Kod Promocyjny Betfan – 100 PLN bez ryzyka

1
Bonus Betfan

 Kod Promocyjny Betfan

Betfan Zakład bez ryzyka 100 PLN

Betfan uruchamia „Zakład bez ryzykabez konieczności obrotu! W przypadku przegranego pierwszego kuponu otrzymujesz zwrot równowartości stawki na saldo gracza (maksymalnie 100 zł). Czyni to Bonus Betfan bezsprzecznie jednym z najlepszych na rynku!

Odbierz bonus z kodem TYPERVIP

Zakład bez ryzyka 100 PLN:

 1. Po rejestracji z powyższego linku, wpisując kod promocyjny Betfan: TYPERVIP i dokonaniu depozytu od 10 do 100 złotych, postaw kupon z kursem łącznym 1,20+
 2. W razie wygranej – otrzymujesz wygraną kwotę, którą możesz od razu wypłacić.
 3. W razie porażki – otrzymujesz zwrot całej stawki, którą możesz od razu wypłacić. Zwrot otrzymasz do 48 godzin.
 4. Bez warunków obrotu!
 5. Z Akcji wyłączone są zakłady na gry wirtualne.

Inne informacje o bonusie Betfan:

 1. Bonus zostanie aktywowany automatycznie, bez zaznaczania niczego na kuponie oraz bez informacji w zakładce bonusy. Co czyni bonus bardzo łatwym w obsłudze.
 2. Betfan bonus łączy się z bonusem “Pakiet Pudziana” (aby go odebrać w drugim punkcie rejestracji zaznacz “chcę otrzymać bonus”) oraz z bonusem bez podatku (dla zakładów z co najmniej trzema zdarzeniami i kursem każdego z nich 1,35+)

Co zyskujesz? Kod bonusowy Betfan

 • Stabilna aplikacja mobilna
 • Grasz bez podatku przy co najmniej 3 zdarzeniach (każde z kursem 1,35)
 • Bardzo szeroka oferta oraz mnóstwo zakładów specjalnych
 • Rozwinięty system cash-out (zamykanie zakładów)
 • Możliwość założenia konta tymczasowego (bez weryfikacji dokumentami)
 • Szeroka oferta zakładów na żywo
 • Rozbudowana oferta na e-sporty

Jak wykorzystać bonus Betfan

Kod promocyjny Betfan TYPERVIP

Betfan to nowy polski legalny bukmacher, który wystartował 25 kwietnia 2019 roku. Wcześniej w dniu 29 października 2018 uzyskał licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich przez sieć na terytorium Polski.

Firmę cechuje bardzo szeroka oferta (około 40 dyscyplin), w tym bardzo popularny u nas w kraju żużel i e-sport, a także golf, rugby i snooker. Szczególnie z oferty zadowoleni powinni być fani sportów amerykańskich. Każdy mecz NBA posiada około 100 dostępnych zakładów do zawarcie, futbol amerykański i baseball 70, a ligi hokeja na lodzie w okolicach 50. Firmę wyróżnia również przyłożenie się do niższych polskich lig piłki nożnej. Jeśli chodzi o bonus powitalny Betfan posiada go o łącznej kwocie 3000zł.

Bonus powitalny Betfan

Jednym z najnowszych bukmacherów na polskim rynku jest Betfan, który przyciąga nowych graczy między innymi ciekawymi zakładami pozasportowymi. Obstawić można między innymi to, jaka w najbliższym czasie będzie pogoda czy jak potoczą się losy bohaterów popularnych seriali. Warto zapoznać się też z bonusem powitalnym (nawet do 3000 zł) czy długo wyczekiwaną przez polskich graczy grą bez podatku –po spełnieniu konkretnych warunków (3+ zdarzenia i kurs każdego z nich 1,35+)

BetFan posiada również opcję Cashout czy szeroko rozbudowaną ofertę zarówno na te zakłady przed rozpoczęciem danego zdarzenia, jak i zakłady live. Grać można nawet tak egzotyczne ligi, jak kobiecą piłkę w Meksyku. Bukmacher chwali się, że miesięcznie oferuje graczom nawet półtora miliona zakładów! Betfan posiada także aplikację mobilną, która na ogół jest chwalona przez użytkowników.

Bukmacher podąża za rozwojem i trendami rynku, więc spory nacisk kładzie na dział eSportowy. Typować można między innymi takie gry, jak CS:GO, Dota 2 czy League of Legends. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Rejestruję się bez bonusów Chcę otrzymać bonus z kodem TYPERVIP

Bonus powitalny Betfan do 3000 PLN

Jak powiększyć swój bonus 10-krotnie?

 1. Zarejestruj się ze specjalnym linkiem partnerskim 
 2. Złóż depozyt od 20 do 1000 złotych a otrzymasz 10% wpłaty
 3. Dokonaj 1-krotnego obrotu depozytem zawierając jeden lub więcej kuponów z kursem łącznym minimum 2,00.
 4. Otrzymasz Betfan bonus od trzech pierwszych wpłat – 10% od KAŻDEJ. Maksymalnie 100zł
 5. Dokonaj 5-krotnego obrotu bonusu zawierając zakłady AKO z co najmniej dwoma zdarzeniami, każde z kursem minimum 1,45.
 6. Środki, które uzyskasz z obrotu bonusem zostaną pomnożone x10!
 7. Zakłady zamknięte systemem cashout i zakłady systemowe nie wliczają się do obrotu
 8. Czas na obrót depozytu wynosi 30 dni. Czas na obrót środków bonusowych: 50 dni.

Kod promocyjny Betfan w praktyce:

Zakładam konto i wpłacam 500 złotych, otrzymuję na saldo bonusowe dodatkowe 10%, czyli 50 złotych. Dokonuję obrotu x1 depozytem (czyli obstawiam kupony na łączną kwotę 500 złotych z kursem każdego kuponu co najmniej 2,00). Zebrane środki wypłacam. Następnie dokonuję 5-krotnego obrotu bonusu, czyli gram kupony za łączną stawkę wynoszącą 250 złotych – każdy z nich zawierający minimum 2 zdarzenia (każde z kursem 1,45). Jeśli z 50 złotych bonusu uda mi się zrobić na przykład 95 złotych, bukmacher mnoży to razy 10 i otrzymuję na saldo depozytowe 950 złotych – możesz je wypłacić.

BETFAN – BUKMACHER BEZ PODATKU

W Betfan codziennie grasz bez podatku a wygrane środki nie podlegają warunkom obrotu! Aby uzyskać dodatkowe 14% do wygranej, postaw kupon z co najmniej 3 zdarzeniami każde z kursem 1,35.

 • Wygrane środki nie podlegają warunkom obrotu, co jest bardzo dużym plusem
 • Z promocji można korzystać dowolną ilość razy, czyli bez ograniczeń ilości kuponów biorących udział w promocji
 • Promocja nie obejmuje zakładów systemowych, zakładów wirtualnych oraz zawieranych za środki z salda bonusowego. Czyli gramy tylko SOLO/AKO z salda depozytowego.
Odbieram bonusy na start z kodem TYPERVIP

1
Dodaj komentarz

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Łukasz Żebrowski Recent comment authors

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Łukasz Żebrowski
Użytkownik
Łukasz Żebrowski

Świetny bonus! Inne buki mogą się uczyć.