Bukmacherzy oferują różne metody płatności oraz wypłaty środków. Różny jest także czas, w jakim wypłacone wygrane docierają na nasze konto bankowe. Postanowiliśmy zebrać w jedno miejsce informacje związane z obsługą finansową konta u legalnych polskich podmiotów. Na początek Betclic wypłaty. Zapoznaj się z naszym artykułem!

Betclic wypłaty

Betclic jest jednym z najlepszych bukmacherów na polskim rynku, zdobywając uznanie graczy ciekawą ofertą i dobrymi narzędziami do obstawiania zakładów. Wszystko to wzbogacone zostało rozbudowanymi metodami na wypłatę środków, które w Betclic znacznie przebijają ofertę konkurentów.

W Betclic wypłata, a dokładnie jej długość zależy od preferowanej metody płatności, jednak już teraz można powiedzieć, że większość przelewów dochodzi w ciągu 24 godzin. Gracze mają możliwość skorzystania z wielu dostępnych opcji, co pozwala firmie zdobywać wiele pozytywnych opinii.

Jak wypłacić środki w Betclic?

Uczucie towarzyszące graczowi po osiągnięciu upragnionej wygranej ciężko opisać słowami. W takich chwilach jedna z pierwszych myśli przechodzących przez głowę użytkownika brzmi, jak wypłacić pieniądze z Betclic?

Cykl następujących po sobie zdarzeń jest bardzo krótki i przyjemny:

 1. Przejdź na stronę internetową bukmachera lub do jego aplikacji
 2. Zaloguj się na konto
 3. Wybierz opcję "Wypłać"
 4. Ustal kwotę wypłacanego depozytu
 5. Potwierdź transakcję

Ile może wynieść czas oczekiwania na przelew środków na rachunek bankowy? O tym w dalszej części niniejszego tekstu.

Szybkie wypłaty Betclic

Podobnie jak ma to miejsce u większości bukmacherów, również w Betclic wypłaty można realizować dopiero po weryfikacji swojego konta. Aby tego dokonać, należy przesłać skan dokumentu tożsamości i poddać weryfikacji konto bankowe, które będzie służyło do wszelkich transferów finansowych. Jest to właściwie jedyny warunek dla dokonywania wypłat z depozytu typerskiego.

Banki obsługujące wypłaty w Betclic to:

 • mBank
 • Inteligo
 • PKO BP
 • Santander
 • ING Bank Śląski
 • PEKAO S.A.
 • BNP Paribas
 • Millenium
 • Bank Pocztowy
 • Alior Bank
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • Velo Bank
 • Bank Ochrony Środowiska
 • Credit Agricole
 • Toyota Bank

Ile trwają wypłaty Betclic

Betclic szybkie wypłaty realizuje za pośrednictwem operatora Przelewy24, który jest powszechnie uznaną stroną transakcji finansowych na polskim rynku. Dzięki temu środki na koncie bankowym gracza mogą pojawić się od 1 do 5 dni roboczych. Zlecając dyspozycję w systemie Betclic wypłata, czas realizacji usługi jest diametralnie różny od sztywnych reguł tradycyjnych przelewów bankowych.

Betclic wypłaty w weekend

Wypłaty w Betclic w piątki, weekendy oraz święta przetwarzane są nieco dłużej. Wszystko za sprawą banków, które w większości przypadków realizują zlecenia tylko w dni robocze (poniedziałek - piątek).

Po zleceniu wypłaty Dział Płatności ma do 48 godzin na zaakceptowanie jej. Jeśli więc zlecisz wypłatę w Betclic w weekend, bank przetworzy takie zlecenie dopiero w poniedziałek, czyli najbliższy dzień roboczy.

Minimalna kwota wypłaty

Górne i dolne granice wypłat nie zmieniają się w stosunku do wpłat, jakie opisaliśmy już kilka zdań wcześniej. Najmniejsza wypłata może wynieść 1 PLN, a najwyższa nie może przekroczyć 100 000 PLN.

Jak wypłacić bonus w Betclic - krok po kroku

Jedną ze stałych promocji zawartych w ofercie Betclic jest zakład bez ryzyka do 50 PLN. Prawo do jego użycia ma każdy nowy gracz, który zdecyduje się zarejestrować konto u bukmachera przy użyciu kodu promocyjnego Betclic.

Wypłata samego bonusu oczywiście nie jest możliwa. Co innego wygrana bądź przegrana, jakie można w jego wyniku uzyskać. Jeśli tylko gracz wyrazi taką chęć, to kwota ze zwycięskiego zakładu może w mgnieniu oka znaleźć się na jego koncie bankowym. Nieco inaczej przedstawia się sytuacja w przypadku ewentualnej porażki. Wtedy Betclic wymaga jednokrotnego obrotu przyznanym bonusem na kuponach z kursem min. 2.14.

Betclic metody płatności

W Betclic wypłaty oraz wpłaty można zrealizować na parę różnych sposobów:

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 1 PLN
skrill Skrill
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
apple_pay Apple Pay
Min. depozyt: 1 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 20 PLN
imoje iMoje
payu PayU
revolut Revolut
open_banking Open Banking
neteller Neteller
tpay Tpay
paypal PayPal
googlepay Google Pay
dotpay DotPay
click_to_pay Click to Pay
Rozwiń wszystkie

Jeśli chodzi o wypłaty, to tu wybór ograniczony jest tylko i wyłącznie do dwóch metod:

 • Przelewu bankowego
 • Systemu Przelewy24

Wypłaty w Betclic – opinie graczy

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe informacje, nie można się dziwić, że gracze tak entuzjastycznie podchodzą do systemu wypłat od bukmachera Betclic. Betclic czas wypłaty ograniczył do minimum, doskonale zdając sobie sprawę, że każdy typer chce otrzymać swoje pieniądze tak szybko, jak to tylko możliwe. Jeśli chodzi o szybkie wypłaty Betclic naprawdę się postarał, a gracze otrzymują wypłaty niemal natychmiastowo.

Betclic wypłaty realizuje na bieżąco, przez 7 dni w tygodniu. Nawiązanie współpracy z Przelewy24 otworzyło nowe drzwi i wyznaczyło kolejne standardy w świecie bukmacherskim, zapewniając graczom możliwość dowolnej konfiguracji i zarządzania transferami finansowymi.

W Betclic wypłaty pokazują, że bukmacher ten dba o transparentność i stabilność swojej platformy finansowej. Takie zabiegi znacznie poprawiają wizerunek firmy w oczach klientów. Opinie Betclic o wypłatach bardzo wyraźnie pokazują, że mechanizmy płatności powinny wyglądać tak w każdym miejscu.

Przewagą bukmachera Betclic nad innymi podmiotami na rynku jest elastyczne podejście do zmian i zdolność do szybkiego reagowania na potrzeby graczy. Jest to firma, która już nieraz pokazuje, że ceni sobie krytyczne uwagi swoich typerów, a także czerpie inspirację z niedociągnięć swoich konkurentów. Nie ma nic złego w zwykłych przelewach bankowych. Są one bezpieczne, jednak ze względu na przerwę weekendową mogą trwać kilka dni. Realizacja wypłat w Betclic przekazuje typerom pieniądze w sposób natychmiastowy, co zasługuje na uznanie i rekomendacje.

Zalety:

 • Spora liczba metod płatności
 • Minimalna wpłata tylko 1 PLN

Wady:

 • Naliczana prowizja w Apple Pay
 • Przelewy tradycyjne często trwają dłużej niż sugerowane 5 dni

Betclic problemy z wypłatą

Mimo iż Betclic wypłaty to raczej proces prosty i przyjemny, to zdarzają się losowe sytuacje, w których to gracz może mieć kłopot z przelaniem środków pieniężnych na konto. Co wtedy należy uczynić?

Przede wszystkim zajrzeć do zakładki FAQ. Tam bukmacher umieścił najczęściej zadawane pytania wraz z wyczerpującymi odpowiedziami. Jeśli mimo wizyty w tym dziale Wasz problem nadal nie będzie rozwiązany, to wtedy warto skorzystać z opcji kontaktu z pomocą techniczną.

Betclic podobnie zresztą jak większość z legalnych bukmacherów działających na polskim rynku, proponuje swoim graczom trzy odrębne sposoby kontaktu. W tym momencie są to m.in.:

 • czatu na żywo
 • formularza kontaktowego
 • adresu mailowego

Po interakcji przy użyciu każdej z tych form użytkownik powinien być w pełni zadowolony. Konsultanci są bowiem przygotowani do swojej roli wyjątkowo profesjonalnie.


Czy możliwa jest wypłata pieniędzy z konta tymczasowego?
Nie, nie ma takiej możliwości. Aby wypłacić pieniądze, gracz musi przejść pełen proces weryfikacyjny.