Sporty wirtualne rozwijają się w bardzo szybkim tempie i cieszą się olbrzymią popularnością wśród graczy na całym świecie. Jeżeli z tą formą rozrywki spotykasz się po raz pierwszy i szukasz informacji na temat, co to jest i jaki legalny polski bukmacher ma w swojej ofercie wirtualne, to dobrze trafiłeś. Sporty wirtualne to komputerowo generowane losowo zdarzenia z różnych dyscyplin sportowych. Jest to nic innego jak symulacja prawdziwego sportu. Animacje, które pojawiają się w wirtualnych sportach, przypominają grę komputerową. Różnica jest taka, że my nie odpowiadamy za rozgrywkę, a robi to za nas system.

W wirtualach spotkamy się z niemal identycznymi zdarzeniami, które występują podczas realnych meczów. Najpopularniejsze zakłady w piłce nożnej to: 1X2, ilość goli, handicapy, dokładny wynik, BTTS, DNB, i zakłady na połowy. Warto dodać, że piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną również w tej formie rozrywki. Poza tą dyscypliną w zależności od bukmachera spotkamy się z koszykówką, tenisem, wyścigami konnymi, wyścigami psów, wyścigami motorowymi, wyścigami samochodowymi, żużlem oraz kolarstwem. Wiemy już, czym są sporty wirtualne, dlatego kolejnym krokiem będzie wybór odpowiedniego bukmachera, który ma w swojej ofercie wspomniane virtual sports. Jak wygląda sytuacja ze sportami wirtualnymi betclic?

Zobacz: Sporty wirtualne u bukmacherów

⚽️ZAKŁADY NA SPORTY WIRTUALNE BETCLIC

betclic zakłady wirtualne

Bukmacher Betclic działa na naszym rynku od lipca 2019 roku i jest w pełni legalnym podmiotem posiadającym licencję Ministerstwa Finansów. Nowi bukmacherzy, którzy wchodzą na polski rynek, starają się przyciągnąć nowych klientów szeroką ofertą dyscyplin sportowych, bonusem na start lub atrakcyjnymi kursami. Mimo że na stronie możemy betować ponad 30 dyscyplin sportowych, w tym również spotkania na żywo, gracze w Polsce nadal nie doczekali się w ofercie zakładów na sporty wirtualne betclic. Naszym zdaniem jest to spory minus i brak rozeznania rynku wśród właścicieli firmy.

W Polsce działa już ponad 15 legalnych bukmacherów. W swojej ofercie sporty wirtualne posiada 13 z nich, w tym także nowi gracze na naszym rynku: Betx, Superbet oraz Pzbuk. Nie chcemy wtrącać się w politykę tego przedsiębiorstwa bukmacherskiego, jednak brak w betclic sportów wirtualnych to mniejsza szansa na pozyskanie nowych osób, a co za tym idzie mniejszy zysk.

BETCLIC SPORTY WIRTUALNE – KIEDY?

Wirtualne mecze cieszą się sporym zainteresowaniem, jednak na ten moment nie mamy żadnych informacji, kiedy zakłady na sporty wirtualne betclic będą dostępne w ofercie. Mamy nadzieję, że właściciele już nad tym pracują, ponieważ wprowadzenie sportów wirtualnych w betclic wpłynęłoby pozytywnie na konkurencyjne firmy, które prawdopodobnie udostępniłyby dodatki właśnie w tej formie rozrywki.

Osoby, które oczekują od bukmachera dobrej oferty na wirtualne, mogą skorzystać z takich firm jak:

 • Lvbet,
 • Noblebet,
 • forBET,
 • Totalbet,
 • STS,
 • Fortuna,
 • PZBuk,
 • eWinner,
 • eTOTO,
 • Fuksiarz,
 • Betfan,
 • Betx,
 • Superbet.

Niektórzy bukmacherzy proponują nowym i stałym graczom dodatkowe bonusy dla fanów virtual sports. Niestety próżno nam w tym przypadku szukać jakiejś promocji na sporty wirtualne betclic.

Zobacz: Betclic Opinie

BONUSY

betclic wirtuale bonus

Ze względu na brak oferty betclic na sporty wirtualne nowi gracze nie mogą skorzystać z dodatkowych promocji. Bonus na sporty wirtualne betclic nie istnieje, ale to nie oznacza, że bukmacher nie przygotował dla nowych użytkowników ciekawych promocji. Poniżej przedstawiamy wszystkie dostępne bonusy u bukmachera betclic:

 • Bonus na start cashback w wysokości do 200 zł. Minimalna kwota depozytu wynosi 1 zł. Zakład bez ryzyka to inaczej pewność, że w przypadku postawienia pierwszego zakładu i przegranej, nie tracimy naszych bonusowych pieniędzy. Warunki obrotu to: kurs min. 2.0 i obrót 8-krotny w ciągu 20 dni od aktywowania bonusu,
 • Bonus na start cashback w wysokości do 200 zł z kodem „TYPERVIP”. Ta promocja gwarantuje zwrot środków bez konieczności obrotu,
 • Multi+ – Jest to dodatkowa wygrana do kuponu AKO. Im więcej wydarzeń tym pokaźniejszy przelicznik procentowy. Maksymalnie możemy otrzymać dodatkowe 50% do wygranej, gdy postawimy min. 13 spotkań.

Zwiń
1. Czy na Betclic są sporty wirtualne? Niestety nie, w ofercie bukmachera Betclic nie występują sporty wirtualne. 2. Czy na Betclic pojawią się sporty wirtualne? Póki co nie zapowiada się na to, aby miały się pojawić. Jeśli jednak otrzymamy taką informację, to ją wam oczywiście przekażemy. Dlatego warto uważnie śledzić naszą stronę.