Kod promocyjny Totalbet | 40 PLN bonus bez depozytu

0

Kod promocyjny Totalbet | 40 PLN bonus bez depozytu

1. Zarejestruj konto używając specjalnego linku (wyłącz AdBlocka, aby link był widoczny) – bez kodu bonusowego.
2. Otrzymasz 20 PLN bez żadnego depozytu:

 • 5 zł na piłkę nożną,
 • 5 zł na tenis,
 • 5 zł na koszykówkę,
 • 5 zł na siatkówkę.

3. Jeśli podczas rejestracji zaznaczyłeś zgody marketingowe, otrzymasz kolejne 5 PLN.
4. Kolejne 5 PLN otrzymasz odpowiednio za:
a) dokonaj pierwszego depozytu (min. 10 zł),
b) dokonanie pierwszego zakładu z salda głównego (min. 5 zł)
c) postawienie pierwszego zakładu na sporty wirtualne (min. 5 zł).

5. Kwoty wygrane za freebety można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić.

Jak skorzystać z Freebet 20+20?

Wszystkie Freebety widoczne są w zakładce Moje konto – Freebety. By skorzystać z Freebeta, należy wybrać kwalifikujące się zakłady (SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 2.00) i zaznaczyć pole z nazwą freebeta na elektronicznym kuponie.


Totalbet – dlaczego warto grać?

Najlepszy Cashout na naszym rynku! – możliwość zamykania na żywo!

Przykład: Gracz obstawił 4 zdarzenia na kuponie AKO, możliwa wygrana to 200 zł. Trzy zdarzenia zostały trafione, do wygranej brakuje tylko ostatniego meczu. Dzięki Cashout można zamknąć kupon przed rozpoczęciem czwartego spotkania (lub w jego trakcie; czego dotychczas nie oferował żaden legalny buk), inkasując część wygranej (wysokość zależy od kilku zmiennych np. aktualnego wyniku, czasu do końca meczu, aktualnego kursu live itp.).

Jakie kupony mogą być objęte usługą Real Cashout?
Kupony SOLO i AKO, zarówno z oferty przedmeczowej, jak i LIVE.

Jeżeli nie wyświetla się przycisk „SPRAWDŹ CASHOUT”, oznacza to, że usługa jest w tej chwili niedostępna.

Płatności

Oprócz błyskawicznych wpłat PayU oraz dotpay, obsługujących mnóstwo banków, Totalbet oferuje alternatywną formę wpłat Paysafecard.

5000 PLN – NAJWYŻSZY BONUS NA RYNKU!

Bonus powitalny Totalbet

Tak dużego bonusu na polskim rynku jeszcze nie było! W dodatku można go wypłacać w ratach, po części, a nie dopiero po dokonaniu całkowitego obrotu.

 1. Załóż konto na TOTALbet.pl -> rejestracja ze specjalnego linku bonusowego (wyłącz AdBlocka, jeśli nie widzisz specjalnego linku), zaznaczając zgodę przy rejestracji
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty od 10 do 5000 PLN
 3. Postaw kupon z trzema, czterema lub więcej zdarzeniami z kursem minimalnym każdego z nich 1.25. Aktywuje to bonus w wariancie 5×3 (5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami) lub 4×4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami).
 4. Jednokrotny obrót depozytem uwolni 25% (w przypadku 4×4) lub 20% bonusu (5×3). Np. obrót 5000 zł (wersja 4×4) – uwalnia 1250 zł. Kwoty trafiają na saldo główne i można je wypłacić/przeznaczyć na dalszą grę. Wypełniony obrót widoczny jest na koncie gracza w zakładce „Bonusy”. 
 5. Kontynuuj obrót depozytem, by uwolnić kolejne bloki bonusu – aż do 100% pierwszego depozytu.
 6. Zabrakło Ci depozytu, a chcesz nadal uwalniać bonus? Nie ma problemu, kolejne depozyty też zaliczają się do obrotu.
 • Do obrotu wliczają się wyłącznie  kupony z zakładami z kursem min 1,25.
 • Do warunków obrotowych depozytem nie będą zaliczane zakłady rozliczone przy użyciu funkcji cashout.

Totalbet bukmacher bez podatku

Wystarczy, że postawisz kupon z trzema zdarzeniami (każdy z kursem minimum 1,20), a Twoja wygrana zwiększy się o 14%!

 • Postaw zakład AKO, zawierający minimum trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live, z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1,20.
 • Zakład może być postawiony za dowolną stawkę, na wszystkie dyscypliny sportowe (z wyjątkiem Sportów Wirtualnych).
 • Promocja łączy się z TOTAL Bonus!
 • Klienci po spełnieniu warunków uczestnictwa w promocji są uprawnieni do zwiększenia przewidywanej wygranej na kuponie o kwotę niwelującą podatek.
 •  promocji klient może skorzystać wiele razy w trakcie jej trwania.
 • Promocją nie będą objęte wygrane, na których nastąpiło unieważnienie zdarzenia lub zwroty stawek oraz kupony zawarte za środki bonusowe.

Totalbet kod promocyjny na start – dołącz do rozgrywek!

Nowoczesna platforma Totalbet to nowy, w pełni legalny bukmacher o szerokim zakresie usług. Za samą rejestrację w serwisie nowy użytkownik otrzymuje darmowy zakład o wartości 20 zł. Tutaj nie ma ukrytych haczyków – pierwszy krok to utworzenie konta, na czym korzystasz zarówno Ty, jak i serwis, który zyska nowego gracza. Aby wykorzystać Totalbet kod promocyjny na start, należy stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem łącznym 2,0+ oraz z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać opcję „freebet 20 zł”. Następnie uzupełnij swoje dane i przejdź przez proste kroki weryfikacji konta. Tyle wystarczy, żeby móc rozegrać swój pierwszy zakład na stronie z uwzględnieniem Totalbet bonus. Wygraną z bonusu możesz wypłacić lub wykorzystać do dalszego obstawiania, co stanowi rzadkość na rynku zakładów bukmacherskich, a jednocześnie ogromne ułatwienie dla użytkowników.

Czytaj więcej

Bonusy Totalbet na pierwsze rozgrywki – poznaj jeszcze więcej korzyści

Rynek bukmacherski oferuje różne promocje, zazwyczaj dla nowych użytkowników. Oprócz wspomnianego kodu, klienci Totalbet mogą liczyć także na wyjątkowo hojną ofertę bonusu powitalnego w wysokości 5000 zł. Na czym polega akcja? Należy przede wszystkim założyć konto i dokonać pierwszej wpłaty od 10 do 5000 zł, a następnie postawić odpowiedni kupon. Musi on mieć więcej niż 3 zdarzenia z kursem minimalnym każdego z nich 1.25. Takim zakładem aktywujesz Totalbet bonus w wersji 5×3, który gwarantuje aż pięciokrotny obrót na kuponach z trzema zdarzeniami lub wariant 4×4, który daje czterokrotny obrót na kuponach z czteroma zdarzeniami. Dodatkowo jednokrotny obrót depozytem uwalnia 25% bonusu w przypadku opcji 4×4 lub 20% bonusu w wersji 5×3. Co to oznacza dla gracza? Obrót kwoty 5000 zł w wariancie 4×4 uwalnia aż 1250 zł. Kwoty trafiają na saldo główne, z którego możesz skorzystać do dalszej gry lub wypłacić pieniądze. Obrót możesz monitorować dzięki zakładce „Bonusy” na swoim koncie gracza.

Co wyróżnia Totalbet? Dodatkowe udogodnienia od bukmachera

Liczysz na więcej korzyści? Kontynuuj obrót depozytem, żeby uwalniać kolejne bonusy, aż do 100% pierwszego depozytu. Jeśli zabraknie Ci depozytu, nic straconego. Możesz wykorzystać kolejne depozyty i nadal uwalniać bonus. Do obrotu wliczają się kupony z zakładami z kursem min. 1,25, a do warunków obrotowych nie zaliczają się zakłady rozliczane za pomocą funkcji Cash-out.

Totalbet może pochwalić się też jedną z najlepiej zorganizowanych funkcji Cash-out, która obejmuje kuponu AKO i SOLO. Na czym to polega? Dzięki usłudze możesz wycofać się z zakładu oraz odzyskać część pieniędzy, a tym samym zminimalizować straty. Real Cash-out, który oferuje Totalbet, umożliwia zamknięcie kuponu na przykład przed zakończeniem decydującego spotkania i zainkasowanie części wygranej, jeśli wcześniejsze były wygrane.

Swoje płatności możesz realizować dzięki zaufanym sposobom – użyjesz do tego aplikacji PayU oraz Dotpay, które obsługują najpopularniejsze banki i sposoby płatności. Totalbet oferuje także bezpieczną oraz wygodną formę wpłat Paysafecard i równie komfortowy sposób wypłacania wygranej dzięki Totalbet bonus czy innych środków zgromadzonych na koncie.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o