TYPY DNIA

Zapisz stronę w zakładce na przeglądarce i bądź na bieżąco z najlepszymi Typerami!

TYPY NA DZIŚ - Sprawdź:

PRZYPIĘTE POSTY:

Chcesz poczuć nutkę adrenaliny? A może jesteś fanem sportu i jeszcze przed meczem jesteś w stanie przewidzieć kto będzie lepszy? Gra u bukmachera czy też popularne obstawianie istnieje od zarania dziejów, ponieważ oferuje graczom adrenalinę i świetną zabawę! Wbrew pozorom nie tylko szczęście zapewniają zwycięstwo, ale przede wszystkim duża wiedza o sporcie, znajomość statystyk oraz bieżąca obserwacja i analiza drużyn. Do tego konieczna jest znajomość zasad, regulaminów gier. Na stronie znajdziesz szczegółowe analizy zespołów, zestawienie szans, Typy Dnia, typy na dziś, typy na jutro a w nich nierzadko zawarte newsy i ciekawostki ze świata sportu! Wejdź do gry, poczuj smak prawdziwej zabawy i rywalizacji!

TYPY NA DZIŚ

Konkurs “Typy Dnia” od maja 2017 roku zbiera ciągle rosnącą liczbę Typerów z całej Polski. Wysokie nagrody z pewnością motywują do podawania jak najlepszych, najbardziej przemyślanych typów każdego dnia, dzięki czemu zyskują na tym również obserwatorzy,  szukający ponadprzeciętnych i darmowych typów bukmacherskich. Aktualizacja wyników odbywa się kilka razy w miesiącu, co ułatwia obserwatorom wybór typerów, którym warto się przyjrzeć. Konkurs może posłużyć nie tylko w celu pozyskiwania typów na swój kupon, ale także jako możliwość wymiany ciekawymi informacji sportowych, dzięki zawartym analizom tekstowym.

TYPY DNIA – REGULAMIN

Zapisując się do konkursu drużynowego automatycznie bierzesz udział również w turnieju indywidualnym. Zasada działania systemu tak jak w wyścigach Formuła 1 – czyli uczestnik zbiera punkty dla siebie i dla drużyny.

Skrócony regulamin konkursu brzmi następująco:
-Podajemy typy z uzasadnieniem (opisem)
-Codziennie o godzinie 21:00 pojawia się nowy post do typowania na kolejny dzień
Minimalny kurs typów: 1,50, Maksymalny: brak
-Uczestnik podaje dziennie do maksymalnie dwóch typów (na różne wydarzenia)
-Konieczne jest podanie co najmniej 20 typów miesięcznie by liczyć się w walce o nagrody. Maksymalnie 45 typów
-Typy podajemy maksymalnie do 30 min przed rozpoczęciem wydarzenia
-Kursy pobieramy od legalnych bukmacherów: Fortuna, Totolotek, STS, Milenium, ForBET, LVBET, E-Toto

Sprawdź również zakładkę BONUSY BUKMACHERSKIE BEZ DEPOZYTU gdzie znajdziesz łącznie 60 PLN na start za rejestrację na trzech legalnych bukmacherach.

Graj legalnie i odpowiedzialnie! Hazard może uzależnić.