Kod rejestracyjny

copy me

Kod rejestracyjny

copy me

Kod rejestracyjny

copy me
kod promocyjny fuksiarz
1 marca 2021

Wraz z nowym rokiem pojawia się wiele nowych możliwości. Jedną z ciekawszych, które dotyczą polskiego rynku zakładów wzajemnych jest z całą pewnością pojawienie się bukmachera Fuksiarz. Bonus na start, a także sama oferta tego operatora mają stanowić dla naszych rodzimych graczy powiew świeżości. Czego można spodziewać się po nowym buku? Od kiedy rozpocznie swoją właściwą działalność? Czy jest legalny i jaki bonus powitalny Fuksiarz proponuje? Na te pytania odpowiadamy szczegółowo w poniższym wpisie. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Legalny bukmacher Fuksiarz kod promocyjny i oferta bonusów

Czy u bukmachera Fuksiarz jest bonus od depozytu?TAK
Od ilu pierwszych depozytów jest bonus na Fuksiarz?2
Ile procent od depozytu dostaje się bonusu na Fuksiarz?10%

Zacznijmy od odpowiedzi na kluczowe dla większości graczy pytanie o legalność nowego w polskiej branży zakładów wzajemnych operatora. Otóż wspomniany buk otrzymaną od Ministra Finansów licencją dysponuje już od grudnia zeszłego roku. Na ten moment dotyczy ona co prawda wyłącznie zakładów organizowanych w trybie online, jednak zdaje się, że dla Fuksiarza jest to jedyna ścieżka, którą aktualnie chce podążać. Od kiedy startuje? Nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzony pewnik, ale z dużym prawdopodobieństwem można zaryzykować stwierdzenie, że Fuksiarz kod promocyjny udostępni nam już na początku marca bieżącego roku wraz z nim uruchamiając także właściwą stronę i ofertę zakładów.

Skoro wiemy już, że bonus powitalny Fuksiarz zapewnia nam jako w pełni legalny podmiot, spróbujmy podsumować w jednym miejscu wszystkie najważniejsze informacje, które udało nam się do tej pory zebrać na jego temat. Szczegóły w tym zakresie prezentujemy poniżej.

Zobacz: Fuksiarz aplikacja mobilna

Fuksiarz bonus na start – informacje wstępne

Oferta promocyjna dla nowych graczy od wspomnianego buka obejmuje dwa kluczowe składniki. Pierwszym z nich jest bonus od depozytu, a ściślej rzecz ujmując pakiet takich bonusów. Drugi natomiast to cashbacki, czyli dobrze znane niemal wszystkim choć trochę doświadczonym typerom zakłady bez ryzyka. Tak skomponowany zestaw stanowi bardzo atrakcyjne zaproszenie od podjęcia współpracy z operatorem, czego świetnym potwierdzeniem jest pozytywny odbiór jego propozycji ze strony polskich graczy. Aby zrozumieć z czego on wynika, sprawdźmy, jak prezentują się konkrety dotyczące poszczególnych bonusów.

Jak działa bonus od depozytu w przypadku Fuksiarza?

bonus fuksiarz

Na wstępie warto zaznaczyć, że jest to jedna z najpopularniejszych form premiowania nowych graczy wśród funkcjonujących na polskim rynku buków. Z tego powodu operator ten musiał dołożyć dużych starań, aby jego oferta w tym zakresie wyróżniała się na tle konkurencji. Czy mu się to udało? Biorąc pod uwagę specyficzną konstrukcję opisywanej promocji, śmiało można napisać, że tak.

Po pierwsze bowiem bonus od depozytu Fuksiarz udzielany jest dwukrotnie – od dwóch pierwszych wpłat. Jego wysokość wynosi 10% od wpłacanej kwoty, przy czym w ramach promocji zdeponować możesz maksymalnie 2 razy po 1000 zł. Zakładając, że tak właśnie zrobisz, uzyskasz dodatkowe 200 zł. Następnie całą tę sumę możesz powiększyć nawet 10-ktornie, o ile uda Ci się spełnić następujące warunki związane z obrotem:

  • pojedyncze zdarzenia nie mogą mieć kursu niższego niż 1.45,
  • musisz uzyskać przynajmniej pięć wygranych kuponów AKO,
  • na jednym kuponie muszą znaleźć się co najmniej dwa zdarzenia.

W momencie, w którym uda Ci się pięciokrotnie uzyskać sukces przy kuponach spełniających podane wyżej wymogi, te 200 zł uzyskanych wcześniej w formie bonusu od depozytu zostanie pomnożone przez 10, ostatecznie zasilając Twoje konto główne niebagatelną kwotą 2000 zł. Trzeba przyznać, że ta dość nietypowa konstrukcja promocji stanowi naprawdę ciekawe i mocno wyróżniające się na tle pozostałych buków rozwiązanie.

Przeczytaj: Oferta bukmachera Fuksiarz

Fuksiarz bonus na start w formie cashbacku

Fuksiarz jako nowy podmiot w branży stara się zrobić dobre wrażenie na polskich graczach. W tym celu pakiet promocji powitalnych uzupełnił także o zakłady bez ryzyka. Jeśli nie wiesz, jak to działa, spieszymy z wyjaśnieniem. Cashback stanowi niejako formę ubezpieczenia wypełnianego przez Ciebie kuponu. Jeśli Twój zakład okaże się nietrafiony, środki, które w niego zainwestowałeś, nie przepadają, ale zamiast tego zwracane są na Twoje konto w formie wspomnianego cashbacku.

Jeśli chodzi o reguły, którymi rządzi się tego rodzaju bonus powitalny Fuksiarz chroni postawioną przez Ciebie kwotę do wysokości 100 zł, przy czym:

  • promocją objęte są wyłącznie zakłady z kursem rozpoczynającym się od 1.14,
  • suma zwracana będzie wynosić równowartość postawionej na zakład kwoty nie wyższą jednak od wspomnianych 100 zł,
  • zwrot środków otrzymasz na konto bonusowe.

Z ostatnim z wymienionych czynników wiążą się dodatkowe ograniczenia, ponieważ, aby odzyskane za pośrednictwem cashbacku pieniądze faktycznie wróciły na konto główne gracza, trzeba uprzednio nimi obrócić. Na jakich zasadach?

Kupon musi składać się z co najmniej dwóch zdarzeń o minimalnym kursie dla każdego z nich wynoszącym 1.45. Na dokonanie obrotu będziesz mieć 30 dni od otrzymania cashbacku. Jeśli odniesiesz sukces, środki będziesz mógł przetransferować na swoje właściwego konto w ciągu dwóch dni od momentu rozliczeniach ostatniego z uwzględnionych w ramach kuponu zdarzeń.

Bonus bez depozytu i pozostałe promocje

Bonus bez depozytu FUKSIARZ

Poszerzający ofertę powitalną bukmachera Fuksiarz bonus bez depozytu byłby z całą pewnością zachętą do podjęcia współpracy z nowym operatorem. Mimo tego, że zwykle przy promocjach tego typu ma zwykle wysokich kwot, zawsze spotykają się one z pozytywnym odbiorem graczy. Niestety na ten moment wciąż nie wiadomo, czy Fuksiarz bonus bez depozytu ostatecznie pojawi się w ich ofercie startowej.

Wiadomo natomiast, że buk planuje dbać również o zatrzymanie graczy przy sobie w przyszłości. Do optymalnego stanu w tym zakresie planuje dążyć poprzez tymczasowe oraz stale utrzymywane promocje. Spośród nich do najciekawszych znanych nam już na ten moment zaliczyć należy przede wszystkim grę bez podatku. Ciekawie prezentują się także bonusy udzielane w zamian za zapraszanie do gry znajomych.

Pierwsza z tych opcji to oczywiście odpowiedź na wliczaną w koszty gry kwotę podatku. Od czasu nowelizacji ustawy hazardowej mocno dokucza ona polskim graczom. Aby skorzystać z gry bez podatku, trzeba jedynie umieścić na kuponie co najmniej trzy zdarzenia z kursem minimalnym dla każdego zdarzenia 1.30. Jak widać u buka Fuksiarz kod promocyjny nie jest więc jedynym czynnikiem zachęcającym do podjęcia współpracy.

W przypadku samych bonusów za polecania operatora znajomym, zasady ich naliczania są jeszcze prostsze. Należy wysłać link rejestracyjny przy uprzednim podaniu imienia oraz adresu e-mail. Na Twoim koncie pojawi się dodatkowe 10 zł za każde 50 zdeponowane przez niego u bukmachera Fuksiarz. Bonus na start znajomemu oczywiście w takich okolicznościach nie przepada, zatem rejestrując się u tego operatora, zyskujecie obaj.

Zapoznaj się: Opinie Fuksiarz

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Czy bukmacher Fuksiarz jest legalny?

Najmłodszy wśród polskich bukmacherów Fuksiarz niedawno uzyskał licencję od Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie Rzeczypospolitej. Możemy więc korzystać z usług tej firmy bez obaw!

2. Dlaczego warto mieć konto na Fuksiarzu?

Jako nowa, dopiero wchodząca w branżę firma, Fuksiarz z pewnością będzie chciał zaskoczyć swoich klientów nieszablonowymi promocjami, dobrymi kursami czy ofertą. W pierwszych dniach działania online gracze podnieśli, iż bardzo interesującą opcją jest early payout rodem z bet365, który gwarantuje nam zaliczenie naszego zdarzenia, gdy drużyna, którą wybraliśmy, wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Może to znacznie zwiększyć naszą szansę na wygrany kupon!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x