Aby dołączyć do gry i skorzystać kodów promocyjnych u każdego bukmachera jest oczywiście utworzenie konta. Nie inaczej jest w przypadku operatora reklamowanego przez Mariusza Pudzianowskiego, który kilka lat temu zaliczył udane wejście na polski rynek. Jak wygląda w BETFAN rejestracja i jak założyć konto krok po kroku BETFAN? Tego dowiesz się w poniższym artykule.

Rejestracja Betfan - Czy to jest legalne?

Tak, możesz bez obaw założyć konto u tego operatora. Firma BETFAN już od kilku lat prowadzi legalną działalność na terenie naszego kraju. Posiada ona licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów, na podstawie której może działać zgodnie z prawem. Dzięki temu również gracze mogą czuć się bezpieczni i nie martwić się o to, czy obstawianie w BETFAN jest legalne. Operator ten jest uprawniony do organizowania zakładów wzajemnych na terytorium Polski. Oprócz tego strona posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia, przez co nie musimy stresować się ewentualną utratą danych. Gra w BETFAN jest legalna i bezpieczna.

Jak założyć konto w Betfan?

założenie konta betfan

Utworzenie konta u tego bukmachera jest niezwykle proste. Rejestracji dokonuje się poprzez formularz, do którego możemy dotrzeć bezpośrednio ze strony głównej firmy lub za pomocą naszego linku podanego na naszej stronie. Podobnie wygląda to w przypadku zakładania swojego konta z poziomu aplikacji na telefon Betfan. Czeka nas na początku uzupełnienie kilku pól z podstawowymi danymi. Powinniśmy również zaznaczyć potrzebne zgody. Nie wszystkie z nich są obowiązkowe, jednak warto je zaakceptować. Ma to swoje korzyści, ponieważ przy rejestracji BETFAN umieścił zgodę marketingową. Jest ona kartą przetargową do otrzymywania różnego rodzaju bonusów i brania udziału w promocjach. Bez niej nie otrzymamy również bonusu od pierwszego depozytu do 300 zł. Warto więc zatwierdzić zgodę na przesyłanie informacji handlowych, ponieważ to otwiera nam drogę do otrzymywania wszystkich najciekawszych korzyści z oferty.

Betfan założenie konta krok po kroku

Pierwszym krokiem, który rozpoczyna procedurę rejestracji u bukmachera BETFAN, jest kliknięcie buttonu "Otwórz konto". Jest on widoczny zarówno na stronie internetowej, jak i z poziomu aplikacji, którą oczywiście należy najpierw pobrać. Przeniesiemy się następnie do krótkiego formularza składającego się z dwóch części. Będziemy musieli wypełnić potrzebne dane konta. Wśród nich znajdują się:

  • e-mail,
  • hasło,
  • numer telefonu.

Powinniśmy też zaznaczyć odpowiednie zgody marketingowe, a także potwierdzić, czy chcemy otrzymać bonus powitalny. Druga połowa formularza rejestracji BETFAN wymaga podania swoich podstawowych danych osobowych — imienia i nazwiska oraz numeru PESEL. W tym fragmencie jest również miejsce na wpisanie kodu polecającego. Uzupełnij je hasłem TYPERVIP, by otrzymać wszelkie promocje.

Betfan rejestracja - bonusy powitalne

W dobie ogromnej konkurencji na polskim rynku bukmacherskim każda firma musi walczyć o nowych klientów. Nie inaczej jest w przypadku operatora BETFAN, który przygotował szereg interesujących profitów w ramach oferty na start. Bukmacher ten posiada jeden z najwyższych bonusów od depozytu na rynku. Wpłacając 150 zł, zyskujemy 300 zł bonusu i razem 450 zł na grę. Środki bonusowe należy odblokować, grając kupon lub kupony za wpłacone pieniądze. Następnie bonusowe środki podlegają 1-krotnemu obrotowi na kuponach/kuponie z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym co najmniej 3.00. 

BETFAN rejestracja bez dowodu - czy to możliwe?

rejestracja bez dowodu betfan

Tak, w BETFAN rejestracja bez dowodu jest tożsama z szybką rejestracją. Ta jest standardowym sposobem na utworzenie konta u tego bukmachera. Dopiero potem powinniśmy uzupełnić nasz profil o dokument tożsamości, by dokonać wypłaty środków. Dopóki jednak nie będziemy chcieli tego robić, możemy bez problemu korzystać z konta tymczasowego. Jako że operator nie ograniczył czasowo możliwości gry na tego rodzaju koncie, w naszej gestii pozostaje decyzja o jego uzupełnieniu. Możemy więc grać bez dowodu, a dopiero w momencie wygranej zdecydować się na przejście do pełnej wersji profilu. Stałe konto będzie wymagało przesłania zdjęć obu stron dowodu osobistego. Jego weryfikacja powinna potrwać maksymalnie kilka godzin.

Betfan logowanie - kiedy można wejść na konto?

Po uzupełnieniu formularza szybkiej rejestracji bukmacher tworzy nasze konto tymczasowe. Czy na tym etapie w BETFAN logowanie jest już możliwe? Zgadza się! Od tej chwili możemy wykorzystać wpisane przed momentem dane, by zalogować się na nasze nowe konto. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by obstawić swój pierwszy zakład. Konto tymczasowe nie posiada ograniczeń czasowych, dlatego możemy wstrzymać się z uzupełnieniem profilu do dowolnego momentu. Bez pełnej weryfikacji niestety nie będziemy mogli wypłacić pieniędzy, więc w praktyce warto jednak nie zwlekać z uzupełnieniem danych zbyt długo. Logowanie BETFAN jest więc dostępne tuż po dokonaniu szybkiej rejestracji bez dowodu. Nie musimy czekać na żadne potwierdzenie założenia konta czy weryfikacji ze strony bukmachera. To świetna opcja, która zdecydowanie przyspiesza proces rozpoczęcia gry!

Zobacz także:


1. Jak założyć konto u bukmachera Betfan?
Zakładanie konta na Betfan jest bardzo przejrzyste i intuicyjne. Tym samym bardzo zbliżone do zakładania konta u innych bukmacherów. Wszystkie kroki są opisane po kolei na stronie bukmachera.
2. Co otrzymam na start u bukmachera Betfan?
Jeśli zarejestrujesz się z kodem TYPERVIP otrzymasz bonus od pierwszego depozytu w wysokości 200% do 300 PLN. Jest to jedna z najwyższych promocji na rynku bukmacherskim w Polsce!