Fortuna jest jednym z legalnych bukmacherów o największym zasięgu na polskim rynku. Posiada on rzeszę zwolenników, którzy codziennie zawierają u nich tysiące kuponów. Bukmacher wciąż jednak prowadzi na szeroką skalę działania mające na celu zapewnienie mu nowych użytkowników. Oferta promocyjna tej firmy pozostaje jedną z najlepszych. Jej zasięg można dodatkowo rozszerzyć, wprowadzając najlepszy kod promocyjny fortuna o treści TYPERVIP. Kod bonusowy Fortuna zapewnia 630 PLN dla nowych klientów!

Kod bonusowy FORTUNATYPERVIP
Bonus bez depozytu20 PLN
Freebet od 1. wpłaty10 PLN
Zakład bez ryzyka600 PLN (100 + 200 + 300)
Gra bez podatku3 zdarzenia (kurs min. 1.30)
Czy jest aplikacja?TAK

Jaki jest kod promocyjny fortuna?

Fortuna kod promocyjny to: TYPERVIP. Tylko dzięki niemu po rejestracji konta, o której przeczytasz w dalszej części, otrzymasz pełny pakiet powitalny. Składa się na niego aż pięć bonusów:

 • Trzy zakłady bez ryzyka (łącznie 600 PLN)
 • Bonus bez depozytu 20 PLN
 • Freebet 10 PLN od 1. wpłaty

Wszystko, co musisz zrobić, aby zgarnąć maksymalny bonus na start w wysokości 630 PLN, to kliknąć jeden z banerów lub linków znajdujących się na tej stronie!

Bonus Powitalny Fortuna Bez Depozytu 20 PLN

W Fortunie nowi gracze, którzy skorzystają z naszego kodu promocyjnego, udzielą zgód marketingowych i dokończą pełną rejestrację, zyskują aż 20 zł bez depozytu na całą ofertę sportową bukmachera. Środki przyznawane są w punktach FKP. Oto jak przebiega cały proces:

 1. Zarejestruj konto z kodem promocyjnym (w tym celu kliknij jeden z banerów lub linków przekierowujących do formularza)
 2. W ciągu 7 dni zaakceptuj bonus
 3. Do 28 dni dokonaj pełnej rejestracji konta
 4. Po rejestracji otrzymasz 2800 punktów FKP (równowartość 20 PLN)
 5. Postaw dowolny zakład za całość lub podziel bonus na kilka zakładów, pamiętając o wybraniu opcji "płatność punktami"
 6. Wygrane możesz od razu wypłacić

Pamiętaj, że w ramach promocji nie można korzystać z oferty na Wirtualne Sporty i Bet On Games.

Freebet 10 PLN Fortuna tylko z kodem promocyjnym

Tylko przy założeniu konta przez naszą stronę gracze uzyskają freebet o wartości 10 PLN przy pierwszej wpłacie z kodem promocyjnym fortuna. W przeciwnym wypadku po aktywacji konta nie uzyskamy dodatkowych benefitów w postaci bonusu bez depozytu i wspomnianego freebetu 10 PLN.

Freebet w Fortunie przyznawany jest w postaci punktów FKP. To oznacza, że wykorzystanie otrzymanych środków po pierwszym depozycie następuje w momencie, gdy zaznaczymy opcję płatności punktami podczas tworzenia dowolnego kuponu. Dlaczego dowolnego? Ponieważ Fortuna maksymalnie ułatwiła graczom warunki obrotu pakietem powitalnym i wszystkie dostępne bonusy w Fortunie podlegają wyłącznie 1-krotnemu obrotowi bez wymogów odnośnie do wysokości kursu oraz liczby zdarzeń!

Zakład Bez Ryzyka 600 PLN w Fortunie

Do niedawna zakład bez ryzyka w Fortunie obejmował tylko pierwszy kupon, czyli można powiedzieć, że była to standardowa wersja tej bardzo popularnej promocji u polskich legalnych bukmacherów. Z nowym rokiem 2023 jeden z największych bukmacherów w Polsce postanowił urozmaicić pakiet powitalny dla swoich nowych klientów, wprowadzając aż trzy zakłady bez ryzyka, które nadal łącznie dają 600 PLN.

FORTUNA ZAKŁADY BEZ RYZYKA

Pierwszy zakład bez ryzyka

100 PLN

Po rejestracji konta

Drugi zakład bez ryzyka

200 PLNPo 3 dniach od rejestracji
Trzeci zakład bez ryzyka300 PLN

Po 6 dniach od rejestracji

Fortuna zakład bez ryzyka 100 PLN

Zakłady bez ryzyka w Fortunie opierają się na niezwykle atrakcyjnych zapisach regulaminowych. U innych firm warunki obrotu czasami przesłaniają sens tworzenia tego typu promocji. Bonus na start Fortuna proponuje graczom niewysokie warunki konieczne do wypłaty środków na konto. W przypadku zakładu bez ryzyka do 600 zł, jaki dają promocyjne kody Fortuna, nie jest wymagany żaden obrót. Zatem jeśli przy pierwszym obstawieniu graczowi podwinie się noga, dostaje pełny zwrot kosztów stawki zakładu, a pieniądze może od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

 • Załóż iKonto w Fortunie z kodem TYPERVIP
 • Zakład bez ryzyka zostanie automatycznie aktywowany
 • Dokonaj swojego pierwszego depozytu
 • Aby w pełni wykorzystać zakład bez ryzyka, wpłać co najmniej 100 PLN
 • W ciągu 72 godzin od rejestracji postaw dowolny zakład (brak wymogów kursowych oraz liczby zdarzeń)
 • Kupon musi być rozstrzygnięty w ciągu 7 dni
 • Jeśli twój zakład okaże się trafiony, wygrana trafi do Ciebie, W przypadku przegranej otrzymasz pełen zwrot stawki do 100 PLN

Fortuna zakład bez ryzyka 200 PLN

 • Po 3 dniach od rejestracji (72h) otrzymasz kolejny zakład bez ryzyka
 • W ciągu 3 dni postaw dowolny zakład (brak jakichkolwiek wymogów)
 • Maksymalny zwrot przysługuje graczom, którzy postawią zakład za min. 200 zł
 • Kupon musi być rozstrzygnięty w ciągu 7 dni od momentu postawienia
 • Wygrasz - pieniądze trafiają na konto depozytowe
 • Przegrasz - otrzymasz pełny zwrot stawki z uwzględnieniem podatku do 200 zł

Fortuna zakład bez ryzyka 300 PLN

Trzeci zakład bez ryzyka jest najkorzystniejszym z całego bonusu na start Fortuna. Gwarantuje zwrot do 300 PLN w przypadku nietrafionego kuponu. Jakie warunki musisz spełnić, aby go otrzymać?

 • Po 6 dniach (144h) od rejestracji zostanie automatycznie aktywowany trzeci i zarazem ostatni zakład bez ryzyka
 • W ciągu 3 dni stwórz kupon z dowolnym kursem i liczbą zdarzeń
 • Maksymalny zwrot wynosi 300 zł
 • Kupon musi być rozstrzygnięty w ciągu 7 dni od momentu postawienia
 • W przypadku wygranej cała suma trafia na konto depozytowe
 • Jeśli szczęście Cię opuści, otrzymasz pełny zwrot
 • Środki możesz wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę
zakład bez ryzyka fortuna

Kod promocyjny Fortuna - zasady obrotu

Warunki obrotu bonusem Fortuna są bardzo proste. Dotyczy to wszystkich benefitów na start dla nowych, ale także stałych klientów. Już na początku warto wspomnieć, że coś takiego jak obrót bonusem Fortuna nie istnieje w żargonie osób zaznajomionych z drugą najpopularniejszą firmą bukmacherską w naszym kraju. W przypadku niektórych trzeba tylko uwolnić otrzymane środki bonusowe.

W regulaminie nie ma żadnych podpunktów odnośnie do obrotu bonusem Fortuna w postaci zakładów bez ryzyka. Grasz kupon, a jeśli przegrasz, to środki wracają do Ciebie. Opinie Fortuna potwierdzają, że jest to najlepszy zakład bez ryzyka na rynku! Inaczej jest z bonusem bez depozytu oraz freebetem po pierwszej wpłacie. Za otrzymane środki w postaci punktów FKP należy zagrać w ciągu 12 miesięcy. Warto dodać, że punkty można wykorzystać na jeden kupon lub podzielić na kilka. Przykładowo: bonus bez depozytu o wartości 20 zł można podzielić na cztery kupony o stawce 5 zł każdy.

Jeśli typ okaże się trafiony, to na konto główne trafia wartość wygranej pomniejszona o sam freebet. Dla przykładu stawiamy jeden kupon za 10 zł freebetu, a wygrana to 100 zł. Do nas w przypadku powodzenia trafi zatem 90 zł. Wygrana nie podlega warunkom obrotu i można ją od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Bonus bez depozytu 20 PLN

Freebet 10 PLN z kodem promocyjnymZakłady bez ryzyka (100, 200, 300 PLN)

Poleć przyjaciela

Warunki obrotu

1x, bez wymogu kursowego1x, bez wymogu kursowegoBrak obrotu1x, bez wymogu kursowego
Czas na obrót12 miesięcy przy braku aktywności12 miesięcy przy braku aktywnościKażdy zakład należy wykorzystać w ciągu 72 godzin

12 miesięcy przy braku aktywności

Rejestracja z Fortuna kod promocyjny

Rejestracja konta to proces szybki i intuicyjny, wymagający podania podstawowych danych osobowych. Dostępny jest standardowy formularz oraz rejestracja przez bankowość elektroniczną mojeID. Podczas wypełniania formularza warto zwrócić uwagę na jedno z pól, które umożliwia wprowadzenie kodu promocyjnego. Kod promocyjny Fortuna rozszerza zakres niektórych promocji, zwiększając ich kwotę.

Dla przykładu, w Fortunie cashback ulega zwiększeniu do 600 zł. Osobom, które posiadają fortuna kod promocyjny, bukmacher przyznaje także darmowy zakład bez depozytu o wartości 20 zł. Działa on niezależnie od promocji Fortuna cashback, która zostaje aktywowana dopiero po pierwszej wpłacie na konto. Tylko z naszym kodem promocyjnym Fortuna gracz po dokonaniu pierwszej wpłaty zyskuje również freebet na kwotę 10 zł w punktach FKP!

Odbieram Bonus

Rejestracja bez wysyłania dowodu

Szybka rejestracja bez wgrywania zdjęcia dokumentu tożsamości aktywuje wszystkie zakłady bez ryzyka, ale nie bonus bez depozytu oraz freebet od 1. wpłaty. Miej to na uwadze! Poniżej przedstawiamy wszystkie kroki:

 • Kliknij jeden z banerów promocyjnych
  Na tej stronie znajdziesz kilka banerów i odnośników do formularza rejestracyjnego. Wchodząc w nie, zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę bukmachera i zakwalifikowany do otrzymania pełnego pakietu powitalnego.
 • Uzupełnij podstawowe dane
  Na pierwszej stronie formularza podaj hasło, adres e-mail, numer telefonu oraz 4-cyfrowy PIN. Na drugiej uzupełnij dane o imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania oraz kod pocztowy.
 • Wpisz kod promocyjny
  Jeśli zostałeś automatycznie przeniesiony do rejestracji poprzez nasz link pole z kodem promocyjnym fortuny: TYPERVIP będzie już uzupełniony. W przeciwnym wypadku musisz go wpisać ręcznie, jeśli chcesz uzyskasz wszystkie bonusy na start
 • Zaznacz zgody marketingowe i oświadczenia
  Na tym etapie rejestracji konieczne jest zaakceptowanie regulaminu i potwierdzenie, że jesteś osobą pełnoletnią. Nie wolno także zapomnieć o podaniu źródła dochodu oraz zatwierdzeniu zgód marketingowych, które są wymogiem do zgarnięcia bonusu bez depozytu 20 PLN oraz freebetu 10 PLN od 1. depozytu
 • Zakończ rejestrację i wejdź w link aktywacyjny
  Kliknij żółty napis "Zarejestruj". Jeśli wszystkie podane przez Ciebie dane są poprawne, to w ciągu kilku minut powinieneś dostać na adres mailowy link aktywacyjny. Kliknij w niego, aby konto w Fortunie zostało aktywowane. Od tego momentu będziesz mógł korzystać z pełnej oferty operatora.
fortuna kod promocyjny

Dokończenie pełnej rejestracji

Konto tymczasowe w Fortunie pozwala korzystać z całej oferty, ale posiada także ograniczenia. Należą do nich:

 • Limit maksymalnego depozytu 5000 PLN
 • Maksymalna wygrana na kuponie nie może przekraczać 2279.99 PLN
 • Brak możliwości wypłaty środków
 • Brak otrzymania bonusu bez depozytu

Aby zmienić status konta tymczasowego na stałe, należy przesłać skan dokumentu tożsamości, ustalić limity gry i uzupełnić dane osobowe. W tym celu:

 • Zaloguj się na konto
 • Wejdź w zakładkę "Ustawienia", a następnie "Twój status konta Fortuna"
 • Prześlij skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
 • Podaj numer rachunku bankowego

Po przejściu tych kroków poczekaj na weryfikację bukmachera. Dowiesz się o niej poprzez wiadomość mailową. Dzięki kontu stałemu otrzymasz bonus bez depozytu o wartości 20 PLN i wypłacisz środki na konto bankowe.

Funkcjonalności i ocena Fortuny

Fortuna to zdecydowanie lider pod względem warunków bonusu powitalnego. Na start każdy zyskuje darmowe 20 PLN do wykorzystania na dowolny kupon. Ponadto wszystkie zakłady bez ryzyka nie wymagają żadnego obrotu. To jedyna taka oferta na polskim rynku! Dużym atutem Fortuny są także transmisje na żywo w bardzo dobrej jakości, które uatrakcyjniają obstawianie zakładów. Te dostępne są wśród ponad 30 dyscyplin. Najlepiej prezentuje się oczywiście piłka nożna. Oprócz najpopularniejszych lig w ofercie znajdują się również te bardziej niszowe. Fortuna postawiła także mocno na promocje dla stałych graczy. Na szczególną uwagę zasługuje happy hours, dzięki której w określonych godzinach i dniach tygodnia można typować bez podatku! Serwis z całą pewnością można polecić fanom sportów walk. Fortuna jest oficjalnym partnerem KSW i ma wyłączność na wystawianie kursów na galę High League oraz Prime Show MMA! Minusem są słabo rozwinięte sporty wirtualne z małą ilością rynków zdarzeń.

Jak wykorzystać kod promocyjny Fortuna

Bukmacher Fortuna posiada jeden z najatrakcyjniejszych pakietów powitalnych dla nowych graczy na rynku. Można go zdobyć po wpisaniu kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym, którego wypełnienie trwa zaledwie chwilę. Nie bez znaczenia ma także oferta zakładów w Fortunie, która od lat cieszy się sporym uznaniem wśród stałych użytkowników. To właśnie na niej się skupimy w kontekście wykorzystania m.in. bonusu bez depozytu oraz zakładów bez ryzyka.

Oferta przedmeczowa

W kluczowej fazie sezonu można obstawiać nawet ponad 40 sportów, w tym również te mniej popularne jak unihokej, florbal, lacrosse czy piłka wodna. Największy nacisk kładziony jest rzecz jasna na piłkę nożną. Ponad 200 rynków zdarzeń, możliwość obstawiania niszowych lig, powinny spełnić oczekiwania wszystkich kibiców futbolu. Na uwagę czeskiego bukmacher zasługuje także oferta hokejowa. Nic dziwnego, gdyż jest to sport numerem 1 w tym kraju.

Koszykówka w Fortunie także cieszy się sporym uznaniem. NBA, Euroliga, Polska Liga Koszykówki i pozostałe rozgrywki z całego świata dostępne są w najszerszym ujęciu. W meczach najlepszej ligi koszykarskiej na świecie możemy pograć ponad 100 rynków, w tym te na statystyki graczy!

Często bonusy w Fortunie przeznaczane są na "pewniaczki" z tenisa ziemnego. Pod tym względem bukmacher plasuje się w ścisłej czołówce. Nie ma turnieju ATP lub WTA, którego nie można by obstawiać w zakładach tego bukmachera.

Zakłady Live

Fortuna wyróżnia się na rynku pod względem zakładów live. Na żywo można obstawiać ponad 15 dyscyplin, a najpopularniejsze z nich to piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka, piłka ręczna, baseball, futbol amerykański, snooker, tenis stołowy, badminton, kolarstwo, czy biegi narciarskie. Oprócz standardowych rynków zdarzeń znajdziemy także warianty specjalne. W wielu wydarzeniach dostajemy także opcję transmisji lub wizualizacji spotkania w postaci funkcji match-tracker. Przydatne są również rozbudowane statystyki oraz czat na żywo z innymi graczami.

E-sport

Fani wirtualnych rozgrywek CS:GO czy League of Legends mogą uznać za stosowne wykorzystanie kodu promocyjnego Fortuny i związanym z nim bonusów na ofertę e-sportową. Czeski operator posiada wszystkie najpopularniejsze tytuły gier i rozgrywki. Liczba zdarzeń nie jest może najwyższa na rynku, ale za to kursy są mocno konkurencyjne.

High League

Od pewnego czasu popularne w Polsce stały się gale freak-fightowe z udziałem topowych influencerów, youtuberów, a coraz częściej prawdziwych sportowców. Tak się składa, że operator jest oficjalnym sponsorem organizacji High League. To oznacza, że tylko Fortuna High League może mieć w swojej ofercie zakładów i wystawiać kursy!

Prime Show MMA

Fortuna ma również wyłączne prawa do zakładów na Prime Show MMA. Jak w przypadku innych wydarzeń ze świata sportów walk, tak i w tym warto przed galą wykorzystać nasz Fortuna kod promocyjny. Oprócz darmowych środków i zakładów bez ryzyka może on również oferować dodatkowe promocje!

Fortuna pozostałe promocje

Z kodem promocyjnym Fortuna zyskujesz atrakcyjny pakiet powitalny rozłożony na pięć bonusów, w tym jeden bez depozytu na kwotę 20 zł. Razem daje Ci to 630 PLN. To jednak nie koniec atrakcji dla klientów drugiego pod względem popularności legalnego bukmachera w Polsce. Praktycznie codziennie stali bywalcy mogą zgarniać dodatkowe profity. Fortuna wynagradza aktywność, a przede wszystkim osoby celujące w kupony z większą ilością zdarzeń. Dla takich graczy firma przewidziała kilka ciekawych promocji:

Happy Hours Fortuna

Happy Hours to nic innego jak powiększanie wygranych lub niwelowanie uprzykrzającego życie podatku od zakładów. W wyznaczone dni lub godziny gracz otrzymuje możliwość postawienia zakładu, który przy jego powodzeniu zwiększy potencjalną wygraną. Fortuna na każdy miesiąc przygotowuje kalendarz widoczny w zakładce "Promocje" na górnym pasku oficjalnej strony bukmachera.

Przykładowo we wtorki, środy i czwartki w godzinach od 16:00 do 18:00, obstawiając zakłady przedmeczowe z wykorzystaniem funkcji betbuilder, zwiększamy wygrane do 14%. W weekendy w godzinach popołudniowych pogramy bez podatku ekstraklasę, 1. Ligę i wybrane rozgrywki z topowych lig. Happy Hours dla zakładów live działa w trybie 24/7! Warunki promocji są zawsze takie same. Kupon musi zawierać min. 3 zdarzenia z kursem pojedynczego nie mniejszym niż 1.30, a stawka minimalna to 2 zł.

Mistrzostwa Typerów Fortuna

Każdego miesiąca przez cały rok Fortuna organizuje turniej pod nazwą "Mistrzostwa Typerów". Biorą w nim udział kupony zgłoszone do Mistrzostw poprzez zaznaczenia opcji "zgłoś do Mistrzostw". Limit wartości zgłoszonych kuponów każdego dnia wynosi 100 zł. W przypadku, gdy chcemy dołączyć do zabawy w punktach lokalnych, musimy o to poprosić pracownika punktu. Każdy gracz zgłoszony do turnieju ma naliczane punkty mistrzowskie. Wskaźnik, stawiając zakłady za pomocą aplikacji mobilnej Fortuny, wynosi 2, podczas gdy stawiając na stronie internetowej oraz w punkcie stacjonarnym wynosi 1. Podwojone mistrzowskie punkty otrzymuje się za postawienie kuponów na kwotę równą 5 zł lub więcej. Co miesiąc Fortuna wynagradza 50 najlepszych graczy z rankingu ogólnopolskiego oraz po 5 najlepszych typerów z danego punktu stacjonarnego.

Hit Dnia Fortuna

Codziennie na stronie, w aplikacji mobilnej i w punktach naziemnych pojawiają się wydarzenia i spotkania z podwyższonymi kursami. Hit Dnia w Fortunie tyczy się wielu dyscyplin sportowych. Raz trafisz na atrakcyjny kurs na zwycięstwo Barcelony w meczu z Realem Madryt, a raz Golden State Warriors z Los Angeles Lakers. Nie ma tutaj reguły.

Superoferta+

Podobnie jak hit dnia, superoferta+ daje możliwość skorzystania z wyższych kursów, niż w przypadku normalnej oferty. Promocja aktywuje się przy faworytach danego meczu lub pojedynku i oznaczona jest symbolem - F. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym kurs na faworyta będzie wyższy.

Ekspert+

Ekspert+ w Fortunie polega na obstawieniu konkretnej liczby spotkań z podanej przez Fortunę oferty za minimalną stawkę 5 zł. Jeśli gracz poprawnie wytypuje określoną liczbę zdarzeń na kuponie, przysługuje mu bonus, którego maksymalna wartość została określona w warunkach. Jeśli taki kupon trafi więcej niż jedna osoba, kwota bonusu w ekspert+ zostanie rozłożona na wszystkich zwycięzców.

AKO Bonusy Fortuna

Promocja polega na tym, że im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższa potencjalna wygrana. W Fortunie wynosić ona może nawet 50%! Warunkiem jest jednak poprawne wytypowanie minimum 14 zdarzeń. AKO bonusy działa już od 5 selekcji (bonus 7%). Bonus AKO Fortuna zgarniesz od razu po wygranym kuponie. Należy jednak pamiętać, że typy, od których naliczany jest bonus, muszą mieć kurs minimalny 1.15 oraz stawkę co najmniej 2 zł.

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy Fortuna Plus Club umożliwia długoterminowe zbieranie punktów za aktywność w serwisie, które następnie podlegają wymianie na bonusy lub freebety w sklepie Fortuny. Bukmacher Fortuna zastosował tutaj prosty przelicznik punktacji. Za każde 2 złote wydane na zakład otrzymujesz 1 punkt.

Godziny mistrzów live Fortuna

W dniu obowiązywania promocji "Godziny mistrzów live Fortuna" należy dokonać depozytu o minimalnej kwocie określonej w szczegółach promocji. Następnie należy postawić kupon na dowolne wydarzenie z oferty na żywo za dowolną stawkę. Jeśli Ci się nie poszczęści, otrzymasz zwrot środków w postaci punktów FKP.

Fortuna poleć przyjaciela

Jeśli osoba polecona, która założyła konto za pomocą Twojego wygenerowanego linka oraz do 28 dni zweryfikowała konto, otrzymasz bonus 20 zł w punktach FKP, który należy zaakceptować do 7 dni. Każdy może skorzystać z tej promocji aż 20 razy w roku, co daje łącznie 400 zł w punktach FKP. Gracze, którzy zarejestrują konto z Twojego re-flinka także otrzymują bonus bez depozytu Fortuna w formie punktów FKP odpowiadający 20 PLN oraz trzy zakłady bez ryzyka (100, 200 i 300 PLN).

Cashout w Fortunie

Bukmacher Fortuna przygotował mechanizm wcześniejszego zamknięcia kuponu i zrealizowania zysku, który funkcjonuje tutaj pod nazwą early cashout fortuna. Promocja ta obejmuje jednak tylko niektóre kupony, określone przez samego bukmachera. Aby dowiedzieć się, który zakład podlega opcji wcześniejszego zamknięcia, należy sprawdzić zakładkę „Moje kupony” i wyświetlić informacje o kuponie. Jeśli jest on objęty działaniem cashout, otrzymamy taką informację wraz z kalkulacją aktualnego zysku. Cashout w Fortunie nie może być zrealizowany, jeśli chociaż jedno zdarzenie na kuponie AKO pozostaje przegrane. Decydując się na wcześniejsze wyjście z zakładu, należy pamiętać o definitywnym charakterze takiego wyboru. Decyzji nie można cofnąć, nawet jeśli reszta zdarzeń okaże się prawidłowo obstawiona.

Niektórzy gracze mylą promocję Fortuna cashback z cashoutem. Są to całkowicie odmienne mechanizmy, co jasno wybrzmiewa z opisu w tym artykule. Oba niosą jednak znaczące korzyści dla wszystkich typerów.

Strefa Typera

Na stronie oficjalnej bukmachera oraz w aplikacji mobilnej pojawiła się zakładka „Strefa Typera”. Czemu ona służy? Jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce na polskim rynku bukmacherskim, gdzie typerzy mogą korzystać z dedykowanego portalu typerskiego. Znajdziemy tam panel do dyskusji i funkcję dodawania zagranych kuponów. Wreszcie społeczność typerów ma szansę się angażować i cieszyć ze swoich wygranych z innymi użytkownikami. Czegoś takiego zdecydowanie brakowało w Polsce.

Najwięcej dzieje się w ogólnej sekcji, czyli forum. Tam całodobowo toczy się gorąca dyskusja o sporcie i nie tylko. Jeśli nie jesteś w stanie wymyślić co obstawić w nadchodzących dniach, warto przeglądać typy innych graczy. Nie bój się kopiować ich kupony, jeśli Twoim zdaniem utworzone zakłady pokrywają się z Twoją analizą. Na porządku dziennym podczas wymiany zdań zdarzają się również pytania, czy warto w danej chwili wykorzystać cash-out, w jakiej formie jest dana drużyna, jak wykorzystać bonus od pierwszego depozytu itp.

Najlepsza Aplikacja Mobilna

Zdaniem członków graczy, Fortuna posiada najlepszą aplikację mobilną - w wersjach na iOS oraz na Androida. Działa ona bez zarzutu i zacinania się nawet na starszych urządzeniach. Jakie są największe zalety, jakie ma aplikacja mobilna Fortuny?

 • Szeroka oferta live
 • Bonusu od pierwszego depozytu
 • Dostęp do statystyk
 • Logowanie odciskiem palca
 • Powiadomienia PUSH
 • Sporty wirtualne
 • Strefa Typera
 • Funkcja match-tracker
 • Szybkie zakłady
 • Live streaming.

Płatności Fortuna

Fortuna jak na czołowego gracza wśród polskich legalnych firm bukmacherskich nie mogła zapomnieć o wprowadzeniu szerokiej gamy metod płatności. Nie zabrakło standardowych opcji jak karty płatnicze, czy BLIK, ale także dodatkowych jak, chociażby Apple Pay lub Tpay. Minimalnie możesz zdeponować symboliczną złotówkę, a maksymalnie 100 000 zł. Co więcej, wpłatę wykonasz również w każdym punkcie stacjonarnym.

Metoda płatności Minimalny depozyt Czas realizacji wpłaty
Płatność Min. depozyt Czas realizacji
tpay Tpay
0.01 PLN natychmiastowy
blik Blik
1 PLN natychmiastowy
apple_pay Apple Pay
1 PLN natychmiastowy
bank_transfer Tradycyjny przelew bankowy
1 PLN zależny od banku
visa_card Karta kredytowa VISA
1 PLN natychmiastowy
mastercard_card Karta kredytowa MasterCard
1 PLN natychmiastowy
Rozwiń wszystkie

Co do wypłat, przebiegają one praktycznie wzorowo, gdyż firma wprowadziła jako jedna z pierwszych możliwość natychmiastowych przelewów. Środki pojawiają się po kilku minutach, niezależnie od dnia tygodnia. Minimalna wypłata wynosi zaledwie 0,01 zł.

Dlaczego warto grać z Fortuną?

Fortuna należy do czołowych polskich firm w branży i ma długoletnie doświadczenie, dzięki funkcjonowaniu od 1996 roku. Posiada rozbudowaną sieć obejmującą blisko sześćset punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całego kraju. W 2012 roku Fortuna otrzymała od Ministerstwa Finansów status „Legalnego bukmachera”. Oznacza to, że zgodnie z prawem może przeprowadzać zakłady także za pośrednictwem sieci.

Odkąd istnieje taką możliwość Fortuna stała się topowym operatorem z jedną z najlepszych ofert na polskim rynku. Zdarzenia przedmeczowe i live dostępne są w ponad 40 dyscyplinach sportowych. W szczycie sezonu liczba ta zwiększa się nawet do 50. Szczególnie należy pochwalić ofertę na piłkę nożną, koszykówkę, tenis ziemny i sporty walki. Ilość rynków zdarzeń oraz możliwość oglądania transmisji zarówno na stronie, jak i aplikacji mobilnej robi robotę!

Zalety Fortuny

 • Bogaty pakiet bonusów powitalnych z najlepszymi warunkami wśród konkurencji
 • Darmowe środki na start w zamian za rejestrację i udzielenie zgód marketingowych
 • Możliwość obstawiania w punktach stacjonarnych
 • Rejestracja przez bankowość elektroniczną
 • Szeroka oferta na piłkę nożną, hokej na lodzie, koszykówkę i żużel
 • Duży wybór darmowych transmisji na żywo z meczów
 • Szybkie wypłaty na konto bankowe
 • Dopracowana aplikacja mobilna

Jaki jest kod promocyjny Fortuna?
TYPERVIP
Bonus Fortuna - co otrzymasz?
Z kodem promocyjnym Fortuna otrzymasz 20 PLN bez depozytu, freebet 10 PLN oraz trzy zakłady bez ryzyka (100, 200 i 300 PLN).
Czy kod promocyjny Fortuna jest jednorazowy?
Niezależnie od narzędzia zastosowanego w celu odbioru bonusu, czynność tę można wykonać tylko raz.
Czy z freebetu od Fortuny skorzystają także dotychczasowi klienci buka?
W parze z opisaną wcześniej jednorazowością freebetu idzie też jego dostępność ograniczona wyłącznie do nowych graczy, nieposiadających jeszcze u tego operatora swojego indywidualnego konta bukmacherskiego. Więc z obecnej promocji na zakład bez środków własnych nie zrobią użytku niestety Typerzy grający już u buka.
Czy bukmacher Fortuna inwestuje w Polski sport?
Tak bukmacher Fortuna jest sponsorem wielu Polskich klubów sportowych.
Czy bukmacher Fortuna posiada punkty naziemne?
Tak zakłady bukmacherskie Fortuna posiadają wiele naziemnych placówek w różnych polskich miastach.