Trwający rok 2022 jest okresem intensywnych działań bukmachera Fuksiarz, który mocno zainteresował klientów zakładów wzajemnych swoimi nietypowymi promocjami i marketingiem. Bonus na start Fuksiarz, a także sama oferta tego operatora mają stanowić dla naszych rodzimych graczy powiew świeżości na polskim rynku. Czego jeszcze możemy spodziewać się po nowej firmie? Czy bukmacher jest legalny, jak przedstawia się jego oferta i co zapewnia kod promocyjny Fuksiarz?

Fuksiarz kod promocyjny

Kod promocyjny FuksiarzTYPERVIP
Cashback Fuksiarz500 PLN
Specjalny bonus na start FuksiarzPakiet Polsat Box Go Sport (40 PLN)
Ile wynosi zwrot za przegrany zakład w ramach cashbacku?50%
Pozostałe promocjeCashback bez limitu, cashback na sporty wirtualne, early payout, kursy boost
Aplikacja mobilnaAndroid

 

Zacznijmy od odpowiedzi na kluczowe dla większości graczy pytanie o legalność nowego w polskiej branży zakładów wzajemnych operatora. Otóż wspomniany buk, otrzymaną od Ministra Finansów licencją dysponuje już od grudnia 2020 roku. Na ten moment dotyczy ona co prawda wyłącznie zakładów organizowanych w trybie online, jednak zdaje się, że dla Fuksiarza jest to jedyna ścieżka, którą aktualnie chce podążać.

Skoro wiemy już, że bonus powitalny Fuksiarz zapewnia nam jako w pełni legalny podmiot, spróbujmy podsumować w jednym miejscu wszystkie najważniejsze informacje, które udało nam się do tej pory zebrać na jego temat. Szczegóły w tym zakresie prezentujemy poniżej.

✔️ Fuksiarz Bonus na start

Oferta promocyjna dla nowych graczy od wspomnianego buka obejmuje dwa kluczowe składniki. Pierwszym z nich jest bonus od depozytu, a ściślej rzecz ujmując pakiet takich bonusów. Drugi natomiast to cashback Fuksiarz, czyli dobrze znane niemal wszystkim choć trochę doświadczonym typerom zakłady bez ryzyka. Tak skomponowany zestaw stanowi bardzo atrakcyjne zaproszenie od podjęcia współpracy z operatorem, czego świetnym potwierdzeniem jest pozytywny odbiór jego propozycji ze strony polskich graczy. Aby zrozumieć, z czego on wynika, sprawdźmy, jak prezentują się konkrety dotyczące poszczególnych bonusów.

Fuksiarz Polsat Box Go Sport z kodem TYPERVIP!

fuksiarz polsatbox

Tylko teraz osoby, które zarejestrują konto, wchodząc na jeden z naszych linków lub banerów widniejących na tej stronie i wpisując kod promocyjny TYPERVIP oprócz cashbacku bez obrotu do 500 PLN otrzymają również miesięczny pakiet w Polsat Box Go Sport! Oferta specjalna to efekt naszej doskonałej współpracy z firmą Fuksiarz. Pamiętajcie tylko, że jest ona limitowana, więc warto z niej skorzystać jak najszybciej i cieszyć się możliwością oglądania transmisji na żywo z takich wydarzeń sportowych jak:

 • Liga Mistrzów,
 • Ekstraklasa,
 • Fortuna 1 Liga,
 • La Liga,
 • Serie A,
 • Ligue 1,
 • Formuła 1,
 • Energa Basket Liga,
 • Rozgrywki siatkarskie i tenisowe.

✔️ Jak odebrać miesięczny pakiet Polsat Box Go Sport:

 1. Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERVIP lub kliknij poniższy baner,
 2. Zrób pierwszy depozyt dowolną metodą płatności na min. 100 zł w terminie do 48 godzin od rejestracji konta,
 3. Voucher na miesięczny pakiet Polsat Box Go Sport otrzymasz drogą mailową w ciągu 48 godzin,
 4. Kod wpisz na stronie https://polsatboxgo.pl/panel/mamkod,
 5. Od dnia otrzymania Pakietu Polsat Box Go Sport masz 3 miesiące na jego aktywację,
 6. Wypłata depozytu, który aktywował specjalny pakiet powitalny, wymaga 1-krotnego obrotu.

Czy Fuksiarz posiada bonus bez depozytu?

Obecnie w ramach korzyści, które oferuje nam bonus powitalny Fuksiarz, nie ma bonusu bez depozytu. Promocja taka była dostępna jakiś czas temu, jednak w efekcie obserwacji związanych z efektywnością danych elementów pakietu startowego najprawdopodobniej pracownicy firmy uznali, iż nie przynosi ona wymiernych korzyści i należy zastąpić ją innym typem promocji. Istnieje również opcja, iż bonus powitalny Fuksiarz w postaci darmowego zakładu bez depozytu przyniósł już oczekiwane efekty i kontynuacja trwania tej promocji była zbędna. Obecnie w ofercie bukmachera na start dla nowych klientów znajdują się za to inne ciekawe gratyfikacje dla graczy, z których warto skorzystać. Jeśli jednak nie odebrałeś jeszcze freebetów za samą rejestrację, których łączna suma może wynieść nawet 80 zł, warto sprawdzić na naszej stronie bonusy bez depozytu i skorzystać z kodów promocyjnych, które odblokowują darmowe środki na grę.

Fuksiarz bonus na start – Cashback

Większość bukmacherów w swojej ofercie startowej decyduje się umieścić jedną z dwóch promocji prowadzących do zwrotu graczowi pieniędzy za przegrany zakład: zakład bez ryzyka lub funkcja cashback. Operator Fuksiarz zdecydował się na skorzystanie z drugiej formy bezpiecznego zakładu. Po rejestracji na stronie Fuksiarz.pl należy dokonać pierwszej wpłaty o wysokości co najmniej 50 PLN, by zostać objętym tą promocją startową. Następnie mamy możliwość zawarcia naszego pierwszego zakładu, który zostanie ubezpieczony poprzez cashback. Muszą znaleźć się na nim co najmniej dwa zdarzenia, kurs każdego z nich powinien wynosić co najmniej 1.60. Stawka kuponu, podobnie jak pierwszy depozyt, powinna wynieść co najmniej 50 PLN.

Kupon spełniający warunki promocji kwalifikuje się do zakładu bez ryzyka, który będzie wynosić połowę postawionej kwoty z odliczeniem podatku. Maksymalna kwota zwrotu to 500 PLN dlatego, jeżeli chcemy wykorzystać promocję w pełni, musimy postawić pierwszy kupon za dokładnie 1137 PLN. Należy pamiętać, że promocja obejmuje pierwszy postawiony zakład, a nie pierwszy przegrany.

Fuksiarz zakład bez ryzyka

Cashback Fuksiarz ściślej rzecz ujmując, nazywany jest prawdziwym zakładem bez ryzyka. Wszystko w związku z tym, że Fuksiarz, wypłacając zwrot środków za przegrany zakład, nie wymaga żadnego obrotu. Dla porównania cashback w Go+Bet podlega 3-krotnemu obrotowi na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, gdzie każde musi mieć kurs co najmniej 1.30. W Fuksiarzu zakład bez ryzyka liczony jest od połowy stawki kuponu. Należy również pamiętać o podatku. Maksymalnie wykorzystanie bonusu Fuksiarz następuje przy kwocie 1137 zł – zwrot 500 zł w przypadku porażki. Tym samym Fuksiarz dołączył do zacnego grona bukmacherów bez ryzyka. Na liście znajdują się m.in. forBET, Fortuna, Superbet, Go+BEt, Betters, czy Betclic.

Inne kody promocyjne:

Cashback bez limitu z Fuksiarz kod promocyjny

Oprócz cashback na start Fuksiarz posiada też promocję dla stałych klientów, którą jest cashback bez limitu. W odróżnieniu od oferty powitalnej z Fuksiarz kod promocyjny, ma ona wielokrotne zastosowanie. Dotyczy bowiem każdego przegranego kuponu, na którym znajdują się zakłady pojedyncze lub wielokrotne (kurs minimalny nie jest wymagany) z zakładki „Cashback”. Wygrana jest rozliczana w standardowy sposób, natomiast porażka powoduje, że otrzymamy zwrot postawionej stawki w zależności od liczby postawionych zdarzeń. Maksymalnie możemy liczyć na zwrot w wysokości 200 zł za każdy postawiony kupon. Należy jednak pamiętać, że w ramach promocji nie wolno korzystać z zakładów systemowych, na sporty wirtualne, zakładów specjalnych, zakładów klasyfikacji końcowej, zakładów z oferty „Mega kursy boost” i z opcją Cash-out. Promocję tą można jednak łączyć z „Early Payout”.

fuksiarz cashback

Zwrócone przez bukmachera Fuksiarz środki w ramach stałej promocji „Cashback bez limitu” nie podlegają żadnemu obrotowi. W związku z tym gracz może od razu przesłać środki na konto bankowe lub przeznaczyć je na dalszą grę. Jak wygląda procent zwrotów w cashbacku bez limitu Fuksiarz?

 • 1 zdarzenie (5% zwrot środków),
 • 2 zdarzenia (7% cashback),
 • 3 zdarzenia (10% zwrot),
 • 4 zdarzenia (12% zwrot),
 • 5 zdarzeń (15% zwrot),
 • 6 zdarzeń (17% zwrot),
 • 7 zdarzeń (20% zwrot),
 • 8 zdarzeń (22% zwrot),
 • 9 zdarzeń (25% zwrot),
 • 10 zdarzeń (27% zwrot),
 • 11 zdarzeń (30% zwrot),
 • 12 zdarzeń (35% zwrot),
 • 13 zdarzeń (cashback 40%),
 • 14 zdarzeń (zwrot stawki 45%),
 • 15 zdarzeń (maks. 50% zwrot).
Odbieram Bonus

Kod promocyjny Fuksiarz – obrót bonusem

Osoby odpowiedzialne za wprowadzenie Fuksiarza na rynek zakładów bukmacherskich w Polsce regularnie podkreślają, że bonus Fuksiarz jest największym pod względem kwoty bez konieczności obrotu! Czy to oznacza, że gracz zwrócone środki w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu może od razu wypłacić na konto główne lub przeznaczyć na dalszą grę? Jak najbardziej. Istnieje jednak mały szczegół. Firma, której twarzą jest m.in. Krzysztof Stanowski, przyznaje zwrot 50% kwoty stawki, ale po odjęciu podatku. Jeśli więc zdecydujesz się w pełni wykorzystać kod promocyjny Fuksiarz, musisz zagrać za dokładnie 1137 PLN.

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Zakład bez ryzyka 500 PLNBrak wymogów
Cashback bez limitu 200 PLNBrak wymogów
Cashback na sporty wirtualneBrak wymogów

Gdzie wpisać kod promocyjny Fuksiarz?

Przedstawiliśmy już warunki bonusów Fuksiarz. Czas na kwestię praktyczną, czyli gdzie wpisać Fuksiarz kod promocyjny, aby otrzymać wszystkie dostępne profity? Bukmacherzy przeważnie w formularzu rejestracyjnym umieszczają specjalne pole, w którym należy wpisać kod promocyjny. Można to zrobić ręcznie z poziomu klawiatury lub skorzystać z szybszej i bezpieczniejszej metody „kopiuj-wklej”. Wystarczy jedynie zwrócić uwagę, czy przy kopiowaniu zaznaczyliśmy cały kod.

W przypadku bukmachera Fuksiarz kod promocyjny odblokowujący cashback 50% do 500 PLN brzmi „TYPERVIP”. Podczas rejestracji nie trzeba go jednak wpisywać. Wystarczy, że wejdziesz w jeden z banerów reklamowych na tej stronie, a zostaniesz automatycznie przekierowany do formularza. Jego poprawne wypełnienie aktywuje konto i zarazem bonus Fuksiarz.

Fuksiarz bonus – rejestracja z kodem

Aby otrzymać wszystkie bonusy Fuksiarz, należy przejść proces rejestracji konta. Do wyboru masz dwie opcje:

 1. Założenie konta tymczasowego
 2. Założenie konta stałego

Rejestracja w Fuksiarzu bez wysyłania skanu dowodu

Jeśli nie masz przy sobie dokumentu tożsamości lub po prostu nie masz ochoty w danym momencie robić zdjęcia, Fuksiarz daje możliwość założenia konta tymczasowego przez proces szybkiej rejestracji. Trwa ona zaledwie kilkadziesiąt sekund. Na koncie przejściowym możesz obstawiać wszystkie sporty, gry karciane oraz sporty wirtualne. Zasadniczo dostajesz dostęp do pełnej oferty, bonusów oraz metod płatności. Czego zatem nie możesz robić, posiadając konto tymczasowe? Bez zweryfikowanego dokumentu tożsamości i podania konta bankowego nie dasz rady zlecić wypłaty. Jeśli więc udało się trafić kilka kuponów lub zgarnąć zwrot z zakładu bez ryzyka, prędzej czy później będziesz zmuszony do aktywacji pełnego konta. Zanim to zrobisz, poniżej przedstawiamy, jak wygląda proces szybkiej rejestracji:

 • Przejdź do Fuksiarza przez nasz link, np. klikając jeden z banerów reklamowych
 • Wchodząc w ten sposób na stronę bukmachera, osoby odpowiedzialne za przyznawanie gratyfikacji będą wiedziały, że jesteś graczem uprzywilejowanym. W praktyce oznacza to, że czeka na Ciebie pełen pakiet promocji dla nowych użytkowników, a w przyszłości kolejne bonusy okazjonalne
 • Na pierwszej stronie uzupełnij podstawowe dane, takie jak: e-mail, hasło (staraj się, aby było ono trudne do rozszyfrowania przez niepowołane osoby) oraz numer telefonu. Zaznacz, że jesteś osobą pełnoletnią. Dodatkowo możesz także zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (najczęściej dotyczą one nowych bonusów, promocji i konkursów)
 • W drugim etapie wprowadź: imię, nazwisko, numer PESEL i kod weryfikacyjny odebrany wiadomością SMS. Nie zapomnij również zaznaczyć „chcę otrzymać bonus powitalny”
 • Następnie ustal limity gry. Możesz to zrobić od razu lub później po zalogowaniu na konto
 • Kliknij przycisk „Zarejestruj”. Jeśli uzupełniłeś wszystkie dane prawidłowo, otrzymasz na skrzynkę mailową link aktywacyjny. Wejdź w niego, aby Twoje konto tymczasowe Fuksiarz było aktywne

W ciągu 90. dni od założenia konta online musisz je zweryfikować!

Jak założyć pełne konto Fuksiarz?

Jak widzisz, rejestracja z kodem promocyjnym Fuksiarz przebiega gładko i bezproblemowo. Aby móc wypłacać środki następnym krokiem jest zamiana konta tymczasowego na stałe. W tym celu zaloguj się i wejdź w zakładkę „Moje Dane”. Przygotuj dowód osobisty, adres oraz numer konta bankowego. Wykonaj obustronne skany lub zdjęcia. Zwróć uwagę na ich czytelność, aby osoby odpowiedzialne za weryfikację nie miały problemu z odczytaniem najważniejszych informacji.

Informację o pozytywnej weryfikacji konta stałego dostaniesz drogą mailową. Od tego momentu możesz wypłacać pieniądze na konto bankowe. Pozostałe kwestie pozostają bez zmian.

Fuksiarz – promocje dla stałych graczy

Bonus bez depozytu FUKSIARZ

Poszerzający ofertę powitalną bukmachera Fuksiarz bonus bez depozytu byłby z całą pewnością zachętą do podjęcia współpracy z nowym operatorem. Mimo tego, że zwykle przy promocjach tego typu nie  ma wysokich kwot, zawsze spotykają się one z pozytywnym odbiorem graczy. Niestety na ten moment wciąż nie wiadomo, czy Fuksiarz bonus bez depozytu ostatecznie pojawi się w ich ofercie startowej.

Wiadomo natomiast, że buk planuje dbać również o zatrzymanie graczy przy sobie w przyszłości. Do optymalnego stanu w tym zakresie planuje dążyć poprzez tymczasowe oraz stale utrzymywane promocje. Spośród nich do najciekawszych znanych nam już na ten moment zaliczyć należy przede wszystkim grę bez podatku. Ciekawie prezentują się także bonusy udzielane w zamian za zapraszanie do gry znajomych.

Pierwsza z tych opcji to oczywiście odpowiedź na wliczaną w koszty gry kwotę podatku. Od czasu nowelizacji ustawy hazardowej mocno dokucza ona polskim graczom. Aby skorzystać z gry bez podatku, trzeba jedynie umieścić na kuponie co najmniej trzy zdarzenia. Każde z nich powinno mieć kurs wynoszący co najmniej 1.3. Jak widać, u buka Fuksiarz kod promocyjny nie jest więc jedynym czynnikiem zachęcającym do podjęcia współpracy.

W przypadku samych bonusów za polecania operatora znajomym, zasady ich naliczania są jeszcze prostsze. Należy wysłać link rejestracyjny przy uprzednim podaniu imienia oraz adresu e-mail. Na Twoim koncie pojawi się dodatkowe 10 zł za każde 50 wpłacone przez niego u bukmachera Fuksiarz. Bonus na start znajomemu oczywiście w takich okolicznościach nie przepada, zatem rejestrując się u tego operatora, zyskujecie obaj.

Funkcja Early Payout

Bukmacher Fuksiarz jako pierwszy na polskim rynku postanowił zaproponować swoim klientom funkcję Early Payout. Wbrew mylnym skojarzeniom nie ma ona nic wspólnego ze znanym nam cashoutem. Opcja ta powoduje, że typ na zwycięstwo określonej drużyny zostaje rozliczony jako wygrany przedwcześnie. Nie dzieje się to w momencie zakończenia meczu, lecz w chwili, gdy osiągnie ona dwubramkową przewagę. Oczywiście firma ograniczyła działanie tej opcji tylko do wybranych lig i spotkań. Niemniej jednak niewątpliwie jest to bardzo interesujący rodzaj promocji, ponieważ możemy zdecydowanie szybciej cieszyć się z wygranej, zachowując taki sam kurs zdarzenia, jak u innych bukmacherów. Otrzymujemy więc pełnowymiarową wygraną, a nie tak jak w przypadku cashout, tylko jej część. Dla losu naszego kuponu w przypadku skorzystania z tej funkcji nie ma znaczenia, że drużyna, na którą postawiliśmy, ostatecznie przegrała 2:3. Znaczenie ma tylko fakt, że najpierw wygrywała 2:0.

Co obejmuje Early Payout?

 

Oferta Early Payout u bukmachera Fuksiarz jest dostępna na Mistrzostwa Świata, Ligę Narodów, Mistrzostwa Europy, Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Z kolei, jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, do wyboru mamy Serie A, Bundesligę, Premier League, La Ligę oraz rodzimą Ekstraklasę. Cała wygrana wypłacona za pomocą tej funkcji ląduje bezpośrednio na koncie głównym bez konieczności obrotu czy spełnienia jakichkolwiek wymogów. Warto zwrócić uwagę na możliwość skorzystania z tej opcji, która jest zdecydowanie unikatem na naszym rynku zakładów wzajemnych.

Fuksiarz kod promocyny – Mega Kursy Boost

Oprócz promocji oferujących nam dodatkowe środki czy możliwość gry bez ryzyka warto także zwrócić uwagę na innego typu korzyści, które umożliwiają graczom bukmacherzy. Jedną z popularnych funkcji, która pojawia się w ofercie niemal każdej firmy, są podwyższone kursy na określone zdarzenia. Dzięki nim możemy zarobić więcej pieniędzy na obstawieniu tego samego, co u konkurencji przyniesie nam o wiele mniejszy zysk. Promocje związane z boostem kursowym mają różne zasady. Niektórzy ograniczają stawkę lub grupę klientów mogących skorzystać z podwyższonego kursu. Inni z kolei wolą dokonać bardziej kosmetycznej zmiany kursu i pozwolić klientom skorzystać z niej poprzez grę większymi kwotami.

fuksiarz rejestracja bonus

Jak często otrzymujemy podwyższone kursy u bukmachera Fuksiarz?

 

U bukmachera Fuksiarz codziennie pojawiają się Mega Boosty na najciekawsze zdarzenia, które znajdziemy po lewej stronie ekranu pod zakładką „Boost”. Promocja ta obowiązuje zarówno na kupony solo, jak i akumulowane. Nie ma także żadnych ograniczeń co do wysokości stawki. Co ciekawe, na jednym kuponie może znaleźć się wiele meczów z oferty podwyższonych kursów. Nie jest to typowym rozwiązaniem i warto zwrócić na nie uwagę. Niestety jedynym minusem jest fakt, iż takie zdarzenia nie są objęte promocją Early Payout.

Cashback na sporty wirtualne

Dla miłośników sportów wirtualnych, a dokładnie wirtualnej piłki, bukmacher Fuksiarz przygotował dedykowaną promocję, która ponownie zawiera elementy cashbacku. Za każdy kupon postawiony zgodnie z określonymi warunkami gracz otrzyma zwrot części przegranej stawki. Jedyny wymóg to kurs minimalny zdarzenia 1.20 i maksymalna stawka jednego kuponu 2000 zł. Liczba zakładów biorących udział w promocji jest nieograniczona.

Liczba zdarzeńZwrot stawki
13%
25%
38%
410%
512%
6+14%

Jaki jest kod bonusowy Fuksiarz

Jeśli chodzi o kod bonusowy Fuksiarz, posiada takie hasła, jednak nie ma konieczności korzystania z nich. W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm, kod bonusowy Fuksiarz nie przynosi żadnych szczególnych profitów, lecz jedynie na ten moment jest dla operatora wskazaniem. Kod bonusowy Fuksiarz nie zapewnia też żadnych szczególnych promocji ponad standardową ofertę powitalną, którą w tym momencie oferuje ta firma. Bonusy są bowiem przyznawane każdemu nowemu graczowi bez konieczności użycia jakiegokolwiek kodu. Jeżeli przy rejestracji pole kod bonusowy Fuksiarz pozostanie puste, nie musisz obawiać się o utratę korzyści płynących z otwarcia konta.

Fuksiarz – metody płatności

Na ten moment Fuksiarz nie posiada w ofercie bonusu bez depozytu. To oznacza, że aby otrzymać pakiet powitalny i móc obstawiać zakłady, należy wpłacić środki na konto gracza. Wpłata u tego operatora dostępna jest o każdej porze dni i nocy. Fuksiarz zadbał o najpopularniejsze metody transakcji, które gwarantują bezpieczny przelew z konta na rachunek bukmachera. Co ważne przy wpłatach Fuksiarz nie pobiera żadnej ukrytej prowizji. Wszystkie metody płatności mają limit minimalnej wpłaty ustalony na poziomie 1 zł.

Wpłaty

Metoda płatnościTypProwizjaLimitCzas
DotpaySzybki przelew0%1 zł24/7
TpaySzybki przelew0%1 zł24/7
PayUSzybki przelew0%1 zł24/7
Przelewy24Szybki przelew0%1 zł24/7
BlikSzybki przelew0%1 zł24/7

Powyższe firmy oferujące płatności współpracują z większością banków w Polsce, więc przelew do Fuksiarza zrealizujesz praktycznie z każdego konta bankowego. Warto dodać, że zasilenie salda nie wymaga od Ciebie zweryfikowanego konta – wystarczy tymczasowe bez konieczności wysyłania skanu dokumentu tożsamości.

Wypłaty

Fuksiarz oferuje szybkie wypłaty. W większości banków są one obsługiwane w systemie 24/7, w tym również w weekendy i święta w konkretnych przedziałach czasowych. Możliwość wypłacania środków odblokowuje się dopiero po zweryfikowaniu konta stałego. Jeśli nie wiesz, jak tego dokonać, cofnij się do nagłówka dotyczącego wypełniania formularza rejestracyjnego.

Jak przebiega wypłata pieniędzy? Środki, które możesz podjąć na rachunek bankowy, znajdują się na saldzie głównym. Pieniądze widniejące na koncie bonusowym nie mogą być jeszcze wypłacone. Prawdopodobnie oczekują na zrealizowanie obrotu, a wówczas zostaną przeniesione na konto główne. Wypłata z konta przebiega w 4 prostych krokach:

 1. Zaloguj się na konto Fuksiarz
 2. Przejdź do sekcji „Wypłaty”
 3. Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić (minimum 1 PLN)
 4. Potwierdź przelew i oczekuj środków na rachunku bankowym

System błyskawicznych wypłat Fuksiarz funkcjonuje w przedziale od 10 do 4999 PLN. Przelew na dowolną kwotę w tym zakresie trafi do Ciebie w ciągu zaledwie 15 minut! Jeśli zdecydujesz się na wypłatę większych środków, możesz czekać na zaksięgowanie wypłaty od 1 do 2 dni roboczych.

Podsumowanie – czy warto założyć konto u bukmachera Fuksiarz?

Powyżej zdołaliśmy podsumować wszystkie najważniejsze elementy promocyjne, które obecnie wykorzystuje w swoich działaniach bukmacher Fuksiarz. Młoda na rodzimym rynku firma zdecydowanie wyróżniła się na tle innych podmiotów, które ostatnimi czasy rozpoczęły swoją działalność. Stało się tak poprzez znaczną liczbę nietypowych i kreatywnych rozwiązań. Wprowadzona funkcja Early Payout jest genialną opcją i niewątpliwie nowością wśród polskich bukmacherów. Z tego powodu gracze z pewnością powinni przetestować tę promocję. Fuksiarz nie odstaje też znacznie pod względem promocji startowej. Mamy jednak nadzieję, że 50% zwrotu za przegrany kupon zmieni się z czasem w większy procent. Zdecydowanie jednak warto wypróbować pakiet na start u tego bukmachera!


Tak
TYPERVIP
Bardzo interesującą opcją jest early payout. Funkcja gwarantuje nam zaliczenie naszego zdarzenia, gdy nasza drużyna wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Bez względu na wynik!