Miano największego bukmachera w Polsce przypada firmie STS posiadającej setki placówek stacjonarnych rozsianych po terenie całego kraju. Wiąże się z tym ogromna liczba dokonywanych transakcji oraz morze różnych opinii. Nowi gracze mogą mieć szczególny problem w odnalezieniu się w gąszczu różnorodnych opcji ofertowych, a także w wyborze właściwego bukmachera na podstawie analizy dostępnych recenzji. Poniższy artykuł ma służyć pomocą pasjonatom zakładów zainteresowanych bukiem STS. Odpowiemy na pytania, jakie opinie ma STS wśród graczy i prześledzimy bazę ofertową bukmachera.

STS oceny graczy wypracowywał w okresie wieloletniej działalności, dlatego można na ich podstawie tworzyć predykcje poziomu zadowolenia dla nowych klientów. To, jakie są opinie o STS, zależy w dużej mierze od szerokości oferty, wysokości kursów oraz jakości obsługi typerów. Kompleksowa STS recenzja powinna się odnosić także do kwestii aplikacji mobilnej, która w erze smartfonów stanowi standard dla liczących się bukmacherów. Opinie o STS kształtowane są w oparciu o jej bezproblemowe funkcjonowanie, umożliwiające dokonywanie zakładów oraz śledzenie rozwoju wydarzeń sportowych z każdego miejsca. Pełna ocena STS nie byłaby również możliwa bez przyjrzenia się sposobom transferów gotówkowych, zarówno w obszarze zasilania depozytu, jak i wypłaty środków z tytułu wygranych.

Istotna jest tutaj terminowość wypłat ze strony bukmachera, jak również przewidywalność i bezawaryjność systemu transakcyjnego. Końcowa ocena STS pozostaje wypadkową powyższych czynników, które składają się na jedną całość. Poniższa STS recenzja ma na celu szczegółowe wyjaśnienie najważniejszych składowych polityki marketingowej bukmachera, które bezpośrednio oddziałują na zadowolenie graczy z dokonywania zakładów.

Opinie STS – Rejestracja Konta

Sprawdź: ocena sts

W dobie ciągłego pośpiechu kluczowe znaczenie odgrywa czas potrzebny na dokonanie niezbędnych formalności. Dlatego jeżeli chodzi o STS, konto internetowe opinie pozytywne zbiera dzięki intuicyjnemu i szybkiemu procesowi rejestracji nowych użytkowników. Przebiega on dwuetapowo. Po wypełnieniu formularza zawierającego podstawowe dane osobowe, nowy użytkownik otrzymuje konto tymczasowe. Daje ono możliwość wpłacania środków pieniężnych tytułem depozytu oraz dokonywania pierwszych zakładów. Nie umożliwia natomiast wypłat wygranych na prywatne konto bankowe. To, jakie są opinie o STS, będzie zależało w dużej mierze właśnie od systemu wypłat.

Realizacja zysków możliwa jest po weryfikacji numeru konta bankowego oraz dostarczeniu zeskanowanej wersji dowodu osobistego. Wypełnienie tych warunków skutkuje przyznaniem przez bukmachera pełnego dostępu do konta i otwiera szereg nowych możliwości. Jak widać, cały proces pozostaje przystępny i szybki, dzięki czemu STS opinie na temat rejestracji konta otrzymuje w większości pozytywne.

STS Opinie – Obsługa klienta

Poziom obsługi klienta zawsze świadczy o profesjonalizmie firmy. Wynik zapytania, jakie są opinie o STS, będzie mocno związany z poziomem satysfakcji klientów z systemu pomocy technicznej i wyjaśniania problemów dotyczących gry. STS oferuje całodobową infolinię oraz chat, gdzie czas oczekiwania na połączenie z konsultantem nie przekracza kilku minut. W godzinach porannych połączenie można uzyskać w ciągu kilkunastu sekund, jednak po godzinie 16:00 czas ten wydłuża się do maksymalnie 5 minut. Konsultanci STS oceny graczy zbierają najczęściej pozytywne.

Typerzy doceniają fachowość pracowników, którzy doskonale orientują się w ofercie bukmachera i potrafią w przystępny sposób wyjaśnić wszelkie kwestie związane z regulaminem, ofertą czy płatnościami. Zatem ogólna ocena STS w kwestii obsługi klienta plasuje bukmachera na wysokiej pozycji wśród konkurencji. Warto także wspomnieć, że wiele kwestii budzących niejasności zostało zamieszczonych w obszernym dziale FAQ.

STS Opinie – Aplikacja mobilna

Przejdźmy teraz do analizy wrażeń graczy korzystających z aplikacji mobilnej. Elastyczność to cecha często wymieniana, jeśli chodzi o zalety, jakie daje w STS konto internetowe. Opinie to w większości przypadków pozytywny feedback skierowany w stronę bukmachera. Obecnie wiele osób śledzi wyniki rozgrywek oraz dokonuje zakładów za pośrednictwem smartfonów. Daje to dużą niezależność i pozwala na zarządzanie strategią inwestycyjną z każdego miejsca, wykorzystując przerwę w pracy, dojazdy autobusem czy inne wolne momenty w ciągu dnia. Dlatego opinie o STS na temat aplikacji mobilnej bukmacher ceni sobie wysoko.

STS zapewnia użytkownikom w pełni funkcjonalną aplikację, odznaczającą się dużą szybkością działania i zapewniającą dostęp do wszystkich funkcji serwisu bukmacherskiego. To jeden z pierwszych bukmacherów, który dołączył do swojej aplikacji mobilnej możliwość śledzenia rozgrywek LIVE i dokonywania zakładów w oparciu o bieżący rozwój wydarzeń. Wielu graczy traktuje ten sposób typowania jako kluczowy element strategii, pozwalający na łączenie zakładów live z normalnymi kuponami w celu eliminacji ryzyka porażki. Brak sprawnej aplikacji mobilnej całkowicie uniemożliwiłby takie działanie. Aplikacja STS oceny graczy i ich przychylność zdobywa swoją szybkością i ogromem możliwości inwestycyjnych. Typerzy chwalą bukmachera za brak przestojów w działaniu aplikacji oraz doskonałą responsywność.

Działa ona zarówno na systemie Android, jak i iOS. Ważną funkcjonalnością dołączoną do aplikacji jest chat z innymi użytkownikami, umożliwiający interakcję z graczami z całego kraju i wymienianie się spostrzeżeniami odnośnie do zakładów. Biorąc pod uwagę walory użytkowania, szybkość, zasięg oraz elastyczność aplikacji mobilnej STS opinie pozytywne zdecydowanie nie dziwią. Typerzy doceniają ofertę bukmachera, a bezproblemowy dostęp do niej z każdego miejsca połączonego z Internetem, z poziomu telefonu komórkowego, stanowi ogromny atut. Wśród elementów, które wpływają na to, jakie są opinie o STS wśród początkujących i doświadczonych graczy, aplikacja mobilna mieści się w ścisłej czołówce.

STS Opinie – Oferta Zakładów

zakłady opinie sts

STS posiada bardzo rozbudowaną ofertę zakładów. Fakt ten nie zaskakuje, mając na uwadze zasięg działalności tego bukmachera. W ofercie dostępne są tradycyjne dyscypliny sportowe, ale także sporty mniej znane, zakłady live, rozgrywki e-sportowe, gry karciane i sporty wirtualne. STS swoją ofertą wypełnia wszelkie potrzeby graczy. Każdego zakładu można dokonywać nie tylko w punktach stacjonarnych, lecz także w serwisie internetowym sts.pl. Opinie o platformie wydają się jednoznacznie pozytywne. Ma to związek nie tylko z szeroką gamą produktów inwestycyjnych, lecz także z szybkością działania strony oraz przejrzystym układem, pomagającym w szybkim odnalezieniu potrzebnej kategorii.

Celem tego artykułu nie jest objaśnienie kompleksowej oferty bukmachera, a jedynie ukazanie najważniejszych składowych wpływających na STS opinie. Dlatego przyglądając się ofercie zakładów bukmacherskich od STS, skoncentrujemy się na najciekawszych propozycjach, najchętniej komentowanych przez graczy. Poniższa dotycząca STS recenzja produktów bukmacherskich ma charakter poglądowy. Prześledzimy w szczególności niestandardowe propozycje, takie jak e-sporty i sporty wirtualne; powiemy też o zakładach live, które zyskują coraz większy udział w rynku.

STS Opinie – Zakłady na dyscypliny sportowe

Bukmacher pełny pakiet ofertowy proponuje graczom za pośrednictwem swojego serwisu internetowego; sts.pl opinie pozytywne zyskuje dzięki dużej liczbie dyscyplin sportowych, w ramach których można dokonywać typowania. Nikogo nie zdziwi obecność rozgrywek piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, żużla czy skoków narciarskich. W ofercie znajdziemy jednak również zakłady na dart, biathlon, futsal, unihokej czy krykiet. Coraz więcej graczy poszerza własne horyzonty typerskie o nowe dziedziny sportu, dzięki czemu uzyskują szersze możliwości inwestycyjne oraz lepsze kursy. Wbrew pozorom, mało popularne rozgrywki mogą przynosić znaczne zyski. Wymagają co prawda zdobycia wiedzy o dyscyplinie, jednak później dają możliwości budowania skutecznej strategii. Dlatego opinie o STS często odnoszą się do sportów nietypowych.

Gracze chwalą sobie podawane przez bukmachera aktualności o bieżących wydarzeniach, prowadzenie bazy danych wyników, a także dostęp do statystyk poprzednich spotkań. Dzięki temu typerzy uzyskują kompleksową funkcjonalność serwisu, zapewniającą dostęp do wszystkich niezbędnych informacji z jednego miejsca. Po podaniu niezbędnych danych osobowych, bukmacher przyznaje klientom pełnowartościowe STS konto internetowe. Opinie o nim trudno znaleźć negatywne. W kwestii rozmiaru oferty bukmacherskiej STS otrzymuje najwyższe oceny.

STS e-sport

E-sport to popularny sposób na rozrywkę przed ekranem komputera, pozwalający na czerpanie finansowych zysków. Okazuje się bowiem, że oferta zakładów bukmacherskich opierających się na wydarzeniach e-sportowych, na stałe zagościła na polskim rynku i z każdym rokiem zyskuje nowych zwolenników. STS nie pozostaje w tyle. Kategoria e-sport w serwisie sts pl opinie ma w większości pozytywne. Wszystko za sprawą obecności najpopularniejszych gier komputerowych, dla których udostępniono liczne możliwości zakładów. Prym w STS wiodą turnieje League of Legends, które zbierają największe żniwo zakładowe. Wolumen transakcyjny na tę grę jest naprawdę ogromny, przekraczając czasami zasięgiem niektóre wydarzenia realnego sportu.

Pozostałe gry komputerowe poddane typowaniu to m.in.

 • CS:GO,
 • Dota 2,
 • Valorant,
 • Rainbow Six,
 • Overwatch,
 • StarCraft2.

Gracze e-sportowi w sts.pl opinie swoje uzależniają od szybkości działania systemu oraz dostępności rozgrywek. Na tym polu trudno bukmacherowi cokolwiek zarzucić. E-sport ma tą zaletę, że pozostaje dostępny niezależnie od pory dnia i roku. W ofercie bukmachera co chwilę pojawiają się turnieje e-sportowe, zdobywające coraz większą popularność.

Zakłady live

Oferta zakładów na żywo w STS stanowi kluczowy element strategii bukmachera. Koncentruje się w szczególności na rozgrywkach piłki nożnej, które w Polsce cieszą się największą popularnością. Jednak również miłośnicy tenisa, żużla, koszykówki, siatkówki, tenisa stołowego, a nawet badmintona, nie mają powodów do narzekania.

Zakłady live możliwe są 24 godziny na dobę, przez cały rok. Liczba dostępnych propozycji może być z początku przytłaczająca, jednak każdy gracz szybko wyrabia sobie indywidualne preferencje, tworząc mapę inwestycyjną ułatwiającą poruszanie się w gąszczu ofert. Zakłady live dostarczają nie tylko dawki adrenaliny, ale stanowią ważny element strategii doświadczonych graczy. Umożliwiają równoważenie ryzyka z innych kuponów. Profesjonaliści są w stanie wykorzystać typowanie live do zapewnienia sobie nieprzeciętnych zysków. Dlatego sts.pl opinie i rozgłos o zakładach live zdobywa na podstawie szerokiego spektrum oferty, dopasowanej do preferencji większości graczy.

STS sporty wirtualneoferta opinie sts

Sporty wirtualne co do zasady przypominają gry komputerowe. Są to jednak rozgrywki generowane losowo, a jedynym „graczem” mogącym wpłynąć na wynik pozostaje algorytm komputerowy, biorący pod uwagę szereg czynników dotyczących konkretnej dyscypliny sportowej. Zaletą typowania w oparciu o sporty wirtualne pozostaje ich całoroczna dostępność oraz uniezależnienie od pory dnia i nocy. Bukmacher STS proponuje 5 dyscyplin sportów wirtualnych:

 • piłka nożna,
 • koszykówka,
 • tenis,
 • wyścigi konne
 • zaprzęgi psów.

Oferta STS na tym polu odbiega jednak od innych bukmacherów, którzy dają możliwość typowania na znacznie większą liczbę wydarzeń. Mimo to, opinie o STS w kategorii sporty wirtualne przeważnie mają pozytywny wydźwięk, a to za sprawą licznych rozgrywek piłkarskich i szybkiego rozliczenia wygranych.

STS Opinie – Kursy bukmacherskieKursy sts opinia

Kursy są tym obszarem, gdzie STS ma spore pole do poprawy. Stawki na większość zakładów pozostają przeciętne na tle konkurencji, a prowizje dosyć wysokie. Dla pojedynczych zakładów nie ma to większego znaczenia. Jednak osoby planujące profesjonalne i długoterminowe realizowanie strategii zakładowej, powinny dokładnie przeliczyć pułap potencjalnych wygranych u bukmachera STS. Różnice widoczne są w przypadku zakładów AKO, opiewających na kilka kuponów jednocześnie. Tutaj rozpiętość wygranych może odbiegać od innych bukmacherów nawet o 15%.

STS prowadzi politykę umiarkowanych kursów, mając na celu zagwarantowanie sobie stałych zysków. Należy pamiętać, że jest to bukmacher o ogromnym zasięgu, posiadający kilkaset placówek na terenie kraju. Polityką firma bazuje na bogatej ofercie i obsłudze klienta, niekoniecznie najwyższych kursach. Zatem to, jakie opinie ma STS odnośnie do kursów, niekoniecznie musi rzutować na ogólny obraz bukmachera w świadomości gracza. Należy jednak stwierdzić, że gracze opierający się wyłącznie na najwyższych kursach, powinni poszukać innego bukmachera.

STS Opinie – Oferty promocyjne

Oprócz standardowych produktów promocyjnych, takich jak zakład bez ryzyka, bonus za zadania czy bonusy od wpłat STS organizuje także szereg okresowych promocji, podczas których oferuje graczom nietypowe okazje inwestycyjne. Dotyczą one najczęściej konkretnych wydarzeń sportowych lub okresu świątecznego. Na ogół oferta promocyjna bukmachera jest bardzo rozbudowana i nie można jej niczego zarzucić. Również zasady korzystania ze środków promocyjnych pozostają proste i przejrzyste.

STS Opinie – Metody płatności

Ostatnią kwestię, której należy się przyjrzeć, jest aspekt technologiczny dokonywania zakładów, związany z metodami transferu środków pieniężnych. Ilość dostępnych metod zasilania depozytu w STS jest naprawdę spora. Można skorzystać zarówno z płatności kartą oraz z przelewu bankowego, jak i dokonać transferu za pośrednictwem PayU, DotPay, Skrill, Neteller czy Blik. STS jako jeden z nielicznych bukmacherów posiada również możliwość wpłaty gotówki za pomocą systemu PayPal i Paysafecard.

Na uznanie zasługuje także system wypłaty środków z tytułu wygranych. Zlecenie przelewu przez gracza następuje w trybie natychmiastowym. Sam transfer może być dokonany w ciągu kilkunastu minut. Liczba banków współpracujących z STS w ramach przelewów błyskawicznych wciąż jest jednak ograniczona do kilkunastu największych instytucji. W innych bankach przelew dokonywany jest w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Opinie STS – Podsumowanie

Sts opinia

Ostateczna ocena bukmachera STS jest wypadkową wielu czynników. Każdy gracz posiada własne doświadczenia ze współpracy z tym bukmacherem. W wymiarze ogólnym to, jakie opinie ma STS na polskim rynku pozwala stwierdzić, iż jest to rzetelny bukmacher. Miano największego gracza na rynku zobowiązuje, dlatego STS przoduje pod względem jakości obsługi klienta, szybkości wypłaty środków, rozmachu serwisu internetowego oraz intuicyjnego procesu rejestracji. Bardzo ważnym atutem pozostaje także wspaniała aplikacja mobilna, która otwiera nowe drzwi dla pasjonatów typowania. Ofertę bukmachera STS można polecić każdemu graczowi. Jedyną wadę stanowią niższe kursy niż u konkurencji. Jednak bezpieczeństwo transakcji, natychmiastowa pomoc techniczna, rozbudowana baza informacyjna i kompleksowa oferta promocyjna sprawiają, iż STS jest bukmacherem godnym polecenia.

Nie wiesz co oznacza skrót STS? Przeczytaj nasz artykuł!

Zobacz także:


Tak, bukmacher STS działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Poza mianem legalnego bukmachera online może więc poszczycić się ogromnym doświadczeniem.
Star Typ-Sport ma szeroką ofertę na wiele dyscyplin sportowych oraz lig. Bukmachera cechuje przejrzysta strona oraz aplikacja mobilna. Przydatną funkcją jest możliwość tworzenia e-kuponów, które można następnie zagrać w punkcie lub w aplikacji mobilnej. Bukmacher posiada szeroką ofertę zakładów na żywo. Od niedawna STS oferuje gry karciane nazwane Betgames, a od dłuższego czasu bukmacher umożliwia też grę sportów wirtualnych. Na STS można skorzystać z opcji cashoutu, jednak jedynie w sytuacji, gdy nie trwa żaden z meczów na naszym kuponie. Na stronie tego bukmachera można oglądać wiele spotkań sportowych na żywo. STS cechuje szeroka oferta na e-sport, która zadowoli fanów gamingu. Najpopularniejsze u tego bukmachera są Hit Dnia i Superoferta – są to promocje, które każdego dnia podwyższają kursy na wybrane spotkania, co umożliwia nam podwyższenie swojej wygranej.