Gra bez podatku to promocja, która zawsze jest mile widziana przez graczy. Dobrze o tym wie TOTALbet, który zaoferował taką możliwość u siebie. Co ważne w TOTALbet gra bez podatku dostępna jest dla każdego typera. Jak z niej skorzystać i co warto wiedzieć?

Gra bez podatku w TOTALbet

Zgodnie z hasłem widniejącym na stronie internetowej bukmachera, zakłady bez podatku TOTALbet dostępne są dla wszystkich graczy. Jest to więc jeden z powodów, dla których TOTALbet widnieje tak wysoko w rankingu bukmacherów. Zatem nawet już po wykorzystaniu promocji powitalnej w dalszym ciągu możemy cieszyć się z atrakcyjnych benefitów. Jest to o tyle dobra wiadomość, że żaden inny bukmacher nie zaoferował tak prostej gry bez podatku jak TOTALbet.

TOTALbet bez podatku - warunki oferty

Aby skorzystać z gry bez podatku, konieczna jest oczywiście rejestracja w TOTALbet. To pierwszy krok, który należy uczynić w kierunku gry bez dodatkowych kosztów. Poza tym uniknięcie podatku w TOTALbet możliwe jest po spełnieniu kilku prostych warunków:

  • Zagraj kupon składający się z minimum 3 zdarzeń, każde z kursem co najmniej 1.30
  • Kupon możesz zagrać na dowolne dyscypliny
  • Stawka kuponu jest dowolna
  • Promocja łączy się z TOTAL Bonus

Co ważne promocja nie jest ograniczona czasowo. Gra bez podatku w TOTALbet dostępna jest już od dawna i nic nie wskazuje, by miało się to zmienić w przyszłości. Wielu graczy zastanawia się, czy tą promocję można łączyć z tzw. TOTAL Bonusem. Odpowiedź brzmi tak. TOTAL Bonus to możliwość zwiększenia swojej potencjalnej wygranej wraz z dodaniem kolejnych zdarzeń do kuponu AKO. Uzyskać można aż do 51% więcej.

Jakie zakłady można postawić w TOTALbet bez podatku?

Przed graczem niestawiane są żadne wygórowane wymagania. Aby grać bez podatku w TOTALbet, wystarczy umieścić na kuponie 3 zdarzenia z kursem minimalnym 1.30, z oferty przedmeczowej lub live. Nie istnieją również żadne ograniczenia co do stawki zakładu. Należy jedynie pamiętać, że z promocji wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne, zakłady systemowe oraz specjalne. Dodatkowo w regulaminie znaleźliśmy kilka istotnych zapisów. Z gry bez podatku wyłączone są wygrane na kuponach, na których nastąpił jeden z wymienionych przez bukmachera czynników:

  • unieważnienie zdarzenia
  • zwrot stawek w ramach oferty zakładu bez ryzyka
  • kupon zawarty z wykorzystaniem środków bonusowych, płynących m.in. z promocji powitalnej

Inne promocje Totalbet

TOTALbet posiada świetną ofertę powitalną. Można z niej skorzystać po wprowadzeniu podczas rejestracji kodu promocyjnego TOTALbet. Dzięki temu da się uzyskać trzy zakłady bez ryzyka do 333 PLN. To jednak jeszcze nie wszystko. Opisywany bukmacher należy do ścisłej czołówki serwisów pod kątem stałych promocji. Należą do nich m.in.:

  • TOTAL Bonus - możliwość zwiększenia swojej wygranej na kuponach AKO z wieloma zdarzeniami. Już 3 zdarzenia pozwalają ominąć podatek.
  • Betozaur - TOTALbet zachęca do darmowego typowania wskazanych zdarzeń. Dzięki trafionym typom możesz zgarnąć freebety. Nagrodą główną jest 3 000 PLN.
  • Freebet urodzinowy - obchodzisz właśnie urodziny? TOTALbet przygotował dla Ciebie prezent w postaci freebetu 10 PLN.

TOTALbet bez podatku - porównanie z innymi bukmacherami

Gra bez podatku w TOTALbet plasuje się w ścisłej czołówce wśród wszystkich dostępnych operatorów w naszym kraju. W tym aspekcie lepszy jest jedynie Betclic, który ma nielimitowaną grę bez podatku na dowolne zakłady. Poniżej przedstawiamy naszym zdaniem najlepsze promocje na powiększenie wygranych:

Bukmacher

Graz bez podatku
Betclic

Nielimitowana, brak wymogów kursowych oraz liczby zdarzeń

TOTALbet

24/7, min. 3 zdarzenia, kurs poj. zdarzenia min. 1.30
LVBET

45 dni po rejestracji, min. 2 zdarzenia, kurs poj. zdarzenia min. 1.75

Fortuna

24/7, wyłącznie zakłady Betbuilder, min. 3 zdarzenia, kurs poj. zdarzenia min. 1.30
forBET

30 dni po rejestracji, min. 3 zdarzenia, kurs poj. zdarzenia min. 1.30

Gra bez podatku Totalbet - czy to się opłaca?

Gra bez podatku TOTALbet jest ukłonem bukmachera w stronę graczy, zapewniając konkurencyjne narzędzie. Wysokie kursy w połączeniu z możliwością uniknięcia stawek podatkowych stanowią doskonałe połączenie. Bukmacherzy prześcigają się w pomysłach na to, jak zwrócić uwagę graczy i zatrzymać ich przy sobie. Gra bez podatku TOTALbet to jeden z tych czynników, dla których gracze wybierają korzystanie z usług tego, a nie innego operatora. Nie dziwi więc fakt, że opinie o TOTALbet są wyjątkowo pochlebne.

W tym miejscu warto podkreślić, że gra bez podatku w TOTALBET to promocja, która w podobnym kształcie funkcjonuje tylko u dwóch innych legalnych bukmacherów w Polsce - LVBET i Go+Bet. W przypadku pierwszego z nich udogodnienie jest jednak dostępne tylko przez pewien okres po rejestracji konta. Tym samym gra bez podatku TOTALBET, możliwa w każdym momencie przy spełnieniu niewielkich wymagań, jest propozycją jeszcze bardziej atrakcyjną na tle krajowej konkurencji.


Czy bukmacher TOTALbet oferuje grę bez podatku?
Tak, opcja ta jest dostępna na stałe u bukmachera TOTALbet.
Jak grać bez podatku na TOTALbet?
Najważniejsze jest dodanie co najmniej trzech zdarzeń do kuponu o kursie minimalnym 1.3 dla każdego z nich. To naprawdę niewiele, by móc cieszyć się podwyższoną wygraną o 14%!