Bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu to jedna z najlepszych opcji dla graczy, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Tego typu bonus nie wymaga bowiem własnego wkładu finansowego. Każdy gracz może zatem obstawić pierwszy zakład bez ryzyka utraty własnych środków. Dowiedz się, czym jest bonus bez depozytu i jak go odebrać!

Bonusy bez depozytu - Lipiec 2024

Rosnąca konkurencja w branży bukmacherskiej, przy równoczesnym wzroście popularności zakładów wśród graczy, wymusza na firmach różnego rodzaju działania promocyjne. Poszerzenie oferty, bonusy bukmacherskie, darmowe bonusy bez depozytu, programy lojalnościowe to tylko wybrane przykłady działań mających na celu przekonanie do siebie nowych i utrzymanie obecnych użytkowników.

Fortuna20 PLN bez depozytu
Goplusbet30 PLN bez depozytu
Betters10 PLN bez depozytu
Fuksiarz10 PLN bez depozytu
LVBET20 PLN bez depozytu

Operatorzy dokładają więc wszelkich starań, aby zdobyć i utrzymać klienta. To dobra wiadomość dla graczy, którzy mogą na tym zyskać, wybierając wśród szeregu różnorodnych promocji bonusy dla siebie. Jakie konkretnie bonusy bez depozytu oraz freebety oferują operatorzy? Aby rozeznać się w tej kwestii, konieczne będzie porównanie aktualnych bonusów.

Najlepszy bonus bez depozytu - Fortuna

Naszym zdaniem najlepszym bonusem bez depozytu dysponuje Fortuna. Wszystko za sprawą przejrzystych i łatwych warunków. Wystarczy założyć konto, wpisując kod promocyjny Fortuna oraz zweryfikować konto. Po pozytywnej weryfikacji i utworzeniu konta stałego zostanie przydzielonych 2800 punktów, co jest równowartością 20 PLN. Punkty można wydać od razu na jeden zakład lub podzielić na kilka.

Jak odebrać bonus bez depozytu w Fortunie:

 • Przejdź do formularza przez nasz link
 • Uzupełnij niezbędne informacje i wpisz kod promocyjny: TYPERVIP
 • Zweryfikuj konto
 • Po weryfikacji otrzymasz bonus bez depozytu 20 PLN w postaci 2800 punktów FKP
 • Bonus (punkty) możesz wykorzystać na kupony SOLO lub AKO z dowolnym kursem

Ogromną zaletą freebetu bez depozytu w Fortunie jest brak ingerencji bukmachera w wygraną z takiego zakładu. Nie dość, że od wygranej nie jest odejmowana kwota freebetu, to dodatkowo wygrana nie podlega żadnym warunkom obrotu. To oznacza, że środki możesz od razu wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę.

Drugim ważnym aspektem, który stawia Fortunę ponad innymi bukmacherami, jest opcja wydawania punktów. Nie musisz od razu stawiać kuponu za równowartość bonusu, czyli za 2800 punktów FKP. Możesz na przykład zagrać 2x za 10 PLN lub 4x za 5 PLN itd.

Darmowy bonus bez depozytu 30 PLN w Goplusbet

Na drugim miejscu w naszym rankingu bukmacherów z bonusami bez depozytu i freebetami znalazł się Goplusbet. Już na starcie trzeba pochwalić stosunkowo nowego operatora zakładów za wprowadzenie tak odważnej promocji. Niewiele podmiotów w tej branży decyduje się na początku swojej działalności na zaimplementowanie swoim graczom tego rodzaju bonusu. Tym bardziej że kwota 30 PLN nie jest stosunkowo mała, a warunki są naprawdę przystępne i banalnie proste do zrealizowania.

Jak odebrać bonus?

 • Załóż konto z kodem TYPERVIP
 • Zaznacz zgody marketingowe
 • Zweryfikuj konto
 • Bonus bez depozytu otrzymasz w ciągu 48h od weryfikacji
 • Bonus wykorzystaj na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. zdarzenia min. 1.40)
 • Na wykorzystanie bonusu jest 7 dni

Nasze odczucia co do bonusu bez depozytu w Goplusbet są ambiwalentne. Cieszy kwota, brak obrotu wygraną oraz niski kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie zawartym za freebet, jednak pozostałe kwestie nie są aż tak pozytywne, jak u konkurencji.

Po pierwsze od wygranej odejmowana jest kwota freebetu. W praktyce oznacza to, że jeśli zagrałeś kupon za 30 PLN i masz do wygrania 100 PLN, to ostatecznie dostaniesz na konto depozytowe 70 PLN (100 - 30).

Po drugie maksymalna wygrana za bonus bez depozytu to 200 PLN. Nawet jeśli postawisz kupon o potencjalnej wygranej np. 500 PLN, to i tak Goplusbet przyzna Ci 200 PLN.

Oprócz bonusu bez depozytu Goplusbet dysponuje dodatkowym freebetem od wpłaty. O szczegółach dowiesz się w dalszej części tekstu.

Bukmacher bez depozytu - 10 PLN w Betters

Trzecim bonusem bez depozytu na naszej liście jest ten oferowany przez Betters. Świeżynka na polskim rynku daje nowym graczom najmniejszy bonus bez depozytu na rynku. Jego wartość to zaledwie 10 PLN. Freebet nadrabia jednak prostymi warunkami obrotu oraz wyższą możliwą wygraną niż w Goplusbet. Zacznijmy od przedstawienia krok po kroku, jak otrzymać darmowy freebet bez depozytu w Betters:

 • Zarejestruj konto, wpisując kod promocyjny Betters
 • Zaznacz zgody marketingowe
 • Zweryfikuj konto
 • Po weryfikacji otrzymasz darmowe 10 PLN
 • Bonus bez depozytu wykorzystaj na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14
 • Wygrana przechodzi na konto depozytowe

Może kwota nie zwala z nóg, ale firma stanęła na wysokości zadania i jako drugi nowy bukmacher w Polsce postawiła na wprowadzenie do oferty bonusu bez depozytu. Dużym plusem jest niski kurs zakładu zagranego za freebet oraz wyższa kwota maksymalnej wygranej, która wynosi 300 PLN (więcej o 100 PLN od Goplusbet).

Niestety darmowy freebet w Betters ma kilka minusów. Od wygranej odejmowana jest wartość freebetu oraz podatek. Ponadto nie ma możliwości wykorzystania bonusu bez depozytu na zakład systemowy oraz łańcuch, a także na sporty wirtualne, gry karciane i Bet builder.

Oprócz bonusu bez depozytu 10 PLN Betters w swojej ofercie na start posiada aktualnie dwa freebety od wpłat oraz zakład bez ryzyka do 300 PLN.

Bonus bez depozytu 10 PLN - Fuksiarz

Do swojej oferty powitalnej bonus bez depozytu wprowadził Fuksiarz. Wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem aplikacji mobilnej Fuksiarza i w pełni zweryfikować konto.

Jak odebrać bonus bez depozytu w Fuksiarzu:

 • Załóż konto w aplikacji mobilnej Fuksiarza z kodem TYPERVIP
 • Zweryfikuj konto
 • W ciągu 48 godzin otrzymasz darmowe 10 PLN
 • Bonus bez depozytu wykorzystaj w ciągu 72 godzin na kupon AKO z kursem poj. zdarzenia min. 1.40
 • Wygrana nie podlega warunkom obrotu

Promocja działa na całą ofertę przedmeczową oraz na żywo. Wygrana za freebet bez depozytu jest pomniejszona o stawkę. Czyli, jeśli zagramy za 10 PLN kupon i mamy do wygrania na przykład 90 PLN, to ostatecznie zyskasz 80 PLN.

Bonus bez depozytu 20 PLN w LVBET

W LVBET można otrzymać zarówno bonus bez depozytu, jak i freebet od wpłaty za skorzystanie z kodu promocyjnego LVBET. Zaczniemy jednak od bonusu bez depozytu, którego wartość wynosi 20 PLN. Mamy tutaj do czynienia z mnożnikiem kursowym. Bonus przyznawany jest w wysokości 1 PLN z mnożnikiem x20. Oto szczegóły:

 • Rejestracja
  Załóż konto przez naszą stronę
 • Potwierdzenie
  Zaznacz opcję "Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu"
 • Weryfikacja
  Zaloguj się na konto i dokończ rejestrację, klikając "pełna rejestracja"
 • Zatwierdzenie
  Po weryfikacji konta tj. uzupełnieniu danych i wysłaniu zdjęcia dokumentu tożsamości otrzymasz bonus bez depozytu w formie: 1 PLN z mnożnikiem x20
 • Aktywacja bonusu
  Postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50 (kurs poj. selekcji min. 1.25). Wybierz na kuponie "użyj bonusu wygrana x20"
 • Obrót
  Wygrana z kuponu postawionego za freebet podlega 2-krotnemu obrotowi z kursem min. 2.00 (w przypadku kuponu AKO żadne ze zdarzeń nie może mieć kursu mniejszego niż 1.50)

Jak widać bonus bez depozytu w LVBET ma najgorsze warunki obrotu ze wszystkich serwisów oferujących ten rodzaj promocji. Jako jedyny posiada w regulaminie konieczność obracania wygraną. Ponadto niepotrzebnie został użyty mnożnik, który, mimo że jest prosty, to może być mylący. Do minusów należy również to, że podczas obrotu nie można korzystać ze sportów wirtualnych, funkcji cash-out oraz zakładów systemowych.

Co to jest bonus bez depozytu?

Darmowy bonus bez depozytu to bonus cieszący się największym zainteresowaniem wśród graczy. Bukmacher oferujący ten typ promocji przyznaje typerowi konkretną kwotę na zawarcie jednego lub rzadziej kilku zakładów. Oznacza to, że gracz wybierający darmowy bonus bez depozytu może postawić kupon bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Najczęściej bonus bez depozytu mieści się w przedziale od 20 do 40 złotych.

Największą korzyścią, jaką przynoszą bonusy bez depozytu, jest to, że osoba typująca zakład nie ponosi właściwie żadnego ryzyka, a może jedynie zyskać. W przeciwieństwie do gry w zakładach bez ryzyka i bonusach od depozytu, typerzy nie ryzykują tutaj własną gotówką, a jedynie środkami należącymi do bukmachera.

Rodzaje bonusów bez depozytu

Na polskim rynku mamy kilku bukmacherów z bonusem bez depozytu. Różni się on przede wszystkim warunkami obrotu wygraną. Poniżej przedstawiamy dwa najważniejsze rodzaje bonusów bez depozytu:

 • Bonus bez depozytu bez obrotu - najcześciej spotykany bonus bez depozytu. Otrzymane darmowe środki możesz obstawić na kupon/kupony o określonych warunkach kursowych oraz liczby zdarzeń, a wygrana trafia od razu na konto depozytowe. Pieniądze możesz od razu wypłacić lub grać za nie dalej
 • Bonus bez depozytu z obrotem - rzadziej spotykany bonus. W przypadku wygranej z zakładu postawionego za freebet podlega ona dodatkowym warunkom obrotu. Na przykład, wygrywając za bonus bez depozytu 100 PLN z 20 PLN postawionych, musimy jeszcze zagrać za równowartość stawki freebetu, aby wypłacić wygraną

Jak odebrać bonus bez depozytu?

Nasza baza danych zawiera szeroką gamę bonusów bez depozytu. Pomimo niewielkich różnic, wszystkie mają tę samą ogólną strukturę, jeśli chodzi o aktywację:

 1. Zarejestruj konto, wpisując podstawowe dane
 2. Zaznacz zgody marketingowe
 3. Jeśli to wymagane wpisz kod promocyjny: TYPERVIP
 4. Zweryfikuj konto, logując się i uzupełniając dodatkowe dane
 5. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz bonus bez depozytu (maks. do 48h)
 6. Po weryfikacji zostanie określony czas, w którym bonus bez depozytu musi zostać wykorzystany - najczęściej jest to od 3 do 30 dni

Większość bonusów bez depozytu oraz freebetów jest przyznawana graczom, którzy weszli w formularz przez daną stronę lub wpisali podczas rejestracji kod promocyjny/bonusowy. Jeśli chcesz być pewien, że na sto procent otrzymasz najwyższy bonus powitalny, skorzystaj z naszego kodu - TYPERVIP!

Jak wykorzystać bonus bez depozytu?

Wybierając ofertę bonusu bez depozytu, powinieneś wziąć pod uwagę wiele czynników. Jak wiesz, każda oferta bez depozytu, którą znajdziesz w Internecie, jest wyjątkowa i jest mało prawdopodobne, aby miała takie same warunki, jak inne tego typu oferty promocyjne. Co więcej, kwota bonusu bez depozytu przyznanego przez jednego bukmachera najprawdopodobniej będzie się różnić od kwoty oferowanej przez innego. Mając na uwadze te i inne różnice, możesz wybrać najlepsze promocje z darmowymi zakładami bez depozytu, pamiętając o poniższych kryteriach:

 • Kurs - bonusy bez depozytu często wymagają zagrania kuponu o określonym kursie łącznym np. min. 2.50 lub kursie pojedynczego zdarzenia np. min. 1.40
 • Rodzaj zakładu - w regulaminie bukmacherzy podają informację o tym, jaki rodzaj zakładu kwalifikuje się do promocji. Jest to np. SOLO lub AKO bądź wyłącznie SOLO lub wyłącznie AKO
 • Liczba zdarzeń - podczas obstawiania za bonus bez depozytu należy pamiętać, aby na kuponie pojawiła się minimalna liczba zdarzeń podana w regulaminie. Cześć bukmacherów daje dowolność, a część wymaga min. 2, 3 lub więcej zdarzeń
 • Czas na aktywację i wykorzystanie - po otrzymaniu bonusu bez depozytu jest określony czas na jego aktywację oraz postawienie zakładu za przyznane darmowe środki. Najczęściej mamy do czynienia z terminem od 3 do 30 dni
 • Wygrana - przy bonusach bez depozytu należy sprawdzać, czy od wygranej odejmowana jest stawka freebetu czy nie
 • Maksymalna wygrana - część bukmacherów podaje maksymalną wygraną, jaką można uzyskać po zagraniu za otrzymane środki bonusowe

Bonus bez depozytu - warunki obrotu

Jeśli ktoś oferuje nam za darmo 20 PLN, trzeba zastanowić się, jaki jest haczyk. Jednak czy to, co robi bukmacher z bonusem na start, jest haczykiem? Może niekoniecznie, ale też portal nie wysyła nam tych dwudziestu złotych bezpośrednio na konto bankowe… byłoby za dobrze!

Kasa na start bez depozytu nigdy nie jest możliwa do wypłaty bez żadnego działania ze strony gracza. Zadaniem bonusu bez depozytu jest przyciągnięcie gracza do regularnej gry u siebie, stąd więc firma nakłada na darmowe środki warunek obrotu. Bukmacher oferuje 20 PLN, ale w zamian wymaga, abyśmy choć przez chwilę zostali na ich portalu.

Bonusy bez depozytu - pozostałe promocje

Bonusy bez depozytu w pakiecie powitalnym pozwalają wypróbować stronę internetową i aplikację całkowicie bez ryzyka. Z bonusu bez depozytu możesz skorzystać tylko raz w każdym posiadającym go serwisie. Nie powstrzymuje Cię to jednak od korzystania z bonusów bez depozytów oraz freebetów dla stałych graczy. Najlepsze oferty bonusów bez depozytu znajdziesz poniżej.

Bonus bez depozytu w GO+bet

W Goplusbet oprócz bonusu bez depozytu za rejestrację i zgody marketingowe możesz zdobyć dodatkowy freebet w dniu Twoich urodzin. Wystarczy, że w ciągu 30 dni poprzedzających datę urodzin dokonałeś co najmniej jednego depozytu na kwotę min. 30 PLN i zagrałeś dowolny zakład z salda depozytowego na kwotę nie mniejszą niż 30 PLN.

Bonusy bez depozytu w TOTALbet

W TOTALbet bonus bez depozytu można otrzymać, typując dokładne wyniki meczów. Za osiem poprawnych odpowiedzi gracze mają do podziału 8000 PLN. Za siedem poprawnych odpowiedzi przysługuje freebet o wartości 10 PLN. Za sześć poprawnych odpowiedzi freebet 5 PLN.

Freebety podlegają 1-krotnemu obrotowi na dowolnych zakładach live lub prematch (z wyłączeniem sportów wirtualnych i zakładów systemowych) z kursem minimum 2.00.

Bonus bez depozytu Betclic - Misje

Betclic nie ma bonusu bez depozytu w ofercie powitalnej. Możliwość zdobycia darmowych środków zawarł jednak w innej promocji o nazwie "Misje". Na czym to polega? Codziennie w zakładce "Misje" pojawiają się zadania, które gracz musi zrobić, aby odebrać freebety.

Najczęściej zadania dotyczą zagrania jednego lub kilku kuponów z wymogiem kursowym, stawki oraz liczby zdarzeń. Co jakiś czas, a konkretniej na galach FAME można wziąć udział w misjach, gdzie pula nagród wynosi nawet kilka tysięcy złotych we freebetach!

Bonusy bez depozytu w ETOTO

 • Misje - Powyższą promocję w Betclic odgapiło po części ETOTO. Codziennie otrzymujemy dawkę wyzwań, które automatycznie dostosowują się do naszych umiejętności i poziomu doświadczenia. Mogą to być misje jednorazowe lub powtarzalne - codzienne, tygodniowe, a nawet miesięczne. Za każdą zrealizowaną misję zdobywamy punkty, które mają wpływ na nasz poziom doświadczenia. Z każdym poziomek odblokowujemy nowe misje oraz dodatkowe nagrody w sklepie ETOTO. Na koniec miesiąca podliczane są punkty w rankingu ogólnym. Najlepsi gracze otrzymują dodatkowe punkty
 • Bonusomat - Druga promocja w ETOTO, dzięki której można zgarnąć bonusy bez depozytu, freebety i inne nagrody nosi nazwę "Bonusomat". Bonusomatem można zakręcić raz dziennie, a nagroda główną jest jackpot o wartości 2000 PLN. Wszystkie dostępne nagrody: freebety, boosty współczynnika wygranej, jackpot 2000 PLN, gra bez podatku, bonusy

Bonusy bez depozytu w Superbet

Superbet znany z bycia liderem pod względem promocji stałych i okazjonalnych przygotował dwie darmowe promki z możliwością odebrania bonusów bez depozytu i freebetów:

 • Super Spin - Superbet w promocji "Super Spin" przygotował dla graczy codzienne prezenty, które losowane są w kole fortuny. Wystarczy się zalogować i zakręcić kołem. Do zgarnięcia są bonusy bez depozytu, freebety, bonusy oraz nagrody rzeczowe
 • Super Game - odpowiedz na pytania dotyczące meczów piłkarskich i weź udział w walce o najwyższe nagrody za darmo. Gwarantowana wygrana już od 3 poprawnych odpowiedzi, a pula nagród wynosi od 25 000 do nawet 125 000 PLN

Bonus bez depozytu w STS

W STS bonus bez depozytu możemy zgarnąć tylko w jednej promocji. Codziennie po zalogowaniu się wystarczy wejść w zakładkę "Odkrywca" i kliknąć w dowolną kartę ze zdarzeniem. Jeśli zdarzenie na karcie np. bramka Messiego stanie się faktem, otrzymasz bonus bez depozytu do wykorzystania na dowolne zakłady.

bonus bez depozytu w STS

Darmowe bonusy w Betfan

W Betfan możliwość zgarnięcia dodatkowych darmowych freebetów i bonusów bez depozytu dostajemy w trzech wariantach:

 • Codzienne zadanie - spełniaj warunki codziennej promocji i zgarniaj freebety
 • Bonus urodzinowy - w dniu urodzin otrzymasz drogą mailową informację o przyznanym bonusie. Pamiętaj jednak, że musisz mieć zweryfikowane konto i zaznaczone zgody marketingowe
 • Program Concierge - jeśli jesteś aktywnym graczem, możesz otrzymać indywidualne zaproszenie do Programu Concierge, który otwiera możliwości do otrzymania licznych benefitów jak priorytetowa obsługa i wypłaty, freebet, bonusy bez depozytu oraz wyjazdy na wydarzenia sportowe
 • Wygrywaj freebety na social mediach - obserwuj media społecznościowej Betfana, aby regularnie otrzymywać najciekawsze informacje o promocjach oraz brać udział w konkursach, w których do wygrania są bonusy bez depozytu, freebety do 50 PLN i wiele innych

Bonusy bez depozytu i freebety w Betcris

Betcris to kolejny bukmacher z bonusami bez depozytu, które dostępne są w stałych promocjach:

 • Kasa na okrągło - zakręć kołem, odpowiedz na pytanie i zgarnij darmowy freebet 20 PLN. Promocja jest dostępna każdego dnia, a freebety dodawane są w ciągu maksymalnie 12 godzin
 • Bonus 20 PLN na urodziny - w dniu urodzin otrzymasz od Betcris freebet urodzinowy w wysokości 20 PLN. Wcześniej należy jednak zagrać co najmniej jeden kupon za minimum 50 PLN w ciągu 30 dni przed urodzinami. Freebet należy wykorzystać na kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami i kursem każdego min. 1.30
 • Betcris Typer - typuj co tydzień wybrane spotkania i mierz się z innymi w rankingu. Gracze z największą liczbą punktów na koniec rundy otrzymają freebety z puli o wartości 1000 PLN
 • Totalny zwrot podatku - stawiaj kupony AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. selekcji min. 1.50. Jeśli przegrasz, uzyskasz zwrot w postaci równowartości zapłaconego podatku od stawki w postaci freebetu do 50 PLN

Darmowe freebety w Betters

Betters posiada bonus bez depozytu w swojej ofercie powitalnej, ale w zanadrzu oferuje również dwie możliwości zyskania zupełne darmowych środków:

 • Freebet dla farciarzy - po rejestracji i dokonaniu weryfikacji w ciągu 7 dni, jeśli będziesz kolejnym 50. użytkownikiem serwisu, otrzymasz freebet w wysokości 50 PLN. Freebet jest ważny przez 72 godziny i można go wykorzystać na kupon SOLO lub AKO z minimalnym kursem łącznym 1.14
 • Happy Hours - co najmniej raz w tygodniu aktywni gracze, którzy wyrazili zgodę na subskrypcję SMS, otrzymają wiadomość o starcie nowej, atrakcyjnej promocji, w której do zgarnięcia są darmowe freebety

Bonus bez depozytu w forBET

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego. forBET dla wszystkich solenizantów wypłaca freebet 20 PLN. Wystarczy w ciągu ostatnich 3 miesięcy dokonać obrotu na kwotę min. 100 PLN, a następnie zalogować się w dniu urodzin na swoje konto forBET.

Sam freebet urodzinowy należy obrócić dwukrotnie po kursie minimalnym 2.00. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20. Na kuponie muszą się znaleźć przynajmniej trzy zdarzenia. Czas na obrót to 14 dni.

Szybka Szóstka i Super Spin w ComeOn

Jeden z najnowszych bukmacherów na rynku przygotował dwie promocje nieangażujące środków graczy:

 • Szybka Szóstka - codziennie odpowiadamy na pytania odnośnie jednego lub kilku meczów piłkarskich. W zależności, na ile pytań odpowiemy, taką nagrodę dostaniemy. Za sześć poprawnych odpowiedzi otrzymamy maksymalny freebet 5000 PLN, za 5 poprawnych odpowiedzi otrzymamy 250 PLN we freebecie, za 4 poprawne odpowiedzi otrzymamy 50 PLN freebet, za 3 poprawne odpowiedzi otrzymamy 10 PLN freebet, za 2 i za 1 poprawną odpowiedź otrzymamy kolejno 20% lub 10% bet boost
 • Super Spin - codziennie po zalogowaniu się kręcimy kołem i mamy możliwość wygrania jednej z pięciu nagród, ale także wylosować pole z przegraną. Nagrody w Super Spin to: bonus 100/50/25% od depozytu, freebet 200/100/50 PLN, 20 000 punktów gracza za zagranie kuponu za 100 PLN lub 5000 punktów za zagranie zakładu za dowolną kwotę

Sklep gracza i Mistrz Typowania w PZBuk

W PZBuk mamy aż dwie opcje na darmowe środki:

 • Mistrz typowania - odpowiadaj na pytania dotyczące piłkarskich spotkań i zdobywaj darmowe freebety. Za osiem poprawnych odpowiedzi otrzymamy aż 125 000 PLN, za 7 poprawnych odpowiedzi otrzymamy 5000 PLN, od 4 do 6 poprawnych odpowiedzi otrzymamy freebet 50 PLN, od 2 do 3 poprawnych odpowiedzi otrzymamy wzmacniacz zakładów 10%
 • Sklep gracza - zbieraj punkty lojalnościowe za aktywność i wymieniaj je na bonusy, freebety i wiele innych nagród. Pełna rejestracja konta to 500 punktów, za każdy potwierdzony dokument przez obsługę klienta to 500 punktów, pierwsza wypłata to 100 punktów, codziennie logowanie to 20 punktów, wpłata środków to 1 punkt za każdą złotówkę, obstawianie zakładów to 10 punktów za każde postawione 5 PLN

Bonus bez depozytu w legalnych kasynach

Połączenie bukmachera i kasyna w jednym to zabieg dobrze znany wszystkim, którzy pamiętają czasy przed wprowadzeniem nowej ustawy hazardowej w 2017 roku. Praktycznie każda zagraniczna i polska firma oferująca różnego rodzaju sloty, ruletki, gry karciane itp. zachęcała graczy do rejestracji konta za pomocą akuratnych bonusów. Jednym z nich i najprawdopodobniej działającym jak lep na muchy był bonus bez depozytu, który gwarantował darmowe środki na obstawianie oraz darmowe spiny na zakręcenie w automatach. Obecnie polskie prawo nie pozwala jednak grać w kasynach, które nie posiadają odpowiedniej licencji. Monopol na gry hazardowe i zarazem jedyne legalne kasyno w Polsce to Total Casino, które aktualnie posiada dwa bonusy bez depozytu na łączną kwotę 50 PLN.

Freebet w Total Casino

Total Casino to jedyne legalne kasyno w Polsce oferujące automaty, ruletkę, karty, jackpot oraz inne gry hazardowe. Nowi gracze, którzy założą konto, mogą liczyć na darmowe spiny oraz bonusy bez depozytu.

Za wpisanie w formularzu kodu "AKTYWACJA" przysługują darmowe środki w wysokości 40 PLN. Bonus dostępny jest przez 30 dni od rejestracji. Z kolei od zakończenia rejestracji, aby otrzymać kolejny darmowy freebet, konieczna jest aktywacja konta w ciągu 24h od rejestracji oraz wpisanie kodu "WERYFIKACJA".

Bonus

Obrót

Czas na obrót

40 PLN za weryfikację

30x7 dni
10 PLN za aktywację30x

7 dni

Otrzymane darmowe bonusy bez depozytu mają określone warunki obrotu. To znaczy, że jesteś zobowiązany do postawienia zakładów o określonej wartości, żeby móc wypłacić wygrane pochodzące z przyznanych środków bonusowych.

Bonus 40 PLN za rejestrację i weryfikację możesz wykorzystać na wszystkie rodzaje gier. Otrzymany bonus podlega 30-krotnemu obrotowi. Na obrót jest 7 dni od aktywacji.

W przypadku bonusu bez depozytu 10 PLN, trzeba w ciągu 24 godzin od założenia konta zweryfikować swoje konto i skontaktować się z biurem obsługi klienta. Bonus można przeznaczyć tylko na grę Book of Kings. Bonus również podlega 30-krotnemu obrotowi w ciągu 7 dni.

Jak działa freebet?

Freebet umożliwia dokonywanie zakładów dzięki środkom przyznanym przez bukmachera. Freebet bukmacherski najczęściej stanowi element oferty powitalnej, kierowanej do nowych klientów. Gracz otrzymuje określoną sumę pieniędzy, którą może wykorzystać na dokonanie zakładu. Wymogiem stosowanym przez większość firm jest konieczność wykorzystania kwoty z freebet'u w ramach jednego zakładu. Jego rodzaj pozostaje już jednak dowolny.

Freebet jest zatem jednorazową ofertą promocyjną, umożliwiającą klientowi grę bez obaw o utratę własnych środków. Wykorzystując ten rodzaj promocji, można zarówno przetestować ofertę danego operatora, jak i zagrać bez ryzyka. Freebet bukmacher oferuje wyłącznie dla jednego klienta, stosując zakaz tworzenia kilku nowych kont jako strategii na zwiększenie darmowych środków.

Czy mogę odebrać freebet kilka razy?

Jak najbardziej można odebrać freebet od kilku bukmacherów. Jeden dla drugiego jest konkurencją. Zależy im na klientach tak samo, jak bankom, które prześcigają się, oferując jak najkorzystniejsze promocje, oprocentowania itd. Firmy chcą przekonać do siebie klienta, przyciągając między innymi bonusami.

Darmowy freebet od wpłaty

Opisani na początku bukmacherzy proponują nowym graczom, którzy założą i zweryfikują konto bonusy bez depozytu o różnych wartościach. Mamy jednak w Polsce mnóstwo firm, które oferują darmowe freebety po dokonaniu depozytu. Poniżej przedstawiamy listę wszystkich serwisów z darmowymi freebetami od wpłat:

Bukmacher

Freebet od wpłaty

Betclic

50 PLN

Betcris

1400 PLN
Betters

400 PLN

BetX

600 PLN
ETOTO

97 PLN

Fortuna

10 PLN
LVBET

40 PLN

PZBuk

250 PLN
Superbet

55 PLN

Freebety w Superbet

W Superbet dostępne są dwa freebety od wpłaty. Pierwszy z nich dostępny jest, gdy podczas rejestracji wpiszesz kod promocyjny Superbet. W zamian po wpłacie min. 50 PLN zyskasz darmowy freebet 35 PLN do wykorzystania w ciągu 7 dni.

Freebet należy przeznaczyć na kupon SOLO lub AKO z dowolnym kursem, wykorzystując wyłącznie ofertę sportową (zakłady przedmeczowe/live). To oznacza, że w promocji nie biorą udziału gry karciane oraz sporty wirtualne.

Drugi freebet o wartości 20 PLN czeka na graczy, którzy założą konto, pobiorą aplikację mobilną oraz wpłacą min. 20 PLN. Za freebet, który otrzymasz do 72h od zalogowania, należy zaakceptować w ciągu 7 dni i zagrać dowolny zakład SOLO lub AKO z oferty sportowej. Freebet jest ważny przez 10 dni od akceptacji.

Darmowy freebet w Fortunie

Na początku wspomnieliśmy o najlepszym bonusie bez depozytu w Fortunie. Jeden z najstarszych serwisów w Polsce dysponuje także jednym z najlepszych freebetów na rynku. Kwota 10 PLN może nie przykuwa uwagi, ale warunki obrotu są fenomenalne. Wystarczy wpłacić dowolny depozyt i na konto gracze wleci dodatkowy freebet w postaci 1400 punktów FKP.

Freebet w Fortunie należy przeznaczyć na dowolny zakład, a wygrana nie jest obarczana żadnymi dodatkowymi wymogami obrotu. Ponadto od wygranej nie jest odejmowana stawka freebetu, czyli grając za 10 PLN i mając potencjalną wygraną np. 100 PLN, tyle samo zostanie przelane na konto depozytowe. Pilnować należy jednak terminu, gdyż freebet trzeba wykorzystać do końca roku kalendarzowego.

Freebet w PZBuk

Dość nietypowe rozwiązanie wybrał PZBuk. To, jaka będzie kwota darmowego freebetu na start, zależy od pierwszej wpłaty i pierwszego zagranego zakładu. Najniższa kwota aktywująca promocję to 50 PLN. Jeśli wpłacimy między 50 a 99 PLN i zagramy kupon z kursem łącznym min. 3.00 za taką samą stawkę, zgarniemy freebet 50 PLN. Pozostałe widełki wyglądają następująco:

 • Freebet 100 PLN - po wpłacie i zagraniu zakładu za 100 - 149 PLN
 • Freebet 150 PLN - po wpłacie i zagraniu zakładu za 150 - 199 PLN
 • Freebet 200 PLN - po wpłacie i zagraniu zakładu za 200 - 249 PLN
 • Freebet 250 PLN (maksymalny) - po wpłacie i zagraniu zakładu za 250 PLN lub więcej

Otrzymany freebet należy wykorzystać na dowolnym kuponie z przynajmniej dwoma zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.00. Wygraną możesz od razu wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dalsze obstawianie.

Freebety w Betcris

W Betcris każdy gracz otrzymuje na start dwa freebety od przegranego zakładu i jeden niezależnie od wyniku. Łącznie jest to 1400 PLN:

 • Freebet 400 PLN po 1. depozycie - otrzymasz, jeśli Twój pierwszy zakład AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. zdarzenia min. 1.30) okaże się przegrany
 • Freebet 500 PLN po 2. depozycie - otrzymasz, jeśli Twoja 2. wpłata wyniesie co najmniej 50 PLN, a Twój kupon AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. selekcji min. 1.30) okaże się przegrany
 • Freebet 500 PLN po 3. depozycie - otrzymasz, jeśli Twoja 3. wpłata wyniesie min. 50 PLN i postawisz kupon AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. zdarzenia min. 1.30)

Freebety w ETOTO

W ETOTO na start otrzymuje się nawet 797 PLN. Z tej kwoty 77 PLN to freebety, jeśli każdy z trzech kolejnych depozytów wyniesie minimalny próg, a freebet 20 PLN dostępny za pobranie aplikacji i zagranie dowolnego zakładu:

 • 1 wpłata min. 200 PLN - freebet 20 PLN
 • 2 wpłata min. 200 PLN - freebet 20 PLN
 • 3. wpłata min. 300 PLN - freebet 37 PLN

Freebety można wykorzystać w aplikacji mobilnej ETOTO w ciągu 7 dni na dowolne zakłady z wyłączeniem sportów wirtualnych.

Darmowe freebety w BetX

W BetX freebety mają wartość 450 PLN. Wśród promocji znajdziemy m.in. freebet od 2. wpłaty, freebet za zgody marketingowe, czy freebet za kod TYPERVIP:

 • Freebet 30 PLN "Zgoda buduje" - zaznacz zgody marketingowe podczas rejestracji, zweryfikuj konto i obstaw zakłady za całą pierwszą wpłatę min. 30 PLN. Po rozliczeniu zakładu otrzymasz freebet z mnożnikiem 2x15 PLN - równowartość 30 PLN. Freebet przed wypłatą należy wykorzystać w ciągu 3 dni na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 2.00
 • Freebet 20 PLN w aplikacji - pobierz apkę, zagraj za własne środki min. 10 PLN dowolny zakład. W zamian otrzymasz freebet do wykorzystania w ciągu 3 dni na kupon z kursem min. 2.00
 • Freebet 50% do 300 PLN od 2. wpłaty - wpłać 2. depozyt od 20 do 600 PLN, a następnie postaw kupon AKO z oferty live z kursem min. 3.00 za cały drugi depozyt. Jeśli spełnisz te warunki, otrzymasz freebet 50% do 300 PLN. Freebet wykorzystaj w ciągu 3 dni na kupon z kursem min. 2.00 z oferty sportowej
 • Freebet 50 PLN - załóż konto z kodem TYPERVIP, spełnij warunki freebetu od 2. depozytu. W zamian otrzymasz freebet 50 PLN z mnożnikiem 2x25. Freebet wykorzystaj w ciągu 3 dni na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 2.00
 • Freebet 50 PLN na E-sport - dokonaj trzech wpłat (każda min. 20 PLN) i postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 3.00 za co najmniej 50 PLN. Liczy się tylko oferta e-sport. Po rozliczeniu otrzymasz  freebet 50 PLN do wykorzystania w ciągu 3 dni na dowolny kupon z kursem min. 2.00

Freebet 400 PLN w Betters

W Betters sam decydujesz o Tym, jaki bonus otrzymasz. Do wyboru masz trzy opcje:

 • Cashback 200 PLN
 • Freebet 400 PLN
 • Boost bonus 100%

Najkorzystniej wypada właśnie freebet, gdyż wystarczy postawić kupon z salda głównego za dokładnie 100 PLN, a w przypadku gdy wygrasz, zgarniasz darmowe 400 PLN do wykorzystania na kupon SOLO lub AKO z kursem nie mniejszym niż 1.14.

Freebet – podstawowe zapisy regulaminu

Regulamin promocji dostępny jest u każdego bukmachera. Warto poświęcić kilka chwil na przeczytanie kilku stron, aby uniknąć przyszłych nieporozumień. Przydatne może okazać się wykazanie podstawowych elementów oferty na freebet, kładąc nacisk na warunki uczestnictwa i zasady promocji.

Freebet online stanowi czasem promocję o określonych ramach czasowych. Okres jej obowiązywania dotyczy zarówno bukmachera, jak i gracza. Należy też zwrócić uwagę, co to jest freebet w rozumieniu bukmachera i na jakie rodzaje zakładów skierowana jest oferta. Freebet może być ograniczony do zakładów SOLO lub AKO, wykluczając np. zakłady live oraz wirtualne rozgrywki.

Często istnieją także wymogi dotyczące obrotu środkami bonusowymi. Dopiero po spełnieniu kryterium obrotu uzyskamy odblokowanie możliwości wypłaty pieniędzy na konto bankowe. Obowiązkowy dział każdego regulaminu usługi freebet u legalnego bukmachera online stanowią warunki uczestnictwa w promocji. Freebet bukmacher kieruje wyłącznie do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

Freebet - wady i zalety

Freebet bukmacherski posiada wiele zalet, ale czasem posiada też drobne wady.

Zalety

 • darmowe środki, którymi możemy rozporządzać podczas gry
 • brak wkładu własnego
 • duża elastyczność w dokonywaniu zakładu
 • możliwość wypróbowania danej strategii
 • możliwość gry bez stresu i ryzyka

Wady

Restrykcje odnośnie do stosowania freebetów oraz bonusów bez depozytu uzależnione są od polityki firmy. Można jednak wyróżnić kilka podstawowych rodzajów ograniczeń, które przewijają się w wielu zakładach bukmacherskich o największym zasięgu i dotyczą sposobu, jak można wykorzystać freebet. Zalicza się do nich m.in.:

 • określenie minimalnego kursu, na który zostaje zawarty zakład
 • wymóg typowania na określoną dyscyplinę sportową
 • konieczność zagrania kuponu na kilka wydarzeń jednocześnie
 • konieczność obrotu wygraną

Freebet - czy można grać bez wkładu własnego?

Oczywiście możliwa jest gra u bukmacherów bez wpłaty środków. Darmowe zakłady bukmacherskie to nic innego, jak freebety i bonusy bez depozytu, które możemy otrzymać zarówno na start, jak i w późniejszej fazie obstawiania. Bonus na start bez depozytu jest obecnie dostępny u pięciu polskich bukmacherów:

 • Fortunie
 • LVBET
 • Goplusbet
 • Betters
 • Fuksiarz

Każdy docenia bukmacherów z darmowym bonusem bez depozytu, ponieważ dzięki nim może bez ryzyka przetestować usługi danej firmy i zadecydować, czy będzie chciał pozostać z nią na dłużej.


Którzy bukmacherzy oferują bonus bez depozytu?
Bonus bez depozytu oferuje Fortuna, Goplusbet, Betters, Fuksiarz oraz LVBET.
Co trzeba zrobić, by otrzymać bonus bez depozytu?
Zwykle jedynym wymogiem koniecznym do otrzymania freebetu bez depozytu jest rejestracja, lecz w przypadku niektórych bukmacherów potrzebne jest np. zaznaczenie zgód marketingowych czy weryfikacja konta.
Jaki jest najwyższy bonus bez depozytu?
Najwyższy freebet bez depozytu o wartości 30 PLN posiada Goplusbet.