Typy Dnia

Turniej Typy Dnia od maja 2017 roku zbiera ciągle rosnącą liczbę Typerów z całej Polski. Wysokie nagrody z pewnością motywują do podawania jak najlepszych, najbardziej przemyślanych typów na dziś i nie tylko. Dzięki temu zyskują na tym również obserwatorzy, szukający ponadprzeciętnych i darmowych typów bukmacherskich.
Najnowsze Typy
Typów 33
1 gru 2023 piątek
Typów 103
30 lis 2023 czwartek
Typów 111
29 lis 2023 środa
Typów 106
28 lis 2023 wtorek
Typów 90
27 lis 2023 poniedziałek
Typów 123
26 lis 2023 niedziela
Typów 121
25 lis 2023 sobota
Typów 97
24 lis 2023 piątek
Typów 71
23 lis 2023 czwartek
Typów 67
22 lis 2023 środa
Typów 33
1 gru 2023 piątek
Typów 103
30 lis 2023 czwartek
Typów 111
29 lis 2023 środa
Typów 106
28 lis 2023 wtorek
Typów 90
27 lis 2023 poniedziałek
Typów 123
26 lis 2023 niedziela
Typów 121
25 lis 2023 sobota
Typów 97
24 lis 2023 piątek
Typów 71
23 lis 2023 czwartek
Typów 67
22 lis 2023 środa
Kupony graczy

Na czym polegają Typy Dnia?
Typy Dnia to turniej stworzony dla graczy bukmacherskich. Codziennie pojawia się wpis, w którym uczestnicy mogą podać maksymalnie dwa typy, z kursem minimalnym 1,5. Na koniec miesiąca, zostaje wyłoniony zwycięzca, który będzie miał najlepszą skuteczność.
Jak często pojawiają się aktualizacje rankingu Typów Dnia?
Aktualizacja rankingu Typów Dnia odbywa się średnio co tydzień.
Jak wziąć udział w Typach Dnia?
By wziąć udział w Typach Dnia, wystarczy podać swój pierwszy typ w odpowiednim wpisie. W przypadku chęci udziału w rywalizacji drużynowej, należy zgłosić zespół pod odpowiednim postem.
Co mogę otrzymać za udział w Typach Dnia?
Nagrody dla najlepszych Typerów danego miesiąca się zmieniają, lecz zwykle do wygrania jest bluza Zawód: Typer i bonusy do legalnych bukmacherów. Pula nagród bonusów w Typach Dnia wynosi 1000 PLN.
Na czym polega Tygodniówka w Typach Dnia?
Tygodniówka polega na tym samym co całe Typy Dnia, lecz trwa tylko przez ostatni tydzień miesiąca. W rywalizacji  “Tygodniówka” o zwycięstwie decyduje: w pierwszej kolejności skuteczność, potem ilość podanych typów w trakcie jej trwania, następnie średni trafiony kurs.
Po jakim czasie otrzymam nagrody z Typów Dnia?
Nagrody staramy się przyznać jak najszybciej, zazwyczaj zajmuje to do tygodnia roboczego.
Co jeśli mój typ się nie odbędzie lub zostanie przełożony?
Jeżeli przełożone spotkanie odbędzie się w ciągu 24 godzin od planowanego czasu rozpoczęcia, typ zostanie zaliczony na dzień, w którym został podany. W innym przypadku typ zostanie zaliczony jako zwrot.
Czy mogę podać kolejny typ jeśli któryś z moich poprzednich tego samego dnia otrzymał status zwrot?
Nie. Każdego dnia można podać maksymalnie 2 typy, niezależnie od ich wyników.
Czy mogę podać 2 typy z tego samego wydarzenia?
Dozwolone jest podanie 2 typów na to samo wydarzenie w przypadku poniższych dyscyplin, nie mogą one jednak dotyczyć tego samego zawodnika: sporty motorowe (żużel, F1 itp), kolarstwo, skoki narciarskie i inne "sporty zimowe", e-sport, lekkoatletyka, pływanie, MMA/pozostałe sporty walki, wydarzenia specjalne jak np. Eurowizja
Ile razy muszę obrócić freebetem z nagrody?
Warunki obrotu freebetem zależą od bukmachera, do którego został on przyznany.
Jaka jest minimalna długość analizy?
W swojej analizie przekaż jak najwięcej szczegółów, aby zachęcić innych użytkowników do zagrania typu. Warto w niej wspomnieć o aktualnej formie zawodników, ważnych absencjach, czy wynikach bezpośrednich między drużynami. Jeżeli analiza będzie zbyt krótka lub nieprzekonująca, poprosimy o poprawę w kolejnych wpisach. Przy kilkukrotnym podaniu słabej analizy typ może zostać niezaliczony, a nawet można otrzymać minusowe punkty do rankingu.

Typy bukmacherskie na dziś i jutro

Po wielkich emocjach związanych z meczami Ligi Mistrzów czeka nas deser, choć dla wieli polskich kibiców wręcz danie główne. Rozegrane zostaną mecze Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy, w których nie zabraknie polskich drużyn. Za kogo należy trzymać kciuki?

Na pierwszy ogień pójdzie Raków Częstochowa. Mistrz Polski zmierzy się na wyjeździe ze Sturm Grazem. Sytuacja Medalików w tabeli jest bardzo trudna. Jeśli nie uda im się wygrać, stracą szanse nawet na awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji. Początek spotkania o godzinie 18:45.

O godzinie 21:00 Legia Warszawa stoczy bój z Aston Villą. Wojskowi w przeciwieństwie do Rakowa znakomicie radzą sobie w europejskich pucharach i są o krok od awansu. Do niego wystarczy im punkt wywalczony w rywalizacji z drużyną z Premier League.

Naturalnie europejskie puchary to nie tylko mecze polskich drużyn. W czwartek nie zabraknie też innych ciekawych pojedynków na czele z Atalanta - Sporting, Liverpool - LASK, czy Besiktas - Club Brugge.

Darmowe typy dnia poparte analizą

Gdy drużyna przygotowuje się do meczu, jej trener przez wiele godzin analizuje grę przeciwnika, żeby zyskać nad nim przewagę i zwyciężyć. Sprawdza ustawienie, stosowane schematy rozegrań oraz boiskowe zwyczaje. Opracowuje plan, który wdrożony przez zawodników pozwoli odnieść całemu zespołowi upragniony triumf.

Podobnie sprawy wyglądają w przypadku graczy przygotowujących typy bukmacherskie. Również niezbędna jest szczegółowa analiza obu zespołów, historia ich spotkań i forma poszczególnych zawodników. Jeśli dodatkowo zrozumiesz również, jak działają zakłady bukmacherskie darmowe typy mogą częściej okazywać się trafione.

Turniej "Typy dnia"

Chętnie służymy wiedzą, która pomaga w typowaniu, ale także umożliwiamy dzielenie się nią innym użytkownikom. Od 2017 r. organizujemy turniej, w którym sportowi pasjonaci podają swoje pewne typy z różnych dziedzin i rywalizują nie tylko o ogranie bukmachera, ale też o wygraną w naszych zawodach.

To prawdziwa kopalnia wiedzy, z której możesz czerpać informacje lub po prostu przyłączyć się do zabawy i sam postarać się znaleźć pewniaki na jutro. Nie ma znaczenia, czy będą to typy piłkarskie, siatkarskie, NHL, czy NBA. Ważne, żeby były poparte analizą bukmacherską oraz dostępne u legalnych bukmacherów. W związku z tym nieważne czy właśnie wykorzystujesz kod promocyjny Fuksiarza, czy grasz w innym serwisie.

Regularnie przygotowujemy ranking typerów z najlepszą skutecznością. Możesz więc nie tylko ograć bukmachera, ale i zyskać w naszym turnieju – podwójny profit! To także doskonały sposób na to, aby sprawdzić swoją skuteczność jeszcze przed zainwestowaniem gotówki w różne typy zakładów bukmacherskich.

U nas porównasz swoje wyniki w stosunku do innych typów na dzisiaj. Sprawdzisz również, jakie podejście pozwala przygotować pewne typy bukmacherskie na dziś.

Średnia liczba dziennych typów w Typach Dnia100
Liczba typerówPonad 120
Najwyższy trafiony kurs w historii28.90
Najdłuższa seria w historii19 trafionych typów

Typy na dziś

Każdy dzień to kolejne typowanie meczy. Na naszym portalu możesz znaleźć propozycje, wybierając dany dzień. Można więc korzystać z podpowiedzi innych. Tym bardziej że są one wzbogacone o analizę. Ta zaś jest kluczem do skuteczności w bukmacherce. Zanim postawisz, przyjrzyj się więc statystykom, formie drużyn i kontuzjom zawodników. Jeśli zaobserwowałeś, że duża ilość osób stawia na dany typ na dziś, może to oznaczać, że ma on sporą szansę na powodzenie. Warto wtedy od razu dodać go do kuponu, zanim kursy spadną.

Opinie innych mogą być pomocne, ale pamiętaj, żeby nie kierować się nimi na ślepo. Typy ekspertów są jak najbardziej okej, jednak każdy ma swoją strategię i podejście do zakładów. Nie rezygnuj ze swojego sposobu gry. Najważniejszy jest zdrowy rozsądek. Szczególnie gdy szukamy zdarzeń, które będą mieć miejsce dzisiaj i pozostało mało czasu do ich rozpoczęcia.

Warto wierzyć swojej intuicji, ale jednocześnie pozostawać otwartym na nowe systemy gry, a także inne rozwiązania na kuponach. Większa różnorodność to często częstsze wygrane. Typy na dziś, którymi dzielą się nasi użytkownicy to zwiększanie wachlarzu możliwości.

Pewniaki na dziś

Po pewnym czasie każdy typer zaczyna zastanawiać się, czy pewniaki naprawdę istnieją. Są nimi określane zdarzenia, które mają duże prawdopodobieństwo powodzenia. Pamiętaj jednak, by nawet takie typy meczy analizować tak samo dokładnie, jak wszystkie pozostałe. Do obstawiania pewniaków warto wykorzystywać bonus u bukmacherów. W Betfanie możemy np. zyskać bonus od depozytu. Ten staje się dostępny po wpisaniu podczas rejestracji kodu promocyjnego Betfan.

Najwięcej propozycji na naszej stronie pojawia się na futbol. Gracze chętnie wrzucają swoje typy piłkarskie na dziś, z których korzystać mogą inni użytkownicy. Wielu z nich może pochwalić się znakomitą skutecznością i passą kolejnych trafionych typów. Podobnie jak najlepsi strzelcy Ligue 1. Korzystanie z ich porad, wiedzy i profesjonalnych typów bukmacherskich to czysta przyjemność.

Typy piłkarskie na dziś to nie jedyne, co znajdziecie na naszej stronie. Użytkownicy strony zawódtyper.pl dzielą się chętnie swoimi przemyśleniami i analizą danych spotkań i to nie tylko w przypadku piłki nożnej. Wiele wpisów i analiz dotyczy pewniaków na jutro z siatkówki, koszykówki, a także piłki ręcznej.

Typy dnia - dostępne zakłady

Od dawna nawet mniej doświadczeni typerzy meczów wiedzą, że typowanie to nie tylko wybranie zespołu lub zawodnika, który wygra spotkanie. Najpopularniejsze mecze to setki rynków. Te mniej popularne nieraz mogą okazać się zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż postawienie na zwycięzcę. To, czy jeden zakład jest pewniejszy od drugiego, zależy w głównej mierze od wybranego zdarzenia.

Rynków dostępnych na różne dyscypliny jest mnóstwo, dlatego każdy powinien znaleźć dla siebie coś atrakcyjnego. I to nie skupiając się na tych absolutnie najpopularniejszych. Nasi redaktorzy przygotowują dla was niemal codziennie typy piłkarskie na dziś. To jednak tylko kropla w morzu potrzeb. W zakładce Typy Dnia znajdziecie dużo więcej atrakcyjnych propozycji, pomysłów i typów na dzisiaj.

Średnia liczba dziennych typów w Typach Dnia100
Liczba typerówPonad 120
Najwyższy trafiony kurs w historii28.90
Najdłuższa seria w historii19 trafionych typów

Typy bukmacherskie 1X2

Postawienie na 1, X lub 2 polega na wybraniu zwycięzcy, lub wytypowaniu remisu. Większość sportów zespołowych to tzw. zakłady trzydrogowe. Trzeba pamiętać, że szansa na remis np. w koszykówce jest znacznie niższa niż w piłce nożnej. Obstawiając warto wziąć pod uwagę dyspozycję zespołów, to, który z nich gra u siebie oraz ewentualne nieobecności.

Obie drużyny strzelą/nie strzelą

Rynek doskonale znany z piłki nożnej. Nieraz jego postawienie jest zdecydowanie lepszym wyjściem niż wskazanie zwycięzcy. W meczu, w którym spotykają się dwa wyrównane zespoły z mocnymi atakami obstawienie, że obie drużyny strzelą nierzadko kończy się sukcesem. Skuteczność może zwiększyć analiza pod kątem ilości strzelanych i traconych bramek oraz formy napastników i defensywy. Np. długa seria bez straconego gola może np. być motywacją do wytypowania, że przeciwnik zakończy mecz bez bramki.

Więcej niż 2.5 gola na mecz

Są takie drużyny, których spotkania obfitują w gole. Mało tego, bo istnieją również ligi, w których bramek pada więcej niż gdzieś indziej. W tym przypadku warto rozpatrzyć typ na powyżej 2,5 gola w meczu. Zazwyczaj jednak trzeba dać zespołom kilka kolejek, by zweryfikować, jak prezentuje się ich taktyka. Zdarza się, że zmiana trenera lub kilka transferów mogą odmienić podejście taktyczne zespołu do meczów.

Atrakcyjna oferta na tego typu rynki znajduje się u bukmachera BetX. Można u niego także typować wyższe wartości. A dla nowych użytkowników przygotowany jest bonus dostępny z naszym kodem promocyjnym BetX. Ponadto u bukmachera dostępne są atrakcyjne typy meczy na dziś.

Typy piłkarskie na precyzyjny wynik meczu

To niezwykle trudny do wytypowania rynek. Każdy, kto obstawiał dokładny wynik meczu wie, że do sukcesu potrzeba wiele szczęścia. Można tu bazować na historii spotkań obu drużyn oraz na obecnej formie. Precyzyjny rezultat to doskonały rynek dla kuponów SOLO, gdzie kurs zdarzenia może być naprawdę wysoki. Konieczna jest jak najszersza analiza przeprowadzona pod wieloma względami. Przydatna może okazać się także... intuicja. Rynek ten jest bogato przedstawiony w Betters. To bukmacher, który zapewnia też atrakcyjny bonus powitalny z kodem promocyjnym Betters. Na stronie znajdziesz również typy piłkarskie na dziś oraz typy piłkarskie na jutro na autorskim blogu aktualizowanym niemal codziennie.

Precyzyjny wynik w grupie

Są to typy bukmacherskie obejmujące kilka precyzyjnych wyników. Oznacza to, że da się obstawić np. na wynik 1-0, 2-0 i 3-0 jednocześnie. Jeżeli w spotkaniu padnie którykolwiek rezultat znajdujący się w danym typie, oznacza to, że okazał się on zwycięski. Kursy są niższe niż w dokładnym wyniku, ale dalej należą do atrakcyjnych. Co ważne nie każdy bukmacher typy na wynik w grupie ma w swojej ofercie. Jednym z nich jest Superbet, który oferuje również szeroki bonus powitalny. Jest on możliwy do zgarnięcia z naszym kodem promocyjnym Superbet. Najczęściej da się ten rynek znaleźć na krótko przed startem meczu.

Typy piłkarskie na faule i rożne

Statystyki dotyczące fauli to ciekawe rozwiązanie w przypadku derbów lub starć faworyta z outsiderem. Często ten drugi musi uciekać się do nieprzepisowych zagrań, które kończą się przerwaniem akcji przez sędziego. Typowanie rzutów rożnych można także brać pod uwagę z uwzględnieniem jednego zespołu lub obu. Warto je rozważyć, szczególnie gdy wszystko wskazuje, że jedna z drużyn będzie często przebywać pod bramką rywala. Interesującym rozwiązaniem może być też wskazanie typu np. mniej niż 3,5 rzutów rożnych w przypadku zespołu, który rzadziej przeprowadza ataki.

Co typować?

Możliwości typowania są niemal nieograniczone, o czym możecie się szybko przekonać, zapoznając z naszymi wpisami. Wiadomo, że najpopularniejsze wciąż są pewniaki na jutro na piłkę nożną. W końcu futbol ma największe grono kibiców na świecie. Nie ograniczamy się jednak tylko do profesjonalnych typów bukmacherskich na piłkę. Osobiście polecamy do zapoznania się z naszymi typami na żużel.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie wiele interesujących propozycji, a także gotowe kupony na dziś. Śledzimy i analizujemy na bieżąco rozgrywki w siatkówkę, koszykówkę, tenis, a także wiele innych dyscyplin. Wszystko po to, żeby przygotować dla was jak najszerszą ofertę i zagwarantować atrakcyjne typy na dzisiaj. W osobnym wpisie przygotowaliśmy dla was typy na hokej.

Jako że wciąż rośnie grono graczy wyszukujących frazy darmowe typy bukmacherskie obstawianie, to właśnie do nich wychodzimy z ofertą i staramy się odpowiedzieć na potrzeby. Jak wiadomo, nie łatwo jest regularnie tworzyć wygrywające kupony, a poszukiwanie statystyk piłkarskich może być nużące. Nie zapomnijcie, że u nas typy na jutro są w pełni darmowe.

Czy typy bukmacherskie są darmowe?

Internet to kopalnia wiedzy także w zakresie zakładów bukmacherskich. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji setki stron, grup i forów, które udostępniają szczegółowe statystyki, typy ekspertów i newsy na temat spotkań i zawodników. Samodzielne szukanie typów jest jednak bardzo czasochłonne i wymaga doświadczenia.

Korzystanie z darmowych typów ma dużo zalet. Do największych plusów należą:

 • Brak opłat
 • Możliwość porównania swoich typów z innymi
 • Duży wybór analiz
 • Oszczędność czasu na sporządzaniu własnych analiz

Zdarza się, że sami bukmacherzy lepiej pozycjonują na swojej stronie te wydarzenia, które cieszą się dużą popularnością. Przykładem jest Betclic. Na najważniejsze mecze typy od razu widoczne są na głównej stronie oraz trafiają do tzw. Super kursów. Dzięki temu można cieszyć się wyższą potencjalną wygraną. Jeśli jeszcze nie założyłeś konta u tego bukmachera i chcesz np. postawić pewniaki w betclic, przypominamy, że najwięcej da się zyskać z kodem promocyjnym Betclic.

Dobrze z tą kwestią poradził sobie również jeden z najstarszych bukmacherów, czyli STS. Dla graczy, którzy na gwałt potrzebują znaleźć najlepsze typy bukmacherskie danego dnia sts typy na dzisiaj przedstawił w formie wyszukiwarki. Zawiera ona opcję filtrowania według dni lub godzin. W praktyce oznacza to, że w sts typy na jutro oraz typy meczy na dziś są na wyciągnięcie ręki.

Najlepsze typy bukmacherskie - porady, jak skutecznie typować

Nasz portal obejmuje analizy, najlepsze typy bukmacherskie na dziś i propozycje typów, przygotowywane przez doświadczonych graczy oraz pasjonatów sportu. Znajdziesz tu również poradniki, promocje organizowane przez zakłady bukmacherskie, typy dnia czy statystyki piłkarskie. Te ostatnie obejmują m.in. listę drużyn najczęściej notujących over 2,5 bramek, remisy, rzuty rożne i kwadranse zdobywanych goli.

Wszystko po to, żeby typowanie meczów było maksymalnie skuteczne. Dzięki czerpaniu analiz od miłośników piłki nożnej oraz wielu innych sportów możemy tworzyć dział gromadzący „pewne” typy bukmacherskie na dziś.

Jeśli potrzebujecie odpowiedzi na pytania związane z tym, jak działają konkretni legalni bukmacherzy z Rankingu Bukmacherów forum nie zawsze będzie najlepszym wyborem. Często takie strony są pełne niesprawdzonej wiedzy oraz osób, które oferują najbardziej trafne typy bukmacherskie za pieniądze, zamiast wstawiać darmowe typy. Z myślą o takich osobach stworzyliśmy nasze poradniki.

Znajdziecie w nich wskazówki na temat rodzajów zakładów, systemów bukmacherskich, pojęć wykorzystywanych w obstawianiu i wiele innych informacji związanych z bukmacherką. Pewne typy oraz niektóre mecze nigdy nie są dobrym wyborem. U nas dowiesz się, jakich spotkań unikać, a także, na czym warto się skupić, przygotowując analizy bukmacherskie. Przekonacie się też, jak aktywnie działa nasze darmowe typy bukmacherskie forum.

Typy meczów na dziś

Na naszej stronie znajdziecie typy meczów nie tylko z najpopularniejszych lig europejskich. W końcu to na niespodziankach najlepiej się zarabia, a takowe często przytrafiają się w przypadku bardziej egzotycznych rozgrywek. W dobie powszechnego dostępu do informacji rośnie grono użytkowników, którzy zgłębiają wiedzę i analizują mało popularne spotkania i ligi, szykując dla nas typy meczów na dziś. A wszystko to, żeby kumulować wygrane i zwiększać swój bankroll.

Każdego dnia mamy do czynienia z różnymi typami meczów na dziś. Obstawianie europejskich pucharów, czy rozgrywek pucharowych różni się mocno od spotkań typowo ligowych. Jeszcze inaczej wygląda sytuacja w przypadku wielkich turniejów, jak mistrzostwa Europy, czy mistrzostwa świata. W tym przypadku również trzeba mieć na uwadze wiele innych aspektów, a analiza powinna być podparta szczegółową wiedzą o aktualnych zdarzeniach, jak kontuzje, forma, czy atmosfera w drużynie.

Naturalnie na naszej stronie internetowej poza piłką nożną znajdziecie także inne typy meczów, jak choćby żużlowe, siatkarskie, czy koszykarskie. Nie można w końcu ograniczać się jedynie do obstawiania piłki nożnej. Atrakcyjne typy na jutro to przede wszystkim propozycje zróżnicowane jeśli chodzi o dyscyplinę.

Średnia liczba dziennych typów w Typach Dnia100
Liczba typerówPonad 120
Najwyższy trafiony kurs w historii28.90
Najdłuższa seria w historii19 trafionych typów

Typy ekspertów

Spośród typów dnia znaleźć można również typy ekspertów. U każdego uczestnika można zauważyć skuteczność wyrażoną w procentach. To może pozwolić nam określić, czy dany typer jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie. Warto pamiętać, że wysoka skuteczność ma duże znaczenie dopiero przy kilkudziesięciu oddanych typach. Nietrudno jest stać się nim, obstawiając tylko pewniaki na dziś po niższych kursach.

Eksperci biorą pod uwagę niespodzianki, jakie mogą wydarzyć się w danych meczach, jednak nie bazują wyłącznie na intuicji. Prowadzą liczne analizy, podparte statystykami i wieloma danymi. W ten sposób są w stanie oferować najlepsze typy bukmacherskie na dziś piłka nożna, a także wiele propozycji na inne sporty, jak tenis, hokej, siatkówka, czy koszykówka.

Najpopularniejsze typy bukmacherskie

Niektóre z typów powtarzają się bardzo często. Mowa jest głównie o rynkach, które można łatwo zweryfikować za pomocą ogólnie dostępnych statystyk. Czego zatem tyczą się popularne typy?

 • Zwycięzca meczu
 • Ilość bramek
 • Oba zespoły strzelą gola
 • Żółte kartki

Typy dnia 100% skuteczności - jakie typy bukmacherskie wybierać?

Trudno jest bezbłędnie obstawiać przez dłuższy czas. Nawet fart początkującego kiedyś przemija. W związku z tym najlepiej jest od razu obrać strategię, która będzie nam pasować. W jej ramach warto zastanowić się nad ulubionymi sportami, a nawet tylko rozgrywkami. Wykorzystanie naszej wąskiej wiedzy pozwoli na osiągnięcie zadowalającej skuteczności podczas typowania meczy. O czym jeszcze pamiętać podczas obstawiania?

 • Obstawiaj te sporty, na których się znasz - dodaj do swojego kuponu tylko typy na sporty i rozgrywki, które są Ci znane. Jeśli tak nie jest, to w pierwszej kolejności postaraj się zajrzeć do statystyk lub nawet zasad danej dyscypliny.
 • Wybierz najlepszego bukmachera - dla każdej dyscypliny da się znaleźć bukmachera, który ma najlepszą ofertę na rynku. I to właśnie w takich serwisach obstawiaj. To może zapewnić Ci atrakcyjne kursy oraz bonusy dotyczące ulubionego sportu.
 • Zapoznaj się z całą ofertą - przejrzyj wszystkie rynki dostępne na dane spotkanie. Możliwe, że niektóre z nich będą miały wyższe kursy niż podstawowe rynki dotyczące zwycięzcy meczu.
 • Śledź statystyki - analizuj wszystkie dostępne statystyki. Szczególnie te dotyczące ostatnich meczów oraz bezpośrednich starć najbliższych przeciwników. To pozwoli Ci zweryfikować czy dany typ może okazać się skuteczny.
 • Zwróć uwagę na fazę sezonu - Twoje typy powinny być uzależnione od fazy sezonu i tego, o co walczą drużyny. Może się zdarzyć, że pod koniec sezonu część zespołów nie ma już szans na sukces.

I na koniec pamiętaj, aby unikać płatnych grup na Facebooku, Telegramie, Instagramie itp., gdzie przedstawiana jest 100-procentowa skuteczność. Najbardziej trafne typy bukmacherskie po prostu nie istnieją. Bukmacherka to trudna dziedzina, w której ciężko wyjść na plus w dłuższej perspektywie, dlatego nie daj się zwieść naciągaczom, którzy oferują tzw. pewniaki na dziś. Lepiej zaufać sobie lub użytkownikom, którzy codziennie za darmo wrzucają typy dnia na naszą stronę. Więcej szczegółów o oszustach i niebezpieczeństwach związanych z płatnymi typami znajdziesz w naszym artykule matematyczne kupony bukmacherskie - jak oszuści wykorzystują naiwność ludzi?

Typy na jutro

Typerzy meczów obstawiający zakłady bukmacherskie mogą wybierać zdarzenia sportowe, które odbywają się w różnych dniach tygodnia. W bukmacherce kluczowym czynnikiem jest analiza i szczegółowe dane na temat wybranego meczu. Typy na jutro dają nam możliwość dogłębnego przeanalizowania spotkań i wyszukania najświeższych informacji na temat danych meczów, które chcemy umieścić na kuponie.

W momencie, gdy przymierzamy się do analizy bukmacherskiej i wyszukiwania pojedynków, to warto skorzystać z oficjalnych stron klubów i forów, na których znajdziemy garść statystyk odnośnie np. składów, h2h, tabeli i innych trendów dotyczących wydarzeń sportowych.

Te czasami prezentowane są w serwisach bukmacherskich. Doskonałym przykładem jest LVBET. Wyróżnia się on na tle konkurencji pod kątem statystyk oraz atrakcyjnymi bonusami. Można z nich skorzystać dzięki wprowadzeniu podczas rejestracji kodu promocyjnego LVBET.

Pewniaki na jutro

Obstawianie zdarzeń, które zaczną się jutro, dają nam większą szansę na skuteczność. Dzięki temu, że nie nagli nas czas, możemy dokładniej sporządzać analizy bukmacherskie na dany mecz. Warto pamiętać, że po znalezieniu interesującego nas typu najlepiej jest od razu go obstawiać. Zaczekanie na następny dzień może spowodować, że kurs spadnie. Bukmacherem, który zaś oferuje typowanie wyników oraz jedne z najlepszych kursów jest TOTALbet. Dodatkowo oferuje on różnorodny bonus z kodem promocyjnym TOTALbet.

Typy bukmacherskie - kupony

Potwierdzeniem zawartego zakładu jest kupon. Nazwa wzięła się jeszcze z czasów, gdy mogliśmy obstawiać tylko u stacjonarnych bukmacherów. Wydruk z systemu od razu kojarzy się z kuponem lub po prostu paragonem. Dziś obstawiając przez internet, mamy na bieżąco podgląd każdego z zakładów. Przeglądać więc możemy te, które są:

 • Aktywne
 • Wygrane
 • Przegrane

Niektórzy bukmacherzy jak STS dodatkowo udostępniają wgląd w statystyki. Dzięki temu możemy sprawdzić, jak często udaje nam się wygrać oraz, która dyscyplina przynosi nam największe zyski. Na początku przygody z tym bukmacherem warto wykorzystać bonus. Aby pozwolił nam on zwiększyć szanse na wygrane, należy wpisać podczas rejestracji kod promocyjny STS.

Jak działają kupony bukmacherskie?

Potwierdzeniem zawarcia zakładów sportowych są kupony bukmacherskie. Wyglądają one dość podobnie u każdego bukmachera. Zarówno u tych doświadczonych, jak i nowszych na rynku. Podobnie pewnie będzie w Bwin, gdy ten już na dobre pojawi się z ofertą. Gdy tak będzie, to poinformujemy również o tym, jaki jest kod promocyjny Bwin.

W punktach stacjonarnych gracze najpierw zaznaczają na specjalnym formularzu numery zdarzeń, a następnie pracownik tworzy z tego kupon bukmacherski w formie papierowego wydruku. W przypadku obstawiania najpopularniejszą metodą przez Internet, nasz kupon bukmacherski będzie zapisany w formie elektronicznej.

Rodzaje kuponów bukmacherskich

 • Kupon pojedynczy (SOLO, singiel) – jest to zakład zawierający tylko jedno zdarzenie. Wygrana z takiego zakładu jest obliczana według wzoru: wygrana = kurs x stawka (po odliczeniu 12% podatku).
 • Kupon akumulowany (AKO, COMBI, akumulator) – składa się z co najmniej dwóch zdarzeń do kilkunastu w zależności od limitu danej firmy bukmacherskiej. Taki kupon bukmacherski jest wygrany w momencie prawidłowego wytypowania wszystkich spotkań. Wygraną obliczamy według wzoru: wygrana = kurs1 x kurs2 x kurs3... x stawka (po odliczeniu 12% podatku).
 • Kupon systemowy (SYSTEM, blokowy) – jest to zakład składający się z pojedynczych meczów, które możemy ułożyć w różnych kombinacjach np. 4 z 6, 2 z 4, 5 z 7 itd. W tym przypadku musimy trafić jakąś część spotkań, aby liczyć na jakąkolwiek wypłatę. W momencie wytypowania wszystkich zdarzeń dostajemy całą wygraną.

Zdarza się, że niektórzy bukmacherzy oferują jeszcze 4. rodzaj kuponu. Przykładem jest Fortuna i kupon bezpieczny. Tworząc go, można zabezpieczyć się na wypadek sytuacji, w której jedno ze zdarzeń w AKO nie wejdzie. Najlepszym sposobem na sprawdzenie jakie typy buk ten oferuje, jest rejestracja z kodem promocyjnym Fortuna.

Na stronach internetowych i grupach o tematyce bukmacherskiej często możemy zauważyć graczy, którzy wrzucają swoje kupony na dziś. U polskich bukmacherów granie singli jest mało opłacalne, chyba że dysponujemy sporym budżetem, dlatego kupony na dziś bardzo pomagają w wybraniu spotkań, które mają duże prawdopodobieństwo trafienia i tym samym zwiększając nasz całkowity kurs na kuponie.