ODBIERZ BEZ RYZYKA

DO 20 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

Fortuna jest jednym z legalnych bukmacherów o największym zasięgu na polskim rynku. Posiada on rzeszę zwolenników, którzy codziennie zawierają u nich tysiące kuponów. Bukmacher wciąż jednak prowadzi na szeroką skalę działania mające na celu zapewnienie mu nowych użytkowników. Oferta promocyjna tej firmy pozostaje jedną z najlepszych. Jej zasięg można dodatkowo rozszerzyć, wprowadzając najlepszy kod promocyjny fortuna o treści TYPERVIP. Kod bonusowy Fortuna zapewnia 2720PLN dla nowych klientów!

Kod bonusowy FORTUNATYPERVIP
Bonus bez depozytu20 PLN
Zakład bez ryzyka600 PLN
Bonus od depozytu2100 PLN
Czy jest aplikacja?TAK

Bonus Powitalny Fortuna Bez Depozytu 20 PLN

W Fortunie nowi gracze zyskują aż 20 zł na grę bez depozytu. Nawet jeśli aktualnie nie posiadamy środków na koncie gracza, Fortuna umożliwia przetestowanie swojej oferty i rozpoczęcie typowania na długo przed wpłaceniem pierwszej kwoty. Lista zalet promocji, jaką jest bonus powitalny Fortuna, jest naprawdę imponująca. Chociaż na pierwszy rzut oka 20 zł nie wydaje się dawać dużego pola do popisu, to już jeden wygrany dobry kupon może kilkakrotnie pomnożyć wspomnianą kwotę. W ten sposób otwiera się prosta droga do stałej strategii. Promocja Fortuna bez depozytu nie ogranicza jednak innych przywilejów dla graczy.  Możemy z powodzeniem skorzystać również z mechanizmu cashout Fortuny. Realizujemy wówczas pewny zysk, rezygnując z niepewnego rezultatu. Uzupełnieniem bonusu powitalnego bez depozytu jest w Fortunie zakład bez ryzyka. Dotyczy on kwoty 600 zł z gwarancją zwrotu środków na wypadek porażki.

✔️Kod Promocyjny Fortuna: TYPERVIP

Kod promocyjny Fortuna – bukmacher dodatkowo oprócz aplikacji na Androida lub iOS ma także bogatą ofertę na gry i zakłady przedmeczowe oraz rozgrywki na żywo. Oferuje również system cashout, czyli zamykanie zakładów przed czasem w celu zmniejszenia ryzyka przegranej. Poza przelewem bankowym, depozytu można dokonać także korzystając z:

 • karty bankowej,
 • systemu PayU,
 • Tpay,
 • BLIK..

Dokonując procesu rejestracji warto wykorzystać kod promocyjny Fortuna. Dzięki niemu odbierzemy zakład bez ryzyka Fortuna i zakład bez depozytu Fortuna. Jak z nich skorzystać? Wystarczy w formularzu do założenia konta podać kod promocyjny TYPERVIP w polu przy danych osobowych. Wówczas zostaną odblokowane dodatkowe funkcjonalności dla poszczególnych promocji.

ODBIERZ BEZ DEPOZYTU

DO 20 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

Zakład Bez Ryzyka 600 PLN w Fortunie

 1. Załóż iKonto w terminie 10 dni od rozpoczęcia procesu rejestracji ze specjalnego linku,
 2. Maksymalna wysokość bonusu bez ryzyka Fortuna to 600 PLN,
 3. W terminie 10 dni zawrzyj dowolny zakład (z wyłączeniem zakładów na Sporty Wirtualne),
 4. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz wygraną,
 5. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki.

Bonus bez depozytu Fortuna

Zakłady bez ryzyka w Fortunie opierają się na niezwykle atrakcyjnych zapisach regulaminowych. U innych firm warunki obrotu czasami przesłaniają sens tworzenia tego typu promocji. Bonus na start Fortuna proponuje graczom niewysokie warunki konieczne do wypłaty środków na konto. W przypadku zakładu bez ryzyka na 600 zł, jaki dają promocyjne kody Fortuna, wymagany jest jednokrotny obrót cashbacku. Najważniejsze – bez  ustalania kursu minimalnego. Zatem jeśli przy pierwszym obstawieniu graczowi podwinie się noga, ma on bardzo duże szanse na pełny zwrot kosztów stawki zakładu.

Najlepsza Aplikacja Mobilna

Zdaniem członków grupy Zawód: Typer Fortuna posiada najlepszą aplikację mobilną – w wersjach na iOS oraz na Androida. Pozwala ona śledzić statystyki w trakcie trwania meczu. Możliwe jest również oglądanie niektórych lig dzięki Live Stream. Z kolei dzięki powiadomieniom Push gracz zostanie automatycznie powiadomiony na telefonie w razie m.in wygrania zakładu.

Wpłaty w punkcie naziemnym Fortuna

Doładowanie konta (iKonta) w punkcie gotówką przebiega w sposób prosty i szybki:

 1. Należy przygotować swój numer Klienta:
  – na karcie FKP numer ten znajduje się na odwrocie karty i zaczyna się od cyfry 3
  – Online: wejdź na swoim koncie online do zakładki Ustawienia -> Zmiana danych –  numer znajduje się pod pozycją “Numer klienta/karty” i zaczyna się od cyfry 9,
 2. Udać się do punktu Fortuny i poprosić pracownika o doładowanie konta,
 3. W celu weryfikacji pracownik poprosi o wylegitymowanie się dowodem osobistym i podanie kilku losowych znaków z hasła,
 4. Pieniądze pojawią się na koncie niemal natychmiast, bez żadnych dodatkowych opłat czy prowizji.

Jak grać Maxikombi na Fortunie?

Bonus na start Fortuna można wykorzystać na różne typy zakładów. Gracze zwykle decydują się na kupony pojedynczego lub akumulowanego, podczas gdy bukmacher umożliwia także skorzystanie z zakładu systemowego. Zagranie Maxikombi w Fortunie oznacza zawarcie kuponu, w którym na jednym blankiecie zakładowym znajduje się do kilkunastu zdarzeń podzielonych na grupy. Główną zaletą Maxikombi w Fortunie pozostaje elastyczność w wypłatach wygranych. Promocja nie ogranicza listy zwycięzców wyłącznie do osób, które poprawnie obstawiły wszystkie zdarzenia. Nawet jeśli kilka zdarzeń na kuponie poniosło porażkę, nie oznacza to jeszcze porażki!

W jakich godzinach zagrasz w punkcie stacjonarnym?

Standardowe (nie licząc świąt/dni wolnych ustawowo) godziny otwarcia punktów naziemnych Fortuna w roku 2021:

fortuna godziny otwarcia

Lokale stacjonarne wciąż pozostają popularną aktywnością w świecie typowania. Fortuna posiada największą sieć punktów stacjonarnych, które różnią się między sobą godzinami otwarcia. Uśrednioną godziną otwarcia lokalu Fortuna dla całej Polski staje się 9.00. Jedynie w poniedziałek sam bukmacher odpoczywa po całym tygodniu, otwierając punkty stacjonarne o godzinie 10. Lokale fizyczne umożliwiają pełniejszy wymiar kontaktu z zakładami. Można tu również poznać ciekawe osoby o podobnej pasji, a także śledzić najważniejsze wydarzenia sportowe.

Kod Promocyjny Fortuna 20 PLN + 600 PLN + 2100 PLN

Rejestruję się bez bonusów Odbieram bonusy

Widać wyraźnie, że bukmacher Fortuna oferuje bardzo wysoki poziom promocji merytorycznych, a nie jedynie ciekawych zachęt marketingowych. Na stronie zawodtyper.pl można dokonać rejestracji konta, wpisując jednocześnie kody Fortuna. Odblokowują one trio atrakcyjnych narzędzi dla nowych graczy na łączną kwotę ponad 2700 złotych. Zakład bez depozytu, cashback oraz bonus na start Fortuna od drugiego depozytu do wartości 2100 zł- te wszystkie promocje sprawiają, że u bukmachera Fortuna naprawdę warto mieć konto. 20 PLN + 600 PLN + max. 2100 PLN. Tyle jest do zgarnięcia przy przechodzeniu rejestracji konta gracza. Bukmacher Fortuna zachęca również do skorzystania z kodów promocyjnych, jak na przykład TYPERVIP. Pozwala on na osiąganie pierwszych zysków bez obawy o utratę środków prywatnych.

Fortuna z wyższymi limitami

Bukmacher w listopadzie 2017 roku podwyższył limity wygranych! Niezależnie ile wydarzeń umieścisz na kuponie i za jaką stawkę zagrasz, możesz zgarnąć nawet 601 000 złotych!

Wprowadzając 600 000+ Fortuna staje się liderem polskiego rynku pod względem maksymalnej możliwej do wygrania kwoty. Do tego momentu maksymalna wygrana uzależniona była od włożonej stawki i liczby zdarzeń a największa nagroda za dobre typowanie wynosiła 30.000 PLN. Teraz to aż 601.000!

Legalny Bukmacher Fortuna

Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Aby ułatwić nowym graczom uzyskanie bonusów Fortuna kody promocyjne, ich zasady zostały uproszczone. Ponadto zlikwidowano wymóg wielokrotnego obracania środkami bonusowymi przy użyciu kuponów o wysokim kursie. Dlatego jeżeli interesuje Cię powitalny bonus Fortuna, to bukmacher udzielający najbardziej przystępnych promocji na rynku.

Bonus w wysokości drugiego depozytu jest przyznawany nowym, pełnoletnim graczom, nieposiadającym wcześniej zarejestrowanego iKonta Fortuna. Po dokonaniu pełnej rejestracji i wpłaceniu dowolnej sumy, graczom przysługuje bonus w wysokości 100% wpłaty (nie więcej niż 2100 PLN). Otrzymany bonus może być wykorzystany na następne zakłady. Do tej pory, aby skorzystać z tej promocji, należało założyć iKonto w terminie dziesięciu dni od rozpoczęcia rejestracji. W ciągu kolejnych sześćdziesięciu dni należy obrócić czterokrotnością pierwszej wpłaty. Kupon musiał zawierać co najmniej trzy zdarzenia oraz minimalny kurs całkowity 1,9. Fortuna bonus depozytowy był wypłacany ratami. Pierwsza rata przysługiwała po wykonaniu 20% wymaganego obrotu i wynosiła 20% maksymalnego bonusu. Kolejną ratę otrzymywało się po wykonaniu 100% obrotu.

Dlaczego warto grać z Fortuną?

Fortuna Bonusy

Fortuna należy do czołowych polskich firm w branży i ma długoletnie doświadczenie, dzięki funkcjonowaniu od 1996 roku. Posiada rozbudowaną sieć obejmującą blisko sześćset punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całego kraju. W 2012 roku Fortuna otrzymała od Ministerstwa Finansów status „Legalnego bukmachera”. Oznacza to, że zgodnie z prawem może przeprowadzać zakłady także za pośrednictwem sieci.

Ponadto, wszystkie konta bankowe Fortuny są zarejestrowane w kraju i podlegają polskim ustawom podatkowym. Wszystkie transakcje odbywają się zatem między polskimi rachunkami bankowymi, a klienci mogą skutecznie składać reklamację. Obstawiając zakłady u działającego legalnie bukmachera zyskujesz pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z polskim prawem.

Oprócz tego, nowi gracze mogą wykorzystać specjalny Fortuna kod promocyjny TYPERVIP. Umożliwia on otrzymanie aż trzech atrakcyjnych nagród: bonus od drugiego depozytu do 2100 PLN, zakład bez ryzyka do 600 PLN oraz punkty Fortuna Klub Plus o wartości 20 PLN. Wszystkie te bonusy bukmacherskie są od siebie niezależne. Oznacza to, że można skorzystać ze wszystkich lub tylko niektórych, sam wybierasz! Udział w promocji jest dobrowolny, jednak warto z nich korzystać, ponieważ nie wymaga to żadnych dodatkowych kosztów. Kod bonusowy Fortuna – TYPERVIP pozwala nam na skorzystanie z pełnego pakietu powitalnego.

Fortuna kod promocyjny tylko dla grających z Zawód: Typer

Specjalnie dla użytkowników Zawód: Typer standardowa opcja Fortuny zakład bez ryzyka została zwiększona do 600 PLN, a bonus od drugiego depozytu aż do 2100 PLN. Aby zyskać więcej, zarejestruj się za pomocą podanego na tej stronie linka. Pamiętaj, żeby przy wypełnianiu formularza wpisać kod bonusowy Fortuna o treści TYPERVIP. Jeśli spełnisz warunki wszystkich trzech promocji, możesz otrzymać nawet 2720 PLN na kolejne zakłady (pomniejszone o podatek od gier). A im więcej kuponów, tym bardziej zwiększa się szansa na dużą wygraną. Bonusy przysługują natomiast także w przypadku przegranej. Tylko użytkownicy naszej strony otrzymają specjalne Fortuna kody promocyjne, gwarantujące atrakcyjne bonusy zwiększające szansę na wysoką wygraną. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz jakiekolwiek pytania na temat promocji – skontaktuj się z nami, a z przyjemnością udzielimy wszelkich wyjaśnień oraz porad. Pełny regulamin promocji powitalnej i dokładne zasady, dzięki którym otrzymasz kod bonusowy Fortuna, są dostępne w regulaminach, zamieszczonych na stronie Fortuny.

Sprawdź także: Kod promocyjny eWinner

Bukmacher godny zaufania

graj bez ryzyka w Fortunie

Ocena bukmachera Fortuna w Internecie jest jednoznacznie pozytywna. Oceny osób komentujących zarówno zasady działania, jak i aplikację zgodnie doceniają bonus powitalny Fortuna, dzięki któremu szybko i bezpiecznie można rozpocząć obstawianie zakładów. Jeżeli chodzi o internetowe opinie Fortuna wyróżnia się również szybkością działania strony, co pozwala pozostawać na bieżąco z wynikami meczów. Fortuna regularnie organizuje atrakcyjne promocje, które pozwalają obstawiającym zyskać jeszcze więcej i powalczyć o wyjątkowe nagrody. W przypadku niektórych zakładów gracze mogą dostać od fortuny bonusy okazjonalne albo specjalne oferty Happy Hours. Warto więc na bieżąco śledzić stronę oraz aplikację. Co ważne, aplikacja Fortuna jest bardzo czytelna, więc szybko można sprawdzić najpilniejsze informacje.

Nowoczesny bukmacher Fortuna

Bonus powitalny Fortuna to dopiero początek pozytywów, które oferuje nam ten bukmacher. Fortuna posiada oprócz niego znakomitą ofertę dla nowych graczy. Wystarczy skorzystać ze znajdującego się na stronie kodu promocyjnego fortuna, aby zobaczyć, ile da się zyskać przy pierwszym zakładzie. Opinie na temat bukmachera Fortuna jako pierwszy w Polsce uzyskał on zezwolenie na prowadzenie legalnej działalności od ówczesnego Ministra Finansów. Warto wspomnieć, że Fortuna nie ogranicza się do prowadzenia zakładu bukmacherskiego i aktywnie wspiera polskich sportowców – sponsorując m.in. organizację MMA.

Jeżeli zajrzy się na internetowe recenzje to ten bukmacher zawsze pojawia się w ścisłej czołówce bukmacherów. Założenie konta to proces bajecznie prosty – wystarczy podać najbardziej podstawowe dane osobowe i można zacząć obstawianie. Jeżeli więc kogoś zainteresowała oferta bukmachera Fortuna to jego działalność nie pozostawia żadnych złudzeń. Warto postawić na Fortunę i rozpocząć swoją przygodę z zakładami, korzystając z dostępnego kodu promocyjnego.

Bonus bez depozytu od Fortuny startowy

bez depozytu na Fortunie 20 zł

Promocje umożliwiające obstawianie zakładów bez depozytu w Fortunie od zawsze cieszą się bardzo pozytywnym odbiorem ze strony Typerów. Zwykle to właśnie one traktowane są przez nich jako te najbardziej lukratywne. W związku z tym  na samym dole wpisu przygotowaliśmy listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o bonus powitalny Fortuna i inne kwestie związane z początkiem gry u tego bukmachera.

Czy kod promocyjny Fortuna jest jednorazowy?

Bonus powitalny Fortuna otrzymuje każdy nowo zarejestrowany gracz. Freebet od wspomnianego bukmachera możliwy jest do odebrania zarówno poprzez jego oficjalną witrynę internetową, jak i za pośrednictwem aplikacji. Niezależnie jednak od narzędzia zastosowanego w celu jego odbioru, czynność tę można wykonać tylko jeden raz. Ograniczenie to wynika z faktu, że voucher na grę bez depozytu w Fortunie stanowi element składowy jednorazowej oferty powitalnej tego buka, która jak wspominaliśmy już wcześniej, obejmuje również podwojenie drugiej wpłaty, aż do kwoty 2100 zł oraz możliwość typowania bez ryzyka z limitem w wysokości 600 zł.

Czy z freebetu od Fortuny skorzystają także dotychczasowi klienci buka?

W parze z opisaną wcześniej jednorazowością freebetu idzie też jego dostępność ograniczona wyłącznie do nowych graczy, nieposiadających jeszcze u tego operatora swojego indywidualnego konta bukmacherskiego. Więc obecnej promocji na zakład bez środków własnych nie zrobią użytku niestety Typerzy grający już u buka. Co jednak nie oznacza, że możliwość taka nie pojawi się w przyszłości. Korzystając bowiem z okazjonalnych propozycji bukmacherów takich jak LVBET, STS czy Fortuna bez depozytu grać mogą niekiedy również właśnie starsi stażem i współpracujący z operatorami od dawna Typerzy. Powitalny freebet Fortuny cechuje się bardzo przejrzystymi i zwięzłymi warunkami, co znajduje przełożenie w odniesieniu do zagadnień poruszonych w pytaniu. W przeciwieństwie do innych bonusów bez depozytów, tutaj bukmacher nie ustanowił minimalnej liczby zdarzeń koniecznych do uwzględnienia w ramach kuponu. Również nie wyznaczył ograniczającego pole manewru typera minimalnego kursu ogólnego. Kod polecający Fortuna – zobacz!

Zobacz: Fortuna bez podatku

Zasady zakładu bez ryzyka Fortuna

Podatek od każdego zakładu wynosi równe 12%. Pobiera go bukmacher w momencie zawierania kuponu, odprowadzając pieniądze bezpośrednio do Urzędu Skarbowego. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z istnienia tej opłaty, która dość mocno ogranicza wysokość wygranej. Oferując zatem zakład bez ryzyka Fortuna zasady ustaliła w taki sposób, aby nie kolidowały z obowiązującymi przepisami. Z lektury wielu artykułów na zawodtyper.pl można się dowiedzieć, że zakład bez ryzyka nie ma nic wspólnego z unikaniem opodatkowania. Promocja Fortuna cashback to nic innego jak transfer odpowiedzialności podatkowej z gracza na bukmachera. Dotyczy wyłącznie wygranych kuponów, dla których następuje zwiększenie wygranej o kwotę zapłaconego wcześniej podatku.

Zasady promocji „Fortuna zakład bez ryzyka” pozostają bardzo przystępne dla każdego. Nowi użytkownicy serwisu bukmachera muszą najpierw aktywować wszelkie bonusy. Mogą tego dokonać z panelu konta typerskiego, klikając w zakładkę „Moje bonusy”. Po dokonaniu pierwszej wpłaty na depozyt, możemy już obstawiać dowolny zakład z całego zakresu oferty Fortuny. Jeśli przegramy, bukmacher zwróci nam środki na konto typerskie do wartości 600 zł.

Zakład bez ryzyka Fortuna oferuje wyłącznie nowym klientom. Promocja ma charakter jednorazowy i dotyczy pierwszego zawartego zakładu. Jeśli zakończy się on sukcesem, wówczas cashback Fortuna nie znajduje zastosowania. Porażka jednak sprawia, że zainwestowaną kwotę można odzyskać. Pomimo tylko jednej szansy na wykorzystanie w Fortunie cashbacku, zasady tej oferty dają bardzo duże możliwości na dobry start. Jeśli obstawimy kupon na wysoką stawkę, która pozwoli w pełni wykorzystać proponowany cashback, mamy szansę na zgarnięcie bardzo wysokiej wygranej, nie ponosząc żadnego ryzyka porażki. To jeden z niewielu momentów w przygodzie gracza, kiedy można sobie pozwolić na tak odważne obstawianie. Oceniając zakład bez ryzyka Fortuna zasady tej promocji nie tworzą restrykcyjnych wymogów odnośnie do dodatkowego obrotu odzyskanymi środkami. Kwotę zwróconą przez bukmachera należy obrócić jeden raz po dowolnym kursie.

Sprawdź również: bonus STS

Jak wykorzystać cashback Fortuna?

Wyjaśniliśmy szczegółowo, czym jest zakład bez ryzyka Fortuna. Zasady tej promocji pozostają bardzo klarowne, zatem nie powinny sprawiać problemów nawet osobom, które pierwszy raz spotykają się z zakładami bukmacherskimi. Omówmy również, jak najlepiej wykorzystać cashback Fortuna, aby zapewnić sobie jak największe szanse na sukces. Zawierając pierwszy kupon objęty parasolem ochronnym zakładu bez ryzyka w Fortnie można pozwolić sobie na nieco więcej, niż podczas gry w trybie standardowym, kiedy ryzykujemy własnymi środkami. Zakład bez ryzyka Fortuna to przemyślana promocja, która nie zawiera w sobie żadnych haczyków skierowanych przeciwko typerom. Niskie wymogi obrotu środkami z cashbacku powodują, że każdy gracz jest w stanie czerpać korzyści z oferty.

Przy pierwszym zakładzie koniecznie wykorzystajmy pełną kwotę zwrotu, obstawiając po odpowiednio wysokiej stawce. Maksymalny cashback zyskamy przy zawarciu kuponu na stawkę ponad 600 zł. Wydaje się to dużą kwotą na początek, której zazwyczaj nie rekomendowalibyśmy osobom początkującym. W ramach promocji zakład bez ryzyka Fortuna warto jednak obstawić po maksymalnej stawce, aby zwiększyć swoje szanse na ogromne zyski. Weźmy za przykład proste wyliczenie wykorzystujące zakład AKO na 3 zdarzenia. Akumulacja kursowa może sprawić, że kurs ostateczny dla kuponu osiągnie wartość w przedziale 5.00 – 6.00, która wciąż pozostanie rozsądnym poziomem ryzyka. Zawierając kupon po stawce 600 zł, prognoza wygranej znacznie przekroczy kwotę 3000 zł. Już z pierwszego zakładu możemy zatem budować solidny kapitał na grę, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka utraty własnych środków. U bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka staje się wzorem dla konkurencji

Co daje kod promocyjny Fortuna?

Rejestracja konta to proces szybki i intuicyjny, wymagający podania podstawowych danych osobowych. Podczas wypełniania formularza warto zwrócić uwagę na jedno z pól, które umożliwia wprowadzenie kodu promocyjnego. Kod promocyjny Fortuna rozszerza zakres niektórych promocji, zwiększając ich kwotę. Dla przykładu, w Fortunie cashback ulega zwiększeniu do 600 zł. Osobom, które posiadają kod promocyjny (na przykład TYPERVIP), bukmacher przyznaje także darmowy zakład bez depozytu o wartości 20 zł. Działa on niezależnie od promocji Fortuna cashback, która zostaje aktywowana dopiero po pierwszej wpłacie na konto. Kod promocyjny Fortuna oferowany przez Zawód Typer przynosi wiele dodatkowych zalet każdemu użytkownikowi. Należy jednak pamiętać o tym, że kod promocyjny musi być wpisany w momencie zakładania konta. Nie ma możliwości jego dodania na późniejszym etapie.

Dzięki nowym zasadom otrzymanie bonusu depozytowego stało się jeszcze łatwiejsze i szybsze. Wystarczy w ciągu trzech dni od rejestracji i dokonania pierwszej wpłaty aktywować promocję „bonus od drugiego depozytu” dostępną w zakładce „bonusy”. W ciągu kolejnych 5 dni musimy dokonać drugiego depozytu. Obrót dokonujemy w ciągu 14 dni od drugiej wpłaty. Na początek obracamy kwotą będącą 80% wartości drugiego doładowania. Użytkownik otrzyma bonus w wysokości 20% wartości drugiej wpłaty – maksymalnie do 400 zł.

Jak odebrać kod promocyjny fortuna

Aby na nasze konto bankowe trafiło pozostałe 80%, musimy dokonać 4-krotnego obrotu całą kwotą depozytu. Kupony podczas obracania bonusem nie posiadają wymagań odnośnie do liczby zdarzeń, jednak łączny kurs minimalny to 1,80. Co istotne, do promocji zaliczane są zarówno wygrane kupony, jak i przegrane. Otrzymanie bonusu nie zależy zatem od szczęścia ani umiejętności obstawiania, ale jest gwarantowane każdemu nowemu graczowi. Ponadto, bonus nie wpływa na nasze konto ratami. Zgodnie z nowym regulaminem, cała kwota przysługuje już po 48 godzinach po spełnieniu wszystkich warunków.

Bez zmian pozostają natomiast pozostałe promocje Fortuna bonus powitalny dla nowych graczy. Są to Fortuna kod promocyjny na zakład bez ryzyka oraz możliwość dołączenia do Fortuna Klub Plus i otrzymania 2800 punktów FKP o wartości 20 PLN do wykorzystania w zakładach, które przyznawane są już na starcie, bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Kolejne punkty będziesz zdobywał dzięki zakładom. Ilość otrzymanych punktów jest zależna od wpłaconej stawki – każde 2 PLN wydane na kupony to 1 punkt FKP. Wystarczy znać kod bonusowy Fortuna, aby skorzystać z tych promocji.

Sprawdź też: kod promocyjny Betfan

Kod promocyjny Fortuna na start

Cashback Fortuna to nie jedyny rodzaj promocji dla nowych użytkowników systemu. Fortuna oferuje także niezwykle atrakcyjny bonus od drugiego depozytu, osiągający maksymalną wartość 2100 zł. Bonus ten dotyczy wyłącznie drugiego zasilenia konta, przybierając wartość 100%. Oznacza to, że aby otrzymać od bukmachera dodatkowe 2100 zł na obstawianie, należy wpłacić 2100 zł własnych funduszy. We wszelkich tego typu promocjach obowiązują warunki dodatkowego obrotu bonusowymi środkami, aby gracze nie mogli ich traktować jako darmowe pieniądze ze strony bukmachera. W Fortunie warunki obrotu pozostają nad wyraz przystępne. Bukmacher wymaga w drugiej fazie obrotu zaledwie 4-krotnego obstawienia kuponów AKO po kursie całkowitym na kuponie o minimalnej wartości 1.80. Obstawianie wydarzeń po takim kursie wiąże się z dużym prawdopodobieństwem sukcesu. Jeśli prognozy typera okażą się trafione, zyskuje on nie tylko środki bonusowe, lecz również wygraną z czterech kuponów.

Bonus od depozytu w Fortunie otwiera ogrom możliwości budowania kapitału już od pierwszych chwil obecności w serwisie bukmacherskim. Przyznając tak wysoką wartość dodatkowych środków, Fortuna stwarza możliwości budowania skutecznej strategii. Dalszy sukces zależy już wyłącznie od pracy każdego użytkownika, dokonując analiz na wysokim poziomie.

Mistrzostwa Typerów w Fortunie

Mistrzostwa Typerów dają możliwość otrzymania niezwykle atrakcyjnych nagród finansowych od bukmachera. Jest to cykliczny projekt rozliczany w skali roku, mający na celu wyłonienie 50 najlepszych Typerów w całym kraju. Zgłoszenie do rozgrywek należy wysłać po uprzednim dołączeniu do programu lojalnościowego Fortuna Plus Klub, a następnie zaznaczeniu przy kuponie opcji „Zgłoś do Mistrzostw”. Podstawowym kryterium wyłonienia zwycięzców staje się wysokość i liczba wygranych kuponów w skali roku. Nie występują tu żadne dodatkowe limity. 50 najlepszych typerów wyłanianych jest na drodze konkursowej – decyduje wyłącznie intensywność i skuteczność obstawiania.

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy Fortuna Plus Club umożliwia długoterminowe zbieranie punktów za aktywność w serwisie, które następnie podlegają wymianie na bonusy lub freebety w sklepie Fortuny. Bukmacher Fortuna zastosował tutaj prosty przelicznik punktacji. Za każde 2 złote wydane na zakład otrzymujemy 1 punkt.

Cashout w Fortunie

Bukmacher Fortuna przygotował mechanizm wcześniejszego zamknięcia kuponu i zrealizowania zysku, który funkcjonuje tutaj pod nazwą „early cashout”. Promocja ta obejmuje jednak tylko niektóre kupony, określone przez samego bukmachera. Aby dowiedzieć się, który zakład podlega opcji wcześniejszego zamknięcia, należy sprawdzić zakładkę „Moje kupony” i wyświetlić informacje o kuponie. Jeśli jest on objęty działaniem cashout, otrzymamy taką informację wraz z kalkulacją aktualnego zysku. Cashout w Fortunie nie może być zrealizowany, jeśli chociaż jedno zdarzenie na kuponie AKO pozostaje przegrane. Decydując się na wcześniejsze wyjście z zakładu, należy pamiętać o definitywnym charakterze takiego wyboru. Decyzji nie można cofnąć, nawet jeśli reszta zdarzeń okaże się prawidłowo obstawiona.

Cashout przydaje się dla zakładów akumulowanych o dużej liczbie zdarzeń. Z każdym kolejnym spotkaniem rośnie ryzyko utraty pokaźnego zysku, który do tej pory został osiągnięty. Wcześniejsze zrealizowanie wygranej daje pewne pieniądze już teraz, zamiast niepewnych zysków w przyszłości.

Niektórzy gracze mylą promocję Fortuna cashback z cashoutem. Są to całkowicie odmienne mechanizmy, co jasno wybrzmiewa z opisu w tym artykule. Oba niosą jednak znaczące korzyści dla wszystkich typerów.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest kod promocyjny Fortuna?

TYPERVIP

Bonus Fortuna – co otrzymasz?

Z kodem promocyjnym Fortuna otrzymasz 20 PLN bez depozytu oraz dwa bonusy od wpłaty do 2.700 PLN.

Czy bukmacher Fortuna inwestuje w Polski sport?

Tak bukmacher Fortuna jest sponsorem wielu Polskich klubów sportowych.

Czy bukmacher Fortuna posiada punkty naziemne?

Tak zakłady bukmacherskie Fortuna posiadają wiele naziemnych placówek w różnych polskich miastach.

23 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Szymon Kołtuniak
Editor
20 gru o 15:15

Bardzo solidny bukmacher. Fajna oferta, możliwość zakładów live, do tego transmisja poszczególnych zdarzeń. Aplikacja przejrzysta! Nie ma do czego się przyczepić 🙂

Jakub Długosz
Użytkownik
Jakub Długosz
20 gru o 13:37

Zdecydowanie najlepszy bukmacher na rynku. Mega wysokie bonusy na start jak i promocje w dalszej przygodzie obstawania. Najwyższe kursy (nie licząc btts’ów i dokładnych wyników ) w połączeniu z promką happy hours 24/7 robią robotę. Bez problemów z aplikacją mobilną czy też z wpłatą/wypłatą środków.
10/10 ?

Kacper Kulesza
Użytkownik
Kacper Kulesza
20 gru o 12:55

Super aplikacja to przede wszystkim. Przyjemna oferta bez ryzyka na start. Od fortunki zaczęła sie cała przygoda z bukiem 🙂

Przemysław Górski
Użytkownik
Przemysław Górski
20 gru o 12:37

Fortuna to jeden z topowych bukmacherów, uwielbiam szatę graficzną aplikacji mobilnej, kolory czarno-żółte idealnie się komponują i są niesamowicie przyjemne dla oka. Przejrzystość oferty top1 ?

Jakub Pietrzak
Użytkownik
Jakub Pietrzak
20 gru o 11:43

Jesli chodzi o Fortunę to większych zastrzeżeń nie mam wypłaty większych sum przeszły u mnie bynajmniej bez problemowo,częste promocje czy tez bonusy

Jedyny minus u mnie bo to jest kwestia osobistego gustu to wygląd aplikacji jakos nie podchodzą mi barwy szarości i żółci

Filip Joniec ?
Użytkownik
Filip Joniec ?
20 gru o 11:32

Bardzo przejrzysta aplikacja i fajne kursy, dodatkowo dochodzi ciekawy bonus gry bez podatku z happy hours, a także szybkie wypłaty i wpłaty blikiem, polecam!

Maciek Grysiewicz
Użytkownik
19 gru o 21:13

Fortunka bardzo spoko, lubię korzystać z jej aplikacji. Jest dla mnie przejrzysta i łatwo się w niej odnajduje. Szukając typów zawsze na początku wchodzę do tego czarno żółtego bukmachera

Szymon Pabich
Użytkownik
Szymon Pabich
04 lis o 14:54

Od dłuższego czasu mam z styczność z tym bukmacherem i jestem bardzo zadowolony. Na plus zasługuje szeroka oferta wydarzeń i najwyższe kursy (porównując to co oferuje konkurencja). Dodatkowo aplikacja na wysokim poziomie (czasami się zawiesi, ale sporadycznie- nie ma rzeczy idealnych). Najważniejszą rzeczą dla mnie są różnorakie bonusy jak np. AKO BOOST. Dla najlepszych przygotowali możliwość stworzenia kuponu EXPERT (Kilka meczy czy to zLM, LE albo wybranych lig), gdzie zadaniem typera jest wytypowanie Zwycięstwa/Remisu/Porażki druzyny. Wygrany zyskuje dodatkowo 20 tyś. zł. Całą moją współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Nigdy nie miałem problem z wpłatami pieniędzy. Wykorzystywałem do tego PAY’u lub blik. Wypłata następuję w miarę szybko (w moim przypadku max. 2 dni oczekiwania). Dużym minusem jest Strefa Typera, gdzie często moderatorzy nie są w stanie zapanować nad porządkiem. Dużo wyzwisk i brzydkich komentarzy. Po prostu „SYF”.

Mateusz Stefanowski
Użytkownik
Mateusz Stefanowski
04 lis o 10:16

O fortunie można mówić w samych superlatywach, bynajmniej w moim odczuciu. Począwszy od klarowności i przejrzystości oferty, którą operują jak i również do wygodnej i łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej. Zawieranie zakładów to łatwa i przyjemna sprawa, dzięki profesjonalnemu objaśnieniu każdego rodzaju zakładów, w razie potrzeby mamy do dyspozycji centum pomocy, które offline ma do dyspozycji odpowiedzi na powtarzające się istotne pytania, jak i czat z pracownikiem owego Buka, co również jest dużym plusem, ponieważ czat działa sprawnie i zapewne ułatwia kontakt bezpośrednio z „bukmacherem”.
Jeśli chodzi już o sam czas trwania i proces wypłat, jeśli nam się powiedzie to jest to dość szybki czas oczekiwania, w kilka h po zleceniu wypłaty, wygrana znajdzie się na naszym przypisanym koncie bankowym. Od kilku lat jestem zwolennikiem fortuny, i gorąco polecam!

Patryk Pawełoszek
Użytkownik
Patryk Pawełoszek
03 lis o 20:28

Aplikacja mobilna tego FORTUNA bardzo przyjazna i czytelna. Szeroka oferta do typowania. Wypłata środków w natychmiastowym tempie na subkonto, lecz kilka dni trzeba czekać za przelewem pieniężnym na konto bankowe. Najbardziej lubię obstawiać mecze LIVE i korzystam najczęściej z tej opcji u tego buka.
Dużo obstawiam na zagranicznych stronach, lecz ta firma zalicza się do jednych z faworytów.
Często aplikacja się zacina gdy dużo użytkowników korzysta bądź chwilę przed rozpoczęciem kolejki np. LM godz. 21:00. Mogliby też zmodernizować stronę i apkę dla użytkowników korzystających z poza Polski. 

Robert Tatara
Użytkownik
Robert Tatara
03 lis o 17:48

Fortuna jak i reszta bukmacherów ma swoje plusy i minusy. Dużym plusem jest opcja Cashout, można zamknąć swój zakład, gdy nie jest się pewnym czy kupon do końca wejdzie (choć każdy typer powinien być pewny swych pewniaczków ?). Oferta w Fortunie jest dosyć szeroka, jest w czym wybierać. Fajne różnorakie bonusy. Aplikacja dobra, choć czasami ma swoje zawiasy. Z minusów to Długie oczekiwanie na wypłatę środków, oraz częste pracę i zamykanie strony oraz aplikacji. Ogólnie fortunę polecam.

Michał Litwin
Użytkownik
Michał Litwin
03 lis o 17:22

Zdecydowanie polecam! eFortuna jest jednym z najbardziej wiodących bukmacherów na rynku co za tym idzie, mają szeroką ofertę wydarzeń sportowych i oczywiście bonusów 🙂

Michał Turant
Użytkownik
Michał Turant
03 lis o 17:12

Pierwszy bukmacher u jakiego grałem, zaletą na pewno jest przejrzystość oferty – naprawdę ciężko się tam pogubić, z łatwością możemy dobrać odpowiadające nam zdarzenie. Częste bonusy – np. teraz jest gra bez podatku 24/7 czy bonusy do AKO w zależności od ilości meczów na naszej taśmie. Dużym minusem Fortuny jest brak szybkich wypłat, sam czekam czasami nawet po 2 dni. Kolejny duży minus to częste przerwy techniczne, albo nawet czasami nie przerwy techiczne, a przysłowiowe „wywalenie się na plecy” całej strony i apki. Osobiście skończyłem grać na Fortunie przez te błędy, nie mogłem zawrzeć zakładu bo a) strona nie działała, b) kupon nie mógł być zatwierdzony z nie do końca wiadomych mi przyczyn. Jeśli chodzi o początek – Fortuna będzie na pewno dobrym wyborem. Według mnie – przejrzystość oferty to na początku naprawdę ważna rzecz, a w tym konkretnym przypadku nikt nie będzie miał problemu z rozczytaniem się. 🙂

Michał Wrwe
Użytkownik
Michał Wrwe
03 lis o 17:04

Jeden z najstarszych polskich bukmacherów, Znakomita oferta na siatkówkę. Brakuje tylko szybkich wypłat 🙂 Ale polecam tego bukmacher

Mariusz Krawczyk
Użytkownik
Mariusz Krawczyk
11 paź o 00:08

Świetna oferta powitalna, można przegrać 200zł ryzykując jedynie 24 zł, poza tym jeszcze 2800 punktów na start, do tego często są jakieś ciekawe promocje gdzie w razie przegranej można zgarnąć punkty fortuny. Poza tym przy większej liczbie zdarzeń można dodać bonus AKO. Mój ulubiony bukmacher, polecam!

Patryk Kozera
Użytkownik
Patryk Kozera
08 kwi o 12:11

Polecam tego bugmacherka, fajne kursy ☺️

Patryk Kozera
Użytkownik
Patryk Kozera
08 kwi o 12:15
Odpowiedz  Patryk Kozera

Bukmachera miało być ahh… ta autokorekta ???

Maciek Szczublewski
Użytkownik
Maciek Szczublewski
08 kwi o 02:23

Polecam tego buka, super oferta, wysokie kursy oraz sprawna apka
Pozdro ✌

Kacper Nawojski
Kacper Nawojski
31 mar o 14:20

Plusy i minusy grania na najlepszym według mnie Bukmacherze czyli Efortunce.
Jednym z największych + jest doskonała aplikacja i early cashout na live niezależnie czy mecz wszedł czy nie.
Kolejnym + jest przejrzysta aplikacja możliwość obstawiania różnorakich rzeczy zaczynają od piłki nożnej kończąc na rozgrywkach w pesa?. Bardzo fajne, różnorakie bonusy od Efortuny zaczynając od zakładów bez ryzyka kończąc na bonusie od wpłaty. Ale niestety jak każdy Bukmacher Efortuna równiez ma dużo minusów napewno jednym z większych jest oczekiwanie na wypłatę środków które jest według mnie za długie porównując do bukmachera na którym od czasu do czasu też zdarza mi się zagrać(Lvbet) tam mają wypłatę środków natychmiastowa natomiast na efortunce trzeba czekać czasami nawet 2Dni robocze na wypłatę środków z konta. Jednym z minusów napotykanyn przeze mnie w ostatnim czasie jest źle rozliczane zakłady ostatnio spotykałem się z sytuacją że został mi ostatni mecz na kuponie noi siadł a Efortuna rozliczyć jakby ten mecz się nie odbył ale po 2 dniach walki z Efortuna o wygrana przyznali mi ją. Jednym z minusów o którym trzeba NAJBARDZIEJ I NAJGLOSNIEJ powiedzieć zdecydowanie jest czat online Efortuny Osoby tam pracujące w tym czacie mają praktycznie 0 pojęcie o czym kolowiek przytaczajac moja sytuację z kuponem napisał do nich na czacie online a oni że mecz nie wszedł i że nie mam nic z tym do gadania gdzie pokazałem im zdjęcia z różnych stron z wynikami że ten mecz jednak wszedł.
Według opini ludzi których pytałem się co sądzą o efortunce wypowiadali się podobnie do mnie dodając fakt że czat online naprawdę jest nie miły i lepiej pisać przez messengera do Efortuny. Przytoczę tutaj opinie jednej z osób które grają na efortunce zwycięzce ostatniego konkursu-Marcina który rok temu tak wypowiedział się o efortunie >>> komentarz u góry
Od tego czasu co Marcin napisał ten komentarz zmieniło się na eforunie nie wiele się zmieniło. Praktycznie wszytko jest tak samo oprócz wypłaty early cashout teraz można wypłacac nawet jak mecze grają, wcześniej się tak nie dało.
Ja osobiście bardzo lubię korzystać z Efortuny z faktu że jak na przykład teraz nie ma już czego praktycznie grać to zawsze Efortuna daje te,, ciekawsze mecze,, do hitu dnia dzięki czemu kurs jest podwyższony i można więcej wygrać choć i tak zawsze jest tak samo ☹️
Reasumując wszystkie aspekty Efortuna pomimo ich licznych błędów w rozliczaniu i nie miłej obsługi na czacie online POLECAM tego bukmachera a ten kto jeszcze nie założył na nim konta gorąco polecam do założenia konta!

Michał Stasiewski
Użytkownik
Michał Stasiewski
30 mar o 17:52

Jeśli chodzi o Fortune jest to mój pierwszy bukmacher w jakim zacząłem obstawiać przez 3 lata obstawiałem w punkcie naziemnym póżniej przeniosłem się na obstawianie online na stronie. Jeśli chodzi o punkty naziemne nigdy nie spotkałem się niemiłą obsługą. Obsługa jak najbardziej na + miła atmosfera, zawsze służą pomocą.
Fortuna ma przejrzystą ofertę. Ma takie udogodnienia jak np.
Wirtualne sporty
Early cash-out
Bezpieczny Kupon
Strefa Kibica
Program Lojalnościowy
Transmisje wydarzeń
Jeśli chodzi o wypłatę środków jest to coś czego tam nienawidzę czas oczekiwania wynosi ponad 24h więc przeniosłem się z fortuny na STS. Lecz Fortuna jest jak nabardziej do polecenia. Czołówka bukmacherów

Marcin Kruk
Użytkownik
Marcin Kruk
29 mar o 21:02

Podoba mi się bardzo wygląd aplikacji mobilnej Fortuny, a ich oferta również jest dosyć szeroka, ogólnie wszystko jest przejrzyste. Nie lubię w Fortunie jednej rzeczy, a mianowicie czasu oczekiwania na wypłatę środków, muszę czekać ponad 24h i w tym okresie czasu zazwyczaj przez ich bogatą ofertę zakładów live to co chcę wypłacić zazwyczaj zdążę przegrać i dlatego nie lubię tam grać. Jeśli ktoś ma silną wolę to jak najbardziej polecam tego bukmachera 😉

Dawid Musiał
Użytkownik
18 cze o 23:25

Odebrałem, szybko i sprawnie!

Bartek Wspaniały
Bartek Wspaniały
16 maj o 13:06

Odebrane. Doszło :))