Poker online - gdzie grać legalnie w Polsce?

Na całym świecie poker rozwija się w oszałamiającym tempie, o czym świadczą liczne turnieje stacjonarne i te rozgrywane online. Bez wątpienia, jest to najpopularniejsza gra karciana przynosząca ogromne emocje, a czasem bardzo duże pieniądze. Graczom w dzisiejszych czasach jest bardzo trudno wybrać odpowiedni serwis, który spełniałby wszystkie oczekiwania. Gdzie grać legalnie w pokera online w Polsce? Którzy bukmacherzy w Polsce oferują pokera online?

Poker online w Polsce

W Polsce jak już dobrze wiemy z powodu ustawy hazardowej, nie mamy możliwości gry w pokera online za pieniądze. Wszystkie kasyna online zostały zakazane, co spowodowało zaprzestanie gry przez wielu aktywnych graczy. Czy poker online za darmo jest w Polsce możliwy? Dla miłośników pokera nie wszystko jednak stracone. W naszym kraju nadal nie każda wersja pokera jest zablokowana, a swoje umiejętności możemy udoskonalać, grając na wirtualne żetony na dozwolonych stronach. Rozpoczynając przygodę z pokerem, warto sprawdzić dostępne na rynku bonusy bez depozytu.

W Internecie można znaleźć pełno witryn i aplikacji, które oferują grę w pokera bez rejestracji. Jest to bardzo wygodna opcja dla osób, które traktują to jako typową zabawę i hobby, a nie chcą marnować swoich pieniędzy. Do najpopularniejszych należą:

 • Tens or Better
 • Three Card Poker
 • Aces and Faces
 • Aces and Eights
 • Pai Gow
 • Caribbean Stud
 • Deuces Wild
 • Jacks or Better
 • Joker Poker
 • Bonus Poker Deluxe
 • Cyberstud Poker
 • Poker Texas Holdem
 • Louisiana Double
 • All American Poker

Zasady prawne

Niestety od wprowadzenia dodatkowej poprawki ustawy hazardowej w 2017 roku legalny poker online w Polsce stał się bardzo trudno dostępny i praktycznie całkowicie zablokowany. W ustawie możemy wyczytać, że urządzanie gier hazardowych przez Internet z wyjątkiem zakładów wzajemnych i loterii promocyjnych jest objęte monopolem państwa. To oznacza tylko jedno, że jedynym miejscem, gdzie można zagrać w pokera całkowicie legalnie jest Totalizator Sportowy.

Niestety przyszłość dla gier hazardowych, w tym pokera online w Polsce nie jest kolorowa i raczej szybko nie doczekamy się jej ponownej legalizacji. Ten fakt nie przestraszył jednak nielicznych polskich bukmacherów, którzy wiedząc, że poker online jest bardzo popularny, stanęli na czele i udostępnili taką możliwość w innej formie.

Gdzie grać w pokera online w Polsce?

Poker online w Polsce nie funkcjonuje zbyt dobrze. Jak już zostało to wskazane powyżej, wszystko za sprawą wprowadzonych przepisów prawnych. Mimo to, wiele osób zastanawia się - gdzie grać w pokera? Zgodnie z przepisami, jednym takim miejscem jest Total Casino. Jednakże, alternatywę wprowadziły firmy oferujące zakłady bukmacherskie, jednak rozgrywka odbiega nieco od tej tradycyjnej.

Legalne obstawianie pokera w Polsce

Jeżeli szukamy odpowiedzi na pytanie gdzie grać w pokera online, to odpowiedzią są polscy bukmacherzy. Stworzyli oni alternatywne gry karciane, mocno przypominające pokera, w których możemy obstawiać, który układ kart będzie zwycięski. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale zdaje się, że jedyne możliwe w obecnej sytuacji prawnej. Klasyczny poker online w Polsce praktycznie nie istnieje.


Czy w Polsce możemy grać legalnie w pokera online za pieniądze?
Obecnie gra w pokera w Polsce za pieniądze nie jest legalna.
Czy istnieje możliwość gry w pokera u polskich legalnych bukmacherów?
Tak, istnieje taka możliwość. Bukmacherami oferującymi grę w pokera są: STS, Fortuna, ForBET, Totalbet, Betclic, Betfan, Fuksiarz, Superbet, PZBuk, eTOTO, LVBet, ComeOn, BetX, BetCris, Betters oraz GO+Bet.