bonus Betfan
3 stycznia 2021

Kod Promocyjny BETFAN

BETFAN Zakład bez ryzyka 100 PLN

W Betfan możesz zagrać zakład bez ryzyka a w przypadku przegranego pierwszego kuponu otrzymujesz zwrot stawki minus 12% podatku na (aby maksymalnie wykorzystać bonus, zagraj za 114 PLN brutto). Za drugi depozyt (wpłata min: 40 PLN) otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN – również ze zwrotem na konto bonusowe, za trzeci depozyt (wpłata min. 100 PLN)  – możesz zagrać bez ryzyka do 300 PLN również ze zwrotem na konto bonusowe. reasumując:

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP

Odbierz BETFAN bonus na start za pierwszy depozyt

 1. Po rejestracji z tego linku, wpisz kod promocyjny Betfan: TYPERVIP
 2. Nie zapomnij o zaznaczeniu zgód marketingowych, aby uzyskać promocje na start
 3. Dokonaj depozytu od 20 do 114 złotych, postaw kupon z kursem łącznym co najmniej 1,14
 4. Zwrot w razie porażki otrzymasz do 48 godzin.
 5. Z Akcji wyłączone są zakłady na gry wirtualne Betfan.

Inne informacje o bonusie Betfan:

 1. Bonus bukmacherski zostanie aktywowany automatycznie (jeśli zaznaczyłeś zgody marketingowe). 
 2. Betfan bonus łączy się z bonusem “Pakiet Pudziana” (aby go odebrać w drugim punkcie rejestracji zaznacz “chcę otrzymać bonus”) oraz z bonusem bez podatku który trzeba dodać na kupon z zakładki Bez podatku Betfan (dla zakładów z co najmniej trzema zdarzeniami i kursem przynajmniej 3 z nich 1,35+)

BETFAN Bez ryzyka od dwóch kolejnych wpłat

Gdy wykorzystałeś już pierwszy zakład bez ryzyka, możesz skorzystać z kolejnego. Warunki obrotu wszystkich trzech promocji (czyli zwrot trafia na saldo bonusowe): obrót x3 na kuponach AKO składających się z przynajmniej 3 meczów, z kursem łącznym co najmniej 2,00.

Co zyskujesz? Kod bonusowy BETFAN

 • Stabilna aplikacja mobilna
 • Grasz bez podatku przy co najmniej 3 zdarzeniach (przynajmniej 3 muszą być z kursem 1,35)
 • Bardzo szeroka oferta oraz mnóstwo zakładów specjalnych
 • Rozwinięty system cash-out (zamykanie zakładów)
 • Możliwość założenia konta tymczasowego (bez weryfikacji dokumentami)
 • Szeroka oferta zakładów na żywo
 • Rozbudowana oferta na e-sporty
 • Szybka obsługa klienta, co nie jest normą u polskich bukmacherów
 • wysokie kursy, które mogą być zwiększone przez promocje

Jak wykorzystać bonus BETFAN

Betfan bonus na start

Firma Betfan, która działa od kwietnia 2019 roku prężnie się rozwija i wprowadza coraz lepszą ofertę i to, co gracze kochają najbardziej bonusy i promocje, które mają na celu zachęcić do rejestracji na platformie nowych użytkowników. Betfan pomimo problemów z epidemią koronawirusa przygotował na start bardzo „smakowite” bonusy, a jednym z nich jest bonus bez ryzyka „siano wraca”. Cała promocja złożona jest z trzech części, a każda z nich oferuje nam inne udogodnienia w zależności od liczby wpłat. Na czym szczegółowo polega bonus „extra siano” dowiecie się w tym artykule.

Kod promocyjny TYPERVIP

Betfan to nowy polski legalny bukmacher, który wystartował 25 kwietnia 2019 roku. Wcześniej w dniu 29 października 2018 uzyskał licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich przez sieć na terytorium Polski.

Firmę cechuje bardzo szeroka oferta (około 40 dyscyplin), w tym bardzo popularny u nas w kraju żużel i e-sport, a także golf, rugby i snooker. Szczególnie z oferty zadowoleni powinni być fani sportów amerykańskich. Każdy mecz NBA posiada około 100 dostępnych zakładów do zawarcia, futbol amerykański i baseball 70, a ligi hokeja na lodzie w okolicach 50. Firmę wyróżnia również przyłożenie się do niższych polskich lig piłki nożnej. Jeśli chodzi o bonus powitalny Betfan posiada go o łącznej kwocie 3000zł.

Bonus powitalny BETFAN

Jednym z najnowszych bukmacherów na polskim rynku jest Betfan, który przyciąga nowych graczy między innymi ciekawymi zakładami pozasportowymi. Obstawić można między innymi to, jaka w najbliższym czasie będzie pogoda czy jak potoczą się losy bohaterów popularnych seriali. Warto zapoznać się też z bonusem powitalnym (nawet do 3000 zł) czy długo wyczekiwaną przez polskich graczy grą bez podatku na Betfan –po spełnieniu konkretnych warunków (3+ zdarzenia i kurs każdego z nich 1,35+)

BetFan posiada również opcję Cashout czy szeroko rozbudowaną ofertę zarówno na te zakłady przed rozpoczęciem danego zdarzenia, jak i zakłady live. Grać można nawet tak egzotyczne ligi, jak kobiecą piłkę w Meksyku. Bukmacher chwali się, że miesięcznie oferuje graczom nawet półtora miliona zakładów! Betfan posiada także aplikację mobilną, która na ogół jest chwalona przez użytkowników.

Bukmacher podąża za rozwojem i trendami rynku, więc spory nacisk kładzie na dział eSportowy. Typować można między innymi takie gry, jak CS:GO, Dota 2 czy League of Legends. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Rejestruję się bez bonusów Chcę otrzymać bonus z kodem TYPERVIP

Bonus powitalny BETFAN do 2961 PLNKod polecający Betclic

 

 

Jak powiększyć swój bonus 10-krotnie?

 1. Zarejestruj się ze specjalnym linkiem partnerskim 
 2. Złóż depozyt od 20 do 777 złotych a otrzymasz 10% wpłaty
 3. Dokonaj 1-krotnego obrotu depozytem zawierając jeden lub więcej kuponów z kursem łącznym minimum 2,00.
 4. Otrzymasz Betfan bonus od trzech pierwszych wpłat – 10% od KAŻDEJ. Maksymalnie 77,7 PLN
 5. Dokonaj 3-krotnego obrotu bonusu zawierając zakłady AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, każde z kursem minimum 2,00
 6. Środki, które uzyskasz z obrotu bonusem zostaną pomnożone x10!
 7. Zakłady zamknięte systemem cashout i zakłady systemowe nie wliczają się do obrotu
 8. Czas na obrót depozytem wynosi 14 dni i jest liczony od momentu aktywacji

Kod promocyjny Betfan w praktyce:

Zakładam konto i wpłacam 500 złotych, otrzymuję na saldo bonusowe dodatkowe 10%, czyli 50 złotych. Dokonuję obrotu x1 depozytem (czyli obstawiam kupony na łączną kwotę 500 złotych z kursem każdego kuponu co najmniej 2,00). Zebrane środki wypłacam. Następnie dokonuję 3-krotnego obrotu bonusu, czyli gram kupony za łączną stawkę wynoszącą 150 złotych – każdy z nich zawierający minimum 3 zdarzenia (kurs łączny kuponu 2,00+). Jeśli z 50 złotych bonusu uda mi się zrobić na przykład 95 złotych, bukmacher mnoży to razy 10 i otrzymuję na saldo depozytowe 950 złotych – możesz je wypłacić.

 

BETFAN – BUKMACHER BEZ PODATKU

Kod bonusowy betfan

W Betfan codziennie grasz bez podatku a wygrane środki nie podlegają warunkom obrotu! Aby uzyskać dodatkowe 14% do wygranej, postaw kupon z co najmniej 3 zdarzeniami każde z kursem 1,35.

 • Wygrane środki nie podlegają warunkom obrotu, co jest bardzo dużym plusem
 • Z promocji można korzystać dowolną ilość razy, czyli bez ograniczeń ilości kuponów biorących udział w promocji
 • Promocja nie obejmuje zakładów systemowych, zakładów wirtualnych oraz zawieranych za środki z salda bonusowego. Czyli gramy tylko SOLO/AKO z salda depozytowego.
Odbieram bonusy na start z kodem TYPERVIP

 

Betfan jest jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów w kraju, posiadających licencje Ministerstwa Finansów. Za jego stworzenie odpowiadają byli menadżerowie tak uznanych spółek, jak ForBET i Totolotek. Już pod koniec 2018 roku firma otrzymała stosowne zezwolenia, jednak dopiero w 2019 roku ruszyła strona internetowa, budząc powszechne zainteresowanie wśród wielbicieli zakładów online.

Pojawienie się nowego krajowego bukmachera okazało się prawdziwą sensacją. Oczekiwania były spore, gdyż wiadomo było, że nowa firma w branży przygotuje atrakcyjną ofertę, aby przyciągnąć graczy mających już swoje zwyczaje oraz posiadających liczne korzyści płynące z wieloletniego korzystania z oferty innych firm.

BONUS SIANO WRACA OD PIERWSZEJ WPŁATY

Zakłady bez ryzyka cieszą się największą popularnością wśród nowych graczy, dlatego posunięcie firmy Betfan, żeby maksymalnie wykorzystać tę formę bonusu, jest sporym plusem i na pewno przyciągnie wielu chętnych. Zasady tej promocji są bardzo proste i czytelne, a łączna kwota ze wszystkich zakładów bez ryzyka – cashback mogą wynieść nawet 600 zł, co jest jedną z największych kwot na naszym rynku. Tę kwotę możemy otrzymać po zrobieniu trzech pierwszych depozytów.

Pierwszym pakietem od Betfan jest zakład bez ryzyka od pierwszej wpłaty w wysokości do 100 zł. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich osób, które przeszły pozytywnie rejestrację wykorzystując nasz kod promocyjny: TYPERVIP

CASHBACK 200 ZŁ OD DRUGIEJ WPŁATY

Jeśli zdecydujemy się na drugą wpłatę, to Betfan przygotował dla nas maksymalną kwotę zabezpieczenia w wysokości 200 zł. Tak jak przy pierwszym depozycie kwota zwrotu w przypadku nietrafienia kuponu będzie pomniejszona o podatek 12%, czyli zakładając, że gramy za maksymalną stawkę dostaniemy 176 pln, na konto bonusowe. Zwrot na konto bonusowe oznacza, że będziemy musieli dokonać trzykrotnego obrotu, stawiając zakłady AKO z minimum 3 zdarzeniami z kursem łącznym minimum 2,00

BONUS „EXTRA SIANO” OD TRZECIEJ WPŁATY DO 300 ZŁ

Przy trzeciej wpłacie Betfan zabezpiecza nasze środki na maksymalnie 300 zł. Minimalna kwota wpłaty wynosi 100 pln, a zasady zwrotu i obrotu są identyczne, jak w przypadku cashbacku podczas drugiej wpłaty. Tym razem grając za maksymalną stawkę na nasze saldo bonusowe w przypadku przegranej trafi 264 zł, uwzględniając wspominany podatek 12%.

Jakie opinie BETFAN ma wśród graczy?

Zakład bez ryzyka betfan

Polscy gracze należą do bardzo wymagających w kwestii obstawiania zakładów. Nowa firma musi się naprawdę wykazać, by zyskać uznanie. W przypadku tej spółki można mówić o sporym sukcesie , najczęściej spotyka się pochwały za możliwość obstawiania przez internet (co wciąż nie jest regułą w tej branży), łatwą w obsłudze i bogatą w funkcje aplikację mobilną, szeroką ofertę Betfan, wysokie kursy, szybkie wypłaty środków, a także najwyższy na krajowym rynku rabat powitalny. W przypadku Betfan opinie negatywne również się zdarzają. Niektórzy gracze wskazują na niezbyt jasne zasady powitalnego bonusu, jednak uważne zapoznanie się z regulaminem pozwala je zrozumieć. Pewne kontrowersje wzbudzają także limity nakładane na graczy, ale trzeba pamiętać, że to powszechna w tej branży praktyka. Ogólnie na temat Betfan przeważają pozytywne recenzje, o czym można się przekonać także dzięki komentarzom na naszej stronie internetowej.

Obstawianie w Betfan bez depozytu – jak to działa?

Zakłady bez depozytów stanowią bardzo łakomy kąsek dla graczy rozważających podjęcie współpracy z nowych w kontekście własnej praktyki bukmacherem. Widać to w szczególności po silnej rywalizacji operatorów w tym zakresie, w ramach której do czołówki stawki, dzięki swojej niekonwencjonalnej promocji, dostał się właśnie Betfan. Ten buk oferuje bowiem swoim nowym klientom, aż 15 osobnych freebetów osadzonych w dość atrakcyjnej i nietuzinkowej formule, którą opisujemy poniżej.

Betfan bonus bez depozytu – podstawowe informacje

Pod względem oferowanych promocji powitalnych mało jest na polskim rynku tak silnie wyróżniających się bukmacherów, jak Betfan. Bez depozytu zagrasz tutaj bowiem na wyjątkowo nietypowych warunkach – wspomniany wcześniej pakiet freebetów otrzymasz nie tyle za samą rejestrację, ile za zdeponowanie środków na swoim koncie gracza.

Ogólne założenia są w tym przypadku takie, że możesz uzyskać 15 darmowych zakładów, podzielonych na trzy równe transze, których całościowa sumaryczna wartość wynosi 30 zł. Warunkiem ich odebrania jest z kolei wcześniejsze dokonanie minimum trzech wpłat, którymi w międzyczasie należy obrócić. Jeśli chodzi o zakłady bez depozytów Betfan jest na ten moment jedynym bukiem proponującym tak oryginalną konstrukcję promocji typu freebet.

Przechodząc jednak do sedna sprawy, zacznijmy od wyjaśnienia tego, do typowania jakiego rodzaju zakładów możesz w ogóle wykorzystać opisywane profity. W zależności od transzy bonusów będą to:

– gry wirtualne – pierwsze 5 freebetów,

– e-sport – kolejna piątka,

– tradycyjne dyscypliny sportowe – ostatnia transza.

Tyle tytułem wstępu. W celu poznania większej liczby szczegółów, warto zajrzeć do regulaminu promocji, którego esencję przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej.

Warunki regulaminowe bonusu od Betfan na sporty wirtualne

Aby móc obstawiać u bukmachera zakłady bez depozytu trzeba oczywiście spełnić szereg określonych w regulaminie wymogów. Na szczęście w przypadku tego buka nie jest ich tak wiele, więc zorientowanie się w temacie i dostosowanie się do nich nie powinno być szczególnie trudne. Oto jak prezentuje się ich podsumowanie:

 1. Wszystkie transze freebetów obejmują po 5 bonusów o wartości 2 zł.
 2. Aby otrzymać pierwszą transzę, musisz dokonać depozytu w wysokości minimum 20 zł i jednokrotnie obrócić tą kwotą
 3. Aktywacja darmowych zakładów na sporty wirtualne z pierwszej transzy jest możliwa wyłącznie, jeśli kurs ogólny na kuponie wyniesie co najmniej 2.50.
 4. Aby otrzymać drugą transzę, musisz dokonać kolejnej wpłaty na 40 zł i dokonać nią pojedynczego obrotu – aktywacja darmowych zakładów na esport
 5. Aktywacja zakładów na esport – z drugiej transzy, jest możliwa wyłącznie, jeśli kurs ogólny na kuponie wyniesie co najmniej 3.50, a ponadto jeżeli uwzględnisz na nim minimum 3 wydarzenia, z czego każde po kursie nie mniejszym niż 1.35.
 6. Aby otrzymać trzecią transzę, musisz dokonać ostatniej już wpłaty na 100 zł i dokonać nią pojedynczego obrotu.
 7. Aktywacja darmowych zakładów na sport – z trzeciej transzy jest możliwa wyłącznie, jeśli kurs ogólny na kuponie wyniesie co najmniej 5.00, a jeżeli ponownie uwzględnisz na nim minimum 3 wydarzenia, z czego każde po kursie nie mniejszym niż 1.35.

Przeczytaj Kod polecający Betfan!

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Jaki jest kod promocyjny  Betfan?

Kod promocyjny to TYPERVIP, wpisz go podczas rejestracji na Betfan

2. Bonus Betfan – co otrzymasz?

Dzięki wpisaniu powyższego kodu zyskasz aż 3 zakłady bez ryzyka na start – łącznie aż 600 złotych oraz dodatkowo pakiet powitalny do 2961 PLN!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Łukasz Żebrowski
Użytkownik
Łukasz Żebrowski
29 lutego 2020 16:26

Świetny bonus! Inne buki mogą się uczyć.

Krzysztof Podgórski
Użytkownik
Krzysztof Podgórski
24 lipca 2020 14:37

Bardzo dobry bonus, polecam.

Marcin Ciszowski
Użytkownik
Marcin Ciszowski
24 lipca 2020 16:50

Bonus gra bez podatku i spoko oferta 🙂 polecam

Grzegorz Juszczyk
Użytkownik
Grzegorz Juszczyk
24 lipca 2020 17:03

Najlepsza bukmacher obecnie, bardzo dobre kursy, wybitna oferta na pierwszy kupon. Grzech nie grać!

Szymon Kret
Użytkownik
Szymon Kret
24 lipca 2020 18:34

Ciekawa oferta, dobre kursy i świetny bonus na start. Polecam każdemu

Rafał Ból
Użytkownik
Rafał Ból
24 lipca 2020 21:25

Najlepszy bukmacher w Polsce.

Adam Józefiok
Użytkownik
Adam Józefiok
25 lipca 2020 22:30

Super bonusy na star! 😁 Fajne kursy szybka wypłata i naprawdę duża oferta zdarzeń i dyscyplin 😀

Marcin Płoskonka
Użytkownik
Marcin Płoskonka
26 lipca 2020 13:47

Bonus x10 zdobyty 🙂 Pudzian ograbiony 🙂 A tak na poważnie to konkurencja ma dużo do nadgonienia 🙂 Świetny buk 🙂

Janek Gancarz
Użytkownik
Janek Gancarz
27 lipca 2020 09:22

Super bonus startowy, szeroka oferta, przyzwoite kursy i wiele ciekawych zakładów na różne dyscypliny sportowe. Polecam 🙂

Kacper Wiśniewski
Użytkownik
Kacper Wiśniewski
20 września 2020 11:53

Uważam, że jest to najlepszy bukmacher na polskim rynku, ponieważ posiadają bardzo duża ofertę na spotkania w każdych ligach co nie zdarza się innym bukmacherą. Jedyny minus co do aplikacji to brakująca możliwość wejścia w daną ligę i ustalenia co chcę się grać np.rzuty różne to trzeba wchodzić w każdy mecz i wybierać a tak to najlepszy wg mnie buk!😁

Daniel Cyran
Użytkownik
Daniel Cyran
1 października 2020 16:31

Super bukmacher, pierwszy zakład bez ryzyka ze zwrotem na saldo główne, gra bez podatku od kursu 1,35, bardzo szeroka oferta na poszczególnych zawodników, polecam!

Mariusz Krawczyk
Użytkownik
Mariusz Krawczyk
11 października 2020 00:06

Niezłe warunki obrotu bonusem, czasem na FB jest jakiś konkurs i można wygrać freebeta. Na plus na pewno szeroka oferta wydarzeń pozasportowych z rozrywki czy polityki, całkiem solidny bukmacher.

Gabriel Gargoliński
Użytkownik
Gabriel Gargoliński
11 października 2020 01:13

Kupony bez podatku!! Jest to najważniejszy aspekt tego bukmachera. Przyjemny zakład bez ryzyka oraz bardzo ciekawe bonusy. Bardzo dobra oferta na esport

Maciek Grysiewicz
Użytkownik
Maciek Grysiewicz
19 grudnia 2020 21:20

Bukmacher który po wejściu na polski rynek od razu przyciągnął mnie do siebie. Design mi odpowiada choć aplikacja mogłaby chodzić sprawniej. Funkcja MyBet jest bardzo fajna i pozwala graczom na tworzenie własnych typów. Szybkie wypłaty również na plus, nie zapominając o grze bez podatku

Filip Joniec
Użytkownik
Filip Joniec
20 grudnia 2020 11:36

Świetne bonusy i gra bez podatku przy conajmniej trzech zdarzeniach po niewielkim kursie, a do tego fajna apka;)

Przemysław Górski
Użytkownik
Przemysław Górski
20 grudnia 2020 12:44

Betfan to świetny bukmacher, który zachęca do siebie sporą ilością bonusów, szeroką ofertą i oczywiście Pudzianem! 😍 Często korzystam gdy gram live nocne mecze 😎

Szymon Kołtuniak
Użytkownik
Szymon Kołtuniak
20 grudnia 2020 12:53

Bardzo ciekawe bonusy. Fajna oferta – szeroka i z przyjemnymi kursami. Aplikacja ma małe wady według mnie, ale nie przeszkadzają one w ogólnym korzystaniu. Szczerze polecam 🙂

Kacper Kulesza
Użytkownik
Kacper Kulesza
20 grudnia 2020 12:59

Na pewno to co przyciąga to gra bez podatku. Fajna i szeroka oferta. Liczne akcje superboosty, bonusy i generalnie tez jeden z lepszych buków.

18
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x