Zaangażowani gracze coraz częściej chcą obstawiać mecze ze swoich smartfonów. To oczywista potrzeba, ponieważ korzystanie z mobilnych urządzeń jest po prostu bardziej komfortowe. W związku z tym legalni bukmacherzy tworzą wiele programów przeznaczonych na telefony. STS aplikacja jest jednym z nich. Jakie ma zalety? I czy warto pobrać ją na swój telefon? Zastanowimy się nad tym w poniższym wpisie.

Zobacz też:

Które mecze można obstawić w aplikacji?Aplikacja mobilna STS

Wbrew pozorom mała aplikacja nie ma okrojonej zawartości. STS Android oferuje dokładnie to, co sam serwis. Można więc obstawiać mecze piłki nożnej czy ręcznej, koszykówkę oraz siatkówkę, a także boks, baseball, żużel i wiele innych dyscyplin sportowych. Istnieje też oferta STS zakładów specjalnych, które zmieniają się każdego dnia. Co więcej, aplikacja pozwala na obstawianie e-sportu oraz sportów wirtualnych. Gracze mogą potem śledzić zmagania swoich ulubionych drużyn poprzez funkcję transmisji online.

STS aplikacja – funckje

Jak na aplikację bukmacherską, STS ma naprawdę wiele funkcjonalności. Właściwie trudno mówić tutaj o jakimkolwiek obcięciu funkcjonalności znanych z webowego serwisu. Mobilne STS oferuje bowiem:

  1. Podgląd rozbudowanych statystyk. STS aplikacja gromadzi mnóstwo danych, które mogą przydać się do skutecznego obstawiania gier. Znalezienie interesujących informacji jest niezwykle proste dzięki zaawansowanej wyszukiwarce. Dzięki temu nie trzeba liczyć wyłącznie na łut szczęścia!,
  2. Przyjazny system powiadomień. Został on zaprojektowany pod kątem wygody użytkowania. Na ekranie smartfona pojawiają się wyłącznie priorytetowe informacje, jak np. wzrost szansy na trafienie kuponu. W ten sposób można idealnie trafić z obstawianiem i zgarnąć większą wygraną,
  3. Bezpłatne transmisje online. Po rejestracji STS APK oferuje dostęp do wszystkich rozgrywanych aktualnie meczów. Można je obejrzeć na ekranie własnego telefonu i cieszyć się emocjonującą rozgrywką. Jakość transmisji jest bardzo wysoka, a obraz dostosowuje się do wymiarów ekranu smartfona. Oglądanie meczów staje się czystą przyjemnością,
  4. Funkcja Cash-out. Umożliwia ona wypłacanie kuponów jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich typów. Dzięki temu nie trzeba czekać do rozliczenia kuponu w całości, co jest idealną opcją dla osób, które chcą ograniczyć ryzyko,
  5. Dostęp do całodobowej pomocy online. Konsultanci STS Android są do dyspozycji graczy przez cały czas. Chętnie pomagają rozwiązać sytuacje związane z działaniem aplikacji czy sposobów obstawiania. Potrafią rozwiać wątpliwości na każdy temat. To bardzo prokonsumenckie podejście, które z pewnością doceni każdy użytkownik serwisu.

Bonusy i promocje w aplikacji STS

Apka STS na androida

Czym byłaby aplikacja bukmacherska bez rozbudowanego systemu promocji, zniżek i bonusów? Twórcy nie zapomnieli o niespodziankach oraz nagrodach. W każdym miesiącu pojawia się coś, co może zaskoczyć użytkowników. Promocje kierowane są zarówno dla początkujących graczy, jak i specjalizujących się w wybranych dyscyplinach użytkowników. Dla przykładu aplikacja oferuje bonus powitalny STS w postaci podwojenia pierwszej wpłaty (do 300 zł), 50% do 500 zł przy drugim depozycie i 50% do 700 zł po dokonaniu trzeciej wpłaty. Dodatkowo z kodem promocyjnym TYPERVIP uzyskasz zakład bez ryzyka (do 100 zł) i bonus za zadania w wysokości 60 zł.

Osoby, które dopiero zastanawiają się nad rozpoczęciem swojej przygody z STS APK mogą więc poczuć się nad wyraz zachęcone. Bukmacher dba również o swoich stałych klientów. Programy lojalnościowe, takie jak 150 zł co miesiąc za granie w tym samym salonie, to duża zaleta całego serwisu.

STS Android  –  instalacja aplikacji na telefonie oraz logowanie

Aby pobrać program na swój telefon z systemem Android, należy najpierw zmienić jedną opcję: „Zezwól na instalację z nieznanych źródeł”. Znajduje się ona w ustawieniach. W przeciwnym wypadku pobranie będzie niemożliwe, ponieważ STS APK nie znajduje się w sklepie Google. Można ją znaleźć wyłącznie na stronie bukmachera. Inaczej wygląda to w przypadku telefonów z systemem iOS, gdzie aplikacja została dodana do AppStore.

STS Android po pobraniu na telefon jest gotowa do instalacji. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję z centrum powiadomień („zainstaluj_STS.apk ”). Po kilku sekundach można będzie uruchomić program i zalogować się.

Proces rejestracji został uproszczony do niezbędnego minimum. Wystarczy podać najistotniejsze dane. STS APK idzie przy tym z duchem czasów. Obok tradycyjnego logowania (login + hasło) oferuje rozpoznanie twarzy oraz linii papilarnych. To wyjątkowo bezpieczne rozwiązania, dzięki którym nie trzeba się martwić o dostęp do konta przez niepowołane osoby.

Zobacz też: Jak założyć konto STS?

Podsumowanie i ocena aplikacji STSSTS na IOS

Rozbudowana funkcjonalność, czytelny interfejs, możliwość oglądania transmisji meczów oraz stabilność to największe zalety aplikacji bukmacherskiej STS. Można ją z czystym sumieniem polecić każdemu graczowi, który szuka jak najpełniejszego doświadczenia. STS Android jest obecnie bezkonkurencyjną marką i nic nie wskazuje, aby miało się to zmienić w najbliższym czasie. Nie warto więc odkładać rejestracji na później.

Zobacz także:


Operator STS znany jest z bardzo dobrze działającej aplikacji. Zarówno interfejs, jak i design są mocno chwalone przez klientów tego bukmachera.
Pobranie aplikacji polega na ściągnięciu jej w sklepie systemu iOS lub w przypadku Androida nabycia dostępu wprost z internetowej strony STS.