Cokolwiek wpadnie Ci w oko w ofercie zakładów, w TOTALbet gra  obstawisz to bez podatku!

WARUNKI PROMOCJI

  • Zagraj kupon składający się z minimum 3 zdarzeń, każde z kursem co najmniej 1,30,
  • Kupon możesz zagrać na dowolne dyscypliny, za jaką chcesz stawkę,
  • Promocja łączy się z TOTAL Bonus!,
  • Jeśli spełnisz warunki, współczynnik na twoim kuponie zmieni wartość z 0,88 na 1,02,
  • Promocja trwa cały czas i można z niej korzystać wielokrotnie,
  • Promocja nie łączy się z szeroką ofertą powitalną.

Sprawdź również: Kod promocyjny Totalbet | 40 PLN bonus bez

Gra bez podatku w TOTALbet

gra bez podatku na totalbet

Zgodnie z hasłem widniejącym na stronie internetowej legalnego bukmachera, zakłady bez podatku TOTALbet dostępne są 24 h na dobę w ramach wszystkich kategorii typowania. Wzięcie udziału w promocji wiąże się z koniecznością wykupienia kuponu z trzema zdarzeniami, z których każdy musi się odznaczać minimalnym kursem wynoszącym 1,30. Ewentualna wygrana zwiększy się wówczas aż o 14 punktów procentowych. Dzięki temu klienci uzyskują bardzo atrakcyjne stawki zakładowe i możliwość osiągania ponadprzeciętnych zysków. Warto zatem szczegółowo prześledzić ofertę gra bez podatku TOTALbet, która przyciąga coraz większą liczbę typerów.

Totalbet bez podatku – warunki oferty

TOTALbet bez podatku polega na przyznaniu typerom prawa do zwiększenia kwoty przewidywanej wygranej, która widnieje na kuponie, o wartość zniwelowanej kwoty podatku. Dokonywanie zakładów w ramach oferty gra bez podatku TOTALbet możliwe jest po spełnieniu kilku podstawowych warunków. Gra bez podatku TOTALbet łączy się z ofertą zakładów AKO, które muszą zawierać minimum trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live, o kursie minimalnym 1,30. Zakład TOTALbet bez podatku może być dokonany w ramach dowolnej dyscypliny sportowej i na dowolną stawkę. Klienci są uprawnieni do korzystania z promocji TOTALbet bez podatku wiele razy, w całym okresie jej trwania. Ogromną zaletę promocji bukmachera stanowi fakt, że zakłady bez podatku TOTALbet łączą się z Total Bonus.

Z promocji TOTALbet bez podatku wyłączone są jednak wygrane, na których nastąpił jeden z wymienionych przez bukmachera czynników:

  • unieważnienie zdarzenia sportowego,
  • zwrot stawek w ramach oferty zakładu bez ryzyka,
  • kupon zawarty za wykorzystaniem środków bonusowych, płynących m.in. z promocji powitalnej.

Innymi słowy, promocją TOTALbet bez podatku pozostaną objęte wyłącznie wygrane za środki z salda głównego.

Totalbet gra bez podatku – anulowanie wygranej

totalbet bez podatku

Regulamin usługi przewiduje kilka sytuacji spowodowanych przez klienta, które będą skutkować jego wykluczeniem z oferty zakłady bez podatku TOTALbet. Jak również anulowanie zysków płynących z tytułu wygranych. Pierwszy punkt jest dosyć ogólnie sformułowany i dotyczy wszelkich naruszeń postanowień regulaminu zakładów. Stwarza to wiele możliwości interpretacyjnych. Na szczęście pozostałe podpunkty charakteryzują się większą dozą szczegółowości. Gra bez podatku TOTALbet podlega anulowaniu, jeśli zostaną wykryte próby tworzenia kilku kont przez tego samego klienta, z podaniem różnych danych osobowych. TOTALbet przestrzega także przed tworzeniem porozumień między klientami mających przesłanki próby wyłudzenia korzyści płynących z bonusów w sposób niezgodny z regulaminem. Jego treść mówi wyraźnie, że zakłady bez podatku TOTALbet „przysługują wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP”.

Gra bez podatku Totalbet – czy to się opłaca?

Pomimo szeregu obwarowań, uzasadnionych potrzebą zapewnienia przez bukmachera uczciwego poziomu współzawodnictwa, zakłady bez podatku TOTALbet umożliwiają proste typowanie. Jak również realne możliwości zwiększania zysków z pojedynczego kuponu. Gra bez podatku TOTALbet jest ukłonem bukmachera w stronę graczy, dając nieograniczone możliwości obstawiania pełnego pakietu rozgrywek dostępnego w TOTALbet. Wysokie kursy w połączeniu z możliwością „uniknięcia” stawek podatkowych stanowią bombę inwestycyjnych możliwości, z której każdy typer powinien skorzystać.

Zobacz także:


Totalbet jest uwielbiany przez graczy preferujących grę bez podatku. Bukmacher ten umieścił taką opcję w stałej ofercie, dzięki czemu nie ma prawie żadnych ograniczeń w korzystaniu z tej promocji.
Najważniejsze jest dodanie co najmniej trzech zdarzeń na kupon o kursie minimalnym 1.3. To naprawdę niewiele, by móc cieszyć się podwyższoną o 14% wygraną!