Superbet to jeden z najlepszych bukmacherów działających w naszym kraju. Gracze coraz liczniej korzystają z jego usług. Mamy w nim m.in. możliwość zamknięcia zakładu. Sprawdź jak wykorzystać w Superbet cashout i jakie daje to możliwości!

Co to jest cashout Superbet?

Cashout w Superbet - nie mylić z cashbackiem - jest to zamykanie zakładu przed czasem. Innymi słowy, to po prostu możliwość rozliczenia kuponu, który cały czas jest w grze. Oczywiście po zdecydowaniu się na taki ruch wygrana ulegnie zmianie i nie będzie tak wysoka, jak była początkowo.

Ma to też swoje plusy. Jeśli na kuponie znajduje się zdarzenie, którego użytkownik nie jest pewny, może bez większych nerwów zdecydować się na taki krok i cieszyć się wczesnym zwycięstwem. Zapewnia nam to pewność wygranej. Pamiętajmy, że nie należy mylić tego pojęcia ze zwrotem "cash back". To są dwie zupełnie różne rzeczy.

Jak działa cashout w Superbet?

Wiemy już mniej więcej, o co chodzi w Early cashout Superbet. Gracze często nie potrafią jednak zrozumieć, w którym momencie mogą zdecydować się na taki ruch. Kiedy zamknięcie kuponu przed czasem Superbet jest możliwe? Wszystko tak naprawdę zależy od bukmachera. Superbet może oferować cashout w dowolnym momencie i zastrzega sobie prawo do jego anulowania bądź przerwania. Gracz o tym nie decyduje.

Instrukcja korzystania z funkcji cashout:

 1. Postaw kupon SOLO, AKO lub systemowy
 2. Kupon musi zawierać zakłady z oferty przedmeczowej lub/i live
 3. Jeśli w trakcie meczu będzie dostępny cashout, pojawi się on jako zielone okienko
 4. Po kliknięciu okienka "cashout" potwierdź operację.
 5. Jeśli nie zrobisz tego w czasie 3 sekund, wszystko powróci do punktu wyjścia i ponownie będziesz musiał zgłosić chęć wcześniejszego zamknięcia zakładu

Gdzie znaleźć cashout w Superbet?

Informacja o możliwości zamknięcia zakładu przed końcowym gwizdkiem pojawi się na kuponie w formie zielonego przycisku z napisem "CASH OUT" oraz na liście kuponów w zakładce "Kupony".

gdzie znaleźć cashout superbet

Rodzaje cashoutu w Superbet

Bukmacher podszedł do funkcji cashout profesjonalnie i nowocześnie, oferując aż 3 różne opcje zamykania kuponów:

 • Wyświetlona kwota - tylko wyświetlona kwota zostanie wypłacona. Jeśli w międzyczasie kwota ulegnie zmianie, cashout nie zostanie zrealizowany
 • Dowolna kwota - kupon zostanie wcześniej rozliczony, nawet jeśli w międzyczasie kwota ulegnie zmianie
 • +/- 10% - kupon zostanie rozliczony, jeśli kwota nie zmieni się o więcej niż 10%
rodzaje cashoutu w superbet
Rodzaje cashoutu w Superbet

Przykład cashoutu

Stawiasz na przykład zakład z trzema zdarzeniami za 50 PLN, a kurs kuponu wynosi 5.50:

 • Real Madryt vs Vallecano (typ na wygraną Realu)
 • Genoa vs. Inter Mediolan (typ na wygraną Interu)
 • Bournemouth vs. Everton (typ na wygraną Bournemouth)

Wygraną otrzymasz wyłącznie przy trafieniu wszystkich spotkań. Pierwsze spotkanie o godzinie 16:00 wchodzi jak w masło i Real Madryt pokonuje Vallecano 3-0. Następnie Inter wygrywa na wyjeździe z Genoa 2-1. W tym momencie Superbet proponuje cashout w wysokości połowy potencjalnej wygranej. Mając na uwadze fakt, że ostatni mecz jest najbardziej ryzykowny, postanawiasz zamknąć wcześniej kupon i zgarnąć część wygranej. Od tej pory losy ostatniego spotkania Cię nie interesują, a ty cieszysz się z "zarobionych" pieniędzy.

Jak wykorzystać cashout Superbet?

W przypadku braku pewności warto po prostu skierować się do regulaminu bukmachera lub nawiązać kontakt z konsultantem na czacie. Wtedy wszelkie wątpliwości powinny zniknąć. Najprostszym sposobem, tak jak wcześniej zawarliśmy w tekście, jest sprawdzenie kuponu. Jeśli opcja jest dostępna, to możemy uzyskać proponowane pieniądze.

Należy jednak pamiętać, że w momencie kliknięcia odpowiedniego przycisku, sytuacja na boisku/hali/korcie może się zmienić, a bukmacher na moment zawiesi tę opcję. Kto wie, może w danym momencie któraś z drużyn strzeliła gola. Po kilkunastu sekundach, w zależności od tego, co się stało, opcja powinna powrócić. Zamknięcie kuponu przed czasem Superbet stara się oferować w każdym możliwym momencie.

Superbet cashout zawieszony

Superbet cashout proponuje tylko wtedy, gdy wszystkie warunki zostały spełnione i sam bukmacher uważa, że opcja ta może być aktywna. Gracz nie ma wpływu na ten proces. Jeśli jednak uważasz, że należy Ci się możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu, a nadal opcja ta jest niedostępna dla Twojego kuponu, oto kilka powodów:

 • Kupon został zagrany za środki bonusowe
 • Na kuponie widnieją zdarzenia z oferty zakładów specjalnych
 • Jedno lub kilka zdarzeń nie jest dostępne w ofercie zakładów
 • Mecz został przerwany
 • Typ zakładu nie jest objęty funkcją cash-out
 • Na kuponie znajduje się przegrany zakład
superbet cashout niedostępny

Recenzja cash out w Superbet

Bukmacher Superbet wprowadzając cashout do swojej oferty zadbał o wszystkich graczy - zarówno tych stawiających zakłady przedmeczowej - jak i pasjonatów zakładów na żywo. Przewagą Superbetu nad innymi bukmacherami jest możliwość uzyskania cashoutu dla zakładów systemowych. Większość operatorów skupia się wyłącznie na kuponach SOLO lub AKO.

Duży plus należy się również za to, że kwota cashoutu w Superbet może być niższa niż stawka kuponu. Wówczas bukmacher oferuje graczowi wcześniejsze zamknięcie zakładu w postaci zwrotu części stawki.


Czy w Superbet jest cashout?
Tak, na Superbet występuje opcja early cashout.
Dlaczego funkcja cashout w Superbet jest niedostępna?
Najczęstsze powody to zagranie kuponu za środki bonusowe, jedno ze zdarzeń jest pregrane, kwota cash-outu jest niższa niż stawka, typ zakładu nie jest objęty funkcją cashout.