Bukmacher bez weryfikacji danych ułatwiłby życie wielu typerom korzystającym z zakładów wzajemnych. Jakie możliwości pod tym kątem stwarza polski rynek i czego możemy oczekiwać? Jacy bukmacherzy umożliwiają stworzenie konta bez konieczności podawania wszystkich swoich danych? Zapraszamy do naszego artykułu o szybkiej rejestracji i kontach tymczasowych!

Czy możliwa jest rejestracja bez dowodu u bukmachera?

W 2018 roku po zmianie przepisów w Polsce umożliwiono tworzenie kont tymczasowych u firm bukmacherskich. Wtedy też u większości legalnych bukmacherów w Polsce wprowadzono funkcję rejestracji bez dowodu. Teraz, aby założyć konto, wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe. Nie ma konieczności dzielenia się numerem rachunku bankowego czy skanem dokumentów. Niestety największą niedogodnością jest fakt, że utworzone u bukmachera konto tymczasowe nie pozwala nam na wypłatę środków. Może być to więc ciekawa opcja na początek gry, gdy jeszcze nie znamy dobrze danego bukmachera i nie jesteśmy przekonani, czy chcemy udostępniać mu swoje dane prywatne. Nawiązanie dłuższej współpracy z wybraną firmą będzie jednak niemożliwe bez pełnej rejestracji. Ponadto niektórzy bukmacherzy bez weryfikacji umożliwiają grę tylko przez określony czas, po którym należy wypełnić brakujące informacje i ukończyć pełną rejestrację.

Czy da się zagrać u bukmachera bez peselu?

bukmacher bez pesela

Niestety nawet szybka rejestracja obejmuje pesel wśród niezbędnych danych do założenia u bukmachera konta tymczasowego. Chcąc korzystać z usług bukmachera bez peselu, pozostaje nam jedynie gra w punktach stacjonarnych, gdzie nie trzeba podawać swoich danych przy obstawianiu zakładów. Jeśli chodzi o usługi online, to na ten moment żaden bukmacher bez peselu nie umożliwi nam gry na jego stronie. Skąd wynika taka potrzeba? Przede wszystkim jest to pewna informacja na temat naszego wieku. Jak wiemy, zakłady bukmacherskie kierują swoje usługi tylko do osób pełnoletnich. Pewne dane w tym zakresie może zapewnić im wyłącznie okazanie dowodu osobistego lub właśnie numeru pesel. Właśnie dlatego bez peselu bukmacher nie jest w stanie zabezpieczyć się przed korzystaniem z konta przez osobę nieletnią. Służy to także uniemożliwieniu graczom zakładania kilku kont na jedną osobę. Wszystko to powoduje, że nie da się zarejestrować u operatora zakładów bez podawania tej informacji.

Jak grać u bukmachera online bez dowodu?

Niedawno bukmacherzy zaczęli szukać rozwiązań umożliwiających uniknięcie konieczności przesyłania skanu dowodu osobistego bądź paszportu. Ciekawą opcją jest rejestracja przy użyciu internetowego konta bankowego u bukmachera Fortuna! Taka funkcja sprawia, że weryfikacja naszej osoby przebiega na podstawie danych gromadzonych przez nasz bank, co likwiduje potrzebę weryfikacji poprzez dokument tożsamości. Mamy nadzieję, że ta innowacja wkrótce zostanie wprowadzona również przez inne firmy z branży! Gra u bukmachera bez skanu dowodu jest więc możliwa.

Jaki bukmacher bez weryfikacji umożliwi nam grę?

bukmacher brak weryfikacji

U jakiego bukmachera bez dowodu będziemy mogli cieszyć się choćby przez określony czas obstawianiem zakładów sportowych? Taką możliwością w swojej ofercie mogą pochwalić się następujące firmy:

Teraz już wiemy, jaki bukmacher bez weryfikacji pozwoli nam na grę. Jak można więc zauważyć, lista bukmacherów online bez dowodu potrzebnego do gry jest bardzo długa. Z pewnością uda nam się wśród nich wybrać firmę, która spełni nasze oczekiwania. Jeśli po założeniu konta tymczasowego będziemy usatysfakcjonowani z dostarczanych usług, można będzie przejść do uzupełnienia swojego konta o niezbędne do wypłaty dane. Każdy z operatorów ma jednak swoje indywidualne warunki, na jakich gracze mogą korzystać z utworzonego u bukmachera konta tymczasowego.

Fortuna bukmacher bez skanu dowodu

Formularz przeznaczony do szybkiej rejestracji u bukmachera Fortuna składa się tylko z jednej strony. Aby utworzyć konta u tego bukmachera bez skanu dowodu, należy uzupełnić następujące dane:

 • imię i nazwisko,
 • obywatelstwo,
 • pseudonim,
 • hasło,
 • adres e-mail,
 • numer telefonu,
 • PESEL,
 • data urodzenia,
 • miejsce zamieszkania.

Po wpisaniu tych informacji otrzymamy na nasz adres mailowy link aktywacyjny, po którego kliknięciu potwierdzimy rejestrację i będziemy mogli cieszyć się grą na koncie u bukmachera bez dowodu. Pamiętajmy, że ogranicza nas limit wpłat. Konto tymczasowe będzie dla nas wystarczające przez 28 dni, a po tym czasie musimy koniecznie uzupełnić nasz profil, by przejść do pełnej rejestracji. W celu jej ukończenia musimy udać się do zakładki "Ustawienia", a następnie "Twój status konta Fortuna".

[blok_bonus]

Betclic rejestracja bez dowodu

Betclic bez potwierdzenia

Również bukmacher Betclic umożliwia rejestrację bez dowodu. Formularz składa się z trzech stron i także w przypadku tej firmy potrzebne będzie podanie podstawowych danych, takich jak imię i nazwisko, płeć, PESEL, adres, nr telefonu i adres e-mail. Należy również stworzyć login i hasło gracza. Utworzenie konta u tego bukmachera bez dowodu skutkować będzie koniecznością uzupełnienia profilu w terminie 90 dni. Limitem wpłat na profil tymczasowy jest kwota 5000 złotych.

Odbieram Bonus Betclic

Konto tymczasowe w Betfan

Warszawska marka także postanowiła zapewnić swoim nowym klientom opcję szybkiej rejestracji. Bukmacher bez weryfikacji pozwala korzystać ze swoich usług przez dowolny czas, dlatego nie musimy spieszyć się z uzupełnieniem konta o informacje jak numer konta czy skan dowodu. Formularz składa się z dwóch etapów. W pierwszym podajemy e-mail, hasło oraz numer telefonu, a w drugim imię i nazwisko oraz nr PESEL. Ta niewielka liczba informacji wystarcza do używania konta tymczasowego u tego bukmachera bez weryfikacji danych.

Utwórz konto w Betfan i odbierz bonus od wpłaty 200% do 300 zł!

Inni bukmacherzy bez weryfikacji

brak weryfikacji bukmacherzy

Oprócz wyżej wskazanych bukmacherów online bez dowodu można grać jeszcze u wielu innych konkurencyjnych firm. Wszystkie pozostałe również opierają się na podobnym formularzu rejestracyjnym. Każda różni się od siebie z kolei okresem korzystania z takowego profilu, jak również limitem depozytów. Szczególnie interesująca może wydawać się opcja założenia konta tymczasowego u bukmachera PZBUK, który prawie w ogóle nie ogranicza nowego klienta. Z niepełnego profilu można korzystać przez dowolny czas bez limitu wpłat. Wypłata środków będzie jednak wiązać się z koniecznością uzupełnienia swojego profilu o większą liczbę danych. Gra u bukmacherów bez skanu dowodu nie jest więc możliwością pozwalającą nam na przelewy wychodzące, dlatego z biegiem czasu będziemy zmuszeni dodać do naszego konta kolejne dane.

Jakie są limity wpłat u bukmachera bez dowodu?

Limity kwot: PZBUK - brak, LVBET - 5200, reszta 5000 zł

Zdecydowana większość firm oferujących zakłady wzajemne ogranicza maksymalną kwotę wpłat na konto tymczasowe. Postanowiliśmy dokładnie sprecyzować, jakie limity nakładają poszczególni bukmacherzy na profile korzystające z ich usług po szybkiej rejestracji. Kształtuje się to następująco:

 • PZBUK - brak limitu wpłat!
 • LVBET - 5200 zł
 • Betclic, Betfan, Fortuna, STS, Totalbet, Totolotek, Superbet, BetX, BetCris, Betters, Fuksiarz, Go+Bet  - 5000 zł
 • ETOTO - 4000 zł

Najogólniej rzecz ujmując można by przyjąć, że standardowym limitem wpłat dla kont tymczasowych jest kwota w okolicach 5000 zł. Pod tym względem niewątpliwie wyróżnia się PZBUK. Firma ta postanowiła nie ograniczać klientów korzystających z niepełnych profili, dzięki czemu ci mogą dokonywać wpłat o dowolnej wysokości.

Na jaki czas u bukmachera konto tymczasowe jest dostępne?

konto tymczasowe bukmacherzy

Niektórzy bukmacherzy nie mają ograniczeń czasowych pod kątem posiadania konta tymczasowego, lecz są również tacy, którzy pozwalają na korzystanie z takiego "niepełnego" profilu tylko przez określony, zwykle niedługi okres. Przez jaki czas możemy grać u bukmachera bez weryfikacji?

 • Konta tymczasowe bez limitu czasowego - Betfan, STS, Totolotek, LVBET, PZBUK, ETOTO,
 • Profile tymczasowe na 90 dni: Betclic, Totalbet, Superbet, Fuksiarz, BetCris, Betters, Go+Bet,
 • Dostęp do konta tymczasowego na 30 dni: BetX,
 • Szybka rejestracja tylko na 28 dni: Fortuna.

Reasumując, rejestracja bez dowodu jest dobrym rozwiązaniem na początku naszej przygody z danym operatorem. Jeśli jednak zdecydujemy się na nawiązanie z nim długotrwałej współpracy, niezbędne będzie ukończenie pełnej rejestracji, by móc dokonywać wypłat z konta bukmacherskiego. Żaden bukmacher bez weryfikacji danych nie przeleje nam środków na konto bankowe, dlatego uzupełnienie tych danych w dłuższej perspektywie czasowej stanie się koniecznością. Warto jednak przez początkowy okres czasu skusić się na założenie u bukmachera konta tymczasowego, by nie dzielić się swoimi wszystkimi danymi na prawo i lewo, lecz rozsądnie udostępniać je tylko tym firmom, które wzbudzą nasze zaufanie.

Mamy nadzieję, że teraz wiecie już, jaki bukmacher bez weryfikacji pozwoli Wam na grę, a także jakie są szczególne zasady korzystania z konta tymczasowego. Pamiętajcie, że u niektórych firm szybka rejestracja wiąże się z utraceniem udziału w promocjach (np. bonusach bez depozytu), dlatego zachęcamy do uzupełnienia swoich profili o pełne informacje, by nie przegapić żadnych okazji!

Fortunadostępne na 28 dni
STSdostępne bez ograniczeń czasowych
Betclicdostępne na 90 dni
BETFANdostępne bez ograniczeń czasowych
Betxdostępne na 30 dni

Czy mogę wypłacać środki, posiadając konto tymczasowe?
Niestety nie, aby wypłacić wygraną z zakładów bukmacherskich, należy wcześniej zweryfikować konto.