Fortuna jest jednym z legalnych bukmacherów o największym zasięgu na polskim rynku. Posiada on rzeszę zwolenników, którzy codziennie zawierają u nich tysiące kuponów. Bukmacher wciąż jednak prowadzi na szeroką skalę działania mające na celu zapewnienie mu nowych użytkowników. Oferta promocyjna tej firmy pozostaje jedną z najlepszych. Jej zasięg można dodatkowo rozszerzyć, wprowadzając najlepszy kod promocyjny fortuna o treści TYPERVIP. Kod bonusowy Fortuna zapewnia 630 PLN dla nowych klientów!

Kod bonusowy FORTUNATYPERVIP
Bonus bez depozytu20 PLN
Freebet od 1. wpłaty10 PLN
Zakład bez ryzyka600 PLN (100 + 200 + 300)
Gra bez podatku3 zdarzenia (kurs min. 1.30)
Czy jest aplikacja?TAK

Bonus Powitalny Fortuna Bez Depozytu 20 PLN

W Fortunie nowi gracze zyskują aż 20 zł na grę bez depozytu. Nawet jeśli aktualnie nie posiadamy środków na koncie gracza, Fortuna umożliwia przetestowanie swojej oferty i rozpoczęcie typowania na długo przed wpłaceniem pierwszej kwoty. Lista zalet promocji, jaką jest bonus powitalny Fortuna, jest naprawdę imponująca. Chociaż na pierwszy rzut oka 20 zł nie wydaje się dawać dużego pola do popisu, to już jeden wygrany dobry kupon może kilkakrotnie pomnożyć wspomnianą kwotę. W ten sposób otwiera się prosta droga do stałej strategii.

Promocja Fortuna bez depozytu nie ogranicza jednak innych przywilejów dla graczy.  Możemy z powodzeniem skorzystać również z mechanizmu cashout Fortuny. Realizujemy wówczas pewny zysk, rezygnując z niepewnego rezultatu.

Uzupełnieniem bonusu powitalnego bez depozytu jest w Fortunie zakład bez ryzyka oraz freebet od 1. depozytu. Cashback dotyczy trzech zakładów, za które łącznie możesz otrzymać do 600 zł zwrotu na wypadek porażki, natomiast freebet za pierwszy dokonany depozyt wynosi 10 PLN w formie punktów FKP.

✔️Kod Promocyjny Fortuna: TYPERVIP

Kod promocyjny Fortuna – bukmacher dodatkowo oprócz aplikacji na Androida lub iOS ma także bogatą ofertę na gry i zakłady przedmeczowe oraz rozgrywki na żywo. Oferuje również system cashout, czyli zamykanie zakładów przed czasem w celu zmniejszenia ryzyka przegranej. Można dokonać depozytu korzystając z:

 • Przelewu bankowego
 • karty bankowej
 • systemu PayU
 • Tpay
 • BLIK

Dokonując procesu rejestracji, warto wykorzystać kod promocyjny Fortuna. Dzięki niemu odbierzemy zakład bez ryzyka Fortuna, zakład bez depozytu Fortuna oraz freebet Fortuna od pierwszego depozytu. Jak z nich skorzystać? Wystarczy w formularzu rejestracyjnym do założenia konta podać kod promocyjny TYPERVIP w polu przy danych osobowych. Wówczas zostaną odblokowane dodatkowe funkcjonalności dla poszczególnych promocji.

Zakład Bez Ryzyka 600 PLN w Fortunie

Do niedawna zakład bez ryzyka w Fortunie obejmował tylko pierwszy kupon, czyli można powiedzieć, że była to standardowa wersja tej bardzo popularnej promocji u polskich legalnych bukmacherów. Z nowym rokiem 2023 jeden z największych bukmacherów w Polsce postanowił urozmaicić pakiet powitalny dla swoich nowych klientów, wprowadzając aż trzy zakłady bez ryzyka, które nadal łącznie dają 600 PLN.

zakład bez ryzyka fortuna

FORTUNA ZAKŁADY BEZ RYZYKA

Pierwszy zakład bez ryzyka

100 PLN

Po rejestracji konta

Drugi zakład bez ryzyka

200 PLNPo 3 dniach od rejestracji
Trzeci zakład bez ryzyka300 PLN

Po 6 dniach od rejestracji

Fortuna zakład bez ryzyka 100 PLN

Zakłady bez ryzyka w Fortunie opierają się na niezwykle atrakcyjnych zapisach regulaminowych. U innych firm warunki obrotu czasami przesłaniają sens tworzenia tego typu promocji. Bonus na start Fortuna proponuje graczom niewysokie warunki konieczne do wypłaty środków na konto. W przypadku zakładu bez ryzyka do 600 zł, jaki dają promocyjne kody Fortuna, nie jest wymagany żaden obrót. Zatem jeśli przy pierwszym obstawieniu graczowi podwinie się noga, dostaje pełny zwrot kosztów stawki zakładu, a pieniądze może od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

 • Załóż iKonto w Fortunie z kodem TYPERVIP
 • Zakład bez ryzyka zostanie automatycznie aktywowany
 • Dokonaj swojego pierwszego depozytu
 • Aby w pełni wykorzystać zakład bez ryzyka, wpłać co najmniej 100 PLN
 • W ciągu 72 godzin od rejestracji postaw dowolny zakład (brak wymogów kursowych oraz liczby zdarzeń)
 • Kupon musi być rozstrzygnięty w ciągu 7 dni
 • Jeśli twój zakład okaże się trafiony, wygrana trafi do Ciebie, W przypadku przegranej otrzymasz pełen zwrot stawki do 100 PLN

Fortuna zakład bez ryzyka 200 PLN

 • Po 3 dniach od rejestracji (72h) otrzymasz kolejny zakład bez ryzyka,
 • W ciągu 3 dni postaw dowolny zakład (brak jakichkolwiek wymogów),
 • Maksymalny zwrot przysługuje graczom, którzy postawią zakład za min. 200 zł,
 • Kupon musi być rozstrzygnięty w ciągu 7 dni od momentu postawienia,
 • Wygrasz – pieniądze trafiają na konto depozytowe,
 • Przegrasz – otrzymasz pełny zwrot stawki z uwzględnieniem podatku do 200 zł

Fortuna zakład bez ryzyka 300 PLN

Trzeci zakład bez ryzyka jest najkorzystniejszym z całego bonusu na start Fortuna. Gwarantuje zwrot do 300 PLN w przypadku nietrafionego kuponu. Jakie warunki musisz spełnić, aby go otrzymać?

 • Po 6 dniach (144h) od rejestracji zostanie automatycznie aktywowany trzeci i zarazem ostatni zakład bez ryzyka,
 • W ciągu 3 dni stwórz kupon z dowolnym kursem i liczbą zdarzeń,
 • Maksymalny zwrot wynosi 300 zł,
 • Kupon musi być rozstrzygnięty w ciągu 7 dni od momentu postawienia,
 • W przypadku wygranej cała suma trafia na konto depozytowe,
 • Jeśli szczęście Cię opuści, otrzymasz pełny zwrot,
 • Środki możesz wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Freebet 10 PLN Fortuna tylko z kodem promocyjnym

Tylko przy założeniu konta przez naszą stronę gracze uzyskają freebet o wartości 10 PLN przy pierwszej wpłacie. Przejście do formularza rejestracyjnego następuje po kliknięciu specjalnego linku. Następnie na ekranie pojawi się pierwsza strona, na której uzupełniamy podstawowe dane i zaznaczamy zgodę na komunikację SMS lub e-mail. Powinien też znajdować się kod promocyjny TYPERVIP, jednak jeśli pole „kod promocyjny” jest puste, należy go wpisać własnoręcznie. W przeciwnym wypadku po aktywacji konta nie uzyskamy dodatkowych benefitów w postaci bonusu bez depozytu, zakładu bez ryzyka i wspomnianego freebetu 10 PLN.

Freebet w Fortunie przyznawany jest w postaci punktów FKP. To oznacza, że wykorzystanie otrzymanych środków po pierwszym depozycie następuje w momencie, gdy zaznaczymy opcję płatności punktami podczas tworzenia dowolnego kuponu. Dlaczego dowolnego? Ponieważ Fortuna maksymalnie ułatwiła graczom warunki obrotu pakietem powitalnym i wszystkie dostępne bonusy w Fortunie podlegają wyłącznie 1-krotnemu obrotowi bez wymogów odnośnie do wysokości kursu oraz liczby zdarzeń! 

Inne kody promocyjne:

Kod promocyjny Fortuna – zasady obrotu

Warunki obrotu bonusem Fortuna są bardzo proste. Dotyczy to wszystkich benefitów na start dla nowych graczy, ale także stałych klientów. Już na początku warto wspomnieć, że coś takiego jak obrót bonusem Fortuna nie istnieje w żargonie osób zaznajomionych z drugą najpopularniejszą firmą bukmacherską w naszym kraju. W przypadku niektórych trzeba tylko uwolnić otrzymane środki bonusowe.

W regulaminie nie ma żadnych podpunktów odnośnie do obrotu bonusem Fortuna, ale za otrzymany darmowy zakład i freebet po pierwszej wpłacie trzeba zagrać. Ciekawie wygląda też forma przyznawania części promocji (w tym cashback i freebet). W Fortunie mamy do czynienia z czymś takim jak punkty FKP – specjalny rodzaj wirtualnej waluty, dzięki której można skorzystać ze środków na obstawianie. Dla przykładu darmowy zakład o wartości 20 PLN odpowiada 2800 punktów FKP. Z kolei freebet 10 PLN to odpowiednio 1400 punktów itd. Poniżej przedstawiamy ze szczegółami, jak wygląda obrót w przypadku poszczególnych bonusów Fortuna.

Darmowy zakład 20 zł

Pierwszym bonusem na start w Fortunie jest darmowy zakład. Nie wymaga on wpłaty żadnych pieniędzy. Jedynym warunkiem jest wpisanie kodu TYPERVIP i udzielenie zgód marketingowych. Warunki obrotu bonusem Fortuna, w tym konkretnym przypadku nie obowiązują. Trzeba jednak mieć na uwadze, że otrzymane środki należy spożytkować na dowolny kupon. Może to być SOLO lub AKO – nie ma to żadnego znaczenia. Ty decydujesz o kursie, liczbie zdarzeń i o tym, czy grasz od razu za cały freebet, czy dzielisz go na kilka o niższej stawce np. po 5 zł.

Freebet 10 zł

Drugim bonusem powitalnym Fortuna jest freebet o wartości 10 zł. Podobnie jak w przypadku pierwszego, należy wpisać nasz kod promocyjny i udzielić zgód marketingowych. W przeciwnym razie freebet nie zostanie dodany do konta bonusowego. Freebet nie wymaga obrotu. Tworzysz kupon pojedynczy lub wielokrotny o dowolnym kursie i jeśli wygrasz, pieniądze należą do Ciebie – możesz je wypłacić lub przeznaczyć na dalsze typowanie ulubionych dyscyplin sportowych i nie tylko.

Cashback do 600 zł

Trzecią promocją jest zakład bez ryzyka. Konkretniej to trzy takie zakłady, które aktywują się kolejno pierwszego, trzeciego i szóstego dnia od rejestracji i pierwszego depozytu. Nie zdziwi nikogo fakt, że również wszystkie trzy cashbacki (100, 200 i 300 zł) nie wymagają żadnego obrotu. Jeśli przegrasz, dostajesz pełny zwrot stawki. Następnie te środki możesz wypłacić na podane podczas rejestracji konto bankowe lub zainwestować w obstawianie kolejnych zdarzeń.

AKO Bonus

Stałą promocją w Fortunie jest AKO Bonus. Na czym on polega? Gracz dostaje możliwość uzyskania wyższych wygranych na kuponach zawierających minimum 5 zdarzeń, o kursie 1.30 lub wyższym. Promocja dotyczy zakładów wyłącznie z oferty sportowej. Premia wynosi od 7% do 50% potencjalnej wygranej doliczonej do wartości kuponu.

Wyższa wygrana doliczana jest do Twojego kuponu i w razie trafnego typowania trafia od razu na konto depozytowe. Reasumując, promocja AKO Bonus nie wymaga żadnego obrotu.

Poleć przyjaciela

Kolejne freebety w Fortunie wylądują u Ciebie, jeśli wprowadzisz w świat bukmacherki swoich znajomych. Za każdego, który zarejestruje konto z dedykowanego linku, Fortuna przyzna Ci 20 zł bonusu w formie punktów FKP. Maksymalnie można „przytulić” aż 400 zł w darmowych zakładach!

Wygrane z freebetów nie podlegają warunkom obrotu, ale za samą wartość bonusów należy zagrać, aby móc wypłacić środki.

Jak grać Maxikombi na Fortunie?

Bonus na start Fortuna można wykorzystać na różne typy zakładów. Gracze zwykle decydują się na kupony pojedynczego lub akumulowanego, podczas gdy bukmacher umożliwia także skorzystanie z zakładu systemowego. Zagranie Maxikombi w Fortunie oznacza zawarcie kuponu, w którym na jednym blankiecie zakładowym znajduje się do kilkunastu zdarzeń podzielonych na grupy. Główną zaletą Maxikombi w Fortunie pozostaje elastyczność w wypłatach wygranych. Promocja nie ogranicza listy zwycięzców wyłącznie do osób, które poprawnie obstawiły wszystkie zdarzenia. Nawet jeśli kilka zdarzeń na kuponie poniosło porażkę, nie oznacza to jeszcze porażki!

Fortuna mojeID – szybka rejestracja przez bankowość elektroniczną

Fortuna mojeID

Bukmacher Fortuna jako jeden z pierwszych na polskim rynku wprowadził nowy system weryfikowania użytkowników. Jest on jeszcze szybszy niż tworzenie konta tymczasowego bez podawania szczegółowych danych i przesyłania skanu dokumentu tożsamości.

Dzięki Fortuna mojeID możesz wykorzystać do rejestracji posiadane konto w jednym z większych banków w Polsce. Na ten moment lista zawiera PKO Bank Polski, Inteligo, ING, Bank Pekao, Bank Spółdzielczy, mBank, Bank Velo, BOŚ Bank, BNP Paribas, Credit Agricole, Santander Bank, Alior Bank i Millenium Bank.

mojeID służy wyłącznie do potwierdzenia tożsamości i pełnoletności klienta, co jest wymagane do tworzenia konta w serwisach bukmacherskich. Bank posiada te wszystkie dane, dlatego nie trzeba zaprzątać sobie nimi głowy. Warto dodać, że w tym procesie bank nie otrzymuje żadnych informacji na temat usług, z których dana osoba korzysta, a Fortuna nie ma dostępu do danych logowania. Wszystko jest w pełni bezpieczne i nie należy obawiać się utraty środków. Właśnie z tych powodów mojeID może w przyszłości stać się standardową opcją przy rejestracji w każdej firmie powiązanej z zakładami sportowymi.

– Mam świadomość, jak ważny dla współczesnego klienta jest dziś szybki i bezpieczny dostęp do różnego rodzaju usług online. Wdrożenie w Fortunie rozwiązania opracowanego przez KIR to krok właśnie w kierunku zwiększenia bezpieczeństwa danych naszych klientów. Firmy bukmacherskie, ze względu na zapisy ustawy hazardowej, są zobowiązane do potwierdzenia tożsamości swoich klientów. Część z nich postrzega proces weryfikacji tożsamości poprzez przesłanie skanów dowodu osobistego, jako coś skomplikowanego, czy wręcz barierę zniechęcającą do założenia konta. Cieszę się, że dzięki współpracy z KIR możemy w jeszcze prostszy, a przy tym przede wszystkim bezpieczny i wygodny sposób przeprowadzać proces identyfikacji gracza – mówi Konrad Komarczuk, Prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

mojeID Fortuna – rejestracja krok po kroku

Bukmacher Fortuna jest jednym z pierwszych, który wprowadził możliwość całkowicie zdalnego potwierdzenia tożsamości i weryfikacji wieku. Poniżej przedstawiamy krok po kroku, jak zarejestrować konto na stronie internetowej eFortuna metodą mojeID:

1. Jeżeli masz konto z wyżej wymienionej listy banków, kliknij jeden z banerów promocyjnych na tej stronie lub rejestracja z kodem promocyjnym Fortuna (Jeśli masz konto bankowe w innej instytucji finansowej, możesz bez problemu skorzystać ze starego systemu weryfikacji).

Fortuna mojeID rejestracja

2. Zostaniesz przekierowany na stronę mojeID – Krajowej Izby Rozliczeniowej. Następnie wybierz bank, którego jesteś klientem, zaloguj się i postępuj zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na ekranie.

Fortuna mojeID bankowość

3. Po chwili Fortuna otrzyma informacje o pozytywnych przejściu weryfikacji. Od tej pory Twoje konto jest w pełni aktywne – możesz z niego w pełni korzystać, a także z bonusów Fortuna w formie freebetów, darmowych środków i zakładów bez ryzyka.

Odbieram Bonus

Kod Promocyjny Fortuna 20 PLN + 10 PLN + 600 PLN

Widać wyraźnie, że bukmacher Fortuna oferuje bardzo wysoki poziom promocji merytorycznych, a nie jedynie ciekawych zachęt marketingowych. Na stronie zawodtyper.pl można założyć konto w formularzu rejestracyjnym, wpisując jednocześnie kody Fortuna. Odblokowują one tercet atrakcyjnych narzędzi dla nowych graczy na łączną kwotę 830 złotych. Trzy zakłady bez ryzyka, bonus bez depozytu oraz bonus na start Fortuna w formie freebetu – te wszystkie promocje sprawiają, że u bukmachera Fortuna naprawdę warto mieć konto. 20 PLN + 10 PLN + 600 PLN (100 + 200 + 300). Tyle jest do zgarnięcia przy przechodzeniu rejestracji konta gracza. Bukmacher Fortuna zachęca również do skorzystania z kodów promocyjnych jak TYPERVIP. Pozwala on na osiąganie pierwszych zysków bez obawy o utratę środków prywatnych.

Fortuna z wyższymi limitami

Bukmacher w listopadzie 2017 roku podwyższył limity wygranych! Niezależnie ile wydarzeń umieścisz na kuponie i za jaką stawkę zagrasz, możesz zgarnąć nawet 601 000 złotych!

Wprowadzając 600 000+ Fortuna staje się liderem polskiego rynku pod względem maksymalnej możliwej do wygrania kwoty. Do tego momentu maksymalna wygrana uzależniona była od włożonej stawki i liczby zdarzeń a największa nagroda za dobre typowanie wynosiła 30.000 PLN. Teraz to aż 601.000!

Legalny Bukmacher Fortuna

Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Aby ułatwić nowym graczom uzyskanie bonusów Fortuna kody promocyjne, ich zasady zostały uproszczone. Ponadto zlikwidowano wymóg wielokrotnego obracania środkami bonusowymi przy użyciu kuponów o wysokim kursie. Dlatego, jeżeli interesuje Cię powitalny bonus Fortuna, to bukmacher udzielający najbardziej przystępnych promocji na rynku.

Bonus w wysokości pierwszego depozytu jest przyznawany nowym, pełnoletnim graczom, nieposiadającym wcześniej zarejestrowanego iKonta Fortuna. Po dokonaniu pełnej rejestracji i wpłaceniu dowolnej sumy – graczom przysługuje freebet w wysokości 10 PLN i zakład bez ryzyka do 600 PLN podzielony na trzy części. Otrzymany bonus Fortuna może być wykorzystany na następne zakłady.

Bonus od pierwszej wpłaty, czyli freebet 10 PLN w Fortunie przyznawany jest, podobnie jak bonus bez depozytu w formie punktów FKP. Ważność bonusu to aż 12 miesięcy, więc nie trzeba się spieszyć, aby wykorzystać tę atrakcyjną promocję.

Dawniej Fortuna bonus depozytowy był wypłacany ratami. Pierwsza rata przysługiwała po wykonaniu 20% wymaganego obrotu i wynosiła 20% maksymalnego bonusu. Kolejną ratę otrzymywało się po wykonaniu 100% obrotu. Po zmianach warunki obrotu są jeszcze bardziej atrakcyjne. Otrzymane środki za pierwszy depozyt należy wykorzystać na dowolny zakład, a jeśli wygrasz, pieniądze będziesz mógł od razu wypłacić na konto bankowe.

Fortuna kod promocyjny tylko dla grających z Zawód: Typer

Specjalnie dla użytkowników Zawód: Typer standardowa opcja Fortuny zakład bez ryzyka została zwiększona do 600 PLN i dodano do niej freebet o wartości 10 PLN w formie punktów FKP. Aby zyskać więcej, zarejestruj się za pomocą podanego na tej stronie linka. Pamiętaj, żeby przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego wpisać kod bonusowy Fortuna o treści TYPERVIP. Jeśli spełnisz warunki wszystkich trzech promocji, możesz otrzymać nawet 630 PLN na kolejne zakłady (pomniejszone o podatek od gier). A im więcej kuponów, tym bardziej zwiększa się szansa na dużą wygraną. Bonusy przysługują natomiast także w przypadku przegranej.

Tylko użytkownicy naszej strony otrzymają specjalne Fortuna kody promocyjne, gwarantujące atrakcyjne bonusy zwiększające szansę na wysoką wygraną. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz jakiekolwiek pytania na temat promocji – skontaktuj się z nami, a z przyjemnością udzielimy wszelkich wyjaśnień oraz porad. Pełny regulamin promocji powitalnej i dokładne zasady, dzięki którym otrzymasz kod bonusowy Fortuna, są dostępne w regulaminach, zamieszczonych na stronie Fortuny.

Fortuna bonus od wpłaty

Bonus od wpłaty w Fortunie może mieć różne formy i zależy od obecnej promocji oferowanej przez tę firmę bukmacherską. Zwykle jednak bonus ten polega na tym, że za dokonanie wpłaty na swoje konto gracz otrzymuje dodatkowe środki, które może wykorzystać do zawierania zakładów. Do niedawna w Fortunie istniał bonus od 1. wpłaty, który aktywował zakład bez ryzyka do 600 PLN oraz bonus od 2. depozytu podwajający wpłacane środki do 200 zł.

Świat bukmacherki nie lubi stagnacji, dlatego długo istniejący bonus od dwóch pierwszych wpłat został zastąpiony pakietem powitalnym, który wynagradza użytkownika za pierwszą lub ewentualnie kolejne depozyty:

 1. Pierwsza wpłata gwarantuje bonus w formie zakładu bez ryzyka do 100 zł
 2. Po 72 godzinach od rejestracji przysługuje Ci drugi zakład bez ryzyka do 200 zł (jeśli Twoja pierwsza wpłata została już wykorzystana, możesz dokonać kolejnego depozytu i skorzystać z następnego cashbacku)
 3. Po 144 godzinach (6 dni) od rejestracji otrzymujesz trzeci zakład bez ryzyka – tym razem do 300 zł

Najkorzystniej jest wpłacić od razu 600 PLN na konto depozytowe i czekać na odblokowanie cashbacków po określonym czasie. Nie ma jednak wymogu, aby od razu wpłacać, co by nie patrzeć tak duże sumy. Możesz to podzielić na trzy kolejne wpłaty. Pamiętaj, że maksymalnie wykorzystanie każdego cashbacku następuje po depozytach na sumę 100, 200 i 300 zł.

Ważne jest, aby zawsze dokładnie zapoznać się z warunkami każdej oferty promocyjnej przed skorzystaniem z niej. Warunki takie jak minimalna kwota wpłaty, okres obrotu bonusu i minimalne kursy zakładów mogą się różnić w zależności od konkretnej promocji.

Freebet 10 PLN

Bonus od wpłaty w Fortunie to nie tylko trzy następujące po sobie cashbacki na łączną sumę 600 zł! Od lat właściciele drugiej największej firmy bukmacherskiej w Polsce zachęcają nowych graczy do rejestrowania konta za pośrednictwem darmowych zakładów lub właśnie freebetów. Na start otrzymasz 20 zł, jeśli wypełnisz formularz rejestracyjny i udzielisz zgód marketingowych. Ponadto przy pierwszej dowolnej wpłacie zgarniasz kolejne 10 zł! Jest jednak jeden podstawowy wymóg. Jeśli doczytałeś do tego momentu, to zapewne wiesz już jaki. Dokładnie tak, kod promocyjny Fortuna. Brzmi on TYPERVIP i tylko dzięki niemu staniesz się bogatszy o dodatkowe 10 zł. Korzystaj z promocji, póki jest dostępna, gdyż nigdy nie wiadomo, czy bonus powitalny Fortuna nie ulegnie zmianie, a opisywany wielokrotnie przez nas freebet 10 PLN nie zostanie wycofany.

Bonus bez depozytu od Fortuny startowy

Fortuna Bonus Bez Depozytu 20 PLN

Promocje umożliwiające obstawianie zakładów bez depozytu w Fortunie od zawsze cieszą się bardzo pozytywnym odbiorem ze strony Typerów. Zwykle to właśnie one traktowane są przez nich jako te najbardziej lukratywne. W związku z tym  na samym dole wpisu przygotowaliśmy listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o bonus powitalny Fortuna i inne kwestie związane z początkiem gry u tego bukmachera.

Zasady zakładu bez ryzyka Fortuna

Podatek od każdego zakładu wynosi równe 12%. Pobiera go bukmacher w momencie zawierania kuponu, odprowadzając pieniądze bezpośrednio do Urzędu Skarbowego. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z istnienia tej opłaty, która dość mocno ogranicza wysokość wygranej. Oferując zatem zakład bez ryzyka Fortuna zasady ustaliła w taki sposób, aby nie kolidowały z obowiązującymi przepisami. Z lektury wielu artykułów na zawodtyper.pl można się dowiedzieć, że zakład bez ryzyka nie ma nic wspólnego z unikaniem opodatkowania. Promocja Fortuna cashback to nic innego jak transfer odpowiedzialności podatkowej z gracza na bukmachera. Dotyczy wyłącznie wygranych kuponów, dla których następuje zwiększenie wygranej o kwotę zapłaconego wcześniej podatku.

Zasady promocji „Fortuna zakład bez ryzyka” pozostają bardzo przystępne dla każdego. Nowi użytkownicy serwisu bukmachera muszą najpierw aktywować wszelkie bonusy. Mogą tego dokonać z panelu konta typerskiego, klikając w zakładkę „Moje bonusy”. Po dokonaniu pierwszego depozytu, możemy już obstawiać dowolny zakład z całego zakresu oferty Fortuny. Jeśli przegramy, bukmacher zwróci nam środki na konto typerskie do wartości 100 zł. Następnie po 72 godzinach dostajemy kolejny zakład bez ryzyka do 200 zł. Ostatni zakład bez ryzyka Fortuna do 300 zł zgarniemy po 6 dniach od rejestracji. Razem daje to 600 zł.

Pozostałe zasady

Zakład bez ryzyka Fortuna oferuje wyłącznie nowym klientom. Promocja ma charakter jednorazowy i dotyczy pierwszego, drugiego i trzeciego zawartego zakładu. Jeśli zakończy się on sukcesem, wówczas cashback Fortuna nie znajduje zastosowania. Porażka jednak sprawia, że zainwestowaną kwotę można odzyskać. Pomimo tylko trzech szans na wykorzystanie w Fortunie cashbacku, zasady tej oferty dają bardzo duże możliwości na dobry start. Jeśli obstawimy kupon na wysoką stawkę, która pozwoli w pełni wykorzystać proponowany cashback, mamy szansę na zgarnięcie bardzo wysokiej wygranej, nie ponosząc żadnego ryzyka porażki. To jeden z niewielu momentów w przygodzie gracza, kiedy można sobie pozwolić na tak odważne obstawianie. Oceniając zakład bez ryzyka Fortuna, zasady tej promocji nie tworzą restrykcyjnych wymogów odnośnie do dodatkowego obrotu odzyskanymi środkami. Kwotę zwróconą przez bukmachera nie trzeba obracać. Zwrócone środki można wypłacić na podane podczas rejestracji konto bankowe lub przeznaczyć na dalsze obstawianie.

Jak wykorzystać cashback Fortuna?

Wyjaśniliśmy szczegółowo, czym jest zakład bez ryzyka Fortuna. Zasady tej promocji pozostają bardzo klarowne, zatem nie powinny sprawiać problemów nawet osobom, które pierwszy raz spotykają się z zakładami bukmacherskimi. Omówmy również, jak najlepiej wykorzystać cashback Fortuna, aby zapewnić sobie jak największe szanse na sukces. Zawierając pierwszy kupon objęty parasolem ochronnym zakładu bez ryzyka w Fortunie, można pozwolić sobie na nieco więcej, niż podczas gry w trybie standardowym, kiedy ryzykujemy własnymi środkami. Zakład bez ryzyka Fortuna to przemyślana promocja, która nie zawiera w sobie żadnych haczyków skierowanych przeciwko typerom. Brak wymogów obrotu środkami z cashbacku powodują, że każdy gracz jest w stanie czerpać korzyści z oferty.

Przy pierwszym zakładzie koniecznie wykorzystajmy pełną kwotę zwrotu, obstawiając po odpowiednio wysokiej stawce. Maksymalny cashback zyskamy przy zawarciu kuponu na stawkę co najmniej 100 zł. Wydaje się to dużą kwotą na początek, którą zazwyczaj nie rekomendowalibyśmy osobom początkującym. W ramach promocji zakład bez ryzyka Fortuna warto jednak obstawić po maksymalnej stawce, aby zwiększyć swoje szanse na ogromne zyski. Weźmy za przykład proste wyliczenie wykorzystujące zakład AKO na 3 zdarzenia. Akumulacja kursowa może sprawić, że kurs ostateczny dla kuponu osiągnie wartość w przedziale 5.00 – 6.00, która wciąż pozostanie rozsądnym poziomem ryzyka.

Zawierając kupon po stawce 100 zł, prognoza wygranej znacznie przekroczy kwotę 500 zł. Już z pierwszego zakładu możemy zatem budować solidny kapitał na grę, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka utraty własnych środków. U bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka staje się wzorem dla konkurencji. Proces ten możemy powtarzać po 3 i 6 dniach od rejestracji, a kwota zakładu bez ryzyka wynosi odpowiednio 200 i 300 zł, co łącznie daje aż 600 zł.

fortuna kod promocyjny

Co daje kod promocyjny Fortuna?

Rejestracja konta to proces szybki i intuicyjny, wymagający podania podstawowych danych osobowych. Podczas wypełniania formularza warto zwrócić uwagę na jedno z pól, które umożliwia wprowadzenie kodu promocyjnego. Kod promocyjny Fortuna rozszerza zakres niektórych promocji, zwiększając ich kwotę. Dla przykładu, w Fortunie cashback ulega zwiększeniu do 600 zł. Osobom, które posiadają kod promocyjny (na przykład TYPERVIP), bukmacher przyznaje także darmowy zakład bez depozytu o wartości 20 zł. Działa on niezależnie od promocji Fortuna cashback, która zostaje aktywowana dopiero po pierwszej wpłacie na konto. Tylko z naszym kodem promocyjnym Fortuna gracz po dokonaniu pierwszej wpłaty zyskuje również freebet na kwotę 10 zł w punktach FKP!

Kod promocyjny Fortuna oferowany przez Zawód Typer przynosi wiele dodatkowych zalet każdemu użytkownikowi. Należy jednak pamiętać o tym, że wpisanie kodu promocyjnego musi się odbyć w trakcie zakładania konta. Nie ma możliwości jego dodania na późniejszym etapie.

Dzięki nowym zasadom otrzymanie bonusu depozytowego stało się jeszcze łatwiejsze i szybsze. Wystarczy w ciągu trzech dni od rejestracji i dokonania pierwszej wpłaty aktywować promocję dostępną w zakładce „bonusy” i wpłacić pierwsze środki. Bonus od pierwszego depozytu Fortuna przyznaje się w punktach FKP i można go wykorzystać na dowolny zakład. Punkty za freebet tracą ważność dopiero po 12 miesiącach.

Jak odebrać kod promocyjny Fortuna

Dawniej kod promocyjny Fortuna (TYPERVIP) gwarantował powiększenie kwoty bonusu od 2. depozytu. Należało go wpisać podczas wypełniania formularza rejestracyjnego i ten proces się nie zmienił. Uległ przekształceniu sam bonus powitalny Fortuna i jego warunki, które teraz są jednymi z najkorzystniejszych na rynku! Obecnie tylko po użyciu naszego kodu bonusowego Fortuna i dokonaniu pierwszego depozytu na dowolną kwotę, każdy gracz otrzymuje freebet o wartości 10 PLN rozdawany w formie punktów FKP do wykorzystania na jakikolwiek zakład z szerokiej oferty bez wymogu kursowego. Drugą zmianą jest zakład bez ryzyka Fortuna, który dawniej podlegał kilkukrotnemu obrotowi. Właściciele jednego z najpopularniejszych bukmacherów maksymalnie ułatwili wykorzystanie tej promocji, uwzględniając w regulaminie brak wymogów obrotu!

Bez zmian pozostaje natomiast inny bonus powitalny Fortuna dla nowych graczy. Jest to Fortuna kod promocyjny na bonus bez depozytu w formie dołączenia do Fortuna Klub Plus i otrzymania 2800 punktów FKP o wartości 20 PLN do wykorzystania w zakładach, które przyznawane są już na starcie, bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Kolejne punkty będziesz zdobywał dzięki zakładom. Ilość otrzymanych punktów jest zależna od wpłaconej stawki – każde 2 PLN wydane na kupony to 1 punkt FKP. Wystarczy znać kod bonusowy Fortuna, aby skorzystać z tych promocji.

Fortuna pozostałe promocje

Z kodem promocyjnym Fortuna o treści TYPERVIP zyskujesz atrakcyjny pakiet powitalny rozłożony na trzy bonusy, w tym jeden bez depozytu na kwotę 600 zł. Razem daje Ci to 630 PLN. To jednak nie koniec atrakcji dla klientów drugiego pod względem popularności legalnego bukmachera w Polsce. Praktycznie codziennie stali bywalcy mogą zgarniać dodatkowe profity. Fortuna wynagradza aktywność, a przede wszystkim osoby celujące w kupony z większą ilością zdarzeń. Dla takich graczy firma przewidziała kilka promocji, o których dowiecie się więcej, czytając dalszą część artykułu.

Happy Hours Fortuna

Fortuna była jednym z pierwszych bukmacherów na naszym rynku, który wprowadził tzw. happy hours do swojej oferty promocyjnej. Zanim jednak opiszemy, jak to działa w tym konkretnym przypadku, najpierw warto wiedzieć, na czym to w ogóle polega. Happy Hours to nic innego jak powiększanie wygranych lub niwelowanie uprzykrzającego życie podatku od zakładów. W wyznaczone dni lub godziny gracz otrzymuje możliwość postawienia zakładu, który przy jego powodzeniu zwiększy potencjalną wygraną. Fortuna na każdy miesiąc przygotowuje kalendarz widoczny w zakładce „Promocje” na górnym pasku oficjalnej strony bukmachera.

Przykładowo we wtorki, środy i czwartki w godzinach od 16:00 do 18:00, obstawiając zakłady z wykorzystaniem funkcji betbuilder, zwiększamy wygrane do 14%, co równoznacznie wiążę się z grą bez podatku. W weekendy w godzinach popołudniowych pogramy bez podatku ekstraklasę, 1. Ligę i wybrane rozgrywki z topowych lig. Co więcej, na kuponach live Happy Hours w Fortunie działa w trybie 24/7. Warunki promocji są zawsze takie same:

 • Wartość bonusu: 1.14 (+14% do wygranych)
 • Minimalna liczba zdarzeń: 3
 • Minimalny kurs każdej selekcji: 1.30
 • Minimalna stawka zakładu: 2 zł
 • Rodzaj kuponu: wyłącznie AKO
 • Dostępna oferta: przedmeczowa i na żywo (live)

Hit Dnia Fortuna

Kolejnym bonusem Fortuna dla stałych użytkowników jest promocja o nazwie „hit dnia”. Nie ma tutaj żadnej filozofii. Codziennie na stronie, w aplikacji mobilnej i w punktach naziemnych pojawiają się wydarzenia i spotkania z podwyższonymi kursami. Hit Dnia w Fortunie tyczy się wielu dyscyplin sportowych. Raz trafisz na atrakcyjny kurs na zwycięstwo Barcelony w meczu z Realem Madryt, a raz Golden State Warriors z Los Angeles Lakers. Nie ma tutaj reguły. To, co wystawia Fortuna w ramach podwyższonych kursów, zależy od analityków pracujących w firmie. W związku z tym warto codziennie sprawdzać ofertą i porównywać ją z pozostałymi bukmacherami.

Hity Dnia Fortuny znajdują się na stronie internetowej i aplikacji w menu bocznym. Przydatna jest funkcja selekcji wydarzeń, aby ułatwić sobie przejrzenie oferty. Następnie wystarczy wybrać typ i umieścić go na kuponie. Warto dodać, że możesz postawić hit dnia na kuponie SOLO lub dobrać do niego inne wydarzenia z całej oferty, kompletując kupon akumulowany (AKO). Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości dodawania hitu dnia na kuponie typu bezpiecznego.

Superoferta+

Następną propozycją jest promocja Superoferta+. Podobnie jak hit dnia superoferta+ daje możliwość skorzystania z wyższych kursów, niż w przypadku normalnej oferty. Najczęściej aktywuje się przy faworytach danego meczu lub pojedynku i oznaczona jest symbolem – F. Zakłady w Superofercie+ podane są od razu z kursami na zespół lub zawodnika będącego faworytem do odniesienia końcowego triumfu.

Jak odczytywać kursy w superofercie+?

Przy każdym zdarzeniu w Superofercie+ zobaczysz cztery kursy – bieżący, F+4ako, F+7ako oraz F+11ako. Co one oznaczają?

 • Bieżący – kurs w standardowej ofercie
 • F+4 – kurs wyższy od bieżącego, z którego skorzystasz przy dodaniu do kuponu kolejnych 4 zdarzeń, co razem da kupon AKO z pięcioma zdarzeniami. Każde musi też posiadać kurs minimalny 1.1
 • F+7 – kurs wyższy od bieżącego oraz F+4. Analogicznie do F+4, należy dołożyć do kuponu dodatkowe 7 zdarzeń (razem da to kupom AKO z ośmioma zdarzeniami). Kwestia kursu minimalnego każdej selekcji się nie zmienia i wynosi 1.1
 • F+11 – najwyższy możliwy kurs na faworyta. Obowiązują identyczne zasady. Możesz dodać do swojego kuponu kurs F+11, jeśli oprócz niego wybierzesz także kolejne 11 zdarzeń

Ekspert+

Ekspert+ w Fortunie jako kolejna stała promocja polega na obstawieniu konkretnej liczby spotkań z podanej przez Fortunę oferty za minimalną stawkę 5 zł. Przykładem może być Liga Mistrzów, Liga Europy i Liga Konferencji i zagranie 10 spotkań. Jeśli gracz poprawnie wytypuje wszystkie zdarzenia na kuponie, przysługuje mu bonus, którego maksymalna wartość została określona w warunkach. Jeśli taki kupon trafi więcej niż jedna osoba, kwota bonusu w ekspert+ zostanie rozłożona na wszystkich zwycięzców.

AKO Bonusy Fortuna

Od pewnego czasu bukmacherzy oferują promocję związaną z kuponami AKO. Polega ona na tym, że im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższa potencjalna wygrana. W Fortunie wygrane mogą wynosić nawet 50%. Oczywiście nie jest to proste do zrobienia, gdyż trzeba poprawnie wytypować minimum 14 zdarzeń, ale promocja działa już o 5 selekcji (bonus 7%).

Bonus AKO Fortuna zgarniesz od razu po wygranym kuponie. Należy jednak pamiętać, że typy, od których naliczany jest bonus, muszą mieć kurs minimalny 1.15 oraz stawkę co najmniej 2 zł.

Mistrzostwa Typerów Fortuna

Każdego miesiąca przez cały rok Fortuna organizuje turniej pod wdzięczną nazwą „Mistrzostwa Typerów”. Biorą w nim udział kupony zgłoszone do Mistrzostw poprzez zaznaczenia opcji „zgłoś do Mistrzostw”. W przypadku, gdy chcemy dołączyć do zabawy w punktach lokalnych, musimy o to poprosić pracownika punktu. Jakie są pozostałe warunki turnieju?

 • Limit wartości zgłoszonych kuponów każdego dnia wynosi 100 zł.
 • W turnieju nie biorą udziału typy Live, na sporty wirtualne oraz gry karciane.
 • Każdy gracz zgłoszony do turnieju ma naliczane punkty mistrzowskie. Oblicza się je według wzoru: wygrana x wskaźnik.
 • Wskaźnik, stawiając zakłady za pomocą aplikacji mobilnej Fortuny, wynosi 2, podczas gdy stawiając na stronie internetowej oraz w punkcie stacjonarnym wynosi 1.
 • Podwojone mistrzowskie punkty otrzymuje się za postawienie kuponów na kwotę równą 5 zł lub więcej.
 • Na podstawie otrzymanych punktów tworzone są rankingi: ogólnopolski (tylko zakłady internetowe) oraz w punkcie (tylko zakłady w lokalach).

Fortuna co miesiąc nagradza 50 najlepszych graczy z rankingu ogólnopolskiego oraz po 5 najlepszych typerów z danego punktu stacjonarnego. Nagrody zmieniają się każdego miesiąca. Wliczamy w nie freebety w postaci punktów FKP oraz nagrody rzeczowe.

Godziny mistrzów live Fortuna

W dniu obowiązywania promocji „Godziny mistrzów live Fortuna” należy dokonać depozytu o minimalnej kwocie określonej w szczegółach promocji. Następnie należy postawić kupon na dowolne wydarzenie z oferty na żywo za dowolną stawkę. Jeśli Ci się nie poszczęści, otrzymasz zwrot środków w postaci punktów FKP.

Fortuna poleć przyjaciela

Jeśli masz znajomych, którzy nie posiadają jeszcze konta w Fortunie, to dobrze trafiłeś. Oprócz pakietu powitalnego z kodem promocyjnym Fortuna otrzymujesz możliwość cyklicznego zgarniania darmowych środków za każdego poleconego z Twojego reflinka, którego znajdziesz po lewej stronie w zakładce „Poleć przyjaciela”. Oczywiście musisz być zalogowany na swoim koncie gracza. Osoba polecona musi dokonać rejestracji za pomocą linka oraz do 28 dni zweryfikować konto. Po spełnieniu tych wymogów otrzymasz bonus 20 zł w punktach FKP, który niezwłocznie zaakceptuj do 7 dni. Każdy może skorzystać z tej promocji aż 20 razy w roku. To oznacza, że maksymalnie możemy dostać 400 zł w bonusach.

Kod promocyjny Fortuna na start

Cashback Fortuna to nie jedyny rodzaj promocji dla nowych użytkowników systemu, którzy pokusili się o wpisanie kodu promocyjnego. Fortuna oferuje także niezwykle atrakcyjny bonus za polecanie znajomym gry. Bonus ten dotyczy zarówno polecających, jak i poleconych. Wystarczy skopiować link znajdujący się po zalogowaniu na profil i podać go kumplowi lub koleżance. Jak zgarnąć nawet 400 PLN bonusu w Fortunie za zaproszenie znajomych do gry?

 1. Zaloguj się na swoje konto w Fortunie lub w aplikacji mobilnej,
 2. Wejdź w zakładkę „Moje konto”,
 3. Po lewej stronie kliknij „Poleć przyjaciela”,
 4. Zaproś znajomego/znajomą przez social media lub e-mail, kopiując specjalny link,
 5. Zaproszona osoba musi zarejestrować konto z podanego linka oraz w okresie 28 dni zweryfikować konto,
 6. Po spełnieniu tych wymogów przez kolegę/koleżankę otrzymasz bonus 20 zł w punktach FKP, który należy zaakceptować do 7 dni,
 7. Promocja może być użyta 20 razy w ciągu roku, co łącznie daje 400 zł bonusu.
 8. Gracze, którzy zarejestrują konto z Twojego re-flinka otrzymują bonus bez depozytu Fortuna w formie punktów FKP odpowiadający 20 PLN oraz trzy zakłady bez ryzyka (100, 200 i 300 PLN).

Gdzie wykorzystać kod promocyjny Fortuna?

Bukmacher Fortuna posiada jeden z najatrakcyjniejszych pakietów powitalnych dla nowych graczy na rynku. Można go zdobyć po wpisaniu kodu promocyjnego „TYPERVIP” w formularzu rejestracyjnym, którego wypełnienie trwa zaledwie chwilę. Nie bez znaczenia ma także oferta zakładów, która od lat cieszy się sporym uznaniem wśród stałych użytkowników. To właśnie na niej się skupimy w kontekście wykorzystania m.in. bonusu od pierwszego depozytu, a obecnie od drugiej wpłaty. Na pierwszy ogień przeanalizujemy rynki przedmeczowe. Jest to zdecydowanie największa z kilku zalet Fortuny. Po wejściu na stronę oficjalną po lewej stronie pojawią się polecane przez bukmachera wydarzenia sportowe. Poniżej mamy możliwość segregowania zakładów według czasu lub kursu. Jest to bardzo przydatna funkcja dla osób rzetelnie planujących swoje typowanie. Poniżej znajduje się wykaz wszystkich dostępnych dyscyplin sportowych.

W kluczowej fazie sezonu można obstawiać nawet ponad 40 sportów, w tym również te mniej popularne jak unihokej, florbal, lacrosse czy piłka wodna. Bonus od pierwszego depozytu, który powiększa nasze zainwestowane środki, często wykorzystywany jest właśnie w kuponach przedmeczowych. Zalecamy jednak skupienie się na dyscyplinach, w których czujemy się dobrze. Inaczej mówiąc, warto typować ligi i spotkania, mając kluczowe informacje o spotkaniach, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Zupełnie inaczej możemy postąpić w przypadku wysokiego cashbacku.

Pierwszy zakład, który należy postawić w ciągu 3 dni od wpisania danych w formularzu rejestracyjnym, warto potraktować bardziej ryzykownie. Dlaczego? Bukmacher Fortuna gwarantuje zwrot całej sumy w przypadku niepowodzenia naszych typów. W związku z tym kupon AKO powinien mieć wyższy kurs, aby potencjalna wygrana cieszyła oko. Podobny manewr zastosujemy w kolejnych zakładach bez ryzyka po 3 i 6 dniach od rejestracji oraz w darmowym zakładzie o wartości 20 zł. Freebet od Fortuny nie wymaga wpłacania żadnych środków, dlatego ewentualnej przegranej nie odczujemy na naszym bankrollu.

Zakłady Live

Promocje od pierwszego depozytu oraz pozostałe bonusy dostępnie po wpisaniu kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym można wykorzystać podczas typowania live. Tak się dobrze składa, że bukmacher Fortuna jest idealnym serwisem dla osób, które częściej śledzą spotkania na żywo, niż obstawiają przedmeczowo. W zakładce „Zakłady Live” czeka na ciebie szeroka oferta z możliwością typowania ponad 15 dyscyplin sportowych. Dodatkowo wszystkie spotkania można segregować według czasu (do 1H, do 12H lub wszystkie wydarzenia z dzisiejszego dnia). Nie zapomniano także o transmisjach live. Fortuna od lat jest numerem jeden, jeśli chodzi o streaming meczów. Każdy zarejestrowany gracz z kodem promocyjnym Fortuna ma prawo do oglądania transmisji, jeśli w ciągu 24 godzin obstawił dowolny zakład. Najpopularniejsze transmitowane rozgrywki to: Serie A, Bundesliga, La Liga, Championship, NBA, Euroliga, Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open, NHL, KHL, Gale UFC.

Wracając do samej oferty live, jest ona nie tylko bardzo rozbudowana, ale zawiera świetną funkcję match-tracker. Na czym ona polega? Wchodząc w dowolne spotkanie niezależnie od dyscypliny sportowej, po prawej stronie pojawia się miniatura boiska lub kortu, na których przedstawiana jest aktualna sytuacja w trakcie meczu. Dzięki temu użytkownik, który nie chce oglądać transmisji lub na ten moment Fortuna nie ma jej dostępnej, może śledzić, co się dzieje i na podstawie tego typować spośród ponad 200 rynków zdarzeń. W dodatku po wejściu w zakładkę „Statystyki” znajdującą się obok zakładki „Tracker” gracz dostaje garść najważniejszych, a także szczegółowych statystyk. Nie zabrakło również tabeli, historii spotkań bezpośrednich, składów i relacji tekstowej z meczu. Jeśli więc jesteś miłośnikiem typowania na żywo, skorzystaj z formularza rejestracyjnego i wypróbuj swój pierwszy depozyt na ten rodzaj zakładów.

Sporty wirtualne

Bukmacher Fortuna nie ma w pakiecie powitalnym dla nowych graczy dedykowanego bonusu w kategorii „Sporty wirtualne”. Nie ma to jednak znaczenia, ponieważ systematycznie w sekcji „Promocje” pojawiają się atrakcyjne bonusy dla fanów zakładów opartych wyłącznie na algorytmie komputerowym. Przypływ nowych klientów do bukmacherów jest skutkiem w dużej mierze pandemii koronawirusa, która na początku sparaliżowała rozgrywki sportowe na całym świecie. Ludzie obstawiający wydarzenia sportowe przez pewien czas nie mogli tego robić, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie było żadnych ciekawych spotkań do typowania.

Sporty wirtualne stały się wówczas odskocznią, a ich dostęp w formacie 24/7 był pewnego rodzaju zbawieniem dla żądnych emocji graczy. Sporo z tych osób, które założyło konto po wpisaniu kodu promocyjnego, zostało już na stałe. Fortuna wprowadziła sporty wirtualne znacznie wcześniej, dlatego firma była przygotowana na zmieniającą się na świecie rzeczywistość związaną z ograniczeniami w rozgrywkach. Wirtuale w Fortunie cieszą się dużym zainteresowaniem. Duży wpływ ma na to szeroka oferta składająca się z pięciu dyscyplin:

 • Piłka nożna
 • Wyścigi konne
 • Gonitwy psów
 • Rajdy samochodowe
 • Żużel

To, co wyróżnia Fortunę na tle innych bukmacherów to polski komentarz, własna szata graficzna i atrakcyjne kursy. Mecze odbywają się co trzy minuty, dzięki czemu gracz ma sporo czasu na zastanowienie się, co chce obstawić.

Strefa Typera

Na stronie oficjalnej bukmachera oraz w aplikacji mobilnej pojawiła się zakładka „Strefa Typera”. Czemu ona służy? Jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce na polskim rynku bukmacherskim, gdzie typerzy mogą korzystać z dedykowanego portalu typerskiego. Znajdziemy tam panel do dyskusji i funkcję dodawania zagranych kuponów. Wreszcie społeczność typerów ma szansę się angażować i cieszyć ze swoich wygranych z innymi użytkownikami. Czegoś takiego zdecydowanie brakowało w Polsce. Najwięcej dzieje się w ogólnej sekcji, czyli forum. Tam całodobowo toczy się gorąca dyskusja o sporcie i nie tylko. Jeśli nie jesteś w stanie wymyślić co obstawić w nadchodzących dniach, warto przeglądać typy innych graczy. Nie bój się kopiować ich kupony, jeśli Twoim zdaniem utworzone zakłady pokrywają się z Twoją analizą. Na porządku dziennym podczas wymiany zdań zdarzają się również pytania, czy warto w danej chwili wykorzystać cash-out, w jakiej formie jest dana drużyna, jak wykorzystać bonus od pierwszego depozytu itp.

Mistrzostwa Typerów w Fortunie

Mistrzostwa Typerów dają możliwość otrzymania niezwykle atrakcyjnych nagród finansowych od bukmachera. Jest to cykliczny projekt rozliczany w skali roku, mający na celu wyłonienie 50 najlepszych Typerów w całym kraju. Zgłoszenie do rozgrywek należy wysłać po uprzednim dołączeniu do programu lojalnościowego Fortuna Plus Klub, a następnie zaznaczeniu przy kuponie opcji „Zgłoś do Mistrzostw”. Podstawowym kryterium wyłonienia zwycięzców staje się wysokość i liczba wygranych kuponów w skali roku. Nie występują tu żadne dodatkowe limity. 50 najlepszych typerów wyłanianych jest na drodze konkursowej – decyduje wyłącznie intensywność i skuteczność obstawiania.

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy Fortuna Plus Club umożliwia długoterminowe zbieranie punktów za aktywność w serwisie, które następnie podlegają wymianie na bonusy lub freebety w sklepie Fortuny. Bukmacher Fortuna zastosował tutaj prosty przelicznik punktacji. Za każde 2 złote wydane na zakład otrzymujemy 1 punkt.

Cashout w Fortunie

Bukmacher Fortuna przygotował mechanizm wcześniejszego zamknięcia kuponu i zrealizowania zysku, który funkcjonuje tutaj pod nazwą „early cashout”. Promocja ta obejmuje jednak tylko niektóre kupony, określone przez samego bukmachera. Aby dowiedzieć się, który zakład podlega opcji wcześniejszego zamknięcia, należy sprawdzić zakładkę „Moje kupony” i wyświetlić informacje o kuponie. Jeśli jest on objęty działaniem cashout, otrzymamy taką informację wraz z kalkulacją aktualnego zysku. Cashout w Fortunie nie może być zrealizowany, jeśli chociaż jedno zdarzenie na kuponie AKO pozostaje przegrane. Decydując się na wcześniejsze wyjście z zakładu, należy pamiętać o definitywnym charakterze takiego wyboru. Decyzji nie można cofnąć, nawet jeśli reszta zdarzeń okaże się prawidłowo obstawiona.

Cashout przydaje się dla zakładów akumulowanych o dużej liczbie zdarzeń. Z każdym kolejnym spotkaniem rośnie ryzyko utraty pokaźnego zysku, który do tej pory został osiągnięty. Wcześniejsze zrealizowanie wygranej daje pewne pieniądze już teraz, zamiast niepewnych zysków w przyszłości.

Niektórzy gracze mylą promocję Fortuna cashback z cashoutem. Są to całkowicie odmienne mechanizmy, co jasno wybrzmiewa z opisu w tym artykule. Oba niosą jednak znaczące korzyści dla wszystkich typerów.

W jakich godzinach zagrasz w punkcie stacjonarnym?

Standardowe (nie licząc świąt/dni wolnych ustawowo) godziny otwarcia punktów naziemnych Fortuna w roku 2023:

fortuna nowe godziny otwarcia 2022

Lokale stacjonarne wciąż pozostają popularną aktywnością w świecie typowania. Fortuna posiada największą sieć punktów stacjonarnych, które różnią się między sobą godzinami otwarcia. Uśrednioną godziną otwarcia lokalu Fortuna dla całej Polski staje się 9.00. Jedynie w poniedziałek sam bukmacher odpoczywa po całym tygodniu, otwierając punkty stacjonarne o godzinie 10. Lokale fizyczne umożliwiają pełniejszy wymiar kontaktu z zakładami. Można tu również poznać ciekawe osoby o podobnej pasji, a także śledzić najważniejsze wydarzenia sportowe.

Najlepsza Aplikacja Mobilna

Zdaniem członków grupy Zawód: Typer Fortuna posiada najlepszą aplikację mobilną – w wersjach na iOS oraz na Androida. Działa ona bez zarzutu i zacinania się nawet na starszych urządzeniach. Aby zainstalować aplikację Fortuna na system Android, należy wejść na oficjalną stronę bukmachera. Na samej górze pojawi się baner informujący o możliwości pobrania i zainstalowania apki. Podczas instalacji należy pamiętać o zaakceptowaniu możliwości uruchamiania oprogramowania z zewnętrznych źródeł. Opcję tą można odblokować w menu ustawień Twojego urządzenia mobilnego. Najczęściej jest ona dostępna w zakładce „Bezpieczeństwo”. Aplikacja Fortuna nie jest wspierana przez serwis Google Play ze względu na politykę związaną z hazardem, dlatego nowi gracze mogą być początkowo zdziwieni, że nie mogą pobrać aplikacji tak jak zwykle. Jeśli masz już zainstalowaną aplikację na swoim telefonie, wykorzystaj swoje dane logowania z tradycyjnej witryny internetowej.

Użytkownicy systemu iOS całą operację mogą przeprowadzić zdecydowanie łatwiej, ponieważ aplikacja jest dostępna bezpośrednio w App Store. Warto dodać, że do prawidłowego funkcjonowania Fortuna app na systemie iOS wymagane jest oprogramowanie przynajmniej w wersji 6.0. W przypadku starszych urządzeń może działać wolniej. Każdy nowy użytkownik aplikacji może również utworzyć konto bez wchodzenia na oficjalną stronę. Wpisanie kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym odblokuje wszystkie aktualne bonusy, które są dostępne także na tradycyjnej witrynie. Jakie są najważniejsze zalety aplikacji mobilnej?

 • Szeroka oferta live,
 • Możliwość wykorzystania promocji, w tym bonusu od pierwszego depozytu,
 • Dostęp do statystyk,
 • Logowanie odciskiem palca,
 • Powiadomienia PUSH,
 • Sporty wirtualne,
 • Strefa Typera,
 • Funkcja match-tracker,
 • Szybkie zakłady,
 • Live streaming.

Wpłaty w punkcie naziemnym Fortuna i Online

Doładowanie konta (iKonta) w punkcie gotówką przebiega w sposób prosty i szybki. Aby to zrobić, należy:

 1. Przygotować swój numer Klienta:
  – na karcie FKP numer ten znajduje się na odwrocie karty i zaczyna się od cyfry 3,
  – Online: wejdź na swoim koncie online do zakładki Ustawienia -> Zmiana danych –  numer znajduje się pod pozycją “Numer klienta/karty” i zaczyna się od cyfry 9,
 2. Udać się do punktu Fortuny i poprosić pracownika o doładowanie konta,
 3. W celu weryfikacji pracownik poprosi o wylegitymowanie się dowodem osobistym i podanie kilku losowych znaków z hasła,
 4. Pieniądze pojawią się na koncie niemal natychmiast, bez żadnych dodatkowych opłat czy prowizji.
 5. Jeśli zaś chodzi o stronę online Fortuny, to bukmacher oferuje błyskawiczne wypłaty, dzięki którym środki na twoim koncie znajdą się do 15 minut od zażądania wypłaty.

Dlaczego warto grać z Fortuną?

Fortuna Bonusy

Fortuna należy do czołowych polskich firm w branży i ma długoletnie doświadczenie, dzięki funkcjonowaniu od 1996 roku. Posiada rozbudowaną sieć obejmującą blisko sześćset punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całego kraju. W 2012 roku Fortuna otrzymała od Ministerstwa Finansów status „Legalnego bukmachera”. Oznacza to, że zgodnie z prawem może przeprowadzać zakłady także za pośrednictwem sieci.

Ponadto, wszystkie konta bankowe Fortuny są zarejestrowane w kraju i podlegają polskim ustawom podatkowym. Wszystkie transakcje odbywają się zatem między polskimi rachunkami bankowymi, a klienci mogą skutecznie składać reklamację. Obstawiając zakłady u działającego legalnie bukmachera, zyskujesz pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z polskim prawem.

Oprócz tego nowi gracze mogą wykorzystać specjalny Fortuna kod promocyjny TYPERVIP, który należy wpisać w formularzu rejestracyjnym. Umożliwia on otrzymanie aż trzech atrakcyjnych nagród: zakłady bez ryzyka do 600 PLN, freebet 10 PLN za 1. wpłatę oraz punkty Fortuna Klub Plus o wartości 20 PLN. Wszystkie te bonusy bukmacherskie są od siebie niezależne. Oznacza to, że można skorzystać ze wszystkich lub tylko niektórych, sam wybierasz! Udział w promocji jest dobrowolny, jednak warto z nich korzystać, ponieważ nie wymaga to żadnych dodatkowych kosztów. Kod bonusowy Fortuna – TYPERVIP pozwala nam na skorzystanie z pełnego pakietu powitalnego.

Bukmacher godny zaufania

graj bez ryzyka w Fortunie

Ocena bukmachera Fortuna w Internecie jest jednoznacznie pozytywna. Oceny osób komentujących zarówno zasady działania, jak i aplikację zgodnie doceniają bonus powitalny Fortuna, dzięki któremu szybko i bezpiecznie można rozpocząć obstawianie zakładów. Jeżeli chodzi o internetowe opinie Fortuna wyróżnia się również szybkością działania strony, co pozwala pozostawać na bieżąco z wynikami meczów. Fortuna regularnie organizuje atrakcyjne promocje, które pozwalają obstawiającym zyskać jeszcze więcej i powalczyć o wyjątkowe nagrody. W przypadku niektórych zakładów gracze mogą dostać od fortuny bonusy okazjonalne albo specjalne oferty Happy Hours. Warto więc na bieżąco śledzić stronę oraz aplikację. Co ważne, aplikacja Fortuna jest bardzo czytelna, więc szybko można sprawdzić najpilniejsze informacje.

Nowoczesny bukmacher Fortuna

Bonus powitalny Fortuna to dopiero początek pozytywów, które oferuje nam ten bukmacher. Fortuna posiada oprócz niego znakomitą ofertę dla nowych graczy. Wystarczy skorzystać ze znajdującego się na stronie kodu promocyjnego fortuna, aby zobaczyć, ile da się zyskać przy pierwszym zakładzie. Opinie na temat bukmachera Fortuna jako pierwszy w Polsce uzyskał on zezwolenie na prowadzenie legalnej działalności od ówczesnego Ministra Finansów. Warto wspomnieć, że Fortuna nie ogranicza się do prowadzenia zakładu bukmacherskiego i aktywnie wspiera polskich sportowców – sponsorując m.in. organizację MMA.

Pozytywne recenzje o Fortunie

Jeżeli zajrzy się na internetowe recenzje, to ten bukmacher zawsze pojawia się w ścisłej czołówce bukmacherów. Założenie konta to proces bajecznie prosty – wystarczy podać najbardziej podstawowe dane osobowe w formularzu rejestracyjnym i można zacząć obstawianie. Jeżeli więc kogoś zainteresowała oferta bukmachera Fortuna, to jego działalność nie pozostawia żadnych złudzeń. Warto postawić na Fortunę i rozpocząć swoją przygodę z zakładami, korzystając z dostępnego kodu promocyjnego.


TYPERVIP
Z kodem promocyjnym Fortuna otrzymasz 20 PLN bez depozytu, freebet 10 PLN oraz trzy zakłady bez ryzyka (100, 200 i 300 PLN).
Bonus powitalny Fortuna otrzymuje każdy nowo zarejestrowany gracz, który prawidłowo wypełni formularz rejestracyjny. Freebet od wspomnianego bukmachera możliwy jest do odebrania zarówno poprzez jego oficjalną witrynę internetową, jak i za pośrednictwem aplikacji. Niezależnie jednak od narzędzia zastosowanego w celu jego odbioru, czynność tę można wykonać tylko jeden raz.
W parze z opisaną wcześniej jednorazowością freebetu idzie też jego dostępność ograniczona wyłącznie do nowych graczy, nieposiadających jeszcze u tego operatora swojego indywidualnego konta bukmacherskiego. Więc z obecnej promocji na zakład bez środków własnych nie zrobią użytku niestety Typerzy grający już u buka.
Tak bukmacher Fortuna jest sponsorem wielu Polskich klubów sportowych.
Tak zakłady bukmacherskie Fortuna posiadają wiele naziemnych placówek w różnych polskich miastach.