W dobie dynamicznego rozwoju branży bukmacherskiej coraz większą popularnością cieszą się sporty wirtualne. Są to zdarzenia generowane komputerowo, których wyniki zależą od licznych algorytmów i statystyk. Spotkania trwają zaledwie kilka minut i są dostępne 24 godziny na dobę, a sam proces typowania jest tożsamy z obstawianiem klasycznych rozgrywek. Coraz więcej operatorów decyduje się na wprowadzenie tej usługi, ponieważ wzbudza one duże zainteresowanie wśród graczy. Jednym z bukmacherów decydujących się na sporty wirtualne jest Superbet.

Sprawdź też: Kod promocyjny Superbet

Sporty wirtualne Superbet

Również jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów postanowił wprowadzić do swojej oferty tę funkcjonalność. Sporty wirtualne Superbet zostały udostępnione do gry stosunkowo niedawno. Uwagę może przykuwać szczególnie duża liczba spotkań możliwych do obstawienia. Firma nawiązała współpracę z operatorem Golden Race oraz NSoft. Dzięki zdecydowaniu się na usługi dwóch producentów produkt, jakim są sporty wirtualne Superbet, pod względem technologicznym jest doskonale rozwinięty i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych graczy. Sporo dyscyplin wirtualnych i dobrze rozbudowana pod względem technicznym oferta to nie jedyne plusy bukmachera Superbet. W każdej dostępnej kategorii znajdziemy sporo rynków zdarzeń, co mocno urozmaica grę.

Sporty wirtualne Superbet — dostępne dyscypliny sportowe

wirtualna piłka nożna superbet

Współpraca z dwoma dostawcami doprowadziła do możliwości obstawienia aż dziewięciu różnych typów rozgrywek, jednak w praktyce oferta na sporty wirtualne Superbet sprowadza się do pięciu dyscyplin. Są to wirtualna piłka nożna, wirtualne wyścigi chartów, wirtualne wyścigi konne, wirtualny żużel oraz wirtualne wyścigi samochodowe. Jak więc można wywnioskować, wybór jest całkiem szeroki, a operator zapewnił wszystkie najpopularniejsze kierunki, jeśli chodzi o rozgrywki generowane komputerowo. Niestety obecnie firma nie posiada jednak wirtualnej koszykówki ani wirtualnego tenisa, co mogłoby ostatecznie dopełnić katalog posiadanych dyscyplin wirtualnych. Jakie zakłady na sporty wirtualne Superbet posiada? Warto przeanalizować każdy oferowany sport odrębnie. Warto podkreślić, iż ze względu na krótki czas trwania rozgrywek dostępne są wyłącznie zdarzenia prematch — nie dysponujemy więc możliwością obstawiania meczów na żywo ani zakładów długoterminowych.

Wirtualna piłka nożna Superbet

Choć początkowo oferta na sporty wirtualne Superbet nie obejmowała piłki nożnej, bukmacher postanowił wprowadzić do komputerowych rozgrywek najpopularniejszą dyscyplinę świata. W jej ramach dostępne są mecze ligowe oraz pucharowe. Do wyboru mamy:

  • ligę argentyńską,
  • angielską,
  • niemiecką,
  • włoską,
  • polską,
  • hiszpańską.


Jeśli z kolei chodzi o spotkania międzynarodowe, możemy obstawić Puchar Europy, Puchar Ameryki i Mistrzostwa Świata.
Dostępne rynki ograniczają się do tych najbardziej podstawowych. Zakłady na sporty wirtualne Superbet w piłce nożnej to oczywiście 1X2, podwójna szansa, poniżej/powyżej (liczba bramek), dokładna liczba goli, obie strzelą, dokładny wynik, HT/FT, multi-gole (czyli przedział goli) oraz zakłady łączone (1X2 + bramki).

Wirtualne wyścigi koni Superbet

superbet wirtualne wyścigi koni

Wirtualne wyścigi koni oraz chartów to wręcz obowiązek w ofercie generowanych komputerowo zdarzeń. Oferuje je niemal każdy bukmacher i nie inaczej było w przypadku tej firmy. Jeśli chodzi o wyścigi koni, mamy do wyboru rozgrywkę Golden Race oraz NSoft. Różnią się one wizualizacją graficzną, a także zdarzeniami możliwymi do wytypowania. W przypadku pierwszego z dostawców można typować zmagania na sześciu torach — Royal Meadow Dubai, San Pablo, Kentucky, Paris oraz Queen Mary. Wśród zakładów znajdziemy możliwość wytypowania miejsca zajętego przez każdego konia oraz przedziału zajętych lokat. Z kolei wyścigi konne NSoft są dużo uboższe, ponieważ posiadają tylko możliwość obstawiania kolejności koni na dwóch pierwszych miejscach.

Wirtualne wyścigi chartów Superbet

Jak obstawiać sporty wirtualne w Superbet, to zdecydowanie wyścigi psów! Operator mocno dopracował te zmagania pod kątem wielości możliwych rozgrywek, torów oraz zakładów. Jeżeli chodzi o wyścigi psów, do wyboru są aż trzy warianty gry. U dostawcy Golden Race możemy obstawiać zmagania chartów na torach Santa Monica oraz London, a zakłady na sporty wirtualne Superbet w przypadku rywalizacji psów nie różnią się od innego typu wyścigów. Możemy więc oczywiście obstawiać zajęte przez danego charta miejsce, zarówno jako dokładną pozycję, jak i przedział. Istnieje również opcja obstawiania miejsc zajętych przez 2 (forecast) lub 3 (tricast) uczestniczące w wyścigu charty. Oprócz tego w ofercie jest też kilka innych rynków, np. powyżej/poniżej, liczba parzysta/nieparzysta — odnosi się to do zwycięzcy rywalizacji. NSoft z kolei oferuje dwa rodzaje wyścigów psów, umożliwiając jednak wyłącznie obstawianie zwycięzcy oraz kolejności w TOP 2.

Zobacz: Opinie Superbet

Wirtualny żużel Superbet

Wśród sportów wirtualnych Superbet znalazł się również żużel, czyli wyjątkowo popularna w naszym kraju dyscyplina. Pierwszy wariant umożliwia obstawianie rywalizacji na torze Bristol i oferuje bogatszą gamę zakładów. Pozwala to na układanie kolejności miejsc zajętych przez poszczególnych zawodników. Drugi z kolei jest nieco uboższy i przewiduje opcję typowania tylko trzech rynków:

  • zwycięzcy,
  • kolejności w TOP 2,
  • rywalizacji bezpośredniej (h2h).

Wirtualne wyścigi samochodowe Superbet

Ostatnią dyscypliną, którą w swojej ofercie sportów wirtualnych umieścił Superbet, są wirtualne wyścigi samochodowe. Niestety do wyboru jest tylko jedna formuła rozgrywek, oferująca zaledwie dwa rynki — zwycięzca oraz kolejność w TOP 2. Mamy nadzieję, że z czasem gama zakładów zostanie zwiększona, co zdecydowanie uatrakcyjni wyścigi samochodowe Superbet.

Jak obstawiać sporty wirtualne Superbet?

superbet sport wirtualny

Po omówieniu oferty oraz dostępnych zakładów należy przejść do najważniejszej kwestii, czyli do strony technicznej zawierania zakładów na generowane komputerowo zdarzenia. Nie trzeba długo głowić się nad tym, jak obstawiać sporty wirtualne w Superbet. Z poziomu strony głównej widnieje bowiem zakładka "Gry", która pokieruje nas wprost do oferty wirtuali i gier karcianych. Następnie będziemy musieli wybrać interesujący nas sport, co automatycznie przeniesie nas do panelu danego dostawcy. Samo obstawianie polega na identycznym postępowaniu, jak w przypadku standardowych meczów sportowych. Spotkania możemy śledzić na wizualizacji komputerowej.

Czy Superbet posiada promocje na sporty wirtualne?

Jeśli chodzi o promocje, bukmacher Superbet pokazał się polskim graczom ze świetnej strony. Każdego dnia klient tego operatora może wziąć udział w promocji Super Spin, w której losuje się różnego rodzaju bonusy oraz nagrody. Poza tym dostępna jest też atrakcyjna promocja startowa, profity za polecanie bukmachera znajomym oraz specjalne akcje ograniczone czasowo. Fani wirtuali dostają od bukmachera Superbet możliwość gry bez podatku przy 3 zdarzeniach na kuponie AKO. Maksymalnie możemy zwiększyć naszą wygraną o 40%, jeśli wytypujemy poprawnie 10 zdarzeń!

Podsumowanie

Sporty wirtualne Superbet z czasem zostały uzupełnione o piłkę nożną, a także o większą liczbę dostępnych rynków. Wszystko zmierza w dobrym kierunku i śmiało możemy powiedzieć, że bukmacher ten ma duże szanse na znalezienie się w czołówce pod kątem jakości oferowanych rozgrywek generowanych komputerowo. Mamy nadzieję, że nasz artykuł rozjaśnił Wam, co oferuje w zakresie sportów wirtualnych Superbet!

Sprawdź: Cashout Superbet – Jak działa?


1. Czy Superbet ma w ofercie zakłady wirtualne?
Tak, Superbet posiada bardzo szeroką ofertę na zakłady wirtualne. Znajdują się w niej 3 dyscypliny w dwóch wersjach. Mamy wyścigi chartów, wyścigi konne oraz wirtualny żużel. Wszystkie te dyscypliny mamy w wersji Gold i Nsoft. Oprócz tego jeszcze jest piłka nożna gold, wyścigi samochodowe, wyścigi MotoGP oraz wyścigi chartów 2.
2. Czy Superbet ma promocję na zakłady wirtualne?
Tak, gdy na twoim kuponie znajdą się 3 zdarzenia z oferty zakładów wirtualnych, grasz bez podatku!