Zakłady bez ryzyka cieszą się ogromną popularnością wśród typerów. Istota działania tego narzędzia promocyjnego była przez nas wielokrotnie opisywana, dlatego tu ograniczymy się jedynie do podstawowych informacji. Według ogólnej zasady cashback polega na zwrocie stawki zakładu przez bukmachera na rzecz gracza, jeśli ten pomyli się w typowaniu. Bukmacherzy na polskim rynku ograniczają jednak zasięg tej promocji głównie do jednorazowego kuponu, zawieranego na samym początku po rejestracji konta. Nowi gracze często obawiają się utraty kwot wpłaconych na depozyt, dlatego chętnie korzystają ze wszelkiego rodzaju bezpiecznych opcji obstawiania. Zakład bez ryzyka Totalbet stałby się dla nich doskonałą propozycją, która mogłaby okazać się dobrym wstępem do efektywnego budowania kapitału. Czy Totalbet zakład bez ryzyka oferuje w tradycyjnej formie? Czy Totalbet cashback ma szansę zdobycia większego rozgłosu w niedalekiej przyszłości? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

Zobacz: Totalbet kod promocyjny

Zakład bez ryzyka TotalbetDo 200 PLN
Wymagana rejestracja?Tak
Inny bonus na startFreebet 40 PLN

 

Totalbet Zakład Bez Ryzyka – Czy to możliwe?

totalbet bez ryzyka

Na chwilę obecną u legalnego bukmachera Totalbet zakład bez ryzyka w formie tradycyjnej jest dostępny. Na czym polega ten rodzaj bonusu? Cashback to mechanizm zwrotu środków finansowych przez bukmachera. Jego fundamentalnym znaczeniem z perspektywy gracza pozostaje brak jakiegokolwiek ryzyka transakcyjnego. Jeśli przegramy, otrzymujemy zwrot stawki zakładu. Bukmacher Totalbet nie kombinował ze zmianą dotychczasowych standardów i udostępnił standardowy zakład bez ryzyka umożliwiający 100% zwrot środków. Jak otrzymać zakład bez ryzyka Totalbet?

  • Zarejestruj konto,
  • Postaw pierwszy zakład w historii konta, wykluczając freebety z promocji powitalnej za maksymalną kwotę 200 zł,
  • Kupon musi zawierać maksymalnie 3 zdarzeniami bez konkretnego kursu minimalnego,
  • Zwrócone środki w przypadku przegranej nie podlegają żadnemu obrotowi,
  • Zakład bez ryzyka Totalbet jest aktywny przez 48 godzin od założenia konta.

Zamiast normalnego zakładu bez ryzyka Totalbet oferuje także darmowe środki na początku gry w postaci freebetów. Jeśli będziemy zawierać kupony za pieniądze bukmachera, tak naprawdę obstawiamy również bez ryzyka.

Porażka skutkuje po prostu utratą bonusu otrzymanego od Totalbet, a nie własnych środków. Chociaż w Totalbet zakład bez ryzyka funkcjonuje jako cashback, nowi klienci otrzymują na start darmowy zakład o wartości 40 zł. Tymi środkami można dowolnie dysponować, zawierając kupony w pełnym zakresie oferty bukmachera. Co więcej, nie podlegają one żadnym dodatkowym warunkom obrotu. Wygrana skutkuje zaksięgowaniem zysku z możliwością jego natychmiastowej wypłaty. Widać zatem, że chociaż nomenklatura pozostaje tutaj nieco odmienna, Totalbet zakład bez ryzyka oferuje w postaci darmowych środków na zawieranie kuponu.

Totalbet oferta Freebet

Freebet to inaczej darmowy zakład. W przeciwieństwie do jednorazowego zakładu bez ryzyka freebety stanowią stały element oferty bonusowej większości bukmacherów. Chociaż w Totalbet cashback nie znalazł jeszcze swojego miejsca, bukmacher proponuje graczom wiele okresowych freebetów, czyli określonej puli pieniężnej na zawieranie kuponów. Już na samym początku gry otrzymujemy możliwość zyskania 40 zł w ramach freebetu, jeśli spełnimy kilka warunków. Należą do nich m.in. zgoda na wysyłanie materiałów marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną, użycie kodu promocyjnego TYPERVIP. Freebety nie mogą stanowić stuprocentowej analogii dla cashbacku.

U bukmachera Totalbet cashback dotyczy znacznie wyższych kwot, a jego ogromnym plusem jest brak konieczności obrotu zwróconymi środkami! Najlepsi bukmacherzy na rynku przyzwyczaili swoich graczy do zakładów bez ryzyka na kwoty w przedziale 200-500 zł, które dają ogromne możliwości inwestycyjne, ale przeważnie wymagają one kilkukrotnego obrotu. Nawet jeśli obstawiamy za swoje pieniądze, gwarancja zwrotu środków po przegranej motywuje do bardziej agresywnego typowania. Takie działanie jest w pełni uzasadnione. Po co się ograniczać, skoro de facto to bukmacher ponosi całe ryzyko? Wykorzystując cashback, należy pamiętać o zagospodarowaniu pełnej stawki objętej zwrotem środków. Prognozowane zyski będą wówczas największe.

Freebety dotyczą znacznie niższych kwot, chociaż zasada ich działania pozostaje podobna — obstawiamy za pieniądze bukmachera, czyli tak naprawdę nie ponosimy ryzyka utraty własnych środków.

Bukmacher Totalbet oferuje freebety urodzinowe, bonusowe, a także bonusy jako element promocyjny podczas najważniejszych rozgrywek sportowych. Warto śledzić na bieżąco zakładkę z bukmacherskimi aktualnościami, aby nie przegapić ciekawych propozycji Totalbet. Wszelkie informacje o ciekawych promocjach od tego bukmachera zamieszczamy również w naszym serwisie.

Safebet na Totalbet

safebet totalbet

Safebet u bukmachera Totalbet znacznie różni się od powszechnie znanej formy cashbacku. Zakład bez ryzyka Totalbet polegałby na jednorazowym zwrocie środków na konto gracza po nieudanym zakładzie. Zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka Totalbet najprawdopodobniej obwarowałby wymogiem dodatkowego obrotu. Znając jednak podejście tego bukmachera do korzystnych promocji dla graczy, można byłoby tu oczekiwać bardzo preferencyjnych warunków.

Safebet natomiast stanowi nowatorską propozycję bukmachera Totalbet, określającą liczbę zdarzeń na kuponie, które uruchamiają możliwość zwrotu stawki zakładu, jeśli jedna pozycja okaże się przegrana. Dzięki temu gracze obstawiający kupony akumulowane otrzymali finansową poduszkę bezpieczeństwa na wypadek niewielkiej pomyłki w typowaniu. Osoby, które często zawierają kupony AKO, doskonale zdają sobie sprawę, jak wiele razy jedno nietrafione zdarzenie, niweczy cały wysiłek analityczny. Zakład bez ryzyka Totalbet w postaci safebetu wychodzi naprzeciw ich potrzebom, stwarzając margines bezpieczeństwa dla najbardziej rozbudowanych zakładów. Safebet zaczyna się od 10. zdarzeń na kuponie, zatem nie będzie to codzienne narzędzie w arsenale zwykłych graczy. Kupony AKO na 10 meczów obstawiane są raczej przez profesjonalnych typerów. Safebet stanowi mimo wszystko miły akcent na drodze do zapewniania klientom jak najlepszych warunków gry, za co należy docenić bukmachera Totalbet.

Sprawdź: Opinie o Totalbet

Oferta Cashback Totalbet – Czego spodziewać się w przyszłości?

Pomimo wielu ciekawych alternatyw dla cashbacku, Totalbet powinien w najbliższym czasie uzupełnić swoją ofertę o dodatkowy zakład bez ryzyka np. na konkretne wydarzenie sportowe. Coraz więcej graczy oczekuje tego rodzaju promocji w ofercie bukmacherów, dlatego również Totalbet powinien ją uwzględnić w strategii marketingowej. Analizując historyczne promocje Totalbet, cashback niejednokrotnie się tam pojawiał. Nie stanowił jednak nigdy pakietu startowego, lecz przybierał formę okresowej promocji z okazji ważnych wydarzeń świata sportu. Podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej bukmacher Totalbet proponował zakłady bez ryzyka na kwotę 100 zł, które zyskały uznanie wśród typerów.

Oczekujemy z niecierpliwością powrotu do dawnych trendów, a także rozszerzenia kwoty cashbacku Totalbet. Zakład bez ryzyka na kwotę ponad 200 zł byłby tutaj idealnym rozwiązaniem. Wysoka wartość cashbacku w połączeniu z niskimi warunkami dodatkowego obrotu bonusowymi środkami, pozwoliłyby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby graczy. Nagrodą dla bukmachera stałoby się pozyskanie nowego grona zarejestrowanych użytkowników serwisu internetowego.

Totalbet zakład bez ryzyka – Zalety

promocja bez ryzyka totalbet

Zakład bez ryzyka umożliwia obstawianie bez obawy o utratę własnych pieniędzy. Mało osób zdaje sobie jednak sprawę, że cashback czyni agresywne typowanie działaniem uzasadnionym ekonomicznie w tym konkretnym momencie. W normalnym trybie zawsze rekomendujemy rozsądne podejście do zarządzania ryzykiem, co zaowocuje dłuższym utrzymaniem kapitału. Proponowany przez bukmacherów zakład bez ryzyka wyłamuje się jednak z tej zasady. Jeśli bukmacher umożliwia cashback na kwotę do 200 zł, obstawianie poniżej tej stawki stanowi samoograniczenie własnych możliwości. Stawka 200 zł na jednym kuponie zazwyczaj daje szansę osiągnięcia znacznych zysków, z jednoczesną gwarancją otrzymania pieniędzy z powrotem na wypadek porażki.

Chociaż zakład bez ryzyka działa tylko jeden raz, wielu graczy zyskało dzięki niemu pokaźną pulę pieniędzy. W cashbacku tak naprawdę chodzi bowiem o to, aby nie musieć z niego korzystać. Celem staje się wygrana po wysokiej stawce, podparta gwarancją zwrotu środków na konto. Oferując zakład bez ryzyka, bukmacher Totalbet zwiększa atrakcyjność swojej oferty promocyjnej. Z uwagi na to mamy nadzieję, że cashback u tego operatora pozostanie w ofercie powitalnej na długi czas.


Tak, w ofercie bukmachera TOTALbet występuje zakład bez ryzyka do 200 PLN.
Jak najbardziej, zakład bez ryzyka w ofercie TOTALbet pojawił się w ofercie powitalnej dla nowych graczy i nie wymaga żadnego obrotu!