Betclic jako jeden z czołowych działających w Polsce bukmacherów przywiązuje dużą wagę do kwestii atrakcyjnych promocji przyciągających graczy. Oprócz niezwykle lukratywnych profitów dla swoich nowych klientów udostępnia również szereg innych kodów promocyjnych, w tym okazjonalnych, obejmujących również te najbardziej cenione przez typerów w postaci tzw. freebetów umożliwiających grę bez depozytu. W niniejszym wpisie skupimy się zatem właśnie na tym zagadnieniu, wyjaśniając jakimi prawami rządzi się Betclic bez depozytu oraz odpowiadając na najczęściej pojawiające się w jego kontekście pytania. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Czy w Bonus bez depozytu w Betclic jest zawsze dostępny?betclic freebet bez depozytu

Zanim przejdziemy do właściwej części wpisu, skupiającej się na szczegółowej charakterystyce bonusów bez depozytu w Betclic, wyjaśnić należy pewną kwestię wstępną. Otóż wspomniany bukmacher na co dzień w ogóle nie udostępnia możliwości obstawiania zakładów bez konieczności zainwestowania przez gracza własnych środków. Mimo bogatej i przez wielu wysoko cenionej oferty powitalnej brak w niej niestety freebetów, które na początek współpracy proponuje część z pozostałych buków działających na rodzimym rynku.

Na szczęście jednak powyższy stan rzeczy bynajmniej nie oznacza, że w Betclic freebet w ogóle się nie pojawia. Niniejszy operator zakładów wzajemnych uwzględnia na swojej stronie bowiem specjalną zakładkę przeznaczoną stricte promocjom okresowym, a także udziela indywidualnych profitów dla swoich najbardziej aktywnych graczy. I to właśnie wśród nich znajduje się freebet.

Kiedy bonus Betclic bez depozytu jest aktywny?

Jak już wspomnieliśmy, bukmacher oddaje freebety do dyspozycji swoim klientom cyklicznie. Ma to miejsce przede wszystkim w związku z największymi wydarzeniami pojawiającymi się w świecie sportu. Świetnym tego przykładem są, chociażby Igrzyska Olimpijskie, fazy pucharowe najbardziej popularnych lig piłkarskich. Ponadto, mistrzostwa Europy lub Świata, czy też tenisowe turnieje Wielkiego Szlema. Co więcej, do których obstawiania mocno zachęca nas francuska firma. Betclic bez depozytu typować będziemy zatem u tego buka w szczególności wtedy, kiedy planowana jest realizacja jakichś większych rozgrywek.

Jednocześnie nie wolno zapominać o nadmienionych już wcześniej indywidualnych freebetach, przydzielanych bezpośrednio konkretnym graczom posiadającym konto bukmacherskie w Betclic. Zgodnie z założeniem operatora, jest to sposób na nagrodzenie wiernych klientów za ich aktywność. Dodatkowo istnieje jeszcze tzw. urodzinowy freebet od Betclic, przyznawany czasem z okazji prezentu dla typera-solenizanta. Zatem mimo braku promocji tego rodzaju w regularnej ofercie buka, wciąż istnieje kilka sposobności, aby ją uzyskać.

Betclic bonus 20 zł bez depozytu – najpopularniejszy freebet bukmachera

Skoro wyjaśniliśmy już jak wygląda kwestia dostępności freebetów w Betclic, przejdźmy do omówienia szczegółów związanych z ich specyfiką. Pierwsze zagadnienie, które zwykle najbardziej nurtuje graczy, dotyczy oczywiście wysokości udzielanych profitów. Tutaj rozpiętość bywa całkiem spora, ponieważ zwykle oscyluje w granicach od 10 do 25 PLN, jednak najczęściej spotykanym wariantem wciąż jest Betclic bonus bez depozytu 20 zł.

Oprócz tego raz na jakiś czas spotkać się można z freebetami wyższymi, osiągającymi kwotę 40, a nawet 50 zł, chociaż trzeba przyznać, że są to okazje bardzo sporadyczne. Nawet jednak w ich przypadku, warunki konieczne do spełnienia są bardzo proste i bardzo korzystne dla typera.

Freebet w aplikacji mobilnej?

Co do zasady, wszystkie promocje bukmachera, w tym również bonus bez depozytu, dostępne są zarówno dla graczy korzystających z jego oficjalnej strony, jak i typerów preferujących obstawianie zakładów z wykorzystaniem smartfonów czy tabletów. Wyjątkiem od tej reguły są profity udzielane wyłącznie w ramach serwisu internetowego lub tylko dla użytkowników aplikacji mobilnej, jednak takie sytuacje w odniesieniu akurat do freebetów zdarzają się niezwykle rzadko i jeśli już zachodzą, to działają raczej na korzyść posiadaczy Betclic mobile.

Czy bonus Betclic bez depozytu jest w pełni darmowy?freebet bez depo betclic

W przypadku bukmachera Betclic freebet jest przeważnie całkowicie darmowy i nie wiąże się z koniecznością ponoszenia żadnych kosztów. Niekiedy trafiają się kody, do których aktywacji niezbędne jest zasilenie salda głównego na określoną sumę. Po to, aby na saldo bonusowe wpłynęła kwota wynikająca z profitu. Jednak nawet wówczas docelową grę wciąż typować można wyłącznie tymi środkami, które wynikają z aktywacji freebetu.

Szczegółowe warunki dotyczące konkretnych promocji zawsze publikowane są w regulaminie. Betclic Freebet nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. W momencie, w którym w ofercie buka widnieć będzie taka propozycja, należy uważnie zapoznać się z informacjami, które przygotował on w tym zakresie. Jeśli nie jest się fanem obszernych i nieprzystępnie napisanych dokumentów formalnych, alternatywnie można również sprawdzać newsy dostępne w naszym serwisie. Kiedy pojawi się atrakcyjny Betclic bonus bez depozytu, z całą pewnością opiszemy go precyzyjnie na naszej stronie.

 

Sprawdź również: Betclic Opinie


Jest wiele sposobów na zdobycie freebetu na Betclic. Najlepsze jest branie udziału w Typach Dnia na naszej stronie. Bowiem to właśnie tam do wygrania spośród wielu nagród są między innymi freebety 50 PLN na Betclic. Oprócz tego można je zdobyć w różnych konkursach organizowanych na grupie facebookowej Zawód: Typer.
Tak, za freebet możesz zagrać każde zdarzenie, które znajduje się w ofercie bukmachera Betclic.