Na chwilę obecną Betfan jest jednym z najmłodszych bukmacherów na rynku, działającym jedynie w rzeczywistości internetowej. Będąc w stu procentach skoncentrowanym na rozszerzaniu wpływów online, Betfan uwalnia środki finansowe na rozbudowę oferty zakładów, promocji w Internecie, programów lojalnościowych i wiele innych opcji. Pieniądze na inwestycje, które inni bukmacherzy muszą poświęcać na utrzymanie punktów stacjonarnych, Betfan przeznacza na budowanie potęgi internetowej. Bukmacher Betfan opinie otrzymuje z bardzo różnych źródeł. Podstawową genezą praktycznych informacji o jakości oferty i obsługi klienta są recenzje niezależnych serwisów, takich jak zawodtyper.pl.

Betfan oceny graczy otrzymuje także na bukmacherskich forach, gdzie typerzy wymieniają się spostrzeżeniami odnośnie do współpracy z organizatorami zakładów wzajemnych. Starając się jak najbardziej rozszerzyć udział na rynku online, bukmacher Betfan opinie graczy generuje za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji internetowej, w których zachęca klientów do dzielenia się spostrzeżeniami i sugestiami. Starając się dokonać kompleksowej analizy bukmachera Betfan, recenzja powinna dotykać wiele czynników, które są kluczowe z punktu widzenia działalności internetowej. W poniższym tekście poddamy ocenie jakość serwisu internetowego, bonusów powitalnych Betfan, jego funkcjonalność i szybkość działania. W przypadku Betfan opinie graczy bardzo często dotyczą także aplikacji na smartfony oraz oferty promocyjnej, którym również przyjrzymy się z bliska.

Betfan Opinie – Oferta na zakłady wzajemneBetfan zakłady opinie

Liczba 30 staje się ostatnio punktem granicznym, determinującym, czy dany bukmacher należycie odpowiada na wymogi rynkowe odnośnie ilości dyscyplin sportowych udostępnionych do typowania. Betfan w tej kategorii nie daje powodów do niezadowolenia. Pod wspomnianą liczbą 30 kryje się ogrom możliwości inwestycyjnych, które bukmacher przygotował dla graczy. Dla zakładów Betfan oferta bukmachera opinie zbiera bardzo pozytywne, także ze względu na obecność w jej szeregach dość nietypowych sportów, takich jak pesapallo. Sporty mało popularne dają duże pole do popisu dla pasjonatów, którzy znają reguły gry. Ich typowanie może zatem przynosić bardzo duże korzyści finansowe.

Patrząc na zapędy bukmachera Betfan opinie graczy aprobujące jego ofertę zdecydowanie nie dziwią. W katalogu dostępnych zakładów znajdują się bowiem opcje wyznaczające precedens na polskim rynku. Mało który bukmacher umożliwia tak szeroką gamę wydarzeń pozasportowych poddanych typowaniu, które dotykają sfery rozrywki, ekonomii, aktualności ze świata polityki, teleturniejów, a nawet pogody. Betfan proponuje np. zakłady na wahania kursów walut, gdzie można stosować strategie typowe dla rynku Forex.

Potrafisz przewidzieć szanse kandydatów w wyborach prezydenckich w Hiszpanii? Doskonale, gdyż w Betfan możesz zarobić na tym spore pieniądze. Znasz się na warunkach atmosferycznych i mechanizmach nimi rządzących? Możesz typować na temperaturę powietrza czy ilość oraz rodzaj opadów. Interesują Cię konkursy Eurowizji czy Tańca z Gwiazdami? Betfan oceny graczy i ich sugestie bierze pod uwagę, oferując zakłady także na rynki rozrywki i świata show-biznesu. Widać zatem wyraźnie, jak ciekawa, urozmaicona i atrakcyjna finansowo jest pula zakładów dostępnych u tego bukmachera. Nie dziwi zatem, że Betfan oceny graczy w tej kwestii zgarnia w samych superlatywach.

Opinie Betfan – Sporty wirtualne i e-sport

Sporty wirtualne w Betfan reprezentowane są aż przez 7 dyscyplin, co stawia bukmachera w gronie liderów na polskim rynku również w tym aspekcie. Mają one tę niezaprzeczalną zaletę, że są dostępne bez względu na warunki pogodowe, restrykcje epidemiczne czy kontuzje graczy. Biorą pod uwagę parametry realnego świata sportu, dzięki czemu typowanie nie jest jedynie dziełem ślepego losu. W przypadku Betfan oferta bukmachera opinie otrzymuje wysoce pozytywne. Gracze doceniają możliwość obstawienia wirtualnych rozgrywek:

  • piłki nożnej,
  • koszykówki,
  • tenisa,
  • żużla,
  • kolarstwa na torze,
  • wyścigów konnych,
  • wyścigów psów.

Jesteś fanem gier typu League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, StarCraft lub Rainbow Six? W Betfan możesz obstawiać rezultaty wirtualnych pojedynków graczy, czerpiąc finansowe zyski z własnej rozrywki. Jednak patrząc na kursy na te wydarzenia, Betfan opinie graczy mógłby uzyskiwać nieco lepsze. Wysoka marża na wydarzenia e-sportowe obniża nieco atrakcyjność oferty na tle innych bukmacherów.

Betfan Opinie – Jakość serwisu internetowegoserwis internetowy betfan

Pierwszy rzut oka na stronę internetową Betfan.pl daje do zrozumienia, że ktoś wziął bardzo poważnie aspekt „user experience”. Przejrzysty projekt graficzny oraz bardzo dobre rozmieszczenie poszczególnych elementów przyciągają uwagę i pozwalają na łatwe i szybkie odnalezienie potrzebnych zakładek. Dla bukmachera Betfan opinie forum bukmacherskie wystawia bardzo dobre, wskazując na funkcjonalność serwisu internetowego. Po lewej stronie znajduje się bardzo użyteczny panel szybkich linków, gdzie zawarto najczęściej obstawiane ligi i typy zakładów.

Środek strony internetowej wypełniony został strefą fana, gdzie zamieszczono kalendarium wydarzeń, wyniki spotkań, zakłady, kursy i inne bardzo praktyczne informacje. Górny panel natomiast obejmuje najważniejsze elementy oferty, takie jak sport, e-sport, live, gry karciane, sporty wirtualne oraz informacje o promocjach. Wszystkie zakładki działają sprawnie i wczytują się bez widocznych opóźnień. Bukmacher Betfan oceny graczy odnośnie jakości witryny zdobywa bardzo przychylne, uzyskując w pełni uzasadnioną aprobatę większości typerów.

Spójrz: Betfan bez podatku

Aplikacja mobilna Betfan – opinie użytkowników

W kwestii aplikacji mobilnej Betfan oferta bukmachera opinie otrzymuje w różnym tonie. Zacznijmy zatem od uwag krytycznych, które koncentrują się przeważnie na szybkości działania. Wydaje się, że responsywność aplikacji, zarówno w systemie Android jak i iOS, odstaje w pewnym stopniu od standardów rynkowych. W szczególności transmisje live cechują się długim czasem ładowania, co może przeszkadzać osobom, które wykorzystują aplikację w przerwach dnia codziennego i potrzebują błyskawicznego dostępu do każdej funkcjonalności. Biorąc pod uwagę fakt, że Betfan opinie w tym tonie otrzymuje dosyć często, być może problem będzie już rozwiązany. Bukmacher reaguje na krytykę i sugestie ze strony klientów, co dobrze świadczy o jego chęci do rozwoju.

Aplikacja mobilna Betfan opinie uzyskuje natomiast niezwykle pomyślne w odniesieniu do liczby funkcji, które posiada. Analizując Betfan recenzja nie można nie wspomnieć o takich opcjach jak szybkie płatności, szczegółowe statystyki, powiadomienia push, live streaming czy usługa śledząca określone przez użytkownika mecze. Wszystko to powoduje, że w ostatecznym rozrachunku Betfan oferta bukmachera opinie w ramach usług na smartfonach powinna otrzymywać na bardzo wysokim poziomie.

Betfan opinie – obsługa klientaBetfan obsługa klienta

Przechodząc do następnej kategorii bukmachera Betfan recenzja postara się odnieść do kwestii obsługi klienta. Chociaż nie ma ona bezpośredniego związku z samym typowaniem, cechuje się bardzo dużym związkiem z poziomem zadowolenia klientów. Betfan opinie pozytywne na temat obsługi klienta zdobywa dzięki wielu możliwościom kontaktu z bukmacherem oraz szybkiej reakcji na wysyłane wiadomości. Analizując wystawiane wobec bukmachera opinie forum typerów wyraźnie docenia kontakt za pośrednictwem chatu. Zapewnia on błyskawiczną odpowiedź ze strony konsultantów, jednak otwarty jest w ograniczonych godzinach 8-23, przez 7 dni w tygodniu. Niektórzy krytykują brak całodobowego „czatowania”, jednak zdrowy rozsądek nasuwa konkluzję, że pokrycie pomocą online całego dnia powinno być w zupełności wystarczające dla większości osób. „Nocne marki” mogą jednak skorzystać z całodobowej infolinii.

Betfan Opinie – Kursy Bukmacherskie

Kompleksowa recenzja nie może pomijać tak ważnego aspektu, jak porównanie kursów bukmacherskich na różne wydarzenia. Co do kursów w Betfan opinie forum bukmacherskie ma zróżnicowane. Można jednak zauważyć ogólny trend krytyczny, zwłaszcza jeśli skonfrontujemy kursy w Betfan z innymi bukmacherami z rankingowego podium. Widać wyraźnie, że zakłady piłki nożnej w STS oraz Fortunie dadzą zarobić więcej. Czy zatem Betfan nie dostrzega potencjału wysokich kursów w celu zdobywania nowych klientów? Dokonując oceny, należy mieć na uwadze fakt, że Betfan działa na rynku od niedawna. Z tego powodu nie posiada tak rozbudowanej bazy stałych klientów jak Fortuna czy STS.

Chcąc się przebić na wyższą pozycję, musi zapewnić doskonałą ofertę, dbać o szybkie udzielanie pomocy technicznej oraz wychodzić naprzeciw oczekiwaniom w postaci licznych promocji. Musi jednak również się skupić na pomnażaniu własnego kapitału. Marże w Betfan są wyższe od konkurentów o największym zasięgu rynkowym, jednak porównanie ich z firmami podobnej wielkości nie wypada już tak niekorzystnie dla Betfan. Można jednak podsumować wzmiankę o kursach twierdzeniem, że jest to obszar wymagający poprawy ze strony bukmachera.

Betfan Opinie – Metody płatności

Na pochwałę zasługuje włączenie płatności Przelewy24, która zapewnia błyskawiczne transfery środków finansowych z konta i na konto gracza. Dodatkowo znajdziemy tu płatność Blikiem, Paysafecardem, i kartą kredytową Visa/Mastercard. Brakuje natomiast powszechnie uznanego PayU, jednak pozostaje to zapewne wyłącznie kwestią czasu, zanim również ta metoda płatności zawita w ofercie Betfan. Ogólnie mówiąc, Betfan opinie graczy w sprawach transferu środków finansowych otrzymuje bardzo przychylne.

Betfan opinie – podsumowanieBetfan oceny graczy

Znając już ofertę bukmachera Betfan opinie, należy się zastanowić, czy jest on dobrym podmiotem do współpracy. Pomimo pewnych potknięć w sferze wysokości kursów, bezpieczeństwo i wysoka jakość obsługi klienta wydają się przekonywać o atrakcyjności tego bukmachera. Na pochwałę zasługuje także bogata oferta dyscyplin sportowych i rynków zakładowych, dzięki czemu zarówno osoby początkujące, jak i doświadczeni gracze, bez problemu poczują się tu jak ryba w wodzie.


Tak, Betfan to legalny bukmacher posiadający zezwolenie z dnia 29 października 2018 roku wydane przez Ministra Finansów.
Betfan ma szeroką ofertę na wiele dyscyplin sportowych oraz dużą gamę zakładów. Bukmacher ten posiada przejrzystą stronę i aplikację mobilną. Gracze mają możliwość skorzystania z opcji „My bet”. Funkcja ta umożliwia tworzenie własnych zakładów, które są zatwierdzane przez analityków i następnie dodawane do oferty. Bukmacher oferuje gry karciane oraz sporty wirtualne. Codziennie na Betfan znajdziemy promocję „Matchday Boost”, która podwyższa kurs na jedno z topowych spotkań danego dnia. Świetną opcją dla graczy jest też opcja gry bez podatku, która pojawia się przy wybranych promocjach. Betfan posiada dobrze funkcjonujący cashout, dostępny również podczas trwania spotkań. Na tym bukmacherze można oglądać spotkania na żywo.