Fuksiarz kod promocyjny to: TYPERVIP. Wpisz go podczas rejestracji i odbierz najwyższy bonus powitalny do 260 PLN. Na start otrzymasz zwrot 100% do 50 PLN za pierwszy zakład, cashback bez limitu do 200 PLN oraz freebet w aplikacji 10 PLN.

Fuksiarz kod promocyjny - jakie bonusy otrzymasz?

Kod promocyjny Fuksiarz: TYPERVIP odblokowuje bonus powitalny do 260 PLN. Specjalnie przygotowany kod dla wszystkich czytelników portalu Zawód Typer, który uzupełnia się automatycznie, gwarantuje 100% zwrot środków do 50 PLN za pierwszy kupon.

Kod promocyjny FuksiarzTYPERVIP
Zakład bez ryzyka100% bez obrotu do 50 PLN
Freebet za rejestrację w aplikacji10 PLN
Cashback bez limituDo 200 PLN na każdy zakład
Cashback sporty wirtualne3% zwrot za każdy przegrany kupon
Mega Kursy BoostPodwyższone kursy
KolekcjonerBilety na Euro 2024, freebety i koszulki reprezentacji Polski
FuksboxCodzienne nagrody

Ponadto nowi użytkownicy otrzymują freebet o wartości 10 PLN za rejestrację w aplikacji mobilnej. W ramach bonusu na start Fuksiarz daje również cashback bez limitu do 200 PLN na rozgrywki La Liga oraz pozostałe ligi hiszpańskie.

Fuksiarz kod promocyjny - Zero ryzyka 100% do 50 PLN

Pierwsza, naszym zdaniem najkorzystniejsza promocja spośród wszystkich dostępnych z kodem promocyjnym to zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN. Środki w przypadku przegranego zakładu zwracane są postaci gotówki i nie wymagają obrotu!

Szczegóły bonusu:

 • Załóż konto z kodem TYPERVIP
 • Wpłać minimum 50 PLN
 • Postaw kupon AKO za co najmniej 50 PLN z min. 2 zdarzeniami (kurs poj. zdarzenia min. 1.60)
 • Jeśli wygrasz, pieniądze trafią na konto depozytowe
 • Jeśli przegrasz, otrzymasz pełny zwrot stawki wraz z pokryciem 12% podatku w kwocie 50 PLN na konto depozytowe

Zwrócone środki możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalsze zawieranie zakładów. Pamiętaj jednak, że w promocji nie można korzystać z funkcji cash-out oraz zakładów systemowych.

fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz kod promocyjny - Freebet 10 PLN za rejestrację w aplikacji

Drugim elementem bonusu powitalnego Fuksiarz jest freebet za rejestrację konta przez nowoczesną aplikację bukmachera.

 • Załóż konto z kodem TYPERVIP przez aplikację mobilną
 • Zweryfikuj konto
 • Na Twoje konto bonusowe w ciągu 48 godzin wpłynie freebet o wartości 10 PLN
 • Freebet przeznacz w ciągu 72 godzin na kupon AKO z oferty przedmeczowej i/lub na żywo, z kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.40
 • Jeśli wygrasz, środki możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie

Fuksiarz kod promocyjny - Cashback Fuksiarz bez limitu do 200 PLN na La Liga

Oprócz cashbacku na start Fuksiarz posiada też promocję dla stałych klientów, którą jest cashback bez limitu na LaLigę oraz pozostałe ligi hiszpańskie. W odróżnieniu od oferty powitalnej ma ona wielokrotne zastosowanie. Dotyczy bowiem każdego przegranego kuponu, na którym znajdują się zakłady wielokrotne z minimum 3 zdarzeniami (kurs minimalny każdego to 1.60) z zakładki "Cashback". Wygrana jest rozliczana w standardowy sposób, natomiast porażka powoduje, że otrzymasz zwrot postawionej stawki w zależności od liczby postawionych zdarzeń.

Maksymalnie możemy liczyć na zwrot w wysokości 200 zł za każdy postawiony kupon. Należy jednak pamiętać, że w ramach promocji nie wolno korzystać z zakładów systemowych, na sporty wirtualne, zakładów specjalnych, zakładów klasyfikacji końcowej, zakładów z oferty „Mega Kursy Boost" i z opcją Cash-out.

fuksiarz cashback

Zwrócone przez bukmachera Fuksiarz środki w ramach stałej promocji „Cashback bez limitu" nie podlegają żadnym warunkom obrotu. W związku z tym możesz od razu przesłać środki na konto bankowe lub przeznaczyć je na dalszą grę. Jak wygląda procent zwrotów?

 • 3 zdarzenia (1% zwrot)
 • 4 zdarzenia (2% zwrot)
 • 5 zdarzeń (5% zwrot)
 • 6 zdarzeń (8% zwrot)
 • 7 zdarzeń (12% zwrot)
 • 8 zdarzeń (15% zwrot)
 • 9 zdarzeń (17% zwrot)
 • 10-19 zdarzeń (20% zwrot)
 • 20-29 zdarzeń (35% zwrot)
 • 30 zdarzeń (maks. 50% zwrot)

Jak obrócić bonus z kodem promocyjnym Fuksiarz? Praktyczny przewodnik

Osoby odpowiedzialne za wprowadzenie Fuksiarza na rynek zakładów bukmacherskich w Polsce regularnie podkreślają, że bonus Fuksiarz jest największym pod względem kwoty bez konieczności obrotu! Czy to oznacza, że zwrócone środki możesz w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu od razu wypłacić na konto główne lub przeznaczyć na dalszą grę? Jak najbardziej. Firma, której twarzą jest m.in. Krzysztof Stanowski, przyznaje zwrot 100% kwoty stawki. Jeśli więc zdecydujesz się w pełni wykorzystać kod promocyjny Fuksiarz, musisz zagrać za co najmniej 50 PLN.

Kolejny bonus powitalny w formie freebetu w Fuksiarzu wymaga 1-krotnego obrotu, chociaż ciężko to nazwać obrotem, gdyż wystarczy po prostu zagrać za niego kupon AKO z kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 1.40. Wygrana z freebetu można od razu wypłacić na konto lub przeznaczyć na dalsze obstawianie. To spora zaleta, gdyż większość bukmacherów wymaga co najmniej dwukrotnego obrotu. Tym samym obarczone jest to ryzykiem ewentualnej utraty przyznanego zwrotu w postaci bonusu. W Fuksiarzu tego nie ma i bardzo cenimy taką politykę firmy.

Bonus

Obrót
Cashback 100% do 50 PLN

Brak

Cashback bez limitu 200 PLN

Brak

Freebet 10 PLN za rejestrację w aplikacji

1x, kupon AKO (kurs poj. selekcji min. 1.40)
Cashback na sporty wirtualne

Brak wymogów

Rejestracja z kodem promocyjnym Fuksiarz: Krok po kroku

Aby otrzymać wszystkie bonusy Fuksiarz, należy przejść proces rejestracji konta. Zajmuje to dosłownie kilka minut. Do wyboru masz opcję stworzenia konta tymczasowego oraz konta stałego. Pamiętaj jednak, że bonus powitalny z kodem promocyjnym Fuksiarz aktywuje się tylko po weryfikacji konta.

fuksiarz rejestracja bonus

Rejestracja w Fuksiarzu bez wysyłania skanu dowodu

Jeśli nie masz przy sobie dokumentu tożsamości lub po prostu nie masz ochoty w danym momencie robić zdjęcia, Fuksiarz daje możliwość założenia konta tymczasowego przez proces szybkiej rejestracji. Trwa ona zaledwie kilkadziesiąt sekund. Zanim założysz konto, poniżej przedstawiamy, jak wygląda cały proces krok po kroku:

 • Przejdź do formularza rejestracyjnego
 • Uzupełnij dane konta
  Wpisz e-mail, hasło i numer telefonu oraz zaznacz, że jesteś osobą pełnoletnią. Dodatkowo możesz także zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, które najczęściej dotyczą one nowych bonusów, promocji i konkursów
 • Wprowadź dane osobowe
  W drugim etapie wprowadź: imię, nazwisko, numer PESEL i kod weryfikacyjny odebrany wiadomością SMS. Nie zapomnij również zaznaczyć "chcę otrzymać bonus powitalny"
 • Ustal limity gry
  Możesz to zrobić od razu lub później po zalogowaniu się na konto
 • Aktywuj konto
  Jeśli uzupełniłeś wszystkie dane prawidłowo, otrzymasz na skrzynkę mailową link aktywacyjny. Wejdź w niego, aby Twoje konto tymczasowe było aktywne

Konto tymczasowe aktywne będzie przez 90 dni. Po tym czasie należy je zweryfikować. Co daje i w czym Cię ogranicza?

 • Możesz zawierać zakłady do 5000 PLN
 • Dostępna jest pełna oferta zakładów
 • Dokonasz wpłaty
 • Nie otrzymasz bonusu powitalnego
 • Nie wypłacisz środków na konto bankowe

Weryfikacja konta

Jak widzisz, rejestracja z kodem promocyjnym Fuksiarz przebiega gładko i bezproblemowo. Aby móc wypłacać środki następnym krokiem jest zamiana konta tymczasowego na stałe. W tym celu zaloguj się i wejdź w zakładkę "Moje Dane". Przygotuj dowód osobisty, adres oraz numer konta bankowego. Wykonaj obustronne skany lub zdjęcia. Zwróć uwagę na ich czytelność, aby osoby odpowiedzialne za weryfikację nie miały problemu z odczytaniem najważniejszych informacji.

Pozostałe promocje Fuksiarz: Mega Kursy Boost i więcej

Bukmacher planuje dbać również o zatrzymanie graczy przy sobie w przyszłości. Do optymalnego stanu w tym zakresie planuje dążyć poprzez tymczasowe oraz stałe utrzymywane promocje. Spośród nich do najciekawszych znanych nam już na ten moment zaliczyć należy przede wszystkim grę bez podatku. Ciekawie prezentują się także bonusy udzielane w zamian za zapraszanie do gry znajomych. Poniżej przedstawiamy wszystkie aktualne promocje.

Kolekcjoner - wygraj bilety na Euro 2024

Fuksiarz wystartował z nową promocją, w której główną nagrodą są bilety VIP na mecz Polski z Francją na Euro 2024. Mowa o rankingu "Kolekcjoner", który potrwa do 16 czerwca do godziny 23:59.

W ramach promocji do wygrania są:

 • Bilety VIP na mecz Mistrzostw Europy 2024 Francja - Polska
 • Oryginalne koszulki Reprezentacji Polski
 • Ponad 33 000 PLN we freebetach

Jak wziąć udział w promocji?

 • Dołącz do promocji klikając w opcję "dołącz do promocji"
 • Stawiaj kupony AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem co najmniej 2.50. Kupony muszą być zawarte na zakłady z oferty przedmeczowej i na żywo
 • Za każdy kupon otrzymasz punkty, które liczą się do rankingu. Ranking można sprawdzić na stronie

W rankingu liczy się stawka i liczba selekcji. Punkty zostają przyznane bez względu, czy kupon okaże się wygrany, czy też nie (stawka x liczba selekcji). Przykład: 50 PLN x 5 spotkań na kuponie = 250 punktów.

Można również skorzystać z boosterów/mnożników punktów. W tym celu należy stawiać kupony z co najmniej dwoma zakładami z oferty live, które mają mnożnik 1.25. Stawka kuponu musi wynosić co najmniej 100 PLN, a kupon postawiony w aplikacji mobilnej.

fuksiarz kolekcjoner

Fuksbox

Otwieraj codziennie skrzynkę i graj o 100 000 we freebetach oraz oryginalne koszulki i piłki LaLiga. Promocja dostępna jest tylko w aplikacji mobilnej.

Szczegóły promocji:

 • Zarejestruj konto z kodem TYPERVIP
 • Pobierz aplikację
 • Zweryfikuj konto
 • Otwieraj codziennie skrzynki i walcz o nagrody

Mega Kursy Boost

Oprócz promocji oferujących nam dodatkowe środki czy możliwość gry bez ryzyka warto także zwrócić uwagę na innego typu korzyści, które umożliwiają graczom bukmacherzy. Jedną z popularnych funkcji, która pojawia się w ofercie niemal każdej firmy, są podwyższone kursy na określone zdarzenia. Dzięki nim możemy zarobić więcej pieniędzy na obstawieniu tego samego, co u konkurencji przyniesie nam o wiele mniejszy zysk.

Promocje związane z boostem kursowym mają różne zasady. Niektórzy ograniczają stawkę lub grupę klientów mogących skorzystać z podwyższonego kursu. Inni z kolei wolą dokonać bardziej kosmetycznej zmiany kursu i pozwolić klientom skorzystać z niej poprzez grę większymi kwotami.

fuksiarz mega kursy boost

Mega Boosty pojawiają się codziennie na najciekawsze zdarzenia, które znajdziemy po lewej stronie ekranu pod zakładką "Boost". Promocja ta obowiązuje zarówno na kupony solo, jak i akumulowane. Nie ma także żadnych ograniczeń co do wysokości stawki. Co ciekawe, na jednym kuponie może znaleźć się wiele meczów z oferty podwyższonych kursów. Nie jest to typowym rozwiązaniem i warto zwrócić na nie uwagę.

Cashback na sporty wirtualne

Dla miłośników sportów wirtualnych, a dokładnie wirtualnej piłki, bukmacher Fuksiarz przygotował dedykowaną promocję, która ponownie zawiera elementy cashbacku. Za każdy kupon postawiony zgodnie z określonymi warunkami gracz otrzyma zwrot części przegranej stawki. Jedyny wymóg to kurs minimalny zdarzenia 1.20 i maksymalna stawka jednego kuponu 2000 zł. Liczba zakładów biorących udział w promocji jest nieograniczona.

Liczba zdarzeńZwrot stawki
13%
25%
38%
410%
512%
6+14%

Fuks VIP

Program lojalnościowy FUKS VIP skierowany jest do specjalnej grupy graczy, którzy wyróżniają się swoją aktywnością oraz zaangażowaniem. Do grona VIP można dołączyć wyłącznie przez specjalne zaproszenie. Liczy się aktywność oraz rodzaj i sposób stawiania zakładów. Im więcej grasz, tym bardziej się wyróżniasz na tle innych graczy. Co możesz zyskać, będąc członkiem VIP?

 • Oferty i bonusy
 • Wsparcie 1 na 1 od dedykowanych menedżerów konta VIP
 • Priorytetowe wypłaty
 • Zaproszenia na eventy

Jak wypłacić kod promocyjny Fuksiarz: Proste instrukcje

Na ten moment Fuksiarz nie posiada w ofercie bonusu bez depozytu. To oznacza, że aby otrzymać pakiet powitalny i móc obstawiać zakłady, należy wpłacić środki na konto gracza. Wpłata u tego operatora dostępna jest o każdej porze dni i nocy. Fuksiarz zadbał o najpopularniejsze metody transakcji, które gwarantują bezpieczny przelew z konta na rachunek bukmachera. Co ważne przy wpłatach Fuksiarz nie pobiera żadnej ukrytej prowizji. Wszystkie metody płatności mają limit minimalnej wpłaty ustalony na poziomie 1 zł.

Wpłaty

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
tpay Tpay
Min. depozyt: 1 PLN
payu PayU
Min. depozyt: 1 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 20 PLN
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
Rozwiń wszystkie

Powyższe firmy oferujące płatności współpracują z większością banków w Polsce, więc przelew do Fuksiarza zrealizujesz praktycznie z każdego konta bankowego. Warto dodać, że zasilenie salda nie wymaga od Ciebie zweryfikowanego konta - wystarczy tymczasowe bez konieczności wysyłania skanu dokumentu tożsamości.

Wypłaty

Fuksiarz oferuje szybkie wypłaty. W większości banków są one obsługiwane w systemie 24/7, w tym również w weekendy i święta w konkretnych przedziałach czasowych. Możliwość wypłacania środków odblokowuje się dopiero po zweryfikowaniu konta stałego. Jeśli nie wiesz, jak tego dokonać, cofnij się do nagłówka dotyczącego wypełniania formularza rejestracyjnego.

Jak przebiega wypłata pieniędzy? Środki, które możesz podjąć na rachunek bankowy, znajdują się na saldzie głównym. Pieniądze widniejące na koncie bonusowym nie mogą być jeszcze wypłacone. Prawdopodobnie oczekują na zrealizowanie obrotu, a wówczas zostaną przeniesione na konto główne. Wypłata z konta przebiega w 4 prostych krokach:

 • Zaloguj się na konto Fuksiarz
 • Przejdź do sekcji "Wypłaty"
 • Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić (minimum 1 PLN)
 • Potwierdź przelew i oczekuj środków na rachunku bankowym

System błyskawicznych wypłat Fuksiarz funkcjonuje w przedziale od 10 do 4999 PLN. Przelew na dowolną kwotę w tym zakresie trafi do Ciebie w ciągu zaledwie 15 minut! Jeśli zdecydujesz się na wypłatę większych środków, możesz czekać na zaksięgowanie wypłaty od 1 do 2 dni roboczych.

Funkcjonalności Fuksiarz: Fuks kreator

Funkcja Fuks Kreator umożliwia łączenie kilku zdarzeń na jednym kuponie. W rezultacie pozwala to uzyskać wyższy kurs, co przekłada się automatycznie na wyższe wygrane. Dostępne kombinacje obejmują:

 • Zakłady główne (zwycięzca meczu, ilość bramek, wynik 1. połowy, obie drużyny strzelą)
 • Rzuty rożne
 • Kartki
 • Faule
 • Asysty
 • Spalone

Przykładowe zastosowanie Fuks Kreatora w hipotetycznym spotkaniu w LaLiga pomiędzy Realem Madryt i Valencią:

 • Real Madryt wygra + powyżej 8.5 rożnych + powyżej 2.5 kartki
 • Obie drużyny strzelą bramkę + poniżej 10.5 rożnych + czerwona karta w meczu
 • Powyżej 2.5 gola w meczu + Real Madryt więcej rzutów rożnych + Modrić zaliczy asystę

Wymagane do zagrania łączonego kuponu jest dodanie pozycji z sekcji "Zakład specjalnie" po kursie 1.01.

Fuks Kreator

Fuksiarz kod promocyjny a aplikacja mobilna

Bukmacher dla osób nakierowanych głównie na obstawianie za pomocą urządzeń mobilnych wprowadził nową aktualizację. Teraz aplikacja Fuksiarz dostępna jest na urządzeniach z systemem Android oraz iOS. Jakie są najważniejsze funkcje aplikacji?

 • Logowanie biometryczne
 • Powiadomienia o wynikach meczów i kuponów
 • Pełna oferta zakładów bukmacherskich
 • Szybkie płatności

Aplikacja działa responsywnie i umożliwia szybkie wyszukiwanie zakładów. Lekki lag pojawiać się może podczas wczytywania oferty na gry karciane czy sporty wirtualne, ale większość aplikacji tak ma, więc nie uznajemy tego za wadę.