Betfan kod promocyjny w naszym serwisie to TYPERVIP. W celu aktywowania wszystkich bonusów przejdź na stronę bukmachera i wybierz zakładkę „Otwórz Konto”. Następnie czeka na Ciebie dwuetapowy formularz rejestracyjny, który zajmie dosłownie 2 minuty. W drugim etapie w polu „kod promocyjny” wpisz TYPERVIP. Dostaniesz od firmy Betfan specjalny bonus w formie zakłady bez ryzyka do 600 zł i 1000 zł bonusu od drugiego depozytu dodatkowo otrzymasz jeszcze freebet w wysokości 60 zł. Ponadto nasz specjalny Betfan kod promocyjny kwalifikuje Cię do promocji ograniczonych czasowo. Nie zastanawiaj się i przeczytaj ten artykuł, jeśli chcesz poznać wszystkie najważniejsze informacje i zasady promocji Betfan.

BETFAN Zakład bez ryzyka 600

kod promo rejestracja betfan

Odbieram Bonus

Betfan kod promocyjny: TYPERVIP daje CASHBACK aż 600 PLN – jest to bonus na start Betfan przyznawany w przypadku przegranego pierwszego kuponu. U tego buka możesz zagrać zakład bez ryzyka Betfan, a w przypadku przegranego pierwszego kuponu otrzymujesz zwrot stawki w postaci bonusu który musisz obrócić TYLKO JEDEN RAZ! Za drugi depozyt (min. 50 zł) otrzymasz bonus 100% od wpłaty (do 1000 zł) z 3-krotnym obrotem. Dodatkowo gracz otrzyma także freebet 60 zł na start.

 

Kod promocyjny BETFANTYPERVIP
Cashback Betfan600 PLN
Czy jest aplikacja?TAK
Bonus od 2 depozytudo 1000 PLN
Czy są gry karciane?TAK

✔️Odbierz BETFAN bonus na start za pierwszy depozyt

 1. Przy rejestracji z tego linku wpisz kod promocyjny Betfan: TYPERVIP,
 2. Nie zapomnij o zaznaczeniu zgód marketingowych, aby uzyskać promocje na start!,
 3. Dokonaj depozytu i zagraj kupon za co najmniej 50 zł,
 4. W razie porażki bukmacher zwróci na Twoje saldo bonusowe kwotę w wysokości stawki kuponu (maksymalnie do 600 zł),
 5. Aby przenieść bonus na konto depozytowe, należy obrócić nim JEDEN RAZ (min. 3 zdarzenia, min. kurs 3.8). Na obrót masz 7 dni,
 6. Z Akcji wyłączone są zakłady na gry wirtualne i gry karciane Betfan. Udziału nie biorą także kupony rozliczone jako zwrot (po kursie 1.0) i zakończone funkcją cashout,
 7. Bonus bukmacherski zostanie aktywowany automatycznie, jeśli przy rejestracji zaznaczyłeś zgody marketingowe.

BETFAN bonus od drugiej wpłaty do 1000 zł

Gdy wykorzystałeś już pierwszy zakład bez ryzyka Betfan, możesz skorzystać również z promocji na drugą wpłatę. Betfan oferuje bonus 100% od drugiej wpłaty!
Betfan to stosunkowo nowy polski legalny bukmacher, który wystartował 25 kwietnia 2019 roku. Wcześniej w dniu 29 października 2018 uzyskał licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich przez sieć na terytorium Polski.

Firmę cechuje bardzo szeroka oferta (około 40 dyscyplin), w tym bardzo popularny u nas w kraju żużel i e-sport, a także golf, rugby i snooker. Szczególnie z oferty zadowoleni powinni być fani sportów amerykańskich. Każdy mecz NBA posiada około 100 dostępnych zakładów do zawarcia, futbol amerykański i baseball 70, a ligi hokeja na lodzie w okolicach 50. Firmę wyróżnia również przyłożenie się do niższych polskich lig piłki nożnej. Wpisz Betfan kod promocyjny o treści TYPERVIP, aby otrzymać cashback do 600 złotych.

Sprawdź także: Kod promocyjny Betclic

Zasady

 • Dokonaj drugiego depozytu o kwocie min. 50 zł,
 • Na koncie bonusowym pojawi się bonus powitalny BETFAN o wartości dokonanej wpłaty (do 1000 zł)!,
 • W ciągu 14 dni od wpłaty obróć depozytem, zawierając zakład o kursie minimalnym 2.5,
 • Po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na kuponie zawartym za depozyt, zostanie odblokowany bonus powitalny BETFAN,
 • Obróć bonusem 3-krotnie (min. 3 zdarzenia, min. kurs pojedynczego zdarzenia – 1.30, min. kurs ogólny kuponu – 2.50, czas na obrót – 14 dni),
 • Po spełnieniu warunków obrotu wygrana z bonusu zostanie przypisana do konta depozytowego (maksymalnie do 5000 zł),
 • Do warunków obrotu nie wliczają się zakłady rozliczone jako zwrot (po kursie 1.0), kupony systemowe, zakłady na zdarzenia z oferty Matchday Boost oraz zakłady na Gry Karciane.

Co zyskujesz?

 • Stabilna aplikacja mobilna,
 • Zakład bez ryzyka Betfan do 600 złotych,
 • Bardzo szeroka oferta oraz mnóstwo zakładów specjalnych,
 • Rozwinięty system cash-out (zamykanie zakładów),
 • Możliwość założenia konta tymczasowego (bez weryfikacji dokumentami),
 • Szeroka oferta zakładów na żywo,
 • Rozbudowana oferta na e-sporty,
 • Szybka obsługa klienta, co nie jest normą u polskich bukmacherów,
 • wysokie kursy, które mogą być zwiększone przez promocje.
 • freebet 60 zł na start

Jak wykorzystać Betfan kod promocyjny

Wszystkie dostępne promocje i bonusy u bukmachera Betfan są bardzo proste do odebrania. Firma zadbała, aby każdy gracz, a przede wszystkim mniej zaawansowany poradził sobie z zasadami. Jak dobrze wykorzystać Betfan kod promocyjny? Pierwszy rodzaj bonusu, dzięki wpisaniu kodu to zakład bez ryzyka. Duży limit do 600 zł daje nam spore pole do popisu. Cashback możesz rozpracować na dwa sposoby i wszystko zależy od Twoich preferencji oraz stylu gry.

 • Jeśli lubisz duże ryzyko i solidne wygrane, to zakład bez ryzyka jest idealnym bonusem dla Ciebie. Dlaczego? Nie tracisz nic, a możesz zyskać bardzo wiele. W regulaminie Betfan podaje, że maksymalnie możemy utworzyć kupon na kwotę 5000 zł. To oznacza, że zakład akumulowany o stawce 600 zł powinien zawierać kurs powyżej 7.00, jeśli chcemy w pełni wykorzystać promocję. Wybieramy maksymalnie trzy spotkania o kursach w okolicach 2.00 i stawiamy nasz pierwszy zakład. Szanse trafienia trzech spotkań o takich kursach są wysokie, a warto pamiętać, że pierwsze typy są „ubezpieczone”. To oznacza, że nie tracimy nic w przypadku braku szczęścia, a firma zwraca całą kwotę, wliczając 12% podatek,
 • W momencie, gdy nie lubisz zbytnio ryzykować i grasz zachowawczo, to najlepszym rozwiązaniem będzie obstawienie kilku spotkań z małymi kursami. Lepiej postawić pewniejszy kupon i wygrać mniej, niż przegrać i mieć w głowie warunek jednokrotnego obrotu bonusem. Jednokrotny obrót to naprawdę bardzo dobry warunek na polskim rynku, ale kurs całkowity musi wynosić minimum 3.80. W przypadku promocji od drugiej wpłaty Betfan kod promocyjny powinieneś wykorzystać jak najbezpieczniej. Betfan wymaga 3-krotnego obrotu z min. 3 zdarzeniami na kuponie. Dodatkowo minimalny kurs zakładu AKO musi wynosić 2.50. Nie warto go przekraczać, ponieważ im większy kurs, tym większe ryzyko przegranej. Na szczęście Betfan to jeden z nielicznych bukmacherów w Polsce, który ma bardzo dobre warunki obrotu. To dzięki temu coraz więcej osób rejestruje tutaj swoje konta.

Bonus powitalny BETFAN

Jednym z najnowszych bukmacherów na polskim rynku jest Betfan, który przyciąga nowych graczy między innymi ciekawymi zakładami pozasportowymi. Obstawić można między innymi to, jaka w najbliższym czasie będzie pogoda czy jak potoczą się losy bohaterów popularnych seriali. Warto zapoznać się też ofertą startową i dowiedzieć się, co umożliwia bonus powitalny BETFAN.

Betfan posiada również opcję cashout czy szeroko rozbudowaną ofertę zarówno na te zakłady przed rozpoczęciem danego zdarzenia, jak i zakłady live. Grać można nawet tak egzotyczne ligi, jak kobiecą piłkę w Meksyku. Bukmacher chwali się, że miesięcznie oferuje graczom nawet półtora miliona zakładów! Betfan posiada także aplikację mobilną, która na ogół jest chwalona przez użytkowników.

Bukmacher podąża za rozwojem i trendami rynku, więc spory nacisk kładzie na dział e-sportowy. Typować można między innymi takie gry, jak:

 • CS:GO,
 • Dota 2,
 • League of Legends,
 • Starcraft,
 • Overwatch,
 • Valorant.

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Bukmacher bez podatku

betfan bez podatku

W Betfan od czasu do czasu możesz zagrać bez podatku (promocje okazjonalne), a wygrane środki nie podlegają warunkom obrotu! Aby uzyskać dodatkowe 14% do wygranej, postaw kupon z co najmniej trzema zdarzeniami, każde z kursem min. 1,35.

 • Wygrane środki nie podlegają warunkom obrotu!,
 • Z promocji można korzystać dowolną ilość razy, czyli bez ograniczeń ilości kuponów biorących udział w promocji (gdy jest ona włączona!),
 • Promocja nie obejmuje zakładów systemowych, zakładów wirtualnych oraz zawieranych za środki z salda bonusowego. Czyli gramy tylko SOLO/AKO z salda depozytowego.

Betfan jest jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów w kraju, posiadających licencję od Ministerstwa Finansów. Za jego stworzenie odpowiadają byli menadżerowie tak uznanych spółek, jak forBET i Totolotek. Już pod koniec 2018 roku firma otrzymała stosowne zezwolenia, jednak dopiero w 2019 roku ruszyła strona internetowa. Spotkała się ona z ciepłym przyjęciem przez graczy bukmacherskich. Pojawienie się nowego krajowego bukmachera okazało się prawdziwą sensacją. Oczekiwania były spore, gdyż wiadomo było, że nowa firma w branży przygotuje atrakcyjną ofertę, aby przyciągnąć graczy mających już swoje zwyczaje oraz posiadających liczne korzyści płynące z wieloletniego korzystania z oferty innych firm.

Jakie opinie BETFAN ma wśród graczy?

Betfan opinie

Polscy gracze należą do bardzo wymagających w kwestii obstawiania zakładów. Nowa firma musi się naprawdę wykazać, by zyskać uznanie. W przypadku tej spółki można mówić o sporym sukcesie. Najczęściej spotyka się pochwały za możliwość obstawiania przez Internet (co wciąż nie jest regułą w tej branży), łatwą w obsłudze i bogatą w funkcje aplikację mobilną, szeroką ofertę Betfan, wysokie kursy, szybkie wypłaty środków, a także jeden z najwyższych na krajowym rynku rabatów powitalnych. W przypadku Betfan opinie negatywne również się zdarzają. Niektórzy gracze wskazują na niezbyt jasne zasady powitalnego bonusu, jednak uważne zapoznanie się z regulaminem pozwala je zrozumieć. Pewne kontrowersje wzbudzają także limity nakładane na graczy, ale trzeba pamiętać, że to powszechna w tej branży praktyka. Ogólnie na temat Betfan przeważają pozytywne recenzje, o czym można się przekonać także dzięki komentarzom na naszej stronie internetowej.

Warto sprawdzić: Opinie Betfan

Obstawianie w Betfan bez depozytu – jak to działa?

Zakłady bez depozytów stanowią bardzo łakomy kąsek dla graczy rozważających podjęcie współpracy z bukmacherem. Widać to w szczególności po silnej rywalizacji operatorów w tym zakresie, w której do niedawna świetnie wypadał właśnie bukmacher Betfan. Ten buk oferował bowiem swoim nowym klientom aż 15 osobnych freebetów. Niestety promocja już się zakończyła, jednak wciąż gracze mają możliwość skorzystania z kilku ciekawych promocji.

Warto sprawdzić: Kod promocyjny eWinner

Betfan bonus bez depozytu – podstawowe informacje

Pod względem oferowanych promocji powitalnych mało jest na polskim rynku tak silnie wyróżniających się bukmacherów, jak Warszawska firma. Niestety obecnie Betfan bonusu bez depozytu nie oferuje, ponieważ zakończyła się już promocja, która je zapewniała. Nie zmienia to jednak faktu, że na graczy wciąż czeka wiele atrakcyjnych akcji, które mogą zasilić ich konto dodatkowymi bonusami.

Obecnie jeśli chodzi o kod promocyjny Betfan gracze otrzymują zabezpieczenie w postaci cashbacku Betfan na pierwszy kupon do 600 zł. Jeżeli nasz zakład okaże się być przegranym, otrzymamy na konto bonusowe stawkę pierwszego kuponu, a do jego wypłacenia potrzebny będzie zaledwie jednokrotny obrót – to bardzo niewiele w stosunku do konkurencji oferującej tego typu promocje. Zakład bez ryzyka Betfan jest więc jedną z najbardziej atrakcyjnych promocji startowych zwłaszcza dla graczy z dużym budżetem.

Oprócz tego bukmacher Betfan docenia też stałych klientów. Ci mogą za grę zbierać punkty, a gracze, którzy uzbierają ich najwięcej, otrzymają w zamian atrakcyjne bonusy. Udział w promocji „Simply The Bet” gwarantuje nam rywalizację z innymi typerami o 10000 zł bonusu rozdzielanego na najbardziej aktywną pięćdziesiątkę klientów Betfan. Bonus podlega trzykrotnemu obrotowi, co nie jest bardzo wysokim wymogiem. Choć bonusu bez depozytu Betfan już nie ma, to taka forma nagradzania graczy również jest bardzo ciekawa.

Jak wziąć udział w Simply The Bet?

 • Zarejestruj się u bukmachera Betfan wpisując kod bonusowy Betfan o treści TYPERVIP i otrzymaj 600 zł cashbacku na pierwszy zakład,
 • Zapisz się do promocji „Simply The Bet”,
 • Obstawiaj zdarzenia sportowe o określonych w regulaminie promocji wymogach,
 • Jeśli znajdziesz się w pierwszej pięćdziesiątce najbardziej aktywnych graczy, otrzymasz odpowiadającą zajętemu miejscu nagrodę!,
 • Otrzymany bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.5. Konieczne jest umieszczenie na kuponie co najmniej 3 zakładów,
 • Przy przenoszeniu bonusu na konto główne, ulega on 10-krotnemu zwiększeniu!

Warunki regulaminowe bonusu od Betfan na sporty wirtualne

Betfan bonus powitalny

Dzięki promocji „Simply The Game” klienci bukmachera Betfan preferujący sporty wirtualne z pewnością będą usatysfakcjonowani możliwościami, które daje im operator. Regularne obstawianie zakładów z zakresu wirtualnych sportów oraz gier karcianych nalicza na nasze konto punkty. Jeżeli zapiszemy się do tej promocji, będziemy rywalizować z innymi graczami o wypłacane cotygodniowo pieniądze na konto główne. Najbardziej aktywnych 30 graczy otrzymuje łącznie kwoty z puli 2000 zł. Im wyższe zajmie się miejsce, tym lepszą nagrodę można otrzymać. Również i tym razem bonus bez depozytu Betfan nie jest potrzebny, bo nagroda jest dużo atrakcyjniejsza.

Jak wziąć udział w promocji „Simply The Game”?

 • Zarejestruj się u bukmachera Betfan wpisując kod bonusowy Betfan o treści TYPERVIP i otrzymaj 600 zł cashbacku na pierwszy zakład,
 • Zapisz się do promocji „Simply The Game”,
 • Obstawiaj zdarzenia należące do gier karcianych i sportów wirtualnych o określonych w regulaminie promocji wymogach,
 • Jeśli znajdziesz się w pierwszej trzydziestce najbardziej aktywnych graczy, otrzymasz odpowiadającą zajętemu miejscu nagrodę!,
 • Otrzymana kwota ląduje prosto na konto główne!

Jaki jest kod promocyjny Betfan? TYPERVIP Bonus Betfan – co otrzymasz? BETFAN dla nowych klientów korzystających z kodu promocyjnego przygotował zakład bez ryzyka Betfan od pierwszego kuponu do 600 zł w przypadku przegranej z jedynie 1-krotnym obrotem! Czy oprócz cashbacku dostanę jakiś jeszcze bonus na start BETFAN? Oczywiście, oprócz cashbacku z kodem TYPERVIP otrzymasz jeszcze podwojenie drugiej wpłaty aż do 1000 złotych! Czy za pierwszy kupon muszę zagrać jakiś specyficzny kupon? Nie, możesz zagrać co Ci tylko w duszy gra, pamiętaj jednak aby na kuponie, który jest objęty cashbackiem nie znajdowały się zakłady długoterminowe.