Kod promocyjny Fortuna
1 stycznia 2021

Bonus Powitalny Bez Depozytu 20 PLN

 

Fortuna kod bonusowy

Kod Promocyjny Fortuna : TYPERVIP

Odbieram bonusy na start

Promocyjny kod od Fortuny, dodatkowo oprócz aplikacji na Androida lub iOS, ma także bogatą ofertę na gry i zakłady przedmjaeczowe oraz rozgrywki na żywo. Oferuje również system Cashout, czyli zamykanie zakładów przed czasem w celu zmniejszenia ryzyka przegranej. Poza przelewem bankowym, depozytu można dokonać także korzystając z karty bankowej lub PayU

Najpopularniejszy Legalny Bukmacher

W Polsce, wśród osób korzystających z bukmacherów online, prawie połowa to klienci Fortuny. Z kolei na naszej grupie Facebook’owej statystyki są jeszcze bardziej dobitne! Dzięki wymianom opinii między użytkownikami, gracze stają się bardziej świadomi swoich wyborów, poznając faktyczne wady i zalety bukmacherów, po przeczytaniu opinii bardziej doświadczonych grupowiczów – Fortunę poleca prawie 70% ankietowanych!

Kod Promocyjny Fortuna: TYPERVIP – Zakład Bez Ryzyka 210 PLN

 1. Załóż iKonto w terminie 10 dni, licząc od momentu rozpoczęcia procesu rejestracji ze specjalnego linku
 2. Maksymalna wysokość bonusu bez ryzyka to 210 PLN
 3. W terminie 10 dni, licząc od momentu założenia iKonta zawrzyj dowolny zakład (z wyłączeniem zakładów na Sporty Wirtualne)
 4. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz wygraną.
 5. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki.

Bonus bez depozytu Fortuna

Najlepsza Aplikacja Mobilna

Zdaniem większości członków otwartej grupy bukmacherskiej Zawód: Typer Fortuna posiada najlepszą aplikację mobilną – w wersjach na iOS, Androida oraz jako oddzielny produkt dla smartfonów (poza Windows).

Fortuna pozwala śledzić statystyki w trakcie trwania meczu. Możliwe jest również oglądanie niektórych lig dzięki Live Stream. A dzięki powiadomieniom Push gracz zostanie automatycznie powiadomiony w razie m.in wygrania zakładu.

Aby zainstalować aplikację, należy zezwolić na swoim urządzeniu na instalację z nieznanych źródeł.

Aplikacja Fortuna

 

Wpłaty w punkcie naziemnym Fortuna

Doładowanie konta (iKonta) w punkcie gotówką przebiega w sposób prosty i szybki:

 1. Należy przygotować swój numer Klienta:
  – jeżeli posiadasz kartę FKP (Fortuna Klub Plus), wówczas numer ten znajduje się na odwrocie karty, pod kodem kreskowym i zaczyna się od cyfry 3
  – jeżeli nie posiadasz karty FKP, wejdź na swoim koncie online do zakładki Ustawienia->Zmiana danych –  numer znajduje się pod pozycją “Numer klienta/karty” i zaczyna się od cyfry 9
 2. Udać się do punktu Fortuny i poprosić pracownika o doładowanie konta
 3. W celu weryfikacji pracownik poprosi o wylegitymowanie się dowodem osobistym i podanie kilku losowych znaków z hasła
 4. Pieniądze pojawią się na koncie niemal natychmiast, bez żadnych dodatkowych opłat czy prowizji.

Jak grać Maxikombi na Fortunie?

Zobacz: Jak grać Fortuna?

W jakich godzinach zagrasz w punkcie stacjonarnym?

Standardowe (nie licząc świąt/dni wolnych ustawowo) godziny otwarcia punktów naziemnych Fortuna w roku 2020:

Kod promocyjny Fortuna

Kod Promocyjny Fortuna 20 PLN + 210 PLN + 2000 PLN

Rejestruję się bez bonusów Odbieram bonusy

 

Fortuna Zakład bez ryzyka

Unikatowa promocja dla użytkowników Zawód: Typer. Standardową opcją jest 200PLN, lecz dzięki rejestracji ze specjalnego linku partnerskiego kwota wzrasta do 210 PLN. Jeśli chcesz odebrać bonus, zarejestruj się, klikając link

zakład bez ryzyka fortuna kod polecającyPo ukończeniu rejestracji Twój pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka. W przypadku przegranej, Fortuna zwraca stawkę kuponu (minus podatek) max do 210 złotych.

Fortuna z wyższymi limitami

Bukmacher w listopadzie 2017 roku podwyższył limity wygranych! Niezależnie ile wydarzeń umieścisz na kuponie i za jaką stawkę zagrasz, możesz zgarnąć nawet 601 000 złotych!

Wprowadzając 600 000+ Fortuna staje się liderem polskiego rynku pod względem maksymalnej możliwej do wygrania kwoty. Do tego momentu maksymalna wygrana uzależniona była od włożonej stawki i liczby zdarzeń a największa wygrana wynosiła 30.000pln. Teraz to aż 601.000!

Legalny Bukmacher

Fortuna zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Jeszcze prostsze zasady otrzymania bonus Fortuna

Aby ułatwić nowym graczom uzyskanie atrakcyjnych bonusów oferowanych przez zakłady bukmacherskie Fortuna kody promocyjne i zasady z ich korzystania zostały uproszczone. Skomplikowane dotąd regulaminy stały się bardziej przejrzyste, a ponadto zlikwidowano wymóg wielokrotnego obracania środkami bonusowymi przy użyciu kuponów o wysokim kursie. Dlatego jeżeli interesuje Cię powitalny bonus Fortuna to bukmacher udzielający najbardziej przystępnych promocji na rynku.

Bonus w wysokości pierwszego depozytu jest przyznawany nowym, pełnoletnim graczom, nieposiadającym wcześniej zarejestrowanego iKonta Fortuna. Po dokonaniu pełnej rejestracji i wpłaceniu dowolnej sumy, graczom przysługuje bonus w wysokości 100% tej wpłaty, jednak nie więcej niż 2000 PLN. Otrzymany bonus może być wykorzystany na następne zakłady. Do tej pory, aby skorzystać z tej promocji, należało założyć iKonto w terminie dziesięciu dni od momentu rozpoczęcia procesu rejestracji, a w ciągu sześćdziesięciu dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty. Kupon musiał zawierać co najmniej trzy zdarzenia oraz minimalny kurs całkowity 1,9. Fortuna bonus depozytowy był wypłacany ratami, Pierwsza rata przysługiwała po wykonaniu 20% wymaganego obrotu i wynosiła 20% maksymalnego bonusu. Kolejną ratę otrzymywało się po wykonaniu 100% obrotu.

Bonus depozytowy jeszcze szybciej

Dzięki nowym zasadom otrzymane bonusu depozytowego stało się jeszcze łatwiejsze i szybsze. Wystarczy w ciągu trzydziestu dni od rejestracji zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty, obstawiając kupony z co najmniej trzema zdarzeniami o łącznym kursie wynoszącym minimum 1,60. Co istotne, do promocji zaliczane są zarówno wygrane kupony, jak i przegrane. Otrzymanie bonusu nie zależy zatem od szczęścia ani umiejętności obstawiania, ale jest gwarantowane każdemu nowemu graczowi. Ponadto, bonus nie wpływa na nasze konto ratami. Zgodnie z nowym regulaminem, cała kwota przysługuje już po 48 godzinach po spełnieniu wszystkich warunków.

Bez zmian pozostają natomiast pozostałe promocje Fortuna bonus powitalny dla nowych graczy: Fortuna kod promocyjny na zakład bez ryzyka oraz możliwość dołączenia do Fortuna Klub Plus i otrzymania 2800 punktów FKP o wartości 20 PLN do wykorzystania w zakładach, które przyznawane są już na starcie, bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Kolejne punkty będziesz zdobywał dzięki zakładom. Ilość otrzymanych punktów jest zależna od wpłaconej stawki – każde 2 PLN wydane na kupony to 1 punkt FKP. Wystarczy znać kod bonusowy Fortuna, aby skorzystać z tych promocji.

Dlaczego warto grać z Fortuną?

Fortuna Bonusy

Fortuna należy do czołowych polskich firm w branży bukmacherskiej i ma długoletnie doświadczenie, dzięki funkcjonowaniu na rynku nieprzerwanie od 1996 roku. Posiada rozbudowaną sieć obejmującą blisko sześćset punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całego kraju, we wszystkich większych polskich miastach. W 2012 roku Fortuna otrzymała od Ministerstwa Finansów status „Legalnego bukmachera”, co oznacza, że zgodnie z prawem może przeprowadzać zakłady także za pośrednictwem sieci internetowej. W Polsce jedynie 10% branży otrzymało takie pozwolenie.

Ponadto, wszystkie konta bankowe Fortuny są zarejestrowane w kraju i podlegają polskim ustawom podatkowym. Wszystkie transakcje odbywają się zatem między polskimi rachunkami bankowymi, a klienci mogą bezproblemowo i skutecznie składać reklamację. Obstawiając zakłady u działającego legalnie bukmachera zyskujesz pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z polskim prawem, a także dostajesz gwarancję otrzymania nagrody w przypadku wygranej.

Oprócz tego, nowi gracze mogą wykorzystać specjalny Fortuna kod promocyjny, umożliwiający otrzymanie aż trzech atrakcyjnych nagród: bonus od depozytu do 2000 PLN, zakład bez ryzyka do 210 PLN oraz punkty Fortuna Klub Plus o wartości 20 PLN. Wszystkie te bonusy bukmacherskie są od siebie niezależne, co oznacza, że można skorzystać ze wszystkich lub tylko niektórych, a otrzymanie któregokolwiek z nich nie zmniejsza wartości pozostałych. Udział w promocji jest dobrowolny, jednak warto z nich korzystać, ponieważ nie wymaga to żadnych dodatkowych kosztów.

Fortuna kod promocyjny tylko dla grających z Zawód: Typer

Specjalnie dla użytkowników Zawód: Typer standardowa opcja Fortuny zakład bez ryzyka 210 PLN została zwiększona do 210 PLN. Aby zyskać więcej, zarejestruj się za pomocą podanego na tej stronie linka. Pamiętaj, żeby przy wypełnianiu formularza wpisać kod bonusowy Fortuna o treści „TYPERVIP. Jeśli spełnisz warunki wszystkich trzech promocji, możesz otrzymać nawet 2230 PLN na kolejne zakłady (pomniejszone o podatek od gier). A im więcej kuponów, tym bardziej zwiększa się szansa na dużą wygraną. Bonusy przysługują natomiast także w przypadku przegranej. Tylko użytkownicy naszej strony otrzymają specjalne Fortuna kody promocyjne, gwarantujące atrakcyjne bonusy zwiększające szansę na wysoką wygraną. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz jakiekolwiek pytania na temat promocji – skontaktuj się z nami, a z przyjemnością udzielimy wszelkich wyjaśnień oraz porad. Pełny regulamin promocji powitalnej i dokładne zasady, dzięki którym otrzymasz kod bonusowy Fortuna, są dostępne w regulaminach, zamieszczonych na stronie Fortuny.

Bukmacher godny zaufania

Ocena bukmachera Fortuna w internecie jest jednoznacznie pozytywna. Oceny osób komentujących zarówno zasady działania, jak i aplikację zgodnie doceniają bonus powitalny, dzięki któremu szybko i bezpiecznie można rozpocząć obstawianie zakładów. Jeżeli chodzi o internetowe opinie Fortuna wyróżnia się również szybkością działania strony, co pozwala pozostawać na bieżąco z wynikami i mieć pewność, że żadna istotna informacja nie umknie.

Fortuna regularnie organizuje atrakcyjne promocje, które pozwalają obstawiającym zyskać jeszcze więcej i powalczyć o wyjątkowe nagrody. W przypadku niektórych zakładów gracze mogą dostać bonusy na obstawianie albo specjalne oferty Happy Hours. Warto więc na bieżąco śledzić stronę oraz aplikację. Co ważne aplikacja Fortuna jest bardzo czytelna, więc szybko, bez tracenia czasu, można sprawdzić najbardziej potrzebne informacje.

Nowoczesny bukmacher Fortuna

Fortuna posiada również znakomitą ofertę dla nowych graczy. Wystarczy skorzystać ze znajdującego się na stronie kodu promocyjnego, aby zobaczyć, ile da się zyskać przy pierwszym zakładzie. Opinie na temat bukmachera Fortuna jako pierwszy w Polsce uzyskał on zezwolenie na prowadzenie legalnej działalności od ówczesnego Ministra Finansów. Warto wspomnieć, że Fortuna nie ogranicza się do prowadzenia zakładu bukmacherskiego i aktywnie wspiera polskich sportowców – sponsorując m.in. organizacje MMA.

Jeżeli zajrzy się na internetowe recenzje to ten bukmacher zawsze pojawi się w ścisłej czołówce bukmacherów. Założenie konta to proces bajecznie prosty – wystarczy podać najbardziej podstawowe dane osobowe i można zacząć obstawianie. Jeżeli więc kogoś zainteresowała oferta bukmachera Fortuna to jego działalność nie pozostawia żadnych złudzeń. Warto postawić na Fortunę i rozpocząć swoją przygodę z zakładami jak najszybciej, korzystając z dostępnego kodu promocyjnego.

Bonus bez depozytu od Fortuny – odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Jako że promocje umożliwiające obstawianie zakładów bez depozytu w Fortunie od zawsze cieszą się bardzo pozytywnym odbiorem ze strony typerów i zwykle to właśnie one traktowane są przez nich jako te najbardziej lukratywne, poniżej przygotowaliśmy listę odpowiedzi na najpowszechniej zadawane przez graczy w tym kontekście pytania.

Czy bonus bez depozytu od Fortunty jest jednorazowy i czy można odebrać go z aplikacji mobilnej?

Freebet od wspomnianego bukmachera możliwy jest do odebrania zarówno poprzez jego oficjalną witrynę internetową, jak i za pośrednictwem aplikacji dedykowanej na smartfony i tablety. Niezależnie jednak od narzędzia zastosowanego w celu jego odbioru, czynność tę można wykonać tylko jeden raz. Ograniczenie to wynika z faktu, że voucher na grę bez depozytu w Fortunie stanowi element składowy jednorazowej oferty powitalnej tego buka, która jak wspominaliśmy już wcześniej, obejmuje również podwojenie pierwszej wpłaty, aż do kwoty 2000 zł oraz możliwość typowania bez ryzyka z limitem w wysokości 210 zł.

Czy z freebetu od Fortuny skorzystają także dotychczasowi klienci buka?

W parze z opisaną wcześniej jednorazowością freebetu idzie też jego dostępność ograniczona wyłącznie do nowych graczy, nieposiadających jeszcze u tego operatora zakładów wzajemnych swojego indywidualnego konta bukmacherskiego. Tak więc z obecnej promocji na zakład bez środków własnych nie zrobią użytku niestety typerzy już współpracujący z bukiem, co jednak nie oznacza, że możliwość taka nie pojawi się w przyszłości. Korzystając bowiem z okazjonalnych propozycji bukmacherów takich jak LVBET, STS czy Fortuna bez depozytu grać mogą niekiedy również właśnie starsi stażem i współpracujący z operatorami od dawna typerzy.

Jakie zakłady w Fortunie można obstawiać bez depozytu?

Głównym celem przyświecającym bukmacherowi przy formułowaniu warunków regulaminowych dotyczących opisywanego freebetu było jego maksymalne uproszczenie. W związku z tym w finalnym rozrachunku Twój zakład nie jest ograniczony do żadnej konkretnej grupy zakładów obejmujących np. wyłącznie piłkę nożną czy tenisa. Jeśli chodzi o bukmachera Fortuna bez depozytu możesz obstawiać zatem w zasadzie dowolne wydarzenia sportowe uwzględnione w całościowej ofercie operatora, z wyjątkiem tych związanych ze sportem wirtualnym. Ten jedyny wymóg nie powinien być jednak powodem do narzekań, ponieważ jest on specyficzny dla freebetów proponowanych właściwie przez wszystkich bukmacherów, którzy chcą zapewnić swoim klientom właśnie ten rodzaj profitu.

Czy w przypadku promocji Fortuny bez depozytu istnieje minimalny kurs lub liczba zdarzeń?

Jak wspominaliśmy już wcześniej, powitalny freebet Fortuny cechuje się bardzo przejrzystymi i zwięzłymi jednocześnie warunkami regulaminowymi, co znajduje przełożenie również w odniesieniu do zagadnień poruszonych w niniejszym pytaniu. W przeciwieństwie do innych bonusów bez depozytów dostępnych na rynku tutaj bukmacher nie ustanowił minimalnej liczby zdarzeń koniecznych do uwzględnienia w ramach kuponu, a także nie wyznaczył ograniczającego pole manewru typera minimalnego kursu ogólnego. Kod polecający Fortuna – zobacz!

Zobacz: Fortuna bez podatku

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Jaki jest kod promocyjny Fortuna?

Kod promocyjny to TYPERVIP, wpisz go podczas rejestracji z linku podanego na naszej stronie, wejdź w ten wpis

2. Bonus Fortuna – co otrzymasz?

Po wpisaniu kodu TYPERVIP otrzymasz 20 PLN bez depozytu, a dodatkowo od pierwszej wpłaty bonus 100% do 2000 PLN a także 210 złotych bez ryzyka!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Bartek Wspaniały
Bartek Wspaniały
16 maja 2019 13:06

Odebrane. Doszło :))

Dawid Musiał
Użytkownik
18 czerwca 2019 23:25

Odebrałem, szybko i sprawnie!

Marcin Kruk
Użytkownik
Marcin Kruk
29 marca 2020 21:02

Podoba mi się bardzo wygląd aplikacji mobilnej Fortuny, a ich oferta również jest dosyć szeroka, ogólnie wszystko jest przejrzyste. Nie lubię w Fortunie jednej rzeczy, a mianowicie czasu oczekiwania na wypłatę środków, muszę czekać ponad 24h i w tym okresie czasu zazwyczaj przez ich bogatą ofertę zakładów live to co chcę wypłacić zazwyczaj zdążę przegrać i dlatego nie lubię tam grać. Jeśli ktoś ma silną wolę to jak najbardziej polecam tego bukmachera 😉

Michał Stasiewski
Użytkownik
Michał Stasiewski
30 marca 2020 17:52

Jeśli chodzi o Fortune jest to mój pierwszy bukmacher w jakim zacząłem obstawiać przez 3 lata obstawiałem w punkcie naziemnym póżniej przeniosłem się na obstawianie online na stronie. Jeśli chodzi o punkty naziemne nigdy nie spotkałem się niemiłą obsługą. Obsługa jak najbardziej na + miła atmosfera, zawsze służą pomocą.
Fortuna ma przejrzystą ofertę. Ma takie udogodnienia jak np.
Wirtualne sporty
Early cash-out
Bezpieczny Kupon
Strefa Kibica
Program Lojalnościowy
Transmisje wydarzeń
Jeśli chodzi o wypłatę środków jest to coś czego tam nienawidzę czas oczekiwania wynosi ponad 24h więc przeniosłem się z fortuny na STS. Lecz Fortuna jest jak nabardziej do polecenia. Czołówka bukmacherów

Kacper Nawojski
Kacper Nawojski
31 marca 2020 14:20

Plusy i minusy grania na najlepszym według mnie Bukmacherze czyli Efortunce.
Jednym z największych + jest doskonała aplikacja i early cashout na live niezależnie czy mecz wszedł czy nie.
Kolejnym + jest przejrzysta aplikacja możliwość obstawiania różnorakich rzeczy zaczynają od piłki nożnej kończąc na rozgrywkach w pesa😀. Bardzo fajne, różnorakie bonusy od Efortuny zaczynając od zakładów bez ryzyka kończąc na bonusie od wpłaty. Ale niestety jak każdy Bukmacher Efortuna równiez ma dużo minusów napewno jednym z większych jest oczekiwanie na wypłatę środków które jest według mnie za długie porównując do bukmachera na którym od czasu do czasu też zdarza mi się zagrać(Lvbet) tam mają wypłatę środków natychmiastowa natomiast na efortunce trzeba czekać czasami nawet 2Dni robocze na wypłatę środków z konta. Jednym z minusów napotykanyn przeze mnie w ostatnim czasie jest źle rozliczane zakłady ostatnio spotykałem się z sytuacją że został mi ostatni mecz na kuponie noi siadł a Efortuna rozliczyć jakby ten mecz się nie odbył ale po 2 dniach walki z Efortuna o wygrana przyznali mi ją. Jednym z minusów o którym trzeba NAJBARDZIEJ I NAJGLOSNIEJ powiedzieć zdecydowanie jest czat online Efortuny Osoby tam pracujące w tym czacie mają praktycznie 0 pojęcie o czym kolowiek przytaczajac moja sytuację z kuponem napisał do nich na czacie online a oni że mecz nie wszedł i że nie mam nic z tym do gadania gdzie pokazałem im zdjęcia z różnych stron z wynikami że ten mecz jednak wszedł.
Według opini ludzi których pytałem się co sądzą o efortunce wypowiadali się podobnie do mnie dodając fakt że czat online naprawdę jest nie miły i lepiej pisać przez messengera do Efortuny. Przytoczę tutaj opinie jednej z osób które grają na efortunce zwycięzce ostatniego konkursu-Marcina który rok temu tak wypowiedział się o efortunie >>> komentarz u góry
Od tego czasu co Marcin napisał ten komentarz zmieniło się na eforunie nie wiele się zmieniło. Praktycznie wszytko jest tak samo oprócz wypłaty early cashout teraz można wypłacac nawet jak mecze grają, wcześniej się tak nie dało.
Ja osobiście bardzo lubię korzystać z Efortuny z faktu że jak na przykład teraz nie ma już czego praktycznie grać to zawsze Efortuna daje te,, ciekawsze mecze,, do hitu dnia dzięki czemu kurs jest podwyższony i można więcej wygrać choć i tak zawsze jest tak samo ☹️
Reasumując wszystkie aspekty Efortuna pomimo ich licznych błędów w rozliczaniu i nie miłej obsługi na czacie online POLECAM tego bukmachera a ten kto jeszcze nie założył na nim konta gorąco polecam do założenia konta!

Maciek Szczublewski
Użytkownik
Maciek Szczublewski
8 kwietnia 2020 02:23

Polecam tego buka, super oferta, wysokie kursy oraz sprawna apka
Pozdro ✌

Patryk Kozera
Użytkownik
Patryk Kozera
8 kwietnia 2020 12:11

Polecam tego bugmacherka, fajne kursy ☺️

Patryk Kozera
Użytkownik
Patryk Kozera
8 kwietnia 2020 12:15
Odpowiedz  Patryk Kozera

Bukmachera miało być ahh… ta autokorekta 😂😂😂

Mariusz Krawczyk
Użytkownik
Mariusz Krawczyk
11 października 2020 00:08

Świetna oferta powitalna, można przegrać 200zł ryzykując jedynie 24 zł, poza tym jeszcze 2800 punktów na start, do tego często są jakieś ciekawe promocje gdzie w razie przegranej można zgarnąć punkty fortuny. Poza tym przy większej liczbie zdarzeń można dodać bonus AKO. Mój ulubiony bukmacher, polecam!

Michał Wrwe
Użytkownik
Michał Wrwe
3 listopada 2020 17:04

Jeden z najstarszych polskich bukmacherów, Znakomita oferta na siatkówkę. Brakuje tylko szybkich wypłat 🙂 Ale polecam tego bukmacher

Michał Turant
Użytkownik
Michał Turant
3 listopada 2020 17:12

Pierwszy bukmacher u jakiego grałem, zaletą na pewno jest przejrzystość oferty – naprawdę ciężko się tam pogubić, z łatwością możemy dobrać odpowiadające nam zdarzenie. Częste bonusy – np. teraz jest gra bez podatku 24/7 czy bonusy do AKO w zależności od ilości meczów na naszej taśmie. Dużym minusem Fortuny jest brak szybkich wypłat, sam czekam czasami nawet po 2 dni. Kolejny duży minus to częste przerwy techniczne, albo nawet czasami nie przerwy techiczne, a przysłowiowe “wywalenie się na plecy” całej strony i apki. Osobiście skończyłem grać na Fortunie przez te błędy, nie mogłem zawrzeć zakładu bo a) strona nie działała, b) kupon nie mógł być zatwierdzony z nie do końca wiadomych mi przyczyn. Jeśli chodzi o początek – Fortuna będzie na pewno dobrym wyborem. Według mnie – przejrzystość oferty to na początku naprawdę ważna rzecz, a w tym konkretnym przypadku nikt nie będzie miał problemu z rozczytaniem się. 🙂

Michał Litwin
Użytkownik
Michał Litwin
3 listopada 2020 17:22

Zdecydowanie polecam! eFortuna jest jednym z najbardziej wiodących bukmacherów na rynku co za tym idzie, mają szeroką ofertę wydarzeń sportowych i oczywiście bonusów 🙂

Robert Tatara
Użytkownik
Robert Tatara
3 listopada 2020 17:48

Fortuna jak i reszta bukmacherów ma swoje plusy i minusy. Dużym plusem jest opcja Cashout, można zamknąć swój zakład, gdy nie jest się pewnym czy kupon do końca wejdzie (choć każdy typer powinien być pewny swych pewniaczków 😁). Oferta w Fortunie jest dosyć szeroka, jest w czym wybierać. Fajne różnorakie bonusy. Aplikacja dobra, choć czasami ma swoje zawiasy. Z minusów to Długie oczekiwanie na wypłatę środków, oraz częste pracę i zamykanie strony oraz aplikacji. Ogólnie fortunę polecam.

Patryk Pawełoszek
Użytkownik
Patryk Pawełoszek
3 listopada 2020 20:28

Aplikacja mobilna tego FORTUNA bardzo przyjazna i czytelna. Szeroka oferta do typowania. Wypłata środków w natychmiastowym tempie na subkonto, lecz kilka dni trzeba czekać za przelewem pieniężnym na konto bankowe. Najbardziej lubię obstawiać mecze LIVE i korzystam najczęściej z tej opcji u tego buka.
Dużo obstawiam na zagranicznych stronach, lecz ta firma zalicza się do jednych z faworytów.
Często aplikacja się zacina gdy dużo użytkowników korzysta bądź chwilę przed rozpoczęciem kolejki np. LM godz. 21:00. Mogliby też zmodernizować stronę i apkę dla użytkowników korzystających z poza Polski. 

Mateusz Stefanowski
Użytkownik
Mateusz Stefanowski
4 listopada 2020 10:16

O fortunie można mówić w samych superlatywach, bynajmniej w moim odczuciu. Począwszy od klarowności i przejrzystości oferty, którą operują jak i również do wygodnej i łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej. Zawieranie zakładów to łatwa i przyjemna sprawa, dzięki profesjonalnemu objaśnieniu każdego rodzaju zakładów, w razie potrzeby mamy do dyspozycji centum pomocy, które offline ma do dyspozycji odpowiedzi na powtarzające się istotne pytania, jak i czat z pracownikiem owego Buka, co również jest dużym plusem, ponieważ czat działa sprawnie i zapewne ułatwia kontakt bezpośrednio z „bukmacherem”.
Jeśli chodzi już o sam czas trwania i proces wypłat, jeśli nam się powiedzie to jest to dość szybki czas oczekiwania, w kilka h po zleceniu wypłaty, wygrana znajdzie się na naszym przypisanym koncie bankowym. Od kilku lat jestem zwolennikiem fortuny, i gorąco polecam!

Szymon Pabich
Użytkownik
Szymon Pabich
4 listopada 2020 14:54

Od dłuższego czasu mam z styczność z tym bukmacherem i jestem bardzo zadowolony. Na plus zasługuje szeroka oferta wydarzeń i najwyższe kursy (porównując to co oferuje konkurencja). Dodatkowo aplikacja na wysokim poziomie (czasami się zawiesi, ale sporadycznie- nie ma rzeczy idealnych). Najważniejszą rzeczą dla mnie są różnorakie bonusy jak np. AKO BOOST. Dla najlepszych przygotowali możliwość stworzenia kuponu EXPERT (Kilka meczy czy to zLM, LE albo wybranych lig), gdzie zadaniem typera jest wytypowanie Zwycięstwa/Remisu/Porażki druzyny. Wygrany zyskuje dodatkowo 20 tyś. zł. Całą moją współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Nigdy nie miałem problem z wpłatami pieniędzy. Wykorzystywałem do tego PAY’u lub blik. Wypłata następuję w miarę szybko (w moim przypadku max. 2 dni oczekiwania). Dużym minusem jest Strefa Typera, gdzie często moderatorzy nie są w stanie zapanować nad porządkiem. Dużo wyzwisk i brzydkich komentarzy. Po prostu “SYF”.

Maciek Grysiewicz
Użytkownik
Maciek Grysiewicz
19 grudnia 2020 21:13

Fortunka bardzo spoko, lubię korzystać z jej aplikacji. Jest dla mnie przejrzysta i łatwo się w niej odnajduje. Szukając typów zawsze na początku wchodzę do tego czarno żółtego bukmachera

Filip Joniec
Użytkownik
Filip Joniec
20 grudnia 2020 11:32

Bardzo przejrzysta aplikacja i fajne kursy, dodatkowo dochodzi ciekawy bonus gry bez podatku z happy hours, a także szybkie wypłaty i wpłaty blikiem, polecam!

Jakub Pietrzak
Użytkownik
Jakub Pietrzak
20 grudnia 2020 11:43

Jesli chodzi o Fortunę to większych zastrzeżeń nie mam wypłaty większych sum przeszły u mnie bynajmniej bez problemowo,częste promocje czy tez bonusy

Jedyny minus u mnie bo to jest kwestia osobistego gustu to wygląd aplikacji jakos nie podchodzą mi barwy szarości i żółci

Przemysław Górski
Użytkownik
Przemysław Górski
20 grudnia 2020 12:37

Fortuna to jeden z topowych bukmacherów, uwielbiam szatę graficzną aplikacji mobilnej, kolory czarno-żółte idealnie się komponują i są niesamowicie przyjemne dla oka. Przejrzystość oferty top1 😄

Kacper Kulesza
Użytkownik
Kacper Kulesza
20 grudnia 2020 12:55

Super aplikacja to przede wszystkim. Przyjemna oferta bez ryzyka na start. Od fortunki zaczęła sie cała przygoda z bukiem 🙂

Jakub Długosz
Użytkownik
Jakub Długosz
20 grudnia 2020 13:37

Zdecydowanie najlepszy bukmacher na rynku. Mega wysokie bonusy na start jak i promocje w dalszej przygodzie obstawania. Najwyższe kursy (nie licząc btts’ów i dokładnych wyników ) w połączeniu z promką happy hours 24/7 robią robotę. Bez problemów z aplikacją mobilną czy też z wpłatą/wypłatą środków.
10/10 👌

Szymon Kołtuniak
Użytkownik
Szymon Kołtuniak
20 grudnia 2020 15:15

Bardzo solidny bukmacher. Fajna oferta, możliwość zakładów live, do tego transmisja poszczególnych zdarzeń. Aplikacja przejrzysta! Nie ma do czego się przyczepić 🙂

23
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x