Bukmacherzy oferują różne metody płatności oraz wypłaty środków. Różny jest także czas, w jakim wypłacone wygrane docierają na nasze konto bankowe. Postanowiliśmy zebrać w jedno miejsce informacje związane z wypłatami u legalnych w Polsce bukmacherów. Poniższe dane nie zawsze oddają rzeczywisty czas wypłaty. Oprócz „wypłat błyskawicznych”, zaksięgowanie środków na koncie bankowym często zależy od sesji wychodzących (banku, z którego bukmacher przesyła środki) i przychodzących (Twojego banku). Którzy bukmacherzy umożliwiają szybkie wypłaty? Zapoznaj się z naszym artykułem!

Co oferuje Betclic?

Betclic przekonuje, że ma najlepsze kursy oraz najszerszą ofertę na polskim rynku. Posiada też aplikację mobilną, dzięki której można zawierać zakłady praktycznie w każdym miejscu na świecie. Oferuje też Cashout, czyli możliwość części wypłaty przed zakończeniem wszystkich zdarzeń. To na pewno spore udogodnienie dla doświadczonych zawodników. Żeby skorzystać z tej opcji, należy wejść w rubrykę „moje kupony” i sprawdzić konkretną propozycję. Należy pamiętać, że kupon nie może zawierać przegranego zakładu. Dodatkowo opcja Cashout nie jest dostępna dla wszystkich wydarzeń.

Bukmacher oferuje też możliwość skorzystania z Betclic TV. Żeby śledzić różne wydarzenia sportowe na całym świecie, wystarczy posiadać środki na koncie lub też mieć postawiony zakład w ciągu ostatnich 24 godzin. Codziennie znajdziemy też zakładkę „super kursy”. Czym są? To po prostu podniesione kursy na najciekawsze zdarzenia poszczególnego dnia. Są one oznaczone charakterystyczną ikoną. Do tego dochodzi opcja „Boost”, czyli najwyższy na rynku kurs na najciekawsze wydarzenie odbywające się danego dnia. Warto więc uważnie śledzić ofertę w poszukiwaniu tego odpowiedniego zdarzenia.

Z tego tekstu dowiecie się wszystkiego o konkretnych ofertach przygotowanych przez bukmachera. A skoro jesteśmy przy Betclic, jak sprawdzić obrót bonusem? O tym w dalszej części.

Zobacz: Betclic oferta

Szybkie wypłaty Betclic czaswypłata środków od betclic

W przypadku bukmachera Betclic szybkie wypłaty możliwe są dopiero po pełnej rejestracji i weryfikacji konta Betclic. Wówczas w panelu gracza dostępne są do wyboru trzy opcje:

 • szybka wypłata realizowana za pośrednictwem operatora Przelewy24 – kwota minimalna to 1 zł,
 • szybka wypłata przy użyciu karty Mastercard/VISA – kwota takiej wypłaty w Betclic musi wynosić co najmniej 30 zł,
 • wypłata w formie tradycyjnego przelewu w kwotach rozpoczynających się od złotówki.

Bectlic czas wypłaty środków na konto bankowe

Betclic jest jednym z młodszych bukmacherów na polskim rynku, jednak zdobył uznanie graczy ciekawą ofertą i dobrymi narzędziami do obstawiania zakładów. Wszystko to wzbogacone zostało rozbudowanymi metodami na wypłatę środków, które w Betclic znacznie przebijają ofertę dużo większych konkurentów. U bukmachera Betclic wypłata czas realizacji uzależnia od wybranej metody płatności, jednak już teraz można powiedzieć, że większość przelewów odbywa się natychmiastowo. Gracze mają możliwość skorzystania z wielu dostępnych opcji, co pozwala firmie zdobywać wiele pozytywnych opinii. Prześledzimy teraz zasady, w oparciu o które prowadzone są w Betclic szybkie wypłaty. Poszczególne warianty płatności będą determinować, ile trwa wypłata z Betclic, dlatego dobrze jest zapoznać się z wszystkimi mechanizmami.

Ile trwa wypłata z Betclic?

Betclic szybkie wypłaty realizuje za pośrednictwem operatora Przelewy24, który jest powszechnie uznaną stroną transakcji finansowych na polskim rynku. Dzięki temu środki na koncie bankowym gracza mogą pojawić się niemal automatycznie. Zlecając dyspozycję w systemie Betclic wypłata czas realizacji usługi jest diametralnie różny od sztywnych reguł tradycyjnych przelewów bankowych. W Betclic wypłaty w szybkiej formie możliwe są również dla posiadaczy kart VISA lub Mastercard. W tym przypadku minimalna kwota transferu gotówki wynosi 30 zł.

Mając na uwadze łatwość i szybkość obsługi na Przelewy24, nie wydaje się, aby ktokolwiek chciał w Betclic wypłaty realizować za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Jednak dla osób, które w dalszym ciągu preferują stare rozwiązania, przelewy na rachunek bankowy są oczywiście możliwe. Jednak wówczas należy się liczyć z kilkudniowym okresem zaksięgowania środków na koncie, który może być dodatkowo wydłużony, jeśli obejmie dni weekendowe.

W Betclic szybkie wypłaty zrewolucjonizowały rynek bukmacherski, dając przykład innym podmiotom. Uważamy, że każdy organizator zakładów wzajemnych powinien maksymalnie uprościć procedury wypłat, aby moment zlecenia dyspozycji wypłaty przez gracza równał się uruchomieniu transferu finansowego ze strony bukmachera. Wówczas typerzy otrzymują pełną kontrolę nad tym, kiedy dostaną swoje zasłużone pieniądze.

Betclic szybkie wypłaty na konto – zasady złożenia wniosku

Podobnie jak ma to miejsce u większości bukmacherów, również w Betclic wypłaty można realizować dopiero po weryfikacji swojego konta. Aby tego dokonać, należy przesłać skan dokumentu tożsamości i poddać weryfikacji konto bankowe, które będzie służyło do wszelkich transferów finansowych. Jest to właściwie jedyny warunek dla dokonywania wypłat z depozytu typerskiego.

Warto natomiast wiedzieć, że wszelkie środki bonusowe trzeba przed wypłatą kilkukrotnie obrócić, dlatego nie zawsze można wypłacić sumę widniejącą na naszym koncie. Dopiero wypełnienie warunków obrotu, które polegają na ponownym obstawieniu bonusowych funduszy i wygranie kuponu określoną liczbę razy, skutkuje uruchomieniem opcji wypłaty. Takie restrykcje dotyczą wyłącznie środków promocyjnych i nie odnoszą się do wygranych uzyskiwanym z własnych pieniędzy.

Jeżeli decydujemy się skorzystać z usługi Przelewy24, minimalna kwota wypłaty to 1 zł. W Betclic szybkie wypłaty możliwe są także dla kart VISA i Mastercard, a jedyną różnicą od Przelewy24 pozostaje wyższa kwota minimalna, która tutaj została ustalona na 30 zł.

Jak widać, u bukmachera Betclic wypłaty dokonywane są w oparciu o banalnie proste zasady, co decyduje o ich atrakcyjności. W połączeniu z opcjami płatności błyskawicznych, w Betclic czas wypłaty pieniędzy pozostaje niezwykle atrakcyjny dla każdego gracza.

Zobacz: Betclic bonus

Jak sprawdzić obrót bonusu Betclic?

Obrót bonusu Betclic jest więc bardzo istotny. Od tego zależy przecież, ile jesteśmy w stanie wygrać już na samym początku. Grając w Betclic, jak sprawdzić obrót bonusem? Wróćmy do wcześniejszych wyliczeń. Musimy obrócić go raz. Jeśli bukmacher zwróci nam 100 złotych, to nasze zawarte zakłady muszą wynieść tyle samo. Wtedy będziemy mieli możliwość wypłaty środków z salda bukmacherskiego na konto bankowe. Jak wypłacić pieniądze z bonusu Betclic? Wtedy wystarczy przejść do zakładki „wypłać” i podążać za podpowiedziami.

sprawdzanie obrotu bonusu betclic

Na obrót bonusem mamy nieograniczony czas. W pewnym momencie możemy więc się pogubić, na jakim etapie się w danej chwili znajdujemy. Skoro mowa o Betclic, jak sprawdzić obrót bonusem? Z pomocą przychodzi panel gracza, w którym znajdziemy poszukiwaną przez nas opcję. Należy tylko wejść w odpowiednie miejsce, a przed naszymi oczami pojawi się informacja, ile jeszcze musimy przeznaczyć na grę, by obrót bonusu Betclic został zakończony pomyślnie.

 

To oczywiście nie są jedyne propozycje od bukmachera. Wcześniej była mowa o pakiecie powitalnym. Betclic bardzo często oferuje graczom inne bonusy — także dla tych, którzy są już zarejestrowani i posiadają swoje konta do gry. Dla przykładu jedna z tymczasowych ofert mówiła o tym, że jeśli jedno z co najmniej pięciu zdarzeń na kuponie będzie rozliczone jako przegrane, to bukmacher zwróci nam postawioną stawkę w bonusie do 40 złotych. Minimalny kurs wynosił 4,0, a liczba zdarzeń na kuponie – 5. Warto więc śledzić ofertę bukmachera, który w danym momencie może zaoferować ciekawe pomysły na poszczególne kupony.

Dodatkowo Betclic oferuje graczom usługę „Multi+”. Co ona oznacza? Im więcej zakładów na kuponie, tym większa może być wygrana. Przedstawia się to następująco:

 • 5 zdarzeń — wygrana większa o 5%,
 • 6 zdarzeń — wygrana większa o 7%,
 • 7 zdarzeń — wygrana większa o 10%,
 • 8 zdarzeń — wygrana większa o 12%,
 • 9 zdarzeń — wygrana większa o 15%,
 • 10 zdarzeń — wygrana większa o 20%,
 • 11 zdarzeń — wygrana większa o 25%,
 • 12 zdarzeń — wygrana większa o 30%,
 • 13 zdarzeń — wygrana większa o 40%,
 • 14 zdarzeń — wygrana większa o 50%,
 • 15 zdarzeń — wygrana większa o 60%,
 • 16 zdarzeń — wygrana większa o 70%,
 • 17 zdarzeń — wygrana większa o 80%,
 • 18 zdarzeń — wygrana większa o 90%,
 • 19 zdarzeń — wygrana większa o 100%,
 • 20 zdarzeń — wygrana większa o 110%,
 • 21 zdarzeń — wygrana większa o maksymalne 120%.

Betclic wypłata czas realizacji – opinie graczy

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe informacje, nie można się dziwić, że gracze tak entuzjastycznie podchodzą do systemu wypłat od bukmachera Betclic. Betclic czas wypłaty ograniczył do minimum, doskonale zdając sobie sprawę, że każdy typer chce otrzymać swoje pieniądze tak szybko, jak to tylko możliwe. Jeśli chodzi o szybkie wypłaty Betclic naprawdę się postarał, a gracze otrzymują wypłaty niemal natychmiastowo.

Betclic wypłaty realizuje na bieżąco, przez 7 dni w tygodniu. Nawiązanie współpracy z Przelewy24 otworzyło nowe drzwi i wyznaczyło kolejne standardy w świecie bukmacherskim, zapewniając graczom możliwość dowolnej konfiguracji i zarządzania transferami finansowymi. W Betclic wypłaty pokazują, że bukmacher ten dba o transparentność i stabilność swojej platformy finansowej. Takie zabiegi znacznie poprawiają wizerunek firmy w oczach klientów. Opinie graczy o wypłatach w Betclic bardzo wyraźnie pokazują, że mechanizmy płatności powinny wyglądać tak w każdym miejscu.

Przewagą bukmachera Betclic nad innymi podmiotami na rynku staje się elastyczne podejście do zmian i zdolność do szybkiego reagowania na potrzeby graczy. Widać to wyraźnie podczas dwuletniej działalności firmy, która już nieraz pokazuje, że ceni sobie krytyczne uwagi swoich typerów, a także czerpie inspirację z niedociągnięć swoich konkurentów. Nie ma nic złego w zwykłych przelewach bankowych. Są one bezpieczne, jednak ze względu na przerwę weekendową mogą trwać kilka dni. Realizacja wypłat w Betclic przekazuje typerom pieniądze w sposób natychmiastowy, co zasługuje na uznanie i rekomendacje.

 


Niestety, ale nie wszyscy bukmacherzy posiadają taką opcję. Do bukmacherów, którzy jej nie posiadają należą Totolotek oraz ETOTO.
Nie, nie ma takiej możliwości. Aby wypłacić pieniądze gracz musi przejść pełen proces weryfikacyjny.