26 czerwca 2020

Cokolwiek wpadnie Ci w oko w ofercie zakładów, w TOTALbet obstawisz to bez podatku!

WARUNKI PROMOCJI

  • Postaw zakład AKO, zawierający minimum trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live, z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1,20.
  • Zakład może być postawiony za dowolną stawkę, na wszystkie dyscypliny sportowe.
  • Promocja łączy się z TOTAL Bonus!
  • Klienci po spełnieniu warunków uczestnictwa w promocji są uprawnieni do zwiększenia przewidywanej wygranej na kuponie o kwotę niwelującą podatek.
  • Z promocji klient może skorzystać wiele razy w trakcie jej trwania.
  • Promocją nie będą objęte wygrane, na których nastąpiło unieważnienie zdarzenia lub zwroty stawek oraz kupony zawarte za środki bonusowe.

Zerknij również na podstronę z kodami Totalbet

 

Nie masz konta na TOTALbet? Odbierz 40 PLN na start już teraz!

Odbieram 40 PLN na start

Gra bez podatku w TOTALbet

Zgodnie z hasłem widniejącym na stronie internetowej bukmachera, zakłady bez podatku TOTALbet dostępne są 24h na dobę w ramach wszystkich kategorii typowania. Wzięcie udziału w promocji wiąże się z koniecznością wykupienia kuponu z trzema zdarzeniami, z których każdy musi się odznaczać minimalnym kursem wynoszącym 1,20. Ewentualna wygrana zwiększy się wówczas aż o 14 punktów procentowych. Dzięki temu klienci uzyskują bardzo atrakcyjne stawki zakładowe i możliwość osiągania ponadprzeciętnych zysków. Warto zatem szczegółowo prześledzić ofertę gra bez podatku TOTALbet, która przyciąga coraz większą liczbę typerów.

Jakie są warunki oferty gra bez podatku TOTALbet?

TOTALbet bez podatku polega na przyznaniu typerom prawa do zwiększenia kwoty przewidywanej wygranej, która widnieje na kuponie, o wartość zniwelowanej kwoty podatku. Dokonywanie zakładów w ramach oferty gra bez podatku TOTALbet możliwe jest po spełnieniu kilku podstawowych warunków. Gra bez podatku TOTALbet łączy się z ofertą zakładów AKO, które muszą zawierać minimum trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live, o kursie minimalnym 1,20. Zakład TOTALbet bez podatku może być dokonany w ramach dowolnej dyscypliny sportowej i na dowolną stawkę. Klienci są uprawnieni do korzystania z promocji TOTALbet bez podatku wiele razy, w całym okresie jej trwania. Ogromną zaletę promocji bukmachera stanowi fakt, że zakłady bez podatku TOTALbet łączą się z Total Bonus.

Z promocji TOTALbet bez podatku wyłączone są jednak wygrane, na których nastąpił jeden z wymienionych przez bukmachera czynników: unieważnienie zdarzenia sportowego, zwrot stawek w ramach oferty zakładu bez ryzyka, kupon zawarty za wykorzystaniem środków bonusowych, płynących m.in. z promocji powitalnej. Innymi słowy, promocją TOTALbet bez podatku pozostaną objęte wyłącznie wygrane za środki z salda głównego.

W jakich okolicznościach bukmacher ma prawo anulować wygraną w ramach oferty TOTALbet bez podatku?

Regulamin usługi przewiduje kilka sytuacji spowodowanych przez klienta, które będą skutkować jego wykluczeniem z oferty zakłady bez podatku TOTALbet oraz anulowanie zysków płynących z tytułu wygranych. Pierwszy punkt jest dosyć ogólnie sformułowany i dotyczy wszelkich naruszeń postanowień regulaminu zakładów. Stwarza to szeroki wachlarz możliwości interpretacyjnych. Na szczęście pozostałe podpunkty charakteryzują się większą dozą szczegółowości. Gra bez podatku TOTALbet podlega anulowaniu, jeśli zostaną wykryte próby tworzenia kilku kont przez tego samego klienta, z podaniem różnych danych osobowych. TOTALbet przestrzega także przed tworzeniem porozumień między klientami mających przesłanki próby wyłudzenia korzyści płynących z bonusów w sposób niezgodny z regulaminem. Jego treść mówi wyraźnie, że zakłady bez podatku TOTALbet „przysługują wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP”.

Czy gra bez podatku TOTALbet stanowi atrakcyjną propozycję inwestycyjną?

Pomimo szeregu obwarowań, uzasadnionych potrzebą zapewnienia przez bukmachera uczciwego poziomu współzawodnictwa, zakłady bez podatku TOTALbet umożliwiają proste typowanie i realne możliwości zwiększania zysków z pojedynczego kuponu. Gra bez podatku TOTALbet jest ukłonem bukmachera w stronę graczy, dając nieograniczone możliwości obstawiania pełnego pakietu rozgrywek dostępnego w TOTALbet. Wysokie kursy w połączeniu z możliwością „uniknięcia” stawek podatkowych stanowią bombę inwestycyjnych możliwości, z której każdy typer powinien skorzystać.

 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x