W Betclic freebet o wartości 200 PLN dostępny jest dla nowych graczy, którzy założą konto i przegrają swój pierwszy zakład. W ofercie dostępne są również stałe promocje z atrakcyjnymi freebetami i bonusami bez depozytu. Wszystkie opisaliśmy w tym artykule!

Betclic freebet 200 PLN - najwyższy freebet bukmachera

Bukmacher Betclic freebet oferuje graczom, którzy nie trafią swojego pierwszego postawionego kuponu w historii konta. Kupon ten musi spełniać kilka warunków:

 • Kurs łączny min. 1.14
 • Tylko oferta przedmeczowa i live

Wartość freebetu zależy od stawki kuponu, pomniejszonej o 12% podatek. Najwyższy freebet otrzymasz, obstawiając za 227,30 zł.

Betclic freebet

200 PLN

Obrót

1-krotny
Pozostałe promocje z freebetami

Misje, Znajdź Drużynę, Ranking

Freebet Betclic - jak odebrać?

Sposób odebrania freebetu został szczegółowo opisany w regulaminie. Najczęściej jednak trafia on na konto gracza do 48 h. Jest tak w przypadku promocji powitalnej. Ta zaś jest dostępna, gdy ukończona zostanie w Betclic rejestracja konta.

Betclic freebet za rejestrację i postawiony kupon

Jak już wspomniałem wyżej, aby otrzymać freebet w Betclic, konieczna jest rejestracja konta. Drugi niezbędny krok to postawienie pierwszego zakładu. W razie wygranej freebet przepada, jednak jeśli postawiony przez Ciebie zakład SOLO lub AKO okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot do 200 PLN w formie freebetu. Oto szczegóły:

 • Załóż konto, wykorzystując kod promocyjny Betclic
 • Wpłać depozyt
 • Postaw kupon SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 1.14
 • Jeśli wygrasz, pieniądze trafią na konto depozytowe
 • W przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki pomniejszony o podatek w formie freebetu (maksymalnie 200 PLN)

Jak wykorzystać freebet w Betclic?

Otrzymany zwrot za przegrany zakład w postaci freebetu pojawi się na saldzie freebetowym obok salda głównego. W przyszłości wszystkie freebety uzyskane z innych promocji również będą trafiać do widocznego poniżej salda.

freebet betclic

Freebety Betclic nie mają daty ważności. To oznacza, że nie musisz się spieszyć z ich wykorzystaniem. Niemniej, w przypadku braku aktywności przez ponad 6 miesięcy, trwałego lub tymczasowego zamknięcia konta, saldo freebet zostanie wyzerowane. Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak skorzystać z freebetu:

 • Zaloguj się na konto gracza
 • Postaw kupon z kursem łącznym min. 2.14
 • Ustal stawkę zakładu oraz zaznacz, że chcesz grać za środki z freebetów
 • Zatwierdź zakład
 • W promocji nie biorą udziału gry karciane, promocja Super Kurs oraz Multi+, a także funkcja cash-out

Otrzymany zwrot w postaci freebetu można wykorzystać od razu na jednym kuponie lub częściowo na wielu kuponach np. 50 zł + 30 zł + 100 zł + 20 zł.

Jak działa freebet w Betclic?

Freebet w Betclic działa bardzo prosto. Jeśli chcesz obstawić za środki z salda freebet, wystarczy aktywować je suwakiem na widoku kuponu przed postawieniem zakładu. Pamiętaj jednak, że od wygranej za postawiony freebet odejmowana jest jego kwota.

jak wykorzystać freebet w Betclic

Jak wypłacić środki z darmowego zakładu w Betclic?

Niezależnie od tego, czy chcesz wypłacić pieniądze z freebetu z bonusu powitalnego, czy z freebetu z pozostałych promocji, musisz mieć zweryfikowane konto. Aby posiadać konto stałe, wystarczy wejść w zakładkę "Moje konto" oraz "Moje dokumenty", przesłać zdjęcie dokumentu tożsamości i uzupełnić numer rachunku bankowego. Po weryfikacji będziesz mógł bez problemu wypłacić środki. Jak to zrobić?

 • Zaloguj się
 • Kliknij w prawym górnym rogu na swój profil
 • Znajdź przycisk "Wypłać"
 • Ustal kwotę (min. 1 PLN, maks. 100 000 PLN)
 • Kliknij "Wypłać"

Kiedy zlecisz wypłatę, zostanie ona zaakceptowana przez dział płatności bukmachera w ciągu 48 godzin. Informacje o akceptacji przelewu otrzymasz drogą mailową. Następnie Twoje zlecenie trafi do banku, który ma od 1 do 5 dni roboczych na jego przetworzenie.

Betclic bonus bez depozytu

Betclic na co dzień nie udostępnia możliwości obstawiania zakładów bez konieczności wpłaty. Mimo bogatej i przez wielu wysoko cenionej oferty powitalnej brak w niej niestety bonusu bez depozytu, który na początek współpracy proponuje część z pozostałych serwisów działających na rodzimym rynku. Czasami zdarza się, że freebety pojawiają się w ramach bonusów okazjonalnych.

To jednak nie oznacza, że w Betclic darmowy freebet w ogóle się nie pojawia. Ostatecznie to właśnie w tej formie otrzymywane są środki w ramach promocji powitalnej. W przypadku niepowodzenia pierwszego zakładu bukmacher oferuje zwrot do 200 PLN.

Jednocześnie nie wolno zapominać o indywidualnych freebetach, przydzielanych bezpośrednio konkretnym graczom. Zgodnie z założeniem operatora, jest to sposób na nagrodzenie wiernych klientów za ich aktywność. Dzięki temu gracze czują się docenieni i chętniej wracają do obstawiania u danego bukmachera z rankingu bukmacherów. Poniżej opisujemy promocje, dzięki którym można otrzymać w Betclicu dodatkowe darmowe freebety

Misje

Za wykonywanie zadań z zakładki "Misje" otrzymujesz darmowe freebety. Szczegóły każdego zadania znajdziesz po kliknięciu w prawym dolnym rogu znaku zapytania. Ja pisząc ten tekst, dostałem możliwość zgarnięcia 100 PLN za postawienie zakładu na rozgrywki NBA o stawce min. 10 PLN i kursie nie mniejszym niż 10.00.

Darmowy freebet Betclic w Misjach

Zbierz drużynę

Promocja zbierz drużynę to nic innego jak zapraszanie znajomych do rejestracji z Twojego re-flinku/specjalnego kodu, który wygenerujesz po zalogowaniu się na konto. Po spełnieniu przez osobę określonych warunków, które podaliśmy niżej, otrzymacie po 20 PLN we freebecie.

Szczegóły promocji:

 • Załóż i zweryfikuj konto
 • Wpłać dowolny depozyt
 • Wygeneruj kod polecający w zakładce "Zbierz Drużynę"
 • Jeśli osoba przez Ciebie zaproszona założy i zweryfikuje konto oraz zasili depozyt, obaj otrzymacie freebet 20 PLN
 • Miesięcznie można zyskać od Betclica maksymalnie 5 freebetów po 20 PLN, co łącznie daje 100 PLN

Ranking

Na specjalne okazje, w tym wypadku na Święta Bożego Narodzenia Betclic organizuje ranking. Polega on na obstawianiu zakładów na dowolne sporty z uwzględnieniem minimalnej liczby zdarzeń, minimalnego kursu oraz stawki. Punkty do rankingu naliczane są tylko za wygrane kupony i zależą one od sumy wygranej netto. Zwycięzcy mogą liczyć na freebety Betclic od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy złotych!

betclic świąteczny ranking

Indywidualne freebety za aktywność

Betclic cały czas śledzi aktywność swoich graczy i dla tych wyróżniających się przyznane freebety. Do wspomnianej aktywności zaliczyć można:

 • Częste depozyty
 • Regularne stawianie kuponów
 • Pasmo nietrafionych zakładów

Jeśli jednak z jakichś powodów porzuciłeś obstawianie zakładów i od dłuższego czasu nie logowałeś się na konto, również możesz otrzymać niespodziankę. Zazwyczaj o extra freebecie firma informuje droga mailową lub sms-em.

Kiedy freebet Betclic jest aktywny?

Jak już wspomnieliśmy, bukmacher oddaje freebety do dyspozycji swoim klientom okazjonalnie. Ma to miejsce przede wszystkim w związku z największymi wydarzeniami pojawiającymi się w świecie sportu. Świetnym tego przykładem są, chociażby Igrzyska Olimpijskie czy Liga Mistrzów. W związku z tym warto śledzić zakładkę dotyczącą promocji, by być na bieżąco. Innym rozwiązaniem jest wyrażenie zgód marketingowych na kontakt.

Freebet Betclic w aplikacji mobilnej

Co do zasady, wszystkie promocje bukmachera, w tym również bonus bez depozytu, dostępne są zarówno dla graczy korzystających z jego oficjalnej strony, jak i typerów preferujących obstawianie zakładów z wykorzystaniem smartfonów czy tabletów. Wyjątkiem mogłyby być co prawda bonifikaty za skorzystanie z apki, ale w całej swej historii omawiany bukmacher takich nie zaoferował. Nie oznacza to, że w Betclic aplikacja jest niewarta uwagi. W dalszym ciągu to jedna z lepszych platform do obstawiania na rynku.

Czy freebet w Betclic bez depozytu jest w pełni darmowy?

W przypadku bukmachera Betclic freebet jest całkowicie darmowy. Niekiedy trafiają się bonusy, do których aktywacji niezbędne jest zasilenie salda głównego na określoną sumę. Szczegółowe warunki dotyczące konkretnych promocji zawsze publikowane są w regulaminie. Freebet Betclic nie jest tutaj żadnym wyjątkiem.

W momencie, w którym w ofercie  widnieć będzie taka propozycja, należy uważnie zapoznać się z informacjami, które przygotował on w tym zakresie. Co więcej, gdy pojawi się w Betclic bonus bez depozytu, z całą pewnością opiszemy go precyzyjnie na naszej stronie.

Betclic - pozostałe promocje

Betclic nie jest liderem rynku pod kątem promocji dla stałych graczy. Dla Betclic opinie użytkowników są istotne, więc bukmacher dobrze wie, że musi starać się dopasowywać ofertę do potrzeb graczy. W związku z tym oferuje on kilka opcji, które mogą zainteresować każdego typera:

 • Multi+ - jest to możliwość zwiększenia swojej potencjalnej wygranej dzięki dodaniu kolejnych zdarzeń do kuponu. Zyskać można do 120%. Warunkiem jest stworzenie kuponu z co najmniej 5 zdarzeń.
 • MyCombi - opcja pozwalająca na stworzenie zakładu z wykorzystaniem kilku rynków z tego samego meczu.
 • SuperKursy - atrakcyjne kursy na najpopularniejsze zdarzenia danego dnia.
 • Cashout - możliwość dokonania wcześniejszego zamknięcia zakładu jeszcze w trakcie jego trwania.

Jak zdobyć freebet w Betclic?
Freebet otrzymywany jest w ramach promocji powitalnej zakład bez ryzyka do 200 PLN. Pozostałe freebety wiążą się najczęściej z promocjami okazjonalnymi, które mają miejsce w przypadku istotnych wydarzeń sportowych.
Czy freebet Betclic jest dostępny w aplikacji?
W aplikacji Betclic dostępne są te same bonusy co na stronie internetowej. Nie ma jednak promocji, która jest skierowana bezpośrednio do użytkowników apki.