Superbet to jeden z legalnych bukmacherów działających w naszym kraju. Gracze coraz liczniej korzystają z jego usług. Mamy w nim m.in. możliwość zamknięcia zakładu. Jak wykorzystać cashout Superbet? Czym jest early cashout Superbet? Co to jest zamknięcie kuponu przed czasem Superbet?

Superbet wita graczy bonusem od pierwszego depozytu. Jest to 100% wartości pierwszej wpłaty. Maksymalny profit wynosi 200 złotych, a minimalny - 20 złotych. Każdy użytkownik może skorzystać z tego oczywiście tylko raz. Żeby wypłacić pieniądze na konto, należy obrócić je po minimalnym kursie całego kuponu 1,80. W jego skład muszą wejść co najmniej dwa wydarzenia (nie z sekcji "Super Mecz"). Można również obracać bonus na kuponach pojedynczych i systemowych.

Dzięki temu możemy później skorzystać z opcji "Tydzień bez ryzyka". Aktywuje się on po pierwszej wpłacie na konto. Bukmacher tłumaczy, że przez 7 dni gracz może grać bez ryzyka. Jeśli przez ten okres będzie na przysłowiowym "minusie", to Superbet zwróci mu przegraną do maksymalnie 3500 złotych. Kwota jest obliczana na podstawie zawartych i rozliczonych kuponów. Jak to wygląda?

PRZYKŁAD: W ciągu 7 dni od dnia pierwszego depozytu, Klient postawił zakłady na kwotę 1000 zł i wygrał łącznie 600 zł, suma przyznanych bonusów 30 zł.

Kwota bonusu = 1000 zł – 600 zł – 120 zł - 30 zł = 250 zł.

Maksymalnie można otrzymać 3500 złotych.

Przeczytaj: SuperBet Kod Promocyjny

Cashout Superbet

superbet cashout

Po zwrocie stawki nie można od razu wypłacić środków. Należy je obrócić dwukrotnie z kursem minimalnym 1,8 (łącznie). Minimalny zakład w Superbet można zawrzeć za 2 złote. Bukmacher ma w swojej ofercie te najbardziej poczytne dyscypliny sportowe jak piłka nożna, siatkówka, tenis czy też hokej na lodzie. Możemy jednak również sięgnąć po darts, squash, unihokej czy rozgrywki esportowe. Superbet oferuje swoim klientom aplikację mobilną. Po jej pobraniu można więc obstawiać swoje kupony bez konieczności logowania się na komputerze. Wystarczy tylko przesyłanie danych w telefonie lub tablecie, by cieszyć się z gry.

Superbet powstał w 2009 roku w Rumunii. 18 października 2019 roku bukmacher uzyskał zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie firmy na terenie Polski. Dzięki temu gracze nie muszą martwić się o legalność zawieranych zakładów.

Prócz oferty powitalnej, bukmacher stara się też pozyskiwać graczy w inny sposób. Jedną z takich opcji jest cashout (nie mylić z cashback), czyli zamykanie zakładu przed czasem Superbet. To po prostu możliwość rozliczenia kuponu, który cały czas jest w grze. Oczywiście po zdecydowaniu się na taki ruch wygrana ulegnie zmianie i nie będzie tak wysoka, jak była początkowo. Ma to też swoje plusy. Jeśli na kuponie znajduje się zdarzenie, którego użytkownik nie jest pewny, może bez większych nerwów zdecydować się na taki krok i cieszyć się wczesnym zwycięstwem. Zapewnia nam to pewność wygranej. Pamiętajmy, że nie należy mylić tego pojęcia ze zwrotem "cash back". To są dwie zupełnie różne rzeczy.

Sprawdź: Superbet bez podatku

Jak działa cashout w Superbet?

Wiemy już mniej więcej, o co chodzi w early cashout Superbet. Gracze często nie potrafią jednak zrozumieć, w którym momencie mogą zdecydować się na taki ruch. Kiedy zamknięcie kuponu przed czasem Superbet jest możliwe? Wszystko tak naprawdę zależy od legalnego bukmachera z Polski. Cashout Superbet może oferować w dowolnym momencie i zastrzega sobie prawo do jego anulowania bądź przerwania. Gracz o tym nie decyduje. Zamykanie zakładu przed czasem Superbet oferuje w wielu przypadkach. Warto jednak pamiętać o kilku kwestiach.

Zobacz: Superbet opinie

Zamykanie zakładu przed czasem Superbet

zamykanie zakładu superbet

Kwota wygranej zależy od momentu, w którym gracz zdecyduje się na taki krok. Early cashout Superbet oferuje w wielu przypadkach, jednak są od tego wyjątki. O co chodzi? Jak działa cashout Superbet i kiedy nie jest dostępny?

  1. Jeśli kwota cashout jest niższa niż postawiona stawka,
  2. Gdy mecz nie znajduje się w ofercie,
  3. Jeśli spotkanie zostało przerwane (choćby przez niekorzystne warunki pogodowe),
  4. Kiedy kupon został zagrany za kwotę bonusową,
  5. Jeśli typ zakładu nie jest objęty funkcją cashout.

Tak więc, jeśli wcześniejsze wypłacenie pieniędzy z kuponu będzie możliwe, to pod kuponem pojawi się podświetlona opcja "Cashout". Jeśli nie, to — rzecz jasna — będzie ona niemożliwa do wykorzystania.

Jak wykorzystać cashout Superbet?

W przypadku braku pewności warto po prostu skierować się do regulaminu bukmachera lub nawiązać kontakt z konsultantem na czacie. Wtedy wszelkie wątpliwości powinny zniknąć. Jak wykorzystać cashout Superbet? Najprostszym sposobem, tak jak wcześniej zawarliśmy w tekście, jest sprawdzenie kuponu. Jeśli opcja jest dostępna, to możemy uzyskać proponowane pieniądze. Należy jednak pamiętać, że w momencie kliknięcia odpowiedni przycisk, sytuacja na boisku/hali/korcie może się zmienić, a bukmacher na moment zawiesi tę opcję. Kto wie, może w danym momencie któraś z drużyn strzeliła gola. Po kilkunastu sekundach, w zależności od tego, co się stało, opcja powinna powrócić. Zamknięcie kuponu przed czasem Superbet stara się oferować w każdym możliwym momencie.


1. Czy na Superbet jest cashout?
Tak na Superbet występuje opcja early cashout.