totalbet kod promocyjny
1 lipca 2021

Można śmiało stwierdzić, że Totalbet stawia na promocje jako podstawowy element zdobycia zaufania swoich klientów. Za ciekawymi bonusami idzie także świetna oferta zakładowa i platforma mobilna do obstawiania kuponów. Jaki bonus na start Totalbet otrzymamy po rejestracji konta? Czy bonus bez depozytu u Totalbet będzie korzystny dla początkujących typerów? Jak wygląda w Totalbet bonus na grę bez podatku? Obszerna oferta promocji w Totalbet wymagałaby wielu stron recenzji. Postaramy się jednak odpowiedzieć szczegółowo na zadane pytania w poniższym artykule.

Spis treści:

 1. Jak skorzystać z Freebet Totalbet 25+15?
 2. Kod promocyjny na 5000 PLN – NAJWYŻSZY BONUS TOTALBET NA RYNKU!
 3. Bonus powitalny Totalbet
 4. Na co zwracają uwagę gracze?
 5. Jak zdobyć bonus bez depozytu w TOTALbet?

🏆Kod promocyjny Totalbet

Kod Promocyjny Totalbet zastępuje specjalny link do rejestracji, który uprawnia do odbioru poniżej opisanych bonusów.

kod promo rejestracja totalbet

 1. Zarejestruj konto używając specjalnego linku (wyłącz AdBlocka, aby link był widoczny) – bez kodu promocyjnego; nie jest konieczny kod bonusowy Totalbet
 2. Otrzymasz 20 PLN bez żadnego depozytu; po 5 złotych na: piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę
 3. Jeśli podczas rejestracji zaznaczyłeś zgody marketingowe, otrzymasz kolejne 5 PLN, czyli łącznie 25 PLN bez żadnej wpłaty.
 4. Kolejne 15 PLN otrzymasz odpowiednio za depozyty:
  a) dokonaj pierwszego depozytu (min. 10 zł),
  b) dokonanie pierwszego zakładu z salda głównego (min. 5 zł)
  c) postawienie pierwszego zakładu na sporty wirtualne (min. 5 zł).
 5. Kwoty wygrane za freebety można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić.

Odbieram 25 PLN bez depozytu

 

Kod promocyjny TotalbetTYPERVIP
Freebety25+15 PLN
AplikacjaTAK
Bonus od depozytudo 5000 PLN
Gra bez podatkuNa kupony 4+ zdarzeń, kursy 1,2

✔️Jak skorzystać z Freebet Totalbet 25+15?

Każdy Freebet możemy znaleźć w zakładce Moje Konto – Freebety. By skorzystać z Freebeta, należy wybrać kwalifikujące się zakłady (SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 2.00) i zaznaczyć pole z nazwą freebeta na elektronicznym kuponie.

Freebet Totalbet 25+15 to specyficzny rodzaj promocji, który obejmuje nowych użytkowników serwisu Totalbet. Jest to darmowy zakład podzielony na dwie części. Pierwsze 20 zł zyskujemy już za samą rejestrację, bez konieczności spełnienia dodatkowych warunków. Następna kwota (5zł), jeśli spełnimy następujące warunki: wyrazimy zgodę marketingową, wpłacimy pierwszy depozyt, dokonamy pierwszego zakładu z salda głównego, a także zawrzemy pierwszy kupon na sporty wirtualne.

Freebet na 40 zł można przeznaczyć na grę z całego zakresu oferty Totalbet. Co ważne, wygrana nie wiąże się z dodatkowymi warunkami obrotu, dlatego można ją natychmiast wypłacić na konto.

🥇Bonus Totalbet – dlaczego warto grać?

Najlepszy Cashout na naszym rynku! – możliwość zamykania na żywo!

totalbet bonusy na start

Przykład: Gracz obstawił 4 zdarzenia na kuponie AKO, możliwa wygrana to 200 zł. Trzy zdarzenia zostały trafione, do wygranej brakuje tylko ostatniego meczu. Za pomocą opcji Cashout możemy zamknąć aktywny kupon przed rozpoczęciem 4 spotkania (lub w jego trakcie; czego dotychczas nie oferował żaden legalny buk), inkasując część wygranej (wysokość zależy od kilku zmiennych np. aktualnego wyniku, czasu do końca meczu, aktualnego kursu live itp.).

Jakie kupony mogą być objęte usługą Real Cashout?
Kupony SOLO i AKO, zarówno z oferty przedmeczowej, jak i LIVE.

totalbet bonus bez depozytu

Jeżeli nie wyświetla się przycisk „SPRAWDŹ CASHOUT”, oznacza to, że usługa jest w tej chwili niedostępna.

Płatności Totalbet

Oprócz błyskawicznych wpłat PayU oraz dotpay, obsługujących mnóstwo banków, Totalbet oferuje alternatywną formę wpłat Paysafecard.

Totalbet posiada bardzo rozbudowane metody płatności. W sumie system transakcji błyskawicznych u tego bukmachera obejmuje 30 instytucji bankowych. Totalbet wykorzystuje wspomniane już DotPay, Przelewy24, PayU, a także Blik, Paysafecard i Masterpass. Dodatkowo bukmacher ten oferuje system transferów ekspresowych, gwarantujących zaksięgowanie środków na koncie w ciągu minuty bez ponoszenia żadnych opłat transakcyjnych. Oferta PayExpress w Totalbet zdobywa szerokie uznanie jako metoda płatności godna polecenia dla każdego. Działa przez 7 dni w tygodniu, jednak podlega ograniczeniu godzinowemu (9-23).

Kod promocyjny na 5000 PLN

Bonus na start Totalbet bije wszelkie rekordy odnośnie do wysokości kwoty, jaką można dodatkowo zgarnąć za pierwszą wpłatę na depozyt. Bukmacher ten oferuje podwojenie wpłaconej sumy do kwoty maksymalnej aż 5000 zł. Wpłacając 5000, drugie tyle otrzymamy od bukmachera. Nie są to natomiast darmowe fundusze i nie możemy ich od razu wypłacić. Wygrana podlega warunkom obrotu, które są dość rygorystyczne. Dla kuponów AKO z trzema zdarzeniami wymagany obrót wynosi 5-krotne obstawienie. Mimo wysokich warunków obrotu co do ilości ponownych obstawień, kurs minimalny każdego ze zdarzeń na kuponie wynosi 1.25. Dlatego wygrana poprzez bonus Totalbet jest jak najbardziej realna. Gra bez depozytu u Totalbet również jest możliwa. Po rejestracji konta każdy typer otrzymuje 20 zł na start, które może być zwiększone o dodatkowe 20 zł po spełnieniu kilku warunków opisanych powyżej. Bonus powitalny Totalbet pozostaje zatem w ścisłej czołówce na polskim rynku. Bonus na start Totalbet łączy się z promocją na grę bez podatku, która obowiązuje tu stale na wszystkie typy zakładów.

Bonus powitalny Totalbet

Tak dużego bonusu bukmacherskiego na polskim rynku jeszcze nie było! W dodatku można go wypłacać w ratach, po części, a nie dopiero po dokonaniu całkowitego obrotu.

 1. Załóż konto na TOTALbet.pl -> rejestracja ze specjalnego linku bonusowego (wyłącz AdBlocka, jeśli nie widzisz specjalnego linku), zaznaczając zgodę przy rejestracji
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty od 10 do 5000 PLN
 3. Postaw kupon z trzema, czterema lub więcej zdarzeniami z kursem minimalnym każdego z nich 1.25. Aktywuje to bonus Totalbet w wariancie 5×3 (5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami) lub 4×4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami).
 4. Jednokrotny obrót depozytem uwolni 25% (w przypadku 4×4) lub 20% bonusu (5×3). Np. obrót 5000 zł (wersja 4×4) – odblokowuje 1250 zł. Kwoty trafiają na saldo główne i można je wypłacić bądź grać nimi dalej. Wypełniony obrót widoczny jest na koncie gracza w zakładce „Bonusy”.
 5. Kontynuuj obrót depozytem, by uwalniać kolejne bloki bonusu – aż do 100% pierwszego depozytu.
 6. Jeśli skończy Ci się depozyt przez niefortunne kupony, bonus Totalbet będzie na Ciebie czekał więc możesz dalej obracać nowym depozytem.
 • Do warunków obrotowych depozytem nie będą zaliczane zakłady rozliczone przy użyciu funkcji cashout.

Totalbet bukmacher bez podatku

Wystarczy, że postawisz kupon z trzema zdarzeniami (każdy z kursem minimum 1,20), a Twoja wygrana zwiększy się o 14%!

 • Obstaw kupon AKO, na którym znajdą się co najmniej trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live, z kursem każdego zdarzenia wynoszącym co najmniej 1,20.
 • Możesz zagrać kupon za dowolną stawkę, na każdą dyscyplinę oprócz Wirtualnych sportów.
 • Promocja łączy się z TOTAL Bonus!
 • Klientom którzy spełnią warunki promocje zostanie przypisane 14% wygranej.
 • Z promocji można korzystać wielokrotnie
 • Promocją nie zostaną objęte wygrane, zdobyte jeśli kupony zostaną zawarte za środki bonusowe lub zdarzenie na kuponie będzie rozliczone jako zwrot.

Totalbet kod promocyjny na start – dołącz do rozgrywek!

totalbet kod na start

Nowoczesna platforma Totalbet to nowy, w pełni legalny bukmacher o szerokim zakresie usług. Za samą rejestrację w serwisie nowy użytkownik otrzymuje darmowy zakład o wartości 25 zł. Tutaj nie ma ukrytych haczyków – pierwszy krok to utworzenie konta, na czym korzystasz zarówno Ty, jak i serwis, który zyska nowego gracza. Aby wykorzystać Totalbet kod promocyjny na start, należy stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem łącznym 2,0+ oraz z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać opcję „freebet 20 zł”. Następnie uzupełnij swoje dane i przejdź przez proste kroki weryfikacji konta. Tyle wystarczy, żeby móc rozegrać swój pierwszy zakład na stronie z uwzględnieniem Totalbet bonus. Wygraną z bonusu możesz wypłacić lub wykorzystać do dalszego obstawiania, co stanowi rzadkość na rynku zakładów bukmacherskich, a jednocześnie ogromne ułatwienie dla użytkowników.

Bonusy Totalbet na pierwsze rozgrywki – poznaj jeszcze więcej korzyści

Oprócz wspomnianego kodu, klienci Totalbet mogą liczyć także na wyjątkowo hojną ofertę, jaką jest bonus powitalny Totalbet w wysokości 5000 zł. Na czym polega akcja? Należy przede wszystkim założyć konto i dokonać pierwszej wpłaty od 10 do 5000 zł, a następnie postawić odpowiedni kupon. Musi on mieć więcej niż 3 zdarzenia z kursem minimalnym każdego z nich 1.25. Takim zakładem aktywujesz Totalbet bonus w wersji 5×3, który gwarantuje aż pięciokrotny obrót na kuponach z trzema zdarzeniami lub wariant 4×4, który daje czterokrotny obrót na kuponach z czteroma zdarzeniami. Dodatkowo jednokrotny obrót depozytem uwalnia 25% bonusu w przypadku opcji 4×4 lub 20% bonusu w wersji 5×3. Co to oznacza dla gracza? Obrót kwoty 5000 zł w wariancie 4×4 uwalnia aż 1250 zł. Kwoty trafiają na saldo główne, z którego możesz skorzystać do dalszej gry lub wypłacić pieniądze. Obrót możesz monitorować dzięki zakładce „Bonusy” na swoim koncie gracza.

Co wyróżnia Totalbet? Dodatkowe udogodnienia od bukmachera

Liczysz na więcej korzyści? Kontynuuj obrót depozytem, żeby uwalniać kolejne bonusy, aż do 100% pierwszego depozytu. Jeśli zabraknie Ci depozytu, nic straconego. Możesz wykorzystać kolejne depozyty i nadal uwalniać bonus Totalbet. Do obrotu wliczają się kupony z zakładami z kursem min. 1,25, a do warunków obrotowych nie zaliczają się zakłady rozliczane za pomocą funkcji Cash-out. W odróżnieniu od konkurencji do aktywacji promocji wystarczy sama rejestracja i nie jest wymagany kod bonusowy Totalbet.

Totalbet może pochwalić się też jedną z najlepiej zorganizowanych funkcji Cash-out, która obejmuje kuponu AKO i SOLO. Na czym to polega? Dzięki usłudze możesz wycofać się z zakładu oraz odzyskać część pieniędzy, a tym samym zminimalizować straty. Real Cash-out, który oferuje Totalbet, umożliwia zamknięcie kuponu na przykład przed zakończeniem decydującego spotkania i zainkasowanie części wygranej, jeśli wcześniejsze były wygrane.

Swoje płatności możesz realizować dzięki zaufanym sposobom – użyjesz do tego aplikacji PayU oraz Dotpay, które obsługują najpopularniejsze banki i sposoby płatności. Totalbet oferuje także bezpieczną oraz wygodną formę wpłat Paysafecard i równie komfortowy sposób wypłacania wygranej dzięki Totalbet bonus czy innych środków zgromadzonych na koncie

Dlaczego warto wybrać Totalbet?

bonus powitalny totalbet kod polecający

Wielu graczy, tych dopiero zaczynających swoją przygodę z typowaniem, ale także obstawiających już od dawna, wśród bukmacherów wybiera właśnie Totalbet. Opinie dostępne w sieci ułatwiają podjęcie decyzji. To, co szczególnie cenią korzystający z zakładów, to łatwy i prosty dostęp do licznych wydarzeń sportowych.

Ponadto gracze wskazują na to, że bukmacher cechuje się wyjątkowo prostymi regułami, dzięki czemu z każdym dniem zyskuje nowych użytkowników. Zachęcające są jednak nie tylko przejrzyste oraz uczciwe zasady korzystania z promocji, jaką jest bonus powitalny Totalbet, lecz również liczne profity dla stałych klientów, pozwalające skutecznie pomnażać zarobione środki pieniężne.

Na co zwracają uwagę gracze?

Atutem nie do przeceniania w przypadku  zakładów Totalbet jest dostęp zarówno do popularnych wydarzeń sportowych, jak i tych mniej znanych, ale skupiających coraz liczniejsze rzesze fanów. Wśród nich można znaleźć, m.in.: snookera, krykieta, piłkę wodną, biathlon, pesäpallo, a także bandy.

Dowód na to, że warto skorzystać z zakładów Totalbet, stanowią pozytywne opinie doświadczonych graczy, którzy obstawiali w licznych rozgrywkach i turniejach. Totalbet ofertę nieustannie poszerza o nowe propozycje, bonusy i atrakcyjne akcje promocyjne, co pozwala cały czas korzystać z nowych wydarzeń.

Totalbet to synonim bezpieczeństwa i gwarancji wysokiej satysfakcji, o czym świadczą pozytywne oceny wprawionych graczy oraz osób rozpoczynających przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Ponadto Totalbet jako jeden z nielicznych w Polsce ma nowoczesną i rozbudowaną platformę, której obsługa jest intuicyjna oraz pozwala na sprawne korzystanie. Natomiast proste zasady rejestracji umożliwiające szybkie i sprawne założenie konta na platformie ułatwiają podjęcie decyzji o rozpoczęciu obstawiania z legalnym bukmacherem.

Zobacz także: Jak działa aplikacja Totalbet

TOTALbet bez depozytu – warunki promocji powitalnej

Bez depozytu w Totalbet

Jedną z ofert skierowaną do nowych graczy jest suma bez depozytu, którą można wykorzystać na dowolne zakłady. Ta kwota wynosi 50 złotych, do czego można doliczyć bonus urodzinowy. Taka forma promocji dostępna jest tylko u kilku legalnych bukmacherów, wśród których znajduje się TOTALbet. Bez depozytu to promocja, która szczególnie cieszy się zainteresowaniem początkujących graczy.

Na czym polega promocja TOTALbet bez depozytu? Tym sposobem określana jest suma na zakłady, na które gracz otrzymuje środki od bukmachera. Ta kwota to bonus na start Totalbet i można dowolnie obstawiać nim wydarzenia sportowe, sporty wirtualne czy bawić się w kasynie. Nowy gracz nie ryzykuje swoich pieniędzy, a dzięki temu może lepiej poznać mechanikę gry. Co najważniejsze, suma wygranych ze wszystkich poprawnie wytypowanych kuponów zasila konto gracza. Warto też poznać zasady dotyczące wypłacania wygranych.

Promocja bez depozytu często mylona jest alternatywną promocją, jaką jest bonus na start Totalbet. Tymczasem tamta oferowana suma znajdzie się na koncie gracza dopiero po wykonaniu i zaksięgowaniu przelewu. W przypadku promocji bez depozytu najczęściej bonus Totalbet trafia na konto jeszcze przed dokonaniem przelewu. Pozwala to sprawdzić funkcjonowanie systemu natychmiast po założeniu konta. Warto jednak pamiętać, że w TOTALbet sumy bonusów z obu promocji mogą zasilić konto gracza niezależnie od siebie.

Jak zdobyć bonus bez depozytu w TOTALbet?

Zakład bez depozytu w TOTALbet może otrzymać gracz, który zarejestruje się na stronie bukmachera. Choć większość bukmacherów posiada swój kod bonusowy Totalbet ma z kolei swój specjalny link. Zakład bez ryzyka to promocja, na którą często na początku przygody z obstawianiem wydarzeń sportowych gracze trafiają. Wówczas przysługuje graczowi konkretna suma, którą może przeznaczyć na postawienie dowolnego zakładu. Istnieje także możliwość zebrania bonusu TOTALbet bez depozytu już podczas uczestnictwa w typowaniu. Dla stałych graczy bukmacher także przygotował drobny upominek. Firma oferuje bonus urodzinowy, który przysługuje wszystkim aktywnym graczom. Tu najczęściej typer może liczyć na 10 PLN bez depozytu do wykorzystania.

Warto przypomnieć, że bonus powitalny TOTALbet bez depozytu składa się z kilku składowych części. Wymieniona kwota 50 złotych plus dodatek urodzinowy to suma bonusów, jakie można otrzymać za przystąpienie do kolejnych etapów rejestracji. Poszczególne części składowe oferty bonus powitalny Totalbet można uzyskać po:

– rejestracji stałego konta,

– udzieleniu zgód marketingowych,

– pierwszych zakładach za określoną stawkę,

– użyciu kodu promocyjnego.

Przeczytaj – kod polecający Totalbet!

FAQ – Pytania i odpowiedzi

Jaki jest kod promocyjny Totalbet?

Zarejestruj konto w Totalbet z linku podanego na naszej stronie. Przy rejestracji nie podaje się kodu promocyjnego. Kod bonusowy Totalbet nie jest wymagany.

Bonus Totalbet – co otrzymasz?

Otrzymasz 25 PLN bez depozytu, a dodatkowo 15 PLN spełniając drobne warunki. A na deser – od wpłaty – aż 5.000 złotych, najwyższy bonus na rynku!

Czy bukmacher Totalbet ma ciekawe promocje dla swoich użytkowników?

Totalbet oferuje wiele ciekawych promocji, między innymi grę bez podatku na kuponach z minimum 3 zdarzeniami, każde z kursem wynoszącym co najmniej 1.2.

Czy bukmacher Totalbet sponsoruje wydarzenia sportowe?

Tak, Totalbet jest sponsorem gali Punch Down oraz FEN. W związku z tymi wydarzeniami mają też ciekawe promocje.

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Tomasz Domeracki
Użytkownik
Tomasz Domeracki
6 maja 2021 12:38

Jak dla mnie TOTALbet, to jeden z najlepszych na rynku obecnie bukmacherów. Gra bez podatku przy odpowiednich wymogach robi dobrą robotę i to zdecydowanie na plus. Czat z pomocą konsultanta jak najbardziej w porządku. Oferta na plus, może nie jest jakoś wybitnie bogata, ale większość tych popularnych i tych mniej zdarzeń jest dostępna. Kursy w miarę ok, czasem mogłyby być większe, ale dużo daje gra bez podatku. Interfejs w porządku, apka też. Polecam tego bukmachera jakim jest TOTALbet.

Łukasz Tarski
Użytkownik
Łukasz Tarski
6 maja 2021 10:51

Dla mnie totalbet to ulubiony bukmacher. Gra bez podatku robi robotę, kursy całkiem przyzwoite. Strona jak strona, bez zastrzeżeń, raczej wszystko przejrzyste. Spoko są też bonusy przy zagraniu kilku typów w ako, zawsze można wygrać kilka złotych więcej. Wyplaty też w miarę ok, choć nie jest to STS, który wypłaca w mgnieniu oka. Pomoc na czacie też na +.

Robert Prass
Użytkownik
Robert Prass
24 kwietnia 2021 17:53

OPINIA – TOTALBET
Gram na nim praktycznie od poczatku kiedy sie pojawil, świetne kursy ( najwyższe na polskim rynku wg mnie) mega czytelna strona i oferta, szybkie bezproblemowe wyplaty. Wszystko czego oczekuje gracz 🙂

Grzegorz Kondras
Użytkownik
Grzegorz Kondras
10 marca 2021 17:17

Według mnie top 3 jeśli chodzi o bukmacherów w Polsce. Na pewno na plus cashout praktycznie na każdym kuponie. Duża oferta E-Sportu jak i skoków narciarskich, na innych bukmacherach nie ma aż takiej oferty na te dwie dyscypliny, na NBA duża oferta na zawodników na punkty,zbiórki,asysty. Od razu rozlicza zakłady i wypłata do 15 minut na konto bankowe. Same plusy tego bukmachera , minusów jak narazie nie udało mi się dostrzec a gram na nim bardzo długo.

Norbert Koligat
Użytkownik
Norbert Koligat
10 marca 2021 13:43

Super szeroka oferta, fajne kursy, aczkolwiek interfejs tego buka nie przekonuje do końca. od czasu do czasu fajne bonusy i konkursy oraz bonus powitalny. Cashout również niczemu sobie. Ogólnie to polecam ;p

Dawid Grygierzec
Użytkownik
Dawid Grygierzec
10 marca 2021 11:41

Gram na TotalBecie już bardzo długo. Przede wszystkim gdy zaczynałem obstawiać to była bardzo słaba oferta dla typów e-sportowych. Na przeciw wyszedł właśnie TotalBet, który wprowadzał szeroką ofertę odnośnie e-sportu. Ponadto tworzyli sporo promocji odnośnie e-sportu, chociażby takie jak konkurs typerski lub wygrywanie paczek (brelok, podkładka, bluza itp.) za x razy obstawienie w przeciągu ważnego wydarzenia e-sportowego np. IEM Katowice (Wiem bo udało mi się akurat wygrać taką paczuszkę od TotalBetu). Przechodząc do całej oferty, myślę że przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, że osobiście nie pamiętam kiedy ostatnio grałem na TB z podatkiem, ponadto zawsze występuje bonus w zależności od zdarzeń – czyli nie dość, że podatku nie ma, to ponadto wygrywasz więcej dzięki bonusu. Oferta dotycząca piłki nożnej jest wg mnie równie bogata, lecz żeby nie było tak pięknie – to sporty w Polsce mniej popularne niż piłka nożna np. piłka ręczna, siatkówka itd. to oferta jest uboższa niż u konkurencji moim zdaniem, lecz mi to nie przeszkadza. Równie często występują zakłady bez ryzyka i inne bonusy czy też promocje. W sprawach kontaktu z BOK w moim przypadku nigdy nie miałem problemu i odpisywali szybko (około 1 dzień). Podsumowując, na TotalBecie jestem już długo i myślę pozostanę jeszcze dłużej.

Artur Michałek
Użytkownik
Artur Michałek
10 marca 2021 09:44

Łatwe warunki do spełnienia gry bez podatku. Kursy całkiem ok. Na duży minus zasługuje cashout,którego lepiej nie komentować.

Krystian Figura
Użytkownik
Krystian Figura
10 marca 2021 09:42

Gra bez podatku zdecydowanie na plus, mimo wyczuwalnego zastosowania chwytu marketingowego, kursy w ogólnym rozrachunku nadal są mocno konkurencyjne, wobec innych marek. Szata graficzna strony też raczej na plus, przyjemna dla oka, pozwala dość płynnie poruszać się po serwisie. Jeśli chodzi o ofertę, śmiało można już teraz uznać ją za bogatą, jednak cały czas zostaje poszerzona o nowe rynki, więc oby tak dalej. Całokształt jak najbardziej godny polecenia.

Szymon Kołtuniak
Editor
20 grudnia 2020 15:12

Oferta bez zarzutów! Na duzy plus szybkie wypłaty i ciekawe bonusy. Maja tez całkiem sprawny cashout

Kacper Kulesza
Użytkownik
Kacper Kulesza
20 grudnia 2020 13:04

Często korzystam z totalbeta. Przyciąga mnie do niego gra bez podatku i błyskawiczne rozliczanie zakladów. Szybkie transakcje to dodatkowy atut. Polecam

Przemysław Górski
Użytkownik
Przemysław Górski
20 grudnia 2020 12:51

Bardzo przyjemny bukmacher, do którego przyciąga mnie wygląd i kolorystyka strony, szeroka oferta dla graczy i wiele ciekawych bonusów, polecam! ?

Filip Joniec ?
Użytkownik
Filip Joniec ?
20 grudnia 2020 11:42

Fajna i szeroka oferta zakładów, cashout i bonus na start, polecam!

Maciek Grysiewicz
Editor
19 grudnia 2020 21:37

Design tego bukmachera nie przypadł mi osobiście do gustu ale to jest drugorzędna sprawa i robotę robi tutaj gra bez podatku po spełnieniu prostych warunków. Oferta również całkiem niezła

Mariusz Krawczyk
Użytkownik
Mariusz Krawczyk
11 października 2020 00:01

Super oferta powitalna, dwa freebety za darmo bez wplacania depozytu, czasem dadzą jakiś konkurs, niezły bukmacher, gdzieś w środku stawki.

Marcin Płoskonka
Użytkownik
Marcin Płoskonka
28 lipca 2020 17:21

Spoko bonus powitalny, cashout jak najbardziej na +. Ogólnie godny bukmacher.

Filip Grzegorzewski
Użytkownik
Filip Grzegorzewski
28 lipca 2020 13:55

Bardzo interesujący bonus powitalny. Każdy znajdzie coś dla ciebie w ofercie.

Mateusz Liszka
Użytkownik
Mateusz Liszka
26 lipca 2020 19:55

dobry cashout, bardzo duza oferta rowniez polecam 😉

Mateusz Siadaczka
Użytkownik
Mateusz Siadaczka
26 lipca 2020 11:37

Fajny bonus powitalny, całkiem niezły cashout i szeroka oferta zakładów. Polecam ;))

25 PLN bez depozytu
Odbieram bonus
18
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x