Bukmacher Betclic zyskał uznanie wielu graczy na przestrzeni ostatnich kilku lat głównie za sprawą bardzo konkurencyjnych kursów, dobrej oferty na zakłady na żywo oraz świetnie działającego mechanizmu cashout. Jednak promocje dla graczy zawsze były tym, w czym Betclic plasował się na dalszych miejscach w porównaniu do konkurencji. Poza atrakcyjnym bonusem powitalnym i kilkoma freebetami rzucanymi graczom z różnych okazji, Betclic nie daje zbyt dużo darmowych niespodzianek dla typerów. Oceniając promocję betclic gra bez podatku należy mieć na uwadze, aby nie oczekiwać zbyt wiele od bukmachera, który nie słynie z rozbudowanych bonusów.

Jednak w szczególności miłośnicy rozgrywek tenisowych mogą spotkać się tu z miłym zaskoczeniem. Zakłady bez podatku w betclic możliwe są także jako stała oferta na specyficzne parametry zakładów AKO, obejmujące wiele wydarzeń. Po przekroczeniu pewnego progu liczby zdarzeń na kuponie, wygrana automatycznie zostaje zwiększona o 12%. Czy w betclic obstawianie bez podatku można uznawać za przełomową ofertę na rynku? Zdecydowanie nie, co jednak nie oznacza, że od czasu do czasu również ten bukmacher nie oferuje graczom korzystnej możliwości zwiększania zysków. Wyjaśnijmy zatem mechanizmy działania i warunki wymagane do spełniania, aby w betclic gra bez podatku mogła przynosić realne korzyści.

Betclic podatek – co zyskujemy omijając go?

Betclic brak podatku

U organizatora zakładów wzajemnych, jakim jest betclic bukmacher bez podatku obstawiać można wybrane spotkania z rynków zdarzeń wskazanych w regulaminie. Korzyści z tego płynące są w zasadzie oczywiste. Gra bez podatku pozwala na uniknięcie finansowych konsekwencji obowiązkowego opodatkowania, dzięki uzyskaniu zwrotu kosztów podatku przez bukmachera. W betclic obstawianie bez podatku nie ma zatem nic wspólnego z uzyskaniem specjalnych preferencji od fiskusa. Nikt nikogo nie zwalnia tu z 12-procentowej stawki podatku od każdego kuponu.

Dla bukmachera gra bez podatku jest sposobem na zwiększenie atrakcyjności oferty, przyciągnięcie większej liczby graczy oraz promowanie różnych rynków zdarzeń. Można się zastanawiać, dlaczego niektóre firmy bukmacherskie oferują zakłady bez podatku na bardzo popularne rozgrywki, które zawsze przyciągają rzesze typerów i nie wymagają dodatkowych nakładów na promocje. Otóż dzieje się tak głównie dlatego, że stworzenie zakładów przedmeczowych z dodatkowymi promocjami zdecydowanie zwiększa obroty, szczególnie jeśli promocja następuje w ramach tzw. Happy Hours. Sytuacja ta jest korzystna dla obu stron. Bukmacher zapewnia sobie znaczne zwiększenie ruchu na stronie, a gracze otrzymują wymierne korzyści finansowe.

W betclic wygrana bez podatku powiększana jest o wartość 12%, co całkowicie niweluje zapłacony podatek przy zawieraniu kuponu. Warto także zauważyć, że procent ten obliczany jest od wygranej, nie od kuponu. Jeśli postawiliśmy kupon na stawkę 10 zł (zapłacony podatek wynosi wówczas 1,20 zł), a wygrana z tego tytułu osiągnęła 100 zł, bukmacher powiększy wygraną o 12 zł, a nie 1,20 zł. Dlatego tak wielu graczy z wielkim entuzjazmem odnosi się do każdej tego typu propozycji, tym bardziej, że jest ona oferowana niezbyt często i podlega różnym obostrzeniom.

Sprawdź: Opinie o Betclic

Betclic bukmacher bez podatku – jak skorzystać z promocji?

Zawarcie kuponu z promocji betclic bez podatku pociąga za sobą konieczność wypełnienia zapisów regulaminowych odnośnie do właściwego typu zakładów, rynków zdarzeń włączonych do promocji oraz czasu trwania. Po spełnieniu wszystkich warunków oferta betclic gra bez podatku uruchamia się automatycznie. Nie jest konieczne wypełnianie żadnych wniosków ani dokonywanie zakładów za pośrednictwem specjalnych zakładek na stronie. Czasami Betclic wymaga podawania kodów promocyjnych, jednak dotyczą one przeważnie innego typu promocji, jak np. bonusy od depozytu Betclic.

Na uznanie zasługuje historyczna promocja z poprzedniego roku, podczas której z okazji Black Friday betclic bukmacher bez podatku zezwolił graczom obstawiać wydarzenia z pełnej oferty. Jedynym obostrzeniem było wówczas ustalenie minimalnego kursu na pojedyncze zdarzenie na kuponie, który nie mógł być mniejszy niż 1,50. Promocja trwała tylko jeden dzień, ale skorzystało z niej tysiące graczy.

Betclic niezbyt często zaprasza typerów na tego typu grę, lecz czasami potrafi pozytywnie zaskoczyć. Dlatego, aby w pełni skorzystać z niestandardowych promocji na grę bez podatku, należy pozostawać na bieżąco z ofertą bukmachera i aktywnie analizować dział aktualności.

Stała oferta na zakłady bez podatku w Betclic

W betclic obstawianie bez podatku możliwe jest także jako element stałej oferty. Betlic zastosował tu podobny mechanizm, jak u niektórych podmiotów z konkurencji. Ustalono próg liczby zdarzeń na jednym kuponie, który pozwala na grę bez podatku (czyli jego zwrot przez bukmachera dla zwycięskiego kuponu). W betclic gra bez podatku została umożliwiona po wytypowaniu minimum 8 zdarzeń. Warto wiedzieć, że promocja ta łączy się także z innym stałym bonusem, jakim w Betclic jest zwiększanie wygranej dla zakładów AKO. Promocja ta zaczyna się już od 5 zakładów. Dla kuponów zawierających 21 zdarzeń, wygrana powiększona jest o 120%.

Betclic obstawianie bez podatku na tenisBetclic tenis bez podatku

Promocja na tenis w Betclic rządzi się swoimi prawami, gdyż tutaj rozgrywki US Open podlegają zwrotowi maksymalnej kwoty 40 zł. Co ważne jednak, zwrot przysługuje na każdy kupon, nie tylko ten wygrany. Dlatego zakłady bez podatku w betclic w ramach rozgrywek tenisowych są tak atrakcyjnym kąskiem dla graczy. Oczywiście najbardziej skorzystają na promocji doświadczeni typerzy, regularnie obstawiający ten sport. Dosyć karkołomnym zadaniem byłoby dostosowywanie strategii wyłącznie pod grę bez podatku na tenis. Brak wiedzy znacznie zaniżyłby skuteczność, przekreślając w praktyce korzyści płynące z promocji. Limit 40 zł dotyczy pojedynczego kuponu. Jeśli stawka na kuponie wynosi np. 20 zł, wówczas otrzymamy zwrot podatku na 12% (czyli 2,40 zł). Jednak osoby zawierające kupon na 1000 zł, otrzymają jedynie 40 zł zwrotu, a nie 44,80 zł. Ograniczenie to dotyczy jednak wyłącznie kwoty na jednym kuponie, a nie całkowitej liczby zawieranych kuponów, która pozostaje nieograniczona.

W betclic wygrana bez podatku z tytułu obstawiania rozgrywek tenisowych możliwa jest natychmiast do wypłaty, jednak zwrot kwoty podatku musi zostać obrócony jeszcze sześciokrotnie po kursie łącznym 2.00, zanim będzie go można wypłacić na konto. Ten wysoki wymóg odnośnie do obrotu podlega częstej krytyce ze strony typerów, gdyż faktycznie ogranicza on szanse na otrzymanie pieniędzy. Każdorazowy obrót środkami to dodatkowe ryzyko. Dokonując 6 razy zakładów, znacznie zwiększamy szanse na to, że jeden z nich okaże się przegrany, co w praktyce zniweczy efekty działania promocji.

Należy jednak docenić, że zakłady bez podatku w betclic zostały uruchomione także dla innych dyscyplin niż piłka nożna. Tenis przeżywa duży wzrost popularności, a największe turnieje są godnie reprezentowane przez tysiące zakładów bukmacherskich. Dlatego oferowana przez betclic gra bez podatku na te wydarzenia stanowi duży plus dla bukmachera.

Betclic happy hour

Betclic bukmacher bez podatku niezbyt często oferuje promocje w stylu Happy Hours znanych z STS czy Fortuny. Poza wspomnianą już ofertą na Black Friday, betlic happy hour umożliwiający grę bez podatku w formie cashbacku od bukmachera dostępny jest dla wybranych wydarzeń świata sportu, takich jak US Open w tenisie. Często promocja nie nosi nazwy 'betclic happy hour’, choć jej faktyczne rezultaty w pełni korespondują ze standardowym pakietem Happy Hours w ofertach konkurencji. Uważamy, że betclic happy hours na grę bez podatku lub darmowe freebety powinny pojawiać się znacznie częściej.

Betclic pomimo nie tak dawnego pojawienia się na polskim rynku, zdobył uznanie wielu klientów, a propozycja większej liczby rynków zdarzeń na zakłady bez podatku tylko by ten trend przyśpieszyła. Happy Hours są bardzo skuteczną metodą na zwiększenie ruchu w obrębie typowania zakładów, dlatego wielu graczy ma nadzieję, że Betclic będzie w przyszłości oferował je znacznie częściej.

Ocena promocji Betclic gra bez podatkuPromocja bez podatku betclic

Zakłady bez podatku w betclic nie są może najbardziej rozbudowaną ofertą na rynku, jednak w pełni zasługują na uwagę. Bukmacher Betclic stosuje proste zasady regulaminowe, które ułatwiają zawieranie kuponów. W betclic wygrana bez podatku może być realnie zwiększona na skutek obowiązywania kilku promocji jednocześnie.

Zdziwienia nie budzi fakt, że bardzo wielu graczy aktywnie poszukuje wszelkich promocji bukmacherskich na grę bez podatku. Z drugiej strony widać wyraźny trend ze strony bukmacherów do tworzenia licznych restrykcji przy tworzeniu tego typu promocji. Ma to związek z dążeniem bukmacherów do ochrony własnych interesów i dbania o środki inwestycyjne. Zdajemy sobie sprawę, że promocja na zakłady bez podatku ma zasięg globalny, tzn. dotyczy wszystkich graczy. Stanowi zatem duże obciążenie dla finansów bukmachera w Polsce. Z drugiej strony jej skuteczność nie podlega zaprzeczeniu, dlatego kluczowe okazuje się wypracowanie satysfakcjonującego kompromisu na linii bukmacher – gracz.

W betclic wygrana bez podatku przynosi bardzo wiele korzyści dla depozytu graczy. Warunki skorzystania z promocji nie są wygórowane, wobec czego dosyć łatwo wpasować się w wymogi regulaminowe nakreślone przez Betclic. Otrzymanie zwrotu 12% na wygranej to bardzo dobra metoda na zwiększanie zysków. W betclic obstawianie bez podatku możliwe jest dla wielu dyscyplin, dzięki czemu nie tylko fani piłki nożnej mogą korzystać z tego typu przywilejów. Uwagę przyciąga także stała promocja na zakłady bez podatku, która docenia przekroczenie liczby ośmiu zdarzeń na jednym kuponie. Betclic ma jeszcze wiele do dopracowania w swojej ofercie na grę bez podatku. Szczególnie przydatna byłaby tu większa częstotliwość promocji, dotykającej większej liczby wydarzeń sportowych. Z drugiej strony, nawet to co już istnieje, pozwala graczom na otrzymywanie okresowych, bardzo atrakcyjnych niespodzianek. Gra bez podatku zawsze będzie pozytywnie odbierana przez typerów, gdyż pozwala im po prostu na osiągnięcie znacznie większych wygranych.

Zobacz: Gdzie grać bez podatku?


Obstawianie z mnożnikiem 1.0 nie jest stałą opcją w ofercie bukmachera Betclic. Firma jednak co jakiś czas organizuje promocje, dzięki którym możemy zagrać bez podatku. Warto też zauważyć, iż Betclic podwyższa wygraną za kupony AKO. To w praktyce działa podobnie, jak u innych operatorów z podwyższeniem wygranej o 12%.
Przy każdej promocji zasady do spełnienia mogą nieco się różnić. Dlatego też najlepiej po ogłoszeniu tego typu akcji wejść w regulamin promocji i samodzielnie zapoznać się z jej warunkami. To najlepszy sposób, by bezproblemowo obstawiać bez podatku.