Gra bez podatku to promocja, która zawsze jest mile widziana przez graczy. Dobrze o tym wie TOTALbet, który zaoferował taką możliwość u siebie. Co ważne w TOTALbet gra bez podatku dostępna jest dla każdego typera. Jak z niej skorzystać i co warto wiedzieć?

Gra bez podatku w TOTALbet

Zgodnie z hasłem widniejącym na stronie internetowej bukmachera, zakłady bez podatku TOTALbet dostępne są dla wszystkich graczy. Jest to więc jeden z powodów, dla których TOTALbet widnieje tak wysoko w rankingu bukmacherów. Zatem nawet już po wykorzystaniu promocji powitalnej w dalszym ciągu możemy cieszyć się z atrakcyjnych benefitów. Jest to o tyle dobra wiadomość, że żaden inny bukmacher nie zaoferował tak prostej gry bez podatku jak TOTALbet.

TOTALbet bez podatku - warunki oferty

Aby skorzystać z gry bez podatku, konieczna jest oczywiście rejestracja w TOTALbet. To pierwszy krok, który należy uczynić w kierunku gry bez dodatkowych kosztów. Poza tym uniknięcie podatku w TOTALbet możliwe jest po spełnieniu kilku prostych warunków:

  • Zagraj kupon składający się z minimum 3 zdarzeń, każde z kursem co najmniej 1.30
  • Kupon możesz zagrać na dowolne dyscypliny
  • Stawka kuponu jest dowolna
  • Promocja łączy się z TOTAL Bonus

Co ważne promocja nie jest ograniczona czasowo. Gra bez podatku w TOTALbet dostępna jest już od dawna i nic nie wskazuje, by miało się to zmienić w przyszłości. Wielu graczy zastanawia się, czy tą promocję można łączyć z tzw. TOTAL Bonusem. Odpowiedź brzmi tak. TOTAL Bonus to możliwość zwiększenia swojej potencjalnej wygranej wraz z dodaniem kolejnych zdarzeń do kuponu AKO. Uzyskać można aż do 51% więcej.

Jakie zakłady można postawić w TOTALbet bez podatku?

Przed graczem niestawiane są żadne wygórowane wymagania. Aby grać bez podatku w TOTALbet, wystarczy umieścić na kuponie 3 zdarzenia z kursem minimalnym 1.30, z oferty przedmeczowej lub live. Nie istnieją również żadne ograniczenia co do stawki zakładu. Należy jedynie pamiętać, że z promocji wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne, zakłady systemowe oraz specjalne. Dodatkowo w regulaminie znaleźliśmy kilka istotnych zapisów. Z gry bez podatku wyłączone są wygrane na kuponach, na których nastąpił jeden z wymienionych przez bukmachera czynników:

  • unieważnienie zdarzenia
  • zwrot stawek w ramach oferty zakładu bez ryzyka
  • kupon zawarty z wykorzystaniem środków bonusowych, płynących m.in. z promocji powitalnej

Inne promocje Totalbet (link do freebet Totalbet i Cashback)

TOTALbet posiada świetną ofertę powitalną. Można z niej skorzystać po wprowadzeniu podczas rejestracji kodu promocyjnego TOTALbet. Dzięki temu da się uzyskać dodatkowe środki w formie freebetów oraz pokaźny bonus od wpłaty. To jednak jeszcze nie wszystko. Opisywany bukmacher należy do ścisłej czołówki serwisów pod kątem stałych promocji. Należą do nich m.in.:

  • TOTAL Bonus - możliwość zwiększenia swojej wygranej na kuponach AKO z wieloma zdarzeniami. Już 3 zdarzenia pozwalają ominąć podatek.
  • Betozaur - TOTALbet zachęca do darmowego typowania wskazanych zdarzeń. Dzięki trafionym typom możesz zgarnąć freebety. Nagrodą główną jest 3 000 PLN.
  • Freebet urodzinowy - obchodzisz właśnie urodziny? TOTALbet przygotował dla Ciebie prezent w postarci freebetu 10 PLN.

Gra bez podatku Totalbet - czy to się opłaca?

Gra bez podatku TOTALbet jest ukłonem bukmachera w stronę graczy, zapewniając konkurencyjne narzędzie. Wysokie kursy w połączeniu z możliwością uniknięcia stawek podatkowych stanowią doskonałe połączenie. Bukmacherzy prześcigają się w pomysłach na to, jak zwrócić uwagę graczy i zatrzymać ich przy sobie. Gra bez podatku TOTALbet to jeden z tych czynników, dla których gracze wybierają korzystanie z usług tego, a nie innego operatora. Nie dziwi więc fakt, że opinie o TOTALbet są wyjątkowo pochlebne.

W tym miejscu warto podkreślić, że gra bez podatku w TOTALBET to promocja, która w podobnym kształcie funkcjonuje tylko u dwóch innych legalnych bukmacherów w Polsce - LVBET i Go+Bet. W przypadku pierwszego z nich udogodnienie jest jednak dostępne tylko przez pewien okres po rejestracji konta. Tym samym gra bez podatku TOTALBET, możliwa w każdym momencie przy spełnieniu niewielkich wymagań, jest propozycją jeszcze bardziej atrakcyjną na tle krajowej konkurencji.


Czy bukmacher TOTALbet oferuje grę bez podatku?
Tak, opcja ta jest dostępna na stałe u bukmachera TOTALbet.
Jak grać bez podatku na TOTALbet?
Najważniejsze jest dodanie co najmniej trzech zdarzeń do kuponu o kursie minimalnym 1.3 dla każdego z nich. To naprawdę niewiele, by móc cieszyć się podwyższoną wygraną o 14%!