Smartfony i tablety stają się coraz bardziej powszechne również w świecie zakładów bukmacherskich  –  gracze przechodzą z typowania online na komputerach na śledzenie i typowanie wydarzeń sportowych za pomocą urządzeń mobilnych. Chociaż najnowsza aplikacja eFortuna oferuje te same funkcje, które można znaleźć na zwykłych stronach internetowych bukmachera, zapewnia przy tym również szereg dodatkowych korzyści. Omówimy wszystkie zalety aplikacji, podpowiemy jak działa oraz w jaki sposób można ją pobrać i zainstalować na smartfonie.

Pobierz aplikacje Fortuna

Fortuna aplikacja  –  jaką ofertę zawiera?Aplikacja mobilna Fortuna

Wybór wydarzeń sportowych w aplikacji mobilnej jest taki sam, jak na klasycznej stronie internetowej jednego z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. Znajdziesz tam możliwość typowania meczów piłkarskich z najbardziej znanych i mniej popularnych lig lub rozgrywek międzynarodowych. Dostępne są również spotkania NBA, NHL, siatkarskie, tenisowe czy rugby. Nie brakuje propozycji ze świata boksu, MMA, sportów motorowych, badmintona, a nawet e-sportu. Oferta Fortuna mobile obejmuje także wszystkie zakłady live, dostępne w tradycyjnej wersji serwisu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby za pomocą transmisji wideo śledzić na żywo rozgrywki w piłkarskiej lidze hiszpańskiej czy włoskiej. Wygodnie przegląda się bardzo szczegółowe statystyki. Wybierając aplikację eFortuna smartphone z powodzeniem zastąpi Ci komputer stacjonarny, zapewniając pełną funkcjonalność i kompletną ofertę bukmachera.

✔️Fortuna Android oraz iOS  –  instalacjaFortuna apka mobilna

Aplikacja eFortuna jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android 5 lub wyższym oraz iOS 9, lub wyższym. Odnośniki do jej pobrania można znaleźć na stronie www.eFortuna.pl/mobile lub bezpośrednio w App Store.

Fortuna iOS

Sam proces instalacji w przypadku urządzeń Apple jest bardzo prosty. Wystarczy wpisać w sklepowej wyszukiwarce hasło „Fortuna aplikacja” i wybrać odpowiednią pozycję, oznaczoną logotypem bukmachera. App Store zapyta Cię jedynie o pełnoletność. Po jej potwierdzeniu rozpocznie się proces pobierania. Aby móc zainstalować aplikację eFortuna smartphone potrzebuje ok. 120 MB wolnej pamięci. W tym przypadku proces pobierania i instalacji jest bardzo intuicyjny  –  poradzi sobie z nim każdy użytkownik telefonu.

Fortuna Android

Nieco inaczej sprawa wygląda, gdy chcesz, aby aplikacja eFortuna była dostępna na urządzeniu z systemem Android. W takim przypadku bukmacher przygotował krótką instrukcję pobierania i instalacji, ponieważ jego mobilne narzędzie nie znajduje się w sklepie Google Play. Jest ono dostępne do pobrania bezpośrednio ze strony internetowej zakładów sportowych. Pierwszym krokiem, który powinieneś wykonać, jest zaznaczenie w ustawieniach telefonu (zakładka „Ustawienia” -> „Zabezpieczenia”) opcji „Nieznane źródła”. Następnie należy pobrać aplikację Fortuna Android z witryny internetowej bukmachera i zainstalować ją na swoim urządzeniu. Po kilkunastu sekundach eFortuna aplikacja będzie gotowa do użycia.

eFortuna smartphone z innym systemem

Co z telefonami czy tabletami, które nie posiadają systemu iOS lub Android? W takim przypadku można bez problemu korzystać na urządzeniu mobilnym z responsywnej strony internetowej Fortuny. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać wygodne użytkowanie również na niewielkich ekranach. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się m.in. na urządzeniach z systemem Windows Phone. Podsumowując  –  pełna oferta eFortuna mobile jest dostępna na wszystkich telefonach i tabletach, które można znaleźć na rynku.

Aplikacja eFortuna  –  jak z niej korzystać?

Użytkowanie narzędzia mobilnego jednego z największych polskich bukmacherów w niczym nie różni się od typowania na stronie internetowej. Można za pomocą kilku kliknięć wpłacać i wypłacać pieniądze, wykorzystując elektroniczne płatności, w tym BLIK. Bardzo wygodnie przegląda się ofertę zakładów, wybiera ulubione zdarzenia, a także tworzy kupony. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Fortuna aplikacja wyświetliła historię Twoich typów czy zaprezentowała obszerne statystyki. Dostępna jest również opcja „cash-out” oraz wszystkie promocje i bonusy Fortuna ze standardowej, internetowej wersji serwisu. Zarówno Fortuna Android, jak i wersja aplikacji na iOS, spełnia najwyższe współczesne standardy oraz gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania.

eFortuna mobile  –  jakie zalety ma aplikacja na urządzenia przenośne?fortuna na androida

Statystyki pokazują, że coraz więcej ruchu w Internecie pochodzi ze smartfonów i tabletów. Komputery stacjonarne nie są już głównym narzędziem w rękach internautów. Dlatego też tak ważne jest dla bukmacherów posiadanie w pełni funkcjonalnego, nowoczesnego rozwiązania na urządzenia mobilne. Fortuna aplikacja spełnia w tym przypadku najwyższe standardy.

Jej największą przewagą nad klasyczną stroną internetową jest możliwość typowania wyników bez ograniczeń, w dowolnej sytuacji. Nie trzeba za każdym razem uruchamiać komputera i przywiązywać się do określonej lokalizacji. Można zabrać telefon ze sobą na spotkanie, do pracy, na uczelnię, do pubu czy na wydarzenie sportowe, które odbywa się na żywo i obstawiać wyniki. Jeśli chcesz korzystać z bardzo szerokiej oferty meczów, którą gwarantuje eFortuna smartphone z dostępem do Internetu to jedyne, czego potrzebujesz. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się nawet podczas śledzenia rozgrywek przed telewizorem  –  zapewnia komfort i błyskawiczne działanie.

Warto wspomnieć również o bardzo przydatnych funkcjonalnościach, które posiada eFortuna mobile. Jedną z nich jest możliwość szybkiego logowania się do aplikacji za pomocą odcisku palca. To wygodna, ale przede wszystkim wyjątkowo bezpieczna metoda. Przydatne są także błyskawiczne zakłady Fortuna – do obstawienia meczu wystarczą zaledwie dwa kliknięcia. Nie można nie zauważyć praktycznych powiadomień push – eFortuna aplikacja wysyła wiadomości o wygranych, zakończonych kuponach czy atrakcyjnych promocjach. Dostępny jest również match tracker, czyli czytelna wizualizacja danego spotkania z podglądem akcji oraz szczegółowych statystyk na żywo.

Aplikacja eFortuna mobile to zgodne z nowoczesnymi trendami, proste w obsłudze i bardzo praktyczne narzędzie, które doceniają użytkownicy z całego kraju. Bukmacher, projektując aplikację na smartfony, stanął na wysokości zadania. Jeśli szukasz najlepszego rozwiązania do typowania meczów za pomocą urządzenia mobilnego, eFortuna aplikacja będzie doskonałym wyborem.

Zobacz też: Rejestracja Fortuna


Aplikacja Fortuny to jedna z najbardziej polecanych aplikacji bukmacherskich na polskim rynku. Klienci tej firmy powinni obowiązkowo posiadać jej apkę!
By nabyć dostęp do aplikacji Fortuny w systemie iOS, wystarczy pobrać ją ze sklepu. Google Play z kolei nie umożliwia pobierania aplikacji o tematyce bukmacherskiej, dlatego trzeba poradzić sobie samodzielnie poprzez pobranie jej z witryny operatora.