Bukmacher bez podatku 2024

Najlepszy bukmacher bez podatku to Betclic. Całkowicie zniósł on bowiem podatek na wszystkie zakłady w ofercie. Pozostali bukmacherzy również umożliwiają grę bez podatku, jednak mają oni pewne ograniczenia. Sprawdź, jak grać bez podatku u bukmacherów!

3 Najlepszych bukmacherów bez podatku

Firmy bukmacherskie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom graczy i na różne sposoby umożliwiają grę bez podatku. Jest to bowiem jeden z najważniejszych czynników, gdy rozważamy grę u danego bukmachera. W tym aspekcie należy docenić przede wszystkim Betclic. Aktualnie jest to zdecydowanie najlepszy bukmacher bez podatku. Zaraz za nim znajdują się TOTALbet oraz LVBET.

1. Betclic

Betclic zdecydowanie zdominował konkurencję, jeśli chodzi o możliwość gry bez podatku. Bukmacher ten od 13 marca 2024 roku wprowadził możliwość całkowitej gry bez podatku. Promocja ta nie jest w żaden sposób ograniczona. Betclic pokrywa kwotę podatku przy każdym zawartym przez nas kuponie.

Warto również dodać, że po wykorzystaniu kodu promocyjnego Betclic możemy też skorzystać z zakładu bez ryzyka do 50 PLN.

betclic bez podatku

2. TOTALbet

TOTALbet to bukmacher, który umożliwia całodobową grę bez podatku. W przeciwieństwie do Betclic, aby skorzystać z tej promocji, musimy spełnić kilka warunków. Nie są one jednak zbyt wymagające.

 • Postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami za dowolną stawkę
 • Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30
 • Obowiązuje na zdarzenia PRE i LIVE
totalbet bez podatku

3. LVBET

Kod promocyjny LVBET umożliwia nowym graczom grę bez podatku przez 33 dni od założenia konta. Niestety promocja ta nie działa w ten sam sposób jak w Betclic, bowiem postawiony przez nas kupon musi spełniać określone warunki.

lvbet gra bez podatku

Gdy 33 dni od założenia konta miną, wciąż możemy grać w LVBET bez podatku, wykorzystując promocję LV Kombi Boost. Działa ona w bardzo prosty sposób. Im więcej zdarzeń dodamy do naszego kuponu, tym większy boost kursowy otrzymamy. Podatek jest niwelowany przy sześciu zdarzeń na kuponie. Otrzymamy bowiem wtedy 15% premii, która w pełni pokryje podatek. Należy również pamiętać, że kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić min. 1.25.

Pozostali bukmacherzy bez podatku

Możliwość gry bez podatku znajdziemy również u innych popularnych bukmacherów. Żaden z nich nie oferuje jednak aż takiej swobody w tym aspekcie jak Betclic. Pełna lista bukmacherów bez podatku wygląda następująco:

 • Betclic
 • TOTALbet
 • LVBET
 • Fortuna
 • forBET
 • Superbet
 • Betcris
 • Betfan
 • Betters
 • BetX
 • GoBet
 • ETOTO

Fortuna

Grę bez podatku Fortuna oferuje w ramach tzw. Happy Hours. Obowiązują one np. w określonych godzinach, dniach tygodnia, lub w ramach poszczególnych rozgrywek. Aby kupon wziął udział w promocji, należy umieścić na nim min. 3 zdarzenia o kursie każdego z nich min. 1.30. W okresie obowiązywania Happy Hours każdy gracz, który wykorzystał już promocję powitalną z kodem promocyjnym Fortuna, również może skorzystać z oferty.

forBET

Osoby, które dopiero zarejestrowały swoje konto z kodem promocyjnym forBET, mogą przez 30 dni obstawiać zakłady bez podatku. Promocja obowiązuje dla zakładów AKO z trzema zdarzeniami, po kursie min. 1.30 każdy. Do promocji nie wliczają się:

 • zakłady długoterminowe
 • zakłady specjalne
 • Combo Expert
 • zakłady z narzędzia BetArchitekt

Superbet

Bukmacher bez podatku to również Superbet, czyli lider pod względem stałych i tymczasowych promocji. Z gry bez podatku mogą cieszyć się przede wszystkim fani sportów wirtualnych. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej możliwości?

 • Zagraj kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami z oferty sportów wirtualnych
 • Gdy zwiększysz ilość zdarzeń do 10, to potencjalna wygrana zwiększy się o 40%

Kolejna opcja gry bez podatku w Superbet to tzw. SuperBonus. Dodając kolejne zdarzenia do swojego kuponu AKO, możemy zwiększać potencjalną wygraną. Przy 7 zdarzeniach z kursem min. 1.20 uzyskamy +15%. Oznacza to, że podatek w tym momencie zostanie pokryty przez Superbet.

Betcris

Betcris nie oferuje możliwość gry bez podatku bez ograniczeń, ale w swojej ofercie ma bonus niwelujący podatek. Codziennie firma umożliwia zwrot podatku do 50 PLN w formie freebetu. Co trzeba zrobić, by móc skorzystać?

 • Postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami
 • Minimalna stawka to 10 PLN
 • Kurs każdego zdarzenia min. 1.50

Gdy powyższy kupon okaże się wygrany, to Betcris w formie freebetu zwraca podatek aż do 50 PLN.

Betfan

Ofertę Betfan bez podatku można śmiało polecić każdemu graczowi. Odpowiedź na pytanie, jak grać u bukmachera bez podatku, w przypadku Betfan jest bardzo prosta: wystarczy kupon z 6 zdarzeniami o kursie min. 1.40. Jest to oferta stała dostępna już od dłuższego czasu.

Betters

RaiseBet to jedna z promocji, która umożliwia w Betters grę bez podatku, gdy wykorzystamy już pełen pakiet powitalnych bonusów z kodem promocyjnym Betters. Im więcej wydarzeń wytypujesz na Twoim zwycięskim kuponie, tym wygrana będzie większa.

Zasady są bardzo łatwe do spełnienia. Postaw zakład KOMBI składający się z min. 5 zdarzeń. Kurs każdej z selekcji musi wynosić min. 1.25. Promocja działa w zakładach przedmeczowych oraz live. Gra bez podatku zaczyna się od 8 zdarzeń (+15% do wygranej).

BetX

Gra bez podatku u bukmachera BetX jest możliwa, gdy zastosujemy się do regulaminu Bonus AKO. Im więcej zdarzeń, tym potencjalna wygrana staje się okazalsza. Przy 7 zdarzeniach na kuponie Betx podwyższa procentową wygraną o 15%.

Maksymalnie jest to 100% przy co najmniej 24 selekcjach. Warunkiem koniecznym aktywującym stałą promocję jest zagranie kuponu akumulowanego, w którym kurs pojedynczego zdarzenia będzie wynosić min. 1.25. W grę wchodzą wyłącznie spotkania z oferty prematch, live oraz prematch + live.

GoBet

W GoBet możemy bez ograniczeń obstawiać bez podatku sporty wirtualne. Po zarejestrowaniu się z kodem promocyjnym Goplusbet, promocja jest aktywna cały czas. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że promocją nie są objęte zakłady systemowe czy zakłady zawarte za freebet bądź bonus.

ETOTO

Bukmacher nie oferuje na co dzień gry bez podatku. Mamy jednak szansę na wylosowanie możliwości gry bez podatku w Bonusomacie. Bonusomat to codzienna promocja, w której możemy wylosować jedną z pięciu dostępnych promocji.

Bukmacherzy bez podatku - od jakich opłat zwalniają?

Bukmacher bez podatku zwalnia nas od zapłacenia podatku od danego zakładu, który standardowo wynosi 12% postawionej stawki. Oferta bukmacherów na grę bez podatku nie sprawia jednak, że zobowiązania wobec fiskusa przestają istnieć. Gra bez podatku u bukmachera polega jedynie na przekazaniu odpowiedzialności zapłacenia podatku z gracza na bukmachera.

Bukmacherzy bez podatku zobowiązują się do zwiększenia wygranych na kuponach o kwotę 14%, która pokrywa wcześniejszą stratę. Zatem zakłady bukmacherskie bez podatku oferują pewną rekompensatę i możliwość gry za pełną stawkę. Grając bez podatku, po postawieniu 100 PLN po kursie 2.00 wygramy pełne 200 PLN.

Podatek od zakładów wzajemnych

Standardowo podatek od zakładów bukmacherskich wynosi 12% od postawionej stawki. Oznacza to, że przykładowo stawiając kupon za 100 PLN w rzeczywistości gramy za 88 PLN. Wszelkie zakłady bukmacherskie bez podatku polegają na pokryciu kwoty podatku przez bukmachera.

Podatek od wygranej

Drugim obciążeniem finansowym jest podatek od wysokiej wygranej w wysokości 10%. Zostaje on pobrany, gdy kwota wygranej na jednym kuponie przekroczy 2280 PLN. W konsekwencji nasza potencjalna wygrana jest pomniejszona nie tylko o 12%, ale jeszcze o dodatkowe 10%.

Czy warto grać u bukmacherów bez podatku?

Z punktu widzenia gracza obstawianie bez podatku zawsze jest opłacalne. Zapewnia to bowiem wyższe wygrane. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że czasami promocje dotyczące gry bez podatku tyczą się konkretnych sportów i lig. Jeśli nie posiadamy o nich wystarczającej wiedzy, bardziej skuteczne może być dalsze obstawianie naszych ulubionych rozgrywek.

Można śmiało stwierdzić, że bukmacher bez podatku stanowi atrakcyjną opcję dla każdego typera. W legalny sposób pozwala na zwiększenie potencjalnych zysków.