wysoko sobie cenią m.in. gracze brytyjscy, niemieccy oraz francuscy. Ponadto firma ta często polecana jest przez typerów z Norwegii, Portugalii, a nawet Malty. Owego bukmachera śmiało można uznać zatem nie tylko za świetnego polskiego operatora zakładów sportowych, ale również za topowego buka na skalę całej Europy.

Betclic zakład bez ryzyka 200 ZŁ

Oferta zakładów – Betclic bonus

Oferta Betclic wypada szczególnie korzystnie, jeśli chodzi o rynki na piłkę nożną oraz koszykówkę. Bukmacher przyłożył się do rozbudowania możliwości typowania w najpopularniejszych sportach. Przekłada się to na ogromną liczbę zakładów do wyboru, a także mnogą liczbę linii.

Cashout Betclic

Betclic należy do wąskiego grona bukmacherów, którzy oferują naprawdę atrakcyjny cashout jak na polskie warunki. Jest on bowiem dostępny zarówno przed, jak i w trakcie spotkań, a także po rozstrzygnięciu części z nich. Proponowane stawki są przyzwoite, a sama usługa warta rozważenia.

Wprowadź kod promocyjny Betclic podczas rejestracji

betclic Bonus Powitalny Rejestracja

Aby wykorzystać bonus Betclic, w pierwszej kolejności należy oczywiście się zarejestrować. Całość tego procesu przebiega w trzech krótkich etapach. Na początku trzeba wypełnić część formularza dotyczącą adresu poczty elektronicznej oraz danych osobowych – imię, nazwisko i data urodzenia. Dodatkowo trzeba również zaznaczyć checkboxy z akceptacją regulaminu serwisu, jego polityki prywatności oraz potwierdzający fakt ukończenia 18 roku życia.

Następnie podajemy nasz adres zameldowania, nr PESEL i nr telefonu. Ostatnim etapem jest wypełnienie komórek formularza odnoszących się do danych logowania, a potem wprowadzamy nasz Betclic kod promocyjny o treści TYPERVIP Na koniec zatwierdzamy limity, dzięki czemu nasze konto staje się aktywne.

Powyżej opisana procedura rejestracji umożliwia natychmiastowe obstawianie poszczególnych zakładów. Dzięki niej aktywować można też Betclic bonus. Aby jednak móc wypłacić swojej pieniądze, trzeba również podać nr konta oraz przesłać bukmacherowi skan dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość. Na te czynności mamy 30 dni – tyle trwa okres, kiedy konto tymczasowe pozostaje aktywne. Jednocześnie bez spełnienia wspomnianych warunków można stawiać zakłady do sumarycznej kwoty wynoszącej maksymalnie 5000 PLN. Aby uzupełnić nr konta oraz przesłać skan dowodu tożsamości należy przejść do zakładki „Moje konto”, a następnie do „Moje dokumenty”.

Gdzie wpisać kod promocyjny Betclic?

Osoby, które pierwszy zakładają konto u bukmachera, mogą początkowo być zdezorientowane faktem, że kod promocyjny Betclic nie pojawia się na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego. Każda firma ustala proces zakładania profilu po swojemu – jedni dają możliwość wpisania kodu na początku, a jedno dopiero w dalszej części. W Betclic kod promocyjny o treści TYPERVIP należy podać w trzecim kroku rejestracji konta. Następnie od nas zależy, czy chcemy zostać przy koncie tymczasowym, czy dokończyć pełną rejestrację, wgrywając zdjęcie dowodu osobistego i podając numer rachunku bankowego. Bonus w formie zakładu bez ryzyka do 200 zł otrzymamy niezależnie od tego, jaki typ konta wybierzemy. Należy jednak pamiętać, że po 30-dniach konto należy bezwzględnie aktywować.

Betclic kod promocyjny

Nastawienie na graczy internetowych

Zakłady bukmacherskie Betclic stanowią doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla graczy internetowych. Ten od niedawna cieszący się licencją bukmacher postawił przede wszystkim na ofertę dedykowaną urządzeniom mobilnym. Jej atuty w tym właśnie zakresie to m.in. profesjonalna responsywna witryna oraz aplikacja mobilna. Kusi również specjalny bonus Betclic, który zapewnia dodatkową promocję dla użytkowników tabletów oraz smartfonów.

Na plus w przypadku tego bukmachera przekłada się także możliwość oglądania na jego oficjalnej stronie transmisji live z rozgrywanych meczów. Opcja ta dostępna jest zarówno dla użytkowników korzystających z wersji desktopowej witryny, jak i dla graczy bazujących na urządzeniach mobilnych. Ponadto firma zapewnia dostęp do bardzo szerokiej oferty zakładów z wielu różnych dyscyplin sportowych, w tym także możliwych do obstawiania na żywo.

Wpłaty i wypłaty z Betclic kod promocyjny

Betclic Wpłaty i Wypłaty

Jako legalny bukmacher Betclic oferuje standardową opcję wypłaty poprzez szybkie przelewy. Wpłatę depozytu możemy dokonać z kolei za pośrednictwem m.in. serwisu Przelewy24, karty debetowej lub kredytowej oraz przelewów tradycyjnych. Jeśli chodzi o Betclic Skrill, PaysafeCard i BLIK także umożliwiają zdeponowanie pieniędzy. Zarówno wpłata, jak i wypłata środków u tego bukmachera jest niezwykle łatwa oraz zoptymalizowana dla graczy internetowych. Jeśli interesują Cię także inne bonusy bukmacherskie, to dobrze trafiłeś!

Czym są zakłady Multi+?

Grając u bukmachera Betclic cashbackiem możemy rozbudować konto startowe, jednak to pozostałe promocje będą nam towarzyszyć na dalszej drodze obstawiania rozgrywek sportowych. Najważniejszą z nich staje się Multi+, która nagradza zwycięskie kupony powiększeniem wygranej o określony procent. Multi+ nie dotyczy jednak wszystkich rodzajów zakładów z oferty Betclic. Bukmacher sam ustala, który element oferty wejdzie w zakres promocji, co niestety ogranicza jej funkcjonalność. Najwięcej z proponowanych zakładów znajdziemy w ramach rozgrywek piłki nożnej i koszykówki. Multi+ powiększa wygrane na kuponie AKO w relacji do liczby zdarzeń.

Promocja rozpoczyna się już od pięciu meczów, powiększając kwotę wygranej o 5%. Już od ośmiu zdarzeń zaczyna się gra bez podatku, gdyż wygrana wzrasta wówczas o dodatkowe 12%. Profesjonalni typerzy dosyć często zawierają kupony AKO na 10 lub więcej zdarzeń. W Betclic od 21 pozycji na kuponie rozpoczyna się prawdziwe Eldorado promocyjne. Oferta Multi+ dla tak rozbudowanych zakładów akumulowanych przewiduje powiększenie kwoty wygranej aż o 120%. Ogromną zaletą promocji Multi+ staje się jej stabilność i działanie w pełnym wymiarze czasu.

Co oferuje kod promocyjny Betclic?

Kody promocyjne tworzone przez bukmacherów rozszerzają zakres oferty promocyjnej o dodatkowe kwoty lub zwiększają liczbę przyznawanych promocji dla nowych użytkowników. Nie inaczej jest w Betclic – bukmacher ten przyznaje bardzo ciekawe narzędzia dla osób, które zarejestrują konto w serwisie internetowym. Bonus powitalny Betclic będzie zależał właśnie od wpisanego kodu. Na pierwszy plan wysuwa się tutaj Betclic cashback 200. Zasady promocji omówimy szczegółowo w kolejnym akapicie, wskazując również najlepsze sposoby wykorzystania tej promocji. Betclic cashback z powodzeniem pełni funkcję maszyny napędzającej budowanie pokaźnego depozytu już na początkowym etapie współpracy z bukmacherem.

Rejestracja konta w Betclic umożliwia skorzystanie ze stałej promocji na zakłady akumulowane, do której możemy zaliczyć Multi+, Bonus Boost, czy Ligę Betclic. Kod promocyjny Betclic należy wpisać już na etapie rejestracji, w jednym z pól pod danymi osobowymi. Tylko wtedy można odblokować Betclic cashback, gdyż po założeniu konta nie ma już możliwości powrotu do formularza.

Warto sprawdzić: Kod promocyjny Fortuna

Betclic Promocje dla stałych graczy

Bukmacher Betclic oprócz bonusu powitalnego udostępnia mnóstwo promocji dla swoich stałych klientów. Jedną z nowości na stronie i aplikacji są „Misje”. W ich ramach uczestnicy wykonują określone zadania, za co otrzymują freebety. Promocja Misje jest przeznaczona dla zarejestrowanych graczy legalnego bukmachera Betclic. Aby wziąć w niej udział, należy zalogować się na konto, kliknąć zakładkę „Misje”, a następnie „Chcę wziąć udział”. Po spełnieniu warunków nagroda w postaci freebeta czeka na odbiór przez 35 dni.

Druga promocja dla stałych graczy w Betclic nazywa się „Zbierz Drużynę”. Osoby, które zaproszą znajomych do założenia konta w Betclic, mają szansę odebrać nawet 100 zł freebetu co miesiąc. Ich znajomi również otrzymają upominek w wysokości 20 zł we freebetach, gdy ich konta zostaną zweryfikowane.

Trzecia promocja dla stałych klientów to „MYCOMBI”. Działa on podobnie jak popularny BetBuilder pozwalający na połączenie kilku zakładów z jednego meczu. Dodawać do kuponu zakłady można, gdy w widoku pojawi się ikona MYCOMBI, z obliczonym kursem. Jeżeli jakiś zakład nie będzie mógł być połączony, otrzymasz odpowiedni komunikat. Gotowy zakład MYCOMBI można łączyć z innymi meczami i obstawiać zarówno za środki z depozytu, jak i za freebety.

Pozostałe promocje

Kursy bukmacherskie to temat rzeka. To właśnie one stanowią podstawowy przelicznik przyszłych wygranych, dlatego ich wysokość okazuje się jednym z kluczowych parametrów inwestycyjnych. Bonus Boost sprawia, że poprawne wytypowanie wyniku meczu przynosi zysk wyższy o kilkadziesiąt procent od tego, który byłby możliwy do uzyskania w normalnym trybie.

Bukmacher Betclic proponuje również mechanizm wcześniejszego zamknięcia kuponu AKO, znany jako cashout. Realizacja zysku przed zakończeniem wszystkich zdarzeń na kuponie może stanowić rozsądne rozwiązanie przy wysokich wygranych. Jeśli czekanie na zakończenie kilku pozostałych meczów wiąże się z ryzykiem utraty sporego zarobku, czasami warto pomyśleć o wyjściu z zakładu z pewnym zyskiem, niż oczekiwanie na dalsze rezultaty. Cashout bywa czasem mylony z cashbackiem Betclic, chociaż w rzeczywistości są to dwie różne promocje o podobnie brzmiących nazwach. W Betclic cashbackiem gwarantujemy sobie jednorazowe korzyści w postaci zwrotu środków z tytułu przegranej. Cashout obowiązuje stale, dotykając raczej dziedziny zarządzania bankrollem niż bezpośredniej ingerencji w wybrane promocje.

Betclic wciąż aktywnie rozwija swoją ofertę promocyjną. W najbliższym czasie możemy spodziewać się stworzenia nowych bonusów startowych od wpłaty na depozyt, których do tej pory brakowało w usługach bukmachera. Przydałoby się także zniesienie sporego wymogu dodatkowego obrotu dla Betclic cashbacku.


TYPERVIP
Dla klientów korzystających z kodu TYPERVIP bukmacher przygotował bonus powitalny Betclic, jakim jest zakład bez ryzyka na start do 200 złotych. Grając za 228 złotych, otrzymasz zwrot 200 zł w postaci freebetu. To obecnie jeden z najlepszych bonusów dla nowych klientów na rynku! Niewiele konkurencyjnych firm może pochwalić się powrotem środków na depozyt.
Przede wszystkim ze względu na atrakcyjny bonus na start Betclic, czyli zakład bez ryzyka, gdyż mamy szansę zagrać kupon i potencjalnie możemy wygrać, a w przypadku przegranej otrzymujemy kolejną szansę na pomnożenie kapitału.