Superbet freebet jest dostępny w ofercie powitalnej po użyciu kodu promocyjnego Superbet. Na freebety składają się: 35 PLN za kod, 200 PLN od 1. wpłaty oraz 20 PLN w aplikacji. Z kolei bonus bez depozytu Superbet jest dostępny przy pomocy promocji Super Spin, ale także przy innych promocjach. Na czym polega freebet Superbet? W poniższym tekście odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące Superbet freebet bez depozytu.

Freebet od Superbet

Obecnie, jeden z najpopularniejszych bukmacherów na polskim rynku, ma w swojej ofercie kilka rodzajów freebetów. Rozróżnić tutaj można przede wszystkim te z pakietu powitalnego, ale trzeba pamiętać o możliwości ich zdobycia w promocjach czy w ramach SuperSpin. Kwoty są bardzo zróżnicowane, często też są personalizowane. Oznaczać to może, że grając za większe stawki, będziemy mogli liczyć na wyższe freebety.

Freebet od 1. depozytu

200 PLN
Freebet za kod TYPERVIP

35 PLN

Freebet w aplikacji

20 PLN
Cashback 

3500 PLN

Superbet darmowy zakład 35 PLN

Z pierwszym darmowym zakładem w Superbet możemy spotkać się już przy pakiecie powitalnym. Superbet przewiduje dodatkowy freebet za dokonanie pierwszej wpłaty na min. 50 PLN i użycie kodu TYPERVIP. Jego kwota to 35 PLN. Samym freebetem gramy dowolnie bez warunków odnośnie do kursów oraz liczby zdarzeń. Freebet należy wykorzystać w ciągu 3 dni od jego przyznania.

Superbet freebet 200 PLN od 1. wpłaty

Drugi freebet za pierwszy depozyt od Superbet to maksymalnie 200 PLN. Jego kwota zależy od wpłaty. Minimalny depozyt aktywujący bonus to 20 PLN, jednak zalecam wpłacić co najmniej 50 PLN, aby otrzymać pozostałe freebety (szczególnie ten za kod). Darmowy zakład w Superbet należy wykorzystać na dowolny kupon SOLO lub AKO w ciągu 10 dni od jego otrzymania.

Freebet Superbet 20 PLN w aplikacji

Wielu użytkowników twierdzi, że aplikacja mobilna Superbet to najlepsza dostępna na rynku. Trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ jest ona stworzona bardzo porządnie. Co ciekawe, za jej sprawą możemy bardzo łatwo zdobyć dodatkowy freebet. Wystarczy:

 • pobrać aplikację w ciągu 7 dni od pierwszego depozytu
 • zalogować się
 • odebrać w aplikacji freebet w kwocie 20 PLN

Cashback 3500 PLN

Ostatnim bonusem w ofercie powitalnej Superbet jest cashback 100% do 3500 PLN. Jeśli tydzień gry od pierwszej wpłaty gracz zakończy na minusie, to bukmacher zwróci środki w formie bonusu na podstawie następującego wzoru:

 • Zwrócone środki w formie bonusu = suma stawek - suma wygranych - podatek - inne bonusy

Zwrot w postaci bonusu trafi na konto w ciągu 24 godzin od zakończenia "Tygodnia bez ryzyka". Bonus należy obrócić 3-krotnie w ciągu 7 dni na kuponach z kursem min. 1.91.

Superbet freebet bez depozytu - pozostałe promocje

W Superbecie freebety możemy odbierać w różnych stałych promocjach. Szczegółowo opisaliśmy je niżej.

Super Spin

Na czym polega Super Spin w Superbet bonus bez depozytu? Jest to promocja dostępna dla wszystkich aktualnych użytkowników posiadających konto online w Superbet. Polega na zakręceniu wirtualnym "kołem fortuny" i wylosowaniu odpowiadającemu nam darmowego zakładu Superbet. Kwoty, jakie można otrzymać to:

 • 0 złotych
 • 5 złotych
 • 5 złotych na sporty wirtualne
 • 10 złotych
 • 30 złotych
 • możliwe jest także wygranie samochodu na rok

Kołem możemy zakręcić raz dziennie, gdzie każdy dzień to godziny 00:00-23:59. Możemy więc otrzymać bonus bez depozytu o godzinie 23:58, jak i o 00:01 następnego dnia, jednak na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus bez depozytu.

Ile razy można zakręcić kołem w promocji Superspin?Raz dziennie
Ile maksymalnie można wygrać na Superspin?2500 PLN lub Fiata 500
Jaki jest obrót freebetami z Superspin?Trzykrotny

Jeśli na koncie bonusowym znajduje się inny bonus, mamy 48 godzin na wykorzystanie go. W przeciwnym razie nasz bonus bez depozytu przepada. Jest to bardzo ciekawa promocja z tego względu, że codziennie mamy szansę na zakład bez depozytu Superbet, za który możemy zagrać swoje zakłady zupełnie za darmo.

superbet freebet superspin

Bonus dnia

Codziennie spełniając określone warunki, można otrzymać bonusy, w tym freebety o określonej w regulaminie promocji kwocie.

Jak otrzymać freebet w Superbet?

 • Zaloguj się na konto
 • W zakładce "Bonus Dnia" kliknij w okienko z bonusem na dany dzień
 • Spełnij warunki promocji i odbierz natychmiastowy bonus

Każdego dnia objętego promocją, gracz może wziąć udział w niej tylko raz.

superbet freebet - bonus dnia

Jak działa freebet Superbet?

Freebet należy tłumaczyć jako darmowy zakład. Umożliwia nam on zawarcie kuponu, bez nakładu własnych środków finansowych. Jest to bardzo korzystna opcja dla typera, ponieważ może on liczyć na zysk z wygranego kuponu, nie ryzykując przy tym ani grosza. Warto jednak pamiętać, że od ewentualnej wygranej odejmowana jest stawka freebetu. W konsekwencji tego na naszą wygraną składa się tylko i wyłącznie czysty zysk z kuponu.

Superbet bonus bez depozytu - jak go zdobyć i wykorzystać?

Aktualnie, w Superbet bonus bez depozytu można dostać przede wszystkim, korzystając z promocji Super Spin. W tej promocji polegającej na kręceniu wirtualnym “kołem fortuny” można zgarnąć darmowy zakład Superbet każdego dnia. Jest to bardzo atrakcyjna opcja, dostępna dla wszystkich graczy posiadających konto u tego bukmachera, który zdecydowanie otwiera ranking bukmacherów. Poza nią można liczyć na różne promocje czasowe, które Superbet często wprowadza do swojej oferty.

Freebet Superbet można również otrzymać za zagranie kuponu w poniedziałek. Sprawa jest prosta, stawiamy kupon za 100 złotych, dzięki czemu w ciągu kolejnych 48 godzin Superbet bonus bez depozytu zostanie nam przyznany w wysokości 50 złotych. Tutaj jednak jest już nam potrzebna nasza wpłata, jednak czy nie warto dostać dodatkowych 50 złotych za darmo? Należy pamiętać, że bukmacher może zmienić swoje promocje, dlatego należy regularnie sprawdzać aktualną ofertę bonusową bukmachera.

Warunki obrotu bonusu bez depozytu

Bukmacherzy różnie podchodzą do warunków obrotu freebetami. Niektórzy ustalają sztywne zasady dla wszystkich, które oferują. Inni zaś regularnie zmieniają zasady, w zależności od tego, jak zdobędziemy nasz bonus od depozytu. Podobnie jest w przypadku bukmachera Superbet. Na niektóre freebety nie są nawet nakładane żadne warunki obrotu. W takich sytuacjach mamy pewną dowolność. Nie jest to jednak regułą, ponieważ przykładowo w przypadku freebetów za Super Spin, musimy spełnić odpowiednie zasady dotyczące kursów.

Jak wykorzystać freebet Superbet?

Freebet Superbet można wykorzystać na dowolne zakłady z całej oferty bukmachera. Wyjątkiem jest zakład bez depozytu Superbet 5 złotych na zakłady wirtualne — tutaj mamy obowiązek zagrać nasz kupon złożony w całości z wirtuali. Nie ma więc żadnych ograniczeń co do naszych typów. Jeśli chodzi o obrót w Superbet freebet bez depozytu, to w przypadku wygranych z Super Spin należy zagrać zakład solo z minimalnym kursem 1.80, lub zakład multi z minimalnym łącznym kursem 1.80 oraz z minimalnym kursem 1.40 dla każdego ze zdarzeń.

Nasz bonus bez depozytu będziemy mogli wypłacić na swoje konto, gdy dokonamy 3-krotnego obrotu wartością bonusu bez depozytu. Wszystkie bonusy bez depozytu są ważne przez 48 godzin od zaakceptowania. W przypadku promocji czasowych oferowanych przez Superbet, warunki obrotu bywają różne. Należy więc przed każdym skorzystaniem z bonusów bez depozytu przeczytać regulamin, gdzie znajdziemy wszystkie potrzebne nam informacje dotyczące obrotu zakładem bez depozytu Superbet.

Pozostałe bonusy od Superbet

Trzeba przyznać, że Superbet jest bukmacherem, który nie oszczędza na promocjach. Dzięki temu regularnie możemy liczyć na ciekawą ofertę bonusową. Stałymi promocjami bukmachera są:

 • SuperPrzewaga - jedna z najbardziej popularnych promocji bukmachera. Zasady promocji są bardzo proste. Jeśli wytypowana przez nas drużyna osiągnie odpowiednią przewagę, to nasz zakład automatycznie jest rozliczany jako wygrany. Bez znaczenia pozostaje finalny wynik spotkania. Wysokość przewagi jest uzależniona od dyscypliny: 2 bramki w piłce nożnej, wygrana setu 6:0 w tenisie, 18 punktów w koszykówce, wygrana dwóch pierwszych setów w siatkówce, 6 goli w piłce ręcznej, 3 gole w hokeju na lodzie, wytypowany zawodnik w skokach narciarskich wygra 1. serię prowadząc przewagą co najmniej 3 pkt
 • BonusBox - każdego dnia masz szansę na dodatkowy bonus, a w puli na każdy miesiąc jest aż 7 000 000 zł. Wystarczy kliknąć w BOX z prezentem i spełnić warunki promocji
 • SuperGame - odpowiadaj na pytania i zgarniaj freebety oraz jackpot o wartości od 25 000 do 100 000 zł

Czy będą inne promocje w Superbet bez depozytu w przyszłości?

Biorąc pod uwagę, jak aktualnie można grać w Superbet bez depozytu, nie wątpimy w to. Superbet często oferuje swoim graczom czasowe promocje, gdzie grając kupony w ciągu jednego dnia, możemy otrzymywać środki na grę od bukmachera. Często pojawiają się też promocje za zagranie kuponu na ciekawe wydarzenia lub mecze sportowe. To najbardziej prawdopodobna opcja na zakład bez depozytu Superbet w przyszłości. Dodatkowo, przy zaznaczeniu przy rejestracji Superbet zgody na otrzymywanie informacji handlowych, Superbet sam będzie przesyłał nam mail z aktualną czasową promocją proponowaną przez tego bukmachera.

Superbet bonus bez depozytu - Opinie

Jeśli chodzi o Superbet opinie graczy o graniu w Superbet bez depozytu, największe pochwały otrzymuje oczywiście wcześniej już wspomniany Super Spin. Jest to bardzo atrakcyjna promocja dla wszystkich graczy, ponieważ dzięki niemu wpłacają o wiele mniej pieniędzy. Jest tak, dlatego że nawet przy wylosowaniu w promocji zaledwie 5 złotych, mogą postawić swoją “tasiemkę” bez żadnych strat, zupełnie za darmo. Nic nie tracą, a mogą tylko zyskać. Według niektórych, Super Spin to aktualnie najlepsza lub jedna z najlepszych promocji aktualnie dostępnych na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Warto więc skorzystać z opinii graczy i przekonać się na własnej skórze, jak atrakcyjne są w Superbet freebety bez depozytu.

Freebet w Superbet, a inni bukmacherzy

Trzeba przyznać, że Superbet bardzo wysoko stawia poprzeczkę. Konkurencja nie może pozostawać w tyle. Z tego względu bonus bez depozytu jest spotykany już u wielu bukmacherów. Oczywiście każdy ustala swoje własne warunki jego zdobycia i wykorzystania, lecz liczy się sam fakt. Warto zapoznać się z ofertą powitalną danej firmy, aby nie przegapić tak istotnych szczegółów, jak darmowe zakłady. Poniżej przedstawiamy aktualnie najlepsze freebety:

Fortuna

Freebet 10 PLN bez obrotu

ETOTO

Freebet 97 PLN
BetX

Freebet 450 PLN

PZBuk

Freebet 250 PLN
Goplusbet

Freebet 100 PLN od 3. depozytu

Czy warto korzystać z freebetu Superbet?

Nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby z niego nie skorzystać. Wręcz przeciwnie, każdy gracz, zwłaszcza ten, który lubi raz za czas zagrać za niewielką stawkę, powinien posiadać konto w Superbet i codziennie korzystać z promocji Super Spin. Dzięki niej każdego dnia mamy szansę na postawienie drobnego kuponu. Drugim plusem jest to, że przy wylosowaniu darmowego zakładu możemy zagrać online, co chcemy i kiedy chcemy, bez potrzeby wyjścia do punktu stacjonarnego. Dodatkowo, w Superbet freebety możemy otrzymać także dzięki promocjom czasowym, które często są oferowane przez tego bukmachera.

Biorąc powyższe aspekty pod uwagę, uważamy, że każdy gracz powinien posiadać konto w Superbet. Jak również korzystać z darmowych zakładów proponowanych przez tego bukmachera. Super Spin to naprawdę świetna promocja. Tak, więc jeżeli jeszcze nie próbowaliście kręcić “kołem fortuny”, to zachęcamy do spróbowania, a gwarantujemy, że będziecie wracać tam codziennie.


Jaki freebet w Superbet otrzymamy na start?
Za rejestrację z kodem TYPERVIP otrzymacie 35 PLN, 200 PLN od 1. depozytu oraz 20 PLN w aplikacji.
Jakie są warunki promocji Superspin?
W promocji Superspin użytkownik może wziąć udział raz dziennie, jedynym warunkiem jest posiadanie konta na Superbet przynajmniej jeden dzień.