Fortuna jest jednym z legalnych bukmacherów o największym zasięgu na polskim rynku. Posiada on rzeszę zwolenników, którzy codziennie zawierają u nich tysiące kuponów. Bukmacher wciąż jednak prowadzi na szeroką skalę działania mające na celu zapewnienie mu nowych użytkowników. Oferta promocyjna tej firmy pozostaje jedną z najlepszych. Jej zasięg można dodatkowo rozszerzyć, wprowadzając najlepszy kod promocyjny fortuna o treści TYPERVIP. Kod bonusowy Fortuna zapewnia 830PLN dla nowych klientów!

 

Kod bonusowy FORTUNATYPERVIP
Bonus bez depozytu20 PLN
Freebet od 1. wpłaty10 PLN
Zakład bez ryzyka600 PLN
Bonus od 2. depozytu50% do 200 PLN
Czy jest aplikacja?TAK

Bonus Powitalny Fortuna Bez Depozytu 20 PLN

Odbieram Bonus

W Fortunie nowi gracze zyskują aż 20 zł na grę bez depozytu. Nawet jeśli aktualnie nie posiadamy środków na koncie gracza, Fortuna umożliwia przetestowanie swojej oferty i rozpoczęcie typowania na długo przed wpłaceniem pierwszej kwoty. Lista zalet promocji, jaką jest bonus powitalny Fortuna, jest naprawdę imponująca. Chociaż na pierwszy rzut oka 20 zł nie wydaje się dawać dużego pola do popisu, to już jeden wygrany dobry kupon może kilkakrotnie pomnożyć wspomnianą kwotę. W ten sposób otwiera się prosta droga do stałej strategii. Promocja Fortuna bez depozytu nie ogranicza jednak innych przywilejów dla graczy.  Możemy z powodzeniem skorzystać również z mechanizmu cashout Fortuny. Realizujemy wówczas pewny zysk, rezygnując z niepewnego rezultatu. Uzupełnieniem bonusu powitalnego bez depozytu jest w Fortunie zakład bez ryzyka oraz freebet od 1. depozytu. Cashback dotyczy kwoty 600 zł z gwarancją zwrotu środków na wypadek porażki, natomiast freebet za pierwszy dokonany depozyt wynosi 10 PLN w formie punktów FKP.

✔️Kod Promocyjny Fortuna: TYPERVIP

Kod promocyjny Fortuna – bukmacher dodatkowo oprócz aplikacji na Androida lub iOS ma także bogatą ofertę na gry i zakłady przedmeczowe oraz rozgrywki na żywo. Oferuje również system cashout, czyli zamykanie zakładów przed czasem w celu zmniejszenia ryzyka przegranej. Poza przelewem bankowym, depozytu można dokonać także korzystając z:

 • karty bankowej,
 • systemu PayU,
 • Tpay,
 • BLIK..

Dokonując procesu rejestracji warto wykorzystać kod promocyjny Fortuna. Dzięki niemu odbierzemy zakład bez ryzyka Fortuna, zakład bez depozytu Fortuna oraz freebet Fortuna od pierwszego depozytu. Jak z nich skorzystać? Wystarczy w formularzu rejestracyjnym do założenia konta podać kod promocyjny TYPERVIP w polu przy danych osobowych. Wówczas zostaną odblokowane dodatkowe funkcjonalności dla poszczególnych promocji.

Zakład Bez Ryzyka 600 PLN w Fortunie

 1. Załóż iKonto w Fortunie ze specjalnego linku,
 2. Aktwyuj bonus w zakładce „Moje bonusy” po zalogowaniu się na konto gracza,
 3. Dokonaj swojego pierwszego depozytu,
 4. Maksymalna wysokość bonusu bez ryzyka Fortuna to 600 PLN,
 5. W terminie 5 dni zawrzyj dowolny zakład (z wyłączeniem zakładów na Sporty Wirtualne, Gry Karciane, Hit Dnia, Superoferta i Ekspert+),
 6. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz wygraną,
 7. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki.
Bonus bez depozytu Fortuna

Zakłady bez ryzyka w Fortunie opierają się na niezwykle atrakcyjnych zapisach regulaminowych. U innych firm warunki obrotu czasami przesłaniają sens tworzenia tego typu promocji. Bonus na start Fortuna proponuje graczom niewysokie warunki konieczne do wypłaty środków na konto. W przypadku zakładu bez ryzyka na 600 zł, jaki dają promocyjne kody Fortuna, wymagany jest jednokrotny obrót cashbacku. Najważniejsze – bez  ustalania kursu minimalnego. Zatem jeśli przy pierwszym obstawieniu graczowi podwinie się noga, ma on bardzo duże szanse na pełny zwrot kosztów stawki zakładu.

Freebet 10 PLN Fortuna tylko z kodem promocyjnym

Tylko przy założeniu konta przez naszą stronę gracze uzyskają freebet o wartości 10 PLN przy pierwszej wpłacie. Przejście do formularza rejestracyjnego następuje po kliknięciu specjalnego linku. Następnie na ekranie pojawi się pierwsza strona, na której uzupełniamy podstawowe dane i zaznaczamy zgodę na komunikację SMS lub e-mail. Powinien też znajdować się kod promocyjny TYPERVIP, jednak jeśli pole „kod promocyjny” jest puste, należy go wpisać własnoręcznie. W przeciwnym wypadku po aktywacji konta nie uzyskamy dodatkowych benefitów w postaci bonusu bez depozytu, zakładu bez ryzyka i wspomnianego freebetu 10 PLN.

Freebet w Fortunie przyznawany jest w postaci punktów FKP. To oznacza, że wykorzystanie otrzymanych środków po pierwszym depozycie następuje w momencie, gdy zaznaczymy opcję płatności punktami podczas tworzenia dowolnego kuponu. Dlaczego dowolnego? Ponieważ Fortuna maksymalnie ułatwiła graczom warunki obrotu pakietem powitalnym i wszystkie dostępne bonusy w Fortunie podlegają wyłącznie 1-krotnemu obrotowi bez wymogów odnośnie do wysokości kursu oraz liczby zdarzeń! 

Najlepsza Aplikacja Mobilna

Zdaniem członków grupy Zawód: Typer Fortuna posiada najlepszą aplikację mobilną – w wersjach na iOS oraz na Androida. Działa ona bez zarzutu i zacinania się nawet na starszych urządzeniach. Aby zainstalować aplikację Fortuna na system Android, należy wejść na oficjalną stronę bukmachera. Na samej górze pojawi się baner informujący o możliwości pobrania i zainstalowania apki. Podczas instalacji należy pamiętać o zaakceptowaniu możliwości uruchamiania oprogramowania z zewnętrznych źródeł. Opcję tą można odblokować w menu ustawień Twojego urządzenia mobilnego. Najczęściej jest ona dostępna w zakładce „Bezpieczeństwo”. Aplikacja Fortuna nie jest wspierana przez serwis Google Play ze względu na politykę związaną z hazardem, dlatego nowi gracze mogą być początkowo zdziwieni, że nie mogą pobrać aplikacji tak jak zwykle. Jeśli masz już zainstalowaną aplikację na swoim telefonie, wykorzystaj swoje dane logowania z tradycyjnej witryny internetowej.

Użytkownicy systemu iOS całą operację mogą przeprowadzić zdecydowanie łatwiej, ponieważ aplikacja jest dostępna bezpośrednio w App Store. Warto dodać, że do prawidłowego funkcjonowania Fortuna app na systemie iOS wymagane jest oprogramowanie przynajmniej w wersji 6.0. W przypadku starszych urządzeń może działać wolniej. Każdy nowy użytkownik aplikacji może również utworzyć konto bez wchodzenia na oficjalną stronę. Wpisanie kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym odblokuje wszystkie aktualne bonusy, które są dostępne także na tradycyjnej witrynie. Jakie są najważniejsze zalety aplikacji mobilnej?

 • Szeroka oferta live,
 • Możliwość wykorzystania promocji, w tym bonusu od pierwszego depozytu,
 • Dostęp do statystyk,
 • Logowanie odciskiem palca,
 • Powiadomienia PUSH,
 • Sporty wirtualne,
 • Strefa Typera,
 • Funkcja match-tracker,
 • Szybkie zakłady,
 • Live streaming.

Wpłaty w punkcie naziemnym Fortuna i Online

Doładowanie konta (iKonta) w punkcie gotówką przebiega w sposób prosty i szybki:

 1. Należy przygotować swój numer Klienta:
  – na karcie FKP numer ten znajduje się na odwrocie karty i zaczyna się od cyfry 3
  – Online: wejdź na swoim koncie online do zakładki Ustawienia -> Zmiana danych –  numer znajduje się pod pozycją “Numer klienta/karty” i zaczyna się od cyfry 9,
 2. Udać się do punktu Fortuny i poprosić pracownika o doładowanie konta,
 3. W celu weryfikacji pracownik poprosi o wylegitymowanie się dowodem osobistym i podanie kilku losowych znaków z hasła,
 4. Pieniądze pojawią się na koncie niemal natychmiast, bez żadnych dodatkowych opłat czy prowizji.

Jeśli zaś chodzi o stronę online Fortuny to bukmacher oferuje błyskawiczne wypłaty, dzięki którym środki na twoim koncie znajdą się do 15 minut od zażądania wypłaty.

Jak grać Maxikombi na Fortunie?

Bonus na start Fortuna można wykorzystać na różne typy zakładów. Gracze zwykle decydują się na kupony pojedynczego lub akumulowanego, podczas gdy bukmacher umożliwia także skorzystanie z zakładu systemowego. Zagranie Maxikombi w Fortunie oznacza zawarcie kuponu, w którym na jednym blankiecie zakładowym znajduje się do kilkunastu zdarzeń podzielonych na grupy. Główną zaletą Maxikombi w Fortunie pozostaje elastyczność w wypłatach wygranych. Promocja nie ogranicza listy zwycięzców wyłącznie do osób, które poprawnie obstawiły wszystkie zdarzenia. Nawet jeśli kilka zdarzeń na kuponie poniosło porażkę, nie oznacza to jeszcze porażki!

W jakich godzinach zagrasz w punkcie stacjonarnym?

Standardowe (nie licząc świąt/dni wolnych ustawowo) godziny otwarcia punktów naziemnych Fortuna w roku 2022:

fortuna godziny otwarcia

Lokale stacjonarne wciąż pozostają popularną aktywnością w świecie typowania. Fortuna posiada największą sieć punktów stacjonarnych, które różnią się między sobą godzinami otwarcia. Uśrednioną godziną otwarcia lokalu Fortuna dla całej Polski staje się 9.00. Jedynie w poniedziałek sam bukmacher odpoczywa po całym tygodniu, otwierając punkty stacjonarne o godzinie 10. Lokale fizyczne umożliwiają pełniejszy wymiar kontaktu z zakładami. Można tu również poznać ciekawe osoby o podobnej pasji, a także śledzić najważniejsze wydarzenia sportowe.

Kod Promocyjny Fortuna 20 PLN + 10 PLN + 600 PLN + 200 PLN

Widać wyraźnie, że bukmacher Fortuna oferuje bardzo wysoki poziom promocji merytorycznych, a nie jedynie ciekawych zachęt marketingowych. Na stronie zawodtyper.pl można założyć konto w formularzu rejestracyjnym, wpisując jednocześnie kody Fortuna. Odblokowują one quartet atrakcyjnych narzędzi dla nowych graczy na łączną kwotę 830 złotych. Zakład bez depozytu, cashback, freebet oraz bonus na start Fortuna od drugiego depozytu do wartości 200 zł – te wszystkie promocje sprawiają, że u bukmachera Fortuna naprawdę warto mieć konto. 20 PLN + 10 PLN + 600 PLN + max. 200 PLN. Tyle jest do zgarnięcia przy przechodzeniu rejestracji konta gracza. Bukmacher Fortuna zachęca również do skorzystania z kodów promocyjnych, jak na przykład TYPERVIP. Pozwala on na osiąganie pierwszych zysków bez obawy o utratę środków prywatnych.

Fortuna z wyższymi limitami

Bukmacher w listopadzie 2017 roku podwyższył limity wygranych! Niezależnie ile wydarzeń umieścisz na kuponie i za jaką stawkę zagrasz, możesz zgarnąć nawet 601 000 złotych!

Wprowadzając 600 000+ Fortuna staje się liderem polskiego rynku pod względem maksymalnej możliwej do wygrania kwoty. Do tego momentu maksymalna wygrana uzależniona była od włożonej stawki i liczby zdarzeń a największa nagroda za dobre typowanie wynosiła 30.000 PLN. Teraz to aż 601.000!

Legalny Bukmacher Fortuna

Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Aby ułatwić nowym graczom uzyskanie bonusów Fortuna kody promocyjne, ich zasady zostały uproszczone. Ponadto zlikwidowano wymóg wielokrotnego obracania środkami bonusowymi przy użyciu kuponów o wysokim kursie. Dlatego, jeżeli interesuje Cię powitalny bonus Fortuna, to bukmacher udzielający najbardziej przystępnych promocji na rynku.

Bonus w wysokości drugiego depozytu jest przyznawany nowym, pełnoletnim graczom, nieposiadającym wcześniej zarejestrowanego iKonta Fortuna. Po dokonaniu pełnej rejestracji i wpłaceniu dowolnej sumy – graczom przysługuje bonus w wysokości 50% wpłaty (nie więcej niż 200 PLN). Otrzymany bonus Fortuna może być wykorzystany na następne zakłady.

Bonus od drugiej wpłaty w Fortunie przyznawany jest, podobnie jak bonus bez depozytu w formie punktów FKP. Należy go akceptować w ciągu 3 dni od wpłacenia pierwszych środków. Ważność bonusu to aż 12 miesięcy, więc nie trzeba się spieszyć, aby wykorzystać tę atrakcyjną promocję.

Dawniej Fortuna bonus depozytowy był wypłacany ratami. Pierwsza rata przysługiwała po wykonaniu 20% wymaganego obrotu i wynosiła 20% maksymalnego bonusu. Kolejną ratę otrzymywało się po wykonaniu 100% obrotu. Po zmianach warunki obrotu są jeszcze bardziej atrakcyjne. Otrzymane środki za drugi depozyt należy wykorzystać na dowolny zakład, a jeśli wygrasz, pieniądze będziesz mógł od razu wypłacić na konto bankowe.

Dlaczego warto grać z Fortuną?

Fortuna Bonusy

Fortuna należy do czołowych polskich firm w branży i ma długoletnie doświadczenie, dzięki funkcjonowaniu od 1996 roku. Posiada rozbudowaną sieć obejmującą blisko sześćset punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całego kraju. W 2012 roku Fortuna otrzymała od Ministerstwa Finansów status „Legalnego bukmachera”. Oznacza to, że zgodnie z prawem może przeprowadzać zakłady także za pośrednictwem sieci.

Ponadto, wszystkie konta bankowe Fortuny są zarejestrowane w kraju i podlegają polskim ustawom podatkowym. Wszystkie transakcje odbywają się zatem między polskimi rachunkami bankowymi, a klienci mogą skutecznie składać reklamację. Obstawiając zakłady u działającego legalnie bukmachera, zyskujesz pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z polskim prawem.

Oprócz tego nowi gracze mogą wykorzystać specjalny Fortuna kod promocyjny TYPERVIP, który należy wpisać w formularzu rejestracyjnym. Umożliwia on otrzymanie aż czterech atrakcyjnych nagród: bonus od drugiego depozytu do 200 PLN, zakład bez ryzyka do 600 PLN, freebet 10 PLN za 1. wpłatę oraz punkty Fortuna Klub Plus o wartości 20 PLN. Wszystkie te bonusy bukmacherskie są od siebie niezależne. Oznacza to, że można skorzystać ze wszystkich lub tylko niektórych, sam wybierasz! Udział w promocji jest dobrowolny, jednak warto z nich korzystać, ponieważ nie wymaga to żadnych dodatkowych kosztów. Kod bonusowy Fortuna – TYPERVIP pozwala nam na skorzystanie z pełnego pakietu powitalnego.

Fortuna kod promocyjny tylko dla grających z Zawód: Typer

Specjalnie dla użytkowników Zawód: Typer standardowa opcja Fortuny zakład bez ryzyka została zwiększona do 600 PLN i dodano do niej freebet o wartości 10 PLN w formie punktów FKP . Aby zyskać więcej, zarejestruj się za pomocą podanego na tej stronie linka. Pamiętaj, żeby przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego wpisać kod bonusowy Fortuna o treści TYPERVIP. Jeśli spełnisz warunki wszystkich czterech promocji, możesz otrzymać nawet 830 PLN na kolejne zakłady (pomniejszone o podatek od gier). A im więcej kuponów, tym bardziej zwiększa się szansa na dużą wygraną. Bonusy przysługują natomiast także w przypadku przegranej. Tylko użytkownicy naszej strony otrzymają specjalne Fortuna kody promocyjne, gwarantujące atrakcyjne bonusy zwiększające szansę na wysoką wygraną. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz jakiekolwiek pytania na temat promocji – skontaktuj się z nami, a z przyjemnością udzielimy wszelkich wyjaśnień oraz porad. Pełny regulamin promocji powitalnej i dokładne zasady, dzięki którym otrzymasz kod bonusowy Fortuna, są dostępne w regulaminach, zamieszczonych na stronie Fortuny.

Sprawdź także: Kod promocyjny eWinner

Bukmacher godny zaufania

graj bez ryzyka w Fortunie

Ocena bukmachera Fortuna w Internecie jest jednoznacznie pozytywna. Oceny osób komentujących zarówno zasady działania, jak i aplikację zgodnie doceniają bonus powitalny Fortuna, dzięki któremu szybko i bezpiecznie można rozpocząć obstawianie zakładów. Jeżeli chodzi o internetowe opinie Fortuna wyróżnia się również szybkością działania strony, co pozwala pozostawać na bieżąco z wynikami meczów. Fortuna regularnie organizuje atrakcyjne promocje, które pozwalają obstawiającym zyskać jeszcze więcej i powalczyć o wyjątkowe nagrody. W przypadku niektórych zakładów gracze mogą dostać od fortuny bonusy okazjonalne albo specjalne oferty Happy Hours. Warto więc na bieżąco śledzić stronę oraz aplikację. Co ważne, aplikacja Fortuna jest bardzo czytelna, więc szybko można sprawdzić najpilniejsze informacje.

Nowoczesny bukmacher Fortuna

Bonus powitalny Fortuna to dopiero początek pozytywów, które oferuje nam ten bukmacher. Fortuna posiada oprócz niego znakomitą ofertę dla nowych graczy. Wystarczy skorzystać ze znajdującego się na stronie kodu promocyjnego fortuna, aby zobaczyć, ile da się zyskać przy pierwszym zakładzie. Opinie na temat bukmachera Fortuna jako pierwszy w Polsce uzyskał on zezwolenie na prowadzenie legalnej działalności od ówczesnego Ministra Finansów. Warto wspomnieć, że Fortuna nie ogranicza się do prowadzenia zakładu bukmacherskiego i aktywnie wspiera polskich sportowców – sponsorując m.in. organizację MMA.

Jeżeli zajrzy się na internetowe recenzje to ten bukmacher zawsze pojawia się w ścisłej czołówce bukmacherów. Założenie konta to proces bajecznie prosty – wystarczy podać najbardziej podstawowe dane osobowe w formularzu rejestracyjnym i można zacząć obstawianie. Jeżeli więc kogoś zainteresowała oferta bukmachera Fortuna to jego działalność nie pozostawia żadnych złudzeń. Warto postawić na Fortunę i rozpocząć swoją przygodę z zakładami, korzystając z dostępnego kodu promocyjnego.

Bonus bez depozytu od Fortuny startowy

bez depozytu na Fortunie 20 zł

Promocje umożliwiające obstawianie zakładów bez depozytu w Fortunie od zawsze cieszą się bardzo pozytywnym odbiorem ze strony Typerów. Zwykle to właśnie one traktowane są przez nich jako te najbardziej lukratywne. W związku z tym  na samym dole wpisu przygotowaliśmy listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o bonus powitalny Fortuna i inne kwestie związane z początkiem gry u tego bukmachera.

Czy kod promocyjny Fortuna jest jednorazowy?

Bonus powitalny Fortuna otrzymuje każdy nowo zarejestrowany gracz, który prawidłowo wypełni formularz rejestracyjny. Freebet od wspomnianego bukmachera możliwy jest do odebrania zarówno poprzez jego oficjalną witrynę internetową, jak i za pośrednictwem aplikacji. Niezależnie jednak od narzędzia zastosowanego w celu jego odbioru, czynność tę można wykonać tylko jeden raz. Ograniczenie to wynika z faktu, że voucher na grę bez depozytu w Fortunie stanowi element składowy jednorazowej oferty powitalnej tego buka, która jak wspominaliśmy już wcześniej, obejmuje również podwojenie drugiej wpłaty, do kwoty 200 zł oraz możliwość typowania bez ryzyka z limitem w wysokości 600 zł.

Czy z freebetu od Fortuny skorzystają także dotychczasowi klienci buka?

W parze z opisaną wcześniej jednorazowością freebetu idzie też jego dostępność ograniczona wyłącznie do nowych graczy, nieposiadających jeszcze u tego operatora swojego indywidualnego konta bukmacherskiego. Więc z obecnej promocji na zakład bez środków własnych nie zrobią użytku niestety Typerzy grający już u buka. Co jednak nie oznacza, że możliwość taka nie pojawi się w przyszłości. Korzystając bowiem z okazjonalnych propozycji bukmacherów takich jak LVBET, STS czy Fortuna bez depozytu grać mogą niekiedy również właśnie starsi stażem i współpracujący z operatorami od dawna Typerzy. Powitalny freebet Fortuny cechuje się bardzo przejrzystymi i zwięzłymi warunkami, co znajduje przełożenie w odniesieniu do zagadnień poruszonych w pytaniu. W przeciwieństwie do innych bonusów bez depozytów, tutaj bukmacher nie ustanowił minimalnej liczby zdarzeń koniecznych do uwzględnienia w ramach kuponu. Również nie wyznaczył ograniczającego pole manewru typera minimalnego kursu ogólnego. Kod polecający Fortuna – zobacz!

Zobacz: Fortuna bez podatku

Zasady zakładu bez ryzyka Fortuna

Podatek od każdego zakładu wynosi równe 12%. Pobiera go bukmacher w momencie zawierania kuponu, odprowadzając pieniądze bezpośrednio do Urzędu Skarbowego. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z istnienia tej opłaty, która dość mocno ogranicza wysokość wygranej. Oferując zatem zakład bez ryzyka Fortuna zasady ustaliła w taki sposób, aby nie kolidowały z obowiązującymi przepisami. Z lektury wielu artykułów na zawodtyper.pl można się dowiedzieć, że zakład bez ryzyka nie ma nic wspólnego z unikaniem opodatkowania. Promocja Fortuna cashback to nic innego jak transfer odpowiedzialności podatkowej z gracza na bukmachera. Dotyczy wyłącznie wygranych kuponów, dla których następuje zwiększenie wygranej o kwotę zapłaconego wcześniej podatku.

Zasady promocji „Fortuna zakład bez ryzyka” pozostają bardzo przystępne dla każdego. Nowi użytkownicy serwisu bukmachera muszą najpierw aktywować wszelkie bonusy. Mogą tego dokonać z panelu konta typerskiego, klikając w zakładkę „Moje bonusy”. Po dokonaniu pierwszego depozytu, możemy już obstawiać dowolny zakład z całego zakresu oferty Fortuny. Jeśli przegramy, bukmacher zwróci nam środki na konto typerskie do wartości 600 zł.

Zakład bez ryzyka Fortuna oferuje wyłącznie nowym klientom. Promocja ma charakter jednorazowy i dotyczy pierwszego zawartego zakładu. Jeśli zakończy się on sukcesem, wówczas cashback Fortuna nie znajduje zastosowania. Porażka jednak sprawia, że zainwestowaną kwotę można odzyskać. Pomimo tylko jednej szansy na wykorzystanie w Fortunie cashbacku, zasady tej oferty dają bardzo duże możliwości na dobry start. Jeśli obstawimy kupon na wysoką stawkę, która pozwoli w pełni wykorzystać proponowany cashback, mamy szansę na zgarnięcie bardzo wysokiej wygranej, nie ponosząc żadnego ryzyka porażki. To jeden z niewielu momentów w przygodzie gracza, kiedy można sobie pozwolić na tak odważne obstawianie. Oceniając zakład bez ryzyka Fortuna zasady tej promocji nie tworzą restrykcyjnych wymogów odnośnie do dodatkowego obrotu odzyskanymi środkami. Kwotę zwróconą przez bukmachera należy obrócić jeden raz po dowolnym kursie.

Sprawdź również: bonus STS

Jak wykorzystać cashback Fortuna?

Wyjaśniliśmy szczegółowo, czym jest zakład bez ryzyka Fortuna. Zasady tej promocji pozostają bardzo klarowne, zatem nie powinny sprawiać problemów nawet osobom, które pierwszy raz spotykają się z zakładami bukmacherskimi. Omówmy również, jak najlepiej wykorzystać cashback Fortuna, aby zapewnić sobie jak największe szanse na sukces. Zawierając pierwszy kupon objęty parasolem ochronnym zakładu bez ryzyka w Fortnie można pozwolić sobie na nieco więcej, niż podczas gry w trybie standardowym, kiedy ryzykujemy własnymi środkami. Zakład bez ryzyka Fortuna to przemyślana promocja, która nie zawiera w sobie żadnych haczyków skierowanych przeciwko typerom. Niskie wymogi obrotu środkami z cashbacku powodują, że każdy gracz jest w stanie czerpać korzyści z oferty.

Przy pierwszym zakładzie koniecznie wykorzystajmy pełną kwotę zwrotu, obstawiając po odpowiednio wysokiej stawce. Maksymalny cashback zyskamy przy zawarciu kuponu na stawkę ponad 600 zł. Wydaje się to dużą kwotą na początek, której zazwyczaj nie rekomendowalibyśmy osobom początkującym. W ramach promocji zakład bez ryzyka Fortuna warto jednak obstawić po maksymalnej stawce, aby zwiększyć swoje szanse na ogromne zyski. Weźmy za przykład proste wyliczenie wykorzystujące zakład AKO na 3 zdarzenia. Akumulacja kursowa może sprawić, że kurs ostateczny dla kuponu osiągnie wartość w przedziale 5.00 – 6.00, która wciąż pozostanie rozsądnym poziomem ryzyka. Zawierając kupon po stawce 600 zł, prognoza wygranej znacznie przekroczy kwotę 3000 zł. Już z pierwszego zakładu możemy zatem budować solidny kapitał na grę, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka utraty własnych środków. U bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka staje się wzorem dla konkurencji

Co daje kod promocyjny Fortuna?

Rejestracja konta to proces szybki i intuicyjny, wymagający podania podstawowych danych osobowych. Podczas wypełniania formularza warto zwrócić uwagę na jedno z pól, które umożliwia wprowadzenie kodu promocyjnego. Kod promocyjny Fortuna rozszerza zakres niektórych promocji, zwiększając ich kwotę. Dla przykładu, w Fortunie cashback ulega zwiększeniu do 600 zł. Osobom, które posiadają kod promocyjny (na przykład TYPERVIP), bukmacher przyznaje także darmowy zakład bez depozytu o wartości 20 zł. Działa on niezależnie od promocji Fortuna cashback, która zostaje aktywowana dopiero po pierwszej wpłacie na konto. Tylko z naszym kodem promocyjnym Fortuna gracz po dokonaniu pierwszej wpłaty zyskują również freebet na kwotę 10 zł w punktach FKP!

Kod promocyjny Fortuna oferowany przez Zawód Typer przynosi wiele dodatkowych zalet każdemu użytkownikowi. Należy jednak pamiętać o tym, że wpisanie kodu promocyjnego musi się odbyć w trakcie zakładania konta. Nie ma możliwości jego dodania na późniejszym etapie.

Dzięki nowym zasadom otrzymanie bonusu depozytowego stało się jeszcze łatwiejsze i szybsze. Wystarczy w ciągu trzech dni od rejestracji i dokonania pierwszej wpłaty aktywować promocję „bonus od drugiego depozytu” dostępną w zakładce „bonusy” i wpłacić ponownie środki. Bonus od drugiego depozytu Fortuna przyznaje się w punktach FKP i można go wykorzystać na dowolny zakład. Punkty za bonus od 2. depozytu tracą ważność dopiero po 12 miesiącach.

Jak odebrać kod promocyjny fortuna

Dawniej kod promocyjny Fortuna (TYPERVIP) gwarantował powiększenie kwoty bonusu od 2. depozytu. Należało go wpisać podczas wypełniania formularza rejestracyjnego i ten proces się nie zmienił. Uległ przkształceniu sam bonus powitalny Fortuna i jego warunki, które teraz są jednymi z najkorzystniejszych na rynku! Obecnie tylko po użyciu naszego kodu bonusowego Fortuna i dokonaniu pierwszego depozytu na dowolną kwotę, każdy gracz otrzymuje freebet o wartości 10 PLN rozdawany w formie punktów FKP do wykorzystania na jakikolwiek zakład z szerokiej oferty bez wymogu kursowego. Drugą zmianą jest bonus od drugiego depozytu Fortuna, który dawniej podlegał aż 4-krotnemu obrotowi. Właściciele jednego z najpopularniejszych bukmacherów maksymalnie ułatwili wykorzystanie tej promocji, uwzględniając w regulaminie tylko 1-krotny obrót bez wymogów kursowych i liczby zdarzeń.

Bez zmian pozostają natomiast pozostałe promocje Fortuna bonus powitalny dla nowych graczy. Są to Fortuna kod promocyjny na zakład bez ryzyka oraz możliwość dołączenia do Fortuna Klub Plus i otrzymania 2800 punktów FKP o wartości 20 PLN do wykorzystania w zakładach, które przyznawane są już na starcie, bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Kolejne punkty będziesz zdobywał dzięki zakładom. Ilość otrzymanych punktów jest zależna od wpłaconej stawki – każde 2 PLN wydane na kupony to 1 punkt FKP. Wystarczy znać kod bonusowy Fortuna, aby skorzystać z tych promocji.

Sprawdź też: kod promocyjny Betfan

Kod promocyjny Fortuna na start

Cashback Fortuna to nie jedyny rodzaj promocji dla nowych użytkowników systemu, którzy pokusili się o wpisanie kodu promocyjnego. Fortuna oferuje także niezwykle atrakcyjny bonus od drugiego depozytu, osiągający maksymalną wartość 200 zł. Bonus ten dotyczy wyłącznie drugiego zasilenia konta, przybierając wartość 50%. Oznacza to, że aby otrzymać od bukmachera dodatkowe 200 zł na obstawianie, należy wpłacić 400 zł własnych funduszy. We wszelkich tego typu promocjach obowiązują warunki dodatkowego obrotu bonusowymi środkami, aby gracze nie mogli ich traktować jako darmowe pieniądze ze strony bukmachera. W Fortunie warunki obrotu pozostają nad wyraz przystępne. Bukmacher przyznaje środki w formie punktów FKP. To oznacza, że można je wykorzystać na dowolny zakład, a jesli gracz wygra, pieniądze może od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Warto dodać, że bonus 50% do 200 PLN w Fortunie podobnie jak reszta promocji nie ma żadnych wymogów pod względem wysokości kursu oraz liczby wydarzeń na kuponie.

Bonus od depozytu w Fortunie otwiera ogrom możliwości budowania kapitału już od pierwszych chwil obecności w serwisie bukmacherskim. Przyznając tak wysoką wartość dodatkowych środków, Fortuna stwarza możliwości budowania skutecznej strategii. Dalszy sukces zależy już wyłącznie od pracy każdego użytkownika, dokonując analiz na wysokim poziomie.

Gdzie wykorzystać kod promocyjny Fortuna?

Bukmacher Fortuna posiada jeden z najatrakcyjniejszych pakietów powitalnych dla nowych graczy na rynku. Można go zdobyć po wpisaniu kodu promocyjnego „TYPERVIP” w formularzu rejestracyjnym, którego wypełnienie trwa zaledwie chwilę. Nie bez znaczenia ma także oferta zakładów, która od lat cieszy się sporym uznaniem wśród stałych użytkowników. To właśnie na niej się skupimy w kontekście wykorzystania m.in. bonusu od pierwszego depozytu, a obecnie od drugiej wpłaty. Na pierwszy ogień przeanalizujemy rynki przedmeczowe. Jest to zdecydowanie największa z kilku zalet Fortuny. Po wejściu na stronę oficjalną po lewej stronie pojawią się polecane przez bukmachera wydarzenia sportowe. Poniżej mamy możliwość segregowania zakładów według czasu lub kursu. Jest to bardzo przydatna funkcja dla osób rzetelnie planujących swoje typowanie. Poniżej znajduje się wykaz wszystkich dostępnych dyscyplin sportowych.

W kluczowej fazie sezonu można obstawiać nawet ponad 40 sportów, w tym również te mniej popularne jak unihokej, florbal, lacrosse czy piłka wodna. Bonus od pierwszego depozytu lub drugiej wpłaty w przypadku Fortuny, który powiększa nasze zainwestowane środki, często wykorzystywany jest właśnie w kuponach przedmeczowych. Zalecamy jednak skupienie się na dyscyplinach, w których czujemy się dobrze. Inaczej mówiąc, warto typować ligi i spotkania, mając kluczowe informacje o spotkaniach, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Zupełnie inaczej możemy postąpić w przypadku wysokiego cashbacku do 600 zł. Pierwszy zakład, który należy postawić w ciągu 5 dni od wpisania danych w formularzu rejestracyjnym, warto potraktować bardziej ryzykownie. Dlaczego? Bukmacher Fortuna gwarantuje zwrot całej sumy w przypadku niepowodzenia naszych typów. W związku z tym kupon AKO powinien mieć wyższy kurs, aby potencjalna wygrana cieszyła oko. Podobny manewr zastosujemy w darmowym zakładzie o wartości 20 zł. Freebet od Fortuny nie wymaga wpłacania żadnych środków, dlatego ewentualnej przegranej nie odczujemy na naszym bankrollu.

Zakłady Live

Promocje od pierwszego depozytu oraz pozostałe bonusy dostępnie po wpisaniu kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym można wykorzystać podczas typowania live. Tak się dobrze składa, że bukmacher Fortuna jest idealnym serwisem dla osób, które częściej śledzą spotkania na żywo, niż obstawiają przedmeczowo. W zakładce „Zakłady Live” czeka na ciebie szeroka oferta z możliwością typowania ponad 15 dyscyplin sportowych. Dodatkowo wszystkie spotkania można segregować według czasu (do 1H, do 12H lub wszystkie wydarzenia z dzisiejszego dnia). Nie zapomniano także o transmisjach live. Fortuna od lat jest numerem jeden, jeśli chodzi o streaming meczów. Każdy zarejestrowany gracz z kodem promocyjnym Fortuna ma prawo do oglądania transmisji, jeśli w ciągu 24 godzin obstawił dowolny zakład. Najpopularniejsze transmitowane rozgrywki to: Serie A, Bundesliga, La Liga, Championship, NBA, Euroliga, Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open, NHL, KHL, Gale UFC.

Wracając do samej oferty live, jest ona nie tylko bardzo rozbudowana, ale zawiera świetną funkcję match-tracker. Na czym ona polega? Wchodząc w dowolne spotkanie niezależnie od dyscypliny sportowej, po prawej stronie pojawia się miniatura boiska lub kortu, na których przedstawiana jest aktualna sytuacja w trakcie meczu. Dzięki temu użytkownik, który nie chce oglądać transmisji lub na ten moment Fortuna nie ma jej dostępnej, może śledzić, co się dzieje i na podstawie tego typować spośród ponad 200 rynków zdarzeń. W dodatku po wejściu w zakładkę „Statystyki” znajdującą się obok zakładki „Tracker” gracz dostaje garść najważniejszych, a także szczegółowych statystyk. Nie zabrakło również tabeli, historii spotkań bezpośrednich, składów i relacji tekstowej z meczu. Jeśli więc jesteś miłośnikiem typowania na żywo, skorzystaj z formularza rejestracyjnego i wypróbuj swój pierwszy depozyt na ten rodzaj zakładów.

Sporty wirtualne

Bukmacher Fortuna nie ma w pakiecie powitalnym dla nowych graczy dedykowanego bonusu w kategorii „Sporty wirtualne”. Nie ma to jednak znaczenia, ponieważ systematycznie w sekcji „Promocje” pojawiają się atrakcyjne bonusy dla fanów zakładów opartych wyłącznie na algorytmie komputerowym. Przypływ nowych klientów do bukmacherów jest skutkiem w dużej mierze pandemii koronawirusa, która na początku sparaliżowała rozgrywki sportowe na całym świecie. Ludzie obstawiający wydarzenia sportowe przez pewien czas nie mogli tego robić, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie było żadnych ciekawych spotkań do typowania.

Sporty wirtualne stały się wówczas odskocznią, a ich dostęp w formacie 24/7 był pewnego rodzaju zbawieniem dla żądnych emocji graczy. Sporo z tych osób, które założyło konto po wpisaniu kodu promocyjnego, zostało już na stałe. Fortuna wprowadziła sporty wirtualne znacznie wcześniej, dlatego firma była przygotowana na zmieniającą się na świecie rzeczywistość związaną z ograniczeniami w rozgrywkach. Wirtuale w Fortunie cieszą się dużym zainteresowaniem. Duży wpływ ma na to szeroka oferta składająca się z pięciu dyscyplin:

 • Piłka nożna,
 • Wyścigi konne,
 • Gonitwy psów,
 • Rajdy samochodowe,
 • Żużel.

To, co wyróżnia Fortunę na tle innych bukmacherów to polski komentarz, własna szata graficzna i atrakcyjne kursy. Mecze odbywają się co trzy minuty, dzięki czemu gracz ma sporo czasu na zastanowienie się, co chce obstawić.

Strefa Typera

Na stronie oficjalnej bukmachera oraz w aplikacji mobilnej pojawiła się zakładka „Strefa Typera”. Czemu ona służy? Jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce na polskim rynku bukmacherskim, gdzie typerzy mogą korzystać z dedykowanego portalu typerskiego. Znajdziemy tam panel do dyskusji i funkcję dodawania zagranych kuponów. Wreszcie społeczność typerów ma szansę się angażować i cieszyć ze swoich wygranych z innymi użytkownikami. Czegoś takiego zdecydowanie brakowało w Polsce. Najwięcej dzieje się w ogólnej sekcji, czyli forum. Tam całodobowo toczy się gorąca dyskusja o sporcie i nie tylko. Jeśli nie jesteś w stanie wymyślić co obstawić w nadchodzących dniach, warto przeglądać typy innych graczy. Nie bój się kopiować ich kupony, jeśli Twoim zdaniem utworzone zakłady pokrywają się z Twoją analizą. Na porządku dziennym podczas wymiany zdań zdarzają się również pytania, czy warto w danej chwili wykorzystać cash-out, w jakiej formie jest dana drużyna, jak wykorzystać bonus od pierwszego depozytu itp.

Mistrzostwa Typerów w Fortunie

Mistrzostwa Typerów dają możliwość otrzymania niezwykle atrakcyjnych nagród finansowych od bukmachera. Jest to cykliczny projekt rozliczany w skali roku, mający na celu wyłonienie 50 najlepszych Typerów w całym kraju. Zgłoszenie do rozgrywek należy wysłać po uprzednim dołączeniu do programu lojalnościowego Fortuna Plus Klub, a następnie zaznaczeniu przy kuponie opcji „Zgłoś do Mistrzostw”. Podstawowym kryterium wyłonienia zwycięzców staje się wysokość i liczba wygranych kuponów w skali roku. Nie występują tu żadne dodatkowe limity. 50 najlepszych typerów wyłanianych jest na drodze konkursowej – decyduje wyłącznie intensywność i skuteczność obstawiania.

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy Fortuna Plus Club umożliwia długoterminowe zbieranie punktów za aktywność w serwisie, które następnie podlegają wymianie na bonusy lub freebety w sklepie Fortuny. Bukmacher Fortuna zastosował tutaj prosty przelicznik punktacji. Za każde 2 złote wydane na zakład otrzymujemy 1 punkt.

Cashout w Fortunie

Bukmacher Fortuna przygotował mechanizm wcześniejszego zamknięcia kuponu i zrealizowania zysku, który funkcjonuje tutaj pod nazwą „early cashout”. Promocja ta obejmuje jednak tylko niektóre kupony, określone przez samego bukmachera. Aby dowiedzieć się, który zakład podlega opcji wcześniejszego zamknięcia, należy sprawdzić zakładkę „Moje kupony” i wyświetlić informacje o kuponie. Jeśli jest on objęty działaniem cashout, otrzymamy taką informację wraz z kalkulacją aktualnego zysku. Cashout w Fortunie nie może być zrealizowany, jeśli chociaż jedno zdarzenie na kuponie AKO pozostaje przegrane. Decydując się na wcześniejsze wyjście z zakładu, należy pamiętać o definitywnym charakterze takiego wyboru. Decyzji nie można cofnąć, nawet jeśli reszta zdarzeń okaże się prawidłowo obstawiona.

Cashout przydaje się dla zakładów akumulowanych o dużej liczbie zdarzeń. Z każdym kolejnym spotkaniem rośnie ryzyko utraty pokaźnego zysku, który do tej pory został osiągnięty. Wcześniejsze zrealizowanie wygranej daje pewne pieniądze już teraz, zamiast niepewnych zysków w przyszłości.

Niektórzy gracze mylą promocję Fortuna cashback z cashoutem. Są to całkowicie odmienne mechanizmy, co jasno wybrzmiewa z opisu w tym artykule. Oba niosą jednak znaczące korzyści dla wszystkich typerów.

Jaki jest kod promocyjny Fortuna? TYPERVIP Bonus Fortuna – co otrzymasz? Z kodem promocyjnym Fortuna otrzymasz 20 PLN bez depozytu, freebet 10 PLN, zakład bez ryzyka do 600 PLN oraz bonus od 2. depozytu 50% do 200 PLN. Czy bukmacher Fortuna inwestuje w Polski sport? Tak bukmacher Fortuna jest sponsorem wielu Polskich klubów sportowych. Czy bukmacher Fortuna posiada punkty naziemne? Tak zakłady bukmacherskie Fortuna posiadają wiele naziemnych placówek w różnych polskich miastach.