Rejestracja w Betfan jest niezwykle prosta. Po założeniu konta bukmacher oferuje atrakcyjny pakiet powitalny. Sprawdź jak założyć konto w BETFAN oraz jak odebrać bonusy na start!

Betfan rejestracja krok po kroku

Utworzenie konta u tego bukmachera jest niezwykle proste. Rejestracji dokonać można przez stronę internetową, ale również z poziomu aplikacji mobilnej. Podczas rejestracji należy pamiętać o kodzie promocyjnym Betfan, który zapewnia atrakcyjne bonusy na start.

 1. Przejdź do formularza
 2. Wybierz opcje Otwórz konto
 3. Podaj adres e-mail oraz hasło, a także wyraź zgody marketingowe
 4. Pamiętaj również o użyciu kodu promocyjnego
 5. W następnym kroku uzupełnij podstawowe dane osobowe
 6. Ciesz się kontem tymczasowym!

Weryfikacja konta w Betfan

Po wypełnieniu formularza rejestracji nasze konto będzie tymczasowe. Aby zweryfikować konto w Betfan należy przejść do zakładki "Mój profil" i wybrać opcję "Zweryfikuj". Po przesłaniu fotokopii lub skanu dokumentu tożsamości nasze konto zostanie zweryfikowane.

Betfan rejestracja w punkcie stacjonarnym

Mimo tego, że bukmacher Betfan posiada punkty stacjonarne na terenie całej Polski, to nie ma możliwości założenia w nich konta. Procesu rejestracji możemy dokonać wyłącznie na stronie internetowej lub w aplikacji.

Ile trwa weryfikacja konta w Betfan

Weryfikacja konta w Betfan przebiega od 15 minut do 48 godzin. Jeśli zdjęcia przesłanych przez nas dokumentów są wyraźne, a wszystkie dane poprawnie wprowadzone, to powinniśmy móc cieszyć się zweryfikowanym kontem w zaledwie kilkanaście minut.

Konto tymczasowe

Różnice między kontem stałym, a tymczasowym są bardzo wyraźnie i dlatego warto jak najszybciej rozpocząć proces weryfikacji. Główne kwestie to:

 • konto tymczasowe jest ważne tylko 30 dni
 • wypłaty środków możliwe są dopiero po weryfikacji
 • suma stawek na koncie tymczasowym jest ograniczona do 5000 zł
 • weryfikacja jest wymagana przy wielu promocjach

Bonus przy rejestracji w Betfan

Bonus powitalny w Betfan jest wyjątkowo prosty. Jeśli zarejestrujemy się z kodem promocyjnym Betfan oraz dokonamy pierwszej wpłaty na kwotę min. 50 PLN, uzyskamy bonus 200% od pierwszej wpłaty aż do 300 PLN.

 • Bonus od 1. wpłaty 200% do 300 PLN - jeśli wpłacisz 50 PLN, czyli minimalny depozyt aktywujący promocję, to bukmacher przyzna Ci 150 PLN bonusu - łącznie daje to 200 PLN na grę. Maksymalna wpłata 150 PLN gwarantuje aż 450 PL (150 PLN + 300 PLN w bonusie)

Promocje po rejestracji

Oferta stałych promocji w Betfan nie jest szczególnie rozbudowana. Jednak mimo tego, możemy znaleźć kilka atrakcyjnych bonusów.

 • Codzienne zadanie
  Betfan codziennie przygotowuje dla nas zadania, dzięki którym możemy otrzymać atrakcyjne bonusy bądź freebety
 • AKO Booster
  Bonus za większą liczbę zdarzeń na kuponie to dość popularny rodzaj promocji. W Betfan AKO Booster zaczyna się od pięciu selekcji.
 • My Bet
  Dzięki My Bet mamy możliwość dodania do oferty własnego zakładu. Dziennie możemy zaproponować trzy własne zakłady.
 • Program Concierge
  Jest to rodzaj promocji dla najaktywniejszych graczy. Gdy uda nam się dołączyć do programu możemy liczyć priorytetową obsługę i wypłaty, specjalne promocje, a nawet wyjazdy.

Betfan logowanie

Logowanie w Betfan jest banalnie proste, podobnie jak w przypadku innych bukmacherów. Jedyne co należy zrobić, to wpisać w wyznaczonym miejscu e-mail i hasło podane przy rejestracji.

Logowanie BETFAN jest dostępne tuż po dokonaniu szybkiej rejestracji bez dowodu. Nie musimy czekać na żadne potwierdzenie założenia konta czy weryfikacji ze strony bukmachera. To świetna opcja, która zdecydowanie przyspiesza proces rozpoczęcia gry!

Problemy z rejestracją

Jeśli zdarzyły nam się problemy z rejestracją w Betfan, powinniśmy się zgłosić do działu obsługi klienta. W takim wypadku możemy skorzystać z następujących opcji:

 • Czat na żywo (7:00-23:00)
 • E-mail

Wpłaty i wypłaty

Po zarejestrowaniu, aby rozpocząć grę, musimy wpłacić pierwsze środki. Wpłaty dokonamy za pośrednictwem następujących opcji:

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 2 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 2 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 2 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 2 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 2 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 20 PLN
payu PayU
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
tpay Tpay
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
Rozwiń wszystkie

Jeśli natomiast chodzi o wypłaty, to Betfan zobowiązuje się do wypłat 7 dni w tygodniu (8:00 - 00:00) realizowanych średnio co 15 minut.

Betfan - korzyści rejestracji

Korzyści z rejestracji w Betfan jest wiele. Już na start otrzymuje atrakcyjny bonus, natomiast potem czeka na nas wiele innych udogodnień. Opinie o Betfan są pozytywne, a do najwazniejszych atutów tego bukmachera należą:

 • Nowa intuicyjna aplikacja mobilna
 • Największa oferta na wydarzenia polityczne i rozrywkowe
 • Atrakcyjny bonus powitalny
 • Duża ilość rynków
 • Promocja z podwyższeniem kursu