Kod rejestracyjny

copy me

Kod rejestracyjny

copy me

Kod rejestracyjny

copy me
Betfan kod promocyjny
2 marca 2021

Jeśli interesuje Cię kod promocyjny Betfan, jesteś we właściwym miejscu. Poniżej zamieściliśmy podsumowanie najważniejszych informacji dotyczących nie tylko bonusów tego buka na start, ale również profitów cyklicznych, udzielanych typerom już współpracującym z operatorem. Z niniejszej podstrony dowiesz się jak skorzystać z każdego z nich, a także uzyskasz informacje na temat opinii krążących w internecie na temat buka Betfan.

Pamiętaj, że warto zaglądać do nas regularnie – kod promocyjny Betfan czy jego promocje cykliczne są zmienne, dlatego warto być z nimi na bieżąco.

Spis treści:

 1. Odbierz BETFAN bonus na start za pierwszy depozyt
 2. BETFAN bonus od drugiej wpłaty do 1000 zł
 3. Co zyskujesz? Kod bonusowy BETFAN
 4. Bonus powitalny BETFAN
 5. Jakie opinie BETFAN ma wśród graczy?
 6. Obstawianie w Betfan bez depozytu – jak to działa?

BETFAN Zakład bez ryzyka 600 PLN

Kod promocyjny Betfan: TYPERVIP daje aż 600 PLN na start! W Betfan możesz zagrać zakład bez ryzyka, a w przypadku przegranego pierwszego kuponu otrzymujesz zwrot stawki w postaci bonusu który musisz obrócić TYLKO JEDEN RAZ! Za drugi depozyt (min. 100 zł) otrzymasz bonus 100% od wpłaty (do 1000 zł) z 3-krotnym obrotem.

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP

Kod promocyjny BETFANTYPERVIP
Cashback600 PLN
AplikacjaTAK

Odbierz BETFAN bonus na start za pierwszy depozyt

 1. Przy rejestracji z tego linku wpisz kod promocyjny Betfan: TYPERVIP
 2. Nie zapomnij o zaznaczeniu zgód marketingowych, aby uzyskać promocje na start!
 3. Dokonaj depozytu i zagraj kupon za co najmniej 50 zł
 4. W razie porażki bukmacher zwróci na Twoje saldo bonusowe kwotę w wysokości stawki kuponu (maksymalnie do 600 zł)
 5. Aby przenieść bonus na konto depozytowe, należy obrócić nim JEDEN RAZ (min. 3 zdarzenia, min. kurs 3.8). Na obrót masz 7 dni.
 6. Z Akcji wyłączone są zakłady na gry wirtualne Betfan. Udziału nie biorą także kupony rozliczone jako zwrot (po kursie 1.0).
 1. Bonus bukmacherski zostanie aktywowany automatycznie, jeśli przy rejestracji zaznaczyłeś zgody marketingowe.

BETFAN bonus od drugiej wpłaty do 1000 zł

Gdy wykorzystałeś już pierwszy zakład bez ryzyka, możesz skorzystać również z promocji na drugą wpłatę. Betfan oferuje bonus 100% od drugiej wpłaty!

 • Dokonaj drugiego depozytu o kwocie min. 100 zł
 • Na koncie bonusowym pojawi się bonus o wartości dokonanej wpłaty (do 1000 zł)!
 • W ciągu 14 dni od wpłaty obróć depozytem, zawierając zakład o kursie minimalnym 2.5
 • Po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na kuponie zawartym za depozyt, zostanie odblokowany bonus
 • Obróć bonusem 3-krotnie (min. 3 zdarzenia, min. kurs pojedynczego zdarzenia – 1.30, min. kurs ogólny kuponu – 2.50, czas na obrót – 14 dni)
 • Po spełnieniu warunków obrotu wygrana z bonusu zostanie przypisana do konta depozytowego (maksymalnie do 5000 zł)
 • Do warunków obrotu nie wliczają się zakłady rozliczone jako zwrot (po kursie 1.0), kupony systemowe, zakłady na zdarzenia z oferty Matchday Boost oraz zakłady na Gry Karciane

Co zyskujesz? Kod bonusowy BETFAN

 • Stabilna aplikacja mobilna
 • Bardzo szeroka oferta oraz mnóstwo zakładów specjalnych
 • Rozwinięty system cash-out (zamykanie zakładów)
 • Możliwość założenia konta tymczasowego (bez weryfikacji dokumentami)
 • Szeroka oferta zakładów na żywo
 • Rozbudowana oferta na e-sporty
 • Szybka obsługa klienta, co nie jest normą u polskich bukmacherów
 • wysokie kursy, które mogą być zwiększone przez promocje

Jak wykorzystać bonus BETFAN

Betfan bonus na start

Firma Betfan, która działa od kwietnia 2019 roku prężnie się rozwija i wprowadza coraz lepszą ofertę i to, co gracze kochają najbardziej bonusy i promocje, które mają na celu zachęcić do rejestracji na platformie nowych użytkowników. Betfan pomimo problemów z epidemią koronawirusa przygotował na start bardzo „smakowite” bonusy, a jednym z nich jest cashback do 600 zł z zaledwie jednokrotnym obrotem!

Kod promocyjny BETFAN to TYPERVIP

Betfan to nowy polski legalny bukmacher, który wystartował 25 kwietnia 2019 roku. Wcześniej w dniu 29 października 2018 uzyskał licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich przez sieć na terytorium Polski.

Firmę cechuje bardzo szeroka oferta (około 40 dyscyplin), w tym bardzo popularny u nas w kraju żużel i e-sport, a także golf, rugby i snooker. Szczególnie z oferty zadowoleni powinni być fani sportów amerykańskich. Każdy mecz NBA posiada około 100 dostępnych zakładów do zawarcia, futbol amerykański i baseball 70, a ligi hokeja na lodzie w okolicach 50. Firmę wyróżnia również przyłożenie się do niższych polskich lig piłki nożnej.

Bonus powitalny BETFAN

Jednym z najnowszych bukmacherów na polskim rynku jest Betfan, który przyciąga nowych graczy między innymi ciekawymi zakładami pozasportowymi. Obstawić można między innymi to, jaka w najbliższym czasie będzie pogoda czy jak potoczą się losy bohaterów popularnych seriali. Warto zapoznać się też z bonusem powitalnym.

Betfan posiada również opcję Cashout czy szeroko rozbudowaną ofertę zarówno na te zakłady przed rozpoczęciem danego zdarzenia, jak i zakłady live. Grać można nawet tak egzotyczne ligi, jak kobiecą piłkę w Meksyku. Bukmacher chwali się, że miesięcznie oferuje graczom nawet półtora miliona zakładów! Betfan posiada także aplikację mobilną, która na ogół jest chwalona przez użytkowników.

Bukmacher podąża za rozwojem i trendami rynku, więc spory nacisk kładzie na dział e-sportowy. Typować można między innymi takie gry, jak CS:GO, Dota 2 czy League of Legends. Każdy znajdzie coś dla siebie!

BETFAN – BUKMACHER BEZ PODATKU

Kod bonusowy betfan

W Betfan od czasu do czasu możesz zagrać bez podatku (promocje okazjonalne), a wygrane środki nie podlegają warunkom obrotu! Aby uzyskać dodatkowe 14% do wygranej, postaw kupon z co najmniej trzema zdarzeniami, każde z kursem min. 1,35.

 • Wygrane środki nie podlegają warunkom obrotu!
 • Z promocji można korzystać dowolną ilość razy, czyli bez ograniczeń ilości kuponów biorących udział w promocji (gdy jest ona włączona!)
 • Promocja nie obejmuje zakładów systemowych, zakładów wirtualnych oraz zawieranych za środki z salda bonusowego. Czyli gramy tylko SOLO/AKO z salda depozytowego.

Betfan jest jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów w kraju, posiadających licencję od Ministerstwa Finansów. Za jego stworzenie odpowiadają byli menadżerowie tak uznanych spółek, jak ForBET i Totolotek. Już pod koniec 2018 roku firma otrzymała stosowne zezwolenia, jednak dopiero w 2019 roku ruszyła strona internetowa. Spotkała się ona z ciepłym przyjęciem przez graczy bukmacherskich. Pojawienie się nowego krajowego bukmachera okazało się prawdziwą sensacją. Oczekiwania były spore, gdyż wiadomo było, że nowa firma w branży przygotuje atrakcyjną ofertę, aby przyciągnąć graczy mających już swoje zwyczaje oraz posiadających liczne korzyści płynące z wieloletniego korzystania z oferty innych firm.

Jakie opinie BETFAN ma wśród graczy?

Zakład bez ryzyka betfan

Polscy gracze należą do bardzo wymagających w kwestii obstawiania zakładów. Nowa firma musi się naprawdę wykazać, by zyskać uznanie. W przypadku tej spółki można mówić o sporym sukcesie , najczęściej spotyka się pochwały za możliwość obstawiania przez internet (co wciąż nie jest regułą w tej branży), łatwą w obsłudze i bogatą w funkcje aplikację mobilną, szeroką ofertę Betfan, wysokie kursy, szybkie wypłaty środków, a także najwyższy na krajowym rynku rabat powitalny. W przypadku Betfan opinie negatywne również się zdarzają. Niektórzy gracze wskazują na niezbyt jasne zasady powitalnego bonusu, jednak uważne zapoznanie się z regulaminem pozwala je zrozumieć. Pewne kontrowersje wzbudzają także limity nakładane na graczy, ale trzeba pamiętać, że to powszechna w tej branży praktyka. Ogólnie na temat Betfan przeważają pozytywne recenzje, o czym można się przekonać także dzięki komentarzom na naszej stronie internetowej.

Obstawianie w Betfan bez depozytu – jak to działa?

Zakłady bez depozytów stanowią bardzo łakomy kąsek dla graczy rozważających podjęcie współpracy z bukmacherem. Widać to w szczególności po silnej rywalizacji operatorów w tym zakresie, w której do niedawna świetnie wypadał właśnie bukmacher Betfan. Ten buk oferował bowiem swoim nowym klientom aż 15 osobnych freebetów. Niestety promocja już się zakończyła, jednak wciąż gracze mają możliwość skorzystać z kilku ciekawych promocji.

Betfan bonus bez depozytu – podstawowe informacje

Pod względem oferowanych promocji powitalnych mało jest na polskim rynku tak silnie wyróżniających się bukmacherów, jak warszawska firma. Niestety obecnie Betfan bonusu bez depozytu nie oferuje, ponieważ zakończyła się już promocja, która je zapewniała. Nie zmienia to jednak faktu, że na graczy wciąż czeka wiele atrakcyjnych akcji, które mogą zasilić ich konto dodatkowymi bonusami.

Obecnie na start gracze otrzymują zabezpieczenie w postaci cashbacku na pierwszy kupon do 600 zł. Jeżeli nasz zakład okaże się być przegrany, otrzymamy na konto bonusowe stawkę pierwszego kuponu, a do jego wypłacenia potrzebny będzie zaledwie jednokrotny obrót – to bardzo niewiele w stosunku do konkurencji oferującej tego typu promocje.

Oprócz tego bukmacher Betfan docenia też stałych klientów. Ci mogą za grę zbierać punkty, a gracze, którzy uzbierają ich najwięcej, otrzymają w zamian atrakcyjne bonusy. Udział w promocji “Simply The Bet” gwarantuje nam rywalizację z innymi typerami o 10000 zł bonusu rozdzielanego na najbardziej aktywną pięćdziesiątkę klientów Betfan. Bonus podlega trzykrotnemu obrotowi, co nie jest bardzo wysokim wymogiem. Choć bonusu bez depozytu Betfan już nie ma, to taka forma nagradzania graczy również jest bardzo ciekawa.

Jak wziąć udział w promocji “Simply The Bet”?

 • Zarejestruj się u bukmachera Betfan z kodem TYPERVIP i otrzymaj 600 zł cashbacku na pierwszy zakład
 • Zapisz się do promocji “Simply The Bet”
 • Obstawiaj zdarzenia sportowe o określonych w regulaminie promocji wymogach
 • Jeśli znajdziesz się w pierwszej pięćdziesiątce najbardziej aktywnych graczy, otrzymasz odpowiadającą zajętemu miejscu nagrodę!
 • Otrzymany bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.5. Konieczne jest umieszczenie na kuponie co najmniej 3 zakładów.
 • Przy przenoszeniu bonusu na konto główne, ulega on 10-krotnemu zwiększeniu!

Warunki regulaminowe bonusu od Betfan na sporty wirtualne

Betfan bonus powitalny

Dzięki promocji “Simply The Game” klienci bukmachera Betfan preferujący sporty wirtualne z pewnością będą usatysfakcjonowani możliwościami, które daje im operator. Regularne obstawianie zakładów z zakresu wirtualnych sportów oraz gier karcianych nalicza na nasze konto punkty. Jeżeli zapiszemy się do tej promocji, będziemy rywalizować z innymi graczami o wypłacane cotygodniowo pieniądze na konto główne. Najbardziej aktywnych 30 graczy otrzymuje łącznie kwoty z puli 2000 zł. Im wyższe zajmie się miejsce, tym lepszą nagrodę można otrzymać. Również i tym razem bonus bez depozytu Betfan nie jest potrzebny, bo nagroda jest dużo atrakcyjniejsza.

Jak wziąć udział w promocji “Simply The Game”?

 • Zarejestruj się u bukmachera Betfan z kodem TYPERVIP i otrzymaj 600 zł cashbacku na pierwszy zakład
 • Zapisz się do promocji “Simply The Game”
 • Obstawiaj zdarzenia należące do gier karcianych i sportów wirtualnych o określonych w regulaminie promocji wymogach
 • Jeśli znajdziesz się w pierwszej trzydziestce najbardziej aktywnych graczy, otrzymasz odpowiadającą zajętemu miejscu nagrodę!
 • Otrzymana kwota ląduje prosto na konto główne!

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Jaki jest kod promocyjny Betfan?

Aby otrzymać atrakcyjną ofertę powitalną u bukmachera BETFAN, wykorzystaj kod TYPERVIP przy rejestracji!

2. Bonus Betfan – co otrzymasz?

BETFAN dla nowych klientów korzystających z kodu promocyjnego przygotował cashback od pierwszego kuponu do 600 zł w przypadku przegranej z jedynie 1-krotnym obrotem!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Łukasz Żebrowski
Użytkownik
Łukasz Żebrowski
29 lutego 2020 16:26

Świetny bonus! Inne buki mogą się uczyć.

Krzysztof Podgórski
Użytkownik
Krzysztof Podgórski
24 lipca 2020 14:37

Bardzo dobry bonus, polecam.

Marcin Ciszowski
Użytkownik
Marcin Ciszowski
24 lipca 2020 16:50

Bonus gra bez podatku i spoko oferta 🙂 polecam

Grzegorz Juszczyk
Użytkownik
Grzegorz Juszczyk
24 lipca 2020 17:03

Najlepsza bukmacher obecnie, bardzo dobre kursy, wybitna oferta na pierwszy kupon. Grzech nie grać!

Szymon Kret
Użytkownik
Szymon Kret
24 lipca 2020 18:34

Ciekawa oferta, dobre kursy i świetny bonus na start. Polecam każdemu

Rafał Ból
Użytkownik
Rafał Ból
24 lipca 2020 21:25

Najlepszy bukmacher w Polsce.

Adam Józefiok
Użytkownik
Adam Józefiok
25 lipca 2020 22:30

Super bonusy na star! 😁 Fajne kursy szybka wypłata i naprawdę duża oferta zdarzeń i dyscyplin 😀

Marcin Płoskonka
Użytkownik
Marcin Płoskonka
26 lipca 2020 13:47

Bonus x10 zdobyty 🙂 Pudzian ograbiony 🙂 A tak na poważnie to konkurencja ma dużo do nadgonienia 🙂 Świetny buk 🙂

Janek Gancarz
Użytkownik
Janek Gancarz
27 lipca 2020 09:22

Super bonus startowy, szeroka oferta, przyzwoite kursy i wiele ciekawych zakładów na różne dyscypliny sportowe. Polecam 🙂

Kacper Wiśniewski
Użytkownik
Kacper Wiśniewski
20 września 2020 11:53

Uważam, że jest to najlepszy bukmacher na polskim rynku, ponieważ posiadają bardzo duża ofertę na spotkania w każdych ligach co nie zdarza się innym bukmacherą. Jedyny minus co do aplikacji to brakująca możliwość wejścia w daną ligę i ustalenia co chcę się grać np.rzuty różne to trzeba wchodzić w każdy mecz i wybierać a tak to najlepszy wg mnie buk!😁

Daniel Cyran
Użytkownik
Daniel Cyran
1 października 2020 16:31

Super bukmacher, pierwszy zakład bez ryzyka ze zwrotem na saldo główne, gra bez podatku od kursu 1,35, bardzo szeroka oferta na poszczególnych zawodników, polecam!

Mariusz Krawczyk
Użytkownik
Mariusz Krawczyk
11 października 2020 00:06

Niezłe warunki obrotu bonusem, czasem na FB jest jakiś konkurs i można wygrać freebeta. Na plus na pewno szeroka oferta wydarzeń pozasportowych z rozrywki czy polityki, całkiem solidny bukmacher.

Gabriel Gargoliński
Użytkownik
Gabriel Gargoliński
11 października 2020 01:13

Kupony bez podatku!! Jest to najważniejszy aspekt tego bukmachera. Przyjemny zakład bez ryzyka oraz bardzo ciekawe bonusy. Bardzo dobra oferta na esport

Maciek Grysiewicz
Użytkownik
19 grudnia 2020 21:20

Bukmacher który po wejściu na polski rynek od razu przyciągnął mnie do siebie. Design mi odpowiada choć aplikacja mogłaby chodzić sprawniej. Funkcja MyBet jest bardzo fajna i pozwala graczom na tworzenie własnych typów. Szybkie wypłaty również na plus, nie zapominając o grze bez podatku

Filip Joniec
Użytkownik
Filip Joniec
20 grudnia 2020 11:36

Świetne bonusy i gra bez podatku przy conajmniej trzech zdarzeniach po niewielkim kursie, a do tego fajna apka;)

Przemysław Górski
Użytkownik
Przemysław Górski
20 grudnia 2020 12:44

Betfan to świetny bukmacher, który zachęca do siebie sporą ilością bonusów, szeroką ofertą i oczywiście Pudzianem! 😍 Często korzystam gdy gram live nocne mecze 😎

Szymon Kołtuniak
Użytkownik
20 grudnia 2020 12:53

Bardzo ciekawe bonusy. Fajna oferta – szeroka i z przyjemnymi kursami. Aplikacja ma małe wady według mnie, ale nie przeszkadzają one w ogólnym korzystaniu. Szczerze polecam 🙂

Kacper Kulesza
Użytkownik
Kacper Kulesza
20 grudnia 2020 12:59

Na pewno to co przyciąga to gra bez podatku. Fajna i szeroka oferta. Liczne akcje superboosty, bonusy i generalnie tez jeden z lepszych buków.

Kacper Derlecki
Użytkownik
Kacper Derlecki
4 marca 2021 15:50

Zacznę może od samej strony, fajny interfejs, przejrzysty i łatwy w obsłudze, aplikacja również jest akceptowalna Kolejnym plusem dosyć znaczącym jest komunikacja z suportem, reagują w szybki sposób i czat online jest dostępny przez większość dnia. Promocje są pomysłowe i często opłacalne, zazwyczaj bonus musimy obracać jednokrotnie co nie każdy buk ma. Wypłaty na konto dochodzą szybko.
Z minusów to przede wszystkim brak jakiś dodatkowych mnożników kursów które jakiś czas temu były oraz usunięcie gry bez podatku, które nie oszukujmy się musiało kiedyś nastąpić.
Osobiście póki co mam przerwę od Betfana przez słabsze kursy.

Kamil Warecki
Użytkownik
Kamil Warecki
4 marca 2021 19:29

+ Szeroka oferta zakładów pre match i live
+ Opcja cashotu dobrze dopracowana pojawia się od razu po postawieniu zakładu(np. w ewinerze bardzo słabo jest obsługiwana ta opcja)
+Szybkie wpłaty i wypłaty na konto
+Przejrzysta strona
+Znacząco podwyższone kursy w “matchday boost”

I przechodzimy do minusów:

-Brak możliwości skopiowania kuponu w celu ponownego postawienia (trzeba jescze raz mozolnie wchodzić w każdy mecz) czy też w celu udostepnienia numeru kuponu np użytkownikom strony “zawód Typer” 😉
-Najwiekszy minus to wycofanie gry bez podatku która niebywale zachęcała to zawierania zakładów właśnie na Betfanie.
-Jedne z najnizszych jak nie najniższe kursy na zakłady typu “1x”, “2x”
-Brak możliwości oglądania niektórych męczy na live co proponuje Nam np. Betclic

Podsumowując, moim zdaniem Betfan jest w TOP 3 polskich bukmacherów.

Wojtek Gawlik
Użytkownik
Wojtek Gawlik
5 marca 2021 11:55

Fajny bonus powitalny,bogata oferta bukmacherska,czołówka jeśli chodzi o bukmacherów w Polsce.Polecam

Arkadiusz Sikora
Użytkownik
Arkadiusz Sikora
5 marca 2021 19:05

Jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Jeden z moich ulubionych ze względu na częste promocje i bonusy. Zdecydowanie najlepsza oferta dla nowych graczy. Bardzo szeroka oferta przedmeczowa, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam chociaż jestem dość wybredny w stosunku do bukmacherów z Betfan nie miałem nigdy żadnych problemów.

600 PLN cashback na start
Odbieram bonus
22
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x