Zakład bez ryzyka 100 PLN – Kod Promocyjny Betfan

0
bonus-betfan

Kod Promocyjny Betfan

Betfan uruchamia „Zakład bez ryzyka”. Jak sama nazwa wskazuje, ta promocja umożliwia ubezpieczenie danego zakładu. W przypadku przegranego pierwszego kuponu otrzymujesz zwrot równowartości stawki na saldo bonusowe (maksymalnie 100 zł). Bonus betfan jest jednym z lepszych na rynku.

Rejestruję się bez bonusów Chcę otrzymać bonusy na start z kodem BETFAN

Zakład bez ryzyka 100 PLN:

 1. Po rejestracji z powyższego linku, wpisując kod BETFAN i dokonaniu depozytu od 20 do 100 złotych, postaw kupon z dowolnym kursem
 2. W razie wygranej – otrzymujesz wygraną kwotę, którą możesz od razu wypłacić.
 3. W razie porażki – otrzymujesz zwrot całej stawki zakładu w postaci bonusu do maksymalnie 100 złotych. Aby dokonać wypłaty bonusu obróć go pięciokrotnie zawierając kupony z co najmniej dwoma zdarzenia (każde z nich z kursem minimum 1,45). Na przykład w przypadku zwrotu kwoty 50 PLN, wypłata środków będzie możliwa po zagraniu dowolnej liczby kuponów z łączną stawką 250 złotych w ciągu 30 dni.
 • W przypadku gdy zakład zawarty z salda bonusowego zostanie rozliczony jako zwrot stawki, wówczas kwota „bonusu” zostanie zwrócona na saldo bonusowe z możliwością ponownej gry.
 • Do warunków obrotowych „bonusu” nie są wliczane zakłady wypłacone przez Klienta przy użyciu usługi Cash-out.

Co zyskujesz z Betfan:

 • Aplikacja mobilna
 • Bardzo szeroka oferta oraz mnóstwo zakładów specjalnych
 • Rozwinięty system cash-out (zamykanie zakładów)
 • Możliwość założenia konta tymczasowego
 • Szeroka oferta zakładów live
 • Rozbudowana oferta na e-sporty
 • Promocja „bez podatku”

Kod promocyjny Betfan

Betfan to nowy polski legalny bukmacher, który wystartował 25 kwietnia 2019 roku. Wcześniej w dniu 29 października 2018 uzyskał licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich przez sieć na terytorium Polski.

Firmę cechuje bardzo szeroka oferta (około 40 dyscyplin), w tym bardzo popularny u nas w kraju żużel i e-sport, a także golf, rugby i snooker. Szczególnie z oferty zadowoleni powinni być fani sportów amerykańskich. Każdy mecz NBA posiada około 100 dostępnych zakładów do zawarcie, futbol amerykański i baseball 70, a ligi hokeja na lodzie w okolicach 50. Firmę wyróżnia również przyłożenie się do niższych polskich lig piłki nożnej. Betfan posiada wysoki bonus powitalny o łącznej kwocie 3000zł.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o