ComeOn to kolejny bukmacher, który otrzymał licencję na prowadzenie działalności w Polsce. Właścicielem marki jest ta sama spółka, która zarządza PZBUK-iem. Już dziś dla wielu graczy istotne jest to, jaki będzie ComeOn kod promocyjny. Wiele osób zastanawia się też, jaka oferta i bonusy będą dostępne na stronie bukmachera.

Jaki jest ComeOn kod promocyjny?

Obecnie nowy bukmacher nie rozpoczął jeszcze w pełni świadczenia usług w Polsce. Oznacza to, że ComeOn kod promocyjny także jeszcze nie jest znany. Gdy to się zmieni od razu poinformujemy o tym na naszym portalu. ComeOn działał w Polsce przed zmianami w ustawie hazardowej. Już wtedy gracze mogli liczyć na interesujące promocje. Zapewne, gdy strona internetowa ruszy od razu przekonamy się o tym, co zaoferuje ComeOn oraz jaki będzie kod promocyjny.

Od tego w znacznym stopniu będzie zależeć zainteresowanie graczy. Szczególnie początkowi typerzy zwracają dużą uwagę na promocje. Te zaś są dobrą metodą na przetestowanie tego, co oferuje bukmacher. Tym bardziej że mowa jest o serwisie, który dla wielu klientów będzie całkowicie nowy.

Jak zdobyć kod promocyjny ComeOn?

Dla ComeOn kod promocyjny pojawi się na naszej stronie zaraz po tym, jak zostanie on udostępniony przez bukmachera. W tej chwili trudno określić, kiedy to się stanie. Zapewne ComeOn tak jak każdy inny bukmacher dopiero wchodzący na rynek będzie chciał zachęcić graczy do rejestracji poprzez liczne promocje. Na ten moment na stronie internetowej bukmachera widnieje informacja, że trwają prace techniczne. Oznacza to, że możliwe jest, że już niedługo dowiemy się więcej szczegółów o taki, jaki jest ComeOn kod promocyjny oraz do jakiej promocji on uprawnia.

Bonusy od ComeOn

Nie ma na rynku bukmachera, który nie proponowałby promocji powitalnych. Często są one decydujące przy wyborze serwisu do obstawiania. Wszystko w rękach ComeOn, aby już od początku firma ta zachęciła do rejestracji. Typerzy najbardziej doceniają tych bukmacherów, którzy oferują zróżnicowane bonusy. Niektóre firmy proponują więc bonus od depozytu, zakład bez ryzyka i freebety. A jak będzie w ComeOn? Z odpowiedzią na to pytanie należy zaczekać.

ComeOn bonus powitalny

Gdy bukmacher działał w Polsce jeszcze przed nowelizacją ustawy przekazywał w ręce nowych klientów bonus od depozytu. Był to wówczas bonus 100%, który można było podzielić na aż 4 pierwsze wpłaty. Obecnie ComeOn może wprowadzić już całkiem inny bonus powitalny. Trzeba wziąć pod uwagę, że przez kilka lat nieobecności firmy w Polsce dużo się zmieniło. Wielu bukmacherów od tego zaczęło oferować pokaźniejsze bonusy. Dobrą wiadomością byłoby zaoferowanie bonusu bez depozytu.

Zakład bez ryzyka ComeOn

Zakład bez ryzyka to doskonała szansa na przetestowanie możliwości bukmachera. Dzięki niemu pierwszy zakład po założeniu konta możemy zagrać bez obawy o utratę środków. Obecność tej promocji znacznie wpływa na pozycję w rankingu bukmacherów.

Ważne jest też to, w jaki sposób przekazywany jest zwrot w przypadku niepowodzenia kuponu. Niektóre serwisy zwracają środki od razu na konto gracza pozwalając od razu na wypłatę. Zdarza się też, że stawka wraca w postaci freebetu. Wtedy obowiązuje kilkukrotny obrót. A jak będzie w ComeOn? Na ten moment nie mamy takiej informacji.

Jak obrócić kod promocyjny od ComeOn?

Obrót bonusem to coś, na co warto zwrócić uwagę jeszcze przed skorzystaniem z niego. Bukmacherzy w zakładce dotyczącej promocji udostępniają dokładny regulamin lub też jego skrót. My również informujemy w przejrzysty sposób jak obrócić bonusem. Gdy ComeOn określi warunki od razu wrócimy z informacją o tym, co trzeba zrobić, by wypłacić środki po skorzystaniu z naszego kodu promocyjnego ComeOn.

Idealnym rozwiązaniem byłby brak konieczności obrotu. Na to jednak decydują się nieliczni bukmacherzy. Zazwyczaj dotyczy to i tak tylko części bonusu. Czasami niektóre elementy oferty nie liczą się do bonusu jak np. sporty wirtualne. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na to, co zostanie zaoferowane przez ComeOn.

Gdzie wpisać kod promocyjny od ComeOn?

Wszystkie kody promocyjne wpisywane są podczas rejestracji. Właśnie w specjalnym formularzu znajduje się odpowiednie pole, gdzie można wprowadzić specjalny kod. Można się spodziewać, że w przypadku ComeOn nie będzie inaczej. Oprócz tego standardowo w procesie rejestracji należy też wprowadzić takie dane jak:

  • Login i hasło
  • Imię i nazwisko
  • Numer PESEL
  • Dane adresowe

Możliwe, że na bonus powitalny ComeOn wpłynie też ewentualne zaznaczenie zgód marketingowych. Jest tak w przypadku wielu bukmacherów, którzy w zamian za możliwość przesyłania komunikatów na adres e-mail i SMS-em przekazują dodatkowy drobny freebet.

ComeOn pozostałe promocje

Aby po wykorzystaniu kodu promocyjnego ComeOn i bonusu powitalnego gracze dalej chcieli obstawiać w serwisie bukmacher będzie musiał przedstawić ciekawą ofertą dla stałych graczy. Ta dostępna jest w różnym zakresie u każdego legalnego bukmachera w naszym kraju. Na co więc możemy liczyć w przypadku ComeOn?

  • Powiększona wygrana w kuponach AKO - wielu bukmacherów zdecydowało się na zwiększenie potencjalnej wygranej zależnie od ilości zdarzeń w kuponie. Nieraz od 3 do 7 zdarzeń wystarczy, by pozbyć się podatku. To świetna i popularna promocja.
  • Promocje z okazji ważnych zdarzeń sportowych - początek Ligi Mistrzów lub kolejnego turnieju Wielkiego Szlema to świetna okazja na zaoferowanie bonusów. To właśnie wtedy bukmacherzy przeżywają oblężenie na swoich stronach i w aplikacji.
  • Gra bez podatku - trudno określić czy w ComeOn dostępna będzie gra bez podatku. Jeżeli tak, to zapewne pomoże to bukmacherowi zgromadzić dużą rzeszę stałych klientów.
  • Program lojalnościowy - dodatkowe bonusy czy freebety w zamian za stałą grę to spora zachęta dla typerów. Dobrze skonstruowany program lojalnościowy może być ciekawym dodatkiem do całej oferty.

ComeOn kod promocyjny - podsumowanie

Kod promocyjny ComeOn nie jest jeszcze znany, ale gdy tak się stanie to od razu o nim poinformujemy. Gdy spółka zarządzająca, czyli Cherry Online Polska Sp. z o.o. zdecyduje już o udostępnieniu oferty ComeOn będziemy w stanie przekonać się o tym, jak prezentuje się cała oferta bukmachera. Zapewne można spodziewać się obszernej propozycji dotyczącej piłki nożnej jako sportu nr 1 wśród typerów.

Najlepszym rozwiązaniem dla graczy będzie, gdy ComeOn zaoferuje więcej niż jeden bonus. To może od razu pomóc serwisowi przebić się wyżej we wszelkich rankingach bukmacherów.