Podobnie jak wielu innych legalnych polskich bukmacherów, Betclic idzie z duchem czasu i udostępnia swoim klientom możliwość korzystania z aplikacji mobilnej. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia obstawianie, umożliwiając zakup kuponów niezależnie od aktualnego miejsca pobytu. Dzięki apk Betclic nic już nie stoi na przeszkodzie, by śledzić aktualne zakłady podczas przerw w pracy lub szkole, w trakcie spaceru, zakupów czy też przebywając na wakacjach. Wystarczy posiadać smartfon lub tablet, a także dostęp do Internetu. Zainstalowanie aplikacji jest bardzo proste, a korzyści dla graczy wyjątkowo duże. Od chwili rejestracji, typerzy zyskują łatwy dostęp do wszystkich funkcji zakładów internetowych oferowanych przez aplikację Betclic, które nie różnią się od tych ze strony internetowej bukmachera. Dzięki temu może w dowolnym miejscu korzystać z kodu promocyjnego Betclic. To tylko niektóre z powodów, dla których warto wypróbować takie rozwiązanie.

Dlaczego warto mieć aplikację Betclic?

Aplikacja mobilna Betclic - android a ios

Aplikacja do obstawiania meczów za pomocą urządzenia mobilnego to bardzo przydatna rzecz dla wszystkich wielbicieli zakładów bukmacherskich. Betclic zdaje się doskonale rozumieć potrzeby swoich klientów, co potwierdza doskonała funkcjonalność opisywanego rozwiązania. Aplikacja Betclic umożliwia udział we wszystkich zakładach aktualnie dostępnych w ofercie, zarówno przedmeczowych, jak i na żywo. Pozwala także na przeglądanie statystyk oraz wyników (uaktualnianych na bieżąco w trakcie meczów), co ułatwia obstawianie typu live bez wychodzenia z aplikacji.

Betclic ma jeszcze jedną, świetną funkcję, która wyróżnia tego bukmachera na tle innych. Jako jeden z nielicznych oferuje podgląd transmisji z wydarzeń. Aby korzystać z funkcji, konieczna jest rejestracja. Betclic umożliwia oglądanie transmisji także z poziomu aplikacji, dlatego nie jest konieczne wcześniejsze posiadanie konta. Wszyscy zainteresowani mogą zatem zacząć od pobrania pliku instalacyjnego, pamiętając jednak, by był zgodny z systemem operacyjnym ich urządzenia.

Przeczytaj: Opinie o Betclic

Jak przebiega instalacja Betclic na Android?

Zdecydowana większość producentów smartfonów oraz tabletów stosuje rozwiązanie firmy Google, czyli system operacyjny Android. Ponieważ oficjalny sklep Google nie pozwala na umieszczanie w nim aplikacji bukmacherskich, plik instalacyjny Betclic Android można pobrać wyłącznie z oficjalnej strony bukmachera, szukając go w odpowiednio opisanej zakładce. Ściągnięty plik powinien znaleźć się na urządzeniu docelowym. Następnie w jego opcjach należy zezwolić na instalowanie aplikacji z innych źródeł niż tylko sklep Google. Ostatni etap to otwarcie pliku i postępowanie zgodnie ze wszystkimi wskazówkami instalatora.

Cały proces jest intuicyjny, dlatego nikomu nie powinno sprawić problemów zainstalowanie Betclic Android. W ciągu kilku minut aplikacja będzie gotowa do użytku. Wystarczy zalogować się na swoje konto i można korzystać ze wszystkich funkcji.

Jak pobrać aplikację Betclic na iOS?

Betclic apka mobilna

Posiadacze takich urządzeń, jak iPhone, iPad oraz innych produktów marki Apple, mogą zainstalować apk Betclic w jeszcze szybszy i prostszy sposób. W przeciwieństwie do firmy Google, właściciele AppStore nie widzą przeszkód, by udostępniać tam aplikacje bukmacherskie. Betclic iOS można odnaleźć bezpośrednio w sklepie, posługując się jego wyszukiwarką, albo korzystając z linku umieszczonego na oficjalnej stronie bukmachera. Instalacja przebiega dokładnie w taki sam sposób, jak w przypadku wszystkich innych aplikacji pobieranych z AppStore. Wystarczy kliknąć przycisk „pobierz”, a rozpocznie się w pełni zautomatyzowany proces. Poza sposobem pobierania Betclic iOS nie różni się niczym od wersji na urządzenia z systemem Android. Klienci w obu przypadkach otrzymują dokładnie to samo, zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności. Obstawianie oraz płatności wyglądają identycznie, więc po zmianie urządzenia nie trzeba obawiać się o żadne trudności z obsługą – pozostają one tak samo intuicyjne.

Aplikacja Betclic — wymagania, zalety, wady

Jeśli chodzi o wymagania systemowe aplikacji – praktycznie nie istnieją. Aplikacja działa na każdym smartfonie z systemem Android lub iOS. Konieczna jest natomiast rejestracja. Betclic wymaga posiadania własnego konta. To jednak nie powinno być dla nikogo problemem. W kwestii takiej jak rejestracja Betclic pozwala na wypełnienie prostego formularza zarówno na swojej stronie, jak i w aplikacji. Wśród największych zalet, jakie posiada aplikacja Betclic, wymienić trzeba streaming wydarzeń, zakłady na żywo oraz intuicyjność.

Jeśli natomiast chodzi o wady, to bukmacher nie popisał się przede wszystkim w jednej kwestii – nie przewidział żadnych specjalnych bonusów dla użytkowników apki. Gracze mogą jedynie skorzystać z bonusu powitalnego Betclic, o ile jest dla nich jeszcze dostępny. Niewykluczone jednak, że w przyszłości Betclic zaproponuje jakieś ciekawe promocje. Na pewną niedogodność wskazują też posiadacze starszych wersji Androida — aplikacja działa u nich nieco wolniej. To wszystko drobne mankamenty, które nie odbierają przyjemności z używania tego rozwiązania.

Sprawdź: Betclic bez depozytu

Zwiń
1. Czy bukmacher Betclic posiada aplikację mobilną? Betclic ma świetnie działającą aplikację mobilną, która swoimi możliwościami nie ustępuje stronie internetowej. Klienci tego bukmachera niewątpliwie powinni wykorzystać jej funkcjonalność! 2. Jak pobrać aplikację Betclic? Jest to niezmiernie proste. Podobnie jak w przypadku innych firm oferujących zakłady bukmacherskie, również aplikacja Betclic jest dostępna do pobrania w Appstore, a dla klientów Androida — poprzez stronę internetową operatora.