Sporty wirtualne rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Jeżeli z tą formą rozrywki spotykasz się po raz pierwszy i szukasz informacji na temat co to jest i jaki legalny polski bukmacher ma w swojej ofercie wirtualne, to dobrze trafiłeś. Sporty wirtualne to komputerowo generowane losowo zdarzenia z różnych dyscyplin sportowych. Jak wyglądają sporty wirtualne Betclic? Czas to sprawdzić!

Zakłady na sporty wirtualne Betclic

Bukmacher Betclic działa na naszym rynku od lipca 2019 roku i jest w pełni legalnym podmiotem posiadającym licencję Ministerstwa Finansów. Nowi bukmacherzy, którzy wchodzą na polski rynek, starają się przyciągnąć klientów szeroką ofertą dyscyplin sportowych, bonusem na start lub atrakcyjnymi kursami. Mimo że na stronie możemy obstawiać ponad 30 dyscyplin sportowych, w tym również spotkania na żywo, gracze w Polsce nadal nie doczekali się w ofercie zakładów na wirtuale.

Naszym zdaniem jest to spory minus i brak rozeznania rynku wśród właścicieli firmy. Sporty wirtualne u bukmacherów to już pewnego rodzaju standard. Nawet w nowych firmach na naszym rynku. Tym bardziej dziwi to, że sporty wirtualne na tę chwilę nie zawitały do Betclica.

Gdzie obstawiać Betclic sporty wirtualne

Jak już wspomnieliśmy na tę chwilę sporty wirtualne Betclic nie są dostępne. Jeśli stanie się tak w przyszłości można spodziewać się, że bukmacher będzie chciał tę informację przedstawić w widoczny sposób na stronie głównej. Zazwyczaj jest tak w przypadku tych bukmacherów, którzy traktują wirtualną rozgrywkę jako sposób na zachęcenie nowych klientów do rejestracji konta. Warto więc śledzić nowości, które pojawiają się w serwisie oraz w aplikacji mobilnej Betclic.

Jak obstawiać sporty wirtualne Betclic?

Fani rozgrywek wirtualnych nieraz korzystają z różnych strategii, które mogą pomóc w zwiększeniu zysków. Dużą zaletą tzw. wirtuali jest częstotliwość kolejnych zdarzeń. Co kilka minut rozgrywane są następne kolejki piłkarskich czy koszykarskich lig. Poprzez to, co chwilę można dokładać do swoich kuponów nowe typy. Ciekawym rozwiązaniem może zatem stosowanie systemu takiego jak progresja dla remisów wybranego zespołu.

Na ten moment mówiąc o sposobach na obstawianie sportów wirtualnych w Betclic trzeba liczyć, że będzie to możliwe w przyszłości. Zapewne, gdy już stanie się to osiągalne, to doświadczeni typerzy będą mogli przenieść swoje doświadczenia z innych bukmacherów właśnie do tego globalnego operatora. Często zdarza się sytuacja, że rozgrywki wyglądają bardzo podobnie w kilku różnych serwisach bukmacherskich.

Betclic sporty wirtualne – kiedy?

Wirtualne mecze cieszą się sporym zainteresowaniem, jednak na ten moment nie mamy informacji, kiedy zakłady na sporty wirtualne Betclic będą dostępne w ofercie. Mamy nadzieję, że właściciele już nad tym pracują, ponieważ wprowadzenie sportów wirtualnych w Betclic wpłynęłoby pozytywnie na rynek. Im większa konkurencja, tym lepiej dla klienta, bo dzięki temu otrzymuje on jak najlepszą usługę. Dla Betclic opinie graczy mają duże znaczenie, więc możliwe, że w przyszłości oferta zostanie odpowiednio wzbogacona.

Osoby, które oczekują od bukmachera jak najlepszej oferty na wirtuale, mogą na tę chwilę skorzystać z takich firm jak np.:

  • TOTALbet
  • Superbet
  • LVBet
  • Betcris
  • BetX
  • GoPlusBet

Bonusy

Ze względu na brak oferty w Betclic na sporty wirtualne nowi gracze nie mogą skorzystać z dodatkowych promocji. Bonusy na sporty wirtualne nie istnieją, ale to nie oznacza, że bukmacher nie przygotował dla nowych użytkowników ciekawych propozycji. Poniżej przedstawiamy najlepsze dostępne bonusy u bukmachera Betclic:

  • Zakład bez ryzyka do 200 zł - promocja dla nowych użytkowników, która szczególnie opłaca się przy wykorzystaniu kodu promocyjnego Betclic
  • Multi+ - im więcej zdarzeń na kuponie, tym pokaźniejsza będzie dodatkowa wygrana. Zyskać można nawet 120% w AKO, w którym znajdzie się 21 typów
  • Super kursy - są to podwyższone kursy na najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe

1. Czy na Betclic są sporty wirtualne?
Niestety nie, w ofercie bukmachera Betclic nie występują sporty wirtualne.
2. Czy wBetclic pojawią się sporty wirtualne w przyszłości?
Na tę chwilę bukmacher nie przekazuje jasnych informacji, czy sporty wirtualne będą dostępne w Betclic w przyszłości.