Najlepsze aplikacje bukmacherskie 2023 - Ranking Top 5

Dokonywanie zakładów bukmacherskich z poziomu własnego telefonu możliwe jest dzięki aplikacjom mobilnym, które obecnie większość bukmacherów ma już w swojej ofercie. Dzięki nim zawieranie kuponów staje się szybsze, efektywniejsze i o wiele łatwiejsze. Sprawdzimy teraz, którą aplikację bukmacherską wybrać, aby cieszyć się skutecznym narzędziem w obstawianiu wyników rozgrywek. Nasz mini ranking aplikacji bukmacherskich pomoże w dokonaniu selekcji spośród wielu produktów na rynku.

Jak oceniamy aplikacje bukmacherskie?

Przy rankingu aplikacji bukmacherskich bierzemy pod uwagę wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest wydajność i niezawodność. Sami testujemy aplikacje, używając ich tak, jak zrobiłby to gracz. Dzięki temu możemy wykryć problemy, takie jak słaba responsywność, awarie i inne usterki lub błędy. Każda aplikacja, która nie zapewnia płynnego i wolnego od błędów działania, pojawi się w dolnej części rankingu.

Dodatkowo bierzemy pod uwagę względy techniczne, takie jak łatwość pobierania, kompatybilność z systemami operacyjnymi, a w niektórych przypadkach nawet rozmiar pliku. Funkcje zawarte w aplikacji to także kolejny kluczowy obszar, który szczegółowo badamy. Mówimy tu o takich rzeczach, jak transmisja na żywo, opcje wypłaty i zakłady na żywo. Im więcej dodatków zawiera aplikacja, tym lepiej.

Wreszcie, niektóre oceny dotyczą zakresu dostępnych metod płatności i ich odpowiednich limitów. Łatwe i skuteczne przelewanie pieniędzy w aplikacji to istotna część całego doświadczenia związanego z obstawianiem. Przyznalibyśmy również pewne punkty dodatkowe, jeśli bukmacher oferuje ekskluzywny bonus za aplikację, ale zdarza się to rzadko.

Szybkość i funkcjonalność

Użyteczność ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o aplikację na Androida lub aplikację na iOS. Jeśli nawigacja po aplikacji jest trudna, na przykład trudno będzie postawić zakład na żywo, to użytkownicy mogą poczuć się sfrustrowani, jeśli nie będą mogli łatwo znaleźć oferty i zakładów, które chcą obstawić.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie do obstawiania zakładów online umożliwiają szybkie i wygodne obstawianie zakładów. Ważne jest, aby znaleźć aplikację bukmacherską, która jest szybka i niezawodna, ponieważ gwarantuje, że możesz obstawić zakłady, zanim zmienią się kursy. Jest to szczególnie ważne w przypadku zakładów na żywo. Niektóre aplikacje bukmacherskie regularnie ulegają awariom, występują błędy lub powodują, że ładowanie stron wydaje się wiecznością. Inaczej jest w przypadku szybkich i wysokiej jakości aplikacji mobilnych, które wybraliśmy dla tej strony.

Design

Szata graficzna i layout odgrywają kluczową rolę przy wyborze najlepszej aplikacji bukmacherskiej. Trudno jest skondensować całą zawartość tętniącego życiem internetowego bukmachera w aplikacji mobilnej zaprojektowanej na małym ekranie, dlatego najlepsi programiści korzystają z szeregu narzędzi, aby ułatwić życie swoim klientom. Korzystają z różnorodnych skrótów, menu i widżetów, które wspomagają proces nawigacji mobilnej, umożliwiając szybkie wyszukiwanie oferty i obstawianie zakładów w ciągu kilku sekund.

Metody płatności

Aplikacje bukmacherskie Android i iOS powinny obsługiwać szerokie spektrum metod płatności. Obecnie standardem stały się szybkie transfery pieniężne z wykorzystaniem np. PayU, Dotpay, Przelewy24.

Transmisje na żywo

Kolejnym elementem pozwalającym zdecydować, którą aplikację bukmacherską wybrać, są narzędzia do śledzenia transmisji na żywo. Obstawianie meczów live jest obecnie niezwykle popularne, a ilość zawieranych w ten sposób kuponów charakteryzuje się wzrostem wykładniczym na przestrzeni ostatnich kilku lat. Dlatego aplikacja do obstawiania meczów live musi iść z duchem czasu i oferować płynne śledzenie spotkań wraz z zawieraniem kuponów.

Powiadomienia

Powiadomienia push stanowią następny czynnik determinujący, czy dane app bukmacherskie Android lub iOS mają szansę otrzymać pozytywny odzew ze strony graczy. Funkcjonalność ta umożliwia ustawianie rodzaju powiadomień, które automatycznie będą pojawiały się na ekranie smartfona. Dotyczą one wszelkich aktualności oraz wydarzeń sportowych, które poddamy uprzednio działaniu filtrów bukmacherskich. Powiadomienia push informują typerów także o wygranych na kuponie lub promocjach u bukmachera. Pozwalają zatem na znaczne oszczędności czasu, a także umożliwiają reagowanie na bieżąco wobec wszelkich wydarzeń istotnych z punktu widzenia indywidualnej strategii.

Funkcja Match-Tracker

Najlepsza aplikacja do obstawiania przez telefon nie może obyć się bez funkcji Match Tracker. Polega ona na udostępnieniu wizualizacji spotkań na żywo, które dodatkowo wyposażone są w panel statystyk i spis wszystkich posunięć. Wizualizacje stanowią nieocenioną pomoc tam, gdzie nie jest możliwa transmisja samego meczu. Typując zakłady bukmacherskie, aplikacja powinna zatem także oferować tego typu funkcjonalność, aby typerzy obstawiający live mogli w ramach jednego pakietu prowadzić i modyfikować swoje posunięcia.

Każda najlepsza aplikacja bukmacherska musi zawierać wszystko, co potrzeba do obstawiania rozgrywek sportowych, bez konieczności wykorzystywania serwisu internetowego. Wydaje się, że przyszłość obstawiania stawia app bukmacherskie iOS i Android jako wzorzec i przyszły standard rynkowy. Bardzo prawdopodobne jest, że serwisy internetowe przestaną być potrzebne, gdyż to właśnie aplikacja do obstawiania meczów przejmie wszystkie ich funkcje, robiąc to zdecydowanie lepiej i szybciej.

Najlepsza aplikacja bukmacherska 2023

Oceniając, które aplikacje bukmacherskie do obstawiania zakładów sportowych na urządzenia mobilne są najlepsze, należy wziąć pod uwagę niezliczoną ilość czynników. Przyjrzeliśmy się im wszystkim, aby poinformować Cię, którzy bukmacherzy oferują najbardziej wydajne, wszechstronne aplikacje do obstawiania zakładów w 2023 roku.

Zaledwie kilka lat temu istniało tylko kilka internetowych bukmacherów wyposażonych w aplikacje do obstawiania zakładów sportowych i można było z nich korzystać przeważnie u zagranicznych firm. To już jednak przeszłość. Obstawianie zakładów sportowych jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej i nie musisz nawet szukać najbliższego stacjonarnego bukmachera – ani nawet posiadać komputera. Cały świat zakładów sportowych i niezliczone rynki zakładów są dosłownie w Twoich rękach dzięki najlepszym aplikacjom bukmacherskim.

Ciężko jest wybrać najlepszą aplikację bukmacherską spośród wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, a lista ta jest długa. My wybraliśmy TOP 5 i umieściliśmy je w naszym rankingu aplikacji bukmacherskich.

Superbet - najlepsza aplikacja mobilna ogółem

Bukmacher Superbet to jedna z potęg na mobilnym rynku zakładów sportowych. Dzięki łatwości obsługi i responsywnemu interfejsowi, aplikacja bukmacherska Superbet jest prawdopodobnie najlepszą na polskim rynku. Świadczy o tym nie tylko nasza opinia, ale także komentarze graczy, którzy doceniają zaangażowanie firmy w ciągłe udoskonalanie apki.

Na wstępie trzeba podkreślić, że w aplikacji bukmacherskiej Superbet znajdziesz pełną ofertę zakładów i uwierz mi, nie jest to standard wśród bukmacherów. Niekiedy zdarza się, że strona internetowa nie pokrywa się z apką i dostajemy okrojoną wersję oferty np. bez gier karcianych czy sportów wirtualnych. Tutaj Superbet zadbał, aby użytkownicy najlepszej aplikacji bukmacherskiej na rynku nie czuli się pokrzywdzeni, a wręcz przeciwnie.

Kolejnym aspektem są rozbudowane statystyki sportowe. Wchodząc w interesujący nas mecz, dostajemy szczegółowe informacje o aktualnym miejscu w tabeli, składach, meczach bezpośrednich, formie itd.

 • Pełna oferta bukmachera
 • Błyskawiczne wpłaty i wypłaty
 • Mnóstwo metod płatności
 • Logowanie biometryczne
 • Freebet w aplikacji
 • Transmisje na żywo
 • Powiadomienia push
 • Skaner kuponów
 • Super Social
 • Szczegółowe statystyki
 • Historia kuponów

W aplikacji nie zabrakło również powiadomień push, które informują gracza o zmianie wyniku meczu, karach, żółtych i czerwonych kartach itp. Dodatkowo po meczu tylko w aplikacji Superbet możesz obejrzeć powtórki goli, dzięki czemu możesz śledzić najlepsze spotkania bez obaw, że przegapisz jakąkolwiek bramkę.

Aplikacja bukmacherska Superbet spodoba się także graczom, którzy udzielają się w mediach społecznościowych. SuperSocial pozwala udostępniać kupony i komentować typy innych graczy. Można również natknąć się na wartościowe analizy pisane przez ekspertów.

Najlepsza aplikacja bukmacherska Superbet to również bardzo szybki dostęp do obsługi klienta za pomocą ikony czatu. Bez wątpienia plusem aplikacji Superbet jest dedykowany bonus. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym superbet, a w zamian otrzymasz freebet 20 PLN w aplikacji do wykorzystania na dowolny zakład.

Fortuna - najlepsza aplikacja bukmacherska do transmisji live

Szukasz najlepszej aplikacji bukmacherskiej do obstawiania zakładów na żywo? Apka Fortuny z pewnością jest jedną z nich i zdecydowanie polecamy jej pobranie. Trudno znaleźć jakąkolwiek aplikację, która oferuje więcej swoim klientom niż Fortuna.

Ogromnym atutem aplikacji bukmacherskiej fortuna jest najszersza na rynku oferta transmisji na żywo. Oglądać można topowe europejskie ligi, w tym cały pakiet transmisji hiszpańskiej piłki, turnieje tenisowe, koszykówkę, MMA, siatkówkę, piłkę ręczną, czy hokej. Co więcej, aplikacja fortuna umożliwia włączenie pełnego ekranu. Transmisje charakteryzują się doskonałą jakością bez zacinania.

Aby uzyskać dostęp do wydarzeń sportowych na żywo za pośrednictwem aplikacji bukmacherskiej fortuny, wystarczy być zalogowanym, posiadać co najmniej 2 zł na koncie gracza oraz mieć postawiony kupon w ciągu min. 7 dni.

 • Dostęp do pełnej oferty
 • Wygodne obstawianie zakładów live
 • 3D do szybkiego obstawiania kuponu
 • Dostęp do pełnoekranowych transmisji na żywo
 • Skaner kuponów
 • Błyskawiczne wpłaty i wypłaty
 • Powiadomienia push
 • Szczegółowe statystyki
 • Strefa typera
 • Logowanie biometryczne
 • Kompatybilność ze smartwatchami

Nie samymi transmisjami aplikacja bukmacherska fortuny może przyciągnąć uwagę graczy. Mamy tutaj dosłownie wszystko, czego dusza zapragnie. Opcja zmiany motywu z domyślnego na jasny, wyszukiwarka ulubionych drużyn lub lig, szczegółowe statystyki spotkań, match-tracker, czy powiadomienia push o rozliczeniu kuponu, zakończeniu postawionego zakładu czy ciekawych bonusach.

Nie zabrakło również opcji "szybki zakład", która aktywuje się poprzez przytrzymanie przycisku z kursem. Bezpiecznie i błyskawiczne logowanie możliwe jest za pomocą Touch ID albo Face ID. Z racji tego, że w całej Polsce Fortuna posiada kilkaset punktów stacjonarnych, klienci znajdą w aplikacji funkcję skanera kuponów, dzięki której w dowolnym momencie można sprawdzić status kuponu postawionego w punkcie stacjonarnym.

STS - najlepiej działająca aplikacja bukmacherska

Bukmacher STS cieszy się największą popularnością wśród graczy. Miano bycia top nie przychodzi jednak łatwo. Wpływa na to wiele czynników, w tym również aplikacja bukmacherska. STS jakiś czas temu zmienił design apki, dzięki czemu obstawianie stało się jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne. Świetnym rozwiązaniem jest wprowadzenie systemu kafelek, znanego m.in. z Windows Phone.

Sama aplikacja STS jest naszym zdaniem najlepszą pod względem szybkości. Nic się nie zacina, a przełączanie się pomiędzy ofertą i funkcjami działa niezwykle płynnie. STS to dla wielu również najlepsza aplikacja bukmacherska, jeśli chodzi o ofertę na piłkę nożną. Apka zapewnia setki tysięcy zakładów przedmeczowych i na żywo z konkurencyjnymi kursami. Nie zabrakło także zakładów na e-sport, sporty wirtualne czy gry karciane.

 • Transmisje na żywo
 • Błyskawiczne wpłaty i wypłaty
 • Szybkie działanie
 • Szybki zakład
 • Historia kuponów
 • Dostęp do pełnej oferty
 • Rozbudowane statystyki
 • Match-tracker
 • Powiadomienia push
 • Face ID
 • Touch ID
 • Livescore

Kolejnym dużym atutem aplikacji bukmacherskiej STS są transmisje na żywo meczów najlepszych lig piłkarskich i innych popularnych rozgrywek. Do tego dochodzi świetnie skonstruowany match-tracker, livescore i zaawansowane statystyki sportowe. Aplikacja pozwala na błyskawiczne obstawienie zakładu za pomocą opcji szybki zakład (3D touch) oraz zamknięcie przed czasem kuponu funkcją cash-out.

W aplikacji znajdziesz historię swoich kuponów oraz transakcji finansowych. Metod płatności jest mnóstwo, zaczynając od Blika i Przelewy24, a kończąc na PayPal'u, Tpay, czy Skrill'u. W razie problemów możesz bez problemu poprosić o pomoc konsultanta, który dostępny jest całodobowo lub zapytać się kogoś na ogólnodostępnym czacie dla zalogowanych użytkowników. Samo logowanie do aplikacji jest niezwykle bezpieczne - można użyć opcji Face ID, Touch ID, a nawet PIN-u.

Betclic - najwszechstronniejsza aplikacja bukmacherska

Wśród najlepszych marek bukmacherskich w Polsce nie jest zaskoczeniem, że aplikacja bukmacherska Betclici stała się ostatnio tak popularna. Coraz więcej osób pobiera apkę tej firmy na swoje ulubione urządzenia mobilne, aby ułatwić obstawianie zakładów w domu lub poza nim. Ponadto aplikacja Betclic jest znana z szerokiej gamy rynków zakładów, doskonałych kursów na różne sporty i e-sporty, w tym Call of Duty, CS:GO i League of Legends.

Warto wspomnieć, że aplikacja bukmacherska Betclic jako jedyna na rynku daje możliwość obstawiania gali FAME MMA. Rejestrując się z naszym kodem promocyjnym betclic otrzymujesz zakład bez ryzyka do 200 PLN w formie freebetu! Bonus bez problemu wykorzystasz, stawiając dowolny zakład w aplikacji z kursem co najmniej 1.14.

Interfejs aplikacji Betclic jest bardzo łatwy w użytku. Każdy, kto jest przyzwyczajony do strony internetowej tego bukmachera, zauważy, że najlepsza aplikacja bukmacherska pod względem wszechstronności ma podobny układ, dzięki czemu przełączanie się między nimi jest bardzo proste, niezależnie od urządzenia używanego do obstawiania zakładów.

 • Pełna oferta zakładów
 • Oferta na FAME MMA
 • Atrakcyjne kursy
 • Cash-out
 • Transmisje na żywo
 • Historia kuponów
 • Powiadomienia push
 • Match-tracker
 • Szczegółowe statystyki
 • Szybkie płatności

W aplikacji sprawdzimy postawione przez nas zakłady, przeanalizujemy szczegółowe statystyki w danym meczu i dowiemy się, jakie były wyniki spotkań w poprzednich spotkaniach. Aplikacja Betclic posiada również funkcję match-tracker, dzięki której możemy śledzić, co się dzieje na boisku. Jakby tego było mało, Betclic TV każdego miesiąca udostępnia kilkaset darmowych transmisji na żywo z najróżniejszych dyscyplin na pełnym ekranie. Wymogiem jest posiadanie zarejestrowanego konta i środków na depozycie.

Idąc dalej, w aplikacji ustawimy powiadomienia push, zalogujemy się za pomocą Touch ID i dokonamy depozytu dzięki szybkim płatnościom. Jednym zauważalnym minusem aplikacji bukmacherskiej Betclic jest trudny dostęp do obsługi klienta.

Etoto - najlepsza aplikacja bukmacherska z bonusem

Etoto jakiś czas temu dokonało liftingu swojej aplikacji, ulepszając działanie i poszerzając funkcjonalność. Nowa aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem iOS oraz Android. To, co wyróżnia apkę wśród konkurencji to system dynamicznych filtrów, który pozwala w bardzo szybki sposób znaleźć konkretny zakład i obstawić go w kilka sekund.

Dodatkowo w obstawianiu zakładów za pomocą aplikacji Etoto pomaga prostota i przejrzystość, jeśli chodzi o design. W aplikacji obstawiać można pełną ofertę tj. zakłady przedmeczowe, na żywo oraz sporty wirtualne. Ponadto dostępny jest system cash-out, opcja Turbo, czyli możliwość postawienia zakładu jednym kliknięciem kursu. Można też rozbijać zakłady z dużą stawką na kilka mniejszych.

Wisienką na torcie jest bonus. Naszym zdaniem to najlepsza aplikacja bukmacherska pod względem promocji na start dla użytkowników urządzeń mobilnych. Na start dostajemy standardowy freebet o wartości 20 PLN za pierwszy depozyt i postawiony kupon. Dodatkowo, jeśli zarejestrujemy się, wpisując etoto kod bonusowy, można odebrać kolejny freebet 222 PLN. Wystarczy dokonać trzeciego depozytu na min. 2000 PLN. Razem daje to 242 PLN we freebetach - tylko w aplikacji mobilnej!

 • Błyskawiczne działanie
 • Dynamiczne filtry, zapewniające szybkie odszukanie zakładów
 • Możliwość rozbicia kuponu z dużą stawką na kilka mniejszych
 • Funkcja Turbo (zawieranie zakładu bez konieczności przechodzenia do widoku kuponu)
 • Wyświetlanie wszystkich pojedynków w obrębie danej ligi za pomocą jednego przycisku
 • Wysoki bonus w aplikacji
 • Logowanie biometryczne
 • Szybkie płatności
 • Powiadomienia push
 • Niewielki rozmiar aplikacji

Poza aplikacją bukmacherską Etoto można skorzystać ze strony mobilnej, która automatycznie dostosowuje się do mniejszego ekranu smartfona lub tabletu. Za pomocą aplikacji można dokonać szybkiego przelewu, zalogować się poprzez Touch ID, Face ID lub kod PIN, a także ustawić powiadomienia push. Do dyspozycji mamy także rozbudowaną historię obstawionych zakładów, ciekawe statystyki sportowe, match-tracker i obsługę klienta. Niestety sporym minusem najlepszej aplikacji bukmacherskiej z bonusem jest brak transmisji na żywo.

Jak działają aplikacje bukmacherskie?

Idea aplikacji bukmacherskich nie odbiega wiele od mobilnych stron serwisów bukmacherskich. Jednak technologia sprawiła, że obstawianie zakładów stało się jeszcze bardziej dostępne, biorąc pod uwagę fakt, że nie każdy ma w pobliżu punkt stacjonarny lub komputer, ale prawie każdy ma urządzenie mobilne, z którego korzysta na co dzień.

Po pobraniu najlepsze aplikacje bukmacherskie zapewniają pełen pakiet, czyli bezpośredni dostęp do kursów, oferty przedmeczowej, zakładów live, bonusów, a nawet sportów wirtualnych czy gier karcianych. Większość aplikacji bukmacherskich jest lekka, łatwa w użyciu i działa na różnych urządzeniach. Osoby korzystające z aplikacji wybranych po zapoznaniu się z naszym rankingiem aplikacji bukmacherskich chcą się dobrze bawić i typować swoje ulubione sporty. Nie chcą, aby ich urządzenia zawieszały się podczas przełączania poszczególnych zakładek. Wygoda i przyjazność dla użytkownika decydują o tym, czy aplikacja bukmacherska znajdzie nowy dom na czyimś telefonie, czy zostanie usunięta po pierwszej próbie użycia.

Strony serwisów bukmacherskich doskonale o tym wiedzą i rozumieją potrzeby klientów. Mają też świadomość, że nie mogą oczekiwać, że ludzie dostosują się do ich aplikacji bukmacherskich, ale zamiast tego muszą tworzyć jak najlepsze aplikacje, które zapewniają użytkownikom to, czego potrzebują. Najlepsze aplikacje bukmacherskie zawierają więc wszystko: prosty i intuicyjny interfejs, ogromną ofertę zakładów oraz szybki dostęp do bonusów i promocji.

Pobieranie aplikacji bukmacherskiej na Android

Rynek mobilny jest podzielony głównie pomiędzy użytkowników systemu Android i iOS. Oznacza to, że strony bukmacherskie muszą udostępniać mobilne aplikacje bukmacherskie dla obu urządzeń, jeśli chcą dogodzić wszystkim graczom. Pobieranie aplikacji bukmacherskich na Android za pośrednictwem sklepu Google Play w Polsce jest niemożliwe, ze względu na surową politykę antyhazardową.

Na szczęście witryny bukmacherskie zwykle ułatwiają bezpośrednie pobranie ich aplikacji. Bukmacherzy dostarczają link do pobrania lub kod QR, dzięki któremu otrzymasz plik instalacyjny APK na urządzeniu mobilnym. Jak wygląda cały proces pobierania aplikacji bukmacherskiej krok po kroku?

 • Wejdź na oficjalną stronę bukmachera z telefonu
 • Na ekranie powinno pojawić się okienko z napisem „pobierz aplikację” lub „zainstaluje aplikację”
 • Jeśli nie zauważyłeś takiej opcji, znajdź na stronie bukmachera zakładkę „aplikacja” i kliknij na nią
 • Przed pobraniem aplikacji bukmacherskiej musisz wejść w ustawienia telefonu -> „Zabezpieczenia”, a następnie „Dodatkowe ustawienia” i zaznaczyć „Zezwalaj na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł”
 • Zainstaluj pobrany plik APK
 • Na ekranie Twojego telefonu pokaże się skrót do danej aplikacji.

Jak pobrać aplikację bukmachera na iOS?

W przeciwieństwie do Google, Apple nie ma problemu z aplikacjami bukmacherskimi. Wszyscy wielcy bukmacherzy są obecni w App Store, a samą mobilną aplikację bukmacherską można pobrać za pomocą kilku prostych kliknięć palcem. Oczywiście wszystkie mobilne apki bukmacherów są darmowe i nie musisz płacić za ich pobranie i instalowanie.

Podczas gdy debata na temat, który system jest lepszy Android czy iOS, faktem jest, że sklep z aplikacjami App Store jest bardziej wygodny i mniej rygorystyczny w przypadku aplikacji bukmacherskich. Nie musisz szukać w sieci najlepszych aplikacji bukmacherskich. Proste wyszukiwanie daje długa listę dostępnych aplikacji. Jak pobrać aplikację bukmacherską na system iOS krok po kroku?

 • Odblokuj swojego iPhone’a i wejdź w App Store
 • Wpisz nazwę bukmachera, którego aplikację mobilną chcesz pobrać
 • Potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią
 • Zainstaluj aplikację danego bukmachera, klikając przycisk „instaluj”

Gdzie pobrać aplikację w zależności od strony bukmacherskiej?

Większość firm bukmacherskich udostępnia aplikację w specjalnie dedykowanej zakładce. Mamy jednak świadomość, że niektóre serwisy nie praktykują tego, a opcja pobrania aplikacji może nie być od razu widoczna. W związku z tym poniżej przedstawiamy, gdzie należy szukać aplikacji mobilnej w zależności od bukmachera.

BukmacherGdzie szukać aplikacji
BETFANBaner znajdujący się w prawym dolnym rogu na samym dole strony internetowej
BETCLICZakładka „Pobierz Aplikację” na samym dole strony internetowej
BETCRISZakładka „Aplikacja mobilna” na samej górze witryny Betcris
BETTERSBaner „pobierz aplikację” na samym dole strony
BETXSymbol telefonu na samym dole oficjalnej witryny bukmachera Betx
ETOTOZakładka „Nowa aplikacja mobilna” u góry strony
FORBETAplikację można pobrać, skanując kod QR na samym dole strony
FORTUNAZakładka „Mobile” – górna część strony
FUKSIARZZakładka „Aplikacja mobilna” – górna część witryny
GO+BETNa samym dole strony wchodzimy w "Aplikacja"
LVBETWchodzimy w lewym górnym rogu w ikonę tzw. hamburgera, a następnie klikamy zakładkę „Aplikacja mobilna”
PZBUKZakładka „Aplikacja mobilna”, znajdująca się nad banerami reklamowymi w górnej części
STSZakładka „Aplikacja mobilna” – górna część strony
SUPERBETBaner „Super Aplikacja” znajdujący się na samej górze strony
TOTALBETIkona telefonu z napisem „Mobile”, która znajduje się w prawym górnym rogu pod opcją „Zaloguj się”
TOTOLOTEKWejdź na mobilną stronę bukmachera i kliknij baner „Otwórz w aplikacji Totolotek”

Zalety aplikacji bukmacherskiej

Z pewnością zastanawiasz się, czy korzystanie z najlepszych aplikacji bukmacherskich jest lepsze niż stawianie zakładów w tradycyjnych zakładach na stronie internetowej. Ostatecznie wybór należy do Ciebie, ale najpierw przyjrzyjmy się korzyściom płynącym z korzystania z mobilnych aplikacji bukmacherskich:

 • Wygoda – dzięki aplikacjom bukmacherskim stawianie zakładów nigdy nie było tak proste. Możesz to robić z dowolnego miejsca i kiedy tylko chcesz, o ile masz stabilne połączenie internetowe i wystarczającą ilość środków na koncie,
 • Prędkość – gracze uwielbiają zakłady mobilne, ponieważ mogą szybko stawiać zakłady i jednocześnie uzyskiwać atrakcyjne kursy, szczególnie te w spotkaniach na żywo,
 • Bonusy – wiele mobilnych aplikacji bukmacherskich, takich jak Superbet, Noblebet, czy eTOTO, daje graczom dedykowany bonus za rejestrację konta i pobranie aplikacji. Najczęściej są to freebety przy pierwszym depozycie,
 • Powiadomienia push – dzięki aplikacjom bukmacherskim nigdy nie przegapisz wspaniałych okazji do obstawienia zakładu, bonusów i ofert specjalnych. Wszystko co musisz zrobić, to włączyć powiadomienia push w ustawieniach apki bukmachera,
 • Logowanie odciskiem palca – jesteś zmęczony logowaniem za pomocą nazwy użytkownika i hasła? Wyręczy cię w tym aplikacja bukmacherska, która oferuje logowanie odciskiem palca lub za pomocą pinu, czy systemu rozpoznawania twarzy, który jest dostępny np. u bukmachera STS,
 • Różne funkcje – aplikacje bukmacherskie oferują szereg interesujących funkcji, które mogą sprawić, że nasze wrażenia z typowania wydarzeń sportowych będą bardziej ekscytujące. W zależności od wybranej apki bukmacherskiej możesz zamykać zakłady za pomocą funkcji cash out, uzyskać najnowsze wyniki na żywo lub oglądać transmisje live na swoim telefonie.

Czy korzystanie z aplikacji bukmacherskiej jest darmowe?

Jak najbardziej tak. Pobieranie, instalacja, jak również używanie aplikacji bukmacherskiej jest całkowicie darmowe. Jeśli jednak planujesz obstawiać zakłady z pewnością przyda się chociaż minimalny kapitał. Środki na konto w zależności od serwisu można wpłacić kilkoma metodami: szybkie przelewy bankowe, karty płatnicze, Przelewy24, BLIK, Tpay, Skrill, Neteller, PayPal, Paysafecard, Revolut. Realizowanie wpłat, jak również przelewanie pieniędzy na konto bankowe jest całkowicie darmowe, pozbawione prowizji.

Pamiętaj, że pobranie oraz instalacja aplikacji bukmacherskiej w żadnym wypadku nie nakłada obowiązku rejestracji konta i wpłaty środków. Jeśli jednak masz ochotę zacząć przygodę z typowaniem przez aplikację bukmacherską, nie inwestując własnych pieniędzy, jedynym sposobem jest skorzystanie z bonusów bez depozytu. Takie oferuje Fortuna (20 PLN), LVBet (20 PLN) oraz Totalbet (40 PLN). Od czasu do czasu firmy bukmacherskie wprowadzają także freebety dedykowane tylko aplikacjom. W związku z tym warto cały czas sprawdzać ofertę serwisów.

Jak obstawiać zakłady w aplikacji bukmacherskiej?

Wszystkie najlepsze aplikacje bukmacherskie dają graczom te same możliwości co strona internetowa. Możesz tu typować zakłady w obrębie kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Dostępne są również zakłady na żywo, e-sport, sporty wirtualne oraz cieszące się ostatnio sporą popularnością gry karciane. Najczęściej kategorię zakładów możesz wybrać, rozwijając menu kontekstowe. Po wybraniu sportu należy znaleźć interesujące rozgrywki i na końcu wydarzenie/mecz, którego wynik chcesz wytypować.

Następnie trzeba kliknąć kurs przypisany do rodzaju zakładu, a Twój zakład zostanie dodany do kuponu. Na tym etapie kończy się tworzenie zakładu pojedynczego, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać jeszcze kilka zakładów, tworząc kupon AKO. Nie zapomnij wybrać stawki i zatwierdzić kupon. W ustawieniach konta możesz znaleźć historię kuponów, w tym również zakłady, które nie zostały jeszcze rozliczone. Te czasem podlegają funkcji cash out, czyli funkcji zamykającej zakłady przed czasem.

Czy aplikacja bukmacherska umożliwia oglądanie transmisji live?

Nasz ranking aplikacji bukmacherskich szczegółowo sprawdził wszystkie produkty firm pod względem funkcjonalności. Nie pominęliśmy transmisji na żywo, jako elementu, który przyciąga uwagę wielu użytkowników. Nic dziwnego, ponieważ streaming wydarzeń sportowych bezpośrednio w aplikacji bukmacherskiej to ogromna wygoda. Nie zawsze streamy online działają na systemie Android lub iOS w przeciwieństwie do aplikacji, które są przystosowane, aby bezproblemowo działać na konkretnym urządzeniu mobilnym.

Należy jednak pamiętać, że oglądanie transmisji wpływa znacząco na rozładowywanie się telefonu/tabletu, a ponadto pobiera duże ilości danych mobilnych. W związku z tym warto mieć większy pakiet Internetu lub korzystać z domowej nielimitowanej sieci. Oglądanie transmisji w aplikacjach bukmacherskich jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu się na konto gracza. W niektórych przypadkach wymogiem jest również posiadanie dowolnych środków oraz postawiony zakład w ostatnich 24 godzinach. 

Jak obstawiać zakłady na żywo w aplikacji bukmacherskiej?

Najlepsze aplikacje bukmacherskie umożliwiają graczom obstawianie zakładów na żywo, ale tak naprawdę wszystkie produkty w naszym rankingu aplikacji bukmacherskich dają taką możliwość, ponieważ zakłady live stały się nieodłącznym elementem oferty. Typowanie live jest możliwe po zalogowaniu się na konto gracza i kliknięciu odpowiedniej zakładki np. zakłady live, zakłady na żywo, live, na żywo itp.

Aplikacje legalnych bukmacherów są cały czas udoskonalane, a najważniejszym elementem modernizacji jest match-tracker, który pozwala graczom obstawiać na żywo, śledzić przebieg meczu i analizować szczegółowe statystyki. Dużym plusem korzystania z aplikacji bukmacherskich są powiadomienia push, które informują użytkowników o zmianie wyniku w obstawionych spotkaniach.

Różnice pomiędzy obstawianiem poprzez stronę mobilną a aplikacją bukmacherską

Sporo serwisów posiada responsywny serwis internetowy, co oznacza, że dostępna jest również strona mobilna przystosowująca się automatycznie do rozmiarów ekranu telefonu lub tabletu. W związku z tym, po co korzystać z aplikacji bukmacherskiej, skoro takie same funkcje oferuje strona mobilna? W rzeczywistości, korzystanie z mobilnej strony zużywa większe zasoby baterii, a ponadto pobiera więcej danych, co jest sporym wyzwaniem dla pakietu internetowego. Z kolei aplikacje bukmacherskie zostały tak zaprojektowane, aby ograniczyć problem nadmiernego zużycia baterii oraz danych mobilnych.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie, takie jak STS, Fortuna, Superbet, eTOTO, czy forBET umożliwiają korzystanie z tych samych funkcji, co strona internetowa. Możesz zarejestrować konto, dokonać depozytu, skorzystać z promocji i bonusów, w tym także bonusów dla aplikacji bukmacherskich, obstawić dowolne zakłady z oferty przedmeczowe, live, sportów wirtualnych i gier karcianych. Aplikacja bukmacherska ma również przewagę nad stroną mobilną pod względem funkcji, takich jak powiadomienia push, cash out, logowanie przez Face ID/Touch ID, szybki zakład, statystyki, transmisje TV, czat na żywo. Aplikacje bukmacherskie na Android i iOS posiadają także sprawdzone zabezpieczenia, z pomocą których uchronisz aplikację przed dostępem osób niepożądanych. Te wszystkie udogodnienia sprawiają, że najlepsze aplikacje legalnych bukmacherów cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród graczy.

Aplikacje mobilne bukmacherów sprawdzają się znacznie lepiej niż strony mobilne. Nie każdy ma możliwość i czas wchodzenia na strony bukmacherskie. Na starszych urządzeniach załadowanie się strony trwa bardzo długo, a czasem kilka sekund może zaważyć nad obstawieniem zakładu na żywo. W aplikacji bukmacherskiej nie napotkamy na takie problemy, a responsywność jest znacznie lepsza niż ta na stronach mobilnych.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie - podsumowanie

Najlepsza aplikacja do obstawiania na telefon powinna łączyć doskonałe narzędzia typerskie z płynnym działaniem. Zawierając zakłady bukmacherskie, aplikacja daje możliwość szybkiego reagowania nawet jednym kliknięciem. Kluczowym czynnikiem zwiększającym atrakcyjność takiego rozwiązania pozostaje bezprecedensowa elastyczność i brak zależności od pory dnia czy miejsca. Telefon jest stałym towarzyszem każdego człowieka, a aplikacja do obstawiania meczów pozwala na oddawanie się swojemu hobby w każdej możliwej przerwie w ciągu dnia.

Ranking aplikacji bukmacherskich nie ma na celu kategorycznego wykazania, który produkt to najlepsza aplikacja bukmacherska do obstawiania na telefon. Pokazuje natomiast różnice w funkcjonalnościach oraz dostarcza podstawowych danych do wyrobienia sobie własnej opinii. W ostatecznym rozrachunku to właśnie tzw. user experience będzie kluczowym czynnikiem decydującym o wyborze.

Aby nie zostawiać czytelników z mało precyzyjnymi rekomendacjami, uważamy, że to Superbet może poszczycić się najlepszą aplikacją na rynku. Ogólne wrażenia z korzystania z usługi mobilnej u tego bukmachera pozwalają na wystawienie najwyższej oceny. Jednak wybór aplikacji nie może być oderwany od rzeczywistości. Aplikacje bukmacherskie Android oraz iOS nie są programami uniwersalnymi, lecz pozostają przypisane do danego bukmachera. Dlatego decyzja o zawieraniu zakładów z wykorzystaniem danej aplikacji zawsze wiąże się z koniecznością związania się z danym bukmacherem i założeniem u niego internetowego konta. Dopiero wówczas otwarte zostaną możliwości inwestycji z poziomu telefonu komórkowego, co naszym zdaniem stanowi niedaleką przyszłość dla wszystkich zawieranych kuponów.


Które aplikacje działają na Android i iOS?
Fortuna, STS, Betclic, Superbet, Etoto, Betfan, Totalbet, forBET, Betters, Fuksiarz, Go+Bet, LVBetm, BetCris, PZBuk,
Czy aplikacja bukmacherska zapewnia te same funkcjonalności, co strona?
Z reguły bukmacherzy starają się zapewnić swoim klientom w ramach aplikacji wszystkie możliwości, które posiadają oni poprzez obstawianie na stronie internetowej. W praktyce niekiedy te funkcje są ograniczone, jednak nie zdarza się to często. Innymi słowy - zwykle nic nie stracimy, korzystając z aplikacji.