Betclic to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Gracze bardzo lubią zawierać zakłady właśnie u niego z wielu powodów. Wiąże się z tym między innymi ciekawa oferta powitalna, kod promocyjny Betlic oraz wiele udogodnień jak cashout. Funkcja ta szybko zdobyła popularność u wielu bukmacherów. Co oznacza zamknięcie kuponu przed czasem w Betclic?

Co to jest cashout w Betclic - zamykanie kuponu

Cashout jest to usługa, która pozwala na zamknięcie zakładu jeszcze przed jego całkowitym rozstrzygnięciem. Dzięki temu nie trzeba czekać do samego końca, by móc cieszyć się powodzeniem. Oczywiście ma to też swoją cenę, którą jest zmniejszenie wygranej sumy. Często jednak jest to najlepszym rozwiązaniem. Jest tak szczególnie wtedy, gdy np. najlepszy zawodnik drużyny, na którą postawiliśmy na krótko przed pierwszym gwizdkiem, doznał kontuzji. Jeżeli udostępniony dla danego kuponu został w Betclic cashout, to możemy zabezpieczyć swoje środki.

Jaki jest cashout w Betlic?

Wielkość cashoutu zależy od momentu, w którym z niego skorzystamy. Na bieżąco wyliczana jest kwota, którą można uzyskać jako wypłatę. Wpływ na to ma m.in. ilość meczów pozostałych na kuponie oraz szansa na powodzenie naszych typów. Warto więc przeanalizować, czy dana wielkość cashoutu jest dla nas wystarczająca.

Jakie kupony obejmuje cash out Betclic?

Cash out Betclic to jedna z najkorzystniejszych tego typu opcji na rynku. Wielu z bukmacherów także ją wprowadziło, ale zdarza się, że jest ona okrojona np., dotycząc tylko zakładów przedmeczowych lub AKO. W Betclic  postawiono na usługę, która może zrobić różnicę podczas typowania. Zatem funkcja dostępna jest dla zakładów:

 • SOLO
 • AKO
 • Oferta przedmeczowa
 • Oferta live

Jest to świetna wiadomość dla wszystkich tych, którzy obstawiają ryzykowne zdarzenia lub lubią w kuponach akumulowanych dodawać niepewne powodzenia zdarzenie na sam koniec. Dzięki Betclic cashout można na bieżąco oceniać szanse danego kuponu. Trzeba jednak pamiętać o kilku istotnych zasadach. Zdarza się, że opcja ta nie jest dostępna dla niektórych meczów. Jak to sprawdzić? Wystarczy wyświetlić wszystkie rynki dla interesującego zdarzenia i sprawdzić, czy widnieje w nim charakterystyczna, niebieska ikonka.

cashout betclic

Instrukcja

Strona internetowa oraz aplikacja Betlic są stworzone tak, by nie sprawiły trudności nawet nowicjuszom w zakładach bukmacherskich. Dzięki temu z Betclic cashout da się łatwo skorzystać. Jak to zrobić?

 • Przejdź do kuponu
 • Sprawdź, czy w jego dolnej części wyświetla się CashOut wraz z kwotą
 • Jeżeli kwota wygranej jest satysfakcjonująca wybierz tę opcję
 • Następnie potwierdź operację
 • Po chwili środki trafią na konto gracza

Istnieje możliwość, by w przyszłości nie było wyświetlane powiadomienie o konieczności potwierdzania skorzystania z Cash out Betclic. Polecamy jednak tę opcję zachować w razie bezpieczeństwa.

jak działa cashout w betclic

Betclic cash out zawieszony

Czasami zdarzają się takie sytuacje, kiedy zamknięcie kuponu przed czasem w Betclic nie jest możliwe. Powodów tego może być kilka. Przede wszystkim w trakcie rozgrywania interesujących nas spotkań może dziać się coś istotnego, przez co oferta może zostać zamrożona.

Warto pamiętać, że wraz z upływem meczu wasza potencjalna przedwczesna wygrana będzie spadać. Dla przykładu w zakładzie na powyżej 2,5 bramki aktualnie jest rezultat 2:0, to z każdą kolejną minutą cash out będzie się zmniejszał, aż w końcu może całkowicie zaniknąć. Trzeba też mieć na uwadze, że kiedy obstawiona drużyna przegrywa na krótko przed ostatnim gwizdkiem lub syreną, to szansa na korzystny cash out jest niemożliwa. Może stać się więc tak, że w Betclic cashout będzie w ogóle niedostępny.

Jak wykorzystać cashout Betclic?

Bardzo korzystny Cash out Betclic sprawia, że warto z niego korzystać. Dzięki temu niektórzy typerzy dodają do swoich zdarzeń bardziej ryzykowne zdarzenie na sam koniec kuponu. Decyzję o jego pozostawieniu i tak będzie można odłożyć na późniejszą chwilę. Dodatkowo jest to opcja, która przydaje się w trakcie typowania spotkań na żywo. Po tym, jak padnie niepożądana bramka lub czerwona karta często da się odzyskać nawet część stawki. Co ważne Betclic daje możliwość korzystania z cashoutu również, gdy jego kwota jest mniejsza od wspomnianej stawki.

Pomimo tej ciekawej funkcji warto pamiętać, że każde zagrane zdarzenie powinno być przeanalizowane. Nie powinno się liczyć na to, że będzie można i tak zamknąć zakład przed czasem. Zdarzają się bowiem przypadki, gdy bukmacherzy zawieszają zamknięcie zakładu. Zatem podsumowując cashout powinien stanowić ciekawy dodatek do gry, a nie być jej podstawą.

Betclic Cashout - czy warto?

Cashout to funkcja, która nieraz potrafi uratować środki. Czy warto z niego korzystać? Zdecydowanie tak. Poniżej przedstawiamy sytuacje, w których może być on szczególnie pomocny:

 • Gdy zdobyliśmy informację, która zmienia nasz typ na mecz
 • W sytuacji, gdy postawiony zespół nie będzie mógł wystawić pełnego składu
 • Gdy zdecydujemy, że wolimy zamknąć zakład, by otrzymać mniejszą wygraną