Betfan kod promocyjny: TYPERVIP jest dostępny dla wszystkich nowych graczy. Wpisany podczas rejestracji pozwala uzyskać najwyższy na rynku bonus powitalny Betfan potrajający pierwszy depozyt. Z kodem otrzymujesz 200% do 300 PLN. W poniższym tekście przedstawiamy podany na wstępie kod promocyjny Betfan oraz szczegółowo opisujemy wszystkie związane z nim promocje na start.

Jaki jest Betfan kod promocyjny?

Betfan kod promocyjny w naszym serwisie to TYPERVIP. Użycie go podczas rejestracji odblokowuje potrojenie depozytu do 300 PLN. W związku z tym, jeśli wpłacisz 50 PLN, czyli minimalny depozyt aktywujący promocję, to bukmacher przyzna Ci 150 PLN bonusu, co łącznie daje 200 PLN na grę. Maksymalna wpłata 150 PLN gwarantuje aż 450 PLN na grę (150 PLN w gotówce + 300 PLN w bonusie).

Kod promocyjny Betfan TYPERVIP
Bonus od 1. depozytu 200% do 300 PLN
Gra bez podatku Przy 6 zakładach

Jak otrzymać Betfan kod promocyjny?

Jak już wspomnieliśmy wyżej, szybka rejestracja z wykorzystaniem kodu promocyjnego Betfan - TYPERVIP zajmuje dosłownie chwilę. Dzieje się tak, gdyż nie musisz od razu zakładać konta stałego, które wymaga wysłania skanu dokumentu tożsamości i podania numeru rachunku bankowego. Konto tymczasowe daje możliwość korzystania z większości funkcji, jednak nie pozwala wypłacać środków, a limit łącznej kwoty zakładów wynosi 5000 zł. Jak przebiega rejestracja?

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego Betfan
  Kliknij powyższy przycisk lub jeden z banerów na tej stronie
 2. Uzupełnij dane
  Wpisz adres e-mail oraz hasło (musi składać się z min. 8 znaków, małych i wielkich liter oraz cyfr) i zaznacz zgody marketingowe (wymagane do uzyskania bonusu Betfan)
 3. Wprowadź dane osobowe
  Wpisz imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefony i kod SMS oraz potwierdź pełnoletność
 4. Wpisz kod promocyjny
  Uzupełnij Betfan kod promocyjny o treści TYPERVIP na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego musi zostać użyty podczas wypełniania formularza rejestracyjnego
 5. Zakończ rejestrację
  Na koniec kliknij żółty napis "Otwórz Konto" i zaczekaj chwilę na link aktywacyjny, który po kilku sekundach powinien pojawić się na mailu

Weryfikacja konta

Aby móc w pełni korzystać z oferty, należy dokończyć proces rejestracji, co wiąże się z weryfikacją konta. Sama procedura wygląda następująco:

 • Zaloguj się do swojego konta Betfan
 • Kliknij zakładkę "Mój profil"
 • Wybierz opcję "Zweryfikuj"
 • Zrób zdjęcie dokumentu tożsamości (przednia i tylna strona)
 • Wgraj zdjęcie, dbając jednocześnie o dobrą jakość, aby pracownicy szybciej zweryfikowali Twoje konto
 • Weryfikacja trwa od 15 minut do 48 godzin

To jednak nie wszystko. Konieczne jest również podanie numeru rachunku bankowego, na który chcesz otrzymywać wypłaty od Betfan oraz szczegółowych danych na temat miejsca zamieszkania.

Betfan bonus

W dobie dzisiejszej konkurencji ze strony bukmacherów, każdy chce pozyskać do siebie jak największą rzeszę użytkowników. A co przyciąga graczy najbardziej? Oczywiście promocje i bonusy bukmacherskie. W związku z tym pakiety powitalne albo są bardzo wysokie, albo gwarantują świetne warunki obrotu. Betfan poszedł drugą ścieżką, oferując potrojenie depozytu do 300 PLN z wyłącznie jednokrotnym obrotem!

Bonus od depozytu 200% do 300 PLN

Betfan kod promocyjny: TYPERVIP daje bonus od pierwszego depozytu do 300 PLN - jest to bonus na start Betfan, który potraja kwotę wpłaty! Jeśli chcesz odebrać maksymalny bonus, musisz zdeponować 150 zł, aby finalnie grać aż za 450 zł (150 PLN własne środki + 300 PLN bonusu). Zrobisz to za pomocą jednej z wielu metod płatności:

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 2 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 2 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 2 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 2 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 2 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 20 PLN
payu PayU
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
tpay Tpay
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
Rozwiń wszystkie

W celu odblokowania środków bonusowych należy postawić swój pierwszy kupon/kupony z wykorzystaniem przelanych środków (brak wymogów kursowych oraz liczby zdarzeń). Odblokowane środki bonusowe musisz obrócić TYLKO JEDEN RAZ na kuponach z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 3.00. Poniżej przedstawiamy jak odebrać bonus Betfan krok po kroku:

 • Rejestracja konta
  Załóż konto z kodem TYPERVIP, pamiętając o zaznaczeniu zgód marketingowych
 • Wpłata środków
  Zrób depozyt na min. 50 PLN (najlepiej jednak zdeponować min. 150 PLN, aby w pełni wykorzystać bonus powitalny)
 • Aktywacja bonusu
  Zagraj pierwszy zakład lub zakłady z oferty Betfan za równowartość przelanych środków (środki depozytowe)
 • Obrót bonusem
  Aby przenieść bonus na konto depozytowe, należy obrócić nim JEDEN RAZ (min. 2 zdarzenia, min. kurs łączny 3.00). Czas na obrót to 14 dni od chwili pierwszej wpłaty

Trzeba przyznać, że w Betfan bonus od depozytu robi wrażenie pod względem prostoty jego wykorzystania. Wpłacasz środki, stawiasz dowolny kupon za równowartość wpłaty, a następnie obracasz raz na kuponie AKO z kursem łącznym 3.00. Dla porównania Superbet (odbierz kod promocyjny superbet), czyli jeden z topowych bukmacherów w Polsce wymaga 2-krotnego obrotu.

Co jeszcze warto wiedzieć o bonusie od depozytu?

 • Z akcji wyłączone są zakłady na gry karciane, zakłady systemowe oraz zakłady Matchday Boost
 • Udziału w promocji nie biorą także kupony rozliczone jako zwrot (po kursie 1.00) i zakończone funkcją cashout
 • Bonus bukmacherski zostanie aktywowany automatycznie, jeśli przy rejestracji zaznaczyłeś zgody marketingowe
betfan bonus powitalny

Jak obrócić kod promocyjny Betfan?

W Betfan obrót bonusem jest bardzo prosty. Na początek należy wpłacić min. 50 PLN, a następnie zagrać za równowartość depozytu dowolny kupon lub kupony.

Kolejnym etapem jest jednokrotny obrót na kuponach z co najmniej dwoma zdarzeniami i kursem ogólnym 3.00 lub większym. Czas na obrót to dwa tygodnie (14 dni). Jeśli uda Ci się obrócić bonus Betfan od pierwszej wpłaty, to środki możesz wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie. Polecamy podczas obrotu skorzystać z analiz sportowych dostępnych w typach dnia na naszej stronie!

Bonus Od 1. Wpłaty 200% do 300 PLN
Wpłata Min. 50 PLN (maksymalny bonus przy wpłacie 150 PLN)
Warunki obrotu 1-krotny obrót na kuponach AKO z kursem łącznym min. 3.00
Czas na obrót 14 dni

Jak wypłacić bonus?

Wypłaty w Betfan realizowane są przez siedem dni w tygodniu od 08:00 rano do 00:00. Minimalna kwota wypłaty wynosi 10 PLN. Średni czas oczekiwania na przelew wynosi 15 minut. Wszystko tak naprawdę zależy od godzin księgowania banku. Część z nich robi to na okrągło, a część ma wyznaczone godziny. Najczęściej jest tak w przypadku weekendów i ważnych świąt.

Tak jak w kwestii wpłat, tak i wypłaty nie są obarczone żadną prowizją. Tyle ile wypłacisz, tyle wpłynie na Twoje konto bankowe podane podczas procesu rejestracji z kodem promocyjnym Betfan. Numer konta możesz zmienić w dowolnym momencie. Wystarczy, że doładujesz swoje BETkonto za min. 2 PLN, poprzez przelew z Twojego nowego konta bankowego, a następnie napiszesz na adres bog@betfan.pl, podając w załączniku potwierdzenie przelewu.

Jak wykorzystać Betfan kod promocyjny?

Wszystkie dostępne promocje i bonusy u bukmachera Betfan są bardzo proste do odebrania. Firma zadbała, aby każdy gracz, a przede wszystkim mniej zaawansowany poradził sobie z zasadami. Jak dobrze wykorzystać Betfan kod promocyjny? Dodatkowe środki na grę dają nam spore pole do popisu. Bonus Betfan możesz rozpracować na dwa sposoby i wszystko zależy od Twoich preferencji oraz stylu gry.

 • Jeśli lubisz duże ryzyko i solidne wygrane, to bonus od depozytu jest idealną promocją dla Ciebie. Dlaczego? Wpłacając maksymalnie 150 zł, zyskujesz aż 450 zł na obstawianie. W regulaminie Betfan podaje, że odblokowanie bonusu, czyli zagranie zakładu lub zakładów za wpłacone środki nie mają wymogów kursowych oraz odnośnie do liczby zdarzeń. W związku z tym warto stawiać ryzykowniejsze zakłady z kursem np. powyżej 5.00, aby ewentualna wygrana była wyższa.
 • W momencie, gdy nie lubisz zbytnio ryzykować i grasz zachowawczo, to najlepszym rozwiązaniem będzie obstawienie kilku spotkań z małymi kursami. Lepiej postawić pewniejszy kupon i wygrać mniej, niż przegrać. Odblokowany bonus podlega jednokrotnemu obrotowi, a to naprawdę bardzo dobry warunek w porównaniu z innymi legalnymi bukmacherami. Należy pamiętać, że kurs całkowity nie może być mniejszy niż 3.00.

Na co przeznaczyć bonus Betfan?

Jednym z najnowszych bukmacherów na polskim rynku jest Betfan, który przyciąga nowych graczy między innymi ciekawymi zakładami pozasportowymi. Obstawić można między innymi to, jaka w najbliższym czasie będzie pogoda czy jak potoczą się losy bohaterów popularnych seriali. Warto zapoznać się też z ofertą startową i dowiedzieć się, co umożliwia bonus powitalny Betfan.

rejestracja z betfan kod promocyjny

Betfan posiada również opcję cashout czy szeroko rozbudowaną ofertę zarówno na te zakłady przed rozpoczęciem danego zdarzenia, jak i zakłady live. Grać można nawet tak egzotyczne ligi, jak kobiecą piłkę w Meksyku. Bukmacher chwali się, że miesięcznie oferuje graczom nawet półtora miliona zakładów!

Bukmacher podąża za rozwojem i trendami rynku, więc spory nacisk kładzie na dział e-sportowy. Typować można między innymi takie gry, jak:

 • CS:GO
 • Dota 2
 • League of Legends
 • Starcraft
 • Overwatch
 • Valorant

Bonus powitalny Betfan a aplikacja mobilna

Betfan początkiem maja 2023 roku udostępnił nową aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android. Wcześniej zasmakować funkcjonalności innowacyjnej apki mogli użytkownicy systemu iOS. Dobrze działająca i niezacinająca się aplikacja z bardzo prostym i czytelnym interfejsem już zaowocowała pozytywnymi opiniami o Betfan. Nic dziwnego, gdyż coraz więcej graczy obstawia zakłady, będąc np. w trasie lub w pracy. Do tego potrzebna jest apka, dzięki której bez problemów znajdziemy interesujące nas wydarzenie, sprawdzimy statystyki, otrzymamy powiadomienia o zmianie wyniku, wpłacimy i wypłacimy pieniądze czy wykorzystamy bonus Betfan.

W Betfan aplikacja mobilna gwarantuje dostęp do pełnej oferty zakładów. Oprócz oferty przedmeczowej oraz na żywo obstawiać można sporty wirtualne czy szybko rozwijające się gry karciane. Bez wątpienia jest to ogromna przewaga nad innymi bukmacherami, którzy nie zawsze przekładają w stu procentach ofertę ze strony internetowej na aplikację.

Zalety nowej aplikacji

 • Działa na systemie Android i iOS
 • Pełna oferta zakładów
 • Przejrzysty interfejs
 • Lepsza intuicyjność
 • Usprawnione i szybsze działanie
 • Tryb ciemny
 • Błyskawiczne wpłaty i wypłaty
 • Funkcja Betbuilder (budowanie własnych zakładów)
 • Funkcja szybki zakład
 • Dostęp do sportów wirtualnych i gier karcianych
 • Obsługa klienta (czat na żywo, formularz kontaktowy, FAQ)
 • Powiadomienia push

Pozostałe promocje od Betfan

Poza bonusem na start Betfan przygotował pakiet kilku promocji stałych oraz tymczasowych. Poniżej przedstawiamy aktualną listę:

Kopiuj i udostępnij kupon

Nowym udogodnieniem dla graczy jest opcja kopiowania i udostępniania zagranego kuponu. Gracz może z łatwością skopiować swoje propozycje zdarzeń i podzielić się nimi np. w social mediach bez konieczności logowania się na konto gracza.

AKO Booster - powiększenie wygranej do 150%

Promocja "AKO Booster" to nic innego jak powiększanie wygranej w zależności od ilości rynków zdarzeń na danym kuponie. Cała zabawa zaczyna się już od 5 typów, co daje boost w wysokości 10%. Gra bez podatku, czyli powiększenie wygranej o 12% aktywuje się przy 6 zakładach. Maksymalnie można zyskać aż 150% przy co najmniej 20 selekcjach.

AKO Booster Betfan

Poniżej przedstawiamy szczegóły promocji:

 • Postaw kupon z min. 5 zdarzeniami
 • Kurs pojedynczej selekcji to min. 1.40
 • Jeśli wygrasz, otrzymasz większą wygraną - nawet o 150%
 • Wartość mnożnika jest zależna od liczby zdarzeń na kuponie kwalifikujących się do promocji
 • Każde kolejne zdarzenie to wyższa wygrana
 • Promocja jest aktywna przez cały czas i nie wymaga obrotu (środki możesz od razu wypłacić)

Codzienne zadanie

Każdego dnia za wykonanie konkretnego zadania otrzymasz freebet w wysokości 20 PLN. Może to być na przykład zagranie kuponu z określonej ligi po wyznaczonym przez Betfan kursie i stawce. Otrzymany freebet po spełnieniu określonych warunków możesz wykorzystać na dowolny zakład - bez wymogów dotyczących kursu oraz liczby zdarzeń.

Freebety na strzelców bramek

Rusza nowy sezon piłkarski. Z tej okazji Betfan bonus przygotował na najlepszych strzelców. Wystarczy zagrać kupon SOLO za co najmniej 29 PLN na strzelca bramki. Za każdego gola otrzymasz freebet w wysokości 10 PLN. Co więcej, można obstawiać kilka kuponów na różnych strzelców.

Bonus urodzinowy

Solenizanci, którzy zarejestrowali konto, podając kod promocyjny Betfan i zaznaczyli zgody marketingowe, co roku mogą liczyć na specjalny bonus w dniu swoich urodzin. Betfan nie podaje konkretów promocji. Wiadomo jednak, że w Tym wyjątkowym dla Ciebie dniu powinieneś wejść na swoją skrzynkę pocztową i oczekiwać maila ze szczegółami bonusu!

Wygrywaj freebety

Obserwuj media społecznościowe bukmachera i bierz udział w konkursach. Przeważnie polegają one na wytypowaniu dokładnego wyniku w meczu, liczby rożnych, liczby kartek itp. Do wygrania są freebety od 10 do 50 PLN.

Wybierz boost

W każdy piątek na Facebooku Betfan przeprowadza ankietę dotycząca wyboru boosta. Po opublikowaniu posta z głosowaniem na boosta musisz w komentarzu zagłosować na jedną z czterech propozycji. Zakład, który otrzyma najwięcej głosów, znajdzie się w specjalnej zakładce "FB BOOST" na stronie bukmachera. Dorzuć boost do swojego kuponu i ciesz się wyższym kursem! Pamiętaj, że nie można łączyć tego zakładu z innymi zdarzeniami typu boost!

Bonusy na sporty wirtualne

Dzięki promocji na sporty wirtualne klienci bukmachera Betfan preferujący ten rodzaj zakładów z pewnością będą usatysfakcjonowani możliwościami, które daje im operator. Regularne obstawianie zakładów z zakresu wirtualnych sportów może dać solidny zastrzyk gotówki. Codziennie można liczyć na freebety, happy hours oraz rankingi, które wyłaniają najlepszych graczy. Sporty wirtualne możesz obstawiać przez całą dobę, a stawka minimalna to 2 PLN. Do wyboru są:

 • Piłka nożna
 • Koszykówka
 • Wyścigi Koni
 • Wyścigi psów

Promocja na gry karciane

Kolejną promocja w Betfan skierowana jest dla miłośników gier karcianych, które cieszą się ostatnio sporym zainteresowaniem. Obstawiaj codziennie zakłady na stołach z:

 • Polskim Pokerem
 • Blackjackiem
 • Wojną
 • Indyjskim Pokerem
 • Wojną: Andar Bahar

Każdego dnia bukmacher przygotowuje specjalne freebety, happy hours oraz turnieje!

MyBet

Nie pasuje Ci nic w ofercie bukmachera? Możesz wysłać zgłoszenie z własną propozycją typu, a jeśli zdarzenie okaże się interesujące, Betfan wystawi na to kurs i udostępni w swojej ofercie. Odpowiedzi na zgłoszenia przychodzą do 24 godzin od przesłania formularza.

MyBet

Podsumowanie kodu promocyjnego Betfan

Podsumowując, nie tylko w Betfan, ale u każdego bukmachera warto korzystać z bonusów na start, a szczególnie tych od pierwszego depozytu. Możemy dzięki nim zarobić dodatkowe środki, a także przetestować usługi danego bukmachera. Biorąc pod uwagę, jak dużo jest różnych promocji, dzięki którym możemy zyskać bonusy w Betfan, każdy aktywny użytkownik zakładów sportowych powinien posiadać konto w tym właśnie serwisie i bez zastanowienia wykorzystywać wszystkie dostępne promocje!

Plusy bukmachera Betfan

 • Stabilna aplikacja mobilna
 • Bonus od depozytu 200% do 300 PLN
 • Bardzo szeroka oferta oraz mnóstwo zakładów specjalnych
 • Rozwinięty system cash-out (zamykanie zakładów)
 • Możliwość założenia konta tymczasowego (bez weryfikacji dokumentami)
 • Szeroka oferta zakładów na żywo
 • Rozbudowana oferta na e-sport, sporty wirtualne i gry karciane
 • Szybka obsługa klienta, co nie jest normą u polskich bukmacherów