Typy dnia

TYPY NA DZIŚ - Sprawdź:

PRZYPIĘTE POSTY:

Najczęściej zadawane pytania

Jak wziąć udział w rywalizacji? Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w konkursie indywidualnym, wystarczy zapisać się na naszą stronę za pośrednictwem wtyczki Facebook. Aby tego dokonać, wejdź w aktualny post Typów Dnia, a w miejscu na dodawanie komentarzy kliknij w małą ikonkę Facebooka (białe “F” na niebieskim tle”) obok “Connect with:”. Jeśli masz problemy z połączeniem się, zgłoś się do nas na Messengera (kontakt poniżej).

Zapisu do konkursu dokonujesz automatycznie po dodaniu swojego pierwszego typu. Przed przystąpieniem do turnieju, koniecznie zapoznaj się z pełnym regulaminem.

 

O co chodzi z turniejem drużynowym?

Nasz system działa na zasadzie wyścigów Formuły 1 – uczestnik zbiera punkty na swoje konto indywidualne, ale również dla drużyny. Aby drużyna liczyła się w klasyfikacji końcowej, obaj członkowie grupy muszą podać po minimum 20 typów (jeśli jeden z nich będzie miał 19 lub mniej, automatycznie drużyna nie jest klasyfikowana na koniec miesiąca).

 

Jak wziąć udział w turnieju drużynowym?

Zapisy przeprowadzane są co miesiąc. Zaczynają się kilka dni przed zakończeniem miesiąca, a kończą zazwyczaj 3-6 dnia nowego miesiąca. Aby dokonać zapisu, należy wejść do specjalnego posta z zapisami (znajdują się one w zakładce Typy Dnia) i postępować według zawartych tam prostych wskazówek.

 

Od jakich bukmacherów można podawać kursy?

Kursy podajemy od legalnych bukmacherów. Akceptujemy następujących: Fortuna, Totolotek, ForBET, LVBET, E-Toto, STS, Milenium, Superbet, Totalbet.

 

Od której godziny można podawać swoje typy?

Codziennie o godzinie 21:00 pojawia się nowy post z Typami Dnia. Jeśli jest po tej godzinie a nadal nie ma nowego posta, prosimy to zgłosić na Messengera (kontakt poniżej).
Ponadto proszę pamiętać, że typy podajemy maksymalnie do 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

 

W jaki sposób liczone są punkty do klasyfikacji typerów?

W naszym konkursie pod uwagę bierzemy kilka aspektów. Najważniejszym jest skuteczność – każdy procent skuteczności to 3 punkty do rankingu. Dużą wagę przywiązuje się również do wysokich kursów – za trafienie najwyższego kursu wśród wszystkich uczestników, otrzymasz aż 20 punktów do klasyfikacji! Równie ważne jest by notować długie serie zwycięskich typów. Jeśli trafisz 10 typów z rzędu – otrzymasz ekstra 35 punktów!

Punkty w drużynówce pochodzą z sumy punktów obu członków w rywalizacji indywidualnej. Na przykład: gracz A ma 175 punktów a gracz B, który jest z nim w drużynie, ma 205 punktów, więc jako drużyna mają 380 pkt.

 

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas na Messengera

Czekamy na Twoje pytanie
Skontaktuj się

 

TYPY DNIA – Historia

Turniej “Typy Dnia” od maja 2017 roku zbiera ciągle rosnącą liczbę Typerów z całej Polski. Wysokie nagrody z pewnością motywują do podawania jak najlepszych, najbardziej przemyślanych typów każdego dnia, dzięki czemu zyskują na tym również obserwatorzy, szukający ponadprzeciętnych i darmowych typów bukmacherskich. Chcesz poczuć nutkę adrenaliny? A może jesteś fanem sportu i jeszcze przed meczem jesteś w stanie przewidzieć kto będzie lepszy? Granie u bukmachera istnieje od zarania dziejów, ponieważ oferuje graczom adrenalinę i świetną zabawę! Wbrew pozorom nie tylko szczęście zapewniają zwycięstwo, ale przede wszystkim duża wiedza o sporcie, znajomość statystyk oraz bieżąca obserwacja i analiza drużyn.

Sprawdź również zakładkę BONUSY BUKMACHERSKIE BEZ DEPOZYTU

Graj legalnie i odpowiedzialnie! Hazard może uzależnić.