Rejestracja u bukmachera powinna być szybka i intuicyjna. Dzięki temu nawet nowe osoby w branży bukmacherskiej nie będą mieć problemów z tym procesem. A jak jest w Betclic? Czy w Betclic rejestracja przebiega tak, jak powinna? Poniżej postaramy się przybliżyć informacje na ten temat.

Betclic rejestracja - korzyści

Gracze, którzy przejdą proces rejestracji konta, zyskują dostęp do obstawiania zakładów. Bukmacher Betclic przygotował obszerny pakiet ofertowy, obejmujący wiele rynków dla blisko 30 dyscyplin. Dzięki temu, że w Betclic rejestracja to szybki proces, typować można już tego samego dnia.

Dodatkowo nowi użytkownicy mogą liczyć na bonus powitalny. Jest to zakład bez ryzyka do 200 PLN. Aby z niego skorzystać, należy pamiętać o wprowadzeniu kodu promocyjnego Betclic podczas tworzenia konta.

Betclic wyróżnia się na rynku bardzo wysokimi kursami na popularne wydarzenia. W długim terminie ma to ogromne znaczenie dla bilansu zysków i strat. Im wyższe kursy, tym wyższe wygrane, dlatego gracze chętnie porównują oferty kursowe u poszczególnych bukmacherów, wybierając tę firmę, która zaproponuje najwyższe stawki.

Betlic - rejestracja krok po kroku

Polscy bukmacherzy robią wszystko, by założenie konta trwało jak najkrócej. Dzięki temu zachęceni gracze przychylniej spoglądają na to, co oferuje bukmacher. W końcu szybki dostęp do oferty to coś, na czym zależy każdemu typerowi. Jak zarejestrować się w Betclicu?

 1. Przejdź do strony bukmachera Betclic
 2. Następnie kliknij Zarejestruj się w górnej części serwisu
 3. W pierwszym kroku wprowadź podstawowe dane osobowe
 4. W kolejnym etapie uzupełnij pozostałe informacje
 5. Podczas ostatniego kroku nie zapomnij o wprowadzeniu kodu promocyjnego
 6. To wszystko, Twoje konto tymczasowe w Betclic zostało utworzone!

Utworzone konto tymczasowe ważne jest przez 30 dni. W tym czasie można dokonać depozytów na kwotę 5 000 PLN. Jednocześnie nie ma możliwości dokonywania wypłat. Aby znieść wszystkie ograniczenia, konieczna jest pełna weryfikacja. Żeby ją przeprowadzić, trzeba wykonać kilka czynności na swoim profilu gracza:

 • Wprowadź serię i numer dowodu osobistego
 • Uzupełnij numer konta bankowego
 • Dodaj adres
 • Prześlij skan dwóch stron dowodu osobistego

Betclic rejestracja - ile trwa weryfikacja konta?

Zmiana konta tymczasowego w stałe w Betclic trwa zazwyczaj bardzo szybko. Jednocześnie sam bukmacher zaznacza, że nie powinno to trwać dłużej niż 48 h. Większość graczy cieszy się ukończeniem tego procesu zdecydowanie szybciej. Informacja o dokonanej weryfikacji wysyłana jest dodatkowo na adres e-mail.

Betclic rejestracja w aplikacji

Aplikacja Betclic także pozwala na przejście całego procesu rejestracji. Jak założyć swoje konto w apce?

 • Po otwarciu aplikacji Betclic wybierz Zarejestruj się
 • W pierwszych krokach wprowadzaj kolejne dane osobowe
 • Następnie wprowadź informacje o limitach oraz kod promocyjny
 • Po ostatnim kroku możesz już zacząć typować w aplikacji Betclic!

Pamiętaj, że również w przypadku apki niezbędne będzie przekształcenie swojego konta w stałe, by móc cieszyć się pełnią możliwości. Jest to możliwe za pośrednictwem apki. Wystarczy wprowadzić wspomniane wcześniej dane w profilu gracza oraz dołączyć skany dowodu osobistego.

Czy rejestracja Betclic jest bezpieczna?

Betclic to w pełni legalny bukmacher, działający w ramach licencji Ministerstwa Finansów. U bukmachera Betclic rejestracja i logowanie przebiega w sposób całkowicie bezpieczny.

Rejestracja w Betclic, a regulamin

Według regulaminu bukmachera nie każdy może założyć konto. Jest to spowodowane przepisami prawa oraz zasadami panującymi w praktycznie każdym serwisie bukmacherskim. Kto nie może korzystać z usług Betclica?

 • Osoby, które nie skończyły 18 lat
 • Podmioty niebędące osobami fizycznymi
 • Osoby nieposiadające pełnej zdolności do czynności prawnych
 • Osoby mające zasądzony zakaz uczestnictwa w grach hazardowych
 • Osoby uczestniczące w zdarzeniach, których dotyczą zakłady (np. sportowcy, właściciele klubów)
 • Małżonkowie osób uczestniczących w zdarzeniach, których dotyczą zakłady

Bonusy na start

Nowi użytkownicy mogą liczyć na bonus powitalny w Betclic. Jest to zakład bez ryzyka do 200 PLN. Jeżeli pierwszy kupon nie wejdzie można uzyskać zwrot. Jest on dokonywany w formie freebetu. Wyliczany jest na podstawie stawki netto zakładu (stawka x wskaźnik 0,88). Maksymalna kwota bonusu to 200 PLN. Co istotne otrzymany freebet można wykorzystać na zakłady z kursem minimalnym 2.14. Zatem, by otrzymać maksymalną kwotę ewentualnego zwrotu, należy zagrać za 228 PLN.

Co zrobić, by móc wypłacić środki po otrzymaniu bonusu? Wystarczy jednokrotnie obrócić uzyskanymi środkami ze wspomnianym minimalnym kursem 2.14 dla całego kuponu. Nie ma w tym przypadku znaczenia ilość zagranych kuponów. W związku z tym freebet da się wykorzystać na więcej niż jeden zakład.

Rachunek bankowy Betclic

Wypłaty realizowane są na rachunek bankowy podany podczas weryfikacji konta. Są one wykonywane poprzez usługodawcę Przelewy24. Jest to zaufana platforma, która zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Jeżeli chcesz zmienić swój numer konta do wypłat możesz dokonać tego w profilu gracza. Czas realizacji przelewu to zazwyczaj kilkanaście minut. W rzadkich przypadkach ten czas może zostać wydłużony. Jest tak natomiast najczęściej tylko w godzinach nocnych.

Betclic obsługa klienta

Jeżeli potrzebujesz pomocy możesz zwrócić się po nią poprzez czat. Jest to najczęściej wybierany kanał kontaktu klientów z bukmacherem. Niestety inaczej niż w większości serwisów okno z czatem zostało schowane. Nie widnieje ono na głównej stronie jak to zazwyczaj ma miejsce u konkurencji. Jak zatem skorzystać z czatu w Betclic?

 • Przejdź na sam dół strony internetowej
 • Kliknij baner Potrzebujesz pomocy?
 • Rozwiń jedno z zapytań lub kategorii
 • Wybierz Skontaktuj się z nami a następnie Czat na żywo

Jak widać dotarcie do pomocy w Betclic nie jest takie proste. Pracownicy odpowiadają na pytania graczy na czacie w godzinach 08:00-20:00. Poza tym można skorzystać z rozbudowanego FAQ-u.

Czy warto rejestrować konto w Betclic?

Betclic oferuje nowym użytkownikom bardzo atrakcyjny pakiet startowy, dzięki któremu już na początku przygody z obstawianiem mogą oni czerpać znaczne korzyści finansowe. Poza tym bukmacher ma bogatą ofertę na zakłady przedmeczowe, live i rozgrywki esportowe. W związku z tym o Betclic opinie są na ogół pozytywne wśród graczy. Sam zaś proces rejestracji nie powinien nikomu sprawić trudności. Śmiało więc trzeba stwierdzić, że warto założyć konto u tego bukmachera.


Czy warto zarejestrować się w Betclicu?
Zdecydowanie tak. Betclic oferuje szeroką ofertę m.in. na piłkę nożną i sporty walki. Do tego skorzystać można z bonusu powitalnego, którym jest zakład bez ryzyka do 200 PLN.
Czy da się zarejestrować w aplikacji Betclic?
Tak. Cały proces założenia konta można wykonać za pośrednictwem aplikacji mobilnej.