Bukmacher bez dowodu. Gdzie utworzyć konto?

Bukmacher bez weryfikacji danych ułatwiłby życie wielu typerom korzystającym z zakładów bukmacherskich. Jakie możliwości pod tym kątem stwarza polski rynek i czego możemy oczekiwać? Jacy bukmacherzy umożliwiają stworzenie konta bez konieczności podawania wszystkich swoich danych? Zapraszamy do naszego artykułu o szybkiej rejestracji i kontach tymczasowych!

Co to znaczy bukmacher bez dowodu?

O bukmacherze bez dowodu mówimy w sytuacji, gdy nie musimy przesyłać dokumentu tożsamości do weryfikacji konta. Standardowo dowód osobisty należy udostępnić bukmacherowi w formie skanu. Służy on do potwierdzenia danych wprowadzonych w formularzu rejestracyjnym. Niektórzy z bukmacherów wprowadzili możliwość rejestracji za pomocą usługi mojeID. Dzięki temu wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i nie trzeba już samodzielnie wpisywać danych.

Proces ten zdecydowanie przyspiesza i ułatwia utworzenie konta u bukmachera. Dla gracza jest to spora zaleta, bo szybciej uzyskuje on dostęp do możliwości obstawiania meczów. Nie trzeba martwić się przesyłaniem dowodu oraz wprowadzaniem dodatkowych danych. Wszystko to staje się zbędne w serwisach, o których możemy powiedzieć, że jest to bukmacher bez dowodu.

Jak założyć konto u bukmachera bez weryfikacji?

Założenie konta u bukmachera bez weryfikacji polega na wprowadzeniu danych wymaganych w formularzu. Wiele serwisów upraszcza ten proces tak, że nie zajmuje on więcej niż maksymalnie kilka minut. Aby założyć konto, wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe. Nie ma konieczności dzielenia się numerem rachunku bankowego czy skanem dokumentów. Niestety największą niedogodnością jest fakt, że utworzone u bukmachera konto tymczasowe nie pozwala nam na wypłatę środków.

Może być to więc ciekawa opcja na początek gry, gdy jeszcze nie znamy dobrze danego bukmachera i nie jesteśmy przekonani, czy chcemy udostępniać mu więcej informacji. Nawiązanie dłuższej współpracy z wybraną firmą będzie jednak niemożliwe bez pełnej rejestracji. Ponadto niektórzy bukmacherzy bez weryfikacji umożliwiają grę tylko przez określony czas, po którym należy wypełnić brakujące informacje i ukończyć pełną rejestrację.

Najlepsi bukmacherzy bez dowodu 2023

Aby dana firma była jak najwyżej w rankingu bukmacherów robi wszystko, by proces rejestracji i weryfikacji przebiegał jak najszybciej. To zachęca nowych klientów do założenia konta. Istotnym czynnikiem dla graczy jest to, jak szybko od wejścia na stronę będą mogli zagrać swój pierwszy kupon. Wśród legalnych bukmacherów istnieje wiele serwisów, w których możesz błyskawicznie zacząć korzystać z pełnej oferty.

Fortuna bez weryfikacji

Fortuna to pierwszy bukmacher, który udostępnił na swojej stronie i w aplikacji usługę mojeID. Pozwala ona na ekspresowe założenie konta poprzez bankowość elektroniczną. Co istotne nie trzeba później już martwić się dodatkową weryfikacją. Bukmacher pobiera wszelkie potrzebne dane właśnie z naszej bankowości. Fortuna jest więc pod tym kątem wzorem do naśladowania. Podczas zakładania konta warto pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego Fortuna, który zapewnia bogatą ofertę powitalną.

Betclic bez PESELU

Rejestracja w Betclicu prezentuje się w dość standardowy sposób. Bukmacher jednak zadbał, by formularz rejestracyjny nie sprawił nikomu trudności. Został on podzielony na 3 części, przez co jest bardziej przejrzysty. Na końcu należy wprowadzić kod promocyjny Betclic, który zapewnia bonus powitalny. Jak założyć konto w Betclic?

  • Przejdź do Zaloguj się i wybierz Zarejestruj się
  • Wprowadź podstawowe dane osobowe w 1. kroku
  • Następnie wpisz resztę wymaganych danych
  • Zaznacz zgody marketingowe i kod promocyjny

Konto tymczasowe w Betfan

Betfan na tę chwilę co prawda nie dodał usługi mojeID, ale maksymalnie skrócił cały proces rejestracji. Wystarczy wypełnić formularz składający się z dwóch kroków. Założone konto tymczasowe ważne będzie przez 30 dni. W tym czasie można dokonać wpłat na kwotę do 8 000 zł. Należy pamiętać, że przez pełną weryfikacją niemożliwe jest zrealizowanie wypłaty. W tym celu konieczne będzie przesłanie skanu dowodu osobistego i wprowadzenie kilku dodatkowych danych:

  • Seria i numer dowodu osobistego
  • Numer konta bankowego
  • Adres

Nawet nie będąc pewnym, czy chcemy korzystać z usług bukmachera po 30 dniach warto wprowadzić podczas rejestracji kod promocyjny Betfan, który pozwoli skorzystać z bonusu powitalnego.

TOTALbet bez dowodu

TOTALbet to kolejny bukmacher z usługą mojeID. Aby z niej skorzystać, wystarczy ją wybrać po przejściu do zakładki Rejestracja. Obecnie dostępnych jest kilkanaście najpopularniejszych banków, których logo widoczne jest zaraz po wybraniu mojeID. To zaś oznacza, że rejestracja w TOTALbet bez dowodu jest jak najbardziej możliwa. Dodatkowo bukmacher daje bonus 10 zł w formie freebetu dla tych, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym TOTALbet.

LVBET z szybką rejestracją

Podobnie sytuacja prezentuje się w LVBET. Zyskujący popularność bukmacher także zapewnił nowym klientom możliwość skorzystania z usługi mojeID. Dzięki temu możemy powiedzieć, że bukmacher LVBET posiada szybką rejestrację. Zajmuje ona mniej czasu niż tradycyjne wprowadzenie danych w formularzu. Ma to szczególne znaczenie dla tych, którzy chcą przetestować bonus powitalny z kodem promocyjnym LVBET.

forBET bez weryfikacji

Bukmacher forBET, który znany jest m.in. z atrakcyjnych kursów teraz może być często wybierany przez nowych typerów ze względu na szybką rejestrację. ForBET to bukmacher bez weryfikacji. Ta odbywa się za pomocą bankowości internetowej w ramach usługi mojeID. Jest to spore ułatwienie i wyjście naprzeciw oczekiwaniom rynku. Podczas zakładania konta nie można zapomnieć też o kodzie promocyjnym forBET.

ETOTO bez dowodu

ETOTO to tzw. bukmacher bez dowodu. Początkowy proces rejestracji należy przejść przez formularz, ale później można zweryfikować się za pomocą mojeID. Sytuacja wygląda więc nieco inaczej niż np. w Fortunie. Tutaj samodzielnie musimy wypełnić dane. Bankowość internetowa pomaga nam tylko w ostatnim kroku. W każdym razie jest to dobre rozwiązanie, bo nie musimy już samodzielnie wysyłać dowodu osobistego. Formularz zaś sprawia, że na pewno nie zapomnimy o kodzie promocyjnym ETOTO, który zapewnia bonusy na start.

Fuksiarz - konto tymczasowe

Fuksiarz to serwis, w którym zakłady bukmacherskie bez dowodu możemy tworzyć przez aż 90 dni. To długi okres na podjęcie decyzji o tym, czy chcemy przesłać dowód osobisty. Wartość wpłat nie może jednak przekroczyć 5 000 zł. Dodatkowo nie możemy w tym czasie wykonywać wypłat. W pewnym momencie może to nas zmotywować do wykonania skanu dowodu i przesłania go do Fuksiarza. Do tej chwili możemy korzystać z bonusów, które są dostępne z kodem promocyjnym Fuksiarz.

Weryfikacja w STS

STS jako bukmacher bez weryfikacji pozwala na grę przez 30 dni. W tym czasie limit wpłat wynosi 8 000 zł. Jeśli chcemy go przekroczyć lub dokonać wypłaty należy przesłać skan dowodu oraz wprowadzić dodatkowe dane w profilu gracza, takie jak:

  • Seria i numer dowodu osobistego
  • Numer konta bankowego
  • Adres

Na szczęście w międzyczasie możliwe jest korzystanie z pełnej oferty powitalnej. Ta zaś dostępna jest z kodem promocyjnym STS. Należy go wprowadzić podczas zakładania konta.

Superbet bez weryfikacji

Superbet to bukmacher, który stale pnie się w górę w rankingach bukmacherów. Na ten moment jest to jeden z korzystniejszych bukmacherów bez weryfikacji. Po pierwsze po wprowadzeniu kodu promocyjnego Superbet pozwala on na wykorzystanie bonusu w całości jeszcze przed wysłaniem dowodu. Limit wpłat wynosi zaś 5 000 zł i testować możliwości serwisu da się przez 30 dni. Jeśli zechcemy wypłacić nasze wygrane musimy już pogodzić się z tym, że weryfikacja jest wymagana.

Bukmacherzy bez dowodu - ograniczenia w użytkowaniu konta

Z pewnością dla wielu nowych bywalców zakładów bukmacherskich zaskoczeniem może być to, że na pewnym etapie domaga się on przesłania dowodu osobistego w formie skanu. Ma to spore znaczenie dla bezpieczeństwa. Firmy bukmacherskie chcą w ten sposób sprawić, by konta nie było tworzone przez oszustów oraz osoby, które chcą po raz drugi wykorzystać ofertę powitalną.

Pomimo tego wielu z nich próbuje tego dokonać, ale w formularzach rejestracyjnych najczęściej od razu pojawia się komunikat, że wprowadzone dane już znajdują się w bazie. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu automat by tego nie wychwycił zrobi to za niego pracownik działu weryfikacji. W przypadku, gdy nie chcesz podawać danych tam, gdzie nie jest to konieczne możliwe jest korzystanie przez pewien czas z konta tymczasowego.

Celem gry w zakładach bukmacherskich dla wielu jest dotarcie do momentu, gdy można już wypłacić swoje środki na własne konto. Jest to moment, w którym wielu klientów podejmuje decyzję o pełnej weryfikacji. Gdy zależy Ci na jak największej anonimowości w sieci warto zapytać bukmachera, które dane z dowodu są dla niego konieczne. Możliwe, że część dokumentu można zakryć podczas wykonywania skanu. Nie obowiązuje to jednak na pewno numeru PESEL, serii i numeru dowodu i daty urodzenia.


Jakie są limity wpłat u bukmachera bez dowodu?
Limity zależą od danego bukmachera. Najczęściej jest to 5 000 zł. Niektórzy bukmacherzy jak np. Betfan i STS zapewniają jednak wyższe limity.
Na jak długo jest dostępne konto u bukmachera bez weryfikacji?
Standardowy czas to 30 dni. Zdarza się jednak, że konto jest ważne dłużej jak np. 90 dni w Fuksiarzu.
Czy mogę założyć konto u bukmachera bez PESELU?
Niestety nie ma takiej możliwości. Nawet jeżeli nie wpisujesz PESELU samodzielnie, to bukmacher pobiera go za pomocą usługi mojeID z danych zgromadzonych w Twoim banku.