Fortuna Zakłady bukmacherskie

Kod promocyjnyTYPERVIP – rejestracja
Bonus na start20 PLN + 10 PLN + 600 PLN
Bonus bez depozytu20 PLN bez depozytu
Gra bez podatkuTak
Sporty wirtualneTak
Cash outCash out Fortuna
Błyskawiczne wypłatyTak
Dodatkowe formy wpłatBLIK, PayU, Tpay i inne

Fortuna zakłady bukmacherskie to jeden z największych graczy na polskiej scenie bukmacherskiej. Firma uznawana jest przez użytkowników za jedną z najlepszych na rynku. Podobnie jak inni bukmacherzy, Fortuna zakłady bukmacherskie jest sponsorem klubów piłkarskich, turniejów siatkówki, czy skoków narciarskich.

Oferta Fortuna zakłady bukmacherskie

Zakłady sportowe Fortuna są jednym z liderów rozbudowanej oferty zakładowej na polskim rynku. Bukmacher umożliwia dokonywanie typowań w ramach kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Mowa również o tych nietypowych jak badminton, squash, czy krykiet. Ogromna liczba lig piłkarskich z pewnością przypadnie do gustu fanom tego sportu.

Dodatkowo w Fortunie typować da się także sporty walki. Bukmacher ten może uchodzić za lidera w tej dziedzinie. Niektóre z walk MMA dodawane są do oferty wręcz natychmiast po ich ogłoszeniu. Przykładem jest KSW. Na popularne gale przygotowany został także kod promocyjny KSW, który czeka na nowych graczy.

Dostępne są również zakłady na Prime MMA. Dla bukmachera Fortuna Prime MMA to jedna z głównych organizacji, z którą współpracują. Dzięki temu oferta może zadowolić każdego fana freak-fightów. Szczególnie że dostępny jest specjalny kod promocyjny Prime MMA.

W ofercie Fortuna zakłady znajdziemy również sporty wirtualne, cechujące się rosnącą popularnością. Poniżej postaramy się prześledzić najważniejsze obszary działalności Fortuna zakłady sportowe.

Fortuna oferta na sporty walki

Jak wspomnieliśmy Fortuna posiada obszerną ofertę na sporty walki. Te przebijają się coraz wyżej w rankingach najczęściej obstawianych dyscyplin sportowych. M.in. dzięki temu drugi co do wielkości legalny bukmacher w Polsce dokłada wszelkich starań, by jego klienci byli zadowoleni. Typować więc można m.in. Prime MMA, ale też Move Federation, czyli federację powiązaną ze sztukami walki i freak-fightem.

Fortuna Prime MMA

Prime MMA to organizacja założona w 2021 roku. Szybko zyskała rozgłos dzięki nazwiskom, które pojawiały się na karcie walk Prime MMA. Twarzą federacji jest znany influencer Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Już niedługo będzie mieć miejsce 6. gala. Poprzednie organizowane były cyklicznie co kilka miesięcy. W Fortunie kursy na walki pojawiają się niemal natychmiastowo po ogłoszeniu danego pojedynku.

Fortuna Move Federation

Move Federation to ciekawa inicjatywa, która została niedawno stworzona. Są to rozgrywki piłkarskie toczone na specjalnych zasadach, w których udział biorą influencerzy. Często mogą być już oni kojarzeni z freak-fightów. Gra toczy się na eliptycznym boisku przez 2x10 minut. Kursy na te rozgrywki znaleźć można jedynie w Fortunie. Te mogą różnić się zależnie od doświadczenia zawodników. Dodatkowo znaleźć można ciekawe rynki, które dostępne są też w przypadku typowych meczów piłki nożnej.

Rodzaje zakładów bukmacherskich Fortuna

Podstawowe rodzaje zakładów to SOLO oraz AKO. Wybierając opcje SOLO możemy postawić zakład na jedno zdarzenie. AKO natomiast stanowi zakład skumulowany, na którym mieszczą się minimum dwa zdarzenia. Wygrana w przypadku AKO możliwa jest wówczas, gdy wszystkie typy będą poprawne. W ofercie Fortuna zakłady sportowe istnieją także zakłady systemowe maxikombi. Jest to nic innego jak kupony systemowe. Dzięki nim jesteście w stanie obstawiać wielopoziomowo w rozmaitych systemach. W rezultacie łatwiej jest uzyskać wygraną. Nie wyklucza tego nawet kilka błędów na kuponie.

Zakłady na żywo

Gracze często wolą obstawiać zakłady podczas wydarzenia. Liczba dostępnych dyscyplin w tej dziedzinie dorównuje tradycyjnemu typowaniu. Warto zauważyć, że zakłady live największym zainteresowaniem cieszą się wśród najpopularniejszych sportów. Chodzi oczywiście o piłkę nożną, koszykówkę, czy tenis. Typowanie live pozwala na uniknięcie strat i stanowi uzupełnienie typowania „tradycyjnego”. Zakład bukmacherski Fortuna umożliwia śledzenie rozgrywek w kilku oknach jednocześnie.

Zakłady e-sport

Osobną kategorię tworzą zakłady dotyczące e-sportu, czyli w obszarze gier komputerowych. Zrobiły się one w ostatnim czasie szczególnie popularne. Najbardziej pośród najmłodszych, pełnoletnich, klientów. Fortuna zakłady bukmacherskie nadąża nad panującymi trendami. Bez problemu więc znajdziemy tam ofertę na najpopularniejsze rozgrywki w tej dziedzinie.

Zakłady wirtualne

Wirtualne sporty są natomiast zakładami na zwycięzcę lub przewidzenie dokładnego rezultatu meczów. Rezultat jest wynikiem algorytmu komputerowego, co odróżnia zakłady wirtualne od klasycznych. Fortuna zakłady bukmacherskie w swojej ofercie posiada zakłady na wirtualną piłkę nożną, wyścigi koni, a także wyścigi psów.

Fortuna zakłady sportowe – proces zakładania konta

Fortuna zakłady bukmacherskie sprowadza formalności do minimum. Rejestracji można dokonać w całości online. Konieczne do tego będzie podanie jedynie podstawowych danych osobowych. Konto tymczasowe uprawnia do dokonywania depozytu maksymalnie do 5000 złotych. Również wysokość wygranej dla konta tymczasowego w Fortunie została ograniczona. Możliwa jest wygrana do wartości 2280 zł na jednym kuponie. Konto tymczasowe można bez przeszkód zamienić na stałe. Wiąże się to z koniecznością podania numeru konta bankowego i skanu dowodu osobistego. Można uznać, że rejestracja Fortuna, to naprawdę szybki i łatwy proces.

Dostępne opcje płatności w Fortunie

Promowaną przez zakład bukmacherski Fortuna metodą płatności stanowią szybkie transfery pieniężne. Lista współpracujących banków obejmuje wszystkie największe instytucje w Polsce. Księgowanie przelewów w niektórych bankach może być niedostępne w weekendy. Jest to niewątpliwie duży minus tego rozwiązania. Z pomocą przychodzą systemy płatnicze, takie jak:

 • PayU
 • Tpay
 • BLIK
 • karty Visa i Mastercard

Fortuna zakłady online realizuje również błyskawiczne wypłaty. Dzięki temu wypłata trwa maksymalnie do 15 minut.

Bonusy dla początkujących graczy i nie tylko

Każdy nowy klient zyskuje na dobry początek depozyt w kwocie 20 zł. Przyznawany jest on przez Fortuna zakłady online po założeniu konta tymczasowego. Fortuna zakłady bukmacher proponuje zakład bez ryzyka do 600 PLN. Gracz otrzyma również freebet Fortuna o wartości 10 zł za pierwszą wpłatę. Mocną stroną Fortuny stanowią okresowe promocje. Warto je śledzić, aby „załapać się” na ciekawe propozycje od bukmachera.

Fortuna zakłady publikuje promocje w aktualnościach na stronie oraz w aplikacji mobilnej. Wiele promocji dotyczy rekompensaty za dokonywanie zakładów o podwyższonym poziomie ryzyka. Na przykład wspomniane zakłady AKO wiążą się z wyższym zagrożeniem pomyłką. Potencjalne zyski są jednak wprost proporcjonalne do poniesionego ryzyka. Mogą być one dodatkowo powiększone dzięki bonusom Fortuna na ten rodzaj typowania.

Fortuna zakłady bukmacherskie - gdzie obstawiać?

W przypadku bukmachera Fortuna jak obstawiać mecze zależeć będzie od indywidualnych preferencji. W Fortuna obstawianie meczów możliwe jest online oraz w punktach stacjonarnych. Oba miejsca gwarantują nam pełną ofertę. Wybór zależny jest od indywidualnych potrzeb. Jednak trend rynkowy wyraźnie kieruje się w stronę działalności internetowej. Zagarnia ona coraz większy procent zawieranych transakcji.

Fortuna zakłady bukmacherskie – aplikacja

Nowi użytkownicy mogą nie wiedzieć, czy Fortuna ma aplikację. Gigant w świecie buków oczywiście oferuje taką możliwość. Co daje użytkownikom posiadanie aplikacji Fortuna? Do zalet tego rozwiązania należy możliwość szybkich wpłat i wypłat.

Warto również wspomnieć o dostępie zarówno do statystyk i wyników na żywo. Co więcej, otrzymujecie powiadomienia o bonusach, czy waszych wygranych natychmiastowo. Dzięki aplikacji możecie oglądać transmisje na żywo z rozmaitych dyscyplin sportowych. Warto wspomnieć, że nie jest to koniec zalet. Czego jeszcze możecie oczekiwać?

Należy wspomnieć także o dostępach zarówno do zakładów live i prematch. Taką możliwość macie na powyżej 40 dyscyplin sportowych. Jest to bez wątpienia doskonałym udogodnieniem dla typerów.

Fortuna oferta e-sport

Jak wygląda oferta bukmachera Fortuna w przypadku E-sportu? Nie mogło w tym przypadku zabraknąć szerokiego wyboru zakładów. Zakłady na komputerowe rozgrywki u bukmachera Fortuna mogą pochwalić się sporą popularnością. Jakie gry możecie typować u tego buka? Wśród tego zestawienia z pewnością znajdziemy:

 • Valoranta
 • Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO)
 • DOTA 2
 • LOL-a

Wśród tych gier macie różne warianty, co do typowania wyniku. Warto jednak mieć na względzie, że w każdej z gier panuje ważna zasada. Za ich obstawianie powinny brać się osoby doświadczone. Należy mieć solidne przygotowanie merytoryczne. Niezbyt szczegółowa wiedza w tym zakresie może was zgubić.

Fortuna opinie - zalety i wady

Kiedy chce się rozpocząć typowanie u bukmachera, warto znać opinie na jego temat. Z racji tego, jak wielkim legalnym bukiem jest Fortuna, tym bardziej taka świadomość może pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji.

Zalety

 • szeroka oferta zakładów w zakresie dyscyplin sportowych i e-sportowych
 • wygoda i komfort użytkowania aplikacji mobilnej
 • ponad 500 punktów stacjonarnych bukmachera na terenie całej Polski
 • Sprawność portalu sportowego również uznawana jest za zaletę Fortuny
 • dostęp do streamingów oraz wielu statystyk

Wady

 • niewygodne okienko czatu na żywo
 • sporadyczne problemy z logowaniem


Czym wyróżnia się bukmacher Fortuna?
Przejrzysta aplikacja, szeroka oferta i dobre kursy - każdy gracz powinien być zadowolony korzystając z usług tego bukmachera. Ponadto znaleźć możemy bardzo dobrą promocję powitalną, jak również liczne bonusy dla stałych graczy.
Czy warto utworzyć konto u firmy Fortuna?
Druga pod względem udziału w polskim rynku zakładów wzajemnych firma cały czas się rozwija i oddaje graczom udany, dopracowany produkt.  Fortuna zdaje się być bukmacherem godnym polecenia.