Fuksiarz kod promocyjny to: TYPERVIP. Zakładając konto za pośrednictwem naszego linku lub wchodząc w dowolny baner z odnośnikiem, zapewniasz sobie najwyższy bonus powitalny na start. Na promocję Fuksiarza składa się zakład bez ryzyka do 500 PLN nie wymagający obrotu, freebet 50 PLN w aplikacji, freebet 20 PLN na La Ligę oraz cashback bez limitu do 200 PLN.

Kod promocyjny Fuksiarz jest dostępny dla nowych graczy, którzy chcą zarejestrować konto u tego bukmachera. W tym tekście dowiesz się, co daje Fuksiarz kod promocyjny, jakie warunki obrotu ma bonus Fuksiarz oraz pozostałe szczegóły dotyczące innych promocji dostępnych z kodem Fuksiarz.

Jaki jest Fuksiarz kod promocyjny?

W przypadku bukmachera Fuksiarz kod promocyjny odblokowujący pakiet powitalny do 770 PLN brzmi: TYPERVIP. Należy go wpisać podczas formularza rejestracyjnego lub wybrać krótszą drogę, klikając w jeden z podanych na tej stronie linków. Specjalnie przygotowany kod dla wszystkich czytelników portalu Zawód Typer gwarantuje cashback 50% do 500 PLN na pierwszy zakład w historii konta. Ponadto kod promocyjny Fuksiarz odblokowuje możliwość zdobycia freebetu w nowej aplikacji mobilnej bukmachera oraz na rozgrywki La Liga, a także cashbacku od każdego zakładu do 200 PLN!

Gdzie wpisać kod promocyjny Fuksiarz?

W przypadku bukmachera Fuksiarz kod promocyjny odblokowujący m.in. atrakcyjny cashback 50% do 500 PLN brzmi "TYPERVIP". Podczas rejestracji nie trzeba go jednak wpisywać. Wystarczy, że wejdziesz w jeden z banerów reklamowych na tej stronie, a zostaniesz automatycznie przekierowany do formularza. Jego poprawne wypełnienie aktywuje konto i zarazem bonus Fuksiarz.

Fuksiarz kod promocyjny - bonus powitalny

Rejestrując konto i wpisując kod promocyjny Fuksiarz, który brzmi TYPERVIP wchodzisz do świata, w którym bukmacher nagradza Cię licznymi bonusami. Fuksiarz zdecydował się poszerzyć pakiet o dodatkowy freebet w aplikacji mobilnej, która teraz dostępna zarówno na Androida, jak i iOS oraz freebet na La Ligę. W związku z tym bonus powitalny Fuksiarz z 700 PLN do niedawna urósł do kwoty 770 PLN. Nadal w całym pakiecie prym wiedzie bardzo atrakcyjny i prosty do zrealizowania zakład bez ryzyka lub jak kto woli cashback. Kwota 500 PLN nie robi tak dużego wrażenia, jak w przypadku, chociażby bukmachera Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet), który za założenie konta gwarantuje tydzień bez ryzyka do 3500 PLN, ale za to wrażenie na graczach robią warunki obrotu - a raczej ich całkowity brak!

fuksiarz kod promocyjny

Oprócz wyżej wymienionych Fuksiarz cały czas stara się dodawać nowe propozycje do swojego szerokiego wachlarzu promocji. Jedną z nich jest Early Payout, która polega na natychmiastowym rozliczeniu zakładu jako wygrany, gdy obstawiona drużyna osiągnie dwubramkowe prowadzenie - bez względu na końcowy rezultat! W ramach bonusu powitalnego w Fuksiarzu otrzymujemy także cashback bez limitu do 200 PLN na każdy zakład, cashback na sporty wirtualne oraz powiększone kursy na wybrane wydarzenia sportowe!

Kod promocyjny FuksiarzTYPERVIP
Cashback50% do 500 PLN
Freebet w aplikacji50 PLN
Freebet na La Ligę20 PLN
Cashback bez limituDo 200 PLN na każdy zakład
Cashback sporty wirtualne3% zwrot za każdy przegrany kupon
Early PayoutWcześniejsze zamknięcie zakładu przy 2-bramkowym prowadzeniu
Mega Kursy BoostPodwyższone kursy

Fuksiarz bonus na start - cashback 50% do 500 PLN

Większość bukmacherów w swojej ofercie startowej decyduje się umieścić jedną z dwóch promocji prowadzących do zwrotu graczowi pieniędzy za przegrany zakład: zakład bez ryzyka lub funkcja cashback. Operator Fuksiarz zdecydował się na skorzystanie z drugiej formy bezpiecznego zakładu. Jak odebrać ten bonus?

 • Załóż i zweryfikuj konto z kodem TYPERVIP
 • Wpłać min. 50 PLN
 • Postaw pierwszy kupon AKO za stawkę min. 50 PLN (co najmniej 2 zdarzenia, kurs każdego min. 1.60)
 • Jeśli wygrasz, pieniądze trafią na konto depozytowe
 • Jeśli przegrasz, Fuksiarz zwróci Ci 50% stawki na konto depozytowe, a środki możesz od razu wypłacić

Kupon spełniający warunki promocji kwalifikuje się do zakładu bez ryzyka, który będzie wynosić połowę postawionej kwoty z odliczeniem podatku. Maksymalna kwota zwrotu to 500 PLN dlatego, jeżeli chcemy wykorzystać promocję w pełni, musimy postawić pierwszy kupon za dokładnie 1137 PLN.

Cashback Fuksiarz ściślej rzecz ujmując, nazywany jest prawdziwym zakładem bez ryzyka. Wszystko w związku z tym, że Fuksiarz, wypłacając zwrot środków za przegrany zakład, nie wymaga żadnego obrotu. Dla porównania cashback w GO+Bet (sprawdź: kod promocyjny Goplusbet) podlega 3-krotnemu obrotowi na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, gdzie każde musi mieć kurs co najmniej 1.30.

O czym warto pamiętać przy zakładzie bez ryzyka?

 • Nie wolno korzystać z funkcji cashout
 • Zabronione jest korzystanie z zakładów systemowych i na gry karciane

Freebet 50 PLN w aplikacji

Fuksiarz długo dopracowywał aplikację mobilną mogącą sprostać wymaganiom ówczesnych graczy, którzy często chcą typować w dowolnym momencie. Wraz z jej aktualizacją na oba systemy komórkowe wszedł w życie również bonus w formie freebetu o wartości 50 PLN. Jest on dostępny tylko dla użytkowników apki. Jak odebrać ten bonus?

 • Zarejestruj konto z kodem promocyjnym Fuksiarz o treści TYPERVIP
 • Pobierz i zainstaluj aplikację
 • Postaw w aplikacji kupon za min. 25 PLN (pełna dowolność odnośnie do kursów i liczby zdarzeń)
 • Po rozliczeniu kuponu otrzymasz freebet 50 PLN
 • Wykorzystaj freebet w ciągu 72 h na kupon AKO (min. 2 zdarzenia, kurs poj. selekcji min. 1.40)
 • Zaznacz pole na kuponie oznaczone jako "freebet"
 • Wygrana z freebetu nie podlega warunkom obrotu

Jeśli nie wiesz w danej chwili co postawić na przykład w ramach freebetu Fuksiarz, polecamy zajrzeć w zakładkę typy dnia. Codziennie kilkaset użytkowników wrzuca swoje analizy i typy na popularne oraz mniej popularne wydarzenia sportowe. Warto z nich skorzystać oraz samemu wziąć udział w konkursie i co miesiąc wygrywać atrakcyjne nagrody!

O czym należy pamiętać przy freebecie w aplikacji?

 • Wygrana z freebetu nie podlega obrotowi, ale pomniejszona jest o kwotę freebetu
 • Postawiony kupon w aplikacji nie może zawierać zakładów systemowych, specjalnych, na gry karciane, sporty wirtualne oraz z oferty "Cashback bez limitu" i "Mega Kursy Boost"

Fuksiarz freebet 20 PLN na La Ligę

Bukmacher Fuksiarz jest teraz oficjalnym polskim sponsorem rozgrywek hiszpańskiej La Liga. W związku z tym specjalnie na tę okazję nowi gracze mogą otrzymać dodatkowy freebet o wartości 20 PLN. Jak to zrobić?

 • Załóż konto z kodem TYPERVIP
 • Zrób dowolny pierwszy depozyt, ale najlepiej na min. 50 PLN, aby skorzystać z wyżej opisanego cashbacku
 • Na Twoje konto bonusowe wpłynie freebet o wartości 20 PLN
 • Freebet przeznacz w ciągu 3 dni na kupon AKO, na którym kurs pojedynczego zdarzenia wynosi min. 1.40

Na kuponie zagranym za freebet muszą się znaleźć wyłącznie zdarzenia z meczów La Liga! Jeśli kupon okaże się wygrany, pieniądze możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Cashback bez limitu do 200 PLN na La Liga

Oprócz cashbacku na start Fuksiarz posiada też promocję dla stałych klientów, którą jest cashback bez limitu na LaLigę oraz pozostałe ligi hiszpańskie. W odróżnieniu od oferty powitalnej z Fuksiarz kod promocyjny, ma ona wielokrotne zastosowanie. Dotyczy bowiem każdego przegranego kuponu, na którym znajdują się zakłady wielokrotne z minimum 3 zdarzeniami (kurs minimalny każdego to 1.60) z zakładki "Cashback". Wygrana jest rozliczana w standardowy sposób, natomiast porażka powoduje, że otrzymamy zwrot postawionej stawki w zależności od liczby postawionych zdarzeń.

Maksymalnie możemy liczyć na zwrot w wysokości 200 zł za każdy postawiony kupon. Należy jednak pamiętać, że w ramach promocji nie wolno korzystać z zakładów systemowych, na sporty wirtualne, zakładów specjalnych, zakładów klasyfikacji końcowej, zakładów z oferty „Mega Kursy Boost" i z opcją Cash-out. Promocję tą można jednak łączyć z „Early Payout".

fuksiarz cashback

Zwrócone przez bukmachera Fuksiarz środki w ramach stałej promocji „Cashback bez limitu" nie podlegają żadnemu obrotowi. W związku z tym gracz może od razu przesłać środki na konto bankowe lub przeznaczyć je na dalszą grę. Jak wygląda procent zwrotów w cashbacku bez limitu Fuksiarz?

 • 3 zdarzenia (1% zwrot)
 • 4 zdarzenia (2% zwrot)
 • 5 zdarzeń (5% zwrot)
 • 6 zdarzeń (8% zwrot)
 • 7 zdarzeń (12% zwrot)
 • 8 zdarzeń (15% zwrot)
 • 9 zdarzeń (17% zwrot)
 • 10-19 zdarzeń (20% zwrot)
 • 20-29 zdarzeń (35% zwrot)
 • 30 zdarzeń (maks. 50% zwrot)

Kod promocyjny Fuksiarz - obrót bonusem

Osoby odpowiedzialne za wprowadzenie Fuksiarza na rynek zakładów bukmacherskich w Polsce regularnie podkreślają, że bonus Fuksiarz jest największym pod względem kwoty bez konieczności obrotu! Czy to oznacza, że gracz zwrócone środki w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu może od razu wypłacić na konto główne lub przeznaczyć na dalszą grę? Jak najbardziej. Istnieje jednak mały szczegół. Firma, której twarzą jest m.in. Krzysztof Stanowski, przyznaje zwrot 50% kwoty stawki, ale po odjęciu podatku. Jeśli więc zdecydujesz się w pełni wykorzystać kod promocyjny Fuksiarz, musisz zagrać za dokładnie 1137 PLN.

Kolejne dwa bonusy w Fuksiarzu wymagają 1-krotnego obrotu, chociaż ciężko to nazwać obrotem, gdyż wystarczy za nie po prostu zagrać kupon z pewnymi wymogami odnośnie do kursów. Wygrane z freebetów można od razu wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dalsze obstawianie. To spora zaleta, gdyż większość legalnych bukmacherów wymaga co najmniej dwukrotnego obrotu. Tym samym obarczone jest to ryzykiem ewentualnej utraty przyznanego zwrotu w postaci bonusu. W Fuksiarzu tego nie ma i bardzo cenimy taką politykę firmy.

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Zakład bez ryzyka 500 PLNBrak wymogów-
Cashback bez limitu 200 PLNBrak wymogów-
Freebet w aplikacji 50 PLN1x, kupon AKO (kurs poj. selekcji min. 1.40)3 dni
Freebet na La Ligę 20 PLN1x, kupon AKO (kurs poj. selekcji min. 1.40)3 dni
Cashback na sporty wirtualneBrak wymogów-

Czy Fuksiarz posiada bonus bez depozytu?

Obecnie w ramach korzyści, które oferuje nam bonus powitalny Fuksiarz, nie ma bonusu bez depozytu. Promocja taka była dostępna jakiś czas temu, jednak w efekcie obserwacji związanych z efektywnością danych elementów pakietu startowego najprawdopodobniej pracownicy firmy uznali, iż nie przynosi ona wymiernych korzyści i należy zastąpić ją innym typem promocji. Istnieje również opcja, iż bonus powitalny Fuksiarz w postaci darmowego zakładu bez depozytu przyniósł już oczekiwane efekty i kontynuacja trwania tej promocji była zbędna.

Obecnie w ofercie bukmachera na start dla nowych klientów znajdują się za to inne ciekawe gratyfikacje dla graczy, z których warto skorzystać. Jeśli jednak nie odebrałeś jeszcze freebetów za samą rejestrację, których łączna suma może wynieść nawet 80 zł, warto sprawdzić na naszej stronie bonusy bez depozytu i skorzystać z kodów promocyjnych, które odblokowują darmowe środki na grę.

Rejestracja z kodem promocyjnym Fuksiarz

Aby otrzymać wszystkie bonusy Fuksiarz, należy przejść proces rejestracji konta. Do wyboru masz dwie opcje:

 1. Założenie konta tymczasowego
 2. Założenie konta stałego
fuksiarz rejestracja bonus

Rejestracja w Fuksiarzu bez wysyłania skanu dowodu

Jeśli nie masz przy sobie dokumentu tożsamości lub po prostu nie masz ochoty w danym momencie robić zdjęcia, Fuksiarz daje możliwość założenia konta tymczasowego przez proces szybkiej rejestracji. Trwa ona zaledwie kilkadziesiąt sekund. Zanim założysz konto, poniżej przedstawiamy, jak wygląda cały proces krok po kroku:

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego
  Wejdź w dowolny link, baner lub przycisk na tej stronie, który przekieruje Cię do rejestracji. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za przyznawanie gratyfikacji będą wiedziały, że jesteś graczem uprzywilejowanym
 2. Uzupełnij dane konta
  Na pierwszej stronie uzupełnij podstawowe dane, takie jak: e-mail, hasło (staraj się, aby było ono trudne do rozszyfrowania przez niepowołane osoby) oraz numer telefonu. Zaznacz, że jesteś osobą pełnoletnią. Dodatkowo możesz także zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (najczęściej dotyczą one nowych bonusów, promocji i konkursów)
 3. Uzupełnij dane osobowe
  W drugim etapie wprowadź: imię, nazwisko, numer PESEL i kod weryfikacyjny odebrany wiadomością SMS. Nie zapomnij również zaznaczyć "chcę otrzymać bonus powitalny"
 4. Ustal limity gry
  Możesz to zrobić od razu lub później po zalogowaniu się na konto
 5. Kliknij przycisk "Zarejestruj"
  Jeśli uzupełniłeś wszystkie dane prawidłowo, otrzymasz na skrzynkę mailową link aktywacyjny. Wejdź w niego, aby Twoje konto tymczasowe Fuksiarz było aktywne

Konto tymczasowe aktywne będzie przez 90 dni. Po tym czasie należy je zweryfikować. Co daje i w czym Cię ogranicza?

 • Otrzymasz pełen pakiet powitalny do 770 PLN
 • Możesz zawierać zakłady do 5000 PLN
 • Dostępna jest pełna oferta zakładów
 • Dokonasz wpłaty
 • Nie wypłacisz środków na konto bankowe

Jak założyć pełne konto Fuksiarz?

Jak widzisz, rejestracja z kodem promocyjnym Fuksiarz przebiega gładko i bezproblemowo. Aby móc wypłacać środki następnym krokiem jest zamiana konta tymczasowego na stałe. W tym celu zaloguj się i wejdź w zakładkę "Moje Dane". Przygotuj dowód osobisty, adres oraz numer konta bankowego. Wykonaj obustronne skany lub zdjęcia. Zwróć uwagę na ich czytelność, aby osoby odpowiedzialne za weryfikację nie miały problemu z odczytaniem najważniejszych informacji.

Informację o pozytywnej weryfikacji konta stałego dostaniesz drogą mailową. Od tego momentu możesz wypłacać pieniądze na konto bankowe. Pozostałe kwestie pozostają bez zmian.

Fuksiarz kody promocyjne na pozostałe promocje

Poszerzający ofertę powitalną bukmachera Fuksiarz bonus bez depozytu byłby z całą pewnością zachętą do podjęcia współpracy z nowym operatorem. Mimo tego, że zwykle przy promocjach tego typu nie ma wysokich kwot, zawsze spotykają się one z pozytywnym odbiorem graczy. Niestety na ten moment wciąż nie wiadomo, czy Fuksiarz bonus bez depozytu ostatecznie pojawi się w ich ofercie startowej.

Wiadomo natomiast, że buk planuje dbać również o zatrzymanie graczy przy sobie w przyszłości. Do optymalnego stanu w tym zakresie planuje dążyć poprzez tymczasowe oraz stałe utrzymywane promocje. Spośród nich do najciekawszych znanych nam już na ten moment zaliczyć należy przede wszystkim grę bez podatku. Ciekawie prezentują się także bonusy udzielane w zamian za zapraszanie do gry znajomych.

Early Payout

Bukmacher Fuksiarz jako pierwszy na polskim rynku postanowił zaproponować swoim klientom funkcję "Early Payout". Wbrew mylnym skojarzeniom nie ma ona nic wspólnego ze znanym nam cashoutem. Opcja ta powoduje, że typ na zwycięstwo określonej drużyny zostaje rozliczony jako wygrany przedwcześnie. Nie dzieje się to w momencie zakończenia meczu, lecz w chwili, gdy osiągnie ona dwubramkową przewagę. Oczywiście firma ograniczyła działanie tej opcji tylko do wybranych lig i spotkań. Niemniej jednak niewątpliwie jest to bardzo interesujący rodzaj promocji, ponieważ możemy zdecydowanie szybciej cieszyć się z wygranej, zachowując taki sam kurs zdarzenia, jak u innych bukmacherów. Otrzymujemy więc pełnowymiarową wygraną, a nie tak jak w przypadku cashout, tylko jej część. Dla losu naszego kuponu w przypadku skorzystania z tej funkcji nie ma znaczenia, że drużyna, na którą postawiliśmy, ostatecznie przegrała 2:3. Znaczenie ma tylko fakt, że najpierw wygrywała 2:0.

Co obejmuje Early Payout?

Oferta Early Payout u bukmachera Fuksiarz jest dostępna na:

 • Mistrzostwa Świata
 • Ligę Narodów
 • Mistrzostwa Europy
 • Eliminacje do Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy
 • Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Z kolei, jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, do wyboru mamy:

 • Serie A
 • Ligue 1
 • Bundesligę
 • Premier League
 • La Ligę
 • Ekstraklasę
 • Puchar Polski

Cała wygrana wypłacona za pomocą tej funkcji ląduje bezpośrednio na koncie głównym bez konieczności obrotu czy spełnienia jakichkolwiek wymogów. Warto zwrócić uwagę na możliwość skorzystania z tej opcji, która jest zdecydowanie unikatem na naszym rynku zakładów wzajemnych.

Mega Kursy Boost

Oprócz promocji oferujących nam dodatkowe środki czy możliwość gry bez ryzyka warto także zwrócić uwagę na innego typu korzyści, które umożliwiają graczom bukmacherzy. Jedną z popularnych funkcji, która pojawia się w ofercie niemal każdej firmy, są podwyższone kursy na określone zdarzenia. Dzięki nim możemy zarobić więcej pieniędzy na obstawieniu tego samego, co u konkurencji przyniesie nam o wiele mniejszy zysk. Promocje związane z boostem kursowym mają różne zasady. Niektórzy ograniczają stawkę lub grupę klientów mogących skorzystać z podwyższonego kursu. Inni z kolei wolą dokonać bardziej kosmetycznej zmiany kursu i pozwolić klientom skorzystać z niej poprzez grę większymi kwotami.

Jak często otrzymujemy podwyższone kursy u bukmachera Fuksiarz?

U bukmachera Fuksiarz codziennie pojawiają się Mega Boosty na najciekawsze zdarzenia, które znajdziemy po lewej stronie ekranu pod zakładką "Boost". Promocja ta obowiązuje zarówno na kupony solo, jak i akumulowane. Nie ma także żadnych ograniczeń co do wysokości stawki. Co ciekawe, na jednym kuponie może znaleźć się wiele meczów z oferty podwyższonych kursów. Nie jest to typowym rozwiązaniem i warto zwrócić na nie uwagę. Niestety jedynym minusem jest fakt, iż takie zdarzenia nie są objęte promocją Early Payout.

Cashback na sporty wirtualne

Dla miłośników sportów wirtualnych, a dokładnie wirtualnej piłki, bukmacher Fuksiarz przygotował dedykowaną promocję, która ponownie zawiera elementy cashbacku. Za każdy kupon postawiony zgodnie z określonymi warunkami gracz otrzyma zwrot części przegranej stawki. Jedyny wymóg to kurs minimalny zdarzenia 1.20 i maksymalna stawka jednego kuponu 2000 zł. Liczba zakładów biorących udział w promocji jest nieograniczona.

Liczba zdarzeńZwrot stawki
13%
25%
38%
410%
512%
6+14%

Wpłaty i wypłaty z kodem promocyjnym Fuksiarz

Na ten moment Fuksiarz nie posiada w ofercie bonusu bez depozytu. To oznacza, że aby otrzymać pakiet powitalny i móc obstawiać zakłady, należy wpłacić środki na konto gracza. Wpłata u tego operatora dostępna jest o każdej porze dni i nocy. Fuksiarz zadbał o najpopularniejsze metody transakcji, które gwarantują bezpieczny przelew z konta na rachunek bukmachera. Co ważne przy wpłatach Fuksiarz nie pobiera żadnej ukrytej prowizji. Wszystkie metody płatności mają limit minimalnej wpłaty ustalony na poziomie 1 zł.

Wpłaty

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
tpay Tpay
Min. depozyt: 1 PLN
payu PayU
Min. depozyt: 1 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 20 PLN
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
Rozwiń wszystkie

Powyższe firmy oferujące płatności współpracują z większością banków w Polsce, więc przelew do Fuksiarza zrealizujesz praktycznie z każdego konta bankowego. Warto dodać, że zasilenie salda nie wymaga od Ciebie zweryfikowanego konta - wystarczy tymczasowe bez konieczności wysyłania skanu dokumentu tożsamości.

Wypłaty

Fuksiarz oferuje szybkie wypłaty. W większości banków są one obsługiwane w systemie 24/7, w tym również w weekendy i święta w konkretnych przedziałach czasowych. Możliwość wypłacania środków odblokowuje się dopiero po zweryfikowaniu konta stałego. Jeśli nie wiesz, jak tego dokonać, cofnij się do nagłówka dotyczącego wypełniania formularza rejestracyjnego.

Jak przebiega wypłata pieniędzy? Środki, które możesz podjąć na rachunek bankowy, znajdują się na saldzie głównym. Pieniądze widniejące na koncie bonusowym nie mogą być jeszcze wypłacone. Prawdopodobnie oczekują na zrealizowanie obrotu, a wówczas zostaną przeniesione na konto główne. Wypłata z konta przebiega w 4 prostych krokach:

 • Zaloguj się na konto Fuksiarz
 • Przejdź do sekcji "Wypłaty"
 • Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić (minimum 1 PLN)
 • Potwierdź przelew i oczekuj środków na rachunku bankowym

System błyskawicznych wypłat Fuksiarz funkcjonuje w przedziale od 10 do 4999 PLN. Przelew na dowolną kwotę w tym zakresie trafi do Ciebie w ciągu zaledwie 15 minut! Jeśli zdecydujesz się na wypłatę większych środków, możesz czekać na zaksięgowanie wypłaty od 1 do 2 dni roboczych.

Fuksiarz bonus a aplikacja mobilna

Bukmacher dla osób nakierowanych głównie na obstawianie za pomocą urządzeń mobilnych wprowadził nową aktualizację. Teraz aplikacja Fuksiarz dostępna jest na urządzeniach z systemem Android oraz iOS. Jakie są najważniejsze funkcje aplikacji?

 • Logowanie biometryczne
 • Powiadomienia o wynikach meczów i kuponów
 • Pełna oferta zakładów bukmacherskich
 • Szybkie płatności
 • Freebet w aplikacji 50 PLN

Aplikacja działa responsywnie i umożliwia szybkie wyszukiwanie zakładów. Lekki lag pojawiać się może podczas wczytywania oferty na gry karciane czy sporty wirtualne, ale większość aplikacji tak ma, więc nie uznajemy tego za wadę.

Podsumowanie - czy warto założyć konto u bukmachera Fuksiarz?

Powyżej zdołaliśmy podsumować wszystkie najważniejsze elementy promocyjne, które obecnie wykorzystuje w swoich działaniach bukmacher Fuksiarz. Młoda na rodzimym rynku firma zdecydowanie wyróżniła się na tle innych podmiotów, które ostatnimi czasy rozpoczęły swoją działalność. Stało się tak poprzez znaczną liczbę nietypowych i kreatywnych rozwiązań. Wprowadzona funkcja Early Payout jest genialną opcją i niewątpliwie nowością wśród polskich bukmacherów. Z tego powodu gracze z pewnością powinni przetestować tę promocję. Fuksiarz nie odstaje też znacznie pod względem promocji startowej. Mamy jednak nadzieję, że 50% zwrotu za przegrany kupon zmieni się z czasem w stuprocentowy zwrot. Zdecydowanie jednak warto wypróbować pakiet na start u tego bukmachera!