BONUS URODZINOWY U POLSKICH BUKMACHERÓW

Bukmacherzy prześcigają się w różnych promocjach, aby zachęcić nowych klientów do korzystania z ich usług. Bez wątpienia bonus od legalnego bukmachera w dniu naszych urodzin to coś pozytywnego i zazwyczaj warunki obrotu takiego bonusu są bardzo korzystne. Podczas rejestracji u bukmacherów wymagane jest podanie daty naszych urodzin, dzięki czemu firma wie, kiedy może nam zaoferować premię. Przeważnie bukmacherzy informują nas o bonusie bukmacherskim poprzez e-mail lub po zalogowaniu się na nasz profil.

BONUS URODZINOWY – TOTALBETBonusy urodzinowe

Bukmacher oferuje klientom premię w wysokości 10 zł freebetu. W celu odebrania bonusu Totalbet gracz musi posiadać zweryfikowane konto w Totalbet i być zalogowanym na stronie bukmachera po godzinie 12:00 w dniu urodzin. Solenizant ma 7 dni na wykorzystanie freebetu. Warunkiem do skorzystania z promocji jest ukończenie 18 roku życia, posiadanie zweryfikowanego konta w Totalbet oraz dokonanie minimalnego depozytu na kwotę 10 zł, a także zawarcie co najmniej jednego zakładu z salda głównego w historii konta.

Freebet zostanie przyznany w dniu urodzin i może zostać wykorzystany na zawarcie jednego, dowolnego zakładu zawierającego zdarzenie live lub prematch (bez sportów wirtualnych i zakładów systemowych), za jednorazową stawkę z warunkiem minimalnego kursu całkowitego 2.00. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu, a dodatkowym wymogiem jest brak możliwości korzystania z systemu cash-out.

Odbieram Bonus Totalbet

BONUS URODZINOWY – BETCRISBonusy urodzinowe

Najnowszy bukmacher na rynku ma w swojej ofercie mnóstwo promocji dla nowych i stałych graczy. Od niedawna BetCris posiada również bonus urodzinowy, dzięki czemu klienci jeszcze przychylniej patrzą w stronę tego serwisu. Aktywni użytkownicy, którzy zarejestrowali konto w BetCris, dokonali depozytu na kwotę co najmniej 50 zł, zawarli dowolny zakład z salda głównego w ciągu 30 dni przed urodzinami na kwotę min. 50 zł i regularnie korzystają z usług, mogą liczyć na prezent urodzinowy w kwocie 20 zł. Freebet jest aktywny przez 3 dni od momentu pojawienia się na koncie gracza.

Bonus urodzinowy BetCris należy wykorzystać na zawarcie zakładu SOLO (przedmeczowy lub live) z minimalnym kursem 1.80, wyłącznie na zdarzenia w: Liga Mistrzów UEFA, Liga Konferencji UEFA, Liga Europy, Liga Narodów, Premier League (Anglia), Championship (Anglia), EFL Cup (Anglia), FA Cup (Anglia), Bundesliga, 2. Bundesliga i DFB Pokal (Niemcy), Serie A, Serie B i Coppa Italia (Włochy), La Liga i Segunda Division (Hiszpania), Ligue 1 (Francja), Primier Liga (Portugalia), Ekstraklasa i 1. Liga (Polska) oraz NBA, EuroBasket (koszykówka mężczyzn), Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn i Plus Liga (siatkówka), Liga Mistrzów (piłka ręczna mężczyzn), NHL (hokej na lodzie mężczyzn) oraz tenisowe US Open (kobiet i mężczyzn).

BONUS URODZINOWY – FORTUNABonusy od bukmacherów z okazji urodzin

Jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce niestety nie przygotował dla swoich klientów promocji urodzinowej. Nie mniej, jednak jeśli mamy ochotę sprawić sobie prezent, to możemy skorzystać z programu lojalnościowego dla stałych klientów, którzy zarejestrowali konto w Fortunie. Punkty FKP, bo o nich tu mowa to nagroda za każdy zagrany kupon. Pojedynczy punkt otrzymuje się za każde postawione 2 złote na kuponie, niezależnie od liczby pozycji i kursów. Przykładowo, gdy zagramy zakład za 50 zł, to nasze konto zostanie zasilone 25 oczkami. W jednym dniu można maksymalnie zdobyć 300 punktów. W celu zagrania zakładu za minimalną stawkę musimy posiadać 280 punktów i analogicznie 2800 FKP to 20 zł, 7000 punktów to równowartość 50 PLN itd. Pamiętajmy, że z końcem roku, czyli 31 grudnia wszystkie punkty są zerowane, dlatego musimy je wykorzystać przed czasem.

BONUS URODZINOWY – FORBETKtóry bukmacher oferuje bonusy urodzinowe?

Forbet przygotował dla graczy specjalną promocję dla solenizantów, którzy posiadają aktywne konto i mają ukończone 18 lat. Promocja dotyczy osób, które w okresie trzech miesięcy wpłacili co najmniej 100 złotych depozytu i dokonali w tym okresie przynajmniej jednokrotnego obrotu. Na szczęście jest dobra wiadomość także dla nowych użytkowników serwisu forBET, którzy zarejestrowali się w okresie siedmiu dni przed lub po swoich urodzinach. Nowi gracze muszą się zgłosić do biura obsługi za pomocą wiadomości e-mail. Osoby, które spełniły odpowiednie warunki, dostaną bonus freebet w wysokości 20 złotych. Obrót bonusem wynosi 2x po kursie minimum 2.0. Kurs pojedynczego zdarzenia, jeśli zdecydujemy się na zakład akumulowany, musi wynosić 1.20. Na wykorzystanie i obrót mamy 14 dni. Warto zaznaczyć, że nie możemy korzystać ze sportów wirtualnych, gier karcianych i zakładów systemowych.

Rejestracja konta w forBET

BONUS URODZINOWY – STSNajlepsze bonusy urodzinowe

STS jako największy bukmacher w Polsce podobnie jak Fortuna również zapomniał o promocji dla osób obchodzących swoje święto. Jest to mały minus, ale bukmacher oferuje swoim graczom inne ciekawe bonusy w postaci freebetów, zakładów bez ryzyka i akcji specjalnych. Jednym z nich jest zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł. Podczas rejestracji w STS wystarczy, że wpiszemy kod promocyjny o nazwie TYPERVIP, a nasz pierwszy zakład w STS będzie zabezpieczony. Ponadto nowe osoby mogą skorzystać z bonusu od trzech depozytów, który łącznie po zsumowaniu wynosi 1500 zł.

BONUS URODZINOWY – TOTOLOTEKBukmacherzy bonusy urodzinowe

Najstarszy bukmacher w Polsce miał do niedawna w swojej ofercie bonus dla graczy obchodzących urodziny. Każdy gracz mógł wziąć udział w promocji, jeśli przed swoimi urodzinami zawarł zakłady w Totolotku. Bonus ten wynosił 25 zł i uruchamiał się za pomocą wpisania kodu, który był wysyłany graczom drogą mailową. Totolotek wynagradzał również graczy, którzy korzystali z jego usług przez dłuższy czas. Bonus rocznicowy, bo tak się nazywał, był przyznawany klientom z kilkuletnim stażem. Obecnie nowi użytkownicy, którzy zarejestrują konto w Totolotku, otrzymają bonus od depozytu 100% do 500 zł. Bonusem dla stałych bywalców strony jest natomiast BetClub i działa on na podobnej zasadzie, co punkty FKP w Fortunie. Zebrane oczka możemy wymieniać na środki do dalszej gry.

BONUS URODZINOWY – LVBET

Jeden z najbardziej rozwijających się bukmacherów w Polsce nie pokusił się dotąd o wprowadzenie bonusu dla klientów, którzy cieszą się ze swoich urodzin. Podobnie jak inne firmy właściciel stawia na bonusy powitalne jak np. 1500 zł przy pierwszym depozycie, 1500 zł przy drugim i 333 PLN w zakładzie bez ryzyka. Bardzo ciekawym bonusem jest freebet o wartości 20 zł. Bonus bez depozytu wymaga 2-krotnego obrotu po kursie minimalnym 2.00. Dla stałych klientów firma przygotowała program lojalnościowy, który przyznaje specjalne punkty najaktywniejszym graczom. 100 LV punktów to równowartość 5 zł. Ilość pkt i wymianę na nagrody możemy sprawdzać w zakładce „LV Punkty”.

BONUS URODZINOWY – ETOTO

Bukmacher, którego ambasadorami są Mateusz Borek, Tomasz Smokowski czy Roman Kołtoń, co prawda nie posiada bonusu urodzinowego, ale oferuje promocję „VIP CLUB”. Jest to dodatek dla najbliższych i najbardziej lojalnych graczy. eTOTO wynagradza osoby, które często odwiedzają stronę, będąc zalogowanym, dokonują regularnie depozytów i sporo obstawiają. Bukmacher zapewnia, że przygląda się wszystkim użytkownikom i wybiera, kto ma dołączyć do elitarnego grona, jednak jeżeli jesteśmy przekonani, że mamy szansę na dołączenie, to możemy wysłać wiadomość e-mail na adres: ligaVIP@etoto.pl

BONUS URODZINOWY – BETCLIC

Betclic również stroni od bonusu urodzinowego i skupia się na stałych promocjach. Jedną z nich jest bonus cashback w wysokości do 200 zł. W przypadku przegranego pierwszego kuponu bukmacher zwróci nam środki. Aby wypłacić środki bonusowe, musimy obrócić kwotę raz  po minimalnym kursie 2.14. Do obrotu nie wliczają się zakłady na gry karciane. Czas na obrócenie to 30 dni od rejestracji konta w Betclic. Ciekawą opcją jest także Multi+. Jest to bonus dla graczy, którzy lubią stawiać kupony AKO. W przypadku, gdy obstawimy 5 zakładów, otrzymamy 5% do wygranej. Najwięcej możemy uzyskać, stawiając na 21 zdarzeń (+120%).

BONUS URODZINOWY – BETFAN

Betfan jako jeden z nowych bukmacherów na naszym rynku nie posiada bonusu dla solenizantów. Jest to spory minus, ponieważ nowe firmy, które uzyskały licencję, powinny walczyć o każdego klienta. W Polsce mamy już ponad 15 legalnych firm bukmacherskich, a w kolejce na uzyskanie licencji czekają już kolejne. Betfan rekompensuje to pokaźnym bonusem od drugiej wpłaty w wysokości 100% do 1000 , zakładem bez ryzyka do 600 i promocjami tymczasowymi, w których pojawia się również opcja gry bez podatku.

Bonus urodzinowy BetCris20 zł
Bonus urodzinowy forBET20 zł
Bonus urodzinowy TOTALbet10 zł
Bonus urodzinowy eTOTODla klientów VIP
Bonus urodzinowy STSDla wybranych klientów
Bonus urodzinowy LVBETDla klientów VIP

Bukmacherami, którzy oferują bonus z okazji urodzin użytkownika są między innymi Totalbet, BetCris i forBET.
Bonusy urodzinowe zazwyczaj nie wynoszą dużo, ponieważ liczy się gest. Zazwyczaj jest to od 10 do 20 złotych w formie freebetów.