W Betfan gra bez podatku jest możliwa po dodaniu do kuponu 7 zdarzeń. Promocja AKO Booster sprawia, że przy takiej ilości selekcji otrzymamy 15% bonusu. W pełni pokrywa on kwotę podatku. Sprawdź jak grać bez podatku w Betfan i jakie są warunki tej promocji.

Gra bez podatku w Betfan

Bukmacher Betfan umożliwia grę bez podatku, po spełnieniu określonych wymogów. Betfan korzysta bowiem z boostu kursowego na kupony AKO. W skrócie im więcej zdarzeń dodamy do kuponu, tym większy boost otrzymamy. Gra bez podatku w Betfan zaczyna się od siedmiu zdarzeń na kuponie.

Niestety oferta promocyjna na grę bez podatku nie jest tak atrakcyjna, jak na przykład w Betclic. Ten bukmacher całkowicie zniósł bowiem podatek na wszystkie zakłady. To sprawiło, że Betclic stał się najlepszym bukmacherem bez podatku.

AKO Booster Betfan

Betfan bez podatku - warunki oferty

Aby skorzystać z gry bez podatku, musimy przede wszystkim dokonać rejestracji w Betfan. Podczas tego procesu warto wykorzystać kod promocyjny Betfan, który umożliwia otrzymanie bonusu od depozytu 200% do 300 PLN.

Gra bez podatku w Betfan następuje po spełnieniu następujących warunków:

 • Kupon AKO
 • Co najmniej 7 zdarzeń na kuponie
 • Kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.40
 • Stawka dowolna
 • Promocja aktywna cały czas

Warto też dodać, że promocja AKO Boost aktywuje się już przy pięciu zdarzeniach dodanych do naszego kuponu. Jednak otrzymamy wtedy tylko 10% boostu, co nie pokryje w pełni podatku.

Jakie zakłady można zagrać w Betfan bez podatku?

Betfan ze swojej oferty promocyjnej AKO Booster, która umożliwia grę bez podatku, wykluczył tylko dwie kategorie zakładów. Należą do nich:

 • Gry karciane
 • Zdarzenia z kategorii Promocje i Rozrywka

Wszystkie pozostałe kategorie są objęte promocją i można umieścić je na swoim kuponie.

Inne promocje Betfan

Betfan to bukmacher, który posiada rozbudowaną ofertę promocyjną dla stałych graczy. Oprócz AKO Booster, który umożliwia grę bez podatku, Betfan ma kilka naprawdę atrakcyjnych promocji stałych. Do najważniejszych z nich należą:

 • Codzienne zadanie
  W Betfan codziennie możemy odebrać freebet za obstawienie określonego przez bukmachera kuponu.
 • Bonus urodzinowy
  Betfan gwarantuje prezent urodzinowy swoim graczom. O wysokości bonusu decyduje dział promocyjny.
 • My Bet
  Dzięki My Bet mamy możliwość dodania do oferty własnego zakładu. Dziennie możemy zaproponować trzy własne zakłady.
 • Program Concierge
  Jest to program lojalnościowy dla najaktywniejszych graczy. Gdy uda nam się do niego dołączyć możemy liczyć priorytetową obsługę i wypłaty, specjalne promocje, a nawet wyjazdy.

Gra bez podatku Betfan - czy to się opłaca?

Gra bez podatku u bukmachera to zawsze opłacalna opcja. Dzięki temu nasze potencjalne wygrane są po prostu wyższe. Jednak gra bez podatku w Betfan nie zawsze musi wyjść graczom na korzyść. Podatek zostaje bowiem zniwelowany dopiero przy siedmiu zdarzeniach na kuponie.

Jest to na tyle dużo selekcji, że szansa niepowodzenia jest stosunkowo wysoka. Ostatecznie może się okazać, że skuteczniejsze będzie zagranie tylko zdarzeń, co do których jesteśmy w pełni przekonani, zamiast na siłę szukać kolejnych selekcji, aby tylko zniwelować podatek.