Zakład bez ryzyka to jedna z promocji, którą najbardziej lubią sympatycy zakładów bukmacherskich. Jest to doskonała okazja, by bezstresowo móc obstawić kupon bez obawy o utratę pieniędzy. Obecnie tego typu oferta powitalna stała się bardzo popularna zwłaszcza wśród nowo otwartych bukmacherów. Każda firma wchodząca na rynek wie, że musi czymś się wyróżnić, by zyskać klientów. Beneficjentami tej sytuacji są właśnie gracze bukmacherscy, którzy czerpią pełnymi garściami z tejże rywalizacji operatorów. Starsi stażem bukmacherzy jednak również muszą reagować na nowości wśród konkurencji. Z tego powodu również STS zakład bez ryzyka wprowadził do swojej oferty! Kiedy można zdobyć cashback STS i jakie są jego warunki? Dowiesz się tego w poniższym artykule.

 

Jaki jest kod promocyjny na STS?TYPERVIP
Co daje kod promocyjny na STS?Pakiet powitalny – 1640 PLN
Zakład bez ryzyka STSZwrot do 100 PLN
Czy jest bonus od depozytu na STS?TAK

STS zakład bez ryzyka – co to jest i jak działa?

Bardzo popularne w ostatnim czasie zakłady bez ryzyka mają na celu zabezpieczyć gracza przed utratą postawionej gotówki. Mechanizm opiera się na tym, że klient obstawia określony pewnymi warunkami kupon i niezależnie od jego rozstrzygnięcia otrzyma pieniądze z powrotem. Powrót stawki zwykle wiąże się z odjęciem 12% podatku, jednak to wciąż bardzo niewiele w stosunku do ryzyka, jakie podejmujemy. Pieniądze w przypadkach niektórych promocji wracają wprost na depozyt, a niektórzy decydują się na zwrócenie ich w formie darmowego zakładu. Cel zawsze jest jednak taki sam: zakład bez ryzyka ma sprawić, że klient nie straci pieniędzy nawet w przypadku przegranej.

STS Zakład bez ryzyka a cashback – czym się różnią?

W przypadku zwrotu pieniędzy po przegranym zakładzie przewijają się dwa hasła: zakład bez ryzyka oraz cashback. Czy to dwie różne sprawy, a jeśli tak, to na czym polega różnica? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Właściwie angielskie słówko „cashback” oznacza po prostu „pieniądze z powrotem”. Samo nazewnictwo pozwala więc twierdzić, że pojęć tych można używać zamiennie i zwykle właśnie takie rozumienie jest prawidłowe. Czasami jednak gracze stosują pewne rozróżnienie tych pojęć. Zdarza się bowiem, że w rozumieniu fanów zakładów bukmacherskich cashback to zwrot pieniędzy na bonus, a zakład bez ryzyka – na depozyt.

Ma to pewne pokrycie również w nazwach promocji stosowanych przez bukmacherów, ponieważ ci, którzy posiadają w ofercie zwrot pieniędzy po przegranym kuponie na bonus, zwykle posługują się pojęciem cashbacku. Nie jest to jednak żadne oficjalne określenie. Bywa również tak, że bukmacher specjalnie korzystając z przyjętego schematu, nazywa „zakładem bez ryzyka” promocję ze zwrotem nie na konto depozytowe, dlatego nie warto przywiązywać się szczególnie do stosowanych pospolicie określeń. Można więc używać ich zamiennie, według własnego uznania. Sprecyzowanie warunków promocji będzie mieć znaczenie dopiero w przypadku chęci skorzystania z niej.

Jaki jest zakład bez ryzyka w STS?

W dobie ogromnej konkurencji na rynku branży bukmacherskiej operatorzy muszą ścigać się ze swoimi nieszablonowymi rozwiązaniami i promocjami. Mocno natrudzić się muszą w szczególności młode stażem firmy, które nie mają jeszcze zbudowanej bazy klientów. Jako że niełatwym zadaniem jest wygranie rywalizacji poprzez samą stronę, ofertę czy kursy, firmy muszą wabić graczy darmowymi zakładami czy profitami od wpłat. Niczego jednak potencjalni klienci nie lubią tak bardzo, jak zakładów bez ryzyka! Dzięki nim mogą być pewni, że nic nie ryzykują, a mogą jedynie zyskać. Dzięki takim akcjom bukmacher zyskuje wielu nowych klientów. Oczywiście część z nich rejestruje się tylko po to, by jednorazowo skorzystać z usługi, lecz znaczna część zostanie na dłużej u tego bukmachera. Podsumowując, zakład bez ryzyka ma z reguły na celu przyciągnąć i zatrzymać na dłużej nowych graczy. Nie bez powodu najczęściej ta promocja pojawia się właśnie u nowych bukmacherów.

Czy zakład bez ryzyka STS jest bezpieczną promocją?

Tak, zakład bez ryzyka to całkowicie bezpieczna promocja. Stanowi ona zwykle element oferty powitalnej bukmacherów i to właśnie operatorzy odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie usługi zakładu bez ryzyka. Legalne firmy nie posuwają się także do żadnych oszustw w tym zakresie, dlatego nie ma się czego obawiać. Jeżeli chcemy skorzystać z zakładu bez ryzyka u firmy, która posiada licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych, na pewno nie zostaniemy oszukani. Pamiętajmy jednak, by przed skorzystaniem z tej usługi przeczytać regulamin promocji! Często bukmacherzy umieszczają w nim warunek, że na jedno gospodarstwo domowe lub jeden adres IP przypada tylko jeden zakład bez ryzyka. Oznacza to, że jeżeli skorzystaliśmy już z zakładu bez ryzyka, nie może zrobić tego przykładowo nasz rodzic czy małżonek, jeżeli mieszka w tym samym domu. Bukmacherzy w ten sposób zabezpieczają się przed próbami oszustwa ze strony graczy.

STS zakład bez ryzyka – zasady gry

Zakład bez ryzyka STS polega na możliwości obstawienia pierwszego kuponu po rejestracji bez ryzyka utraty pieniędzy. Gracz, który tworzy konto u tego bukmachera, po spełnieniu określonych warunków bierze udział w promocji STS cashback. Jeśli kupon okaże się wygrany, rozliczony zostanie on w sposób standardowy. Wtedy klient bukmachera STS zakładu bez ryzyka nie odczuje, ponieważ klasycznie otrzyma swoją wygraną na depozyt. Inaczej jednak wygląda to w sytuacji, gdy nasz kupon okaże się przegrany. To właśnie wtedy szczególnie cenny jest fakt, że objęty był on promocją zakładu bez ryzyka STS. Nie utracimy bowiem zagranej stawki, lecz otrzymamy jej zwrot. Nastąpi to w formie zwrotu na depozyt stawki pomniejszonej o podatek. Maksymalnie w ramach zakładu bez ryzyka STS zwraca 100 złotych. Niezależnie od rozstrzygnięcia ryzykujemy więc co najwyżej 12% stawki. To naprawdę atrakcyjna oferta, która powinna zadowolić najbardziej wymagających klientów. Bukmacher nie może bowiem zaoferować nic lepszego, niż możliwość gry bez obawy o utratę środków!

STS Cashback – jak go otrzymać?

Promocja cashback STS przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników tego operatora. Jeśli posiadasz już konto na tym bukmacherze, niestety nie możesz skorzystać z tej atrakcyjnej oferty. Nic straconego – wiele innych firm posiada podobnie jak STS zakład bez ryzyka w swojej ofercie. O nich przeczytasz poniżej. Jeśli chodzi o STS cashback na depozyt w ramach pierwszego zakładu otrzyma każdy nowy klient po wpisaniu kodu TYPERVIP. Promocja jednak jest czasowa, więc nie zawsze utworzenie konta u bukmachera Star-Typ Sport zapewni nam zwrot środków po przegranym zakładzie. Należy bacznie śledzić informacje o powrotnym pojawieniu się w ofercie powitalnej STS zakładu bez ryzyka. Jako że operator doskonale wie, jak istotne znaczenie ma przyciąganie nowych graczy, z pewnością będzie jeszcze wracać do tej promocji.

STS zakład bez ryzyka – jak wpłacić pieniądze?

Bukmacher nie stawia ograniczeń w kwestii wyboru metody płatności. STS wśród bukmacherów wypada jako jeden z najlepszych, jeśli chodzi o wybór sposobów do wpłacenia kapitału na nasze konto bukmacherskie. Ten operator zakładów wzajemnych pozwala na wpłatę poprzez:

 • BLIK,
 • PayU,
 • kartę płatniczą,
 • Dotpay,
 • PaySafeCard,
 • PayPal,
 • Skrill,
 • Neteller,
 • W punkcie stacjonarnym.

Gama jest więc niesamowicie szeroka i z pewnością wybierzemy jedną z tych metod do wpłacenia naszych pieniędzy.

Kiedy dostępny jest STS zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka STS przeważnie pojawiał się w ofercie powitalnej jako promocja weekendowa. Oznacza to, że otrzymywali ją gracze rejestrujący się z kodem TYPERVIP w soboty lub niedziele. Na ten moment można jak najbardziej skorzystać z usługi STS cashback. Jest ona dostępna przez cały czas, niezależnie od dnia tygodnia. Zakład bez ryzyka STS otrzymujemy po zarejestrowaniu konta wraz z pozostałymi bonusami w pakiecie powitalnym. Niestety w tej chwili nie możemy też stwierdzić, kiedy STS zakłady bez ryzyka znikną z oferty, dlatego warto spieszyć się z rejestracją konta. Przypuszczamy, że taka promocja potrwa dłużej niż dotychczas ze względu na dużą popularność i proste warunki obrotu.

Cashback STS – Warunki Promocji

Promocja zakładu bez ryzyka STS dostępna stałej ofercie powitalnej dla nowych graczy posiada niezmienne zasady. Zapoznasz się z nimi poniżej.

 1. Załóż konto w STS w z kodem bonusowym: TYPERVIP,
 2. Dokonaj depozytu do maksymalnie 100 PLN (minimalny depozyt to 50 PLN),
 3. Zagraj swój pierwszy kupon przedmeczowy z konta depozytowego lub bonusowego,
 4. W promocji biorą udział kupony SOLO i AKO; bez zakładów systemowych. Do dyspozycji masz spotkania przedmeczowe i na żywo, a także sporty wirtualne oraz BetGames,
 5. Jeśli wygrasz, na Twoje konto trafią pieniądze możliwe do wypłaty bez warunków obrotu,
 6. Jeśli Ci się nie powiedzie, otrzymasz nawet do 100 PLN zwrotu na konto depozytowe w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu! Kwotę zwrotu bukmacher pomniejszy o podatek (np. jeśli zagrasz za 100 zł, otrzymasz zwrot 88,40 zł). Jeśli chcesz wykorzystać w pełni cashback STS, zagraj za 113,64 zł,
 7. Kwotę podobnie jak w przypadku wygranej możesz od razu wypłacić, gdy obstawiłeś kupon za środki depozytowe. W przypadku postawienia zakładów z pieniędzy z konta bonusowego będziesz musiał dodatkowo dokonać 2-krotnego obrotu z kursem min. 1.91. Należy też pamiętać, że do obrotu wliczają się tylko wygrane kupony!

Jak dostać zakład bez ryzyka w STS?

Nie ma konieczności zaznaczania żadnej specjalnej zakładki, by skorzystać z zakładu bez ryzyka STS. Jeżeli zarejestrowałeś się z kodem TYPERVIP i zaznaczyłeś opcję „chcę otrzymać swój bonus startowy” bez obaw możesz zagrać swój pierwszy kupon. O ile tylko będzie kwalifikować się do uczestnictwa w zakładzie bez ryzyka, zostanie automatycznie przypisany do tejże promocji. W takim układzie ewentualna przegrana nie będzie Cię martwić – i tak otrzymasz zwrot pieniędzy!

Na co mogę wykorzystać zakład bez ryzyka w STS?

Jeśli chodzi o tradycyjne sporty, to bukmacher STS nie stawia praktycznie żadnych ograniczeń. Możesz obstawić zarówno piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę, jak i darta, snookera albo tenis. Czasem zakład bez ryzyka pozwala też na obstawianie sportów wirtualnych, lecz zależy to od warunków konkretnej promocji, dlatego warto upewnić się przed zagraniem takiego zdarzenia, czy regulamin na to pozwala. Jeśli chodzi o rodzaje zakładów, to niedozwolone jest obstawianie zakładów maxikombi, czyli, innymi słowy, kuponów systemowych, STS Bezpieczny, zakładów z Superoferty, Hit Dnia oraz Mecze Dnia. Nie wolno też używać systemu cash-out, dzięki, któremu można wypłacać środki przed zakończeniem spotkania. Musimy więc ograniczyć się do klasycznych kuponów SOLO oraz AKO z oferty przedmeczowej, live, sportów wirtualnych oraz BetGames. Śmiało więc decyduj się na dowolną dyscyplinę, którą chcesz!

Do kiedy trzeba obstawić zakład bez ryzyka?

Jeżeli zarejestrowałeś się u bukmachera w momencie trwania promocji z kodem TYPERVIP, będziesz mieć prawdopodobnie czas na jego postawienie tylko do końca promocji. W przypadku STS jest to okres do 30 kwietnia 2022 roku, ale możemy się spodziewać przedłużenia promocji. Nie warto więc zbyt długo wstrzymywać się z wyborem zdarzeń do promocji cashbacku, ponieważ może się ona dezaktywować. Jeśli chodzi o samo nabycie możliwości zagrania zakładu bez ryzyka, to tego typu promocje zwykle trwają do odwołania. Jako że STS zmienił ofertę powitalną, dla nowych graczy możemy się spodziewać, że bukmacher zorganizuje kolejne „edycje” zakładu bez ryzyka.

Cashback STS – jak wypłacić pieniądze?

Zwrot pochodzący z cashbacku STS nie wymaga żadnego obrotu i można go od razu wypłacić, jeśli postawiłeś swój pierwszy kupon z konta depozytowego. W innym wypadku czeka cię 2-krotny obrót zwróconymi środkami po kursie 1.91. Podobnie jak w przypadku wpłat, również i wypłaty posiadają całą gamę różnych rozwiązań, dzięki którym możemy przelać pieniądze na rachunek bankowy. Co ważne, STS posiada natychmiastowe wypłaty, dzięki czemu możemy otrzymać nasze pieniądze już po chwili od zlecenia przelewu! Szybkie wypłaty bukmacher realizuje aż do 11 najpopularniejszych banków. Klienci innych firm nie muszą się jednak martwić, ponieważ tradycyjny przelew również nie trwa długo. Choć STS daje sobie na przekazanie środków 7 dni roboczych, w praktyce zwykle kwestia zamyka się w jednym lub dwóch dniach roboczych. Nie można wypłacać pieniędzy z konta tymczasowego, dlatego, jeżeli założyliśmy takowe dla skorzystania z zakładu bez ryzyka, będziemy musieli najpierw dokończyć pełną rejestrację.

Dlaczego nie mogę skorzystać z zakładu bez ryzyka?

Nie każdy może wziąć udział w promocji STS zakład bez ryzyka. Nie uda Ci się skorzystać z opcji cashback STS, jeżeli:

 • Masz już konto na STS. Promocja jest tylko dla nowych klientów,
 • Zagrałeś kupon maxikombi (systemowy) lub bezpieczny. Takie rodzaje zakładów nie są objęte promocją,
 • Kupon został rozliczony w całości lub w części jako zwrot. Omijaj więc zakłady „bez remisu” czy na strzelców goli, którzy mogą nie zagrać!,
 • Kupon został wypłacony za pomocą opcji cashout.

Jeżeli chcesz wykorzystać zakład bez ryzyka STS, wystrzegaj się powyższych błędów, ponieważ one pozbawią Cię takiej możliwości!

STS zakład bez ryzyka – opinie

Klienci bukmachera STS bardzo chwalą sobie powitalny zakład bez ryzyka. Opinie użytkowników są zdecydowanie pozytywne. Wymagania do spełnienia w ramach promocji nie są wygórowane, a pieniądze momentalnie są zwracane na depozyt. Problemu nie sprawiają także płatności. Ani wpłata, ani wypłata nie jest trudna w realizacji. Gracze doceniają fakt, iż bukmacher nie ograniczył cashbacku tylko do obstawiania wybranych dyscyplin czy meczów. Dzięki temu po stronie klientów pozostaje duża swoboda w doborze zdarzeń, które obejmie zakład bez ryzyka.

Cashback u innych bukmacherów

Najważniejszą różnicą pomiędzy zakładem bez ryzyka STS a tą samą promocją u innych operatorów jest czas jej trwania. Większość firm oferujących cashback posiada go w stałej ofercie i nie trzeba czekać, aż pojawi się on w ramach oferty powitalnej. STS jest jednak na tyle dużą i wpływową marką, iż nie musi wabić klientów w ten sposób. Ograniczenia czasowe wprowadzone dla promocji STS cashback mają swoje logiczne uzasadnienie. Jako największa marka bukmacherska w Polsce, STS ma bardzo wielu klientów. Firma woli więc skupić się na utrzymaniu wysokiej jakości produktu. Zdobywanie kolejnych zwolenników to dla nich tylko poboczne zadanie.

Podczas gdy inne firmy walczą o klientów, STS może skupić się na utrzymaniu obecnych. Wprowadzony przez STS zakład bez ryzyka nie daje bukmacherowi żadnych korzyści finansowych. Na tej promocji bowiem tak naprawdę wygrywa zawsze gracz. Umożliwienie korzystania z niej jako elementu stałej oferty nigdy nie jest więc opłacalne. Pomimo tego bukmacherzy decydują się na taki ruch, aby zyskać nowych sympatyków. W tej sytuacji STS ma duży komfort i nie musi nadwyrężać swojego budżetu.

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów

Obecnie zdecydowanie najlepszy zakład bez ryzyka w swojej ofercie posiada bukmacher eWinner. Jeżeli przez posiadanie konta na STS zakład bez ryzyka u tego bukmachera nie jest dla Ciebie dostępny, możesz wykorzystać właśnie firmę promowaną przez Marcina Gortata! W przypadku tej promocji możesz zagrać za 125 zł i otrzymać zwrot nawet do 110 zł. Wystarczy przy rejestracji wpisać kod promocyjny. Tak samo jako STS cashback, również pieniądze wracające na nasze konto z tytułu zwrotu stawki w ramach zakładu bez ryzyka eWinner są możliwe do wypłaty bez obrotu. Oprócz tego operatora zakład bez ryzyka ma również Betclic. Stawka jest nieco większa, ponieważ bukmacher zwraca do 200 zł w razie przegranej, jednak zwrot wymaga 1-krotnego obrotu. Pamiętajmy jednak, że w przypadku każdej z tych promocji firmy potrącają 12% podatku. Jeśli więc chodzi o zakład bez ryzyka, STS nie jest jedyny!

STS zakład bez ryzyka – czy warto?

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta u bukmachera STS, zdecydowanie warto założyć je choćby dla skorzystania z zakładu bez ryzyka! Korzyści płynące z tej promocji pozwalają Ci bez obaw zagrać nawet za 113,64 zł i nie martwić się ewentualną przegraną. Niezależnie od rezultatu spotkań, pieniądze wrócą do Ciebie! Taka oferta powitalna jest doskonałą okazją do zapoznania się z nową dla gracza firmą i możliwością bezstresowej oceny jego działań. Nie musimy poświęcać wkładu własnego na grę – wystarczy, że uczestniczymy w promocji! To świetna sposobność, by założyć konto w STS. Nie zwlekaj!


Zakład bez ryzyka oznacza, że pierwszy kupon, który obstawisz po rejestracji, jest w pełni zabezpieczony. Czyli w wypadku kiedy twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki.
Z kodem TYPERVIP otrzymasz zakład bez ryzyka na STS, Betclic, eWinner, LVBet, Fuksiarz, PZBuk, Superbet, BetCris, forBET, Betters, Go+Bet, Noblebet oraz Fortunie.