Zakłady bez ryzyka cieszą się ogromną popularnością wśród typerów. Nowi gracze często obawiają się utraty wpłaconych środków. Właśnie ze względu na to chętnie korzystają ze wszelkiego rodzaju bezpiecznych opcji obstawiania. Zakład bez ryzyka TOTALbet stałby się dla nich doskonałą propozycją. Szczególnie że to znany i popularny bukmacher. Poniżej wyjaśniamy jak wygląda sytuacja w przypadku cashbacku w TOTALbet.

TOTALbet zakład bez ryzyka - czy jest dostępny?

Na chwilę obecną w TOTALbet zakład bez ryzyka jest dostępny. Na czym polega ten rodzaj bonusu? Cashback to mechanizm zwrotu środków przez bukmachera. Następuje on w przypadku niepowodzenia kuponu objętego promocją. Bukmacher TOTALbet podrasował dotychczasowe standardy i udostępnił aż trzy zakłady bez ryzyka po 111 PLN każdy umożliwiające 100% zwrot środków. To sprawia, że serwis ten często znajduje się na topowych pozycjach w rankingu bukmacherów.

Jak otrzymać zakład bez ryzyka TOTALbet?

  1. Zarejestruj się w TOTALbet
  2. Wpłać dowolny depozyt
  3. Postaw w ciągu 48 godzin pierwsze 3 zakłady w historii konta (maks. 111 PLN każdy)
  4. Kupon może zawierać dowolną liczbę zdarzeń oraz dowolne kursy
  5. Zwrócone środki w przypadku przegranej nie podlegają żadnemu obrotowi
  6. Zakład bez ryzyka TOTALbet jest aktywny przez 48 godzin od założenia konta

TOTALbet zakład bez ryzyka - na czym polega?

Definicja mówi, że zakład bez ryzyka to promocja, w której gracz może liczyć na zwrot stawki w razie przegranej. Zresztą samo sformułowanie cashback (jak często zamiennie nazywany jest zakład bez ryzyka) w języku angielskim oznacza właśnie zwrot pieniędzy. Jest to więc doskonały sposób na przetestowanie możliwości bukmachera.

Warunki promocji zależne są od serwisu, w którym z niej korzystamy. W przypadku TOTALbet trzeba pamiętać o tym, że czas na wykorzystanie cashbacku jest stosunkowo krótki. Jest to tylko 48 godzin od momentu założenia konta. Zaletą jest natomiast brak ograniczeń w kwestii kursów. Możemy zatem zagrać nawet taki kupon, w którym umieszczone są same zdarzenia ze stosunkowo niskim kursem całkowitym. To doskonała wiadomość dla osób, które nawet w przypadku korzystania z zakładu bez ryzyka nie chcą przesadzać z niepewnymi typami.

TOTALbet Cashback - promocje dla wszystkich graczy

W dzisiejszych czasach gracze są niezwykle wymagający. Zaspokojenie ich potrzeb jest nadrzędnym celem bukmachera, gdyż istnieje spore prawdopodobieństwo, że w innym wypadku wybiorą ofertę konkurencji. TOTALbet cashback to promocja będąca jedną ze składowych całego pakietu powitalnego. Użytkownik może z niej skorzystać tylko podczas zawierania premierowych trzech zakładów na nowo powstałym koncie.

Istotne jest właściwie tylko to, aby ogólna stawka kuponu nie była wyższa niż 111 PLN. Gdy tak się stanie, to TOTALbet zakład bez ryzyka zostanie automatycznie anulowany. Ewentualna przegrana z zakładu może od razu trafić na konto bankowe. TOTALbet cashback w swoich warunkach nie posiada bowiem konieczności uprzedniego obrotu.

TOTALbet zakład bez ryzyka - zalety

Zakład bez ryzyka umożliwia obstawianie bez obawy o utratę własnych pieniędzy. Dodatkowo jest to doskonała okazja do obstawiania nieco bardziej ryzykownych typów. W najgorszym przypadku będziemy mogli uzyskać z powrotem nasze środki. Warto jednak pamiętać, że w dalszym ciągu naszym głównym celem powinno być wygranie kuponu. Jak są największe zalety zakładu bez ryzyka?

  • Możliwość obstawienia aż 3 kuponów bez ryzyka utraty środków
  • Możliwość zwrotu uzyskanego cashbacku na konto bankowe
  • Przetestowanie tego, co oferuje bukmacher
  • Pozwala uniknąć porażki już na samym początku przygody z bukmacherem

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów

Tak się składa, że nie tylko w TOTALbet zakład bez ryzyka jest jednym z kluczowych elementów oferty promocyjnej. Jego olbrzymia popularność sprawia, że w tym momencie cashback w swoich ofertach posiada znaczna ilość z firm dostępnych na polskim rynku.

W Fortunie zakład bez ryzyka dotyczy aż trzech pierwszych kuponów obstawionych przez nowego gracza (100 + 100 + 100 PLN). Łącznie można więc uzyskać zwrot nawet 300 PLN. Co najbardziej istotne, nie ma przymusu obrotu tymi środkami. 300 PLN może od razu trafić z powrotem na konto bankowe. Aby wykorzystać ten bonus, konieczne jest wprowadzenie kodu promocyjnego Fortuna podczas rejestracji.

Bukmacher Goplusbet także zaoferował cashback jako część swojej promocji dla nowych użytkowników. W tym przypadku możemy uzyskać z powrotem do 500 PLN. Aby było to możliwe należy pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego Goplusbet w chwili zakładania konta.

Absolutnym rekordzistą w kwestii zakładu bez ryzyka jest Superbet. Po złożeniu premierowego depozytu w kwocie nie mniejszej niż 20 PLN przez siedem kolejnych dni gracz ma sposobność obstawiania bez obawy o ewentualną utratę środków. Maksymalny zwrot w formie freebetu to aż 3500 PLN! To wszystko z naszym kodem promocyjnym Superbet.


Czy otrzymam zakład bez ryzyka na TOTALbet?
Tak, w ofercie bukmachera TOTALbet występuje zakład bez ryzyka do 333 PLN.
Dlaczego warto założyć konto w TOTALbet?
Największymi zaletami bukmachera TOTALbet są atrakcyjne kursy oraz bogata oferta promocyjna.