W Betfan rejestracja jest prosta i szybka. Odbywa się za pomocą formularza rejestracyjnego. Po założeniu konta bukmacher oferuje atrakcyjny pakiet powitalny 200% do 400 PLN. Sprawdź jak założyć konto w BETFAN oraz jak odebrać bonusy na start!

Betfan rejestracja krok po kroku

Założenie konta w Betfan jest proste. Rejestracji dokonać można na stronie internetowej, ale również przez aplikację mobilną. Podczas zakładania konta należy pamiętać o kodzie promocyjnym Betfan. Zapewnia on bowiem atrakcyjny bonus na start.

 1. Przejdź do formularza
 2. Kliknij żółty przycisk Otwórz konto
 3. Wybierz opcje Otwórz konto
 4. Podaj e-mail oraz hasło
 5. Wyraź zgody marketingowe
 6. Uzupełnij podstawowe dane osobowe
 7. To wszystko, możesz już grać w BETFAN!

Weryfikacja konta w Betfan

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego nasze konto będzie tymczasowe. Aby zweryfikować konto w Betfan, należy przejść do zakładki "Mój profil" i wybrać opcję "Zweryfikuj". Po przesłaniu zdjęć lub skanu dokumentu tożsamości bukmacher zweryfikuje nasze konto.

Betfan rejestracja w punkcie stacjonarnym

Mimo tego, że bukmacher Betfan posiada punkty stacjonarne na terenie całej Polski, to nie ma możliwości założenia w nich konta. Procesu rejestracji można dokonać tylko na stronie internetowej lub w aplikacji Betfan.

Ile trwa weryfikacja konta w Betfan

Weryfikacja konta w Betfan przebiega od 15 minut do 48 godzin. Jeśli zdjęcia przesłanych przez nas dokumentów są wyraźne, a wszystkie dane poprawnie wprowadzone, to powinniśmy móc cieszyć się zweryfikowanym kontem w zaledwie kilkanaście minut.

Konto tymczasowe

Różnice między kontem stałym a tymczasowym są istotne dla graczy. Dlatego warto jak najszybciej rozpocząć proces weryfikacji. Główne ograniczenia, z którymi się spotkamy posiadając konto tymczasowe to:

 • Konto tymczasowe jest ważne tylko 30 dni
 • Wypłata środków jest możliwa dopiero po weryfikacji
 • Suma stawek na koncie tymczasowym to 5000 PLN
 • Weryfikacja jest wymagana przy wielu promocjach

Bonus przy rejestracji w Betfan

Bonus powitalny w Betfan jest wyjątkowo prosty. Jeśli zarejestrujemy się z kodem promocyjnym Betfan oraz dokonamy pierwszej wpłaty na kwotę min. 50 PLN, uzyskamy bonus 200% od pierwszej wpłaty aż do 400 PLN.

 • Bonus od 1. wpłaty 200% do 400 PLN - jeśli wpłacisz 50 PLN, czyli minimalny depozyt aktywujący promocję, to Betfan przyzna Ci 100 PLN bonusu - łącznie daje to 150 PLN na grę. Maksymalna wpłata 200 PLN gwarantuje aż 600 PLN (200 PLN + 400 PLN w bonusie).

Promocje po rejestracji

Oferta promocyjna w Betfan dla stałych graczy stoi na przyzwoitym poziomie. Do dyspozycji mamy kilka atrakcyjnych bonusów. Poniżej przyjrzeliśmy się najciekawszym z nich.

 • Codzienne zadanie
  Betfan codziennie przygotowuje dla nas zadania, dzięki którym możemy otrzymać atrakcyjne bonusy bądź freebety
 • AKO Booster
  Bonus za większą liczbę zdarzeń na kuponie to dość popularny rodzaj promocji. W Betfan AKO Booster zaczyna się od pięciu selekcji. Warto również dodać, że przy 7 selekcjach Betfan staje się bukmacherem bez podatku.
 • My Bet
  Dzięki My Bet mamy możliwość dodania do oferty własnego zakładu. Jednego dnia możemy zaproponować trzy własne zakłady.
 • Program Concierge
  Jest to rodzaj promocji dla najaktywniejszych graczy. Gdy uda nam się dołączyć do programu, możemy liczyć priorytetową obsługę i wypłaty, specjalne promocje, a nawet wyjazdy.

Betfan logowanie

Logowanie w Betfan jest proste i nie powinno sprawić trudności nawet początkującym graczom. Jedyne co należy zrobić, to wpisać w wyznaczonym miejscu e-mail i hasło podane przy rejestracji.

Logowanie BETFAN jest dostępne tuż po dokonaniu szybkiej rejestracji bez dowodu. Nie musimy czekać na potwierdzenie założenia konta czy weryfikacji ze strony bukmachera. To świetna opcja, która zdecydowanie przyspiesza proces rozpoczęcia gry.

Problemy z rejestracją

Jeśli zdarzyły nam się problemy z rejestracją w Betfan, powinniśmy się zgłosić do działu obsługi klienta. W takim wypadku możemy skorzystać z następujących opcji:

 • Czat na żywo (7:00-23:00)
 • E-mail

Wpłaty i wypłaty

Po zarejestrowaniu, aby rozpocząć grę, musimy wpłacić pierwsze środki. Wpłaty dokonamy za pośrednictwem następujących opcji:

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 2 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 2 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 2 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 2 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 2 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 20 PLN
payu PayU
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
tpay Tpay
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
Rozwiń wszystkie

Jeśli natomiast chodzi o wypłaty, to Betfan zobowiązuje się do wypłat 7 dni w tygodniu (8:00 - 00:00) realizowanych średnio co 15 minut.

Betfan - korzyści rejestracji

Korzyści z rejestracji w Betfan jest wiele. Już na start otrzymuje atrakcyjny bonus, natomiast potem czeka na nas wiele innych udogodnień. Opinie o Betfan są pozytywne, a do najważniejszych atutów tego bukmachera należą:

 • Intuicyjna aplikacja mobilna
 • Największa oferta na wydarzenia pozasportowe
 • Atrakcyjny bonus powitalny
 • Duża ilość dodatkowych rynków
 • Promocja z podwyższeniem kursu