Trwający rok 2022 jest okresem intensywnych działań bukmachera Fuksiarz, który mocno zainteresował klientów zakładów wzajemnych swoimi nietypowymi promocjami i marketingiem. Bonus na start Fuksiarz, a także sama oferta tego operatora mają stanowić dla naszych rodzimych graczy powiew świeżości na polskim rynku. Czego jeszcze możemy spodziewać się po nowej firmie? Czy bukmacher jest legalny, jak przedstawia się jego oferta i co zapewnia kod promocyjny Fuksiarz?

Fuksiarz kod promocyjny

 

Czy u bukmachera Fuksiarz jest cashback?TAK
Do jakiej kwoty jest cashback Fuksiarz?500 PLN
Ile procent zwrotu otrzymuje się za przegrany zakład w ramach cashbacku?50%

 

Zacznijmy od odpowiedzi na kluczowe dla większości graczy pytanie o legalność nowego w polskiej branży zakładów wzajemnych operatora. Otóż wspomniany buk otrzymaną od Ministra Finansów licencją dysponuje już od grudnia zeszłego roku. Na ten moment dotyczy ona co prawda wyłącznie zakładów organizowanych w trybie online, jednak zdaje się, że dla Fuksiarza jest to jedyna ścieżka, którą aktualnie chce podążać.

Skoro wiemy już, że bonus powitalny Fuksiarz zapewnia nam jako w pełni legalny podmiot, spróbujmy podsumować w jednym miejscu wszystkie najważniejsze informacje, które udało nam się do tej pory zebrać na jego temat. Szczegóły w tym zakresie prezentujemy poniżej.

✔️ Bonus na start

Oferta promocyjna dla nowych graczy od wspomnianego buka obejmuje dwa kluczowe składniki. Pierwszym z nich jest bonus od depozytu, a ściślej rzecz ujmując pakiet takich bonusów. Drugi natomiast to cashback Fuksiarz, czyli dobrze znane niemal wszystkim choć trochę doświadczonym typerom zakłady bez ryzyka. Tak skomponowany zestaw stanowi bardzo atrakcyjne zaproszenie od podjęcia współpracy z operatorem, czego świetnym potwierdzeniem jest pozytywny odbiór jego propozycji ze strony polskich graczy. Aby zrozumieć, z czego on wynika, sprawdźmy, jak prezentują się konkrety dotyczące poszczególnych bonusów.

Czy Fuksiarz posiada bonus bez depozytu?

Obecnie w ramach korzyści, które oferuje nam bonus powitalny Fuksiarz, nie ma bonusu bez depozytu. Promocja taka była dostępna jakiś czas temu, jednak w efekcie obserwacji związanych z efektywnością danych elementów pakietu startowego najprawdopodobniej pracownicy firmy uznali, iż nie przynosi ona wymiernych korzyści i należy zastąpić ją innym typem promocji. Istnieje również opcja, iż bonus powitalny Fuksiarz w postaci darmowego zakładu bez depozytu przyniósł już oczekiwane efekty i kontynuacja trwania tej promocji była zbędna. Obecnie w ofercie bukmachera na start dla nowych klientów znajdują się za to inne ciekawe gratyfikacje dla graczy, z których warto skorzystać.

Fuksiarz bonus na start w formie cashback

Odbieram Bonus

Większość bukmacherów w swojej ofercie startowej decyduje się umieścić jedną z dwóch promocji prowadzących do zwrotu graczowi pieniędzy za przegrany zakład: zakład bez ryzyka lub funkcja cashback. Operator Fuksiarz zdecydował się na skorzystanie z drugiej formy bezpiecznego zakładu. Po rejestracji na stronie Fuksiarz.pl należy dokonać pierwszej wpłaty o wysokości co najmniej 20 PLN, by zostać objętym tą promocją startową. Następnie mamy możliwość zawarcia naszego pierwszego zakładu, który zostanie ubezpieczony poprzez cashback. Muszą znaleźć się na nim co najmniej dwa zdarzenia, kurs każdego z nich powinien wynosić co najmniej 1.60. Stawka kuponu, podobnie jak pierwszy depozyt, powinna wynieść co najmniej 50 PLN.

Kupon spełniający warunki promocji kwalifikuje się do zakładu bez ryzyka, który będzie wynosić połowę postawionej kwoty z odliczeniem podatku. Maksymalna kwota zwrotu to 500 PLN dlatego, jeżeli chcemy wykorzystać promocję w pełni, musimy postawić pierwszy kupon za dokładnie 1137 PLN. Należy pamiętać, że promocja obejmuje pierwszy postawiony zakład, a nie pierwszy przegrany.

Fuksiarz cashback bez limitu – czym jest?

Oprócz cashback na start Fuksiarz posiada też promocję dla stałych klientów, którą jest cashback bez limitu. W odróżnieniu od oferty powitalnej ma ona wielokrotne zastosowanie. Dotyczy bowiem każdego przegranego kuponu, na którym znajdują się zakłady pojedyncze lub wielokrotne (kurs minimalny nie jest wymagany) z zakładki „Cashback”. Wygrana jest rozliczana w standardowy sposób, natomiast porażka powoduje, że otrzymamy zwrot postawionej stawki w zależności od liczby postawionych zdarzeń. Maksymalnie możemy liczyć na zwrot w wysokości 200 zł za każdy postawiony kupon. Należy jednak pamiętać, że w ramach promocji nie wolno korzystać z zakładów systemowych, na sporty wirtualne, zakładów specjalnych, zakładów klasyfikacji końcowej, zakładów z oferty „Mega kursy boost” i z opcją Cash-out. Promocję tą można jednak łączyć z „Early Payout”.

Zwrócone przez bukmachera Fuksiarz środki w ramach stałej promocji „Cashback bez limitu” nie podlegają żadnemu obrotowi. W związku z tym gracz może od razu przesłać środki na konto bankowe lub przeznaczyć je na dalszą grę. Jak wygląda procent zwrotów w cashbacku bez limitu Fuksiarz?

 • 1 zdarzenie (5% zwrot środków),
 • 2 zdarzenia (7% cashback),
 • 3 zdarzenia (10% zwrot),
 • 4 zdarzenia (12% zwrot),
 • 5 zdarzeń (15% zwrot),
 • 6 zdarzeń (17% zwrot),
 • 7 zdarzeń (20% zwrot),
 • 8 zdarzeń (22% zwrot),
 • 9 zdarzeń (25% zwrot),
 • 10 zdarzeń (27% zwrot),
 • 11 zdarzeń (30% zwrot),
 • 12 zdarzeń (35% zwrot),
 • 13 zdarzeń (cashback 40%),
 • 14 zdarzeń (zwrot stawki 45%),
 • 15 zdarzeń (maks. 50% zwrot).

Co obejmuje Early Payout?

Oferta Early Payout u bukmachera Fuksiarz jest dostępna na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Z kolei, jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, do wyboru mamy Serie A, Bundesligę, Premier League, La Ligę, Ligue 1, Eliminacje Mistrzostw Świata 2022, rodzimą Ekstraklasę oraz Puchar Polski. Cała wygrana wypłacona za pomocą tej funkcji ląduje bezpośrednio na koncie głównym bez konieczności obrotu czy spełnienia jakichkolwiek wymogów. Warto zwrócić uwagę na możliwość skorzystania z tej opcji, która jest zdecydowanie unikatem na naszym rynku zakładów wzajemnych.

Bonus bez depozytu i pozostałe promocje

Bonus bez depozytu FUKSIARZ

Poszerzający ofertę powitalną bukmachera Fuksiarz bonus bez depozytu byłby z całą pewnością zachętą do podjęcia współpracy z nowym operatorem. Mimo tego, że zwykle przy promocjach tego typu nie  ma zwykle wysokich kwot, zawsze spotykają się one z pozytywnym odbiorem graczy. Niestety na ten moment wciąż nie wiadomo, czy Fuksiarz bonus bez depozytu ostatecznie pojawi się w ich ofercie startowej.

Wiadomo natomiast, że buk planuje dbać również o zatrzymanie graczy przy sobie w przyszłości. Do optymalnego stanu w tym zakresie planuje dążyć poprzez tymczasowe oraz stale utrzymywane promocje. Spośród nich do najciekawszych znanych nam już na ten moment zaliczyć należy przede wszystkim grę bez podatku. Ciekawie prezentują się także bonusy udzielane w zamian za zapraszanie do gry znajomych.

Pierwsza z tych opcji to oczywiście odpowiedź na wliczaną w koszty gry kwotę podatku. Od czasu nowelizacji ustawy hazardowej mocno dokucza ona polskim graczom. Aby skorzystać z gry bez podatku, trzeba jedynie umieścić na kuponie co najmniej trzy zdarzenia. Każde z nich powinno mieć kurs wynoszący co najmniej 1.3. Jak widać, u buka Fuksiarz kod promocyjny nie jest więc jedynym czynnikiem zachęcającym do podjęcia współpracy.

W przypadku samych bonusów za polecania operatora znajomym, zasady ich naliczania są jeszcze prostsze. Należy wysłać link rejestracyjny przy uprzednim podaniu imienia oraz adresu e-mail. Na Twoim koncie pojawi się dodatkowe 10 zł za każde 50 wpłacone przez niego u bukmachera Fuksiarz. Bonus na start znajomemu oczywiście w takich okolicznościach nie przepada, zatem rejestrując się u tego operatora, zyskujecie obaj.

Funkcja Early Payout – jak działa?

Bukmacher Fuksiarz jako pierwszy na polskim rynku postanowił zaproponować swoim klientom funkcję Early Payout. Wbrew mylnym skojarzeniom nie ma ona nic wspólnego ze znanym nam cashoutem. Opcja ta powoduje, że typ na zwycięstwo określonej drużyny zostaje rozliczony jako wygrany przedwcześnie. Nie dzieje się to w momencie zakończenia meczu, lecz w chwili, gdy osiągnie ona dwubramkową przewagę. Oczywiście firma ograniczyła działanie tej opcji tylko do wybranych lig i spotkań. Niemniej jednak niewątpliwie jest to bardzo interesujący rodzaj promocji, ponieważ możemy zdecydowanie szybciej cieszyć się z wygranej, zachowując taki sam kurs zdarzenia, jak u innych bukmacherów. Otrzymujemy więc pełnowymiarową wygraną, a nie tak jak w przypadku cashout, tylko jej część. Dla losu naszego kuponu w przypadku skorzystania z tej funkcji nie ma znaczenia, że drużyna, na którą postawiliśmy, ostatecznie przegrała 2:3. Znaczenie ma tylko fakt, że najpierw wygrywała 2:0.

Sprawdź też: Kod promocyjny TOTALbet

Co obejmuje Early Payout?

Oferta Early Payout u bukmachera Fuksiarz jest dostępna na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Z kolei, jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, do wyboru mamy Serie A, Bundesligę, Premier League, La Ligę, Eliminacje Mistrzostw Świata 2022 oraz rodzimą Ekstraklasę. Cała wygrana wypłacona za pomocą tej funkcji ląduje bezpośrednio na koncie głównym bez konieczności obrotu czy spełnienia jakichkolwiek wymogów. Warto zwrócić uwagę na możliwość skorzystania z tej opcji, która jest zdecydowanie unikatem na naszym rynku zakładów wzajemnych.

Kursy Boost Fuksiarz

Oprócz promocji oferujących nam dodatkowe środki czy możliwość gry bez ryzyka warto także zwrócić uwagę na innego typu korzyści, które umożliwiają graczom bukmacherzy. Jedną z popularnych funkcji, która pojawia się w ofercie niemal każdej firmy, są podwyższone kursy na określone zdarzenia. Dzięki nim możemy zarobić więcej pieniędzy na obstawieniu tego samego, co u konkurencji przyniesie nam o wiele mniejszy zysk. Promocje związane z boostem kursowym mają różne zasady. Niektórzy ograniczają stawkę lub grupę klientów mogących skorzystać z podwyższonego kursu. Inni z kolei wolą dokonać bardziej kosmetycznej zmiany kursu i pozwolić klientom skorzystać z niej poprzez grę większymi kwotami.

Warto sprawdzić: Kod promocyjny eWinner

Jak często otrzymujemy podwyższone kursy u bukmachera Fuksiarz?

U bukmachera Fuksiarz codziennie pojawiają się Mega Boosty na najciekawsze zdarzenia, które znajdziemy po lewej stronie ekranu pod zakładką „Boost”. Promocja ta obowiązuje zarówno na kupony solo, jak i akumulowane. Nie ma także żadnych ograniczeń co do wysokości stawki. Co ciekawe, na jednym kuponie może znaleźć się wiele meczów z oferty podwyższonych kursów. Nie jest to typowym rozwiązaniem i warto zwrócić na nie uwagę. Niestety jedynym minusem jest fakt, iż takie zdarzenia nie są objęte promocją Early Payout.

Kod bonusowy Fuksiarz – jak brzmi?

Jeśli chodzi o kod bonusowy Fuksiarz, posiada takie hasła, jednak nie ma konieczności korzystania z nich. W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm, kod bonusowy Fuksiarz nie przynosi żadnych szczególnych profitów, lecz jedynie na ten moment jest dla operatora wskazaniem. Kod bonusowy Fuksiarz nie zapewnia też żadnych szczególnych promocji ponad standardową ofertę powitalną, którą w tym momencie oferuje ta firma. Bonusy są bowiem przyznawane każdemu nowemu graczowi bez konieczności użycia jakiegokolwiek kodu. Jeżeli przy rejestracji pole kod bonusowy Fuksiarz pozostanie puste, nie musisz obawiać się o utratę korzyści płynących z otwarcia konta.

Sprawdź również: Kod promocyjny BETFAN

Podsumowanie – czy warto założyć konto u bukmachera Fuksiarz?

Powyżej zdołaliśmy podsumować wszystkie najważniejsze elementy promocyjne, które obecnie wykorzystuje w swoich działaniach bukmacher Fuksiarz. Młod,a na rodzimym rynku firma zdecydowanie wyróżniła się na tle innych podmiotów, które ostatnimi czasy rozpoczęły swoją działalność. Stało się tak poprzez znaczną liczbę nietypowych i kreatywnych rozwiązań. Wprowadzona funkcja Early Payout jest genialną opcją i niewątpliwie nowością wśród polskich bukmacherów. Z tego powodu gracze z pewnością powinni przetestować tę promocję. Fuksiarz nie odstaje też znacznie pod względem promocji startowej. Mamy jednak nadzieję, że 50% zwrotu za przegrany kupon zmieni się z czasem w większy procent. Zdecydowanie jednak warto wypróbować pakiet na start u tego bukmachera!

1. Czy bukmacher Fuksiarz jest legalny? Najmłodszy wśród polskich bukmacherów Fuksiarz niedawno uzyskał licencję od Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie Rzeczypospolitej. Możemy więc korzystać z usług tej firmy bez obaw! 2. Dlaczego warto mieć konto na Fuksiarzu? W pierwszych dniach działania online gracze podnieśli, iż bardzo interesującą opcją jest early payout. Funkcja gwarantuje nam zaliczenie naszego zdarzenia, gdy nasza drużyna wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Bez względu na wynik końcowy!