Betclic jako jeden z czołowych bukmacherów w Polsce przywiązuje dużą wagę do kwestii atrakcyjnych promocji przyciągających graczy. Oczywiście zawsze najkorzystniejsze dla gracza są te bonusy, które nie wymagają wpłaty. Czy zatem istnieje w Betclic bonus bez depozytu? Czas to sprawdzić!

Czy bonus bez depozytu w Betclic jest zawsze dostępny?

Betclic na co dzień nie udostępnia możliwości obstawiania zakładów bez konieczności wpłaty. Mimo bogatej i przez wielu wysoko cenionej oferty powitalnej brak w niej niestety freebetów, które na początek współpracy proponuje część z pozostałych serwisów działających na rodzimym rynku. Czasami zdarza się, że freebety pojawiają się w ramach bonusów okazjonalnych.

To jednak nie oznacza, że w Betclic freebet w ogóle się nie pojawia. Ostatecznie to właśnie w tej formie otrzymywane są środki w ramach promocji powitalnej. W przypadku niepowodzenia pierwszego zakładu bukmacher oferuje zwrot do 200 PLN. Warto pamiętać, że aby skorzystać z tego bonusu, konieczne jest wpisanie podczas rejestracji kodu promocyjnego Betclic.

Kiedy bonus Betclic bez depozytu jest aktywny?

Jak już wspomnieliśmy, bukmacher oddaje freebety do dyspozycji swoim klientom okazjonalnie. Ma to miejsce przede wszystkim w związku z największymi wydarzeniami pojawiającymi się w świecie sportu. Świetnym tego przykładem są, chociażby Igrzyska Olimpijskie czy Liga Mistrzów. W związku z tym warto śledzić zakładkę dotyczącą promocji, by być na bieżąco. Innym rozwiązaniem jest wyrażenie zgód marketingowych na kontakt.

Betclic bonus bez depozytu dla indywidualnych graczy

Jednocześnie nie wolno zapominać o indywidualnych freebetach, przydzielanych bezpośrednio konkretnym graczom. Zgodnie z założeniem operatora, jest to sposób na nagrodzenie wiernych klientów za ich aktywność. Dzięki temu gracze czują się docenieni i chętniej wracają do obstawiania u danego bukmachera z rankingu bukmacherów.

Betclic bonus 200 zł bez depozytu – najpopularniejszy freebet bukmachera

Skoro wyjaśniliśmy już jak wygląda kwestia dostępności freebetów w Betclic, przejdźmy do omówienia szczegółów związanych z ich specyfiką. Pierwsze zagadnienie, które zwykle najbardziej nurtuje graczy, dotyczy oczywiście wysokości udzielanych profitów. Tutaj rozpiętość bywa całkiem spora, ponieważ zwykle oscyluje w granicach od 10 do 25 PLN, jednak najczęściej spotykanym wariantem wciąż jest w Betclic bonus 20 zł.

Oprócz tego raz na jakiś czas spotkać się można z freebetami wyższymi, osiągającymi kwotę 40, a nawet 50 zł, chociaż trzeba przyznać, że są to okazje bardzo sporadyczne. Nawet jednak w ich przypadku, warunki konieczne do spełnienia są bardzo proste i bardzo korzystne dla typera.

Freebet w aplikacji mobilnej?

Co do zasady, wszystkie promocje bukmachera, w tym również bonus bez depozytu, dostępne są zarówno dla graczy korzystających z jego oficjalnej strony, jak i typerów preferujących obstawianie zakładów z wykorzystaniem smartfonów czy tabletów. Wyjątkiem mogłyby być co prawda bonifikaty za skorzystanie z apki, ale w całej swej historii omawiany bukmacher takich nie zaoferował. Nie oznacza to, że w Betclic aplikacja jest niewarta uwagi. W dalszym ciągu to jedna z lepszych platform do obstawiania na rynku.

Czy bonus Betclic bez depozytu jest w pełni darmowy?

W przypadku bukmachera Betclic freebet jest całkowicie darmowy. Niekiedy trafiają się bonusy, do których aktywacji niezbędne jest zasilenie salda głównego na określoną sumę. Szczegółowe warunki dotyczące konkretnych promocji zawsze publikowane są w regulaminie. Freebet Betclic nie jest tutaj żadnym wyjątkiem.

W momencie, w którym w ofercie  widnieć będzie taka propozycja, należy uważnie zapoznać się z informacjami, które przygotował on w tym zakresie. Co więcej, gdy pojawi się w Betclic bonus bez depozytu, z całą pewnością opiszemy go precyzyjnie na naszej stronie.

Freebet Betclic - jak odebrać?

Sposób odebraniu freebetu również powinien być opisany w regulaminie. Najczęściej jednak trafia on na konto gracza do 48 h. Jest tak w przypadku promocji powitalnej. Ta zaś jest dostępna, gdy ukończona zostanie w Betlic rejestracja konta. W przypadku niejasności zawsze można skontaktować się z obsługą klienta, która udzieli niezbędnych informacji np. na czacie na żywo.

Betclic - pozostałe promocje

Betclic nie jest liderem rynku pod kątem promocji dla stałych graczy. Dla Betclic opinie użytkowników są istotne, więc bukmacher dobrze wie, że musi starać się dopasowywać ofertę do potrzeb graczy. W związku z tym oferuje on kilka opcji, które mogą zainteresować każdego typera:

  • Multi+ - jest to możliwość zwiększenia swojej potencjalnej wygranej dzięki dodaniu kolejnych zdarzeń do kuponu. Zyskać można do 120%. Warunkiem jest stworzenie kuponu z co najmniej 5 zdarzeń.
  • MyCombi - opcja pozwalająca na stworzenie zakładu z wykorzystaniem kilku rynków z tego samego meczu.
  • SuperKursy - atrakcyjne kursy na najpopularniejsze zdarzenia danego dnia.
  • Cashout - możliwość dokonania wcześniejszego zamknięcia zakładu jeszcze w trakcie jego trwania.

Jak zdobyć freebet w Betclicu?
Freebet otrzymywany jest w ramach promocji powitalnej zakład bez ryzyka do 200 PLN. Pozostałe freebety wiążą się najczęściej z promocjami okazjonalnymi, które mają miejsce w przypadku istotnych wydarzeń sportowych.
Czy freebet jest dostępny w aplikacji?
W aplikacji Betclic dostępne są te same bonusy co na stronie internetowej. Nie ma jednak promocji, która jest skierowana bezpośrednio do użytkowników apki.