Bonusy urodzinowe od bukmacherów

Bonus urodzinowy u bukmacherów to jedna z promocji, która jest szczególnie doceniana przez graczy. Każdy bowiem lubi otrzymywać prezenty w tak wyjątkowy dzień, jak urodziny. Aktualnie bonus bukmacherski w swojej ofercie ma siedmiu bukmacherów.

Bonus urodzinowy bukmacherzy 2024 - ranking

Poniżej przedstawiamy listę wszystkich bukmacherów, którzy mają w swojej ofercie promocyjnej bonus urodzinowy. Aktualnie z tego rodzaju promocji korzysta siedmiu bukmacherów.

BukmacherBonus
GoPlusBet25 PLN
Betters20 PLN
Betcris20 PLN
ForBET20 PLN
TOTALbet10 PLN
LVBET10 PLN
Betfan?
STS?

1. Goplusbet

W GoPlusBet bonus urodzinowy to freebet w kwocie 25 PLN. Uzyskają go gracze, którzy wcześniej spełnią dwa warunki:

 • Minimum 1 depozyt na co najmniej 30 PLN w ciągu 30 dni przed urodzinami
 • Zagranie dowolnego zakładu z konta depozytowego w przeciągu 30 dni przed urodzinami

Warto pamiętać, że freebet jest ważny przez 7 dni. W tym czasie można wykorzystać go na zakłady z kursem minimalnym wynoszącym 2.00. Trzeba przyznać, że jest to jedna z najprostszych promocji urodzinowych wśród wszystkich bukmacherów. Poprzez to warto o niej pamiętać na krótko przed swoim świętem.

gobet freebet urodzinowy

2. Betters

Bukmacher Betters oferuje nieco niższy bonus urodzinowy, wynosi on bowiem 20 PLN. Warto jednak zaznaczyć, że warunki jego otrzymania są prostsze. Jeśli w dzień urodzin, chcemy cieszyć się z freebetu 20 PLN musimy spełnić następujące warunki:

 • Konto musi być zweryfikowane
 • Zgody marketingowe
 • W okresie do 90 dni przed rodzinami należy dokonać min. 1 depozytu i postawić dowolny zakład z salda depozytowego

Otrzymany freebet możemy wykorzystać na kupon SINGIEL lub KOMBI z kursem łącznym min. 1.14. Maksymalna wygrana z freebetu może wynieść 300 PLN.

betters freebet urodzinowy

3. Betcris

Betcris bonus urodzinowy posiada od niedawna. Dzięki temu klienci jeszcze przychylniej patrzą w stronę tego serwisu. Prezent wynosi 20 PLN i jest przyznawany w formie freebetu. Co trzeba zrobić, by otrzymać bonus w Betcris?

 • Posiadaj zweryfikowane konto
 • Zagraj za co najmniej 50 PLN w ciągu 30 dni przed urodzinami
 • Zaloguj się na konto gracza w dniu urodzin

Otrzymany freebet można wykorzystać na kuponie AKO z minimum trzema zdarzeniami, z kursem minimalnym każdego zdarzenia na kuponie 1.30. Oznacza to, że jest on przeznaczony do zakładów SOLO. Pomimo tego aktywni użytkownicy i tak mogą czuć się zadowoleni.

betcris freebet urodzinowy

4. forBET

ForBET przygotował dla specjalną promocję dla solenizantów, którzy posiadają aktywne konto. Promocja dotyczy osób, które w okresie 3 miesięcy wpłacili co najmniej 100 PLN depozytu i dokonali w tym okresie przynajmniej jednokrotnego obrotu. Ci, którzy jeszcze tego nie uczynili mogą zarejestrować się z wykorzystaniem kodu promocyjnego forBET.

Otrzymany freebet 20 PLN wiąże się z pewnymi zasadami dotyczącymi obrotu:

 • 2-krotny obrót
 • Kurs minimalny kuponu to 2.0
 • Kurs minimalny zdarzenia to 1.20
 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie
 • Czas na obrót wynosi 14 dni
forbet bonus urodzinowy

5. TOTALbet

Bukmacher TOTALbet oferuje klientom freebet urodzinowy w wysokości 10 PLN. Co zrobić, aby móc odebrać prezent od TOTALbet?

 • Konto musi być zweryfikowane
 • Gracz musi zalogować się na swoje konto po godzinie 12:00 w dniu urodzin
 • W historii konta musi zostać dokonany depozyt na min. 10 PLN
 • Gracz musi zawrzeć co najmniej jeden zakład z salda głównego w historii konta

Freebet zostanie przyznany w dniu urodzin i może zostać wykorzystany w ciągu 7 dni. Bukmacher zastrzega, że kupon zagrany z freebetu musi być zagrany za jednorazową stawkę z kursem całkowitym min. 2.00. Jeżeli jeszcze nie założyłeś konta u tego bukmachera zachęcamy do tego z kodem promocyjnym TOTALbet.

6. LVBET

W LVBET bonus urodzinowy wynosi 10 PLN. Kod promocyjny powinniśmy otrzymać w dzień urodzin poprzez SMS. Prezent nie jest jednak freebetem, a bonusem, który wymaga 3-krotnego obrotu na kuponach z kursem łącznym min. 1.75.

7. Betfan

Betfan również oferuje bonus urodzinowy. Bukmacher nie podaje jednak, w jakiej kwocie przyznaje bonus. Aby skorzystać z pełnego pakietu bonusów, należy zarejestrować się z kodem promocyjnym Betfan.

8. STS

STS również oferuje bonus urodzinowy dla swoich stałych graczy. Wysokość bonusu jest jednak ustalana indywidualnie, co może powodować pewne niejasności. Przykładowo jeden z moich znajomych otrzymał bonus urodzinowy w wysokości 10 PLN, inny 25 PLN, a ja w ogóle nie zostałem wyróżniony.

Jak działa bonus urodzinowy u bukmachera?

Bonus urodzinowi to zazwyczaj dodatkowe środki na grę w postaci bonusu lub freebetu. Podczas rejestracji u bukmacherów musimy podać datę naszych urodzin. Dzięki temu bukmacher wie, kiedy może przyznać nam bonus urodzinowy.

Gdzie znaleźć bonus urodzinowy?

Zazwyczaj bukmacherzy informują nas o bonusie bukmacherskim poprzez e-mail lub po zalogowaniu się na nasz profil. Jeżeli spełniliśmy warunki bonusu urodzinowego, to powinien on zostać automatycznie dodany na nasze konto.

Jak wykorzystać bonus urodzinowy na zakłady?

Bukmacher warunki wykorzystania bonusu urodzinowego podaje w regulaminie. Jeśli chcemy wykorzystać środki bonusowe, to zazwyczaj musimy dodać do kuponu zdarzenia z określonym kursem minimalnym. Czasem bonus jest również obarczony warunkami obrotu.

Ile wynosi bonus urodzinowy u bukmacherów?

Bonus urodzinowy najczęściej oferowany jest w kwocie od 10 do 25 PLN. Warto również pamiętać, że najczęściej środki te są możliwe do wykorzystania przez określony czas. Na tę chwilę prezent w tej formie niestety nie jest dostępny u wszystkich bukmacherów.

Którzy bukmacherzy mają najlepszy bonus urodzinowy?

Najlepszy bonus urodzinowy na ten moment oferuje bukmacher GoPlusBet. Freebet 25 PLN czeka na odbiór do 7 dni od urodzin. Jeśli chcemy skorzystać z tego bonusu, musimy w ciągu 30 dni przed urodzinami dokonać depozytu na min. 30 PLN i obstawić dowolny zakład. Jeżeli jeszcze nie utworzyłeś konta przypominamy o kodzie promocyjnym GoPlusBet, który pozwala wykorzystać również promocję na start.

Atrakcyjny bonus urodzinowy mają w swojej ofercie również Betcris oraz forBET. Obie firmy przyznają graczom, którzy mają urodziny freebet w wysokości 20 PLN.