Bukmacherzy oferują różne metody płatności oraz wypłaty środków. Różny jest także czas, w jakim wypłacone wygrane docierają na nasze konto bankowe. Postanowiliśmy zebrać w jedno miejsce informacje związane z obsługą finansową konta u legalnych polskich podmiotów. Na początek Betclic wypłaty. Zapoznaj się z naszym artykułem!

Wypłaty Betclic

Betclic jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów na polskim rynku, zdobywając uznanie graczy ciekawą ofertą i dobrymi narzędziami do obstawiania zakładów. Wszystko to wzbogacone zostało rozbudowanymi metodami na wypłatę środków, które w Betclic znacznie przebijają ofertę konkurentów.

W Betclic wypłata, a dokładnie jej długość zależy od preferowanej metody płatności, jednak już teraz można powiedzieć, że większość przelewów odbywa się natychmiastowo. Gracze mają możliwość skorzystania z wielu dostępnych opcji, co pozwala firmie zdobywać wiele pozytywnych opinii.

Co oferuje Betclic?

Betclic przekonuje, że ma najlepsze kursy oraz najszerszą ofertę na polskim rynku. Posiada też aplikację mobilną, dzięki której można zawierać zakłady praktycznie w każdym miejscu na świecie. Oferuje też Cashout, czyli możliwość części wypłaty przed zakończeniem wszystkich zdarzeń. To na pewno spore udogodnienie dla doświadczonych zawodników.

Żeby skorzystać z tej opcji, należy wejść w rubrykę „moje kupony" i sprawdzić konkretną propozycję. Należy pamiętać, że kupon nie może zawierać przegranego zakładu. Dodatkowo opcja Cashout nie jest dostępna dla wszystkich wydarzeń.

Bukmacher oferuje też możliwość skorzystania z Betclic TV. Żeby śledzić różne wydarzenia sportowe na całym świecie, wystarczy posiadać środki na koncie lub też mieć postawiony zakład w ciągu ostatnich 24 godzin. Codziennie znajdziemy też zakładkę „super kursy". Czym są? To po prostu podniesione kursy na najciekawsze zdarzenia poszczególnego dnia.

Są one oznaczone charakterystyczną ikoną. Do tego dochodzi opcja "Boost", czyli najwyższy na rynku kurs na najciekawsze wydarzenie odbywające się danego dnia. Warto więc uważnie śledzić ofertę w poszukiwaniu tego odpowiedniego zdarzenia.

Jak wypłacić pieniądze z Betclic?

Uczucie towarzyszące graczowi po osiągnięciu upragnionej wygranej ciężko opisać słowami. W takich chwilach jedna z pierwszych myśli przechodzących przez głowę użytkownika brzmi, jak wypłacić pieniądze z Betclic?

Cykl następujących po sobie zdarzeń jest bardzo krótki i przyjemny:

 • Przejdź na stronę internetową bukmachera lub do jego aplikacji
 • Zaloguj się na konto
 • Wybierz opcję wypłaty
 • Ustal kwotę wypłacanego depozytu
 • Potwierdź transakcję

Ile może wynieść czas oczekiwania na przelew środków na rachunek bankowy? O tym w dalszej części niniejszego tekstu.

Betclic metody płatności

W Betclic wypłaty oraz wpłaty można zrealizować na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest np. przelew bankowy. Minimalna kwota wpłaty to 1 PLN, a maksymalna 100 000 PLN. Czas realizacji przelewu bankowego może sięgnąć nawet 5 dni roboczych.

Drugą i prawdopodobnie najczęściej stosowaną metodą płatności jest system Przelewy24. Obsługuje go znaczna większość polskich banków i z uwagi na swoją bezawaryjność jest wyjątkowo ceniony przez graczy. Limity w systemie Przelewy24 są dokładnie takie same jak w przypadku przelewu bankowego (min wpłata 1 PLN, max. 100 000 PLN).

Istnieje również opcja obsługi finansowej konta przy użyciu kart Visa oraz MasterCard. Próg najmniejszej z możliwych wpłat jest tu nieco wyższy (30 PLN), maksymalna natomiast pozostaje nadal bez zmian w stosunku do dwóch wcześniejszych form. Jest to więc dokładnie 100 000 PLN.

Jeśli chodzi o wypłaty, to tu wybór ograniczony jest tylko i wyłącznie do dwóch metod: przelewu bankowego i systemu Przelewy24.

Górne i dolne granice wypłat nie zmieniają się w stosunku do wpłat, jakie opisaliśmy już kilka zdań wcześniej. Najmniejsza wypłata może wynieść 1 PLN, a najwyższa nie może przekroczyć 100 000 PLN.

Betclic wpłata depozytu na konto

Po tym, gdy dowiedzieliście się, jak wypłacić pieniądze z Betclic, należy również posiąść wiedze na temat tego, w jaki sposób dokonać depozytu na konto.

Na całe szczęście sprawa jest banalnie prosta i ogranicza się do kilku prostych kroków:

 • Zaloguj się na swoje konto gracza
 • Odszukaj na stronie głównej bukmachera zakładkę Moje konto
 • Z rozwijanego menu wybierz podstronę Wpłaty/Wypłaty
 • Określ kwotę składanego depozytu
 • Wybierz metodę wpłaty

Po wyborze konkretnej formy wpłaty system powinien przenieść się na stronę internetową banku. Ta po akceptacji zadeklarowanej wcześniej kwoty krótki proces składania depozytu się kończy.

Betclic wypłata na konto bankowe

O tym, jak przebiegają wypłaty Betclic na konto bankowe napisaliśmy już w jednym z poprzednich akapitów, czym z pewnością zaspokoiliśmy ciekawość sporej części użytkowników.

Całkiem pokaźna grupa klientów zastanawia się jednak, czy możliwa jest także wypłata w punkcie stacjonarnym Betclic. Tu sprawa nie jest już taka prosta z uwagi na jeden konkretny powód. Więcej o nim w kolejnym z akapitów.

Wpłaty i wypłaty w punktach stacjonarnych Betclic

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie internetowej bukmachera, BEM Operations Limited posiada wyłącznie zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez internet. Zostało ono wydane 26 września 2018 r. i oznaczone numerami PS4.6831.11.2017. Wpłaty oraz wypłaty w punktach stacjonarnych są więc absolutnie niemożliwe.

Bectlic czas wypłaty środków

U bukmachera Betclic wypłata czas realizacji uzależnia od wybranej metody płatności, jednak już teraz można powiedzieć, że większość przelewów odbywa się natychmiastowo. Gracze mają możliwość skorzystania z wielu dostępnych opcji, co pozwala firmie zdobywać wiele pozytywnych opinii. Prześledzimy teraz zasady, w oparciu o które prowadzone są w Betclic szybkie wypłaty. Poszczególne warianty płatności będą determinować, ile trwa wypłata z Betclic, dlatego dobrze jest zapoznać się z wszystkimi mechanizmami.

Ile trwa wypłata z Betclic?

Betclic szybkie wypłaty realizuje za pośrednictwem operatora Przelewy24, który jest powszechnie uznaną stroną transakcji finansowych na polskim rynku. Dzięki temu środki na koncie bankowym gracza mogą pojawić się niemal automatycznie. Zlecając dyspozycję w systemie Betclic wypłata czas realizacji usługi jest diametralnie różny od sztywnych reguł tradycyjnych przelewów bankowych.

W Betclic wypłaty w szybkiej formie możliwe są również dla posiadaczy kart VISA lub Mastercard. W tym przypadku minimalna kwota transferu gotówki wynosi 30 zł.

Mając na uwadze łatwość i szybkość obsługi na Przelewy24, nie wydaje się, aby ktokolwiek chciał w Betclic wypłaty realizować za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Jednak dla osób, które w dalszym ciągu preferują stare rozwiązania, przelewy na rachunek bankowy są oczywiście możliwe. Jednak wówczas należy się liczyć z kilkudniowym okresem zaksięgowania środków na koncie, który może być dodatkowo wydłużony, jeśli obejmie dni weekendowe.

W Betclic szybkie wypłaty zrewolucjonizowały rynek bukmacherski, dając przykład innym podmiotom. Uważamy, że każdy organizator zakładów wzajemnych powinien maksymalnie uprościć procedury wypłat, aby moment zlecenia dyspozycji wypłaty przez gracza równał się uruchomieniu transferu finansowego ze strony bukmachera. Wówczas typerzy otrzymują pełną kontrolę nad tym, kiedy dostaną swoje zasłużone pieniądze.

Betclic zasady szybkich wypłat na konto

Podobnie jak ma to miejsce u większości bukmacherów, również w Betclic wypłaty można realizować dopiero po weryfikacji swojego konta. Aby tego dokonać, należy przesłać skan dokumentu tożsamości i poddać weryfikacji konto bankowe, które będzie służyło do wszelkich transferów finansowych. Jest to właściwie jedyny warunek dla dokonywania wypłat z depozytu typerskiego.

Warto natomiast wiedzieć, że wszelkie środki bonusowe trzeba przed wypłatą kilkukrotnie obrócić, dlatego nie zawsze można wypłacić sumę widniejącą na naszym koncie. Dopiero wypełnienie warunków obrotu, które polegają na ponownym obstawieniu bonusowych funduszy i wygranie kuponu określoną liczbę razy, skutkuje uruchomieniem opcji wypłaty. Takie restrykcje dotyczą wyłącznie środków promocyjnych i nie odnoszą się do wygranych uzyskiwanych z własnych pieniędzy.

Jeżeli decydujemy się skorzystać z usługi Przelewy24, minimalna kwota wypłaty to 1 zł. W Betclic szybkie wypłaty możliwe są także dla kart VISA i Mastercard, a jedyną różnicą od Przelewy24 pozostaje wyższa kwota minimalna, która tutaj została ustalona na 30 zł.

Jak widać, u bukmachera Betclic wypłaty dokonywane są w oparciu o banalnie proste zasady, co decyduje o ich atrakcyjności. W połączeniu z opcjami płatności błyskawicznych, w Betclic czas wypłaty pieniędzy pozostaje niezwykle atrakcyjny dla każdego gracza.

Jak sprawdzić obrót bonusu Betclic?

Obrót bonusu Betclic jest więc bardzo istotny. Od tego zależy przecież, ile jesteśmy w stanie wygrać już na samym początku. Grając w Betclic, jak sprawdzić obrót bonusem? Wróćmy do wcześniejszych wyliczeń. Musimy obrócić go raz. Jeśli bukmacher zwróci nam 100 złotych, to nasze zawarte zakłady muszą wynieść tyle samo.

Wtedy będziemy mieli możliwość wypłaty środków z salda bukmacherskiego na konto bankowe. Jak wypłacić pieniądze z bonusu Betclic? Wtedy wystarczy przejść do zakładki „wypłać" i podążać za podpowiedziami.

Na obrót bonusem mamy nieograniczony czas. W pewnym momencie możemy więc się pogubić, na jakim etapie się w danej chwili znajdujemy. Skoro mowa o Betclic, jak sprawdzić obrót bonusem? Z pomocą przychodzi panel gracza, w którym znajdziemy poszukiwaną przez nas opcję. Należy tylko wejść w odpowiednie miejsce, a przed naszymi oczami pojawi się informacja, ile jeszcze musimy przeznaczyć na grę, by obrót bonusu Betclic został zakończony pomyślnie.

Betclic bardzo często oferuje graczom inne bonusy — także dla tych, którzy są już zarejestrowani i posiadają swoje konta do gry. Dla przykładu jedna z tymczasowych ofert mówiła o tym, że jeśli jedno z co najmniej pięciu zdarzeń na kuponie będzie rozliczone jako przegrane, to bukmacher zwróci nam postawioną stawkę w bonusie do 40 złotych. Minimalny kurs wynosił 4,0, a liczba zdarzeń na kuponie - 5. Warto więc śledzić ofertę bukmachera, który w danym momencie może zaoferować ciekawe pomysły na poszczególne kupony.

Multi+ w Betclic

Dodatkowo Betclic oferuje graczom usługę Multi+. Co ona oznacza? Im więcej zakładów na kuponie, tym większa może być wygrana. Przedstawia się to następująco:

 • 5 zdarzeń — wygrana większa o 5%
 • 6 zdarzeń — wygrana większa o 7%
 • 7 zdarzeń — wygrana większa o 10%
 • 8 zdarzeń — wygrana większa o 12%
 • 9 zdarzeń — wygrana większa o 15%
 • 10 zdarzeń — wygrana większa o 20%
 • 11 zdarzeń — wygrana większa o 25%
 • 12 zdarzeń — wygrana większa o 30%
 • 13 zdarzeń — wygrana większa o 40%
 • 14 zdarzeń — wygrana większa o 50%
 • 15 zdarzeń — wygrana większa o 60%
 • 16 zdarzeń — wygrana większa o 70%
 • 17 zdarzeń — wygrana większa o 80%
 • 18 zdarzeń — wygrana większa o 90%
 • 19 zdarzeń — wygrana większa o 100%
 • 20 zdarzeń — wygrana większa o 110%
 • 21 zdarzeń — wygrana większa o maksymalne 120%

Wypłata bonusu Betclic

Jedną ze stałych promocji zawartych w ofercie Betclic jest zakład bez ryzyka do 200 PLN. Prawo do jego użycia ma każdy nowy gracz, który zdecyduje się zarejestrować konto u bukmachera przy użyciu kodu promocyjnego Betclic.

Wypłata samego bonusu oczywiście nie jest możliwa. Co innego wygrana bądź przegrana, jakie można w jego wyniku uzyskać. Jeśli tylko gracz wyrazi taką chęć, to kwota ze zwycięskiego zakładu może w mgnieniu oka znaleźć się na jego koncie bankowym. Nieco inaczej przedstawia się sytuacja w przypadku ewentualnej porażki. Wtedy Betclic wymaga jednokrotnego obrotu przyznanym bonusem.

Betclic weryfikacja tożsamości

Pozytywne zakończenie procesu rejestracyjnego w Betclic nie daje jeszcze możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności. Do swoistej transformacji z konta tymczasowego w konto stałe konieczna jest weryfikacja tożsamości.

Dokonuje się jej poprzez przesłanie bukmacherowi skanu dowodu tożsamości oraz uzupełnieniu rachunku bankowego, który to będzie służył do wszystkich transakcji finansowych w obrębie konta gracza.

Betclic zastrzegł sobie, iż ma maksymalnie 48 godzin na wykonanie takiej weryfikacji. W praktyce dzieje się to jednak zdecydowanie szybciej. Maksymalny czas oczekiwania to 5-6 godzin.

Betclic problem z wypłatą

Mimo iż Betclic wypłaty to raczej proces prosty i przyjemny, to zdarzają się losowe sytuacje, w których to gracz może mieć kłopot z przelaniem środków pieniężnych na konto. Co wtedy należy uczynić?

Przede wszystkim zajrzeć do zakładki FAQ. Tam bukmacher umieścił najczęściej zadawane pytania wraz z wyczerpującymi odpowiedziami. Jeśli mimo wizyty w tym dziale Wasz problem nadal nie będzie rozwiązany, to wtedy warto skorzystać z opcji kontaktu z pomocą techniczną.

Betclic kontakt z pomocą techniczną

Betclic podobnie zresztą jak większość z legalnych bukmacherów działających na polskim rynku, proponuje swoim graczom trzy odrębne sposoby kontaktu. W tym momencie są to m.in.:

 • czatu na żywo
 • formularza kontaktowego
 • adresu mailowego

Po interakcji przy użyciu każdej z tych form użytkownik powinien być w pełni zadowolony. Konsultanci są bowiem przygotowani do swojej roli wyjątkowo profesjonalnie.

Wypłaty w Betclic – opinie graczy

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe informacje, nie można się dziwić, że gracze tak entuzjastycznie podchodzą do systemu wypłat od bukmachera Betclic. Betclic czas wypłaty ograniczył do minimum, doskonale zdając sobie sprawę, że każdy typer chce otrzymać swoje pieniądze tak szybko, jak to tylko możliwe. Jeśli chodzi o szybkie wypłaty Betclic naprawdę się postarał, a gracze otrzymują wypłaty niemal natychmiastowo.

Betclic wypłaty realizuje na bieżąco, przez 7 dni w tygodniu. Nawiązanie współpracy z Przelewy24 otworzyło nowe drzwi i wyznaczyło kolejne standardy w świecie bukmacherskim, zapewniając graczom możliwość dowolnej konfiguracji i zarządzania transferami finansowymi.

W Betclic wypłaty pokazują, że bukmacher ten dba o transparentność i stabilność swojej platformy finansowej. Takie zabiegi znacznie poprawiają wizerunek firmy w oczach klientów. Opinie graczy o wypłatach w Betclic bardzo wyraźnie pokazują, że mechanizmy płatności powinny wyglądać tak w każdym miejscu.

Przewagą bukmachera Betclic nad innymi podmiotami na rynku jest elastyczne podejście do zmian i zdolność do szybkiego reagowania na potrzeby graczy. Jest to firma, która już nieraz pokazuje, że ceni sobie krytyczne uwagi swoich typerów, a także czerpie inspirację z niedociągnięć swoich konkurentów. Nie ma nic złego w zwykłych przelewach bankowych. Są one bezpieczne, jednak ze względu na przerwę weekendową mogą trwać kilka dni. Realizacja wypłat w Betclic przekazuje typerom pieniądze w sposób natychmiastowy, co zasługuje na uznanie i rekomendacje.


Czy wszyscy bukmacherzy posiadają opcję szybkiej wypłaty?
Niestety, ale nie wszyscy bukmacherzy posiadają taką opcję. Do bukmacherów, którzy jej nie posiadają należą Totolotek oraz ETOTO.
Czy możliwa jest wypłata pieniędzy z konta tymczasowego?
Nie, nie ma takiej możliwości. Aby wypłacić pieniądze gracz musi przejść pełen proces weryfikacyjny.