Aktualne Bonusy Bukmacherskie Bez Depozytu

Najczęściej wybierane bonusy bukmacherskie od wpłaty

Bukmacher bonus dla aktualnych użytkowników

Bukmacher bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu bukmacher

Są to promocje, które na starcie może odebrać każdy nowy gracz. Zyskujesz darmowe środki i możliwość przetestowania oraz porównania bukmacherów. Czy warto korzystać z takich bonusów? Nie każdy bonus jest wart uwagi, niektóre są kierowane do masówki a proponowane nagrody nie warte świeczki. Jednak w tym przypadku bez dwóch zdań odpowiadamy – tak! Gracz nie ryzykuje niczym – nie dokonuje żadnej wpłaty na konto u bukmachera, nie ponosi żadnych opłat za otwarcie konta, ani za prowadzenie konta.

Czy mogę odebrać darmowy bonus od kilku bukmacherów?

Jak najbardziej jest to dozwolone, wręcz wskazane! Jeden bukmacher dla drugiego jest konkurencją. Zależy im na klientach tak samo, jak bankom, które prześcigają się, oferując jak najkorzystniejsze promocje, oprocentowania itd. Bukmacherzy chcą przekonać do siebie klienta, przyciągając między innymi bonusami.

Bonusy są darmowe, ale…

Czy istnieją darmowe bonusy bukmacherskie?

No cóż, ktoś oferuje nam za darmo 20 PLN, trzeba więc poszukać haczyka… czy to, co robi bukmacher jest haczykiem? Może niekoniecznie, ale też portal nie wysyła nam tych dwudziestu złotych bezpośrednio na konto bankowe… byłoby za dobrze! Zadaniem bonusu – z perspektywy bukmachera – jest przyciągnięcie gracza do regularnej gry u siebie, stąd więc nakłada na darmowe środki – warunek obrotu. Brzmi fair, a nie jak haczyk, prawda? Bukmacher oferuje 20 PLN, ale w zamian wymaga, abyśmy choć przez chwilę zostali na ich portalu. W końcu nic nie tracimy… póki nic nie wpłacimy!

Czym jest obrót bonusu bukmacherskiego?

Na czym polega obrót bonusu bukmacherskiego?

Obrót to konieczność zagrania za odpowiednią sumę kwot, zanim będzie możliwa wypłata pieniędzy na swoje konto bankowe. Obrót bonusu bez depozytu to zazwyczaj 3-krotność otrzymanej kwoty. Co to oznacza? Otrzymując 20 PLN, musimy zagrać za łącznie 60 PLN. Czyli musimy dokonać wpłaty, aby obrócić bonus? Absolutnie nie! 60 PLN można obrócić na przykład obstawiając na początku 4 kupony po 5 PLN (czyli łącznie 20), a z otrzymanych wygranych stawiamy kolejne kupony, tak aby ostatecznie suma stawek wyniosła 60 – wtedy wygrane środki będzie można wypłacić. Jeśli nadal nie wszystko jest jasne – szerzej ten temat opisaliśmy w poradniku “Jak obrócić bonus?”

Najlepsze bonusy zakłady bukmacherskie

Najlepsze bonusy u bukmacherów

Rosnąca konkurencja w branży bukmacherskiej, przy równoczesnym wzroście popularności zakładów wśród graczy, wymusza na firmach różnego rodzaju działania promocyjne. Poszerzenie oferty, darmowe bonusy bukmacherskie, programy lojalnościowe to tylko wybrane przykłady działań mających na celu przekonanie do siebie nowych i utrzymanie obecnych użytkowników. Bukmacherzy dokładają więc wszelkich starań, aby zdobyć i utrzymać klienta. To dobra wiadomość dla graczy, którzy mogą na tym zyskać, wybierając wśród szeregu różnorodnych promocji bonusy dla siebie. Jakie konkretnie bonusy zakłady bukmacherskie proponują operatorzy?

Bukmacher bez depozytu bonus na start dla nowych graczy

Darmowy bonus dla nowych graczy to najczęstszy rodzaj promocji oferowany przez zakłady bukmacherskie Bonus na start to oferta, którą obecnie posiada każdy profesjonalny, legalny bukmacher Bonus na start pozwala na uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych na typowanie zakładów wzajemnych. Jest to polecane rozwiązanie zarówno dla graczy profesjonalnych, jak i amatorów. Ci pierwsi mają możliwość przetestowania oferty, sprawdzenia systemu, czy też szybkości wypłaty środków przez danego bukmachera, z kolei osoby dopiero próbujące swych sił w typowaniu zakładów, mogą sprawdzić swoją intuicję oraz umiejętności, przetestować różne strategie gry itp. W zależności od operatora, bonus na start może wynieść nawet 1500 zł. Co ważne, każdy bukmacher oferuje swój własny darmowy bonus, dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, aby u każdego z nich założyć konto i skorzystać z promocji.

Zakłady bukmacherskie bonus na start – co to jest?

Bonus bukmacher na start

Czym dokładnie są zakłady bukmacherskie z bonusem na start? Jak już wspomniano, to oferta dla nowych graczy, czyli tych osób, które nie posiadają jeszcze założonego konta w danym serwisie. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie bonusy oferowane przez firmy opierają się na kilku popularnych promocjach, do których należą:

  • bonus bez depozytu – bukmacher oferujący ten typ promocji cieszy się największym zainteresowaniem wśród typerów. Promocja ta, określana również jako „freebet bez wpłaty” albo po prostu „darmowy zakład”, pozwala na postawienie pierwszego zakładu wzajemnego bezpłatnie. W przeciwieństwie do wielu innych promocji, bonusy bez depozytu nie wymagają wpłacania przez gracza żadnych środków na konto w systemie;
  • zakład bez ryzyka – jest to bonus „ubezpieczający” do pewnej kwoty zakład zawarty przez typera. Przykładowo, zakład bez ryzyka w kwocie 150 zł oznacza, że operator dokona na konto gracza zwrotu stawki za nietrafiony zakład do wysokości 150 zł;
  • bonusy od depozytu – tą promocję często nazywa się również „bonusem od wpłaty”. Polega na przyznaniu graczowi określonej kwoty pieniężnej, po wpłaceniu przez niego pierwszego depozytu. Zazwyczaj przyznaje się ją przy pierwszym depozycie, choć zdarza się, że bukmacherzy premiują także kolejne wpłaty typerów. Bonusy od depozytu stanowią określony procent od wartości wpłaconej sumy – w przypadku pierwszej wpłaty, najczęściej jest to 100%, czyli równowartość przelanych środków.

Darmowy bonus bez depozytu bukmacher

Jak już wspomniano wcześniej, największym zainteresowaniem wśród graczy cieszy się darmowy bonus bez depozytu. Na czym konkretnie polega darmowy bonus bez depozytu? Bukmacher oferujący ten typ promocji przyznaje typerowi konkretną kwotę na zawarcie jednego lub rzadziej kilku zakładów wzajemnych. Oznacza to, że gracz wybierający darmowy bonus bez depozytu może postawić za darmo nawet kilka kuponów, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Najczęściej bonus bez depozytu mieści się w przedziale od 20 do 40 złotych.

Największą korzyścią, jaką przynoszą zakłady bukmacherskie bez depozytu jest to, że osoba typująca zakład nie ponosi właściwie żadnego ryzyka, a może jedynie zyskać. W przeciwieństwie do gry w zakładach bez ryzyka i bonusach od depozytu, typerzy nie ryzykują tutaj własną gotówką, a jedynie środkami należącymi do bukmachera. W takiej sytuacji trudno się więc dziwić, że promocje bukmacherskie bez depozytu są tak lubiane przez użytkowników.

Niestety, obecnie nie każdy bukmacher bonus bez depozytu posiada w swojej ofercie. Jeśli interesuje Cię właśnie ten rodzaj promocji, sprawdź aktualną, regularnie uzupełnianą listę bonusów zamieszczoną na naszej stronie. Przedstawiliśmy w niej polecane zakłady bukmacherskie bez depozytu oferowane przez legalnych operatorów.

Zakłady bukmacherskie bonusy na start – zalety i korzyści

Jako że większość osób zajmujących się typowaniem zakładów robi to nie tylko dla sportowych emocji, ale przede wszystkim po to, żeby zdobyć dodatkowe środki finansowe, darmowy bonus na start to świetny sposób na spełnienie tych celów. Daje możliwość wygrania konkretnych sum pieniężnych niewielkim (lub nawet żadnym – w przypadku bonusów bez depozytu) kosztem. Zakłady bukmacherskie z bonusem na start to bezpłatny dodatkowy kapitał, pozwalający na zwiększenie szans na wygraną.

Bukmacher z darmowym bonusem to też dobra okazja do przetestowania oferty danego operatora, a także sprawdzenia swych umiejętności, zwłaszcza dla osób, które nie mają dużego doświadczenia w dziedzinie typowania zakładów sportowych. Popełnianie błędów na początku swojej przygody z obstawianiem jest częste i naturalne. W przypadku ewentualnej utraty pieniędzy uzyskanych jako bonus na start, nie jest to aż tak bolesne, jak strata własnych, prywatnych środków.

Do korzyści oferowanych przez darmowe bonusy bukmacherskie można również zaliczyć fakt, że zazwyczaj warunki do spełnienia celem uzyskania dodatkowych środków, są bardzo łatwe. Promocje bukmacherskie bez depozytu oferują konkretne kwoty już za samą rejestrację w serwisie, z kolei w przypadku innych promocji, często wystarczy wpłacić określone (niewysokie) sumy, żeby uzyskać nawet kilkaset złotych premii.

Bukmacher bonus – na co zwrócić uwagę, wybierając promocję na start?

Darmowy bonus na start to promocja, którą aktualnie oferuje niemal każdy bukmacher Bonus od depozytu, bez depozytu, zakład bez ryzyka – tak szeroki wybór różnorodnych propozycji sprawia, że niełatwo jest (zwłaszcza osobie początkującej w świecie bukmacherskim) wybrać ofertę dla siebie. Na co więc zwrócić uwagę, decydując się na konkretną propozycję?

Przede wszystkim ważne jest, aby oferujący zakład bez ryzyka czy też bonus bez depozytu bukmacher działał w pełni legalnie. W jaki sposób to sprawdzić? Legalny bukmacher to firma, która posiada specjalne zezwolenie na działalność wydane przez Ministerstwo Finansów. Aktualną listę tych podmiotów można znaleźć na rządowych stronach internetowych.

Porównując konkretne propozycje od operatorów, warto zwrócić uwagę na procent bonusu od wpłaty, jaki można otrzymać, a także na kwotę, do której ów procent obowiązuje. Przykładowo, 100% od pierwszej wpłaty do wysokości 400 zł oznacza, że wpłacając 200 zł, uzyskasz dodatkowo taką samą sumę, jednakże w przypadku wpłaty 500 zł, otrzymasz 400 zł.

Istotne są również minimalne kursy pojedynczych zdarzeń na kuponie, choć nie muszą one występować w każdej promocji. Często jednak wytyczne promocji określają, że przynajmniej jedno zdarzenie musi posiadać kurs w określonej wysokości minimalnej.

Kolejnym elementem, na który warto spojrzeć, wybierając bonusy bez depozytu i innego rodzaju, jest liczba spotkań na kuponie. Co to oznacza? W przypadku większości bonusów na start, do obrotu zaliczane są zarówno kupony AKO, jak i pojedyncze. Niektóre promocje wymagają jednak do zaliczenia obrotu tylko kuponów wielokrotnych, np. z minimum 3 zdarzeniami.

Ważne jest także sprawdzenie, czy do spełnienia warunków promocji wymagany będzie obrót, a jeśli tak, to w jakiej wysokości. Bardzo popularnym rodzajem bonusu startowego jest taki, w którym należy wykonać określoną liczbę obrotów (czyli po prostu typować zakłady za określoną sumę), aby wypłacić wygraną kwotę. Niekiedy obrotowi podlega suma bonusu i wpłaty, a czasem tylko bonusu. Jak to wygląda w praktyce? W przypadku konieczności obrotu 3-krotnego, wpłacając 150 zł i chcąc otrzymać taką samą sumę, należy postawić zakłady w łącznej wysokości 450 zł (3 x 150 zł).

Bardzo ważną kwestią jest też maksymalny czas realizacji wymogów danej promocji, czyli okres, w którym należy spełnić wymagania obrotu bonusem, aby otrzymać obiecaną premię. Zazwyczaj okres ten wynosi 30 dni, choć zdarzają się również promocje bukmacherskie z dwumiesięcznym, czy nawet półrocznym czasem realizacji.

Przedstawione elementy należą do najistotniejszych, na które dobrze jest zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o założeniu konta u konkretnego operatora. Ponadto warto zawsze szczegółowo sprawdzić dodatkowe wytyczne dotyczące danej promocji, np. ewentualne wykluczenia (np. niemożność obstawiania zakładów LIVE) albo limity, takie jak np. dzienna maksymalna liczba kuponów zaliczanych do obrotów.

Wszystkie szczegółowe, najważniejsze informacje dotyczące danej promocji znaleźć można w regulaminie, który każdorazowo ma obowiązek zamieścić na swej stronie internetowej bukmacher Bonus bez depozytu czy dowolnego innego typu nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Warto przy tym pamiętać, że brak wspomnianego regulaminu czy też nieścisłości pomiędzy treścią zawartą w nim a informacjami prezentowanymi na podstronie z daną promocją, powinny zwrócić Twoją uwagę oraz „zapalić lampkę ostrzegawczą”. Legalny i przede wszystkim uczciwy bukmacher z darmowym bonusem nie powinien pozostawiać graczom żadnych wątpliwości co do konkretnych wymogów niezbędnych do wypełnienia promocji.

Jeśli masz wątpliwości, jaki bonus bez depozytu, od depozytu czy innego rodzaju wybrać, sprawdź również nasze poradniki. Na stronie zamieszczamy cenne informacje na temat polecanych bukmacherów i ich ofert. Pamiętaj, że – poza regularnym typowaniem zakładów – poszerzanie swej wiedzy, czytanie fachowych artykułów i uczenie się od zawodowców jest najlepszym sposobem na zdobycie umiejętności profesjonalnego gracza. Jeśli poza bonusami na start interesują Cię także typy bukmacherskie to zachęcamy do lektury.

 

FAQ

Który bukmacher oferuje bonus bez depozytu?

Obecnie czterech bukmacherów oferuje zakłady bez wpłaty własnej – Fortuna, STS, LVBET i Totalbet. Łącznie do zgarnięcia ponad 100 złotych!

Jak wypłacić bonus bez depozytu?

Każdy bukmacher ma inne warunki obrotu, gracz będzie musiał dokonać kilkukrotnego obrotu, zanim będzie możliwa wypłata środków. Aby zapoznać się z warunkami, wejdź na naszą stronę.