[koszulka typ=betclic link=https://zawodtyper.pl/cashoutbetclic]

 

Betclic to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Gracze bardzo lubią zawierać zakłady właśnie tam z wielu powodów. Wiąże się z tym między innymi ciekawa oferta powitalna, kody promocyjne Betlic oraz wiele udogodnień w trakcie gry. Co oznacza zamknięcie kuponu przed czasem w Betclic? Czym jest zamykanie zakładu przed czasem w Betclic? Jak wykorzystać cashout w Betclic?

Betclic od lat cieszy się wielką popularnością w naszym kraju. Na jej pogorszenie nie wpłynęła nawet chwilowa nieobecność tego bukmachera w Polsce. Chodziło o legalność tego projektu, gdyż ze względu na ustawę hazardową wiele podmiotów bukmacherskich musiało zawiesić swoją działalność. Chodziło bowiem o zarejestrowanie działalności w Polsce i płacenie tutaj podatków. Niektórzy się na to nie zgodzili i od dawna nie oglądamy ich na naszej scenie. Betclic od początku zapowiadał, że powróci i tak też się stało. Od jakiegoś czasu użytkownicy ponownie mogą zawierać zakłady bukmacherskie na tej platformie, a ich przywiązanie jest jeszcze większe. Jeśli więc zastanawiasz się, czy Betclic jest legalny, to mamy dobrą wiadomość. Tak, jest to legalny bukmacher, na którym śmiało możesz zawierać swoje zakłady. Nie trzeba martwić się o żadne kruczki prawne.

Kod promocyjny Betclic na FAME MMA 17

Na rozpoczęcie 2023 roku czeka nas pierwsze siedemnasta edycja spod szyldu FAME MMA. Wszyscy czekają na pojedynek Ferrari vs Łaszczyk oraz Boxdel vs Jóźwiak, a kod promocyjny na ten event przygotował bukmacher Betclic – oficjalny sponsor gali FAME MMA.

Specjalnie na to wydarzenie rejestracja konta z kodem promocyjnym Betclic o treści TYPERVIP odblokowuje specjalny bonus! Na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN. To oznacza, że błędne wytypowanie pojedynków gwarantuje zwrot stawki za pierwszy kupon. Żeby zgarnąć maksymalną kwotę bonusu na FAME MMA 17, czyli zwrot do 200 zł, należy postawić kupon SOLO lub AKO dokładnie za 227,30 zł. Zwrot zostaje przyznany w formie freebetu.

Freebet można wykorzystać na kupon o kursie minimalnym 2.14. Wygrana z zakładu, pomniejszona o wartość stawki kuponu i podatek, trafi na konto główne. Środki nie podlegają obrotowi i można je od razu wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę.

Cashout Betclic – Oferta

Betclic to legalny bukmacher i czołowa europejska marka o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem rynków we Francji i Portugalii, a od lipca 2019 roku jest dostępny także dla klientów w Polsce. Od początku mocno angażuje się we wspieranie sportu. Sponsoruje drużynę Piasta Gliwice (Mistrzów Polski 2019) oraz reprezentację Polski w siatkówce. Betclic w przeszłości wspierał także Lechię Gdańsk, a od sierpnia 2020 roku jest sponsorem federacji sztuk walk Fame MMA — czytamy na oficjalnej stronie.

Prócz tej standardowej i bardziej złożonej oferty Betclic oferuje wiele ciekawych udogodnień, takich jak bonusy, powiększanie wygranych czy też specjalne eventy trwające kilka dni. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie. Od czegoś trzeba jednak zacząć, a bukmacher z przyjemnością opisze każdą możliwą opcję.

Bukmacher oferuje też możliwość skorzystania z Betclic TV. Żeby śledzić różne wydarzenia sportowe na całym świecie, wystarczy posiadać środki na koncie lub też mieć postawiony zakład w ciągu ostatnich 24 godzin. Codziennie znajdziemy też zakładkę „super kursy”. Czym są? To po prostu podniesione kursy na najciekawsze zdarzenia poszczególnego dnia. Są one oznaczone charakterystyczną ikoną. Do tego dochodzi opcja „Boost”, czyli najwyższy na rynku kurs na najciekawsze wydarzenie odbywające się danego dnia. Warto więc uważnie śledzić ofertę w poszukiwaniu tego odpowiedniego zdarzenia.

Betclic to także aplikacja mobilna, dzięki której można zawierać zakłady praktycznie w każdym miejscu. Wystarczy tylko połączenie internetowe oraz coś na koncie.

Multi+

Dodatkowo Betclic oferuje graczom usługę „Multi+”. Co ona oznacza? Im więcej zakładów na kuponie, tym większa może być wygrana. Przedstawia się to następująco:

 • 5 zdarzeń – wygrana większa o 5%,
 • 6 zdarzeń – wygrana większa o 7%,
 • 7 zdarzeń – wygrana większa o 10%,
 • 8 zdarzeń – wygrana większa o 12%,
 • 9 zdarzeń – wygrana większa o 15%,
 • 10 zdarzeń – wygrana większa o 20%,
 • 11 zdarzeń – wygrana większa o 25%,
 • 12 zdarzeń – wygrana większa o 30%,
 • 13 zdarzeń – wygrana większa o 40%,
 • 14 zdarzeń – wygrana większa o 50%,
 • 15 zdarzeń – wygrana większa o 60%,
 • 16 zdarzeń – wygrana większa o 70%,
 • 17 zdarzeń – wygrana większa o 80%,
 • 18 zdarzeń – wygrana większa o 90%,
 • 19 zdarzeń – wygrana większa o 100%,
 • 20 zdarzeń – wygrana większa o 110%,
 • 21 zdarzeń – wygrana większa o maksymalne 120%.

Betclic Cash out – Jak działa?

betclic wczesna wypłata

Czym w takim razie jest Cashout?  Jak działa Cashout w Betclic? To po prostu możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu, za które otrzymamy część ewentualnej wygranej. Nie będzie to pełna kwota, a jej suma będzie oczywiście uzależniona od tego, ile zdarzeń pozostaje na kuponie. Zamknięcie kuponu przed czasem w Betclic jest więc opcją, z której można skorzystać.

Jakie są plusy takiego zachowania? Przede wszystkim, jeśli nie jesteśmy pewni niektórych wydarzeń, to z łatwością możemy temu zaradzić. Zamknięcie kuponu sprawi, że nie będziemy musieli martwić się o końcowy rezultat, a na nasze konto powędruje odpowiednia wygrana. Sprawdza się to szczególnie przy okazji kuponów z wieloma zakładami. Nie jest tajemnicą, że wystarczy jedna pomyłka, a przegramy całą stawkę. Opcja cashout daje nam możliwość, by zgarnąć przynajmniej część całej potencjalnej wygranej. Warto więc zastanowić się kilka razy, jeśli mamy okazję do wykorzystania tej opcji.

Nie ma znaczenia, gdzie obstawiliście swój kupon. Czy to na komputerze, czy przez aplikację mobilną — będziecie mogli skorzystać z opcji zamknięcia. Zamknięcie kuponu przed czasem w Betclic nie jest więc rzeczą skomplikowaną.

Betclic cash out zawieszony

Czasami jednak zdarzają się takie sytuacje, kiedy zamknięcie kuponu przed czasem w Betclic nie jest możliwe. Składa się na to wiele czynników. Co więc jeśli w Betclic cash out zawieszony będzie w tym niewłaściwym dla nas momencie? Przede wszystkim w trakcie rozgrywania interesujących nas spotkań może dziać się coś istotnego, przez co oferta musi zostać zamrożona. Jeżeli cash out w Betclic jest zawieszony, to przy kuponie nie pojawi się opcja wypłaty pieniędzy.

Warto też pamiętać, że wraz z upływem meczu wasza potencjalna przedwczesna wygrana będzie spadać. Dla przykładu, jeśli postawiliście powyżej 2,5 bramki, a wynik to 2:0, to z każdą kolejną minutą cash out będzie się zmniejszał, aż w końcu może całkowicie zaniknąć. Jeśli Betclic cash out zawieszony zostanie nagle, nie musicie się jednak aż tak mocno przejmować.

Jest oczywiście też inna opcja. Kiedy wasza drużyna przegrywa, a macie obstawione zwycięstwo, no to szansa na korzystny cash out jest niemożliwa. Oczywiście bukmacher może zaproponować wam część wkładu, jednak nie jest to żadną regułą. Należy zwrócić uwagę, że wszystko zależy od Betclica. To ten podmiot decyduje, w którym momencie cash out zostanie zawieszony.

Jak wykorzystać cashout Betclic?

korzystanie z cahsout betclic

Bukmacher zastrzega sobie prawo do wycofania opcji wcześniejszej wypłaty. Dlaczego? Choćby dlatego, że niektóre zdarzenia mogą brać udział w specjalnej zabawie lub są podniesione przez Betclic względem normalnych jeszcze przed zawarciem zakładu. Chodzi o zakładkę „Super kursy”. Żeby być pewnym, wystarczy wejść na stronę bukmachera i znaleźć odpowiednią ikonkę przy zdarzeniu. Wtedy wszystko stanie się jasne i przejrzyste. Zamykanie zakładu przed czasem w Betclic nie jest skomplikowane.

Cashout pozwala zakończyć kupon bez oczekiwania na wyniki wszystkich spotkań. Jest dostępny tak samo dla kuponów pojedynczych, jak i AKO. Zwróć uwagę, że w Betclic możesz dokonać cashoutu także wtedy, gdy jego kwota jest niższa od stawki, za jaką obstawiłeś swój kupon — czytamy na oficjalnej stronie. Jak wykorzystać cashout w Betclic? Obstawiać można kupony z meczami przed ich rozpoczęciem oraz na żywo. Zamknąć można nawet pojedyncze zakłady. Możliwość zamykania zakładu przed czasem Betclic warto sprawdzić na swoim profilu gracza. Po kliknięciu odpowiedniego przycisku pojawi się komunikat, że za chwilę wypłacimy część pieniędzy. Tak będzie przy pierwszym przypadku.

Funkcja cash out jest na pewno pożyteczna, a to, czy zamierzacie jej użyć, zależy tylko od was. Na pewno nie można zakładać, że kiedy kupon nie będzie układał się po naszej myśli, to skorzystamy. Bukmacher może przecież w dowolnym momencie zawiesić taką opcję, co jest oczywiście zawarte w regulaminie. Każdą taką opcję należy przemyśleć, by później nie żałować. To w końcu wasze pieniądze. Zamykanie zakładu przed czasem w Betclic nie powinno sprawiać już problemów.

Zwiń
1. Czy bukmacher Betclic oferuje cashout? Tak, u bukmachera Betclic jesteś w stanie wypłacić pieniądze przed zakończeniem kuponu. 2. Czy przy na kuponach solo też jest cashout? Na kuponach przedmeczowych solo nie ma opcji dokonania cashoutu. Na kuponach LIVE solo zazwyczaj jest. Jeśli zagrałeś wygraną którejś z drużyn to będziesz prawdopodobnie mógł dokonać cashoutu, jeśli ta drużyna wyjdzie na prowadzenie.

Sprawdź: Betclic opinie