Aktualne Bonusy Bez Depozytu:

Najczęściej wybierane bonusy od wpłaty:

Bonus Bez Depozytu – czemu warto z niego skorzystać

Są to promocje, które na starcie może odebrać każdy nowy gracz. Zyskujesz darmowe środki i możliwość przetestowania oraz porównania bukmacherów. Czy warto korzystać z takich bonusów? Nie każdy bonus jest wart uwagi, niektóre są kierowane do masówki a proponowane nagrody nie warte świeczki. Jednak w tym przypadku bez dwóch zdań odpowiadamy – tak! Gracz nie ryzykuje niczymnie dokonuje żadnej wpłaty na konto u bukmachera, nie ponosi żadnych opłat za otwarcie konta, ani za prowadzenie konta.

Odebrałem bonus od jednego bukmachera… czy mogę odebrać darmowe 20 PLN od kolejnego?

Jak najbardziej jest to dozwolone, wręcz wskazane! Jeden bukmacher dla drugiego jest konkurencją. Zależy im na klientach tak samo, jak bankom, które prześcigają się, oferując jak najkorzystniejsze promocje, oprocentowania itd. Bukmacherzy chcą przekonać do siebie klienta, przyciągając między innymi bonusami.

Bonusy są darmowe, ale…

No cóż, ktoś oferuje nam za darmo 20 PLN, trzeba więc poszukać haczyka… czy to, co robi bukmacher jest haczykiem? Może niekoniecznie, ale też portal nie wysyła nam tych dwudziestu złotych bezpośrednio na konto bankowe… byłoby za dobrze! Zadaniem bonusu – z perspektywy bukmachera – jest przyciągnięcie gracza do regularnej gry u siebie, stąd więc nakłada na darmowe środki – warunek obrotu. Brzmi fair, a nie jak haczyk, prawda? Bukmacher oferuje 20 PLN, ale w zamian wymaga, abyśmy choć przez chwilę zostali na ich portalu. W końcu nic nie tracimy… póki nic nie wpłacimy!

Czym jest obrót bonusu?

Obrót to konieczność zagrania za odpowiednią sumę kwot, zanim będzie możliwa wypłata pieniędzy na swoje konto bankowe. Obrót bonusu bez depozytu to zazwyczaj 3-krotność otrzymanej kwoty. Co to oznacza? Otrzymując 20 PLN, musimy zagrać za łącznie 60 PLN. Czyli musimy dokonać wpłaty, aby obrócić bonus? Absolutnie nie! 60 PLN można obrócić na przykład obstawiając na początku 4 kupony po 5 PLN (czyli łącznie 20), a z otrzymanych wygranych stawiamy kolejne kupony, tak aby ostatecznie suma stawek wyniosła 60 – wtedy wygrane środki będzie można wypłacić. Jeśli nadal nie wszystko jest jasne – szerzej ten temat opisaliśmy w poradniku “Jak obrócić bonus?”

Dla aktualnych użytkowników