Bezpłatna aplikacja mobilna betfan na smartphone została udostępniona dla systemów operacyjnych Android i iOS, wychodząc tym samym naprzeciw potrzebom rynku zakładów bukmacherskich. W końcu nie od dziś wiadomo, że usługi mobilne stały się standardem w działalności bukmacherskiej. Analizy zakładów bukmacherskich wskazują, że obecnie niemalże połowa kuponów nabywanych przez graczy online zawierana jest właśnie z poziomu aplikacji na telefonie komórkowym. Aby w pełni korzystać z kodów promocyjnych i możliwości platformy, bardzo ważne jest zapoznanie się z aplikacją mobilną. Pominięcie tak ważnej kwestii we własnej strategii biznesowej byłoby tak zwanym „strzałem w kolano” dla bukmachera.

W betfan aplikacja działa bardzo przyzwoicie, a użytkownicy mogą korzystać z bardzo dobrze rozwiniętej infrastruktury informatycznej. Dokonując oceny aplikacji mobilnej, należy brać pod uwagę nie tylko liczbę dostępnych opcji (która de facto nie powinna się w niczym różnić od witryny internetowej bukmachera), lecz także szybkość działania i interfejs graficzny. Szczególnie ten ostatni czynnik wpływa mocno na poziom zadowolenia klientów, stając się wirtualną wizytówką bukmachera.

Betfan Aplikacja – Rejestracja Mobilna

Aplikacja mobilna Betfan

Aby móc w pełni skorzystać z usług Betfan, należy uprzednio przejść proces rejestracji konta. Rejestracja betfan oferuje dwie metody utworzenia konta – szybką i standardową. Nie jest jednak tak, że mogą one być stosowane zamiennie, gdyż różnią się co do zakresu przyznawanych graczowi możliwości. Szybka rejestracja betfan wymaga podania jedynie podstawowych danych, takich jak:

  • imię i nazwisko,
  • pesel,
  • numer konta.

Utworzenie konta tymczasowego uprawnia do dokonywania zakładów i korzystania z pełnej oferty Betfan. Nie ma tu jednak jeszcze możliwości wypłaty środków z wygranych na konto. Limit stawek na kuponie również pozostaje ograniczony do kwoty 5000 zł.

Rejestracja betfan w celu uzyskania dostępu do konta pełnego wymaga przesłania skanu dokumentu tożsamości. Bukmacher nałożył też obowiązek potwierdzenia źródła, z którego przelewamy środki pieniężne na poczet zasilenia depozytu (innymi słowy: czy nasze pieniądze są legalne i pochodzą np. z umowy o pracę). Załączenie wszystkich dokumentów uruchamia procedurę weryfikacyjną ze strony bukmachera, która na ogół nie trwa dłużej niż 15 minut. Po uzyskaniu akceptacji gracz może już cieszyć się posiadaniem w pełni profesjonalnego konta bukmacherskiego i dokonywać zakładów.

Zobacz nasz wpis o opiniach o Betfan

Jak pobrać aplikację Betfan na Android?

Podobnie jak w przypadku innych bukmacherów, aplikacja betfan android nie jest dostępna z poziomu sklepu Google Play. Wszystko za sprawą polityki bezpieczeństwa firmy Google, ograniczającej rozpowszechnianie wszelkich usług. Mówimy o zwłaszcza tych, które opierają się o gry hazardowe, zaliczając do nich także zakłady bukmacherskie. Nie powinno to jednak stanowić problemu dla graczy, gdyż aplikacja betfan android udostępniona została na stronie internetowej betfan.pl. Jej instalacja wymaga uprzednich zmian w ustawieniach telefonu. Ustawienia -> Zabezpieczenia -> Nieznane Źródła/ Nieznane Aplikacje – jest to sekwencja działań, które należy wykonać, aby system Android zezwolił na odblokowanie opcji instalowania aplikacji z nieznanych źródeł. Nazewnictwo może przestraszyć, jednak w tym przypadku nie ma powodów do obaw. Aplikacja betfan jest zaufanym narzędziem, spełniającym wszelkie kryteria bezpieczeństwa informatycznego.

Jak pobrać aplikację Betfan na iOS?

Betfan apka na ios

Dużo łatwiej mają użytkownicy systemu iOS. Aplikacja betfan ios dostępna jest do pobrania bezpośrednio z App Store. Instalacja zajmuje dosłownie chwilę. Aplikacja betfan ios może być pobrana także z wykorzystaniem kodu QR, który znajduje się pod linkiem betfan.pl/aplikacja-mobilna.

Betfan aplikacja mobilna – opinie

Aplikacja mobilna betfan na smartphone zyskała natychmiastowe uznanie typerów zaledwie kilka dni po jej uruchomieniu. Wiele z ukazujących się opinii w Internecie chwali produkt za intuicyjny interfejs i nieprzytłaczającą szatę graficzną. Długotrwałe korzystanie z aplikacji ujawnia kolejną zaletę – betfan wykonał naprawdę dobrą robotę, jeśli chodzi o szybkość działania i niezawodność. Już krótki research po recenzjach graczy dostępnych na Google pozwala wnioskować, że problemy techniczne praktycznie tu nie występują. Aplikacja działa sprawnie i przewidywalnie. Umożliwia oczywiście obstawianie wszystkich kategorii z oferty betfan. Na uwagę zasługuje zwłaszcza typowanie live, które w betfan osiąga najwyższy poziom efektywności.

Usługi takie jak match tracker oraz powiadomienia push, pozwalają graczom na dopasowanie parametrów aplikacji do indywidualnego stylu gry. Nie bez znaczenia jest także ogromna baza statystyczna i informacyjna, pomagająca użytkownikom w podejmowaniu decyzji. Aplikacja mobilna betfan na smartphone to produkt kompletny, w którym trudno znaleźć jakiekolwiek niedociągnięcia. Wydaje się, że przyszły rozwój aplikacji uzależniony jest jedynie od rozszerzania oferty bukmachera i odpowiadania na trendy rynkowe. Na obecną chwilę stworzona przez betfan apka mobilna wyznacza rynkowe standardy, stając się bardzo skutecznym i pomocnym narzędziem dla każdego typera.

Sprawdź także:

Zwiń
1. Czy bukmacher BETFAN posiada aplikację mobilną? Firma umożliwiła klientom korzystanie ze swoich usług drogą mobilną poprzez stworzenie własnej aplikacji. Posiada ona wszelkie funkcje, które dostępne są na stronie internetowej. 2. Jak pobrać aplikację BETFAN? Bez problemu aplikację BETFAN znajdą w Appstore użytkownicy iPhone’ów. Nieco większy problem powstaje dla korzystających z systemu Android — ci muszą zmienić ustawienia w telefonie i pobrać aplikację ze strony bukmachera.