Podstawą gry u każdego bukmachera jest oczywiście założenie konta. Tak samo w przypadku bukmachera Superbet rejestracja jest koniecznością do możliwości gry u tego operatora i skorzystania z bonusów startowych. Jest ona bardzo prosta, ogranicza się do podania swoich podstawowych danych, a dla uzyskania pełnego konta przesłania odpowiednich załączników. Całą procedurę założenia konta można przejść w całości online, bez konieczności wychodzenia z domu. W tym artykule dowiecie się jak założyć konto krok po kroku Superbet, a także czy w Superbet rejestracja bez dowodu jest możliwa.

Sprawdź: kod promocyjny Superbet

Superbet rejestracja - niezbędne dane osobowe

Proces rejestracji w Superbet nie różni się znacząco od rejestracji u każdego innego bukmachera. W Superbet zarejestrowanie się nie wymaga żadnej wiedzy o bukmacherce, a założenie konta jest bardzo proste. Jest ograniczone do wypełnienia jednego prostego formularza, w którym zawarte są nasze podstawowe dane, takie jak:

  • imię,
  • nazwisko,
  • PESEL,
  • nazwa użytkownika,
  • hasło.

W praktyce w Superbet rejestracja nie powinna zająć więcej niż 5 minut, a z bonusów startowych będziemy mogli skorzystać od razu. Jednak do wypłaty środków na nasze osobiste konto bankowe, będzie konieczne przesłanie potrzebnych skanów lub zdjęć naszego dowodu osobistego. Jak wygląda w Superbet rejestracja? Wszystko opisaliśmy szczegółowo poniżej.

Rejestracja Superbet krok po kroku

zakładanie konta superbet

Teraz przedstawimy jak założyć konto krok po kroku Superbet.

  1. Na samym początku, w prawym górnym rogu klikamy w przycisk “Rejestracja”. Później należy wypełnić formularz rejestracyjny. Dane, które musimy podać, są bardzo proste, mianowicie nasze imię i nazwisko, nasz adres e-mail, nazwę użytkownika, którą będziemy posługiwać się w serwisie, hasło do konta oraz szczegóły wymagane do celów prawnych, czyli narodowość, numer PESEL i kraj zamieszkania,
  2. Później zaznaczamy okienko potwierdzające, że zapoznaliśmy się z regulaminem i jeżeli chcemy — zgodę na otrzymywanie informacji o bonusach na nasz adres e-mail lub numer telefonu. Nie jest to koniecznością, warto jednak być na bieżąco z aktualnymi promocjami bukmachera. Cała rejestracja Superbet powinna zająć maksymalnie kilka minut,
  3. Po zarejestrowaniu się nasze konto nie jest jednak w pełni aktywne. W tym momencie posiadamy konto tymczasowe, które nie pozwala na pełne korzystanie z usług Superbet. By w pełni aktywować konto, należy załączyć skany lub zdjęcia naszego dokumentu potwierdzającego tożsamość, czyli dowodu osobistego. Ma to na celu przede wszystkim potwierdzenie ukończenia przez nas 18. roku życia. Nie trzeba się tego obawiać, jest to rutynowa kontrola u każdego operatora zakładów bukmacherskich. Weryfikacja naszego dowodu powinna potrwać kilkanaście minut, jednak istnieją przypadki, w których proces ten może wydłużyć się do 48 godzin. To maksymalny czas, jaki Superbet daje sobie na odpowiedź zwrotną w sprawie uzyskania pełnych funkcjonalności konta,
  4. Po udanej weryfikacji przez bukmachera naszego dokumentu tożsamości, do pełnej rejestracji Superbet potrzebujemy jeszcze podać numer naszego konta bankowego, na który bukmacher będzie przelewał nam nasze wygrane środki z zakładów, a także numer telefonu, na który najczęściej są nam przesyłane przypomnienia o czasowych promocjach, przy zaakceptowaniu przy rejestracji zgód na otrzymywanie informacji handlowych.

Logowanie Superbet - Czy to bezpieczne?

Superbet to w pełni legalny polski bukmacher, który podlega kontrolom ze strony instytucji rządowych. Serwis internetowy, jak i platforma transakcyjna spełniają normy bezpieczeństwa i opierają się na tych samych mechanizmach, które możemy znaleźć w bankowych systemach płatniczych. Nie ma więc o co się obawiać. W Superbet logowanie trwa zaledwie kilka sekund. Po wciśnięciu przycisku “zaloguj” wystarczy wpisać swoje dane podane przy rejestracji (nazwa użytkownika i hasło) i możemy od razu przejść do korzystania z wszystkich usług bukmachera. Takie same zasady tyczą się również aplikacji Superbet. Podsumowując, w Superbet logowanie można prowadzić bezpiecznie z każdego urządzenia.

Superbet rejestracja bez dowodu - czy to możliwe?

superbet bez dowodu

U niektórych bukmacherów koniecznością przy rejestracji konta jest przesłanie skanów swojego dowodu osobistego. W Superbet rejestracja bez dowodu jest jednak możliwa. Są niestety związane z nią pewne ograniczenia. Po zarejestrowaniu się nie musimy od razu przesyłać skanów swoich dokumentów weryfikacyjnych. Otrzymamy wtedy status konta tymczasowego, którego funkcjonalność jest ograniczona. Nasz maksymalny depozyt będzie mógł wynosić 5000 złotych, nie mamy żadnych możliwości wypłat, a nasza maksymalna wygrana na kuponie będzie mogła wynieść 2279,99 złotych. Dopiero po przesłaniu przez nas dokumentów weryfikacyjnych otrzymamy status konta stałego, przy którym możemy korzystać w pełni ze wszystkich usług operatora.

W Superbet rejestracja bez dowodu jest więc możliwa, ale przy naszej ewentualnej wygranej na koncie tymczasowym nie będziemy mogli wypłacić naszych środków. Z tego powodu polecamy przesłanie od razu skanów naszych dokumentów, aby jak najszybciej uzyskać konto stałe. Oprócz nich należy również podać numer naszego konta bankowego, na który będziemy wypłacać środki. Do wymaganych rzeczy należy również numer telefonu.

Superbet rejestracja - bonus powitalny

Bukmacher Superbet posiada bardzo ciekawą ofertę powitalną dla nowych graczy. Po zalogowaniu się na nasze konto należy zaakceptować komunikat o bonusie powitalnym, a następnie w ciągu 14 dni od czasu akceptacji bonusu dokonać wpłaty minimalnego depozytu w wysokości 20 złotych. Aktywuje to nasz bonus. Jednym z nich jest bonus 100% od wpłaty, do maksymalnej kwoty 200 złotych. Pierwszy depozyt aktywuje również Tydzień Bez Ryzyka, który można potraktować jak słabszy zakład bez ryzyka.

Na czym on polega? Jeśli przez pierwszy tydzień grania na naszym świeżo założonym koncie w Superbet słabo nam szło, bukmacher zwróci nam przegraną kwotę w formie bonusu aż do 3500 złotych! Suma jest jednak pomniejszana o nasze wygrane oraz podatek. Przykładowo, jeżeli postawiliśmy w tygodniu 1000 złotych i wygraliśmy jeden kupon na kwotę 600 złotych, otrzymamy bonus w wysokości 400 złotych (minus podatek). Każdy gracz może wykorzystać promocję tylko jeden raz, przez pierwszy tydzień grania. Biorąc powyższe informacje pod uwagę, w Superbet rejestracja jest bardzo opłacalna.

Rejestracja i Logowanie Superbet - Opinie

opinie o rejestracji superbet

Bukmacher Superbet jest chwalony przez użytkowników przede wszystkim za możliwość sprawnego i szybkiego zarejestrowania się w ich serwisie. Tyczy się to zarówno funkcjonowania strony internetowej, jak i aplikacji. Cała rejestracja przebiega w bardzo krótkim czasie, bezproblemowo i bez podawania żadnych skomplikowanych danych. Rejestracja Superbet to zaledwie kilka minut i od razu możemy cieszyć się grą u tego bukmachera. Sprawność jej funkcjonowania gracze stawiają na równi, a nawet powyżej w porównaniu z innymi bukmacherami dostępnymi na polskim rynku. Nic dziwnego, że opinie o Superbet są pozytywne.

Rejestracja w Superbet - dlaczego warto

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, przede wszystkim dla korzystania z promocji, które oferuje nam bukmacher. Szczególnie warta uwagi jest promocja startowa, w której mamy szansę na otrzymanie aż 3500 złotych bonusu przy słabym, “minusowym” tygodniu. Oprócz tego jest nam oferowany 100% bonus od wpłaty do 200 złotych. Najważniejszą promocją, o której trzeba wspomnieć, kierowaną nie tylko do nowych klientów, ale także do aktualnych użytkowników jest Super Spin. Gracze niesamowicie sobie chwalą tę promocję z prostego powodu. Codziennie mamy szansę na otrzymanie darmowego zakładu od bukmachera na kwotę od 5 do aż 10000 złotych!

Oznacza to, że przy odrobinie szczęścia możemy nawet kilka razy w tygodniu obstawić zdarzenia, które tylko chcemy zupełnie za darmo. Jest to bardzo ciekawa promocja, dzięki której gracze codziennie wracają do bukmachera, jakim jest Superbet. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe aspekty, nie mamy wątpliwości, że rejestracja w Superbet jest wręcz koniecznością dla wszystkich fanów obstawiania zakładów sportowych, a z naszą instrukcją jak założyć konto krok po kroku Superbet nie powinniście mieć z tym żadnych problemów.


Czy bukmacher Superbet jest legalny?
Tak bukmacher Superbet prowadzi w Polsce legalną działalność.
Czy bukmacher Superbet posiada innowacyjne promocje dla graczy?
Bukmacher Superbet co tydzień rozdaje graczom 50 tysięcy złotych, które można od razu wypłacić w promocji zwanej Supergame, nie ma innego bukmachera, który by posiadał taką promocję.