Zakład bez ryzyka to jedna z promocji, którą najbardziej lubią sympatycy zakładów bukmacherskich. Jest to doskonała okazja, by bezstresowo móc obstawić kupon bez obawy o utratę pieniędzy. Z tego powodu również STS zakład bez ryzyka wprowadził do swojej oferty! Kiedy można zdobyć cashback STS i jakie są jego warunki? Dowiesz się tego w poniższym artykule.

STS zakład bez ryzyka — co to jest i jak działa?

Bardzo popularne w ostatnim czasie zakłady bez ryzyka mają na celu zabezpieczyć gracza przed utratą postawionej gotówki. Mechanizm opiera się na tym, że klient obstawia określony pewnymi warunkami kupon i niezależnie od jego rozstrzygnięcia otrzyma pieniądze z powrotem. Zwrot stawki zwykle wiąże się z odjęciem 12% podatku, jednak to wciąż bardzo niewiele w stosunku do ryzyka, jakie podejmujemy.

Pieniądze w przypadkach niektórych promocji wracają wprost na depozyt, a niektórzy decydują się na zwrócenie ich w formie darmowego zakładu. Warto więc na początku zapoznać się z warunkami promocji. W przypadku zakładu bez ryzyka w STS środki trafiają od razu na konto depozytowe. Można więc je wypłacić.

Jaki jest zakład bez ryzyka w STS?

W dobie ogromnej konkurencji na rynku branży bukmacherskiej operatorzy muszą ścigać się ze swoimi nieszablonowymi rozwiązaniami i promocjami. Niczego jednak potencjalni klienci nie lubią tak bardzo, jak zakładów bez ryzyka! Dzięki nim mogą być pewni, że nic nie ryzykują, a mogą jedynie zyskać. W STS zakład bez ryzyka wynosi do 100 zł.

Jaki jest kod promocyjny STS?TYPERVIP
Co daje kod promocyjny na STS?Pakiet powitalny – 1660 PLN
Zakład bez ryzyka STSZwrot do 100 PLN
Czy jest bonus od depozytu na STS?TAK

Dzięki temu nasz pierwszy zakład jest ubezpieczony. To pozwoli na sprawdzenie tego, co oferuje największy bukmacher w Polsce. Warto pamiętać, że promocja ta dostępna jest z kodem promocyjnym STS.

STS zakład bez ryzyka a cashback — czym się różnią?

Czy zakład bez ryzyka i cashback to to samo? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Właściwie angielskie słówko „cashback” oznacza po prostu „pieniądze z powrotem". Samo nazewnictwo pozwala więc twierdzić, że pojęć tych można używać zamiennie i zwykle właśnie takie rozumienie jest prawidłowe. Czasami jednak gracze stosują pewne rozróżnienie tych pojęć. Zdarza się bowiem, że w rozumieniu fanów zakładów bukmacherskich cashback to zwrot pieniędzy na bonus, a zakład bez ryzyka — na depozyt.

Ci, którzy posiadają w ofercie zwrot pieniędzy po przegranym kuponie na bonus, zwykle posługują się pojęciem cashbacku. Pojęć można więc używać zamiennie, według własnego uznania. Sprecyzowanie warunków promocji będzie mieć znaczenie dopiero w przypadku chęci skorzystania z niej.

Cashback STS — warunki promocji

Promocja zakładu bez ryzyka STS dostępna stałej ofercie powitalnej dla nowych graczy posiada niezmienne zasady. Zapoznasz się z nimi poniżej.

 • Załóż konto w STS w z kodem bonusowym: TYPERVIP
 • Dokonaj depozytu do maksymalnie 100 PLN (minimalny depozyt to 50 PLN)
 • Zagraj swój pierwszy kupon przedmeczowy z konta depozytowego lub bonusowego
 • W promocji biorą udział kupony SOLO i AKO; bez zakładów systemowych. Do dyspozycji masz spotkania przedmeczowe i na żywo, a także sporty wirtualne oraz BetGames
 • Jeśli wygrasz, na Twoje konto trafią pieniądze możliwe do wypłaty bez warunków obrotu
 • Jeśli Ci się nie powiedzie, otrzymasz nawet do 100 PLN zwrotu na konto depozytowe w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu! Kwotę zwrotu bukmacher pomniejszy o podatek (np. jeśli zagrasz za 100 zł, otrzymasz zwrot 88,40 zł). Jeśli chcesz wykorzystać w pełni cashback STS, zagraj za 113,64 zł

Kwotę podobnie jak w przypadku wygranej możesz od razu wypłacić, gdy obstawiłeś kupon za środki depozytowe. W przypadku postawienia zakładów z pieniędzy z konta bonusowego będziesz musiał dodatkowo dokonać 2-krotnego obrotu z kursem min. 1.91.

STS cashback — jak go otrzymać?

Promocja cashback STS przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników tego operatora. Jeśli posiadasz już konto na tym bukmacherze, niestety nie możesz skorzystać z tej atrakcyjnej oferty. Nic straconego — wiele innych firm posiada podobnie jak STS zakład bez ryzyka w swojej ofercie. O nich przeczytasz poniżej. Należy bacznie śledzić informacje o tym, czy oferta jest cały czas aktualna. Bukmacherzy bowiem czasami aktualizują promocje powitalne.

Na co mogę wykorzystać zakład bez ryzyka w STS?

Zakład bez ryzyka można wykorzystać przy okazji kuponów SOLO oraz AKO. Ważne, by pamiętać o tym, że skorzystanie z funkcji cashout STS zaprzepaszcza szansę na otrzymanie zwrotu. Podobnie jest w przypadku, gdy kupon częściowo lub w całości zostanie rozliczony jako zwrot. Na co dokładnie natomiast można wykorzystać zakład bez ryzyka STS?

 • Zakłady z oferty przedmeczowej oraz live
 • Sporty wirtualne
 • BetGames
 • E-sport

Rejestracja na zakład bez ryzyka w STS

Aby móc skorzystać z promocji powitalnej, na którą składa się m.in. zakład bez ryzyka należy się dokonać rejestracji w STS. W tym celu konieczne będzie podanie kilku danych w trakcie wypełniania formularza. Co ważne na graczy, którzy chcą najpierw zacząć korzystać z tymczasowego konta czeka pełna oferta promocyjna. To duża zaleta STS. Jak dołączyć do STS?

 • Kliknij przycisk Załóż konto
 • W pierwszym etapie podaj podstawowe dane takie jak e-mail, hasło i numer telefonu oraz zaakceptuj warunki regulaminu
 • W drugim etapie podaj dane osobowe jak imię, nazwisko, PESEL i narodowość
 • Potwierdź swój numer telefonu poprzez wpisanie otrzymanego SMS-em hasła
 • Zatwierdź założenie konta i ciesz się grą w STS!

Jak wypłacić cashback STS?

Zwrot pochodzący z cashbacku STS nie wymaga żadnego obrotu i można go od razu wypłacić, jeśli postawiłeś swój pierwszy kupon z konta depozytowego. W innym wypadku czeka cię 2-krotny obrót zwróconymi środkami po kursie 1.91. Podobnie jak w przypadku wpłat, również i wypłaty posiadają całą gamę różnych rozwiązań. Co ważne, STS posiada natychmiastowe wypłaty, dzięki czemu możemy otrzymać nasze pieniądze już po chwili od zlecenia przelewu! W tym celu należy wybrać jedną z dwóch metod przelewu:

 • Wypłata na konto bankowe (15 dostępnych banków realizujących szybkie wypłaty)
 • PayPal

W przypadku wybrania innego usługodawcy STS daje sobie na przekazanie środków 1-2 dni robocze. Nie można wypłacać pieniędzy z konta tymczasowego, dlatego, jeżeli założyliśmy takowe dla skorzystania z zakładu bez ryzyka, będziemy musieli najpierw dokończyć pełną rejestrację.

Cashback u innych bukmacherów

Nie tylko STS oferuje zakład bez ryzyka. Doskonałym tego przykładem jest Fortuna, która oferuje aż potrójną okazję na skorzystanie z bezpiecznego zakładu. Jest to bonus przygotowany dla nowych graczy. Najbardziej okazały staje się po wprowadzeniu przy rejestracji z kodem promocyjnym Fortuna.

Oprócz tego operatora zakład bez ryzyka ma również Betclic. Bukmacher zwraca do 200 zł w razie przegranej, jednak zwrot wymaga 1-krotnego obrotu. Pamiętajmy jednak, że w przypadku każdej z tych promocji firmy potrącają 12% podatku. Najwięcej zyskać można poprzez wykorzystanie kodu promocyjnego Betclic.

Atrakcyjny bonus czeka także na graczy, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym w Superbet. Jest to aż 3500 zł przez cały pierwszy tydzień. To oznacza, że zwrot może dotyczyć wielu zakładów, które zawarte zostaną przez nowych graczy aż przez całe 7 dni!

Pozostałe promocje STS

STS to nie tylko zakład bez ryzyka. Bukmacher przygotował także inne promocje, które przygotowanie są m.in. dla nowych graczy.

STS bonus od wpłat do 1500 zł

Przy pierwszych 3 depozytach gracze mogą liczyć na uzyskanie dodatkowych środków. Pierwsza wpłata to jednocześnie szansa na jej podwojenie. Czas na wykorzystanie wszystkich trzech bonusów to 30 dni. Ile dokładnie da się otrzymać?

 • Pierwsza wpłata – 100% do 300 PLN
 • Drugi depozyt – 50% do 500 PLN
 • Trzecia wpłata – bonus 50% do 700 PLN

Bonus za zadania 60 zł

Kolejnym bonusem powitalnym jest dodatkowa premia 60 zł, która czeka na Typerów, którzy wykonają 6 zadań. Jest to dość oryginalne rozwiązanie. Ma ono na celu zapoznanie nowych użytkowników ze wszystkimi elementami oferty bukmachera. Warto dodać, że nie ma możliwości uzyskania części bonusu za wykonanie tylko niektórych zadań.

STS zakład bez ryzyka — czy warto?

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta u bukmachera STS, zdecydowanie warto założyć je choćby dla skorzystania z zakładu bez ryzyka! Korzyści płynące z tej promocji pozwalają Ci bez obaw zagrać nawet za 113,64 zł i nie martwić się ewentualną przegraną. Niezależnie od rezultatu spotkań, pieniądze wrócą do Ciebie! Taka oferta powitalna jest doskonałą okazją do zapoznania się z nową dla gracza firmą i możliwością bezstresowej oceny jego działań. Jakie są największe zalety tej promocji?

 • Możliwość przetestowania oferty bukmachera
 • Brak ryzyka straty własnych środków
 • Możliwość dokonania wypłaty od razu po otrzymaniu zwrotu w przypadku gry za własne środki

Czy zakład bez ryzyka STS jest bezpieczną promocją?
Tak, zakład bez ryzyka to całkowicie bezpieczna promocja. Stanowi ona element oferty powitalnej.
Dlaczego nie mogę skorzystać z zakładu bez ryzyka?
Nie uda Ci się skorzystać z zakładu bez ryzyka, gdy wykorzystałeś już promocję powitalną. Dodatkowo nie tyczy się to zakładów maxikombi oraz bezpiecznego kuponu. Zwrot nie zostanie dokonany także dla zwrotów.