Betclic bez podatku to promocja, w której gracze otrzymują zwiększone wygrane o 13,6% z kuponów SOLO lub AKO w systemie 24/7. To oznacza, że obstawiamy dokładnie za taką kwotę, jaką umieściliśmy na kuponie! Sprawdź szczegóły gry bez podatku w Betclic w tym artykule.

Betclic bez podatku – jak skorzystać z promocji?

Klasyczna gra bez podatku w Betclic obecnie jest już możliwa! I to nie byle jaka. Firma w tej kwestii zostawiła konkurencję daleko w tyle. Dlaczego? Betclic oferuje grę bez podatku 24/7 i to bez limitu dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Nie musisz martwić się o kurs ani o liczbę zdarzeń. Wystarczy, że postawisz zakład z oferty sportowej. Może to być zakład przedmeczowy lub/i na żywo.

Jak grać bez podatku w Betclic?

 1. Załóż konto z naszym kodem TYPERVIP
 2. Postaw dowolny kupon SOLO lub AKO z oferty przedmeczowej i/lub na żywo
 3. Zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty sportowej
 4. Wykluczone z promocji są gry karciane i zakłady systemowe
 5. Wygrałeś? Twoja wygrana zostanie powiększona o 13,6%

Do tej pory gracz, stawiając kupon np. za 100 PLN, w rzeczywistości po odliczeniu podatku grał za 88 PLN. Teraz dzięki grze bez podatku w Betclic, stawiając kupon za 100 PLN, gramy za taką samą kwotę, czyli 100 PLN. Opcja gry bez podatku w Betclic jest gotowa do wykorzystania za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji Betclic.

Warto również wspomnieć, że gra bez podatku w Betclic działa również na zakłady zawarte za freebet. Minimalny kurs dla kuponów postawionych za środki bonusowe niezmiennie wynosi 2.14.

betclic gra bez podatku
Gra bez podatku w Betclic

Betclic gra bez podatku - co zyskujemy?

Korzyści płynące z gry bez podatku w Betclic są oczywiste. Poprzez to zwiększa się potencjalna wygrana. Bukmacherzy, którzy legalnie działają w Polsce, obowiązek podatkowy przenieśli na gracza. Nie jest to duże zaskoczenie. W innym przypadku trudno byłoby im utrzymać się na rynku. Co można zyskać omijając podatek?

 • Możliwość uzyskania większej wygranej
 • Zachęca do gry za niższe stawki
 • Większa opłacalność kuponów SOLO

W Betclic podatek także pozostaje po stronie gracza. Wszystkie zdarzenia, które lądują na kuponie, są nim objęte. Dla bukmachera gra bez podatku jest sposobem na zwiększenie atrakcyjności oferty. W związku z tym zdarza się, że niektóre serwisy dodają specjalne promocje, które dają szansę na zwiększenie swoich zysków o 12%. Także w Betclic opłaca się śledzić na bieżąco zakładkę dotyczącą bonusów. Są w niej nie tylko promocje dla nowych graczy, w których warto wykorzystać kod promocyjny Betclic, ale też te dla stałych bywalców.

betclic gra bez podatku

Betclic podatek od zakładów - 10% od wygranej

Poza dobrze znanym wynoszącym 12% podatkiem od gier istnieje jeszcze jeden - podatek 10% od wygranej. Naliczany jest on w przypadku wygranej powyżej kwoty 2280 zł. Jego odliczenie wykonywane jest przez bukmachera. Nie trzeba więc samodzielnie zajmować się tym procesem. Sytuacja ta wygląda identycznie u każdego bukmachera. W związku z tym w Betclic podatek 10% od wygranej także jest pobierany. Jest to zgodne z prawem i niestety jest to smutną wiadomością dla tych, którzy wygrywają duże sumy w zakładach.

Co ważne powyższy podatek funkcjonuje razem z tym o wartości 12%. Zatem wygrana powyżej 2280 zł nie zwalnia z jednego podatku, tylko dokłada drugi z nich.

Jak rozliczyć podatek Betclic z fiskusem?

Dobrą wiadomością jest fakt, że w Betclic podatek rozliczany jest przez bukmachera. Wygląda to więc identycznie jak w przypadku każdej innej firmy przyjmującej zakłady w Polsce. Dzięki temu nie trzeba nabywać fachowej wiedzy, która byłaby potrzebna do corocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Legalni bukmacherzy dają więc poczucie bezpieczeństwa i pewność, że postępuje się zgodnie z prawem. Dzięki temu nie trzeba martwić się fiskusem. Wszystkie serwisy widnieją w naszym rankingu bukmacherów są legalne.

Betclic podatek - co wpisać do PIT?

Niemal każdy co roku składa deklarację podatkową PIT do Urzędu Skarbowego. Wielu klientów serwisów bukmacherskich zastanawia się, czy konieczne jest wpisywanie informacji o wygranych do rozliczenia. Na szczęście nie ma takiej potrzeby. Cały obowiązek wobec Urzędu Skarbowego spełnia bukmacher. Według polskiego prawa firmy bukmacherskie są zobligowane do wykonywania wszystkich czynności. W związku z tym gracze nie muszą niczego wpisywać do PIT.

Betclic gra bez podatku - jaki bukmacher w zamian?

Bukmacher Betclic posiada obecnie najlepszą promkę na grę bez podatku na rynku. Nie stoi to jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać zniwelowanie podatku na kuponach u innych operatorów. W kwestii gry bez podatku świetnie wypada też LVBET. Z kodem promocyjnym LVBET oprócz pokaźnego pakiety powitalnego zyskujemy grę bez podatku przez 33 dni od rejestracji konta.

Drugim bukmacherem z grą bez podatku zaraz po rejestracji jest forBET. Znana marka na polskim rynku oferuje 30 dni gry z powiększonymi wygranymi. Promocja dostępna tylko z kodem promocyjnym forBET, który gwarantuje najwyższy bonus powitalny.

Gra bez podatku w ofercie powitalnej:

 • LVBET - zagraj kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.40
 • forBET - zagraj kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. selekcji min. 1.30

Gra bez podatku jako promocja stała:

 • Betfan - postaw kupon z min. 6 zdarzeniami i kursem poj. selekcji min. 1.40
 • Betcris - graj kupony AKO, z minimum 3 zdarzeniami (kurs poj. selekcji min. 1.50), a jeśli kupon nie wejdzie, dostaniesz równowartość zapłaconego podatku w postaci freebetu
 • Betters - graj kupony z min. 8 zdarzeniami i kursem poj. selekcji min. 1.25
 • Superbet - graj kupony z min. 7 zdarzeniami i kursem poj. selekcji min. 1.20. Druga promocja dotyczy sportów wirtualnych, przy min. 3 wygranych zdarzeniach otrzymasz +14% do wygranej
 • TOTALbet - graj kupony AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. selekcji min. 1.30

Ocena promocji gry bez podatku Betclic

Zdziwienia nie może budzić fakt, że bardzo wielu graczy aktywnie poszukuje wszelkich promocji bukmacherskich na grę bez podatku. Z drugiej strony widać wyraźny trend ze strony bukmacherów do tworzenia licznych restrykcji przy tworzeniu tego typu promocji.

W Betclic przed długi czas brakowało możliwości gry bez podatku, która nie miałaby wygórowanych warunków. Co prawda promocja Multi+ dawała taką możliwość, ale trafienie 8 zakładów, aby wygrana była powiększona o 14%, nie była zbyt atrakcyjna. Teraz jednak opcja stawiania bez limitu przez 24 godziny na dobę to najlepsza tego typu promocja na start na polskim rynku zakładów!