Betfan kod promocyjny w naszym serwisie to TYPERVIP. W celu aktywowania wszystkich bonusów przejdź na stronę bukmachera i wybierz zakładkę "Otwórz Konto". Następnie czeka na Ciebie dwuetapowy formularz rejestracyjny, który zajmie dosłownie 2 minuty. W drugim etapie w polu "kod promocyjny" wpisz TYPERVIP. Dostaniesz od firmy Betfan specjalny bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 200% do 300 PLN. Ponadto nasz specjalny Betfan kod promocyjny kwalifikuje Cię do promocji ograniczonych czasowo. Nie zastanawiaj się i przeczytaj ten artykuł, jeśli chcesz poznać wszystkie najważniejsze informacje i zasady promocji Betfan.

BETFAN bonus od depozytu 200% do 300 PLN

kod promocyjny rejestracja betfan

Betfan kod promocyjny: TYPERVIP daje bonus od pierwszego depozytu do 300 PLN - jest to bonus na start Betfan, który potraja kwotę wpłaty. Jeśli chcesz odebrać maksymalny bonus, musisz zdeponować 150 zł, aby finalnie grać aż za 450 zł. W celu odblokowania środków bonusowych należy postawić swój pierwszy kupon/kupony z wykorzystaniem przelanych pieniędzy. Betfan poszedł na rękę klientom, nie wprowadzając żadnych warunków odnośnie do kursów i minimalnej liczby zdarzeń na kuponie. Odblokowane środki bonusowe musisz obrócić TYLKO JEDEN RAZ na kuponach z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 3.00.

Kod promocyjny BETFANTYPERVIP
Bonus od 1. depozytu200% do 300 PLN
Czy jest aplikacja?TAK
Zakład bez ryzykaNIEDOSTĘPNY
Czy są gry karciane?TAK

✔️Odbierz BETFAN bonus na start za pierwszy depozyt

 1. Przy rejestracji z tego linku wpisz kod promocyjny Betfan: TYPERVIP,
 2. Nie zapomnij o zaznaczeniu zgód marketingowych, aby uzyskać promocje na start!,
 3. Dokonaj depozytu o równowartości co najmniej 50 zł,
 4. Zagraj pierwszy zakład lub zakłady z oferty Betfan, wykorzystując przelane środki,
 5. Aby przenieść bonus na konto depozytowe, należy obrócić nim JEDEN RAZ (min. 2 zdarzenia, min. kurs 3.00),
 6. Czas na obrót to 14 dni od chwili pierwszej wpłaty,
 7. Z akcji wyłączone są zakłady na gry karciane, zakłady systemowe oraz zakłady Matchday Boost,
 8. Udziału w promocji nie biorą także kupony rozliczone jako zwrot (po kursie 1.0) i zakończone funkcją cashout,
 9. Bonus bukmacherski zostanie aktywowany automatycznie, jeśli przy rejestracji zaznaczyłeś zgody marketingowe.
betfan bonus powitalny

Gdzie wpisać kod promocyjny Betfan?

Betfan kod promocyjny o treści TYPERVIP musi zostać użyty podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Przeniesie Cię do niego jeden z banerów lub przycisków na tej stronie. Rejestracja Betfan składa się z zaledwie dwóch etapów i jeśli pamiętasz wszystkie swoje dane, sam proces tworzenia konta potrwa maksymalnie minutę.

Pole na uzupełnienie kodu promocyjnego Betfan pojawia się już na pierwszej stronie po wpisaniu adresu e-mail oraz hasła. Pamiętaj, że kod nie odblokuje bonusu od pierwszej wpłaty - musisz dodatkowo zaznaczyć zgody marketingowe i potwierdzić pełnoletność.

Odbieram Bonus

Funkcjonalności i ocena Betfan

Betfan to zdecydowanie dobry wybór dla fanów piłki nożnej. Oferta robi wrażenie, a w dodatku znajdziemy tu sporo niszowych lig. Na nudę związaną z brakiem rynków zdarzeń nie będą również narzekać gracze specjalizujący się w sportach amerykańskich. Zakłady na statystyki zawodników, zakłady specjalne, rozwinięte handicapy, szczegółowe dane przed każdym spotkaniem - to wszystko w Betfan. Gry karciane to kolejna mocna pozycja bukmachera. Sześć pokojów, w tym polski room z pokerem! Dobrze wypada także sekcja E-sport. Mamy tu do czynienia z kilkoma tytułami gier, transmisjami na żywo i przyzwoitą liczbą rynków zdarzeń. Nie należy zapomnieć o jedynej w swoim rodzaju opcji stworzenia swojego zakładu poprzez formularz oraz świetnie dopracowanej funkcji Betbuilder. Gorzej natomiast wygląda kwestia gry bez podatku. Betfan w porównaniu do konkurencji nie ma stałej promocji na powiększanie wygranych w zakładach AKO. Przeciętnie wypada też sam bonus. Oczekiwalibyśmy czegoś więcej niż tylko bonusu od depozytu, który mimo wszystko jest łatwy do obrotu.

Rejestracja Betfan z kodem promocyjnym

Jak już wspomnieliśmy wyżej, szybka rejestracja z wykorzystaniem kodu promocyjnego TYPERVIP zajmuje dosłownie chwilę. Dzieje się tak, gdyż nie musisz od razu zakładać konta stałego, które wymaga wysłania skanu dokumentu tożsamości i podania numeru rachunku bankowego. Konto tymczasowe daje możliwość korzystania z większości funkcji, jednak nie pozwala wypłacać środków, a limit łącznej kwoty zakładów wynosi 5000 zł. Jak przebiega szybka rejestracja w Betfan?

 1. W pierwszym etapie uzupełniamy adres e-mail oraz hasło (musi składać się z min. 8 znaków, małych i wielkich liter oraz cyfr). Następnie wpisujemy kod promocyjny Betfan o treści TYPERVIP. Pierwszy krok kończymy zaznaczeniem zgód marketingowych (wymagane do uzyskania bonusu Betfan) i potwierdzeniem pełnoletności,
 2. Drugi etap zaczyna się wpisaniem imienia i nazwiska oraz numeru PESEL. Następnie należy podać numer telefonu, na który po chwili przyjdzie SMS z kodem. Uzupełniamy kod i klikamy "kwadracik" z oświadczeniem, że podane przez nas dane są prawdziwe, a udział w zakładach wzajemnych nie narusza obowiązujących przepisów,
 3. Na koniec klikamy żółty napis "Otwórz Konto" i czekamy na link aktywacyjny, który po kilku sekundach powinien pojawić się na mailu.
betfan rejestracja

Dokończenie pełnej rejestracji:

 • Zaloguj się do swojego konta Betfan,
 • Kliknij zakładkę "Mój profil",
 • Wybierz opcję "Zweryfikuj",
 • Zrób zdjęcie dokumentu tożsamości (przednia i tylna strona),
 • Wgraj zdjęcie, dbając jednocześnie o dobrą jakość, aby pracownicy szybciej zweryfikowali Twoje konto,
 • Weryfikacja trwa od 15 minut do 48 godzin.

To jednak nie wszystko. Konieczne jest również podanie numeru rachunku bankowego, na który chcesz otrzymywać wypłaty od Betfan oraz szczegółowych danych na temat miejsca zamieszkania.

Co zyskujesz?

 • Stabilna aplikacja mobilna,
 • Bonus od depozytu 200% do 300 PLN,
 • Bardzo szeroka oferta oraz mnóstwo zakładów specjalnych,
 • Rozwinięty system cash-out (zamykanie zakładów),
 • Możliwość założenia konta tymczasowego (bez weryfikacji dokumentami),
 • Szeroka oferta zakładów na żywo,
 • Rozbudowana oferta na e-sporty,
 • Szybka obsługa klienta, co nie jest normą u polskich bukmacherów,
 • wysokie kursy, które mogą być zwiększone przez promocje.

Jak wykorzystać Betfan kod promocyjny

Wszystkie dostępne promocje i bonusy u bukmachera Betfan są bardzo proste do odebrania. Firma zadbała, aby każdy gracz, a przede wszystkim mniej zaawansowany poradził sobie z zasadami. Jak dobrze wykorzystać Betfan kod promocyjny? Pierwszy rodzaj bonusu, dzięki wpisaniu kodu to bonus od depozytu. Dodatkowe środki na grę dają nam spore pole do popisu. Bonus Betfan możesz rozpracować na dwa sposoby i wszystko zależy od Twoich preferencji oraz stylu gry.

 • Jeśli lubisz duże ryzyko i solidne wygrane, to bonus od depozytu jest idealną promocją dla Ciebie. Dlaczego? Wpłacając maksymalnie 150 zł, zyskujesz aż 450 zł na obstawianie. W regulaminie Betfan podaje, że odblokowanie bonusu, czyli zagranie zakładu lub zakładów za wpłacone środki nie mają wymogów kursowych oraz odnośnie do liczby zdarzeń. W związku z tym warto stawiać ryzykowniejsze zakłady z kursem np. powyżej 5.00, aby ewentualna wygrana była wyższa.
 • W momencie, gdy nie lubisz zbytnio ryzykować i grasz zachowawczo, to najlepszym rozwiązaniem będzie obstawienie kilku spotkań z małymi kursami. Lepiej postawić pewniejszy kupon i wygrać mniej, niż przegrać. Odblokowany bonus podlega jednokrotnemu obrotowi, a to naprawdę bardzo dobry warunek na polskim rynku. Należy pamiętać, że kurs całkowity nie może być mniejszy niż 3.00.

Bonus powitalny BETFAN

Jednym z najnowszych bukmacherów na polskim rynku jest Betfan, który przyciąga nowych graczy między innymi ciekawymi zakładami pozasportowymi. Obstawić można między innymi to, jaka w najbliższym czasie będzie pogoda czy jak potoczą się losy bohaterów popularnych seriali. Warto zapoznać się też z ofertą startową i dowiedzieć się, co umożliwia bonus powitalny BETFAN.

Betfan posiada również opcję cashout czy szeroko rozbudowaną ofertę zarówno na te zakłady przed rozpoczęciem danego zdarzenia, jak i zakłady live. Grać można nawet tak egzotyczne ligi, jak kobiecą piłkę w Meksyku. Bukmacher chwali się, że miesięcznie oferuje graczom nawet półtora miliona zakładów! Betfan posiada także aplikację mobilną, która na ogół jest chwalona przez użytkowników.

Bukmacher podąża za rozwojem i trendami rynku, więc spory nacisk kładzie na dział e-sportowy. Typować można między innymi takie gry, jak:

 • CS:GO,
 • Dota 2,
 • League of Legends,
 • Starcraft,
 • Overwatch,
 • Valorant.

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Inne kody promocyjne:

Bukmacher bez podatku

betfan bez podatku

W Betfan od czasu do czasu możesz zagrać bez podatku (promocje okazjonalne), a wygrane środki nie podlegają warunkom obrotu! Aby uzyskać dodatkowe 14% do wygranej, postaw kupon z co najmniej trzema zdarzeniami, każde z kursem min. 1,35.

 • Wygrane środki nie podlegają warunkom obrotu!,
 • Z promocji można korzystać dowolną ilość razy, czyli bez ograniczeń ilości kuponów biorących udział w promocji (gdy jest ona włączona!),
 • Promocja nie obejmuje zakładów systemowych, zakładów wirtualnych oraz zawieranych za środki z salda bonusowego. Czyli gramy tylko SOLO/AKO z salda depozytowego

Betfan jest jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów w kraju, posiadających licencję od Ministerstwa Finansów. Za jego stworzenie odpowiadają byli menadżerowie tak uznanych spółek, jak forBET i Totolotek. Już pod koniec 2018 roku firma otrzymała stosowne zezwolenia, jednak dopiero w 2019 roku ruszyła strona internetowa. Spotkała się ona z ciepłym przyjęciem przez graczy bukmacherskich. Pojawienie się nowego krajowego bukmachera okazało się prawdziwą sensacją. Oczekiwania były spore, gdyż wiadomo było, że nowa firma w branży przygotuje atrakcyjną ofertę, aby przyciągnąć graczy mających już swoje zwyczaje oraz posiadających liczne korzyści płynące z wieloletniego korzystania z oferty innych firm.

Nowa aplikacja mobilna

Betfan początkiem maja 2023 roku udostępnił nową aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android. Wcześniej zasmakować funkcjonalności innowacyjnej apki mogli użytkownicy systemu iOS. Dobrze działająca i niezacinająca się aplikacja z bardzo prostym i czytelnym interfejsem już zaowocowała pozytywnymi opiniami o Betfan. Nic dziwnego, gdyż coraz więcej graczy obstawia zakłady, będąc np. w trasie lub w pracy. Do tego potrzebna jest apka, dzięki której bez problemów znajdziemy interesujące nas wydarzenie, sprawdzimy statystyki, otrzymamy powiadomienia o zmianie wyniku, wpłacimy i wypłacimy pieniądze czy wykorzystamy bonus Betfan.

W Betfan aplikacja mobilna gwarantuje dostęp do pełnej oferty zakładów. Oprócz oferty przedmeczowej oraz na żywo obstawiać można sporty wirtualne czy szybko rozwijające się gry karciane. Bez wątpienia jest to ogromna przewaga nad innymi bukmacherami, którzy nie zawsze przekładają w stu procentach ofertę ze strony internetowej na aplikację.

Zalety nowej aplikacji Betfan

 • Działa na systemie Android i iOS
 • Pełna oferta zakładów
 • Przejrzysty interfejs
 • Lepsza intuicyjność
 • Usprawnione i szybsze działanie
 • Tryb ciemny
 • Błyskawiczne wpłaty i wypłaty
 • Funkcja Betbuilder (budowanie własnych zakładów)
 • Funkcja szybki zakład
 • Dostęp do sportów wirtualnych i gier karcianych
 • Obsługa klienta (czat na żywo, formularz kontaktowy, FAQ)
 • Powiadomienia push

Jakie opinie BETFAN ma wśród graczy?

Betfan opinie

Polscy gracze należą do bardzo wymagających w kwestii obstawiania zakładów. Nowa firma musi się naprawdę wykazać, by zyskać uznanie. W przypadku tej spółki można mówić o sporym sukcesie. Najczęściej spotyka się pochwały za możliwość obstawiania przez Internet (co wciąż nie jest regułą w tej branży), łatwą w obsłudze i bogatą w funkcje aplikację mobilną, szeroką ofertę Betfan, wysokie kursy, szybkie wypłaty środków, a także jeden z najwyższych na krajowym rynku rabatów powitalnych. W przypadku Betfan opinie negatywne również się zdarzają. Niektórzy gracze wskazują na niezbyt jasne zasady powitalnego bonusu, jednak uważne zapoznanie się z regulaminem pozwala je zrozumieć. Pewne kontrowersje wzbudzają także limity nakładane na graczy, ale trzeba pamiętać, że to powszechna w tej branży praktyka. Ogólnie na temat Betfan przeważają pozytywne recenzje, o czym można się przekonać także dzięki komentarzom na naszej stronie internetowej.

Obstawianie w Betfan bez depozytu – jak to działa?

Zakłady bez depozytów stanowią bardzo łakomy kąsek dla graczy rozważających podjęcie współpracy z bukmacherem. Widać to w szczególności po silnej rywalizacji operatorów w tym zakresie, w której do niedawna świetnie wypadał właśnie bukmacher Betfan. Ten buk oferował bowiem swoim nowym klientom aż 15 osobnych freebetów. Niestety promocja już się zakończyła, jednak wciąż gracze mają możliwość skorzystania z kilku ciekawych promocji.

Betfan bonus bez depozytu – podstawowe informacje

Pod względem oferowanych promocji powitalnych mało jest na polskim rynku tak silnie wyróżniających się bukmacherów, jak Warszawska firma. Niestety obecnie Betfan bonusu bez depozytu nie oferuje, ponieważ zakończyła się już promocja, która je zapewniała. Nie zmienia to jednak faktu, że na graczy wciąż czeka wiele atrakcyjnych akcji, które mogą zasilić ich konto dodatkowymi bonusami.

Obecnie, jeśli chodzi o kod promocyjny Betfan, gracze otrzymują bonus od pierwszego depozytu w wysokości 200% do 300 zł. Przeważnie można się spotkać z bonusem podwajającym kwotę wpłaty i niezbyt atrakcyjne warunki obrotu. W tym przypadku wystarczy odblokować środki bonusowe poprzez zagranie kuponu/kuponów z wykorzystaniem przelanej kwoty, a następnie sam bonus Betfan obrócić raz na zakładach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem ogólnym na poziomie min. 300.

Oprócz tego bukmacher Betfan docenia też stałych klientów. Ci mogą za grę zbierać punkty, a gracze, którzy uzbierają ich najwięcej, otrzymają w zamian atrakcyjne bonusy. Udział w promocji "Simply The Bet" gwarantuje nam rywalizację z innymi typerami o 10000 zł bonusu rozdzielanego na najbardziej aktywną pięćdziesiątkę klientów Betfan. Bonus podlega trzykrotnemu obrotowi, co nie jest bardzo wysokim wymogiem. Choć bonusu bez depozytu Betfan już nie ma, to taka forma nagradzania graczy również jest bardzo ciekawa.

Jak wziąć udział w Simply The Bet?

 • Zarejestruj się u bukmachera Betfan wpisując kod bonusowy Betfan o treści TYPERVIP i otrzymaj nawet 300 PLN bonusu od wpłaty,
 • Zapisz się do promocji "Simply The Bet",
 • Obstawiaj zdarzenia sportowe o określonych w regulaminie promocji wymogach,
 • Jeśli znajdziesz się w pierwszej pięćdziesiątce najbardziej aktywnych graczy, otrzymasz odpowiadającą zajętemu miejscu nagrodę!,
 • Otrzymany bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.5. Konieczne jest umieszczenie na kuponie co najmniej 3 zakładów,
 • Przy przenoszeniu bonusu na konto główne, ulega on 10-krotnemu zwiększeniu!

Warunki regulaminowe bonusu od Betfan na sporty wirtualne

Dzięki promocji "Simply The Game" klienci bukmachera Betfan preferujący sporty wirtualne z pewnością będą usatysfakcjonowani możliwościami, które daje im operator. Regularne obstawianie zakładów z zakresu wirtualnych sportów oraz gier karcianych nalicza na nasze konto punkty. Jeżeli zapiszemy się do tej promocji, będziemy rywalizować z innymi graczami o wypłacane cotygodniowo pieniądze na konto główne. Najbardziej aktywnych 30 graczy otrzymuje łącznie kwoty z puli 2000 zł. Im wyższe zajmie się miejsce, tym lepszą nagrodę można otrzymać. Również i tym razem bonus bez depozytu Betfan nie jest potrzebny, bo nagroda jest dużo atrakcyjniejsza.

Betfan Sporty Wirtualne Bonus Warunki

Jak wziąć udział w promocji "Simply The Game"?

 • Zarejestruj się u bukmachera Betfan wpisując kod bonusowy Betfan o treści TYPERVIP i bonus od pierwszego depozytu 200% do 300 zł,
 • Zapisz się do promocji "Simply The Game",
 • Obstawiaj zdarzenia należące do gier karcianych i sportów wirtualnych o określonych w regulaminie promocji wymogach,
 • Jeśli znajdziesz się w pierwszej trzydziestce najbardziej aktywnych graczy, otrzymasz odpowiadającą zajętemu miejscu nagrodę!,
 • Otrzymana kwota ląduje prosto na konto główne!

Jaki jest kod promocyjny Betfan?
TYPERVIP
Bonus Betfan - co otrzymasz?
BETFAN dla nowych klientów korzystających z kodu promocyjnego przygotował bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 200% do 300 zł podlegający tylko 1-krotnemu obrotowi!
Czy oprócz bonusu od depozytu dostanę jeszcze inny bonus na start BETFAN?
Do niedawna Betfan gwarantował bonus od 2. wpłaty i zakład bez ryzyka, jednak na ten moment promocja od pierwszego depozytu to jedyny bonus na start Betfan.
Czy na pierwszym kuponie muszą pojawić się specyficzne zakłady?
Nie, możesz zagrać co Ci tylko w duszy gra, pamiętaj jednak aby na kuponie nie znajdowały się zakłady na gry karciane lub Matchday Boost.