Zakłady bez ryzyka cieszą się ogromną popularnością wśród typerów. Nowi gracze często obawiają się utraty wpłaconych środków. Właśnie ze względu na to chętnie korzystają ze wszelkiego rodzaju bezpiecznych opcji obstawiania. Zakład bez ryzyka TOTALbet stałby się dla nich doskonałą propozycją. Szczególnie że to znany i popularny bukmacher. Poniżej wyjaśniamy jak wygląda sytuacja w przypadku cashbacku w TOTALbet.

TOTALbet zakład bez ryzyka - czy jest dostępny?

Na chwilę obecną w TOTALbet zakład bez ryzyka jest dostępny. Na czym polega ten rodzaj bonusu? Cashback to mechanizm zwrotu środków przez bukmachera. Następuje on w przypadku niepowodzenia kuponu objętego promocją. Bukmacher TOTALbet nie kombinował ze zmianą dotychczasowych standardów i udostępnił zakład bez ryzyka umożliwiający 100% zwrot środków. To sprawia, że serwis ten często znajduje się na topowych pozycjach w rankingu bukmacherów.

Jak otrzymać zakład bez ryzyka Totalbet?

 1. Zarejestruj się w TOTALbet
 2. Postaw pierwszy zakład w historii konta, wykluczając freebety z promocji powitalnej za maksymalną kwotę 200 zł
 3. Kupon musi zawierać maksymalnie 3 zdarzeniami bez konkretnego kursu minimalnego
 4. Zwrócone środki w przypadku przegranej nie podlegają żadnemu obrotowi
 5. Zakład bez ryzyka Totalbet jest aktywny przez 48 godzin od założenia konta

TOTALbet zakład bez ryzyka - na czym polega?

Definicja mówi, że zakład bez ryzyka to promocja, w której gracz może liczyć na zwrot stawki w razie przegranej. Zresztą samo sformułowanie cashback (jak często zamiennie nazywany jest zakład bez ryzyka) w języku angielskim oznacza właśnie zwrot pieniędzy. Jest to więc doskonały sposób na przetestowanie możliwości bukmachera.

Warunki promocji zależne są od serwisu, w którym z niej korzystamy. W przypadku TOTALbet trzeba pamiętać o tym, że czas na wykorzystanie cashbacku jest stosunkowo krótki. Jest to tylko 48 godzin od momentu założenia konta. Zaletą jest natomiast brak ograniczeń w kwestii kursów. Możemy zatem zagrać nawet taki kupon, w którym umieszczone są same zdarzenia ze stosunkowo niskim kursem całkowitym. To doskonała wiadomość dla osób, które nawet w przypadku korzystania z zakładu bez ryzyka nie chcą przesadzać z niepewnymi typami.

TOTALbet Cashback - promocje dla wszystkich graczy

W dzisiejszych czasach gracze są niezwykle wymagający. Zaspokojenie ich potrzeb jest nadrzędnym celem bukmachera, gdyż istnieje spore prawdopodobieństwo, że w innym wypadku wybiorą ofertę konkurencji. TOTALbet cashback to promocja będąca jedną ze składowych całego pakietu powitalnego. Użytkownik może z niej skorzystać tylko podczas zawierania premierowego zakładu na nowo powstałym koncie.

Istotne jest właściwie tylko to, aby ogólna stawka kuponu nie była wyższa niż 200 PLN. Gdy tak się stanie, to TOTALbet zakład bez ryzyka zostanie automatycznie anulowany. Ewentualna przegrana z pierwszego zakładu może od razu trafić na konto bankowe. TOTALbet cashback w swoich warunkach nie posiada bowiem konieczności uprzedniego obrotu.

TOTALbet zakład bez ryzyka - zalety

Zakład bez ryzyka umożliwia obstawianie bez obawy o utratę własnych pieniędzy. Dodatkowo jest to doskonała okazja do obstawiania nieco bardziej ryzykownych typów. W najgorszym przypadku będziemy mogli uzyskać z powrotem nasze środki. Warto jednak pamiętać, że w dalszym ciągu naszym głównym celem powinno być wygranie kuponu. Jak są największe zalety zakładu bez ryzyka?

 • Możliwość obstawienia kuponu bez ryzyka utraty środków
 • Możliwość zwrotu uzyskanego cashbacku na konto bankowe
 • Przetestowanie tego, co oferuje bukmacher
 • Pozwala uniknąć porażki już na samym początku przygody z danym bukmacherem

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów

Tak się składa, że nie tylko w TOTALbet zakład bez ryzyka jest jednym z kluczowych elementów oferty promocyjnej. Jego olbrzymia popularność sprawia, że w tym momencie cashback w swoich ofertach posiada znaczna ilość z firm dostępnych na polskim rynku.

W Fortunie zakład bez ryzyka dotyczy aż trzech pierwszych kuponów obstawionych przez nowego gracza (100+200+300 PLN). Łącznie można więc uzyskać zwrot nawet 600 PLN. Co najbardziej istotne, nie ma przymusu obrotu tymi środkami. 600 PLN może od razu trafić z powrotem na konto bankowe. Aby wykorzystać ten bonus, konieczne jest wprowadzenie kodu promocyjnego Fortuna podczas rejestracji.

Bukmacher GOPlusBet także zaoferował cashback jako część swojej promocji dla nowych użytkowników. W tym przypadku możemy uzyskać z powrotem do 500 PLN. Aby było to możliwe należy pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego GoPlusBet w chwili zakładania konta.

Absolutnym rekordzistą w kwestii zakładu bez ryzyka jest Superbet. Po złożeniu premierowego depozytu w kwocie nie mniejszej niż 20 PLN przez siedem kolejnych dni gracz ma sposobność obstawiania bez obawy o ewentualną utratę środków. Maksymalny zwrot w formie bonusu to aż 3500 PLN! To wszystko z naszym kodem promocyjnym Superbet.

TOTALbet pozostałe promocje

W TOTALbet zakład bez ryzyka to oczywiście tylko jedna z wielu promocji, jakie czekają na wszystkich klientów tego bukmachera. W skład samej oferty powitalnej wchodzi jeszcze bonus od wpłaty 5000 PLN oraz freebety opiewające w sumie na kwotę 40 PLN. Nie można zapominać o kodzie promocyjnym TOTALbet, który przyda się w trakcie zakładania konta. Oprócz tego gracze mogą także obstawiać zakłady bez podatku. Jakie warunki trzeba spełnić, by ominąć podatek?

 • Zagraj kupon z min. 3 zdarzeniami
 • kurs minimalny dla każdego z nich to 1.30
 • Gra bez podatku nie jest ograniczona czasowo
 • Obowiązuje na zdarzenia przedmeczowe i na żywo
 • Promocja łączy się z TOTAL Bonusem

Jako że gra zakładów akumulowanych jest bukmacherowi zdecydowanie na rękę, to nikogo nie powinna także dziwić obecność promocji o nazwie TOTAL Bonus. Każde kolejne zdarzenie na kuponie jest w jej przypadku nagradzane dodatkowym procentem do wygranej. Im więcej zakładów, tym większy procent. Uzyskać można nawet do 51% więcej.


Czy otrzymam zakład bez ryzyka na TOTALbet?
Tak, w ofercie bukmachera TOTALbet występuje zakład bez ryzyka do 200 PLN.
Dlaczego warto założyć konto w TOTALbet?
Największymi zaletami bukmachera TOTALbet są atrakcyjne kursy oraz bogata oferta promocyjna.