Bonusy urodzinowe od bukmacherów

Bukmacherzy prześcigają się w różnych promocjach, aby zachęcić nowych klientów do korzystania z ich usług. Jedną z nich jest bonus urodzinowy. W ten sposób bukmacherzy przekazują swoim klientom w tym istotnym dniu dodatkowe środki na grę. Które z serwisów oferują taki prezent?

Bonus urodzinowy

Bez wątpienia bonus od legalnego bukmachera w dniu naszych urodzin to coś, co może zaskoczyć pozytywnie. Dodatkowo warunki obrotu takiego bonusu są zazwyczaj bardzo korzystne. Podczas rejestracji u bukmacherów wymagane jest podanie daty naszych urodzin, dzięki czemu firma wie, kiedy może nam zaoferować premię. Przeważnie bukmacherzy informują nas o bonusie bukmacherskim poprzez e-mail lub po zalogowaniu się na nasz profil.

Ile wynosi bonus urodzinowy u bukmacherów?

Bonus urodzinowy najczęściej występuje w formie freebeta. Po jego uzyskaniu można obstawić zakłady zgodnie z zasadami promocjami. Najczęściej oferowany jest bonus w kwocie od 10 do 30 PLN. Taka kwota może pozwolić na postawienie kuponu SOLO lub AKO. Warto pamiętać o tym, że najczęściej środki te czekają na wykorzystanie przez określony czas. Na tę chwilę niestety prezent w tej formie nie jest dostępny u wszystkich legalnych bukmacherów.

Którzy bukmacherzy mają najlepsze bonusy urodzinowe?

Jeśli zastanawiasz się, jaki jest najlepszy bonus urodzinowy bukmacher GoPlusBet przychodzi z odpowiedzią. To właśnie ten młody serwis oferuje najprostszą, ale i atrakcyjną promocję dla solenizantów. Freebet 25 PLN czeka na odbiór do 7 dni od urodzin. Żeby móc go otrzymać należy w ciągu 30 dni poprzedzających datę urodzin dokonać depozytu za min. 30 PLN i zagrać dowolny zakład. Jeżeli jeszcze nie utworzyłeś konta przypominamy o specjalnym kodzie promocyjnym GoPlusBet, który pozwala wykorzystać również promocję na start.

Nieco mniejszy bonus czeka na graczy TOTALbet. U bukmachera znanego z wysokich kursów uzyskać można 10 PLN. Środki te stają się dostępne w formie freebetu u wszystkich solenizantów, którzy kiedykolwiek dokonali wpłaty na 10 PLN i zagrali jakikolwiek kupon z salda głównego. Jak widać bukmacher nagradza nawet tych, którzy dawno nie odwiedzali jego strony internetowej.

Na podium najlepszych bonusów urodzinowych znajduje się także freebet 20 PLN w Betcris. Jest on jednak dostępny tylko dla graczy, którzy w ostatnich 30 dniach zagrali kupon ze stawką co najmniej 50 PLN. Może to nieco zdemotywować osoby, które są oszczędne w stawkowaniu. Warto jednak docenić, że ten stosunkowo nowy bukmacher dołączył do krótkiej listy serwisów, które oferują tego rodzaju promocję. Atrakcyjna jest także nowa oferta powitalna dostępna z kodem promocyjnym Betcris.

Bonus urodzinowy bukmacherzy 2023

Poniżej przedstawiamy wszystkich bukmacherów, którzy zdecydowali się na zaoferowanie specjalnego bonusu z okazji urodzin swoich graczy.

BukmacherBonusWarunki
TOTALbet10 PLNOferta skierowana do graczy, którzy kiedykolwiek wpłacili 10 PLN oraz zawarli kupon z konta głównego. Freebet ważny jest 7 dni i obowiązuje na zakłady z kursem min. 2.0.
GoPlusBet25 PLNOferta dla graczy, którzy w ciągu 30 dni poprzedzających datę urodzin dokonali co najmniej 1 depozytu na kwotę min. 30 PLN i zagrali dowolny zakład z salda depozytowego. Freebet ważny jest 7 dni i obowiązuje na zakłady z kursem min. 2.0.
Betcris20 PLNPromocja dla klientów, którzy zagrali co najmniej jeden dowolny kupon za minimum 50 PLN w ciągu 30 dni przed urodzinami. Freebet jest do wykorzystania na kuponie AKO z minimum trzema zdarzeniami, z kursem minimalnym każdego zdarzenia na kuponie 1.3.
ForBET20 PLNPromocja dla osób, które dokonały obrotu min. 100 PLN w okresie ostatnich 3 miesięcy. Obrót bonusem wynosi 2x po kursie minimalnym 2.0 - min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.
STS30 PLNWarunki nie są udostępnione. STS informuje, że decyzja o przyznaniu bonusu zależy od Działu Promocyjnego.

Bonus urodzinowy – TOTALbet

Bukmacher oferuje klientom premię w wysokości 10 PLN. W celu odebrania bonusu TOTALbet gracz musi posiadać zweryfikowane konto i być zalogowanym na stronie bukmachera po godzinie 12:00 w dniu urodzin. Solenizant ma 7 dni na wykorzystanie freebetu. Warunkiem do skorzystania z promocji jest dokonanie minimalnego depozytu na kwotę 10 zł, a także zawarcie co najmniej jednego zakładu z salda głównego w historii konta.

Freebet zostanie przyznany w dniu urodzin i może zostać wykorzystany na zawarcie jednego, dowolnego zakładu zawierającego zdarzenie live lub prematch (bez sportów wirtualnych i zakładów systemowych), za jednorazową stawkę z warunkiem minimalnego kursu całkowitego 2.00. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu, a dodatkowym wymogiem jest brak możliwości korzystania z systemu cash-out. Jeżeli jeszcze nie założyłeś konta u tego bukmachera zachęcamy do tego z kodem promocyjnym TOTALbet.

Bonus urodzinowy - Betcris

Od niedawna Betcris posiada bonus urodzinowy, dzięki czemu klienci jeszcze przychylniej patrzą w stronę tego serwisu. Aktywni użytkownicy, którzy spełnili kilka warunków mogą cieszyć się z prezentu w dzień swoich urodzin. Co trzeba zrobić, by otrzymać bonus w Betcris?

 • Zarejestruj się
 • Zweryfikuj swoje konto
 • Zagraj za co najmniej 50 PLN w ciągu 30 dni przed urodzinami
 • Zaloguj się na konto gracza w dniu urodzin

Otrzymany freebet można wykorzystać na kuponie AKO z minimum trzema zdarzeniami, z kursem minimalnym każdego zdarzenia na kuponie 1.3. Oznacza to, że jest on przeznaczony do zakładów SOLO. Pomimo tego aktywni użytkownicy i tak mogą czuć się zadowoleni.

Bonus urodzinowy – Fortuna

Jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce niestety nie przygotował dla swoich klientów promocji urodzinowej. Nie mniej, jednak jeśli mamy ochotę sprawić sobie prezent, to możemy skorzystać z innych ciekawych bonusów. Najciekawiej prezentuje się oczywiście promocja powitalna dostępna z kodem promocyjnym Fortuna. Składa się na nią:

 • Potrójny zakład bez ryzyka 600 PLN (100 + 200 + 300)
 • Bonus bez depozytu 20 PLN
 • Freebet od 1. wpłaty 10 PLN

Dodatkowo na stronie i w aplikacji często pojawiają się dobrze już znane wielu graczom bonusy jak AKO Master czy gra bez podatku.

Bonus urodzinowy – ForBET

Forbet przygotował dla graczy specjalną promocję dla solenizantów, którzy posiadają aktywne konto. Promocja dotyczy osób, które w okresie trzech miesięcy wpłacili co najmniej 100 złotych depozytu i dokonali w tym okresie przynajmniej jednokrotnego obrotu. Ci, którzy jeszcze tego nie uczynili mogą zarejestrować się z wykorzystaniem kodu promocyjnego forBET.

Otrzymany freebet 20 PLN wiąże się z pewnymi zasadami dotyczącymi obrotu:

 • 2-krotny obrót
 • Kurs minimalny kuponu to 2.0
 • Kurs minimalny zdarzenia to 1.20
 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie
 • Czas na obrót wynosi 14 dni

Bonus urodzinowy – STS

STS jako największy bukmacher w Polsce co prawda oferuje bonus urodzinowy, ale oficjalnie nie przedstawia tej informacji. Z naszych informacji wynika, że wielu aktywnych graczy może liczyć na freebet w postaci 30 PLN. Na stronie i w regulaminach nie da się jednak odnaleźć wiadomości o warunkach jego przyznania i obrotu. Sam bukmacher informuje, że ten bonus STS przyznaje tylko zgodnie z decyzją Działu Promocyjnego.

Bonus urodzinowy – Totolotek

Najstarszy bukmacher w Polsce miał do niedawna w swojej ofercie bonus dla graczy obchodzących urodziny. Każdy gracz mógł wziąć udział w promocji, jeśli przed swoimi urodzinami zawarł zakłady w Totolotku. Bonus ten wynosił 25 zł i uruchamiał się za pomocą wpisania kodu, który był wysyłany graczom drogą mailową. Totolotek wynagradzał również graczy, którzy korzystali z jego usług przez dłuższy czas.

Bonus rocznicowy, bo tak się nazywał, był przyznawany klientom z kilkuletnim stażem. Obecnie nowi użytkownicy, którzy zarejestrują konto otrzymają bonus powitalny.

Bonus urodzinowy – LVBET

Jeden z najbardziej rozwijających się bukmacherów w Polsce nie pokusił się dotąd o wprowadzenie bonusu dla klientów, którzy cieszą się ze swoich urodzin. Podobnie jak inne firmy właściciel stawia na bonusy powitalne. Te zaś można otrzymać z naszym kodem promocyjnym LVBET. Co m.in. składa się na tę promocję?

 • Bonus od trzech depozytów do 2 000 PLN
 • Bonus bez depozytu 20 PLN
 • Gra bez podatku przez 33 dni
 • Bonus w aplikacji mobilnej
 • Bonus tylko z kodem promocyjnym

Bonus urodzinowy – ETOTO

Bukmacher, którego ambasadorem jest m.in. Mateusz Borek co prawda nie posiada bonusu urodzinowego, ale oferuje promocję „VIP CLUB”. Jest to dodatek dla najbardziej lojalnych graczy. ETOTO wynagradza osoby, które często odwiedzają stronę, będąc zalogowanym, dokonują regularnie depozytów i sporo obstawiają.

Bukmacher zapewnia, że przygląda się wszystkim użytkownikom i wybiera, kto ma dołączyć do elitarnego grona, jednak jeżeli jesteśmy przekonani, że mamy szansę na dołączenie, to możemy samodzielnie przesłać wiadomość. A dla każdego, kto jeszcze nie założył konto czeka bonus od 3 pierwszych wpłat z kodem bonusowym ETOTO.

Bonus urodzinowy – Betclic

Betclic również stroni od bonusu urodzinowego i skupia się na innych promocjach. Jedną z nich jest bonus cashback w wysokości do 200 zł. W przypadku przegranego pierwszego kuponu bukmacher zwróci nam środki. Aby wypłacić środki bonusowe, musimy obrócić kwotę raz po minimalnym kursie 2.14. Do obrotu nie wliczają się zakłady na gry karciane. Czas na obrócenie to 30 dni od rejestracji konta w Betclic. Warto też sięgnąć po inne ciekawe opcje w Betclic:

 • Multi+
 • Super Kursy
 • My Combi

Bonus urodzinowy – Betfan

Betfan należy do bukmacherów, którzy nie oferują bonusu urodzinowego. Jest to spory minus. Z drugiej zaś strony można zauważyć, że bukmacher, który kojarzony jest z Mariuszem Pudzianowskim skupia się na innych elementach swojej oferty. Jednym z nich jest promocja powitalna, która czeka na graczy, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym Betfan. Jest to 200% od pierwszej wpłaty do 300 PLN.

Bonus urodzinowy - Goplusbet

W GoPlusBet postawiono na świetny bonus urodzinowy. Jest to 25 PLN, które uzyskają gracze, którzy wcześniej spełnią kilka prostych warunków:

 • Minimum 1 depozyt na co najmniej 30 PLN w ciągu 30 dni przed urodzinami
 • Zagranie dowolnego zakładu z konta depozytowego w przeciągu 30 dni przed urodzinami

Warto pamiętać, że freebet ważny jest przez 7 dni. W tym czasie można wykorzystać go na zakłady z kursem minimalnym wynoszącym 2.0. Trzeba przyznać, że jest to jedna z najprostszych promocji urodzinowych wśród wszystkich bukmacherów. Poprzez to warto o niej pamiętać na krótko przed swoim świętem.


Który bukmacher posiada bonus urodzinowy?
Bukmacherami, którzy oferują bonus z okazji urodzin użytkownika są TOTALbet, BetCris, forBET, STS i GoPlusBet.
Ile wynosi bonus urodzinowy?
Bonusy urodzinowe to zazwyczaj freebety w kwotach od 10 do 30 PLN.