Wypłata środków na własne konto bankowe stanowi chyba najprzyjemniejszą część inwestycji w zakłady bukmacherskie. Długie analizy, skrupulatne nakreślanie możliwych scenariuszy zdarzeń i obstawianie kuponu krystalizują się wreszcie w postaci upragnionych liczb na koncie typerskim. Sposób ich wypłaty uzależniony jest od polityki danego organizatora zakładów wzajemnych. Wypłata STS, odbywa się, za pośrednictwem przelewu, na wskazane konto bankowe, jeśli gracz ma pełną funkcjonalność konta, poprzedzoną weryfikacją dokumentu tożsamości. Mowa tu oczywiście o zakładach dokonywanych online, gdyż dla punktów stacjonarnych wypłata STS odbywa się w tradycyjnej, fizycznej formie.

Serwis internetowy umożliwia zlecenie wypłaty STS w trybie 24/7, dzięki czemu gracze mogą swobodnie zarządzać swoimi środkami i realizować korzyści w najlepszym dla siebie terminie. W STS wypłata pieniędzy odbywa się zgodnie z regulaminem przedstawionym przez bukmachera, dlatego dobrze jest zapoznać się z jego zapisami. Wielu typerów poszukuje informacji, ile idzie wypłata z STS oraz jak wygląda w STS wypłata gotówki pod względem proceduralnym. Dlatego w poniższym artykule odpowiemy na najczęściej zadawane pytania, posługując się także opiniami stałych graczy tego bukmachera. W kwestiach wypłaty STS funkcjonuje bowiem wiele mitów i niedomówień, które należy zaadresować.

Zobacz również:

Jak dokonać wypłaty środków w STS?

wypłata środków sts

Bukmacher STS jak wypłacić pieniądze informuje nas w zakładce „płatności”. Złożenie dyspozycji wypłaty odbywa się za pośrednictwem konta typerskiego w sts.pl. W STS wypłata gotówki następuje przelewem na konto bankowe, po dokonaniu przez bukmachera weryfikacji stanu konta. W zakładce „Moje konto” należy wejść w opcję „Wypłata” i zlecić przelew. Wymagane będzie potwierdzenie zlecenia za pomocą hasła do konta typerskiego. Po tym na ekranie pojawi się numer konta bankowego, na jaki zostaną przesłane pieniądze. Posiadacze Konta Tymczasowego muszą przejść na Konto Stałe, aby ta funkcja została uruchomiona.

Wypłata STS to proces bardzo intuicyjny i szybki, po stronie gracza. Jednak należy mieć na uwadze czas, jaki bukmacher przyznaje sobie na weryfikację zlecenia. Istotny jest także okres zaksięgowania środków na koncie, który jest uzależniony od mechanizmów bankowych. To dlatego w STS wypłata gotówki rodzi niekiedy negatywne emocje wśród typerów. Oczekują oni bowiem natychmiastowego transferu pieniężnego, który często jest niemożliwy z powodów zupełnie niezależnych od bukmachera.

Gracze STS jak wypłacić bonus dowiedzą się analogicznie z procedury wypłaty zwykłych środków depozytowych. Wypłata możliwa jest bowiem dopiero po jego obrocie, gdy ten przerzuci się na konto główne. Nie trzeba więc zastanawiać się, jak wypłacić pieniądze z bonusu STS. Odbywa się to tak samo, jak wypłata wygranej z depozytu. Trzeba jednak wiedzieć, jak obrócić bonus w STS, by później nie zaskoczyć się tym, że nasze środki wciąż nie są na koncie depozytowym. Gracze STS jak sprawdzić obrót bonusem mogą dowiedzieć się z zakładki „Moje konto”. W panelu tym widnieją informacje na temat stanu obrotu wszystkich z nich.

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, korzystając z bukmachera STS jak wypłacić pieniądze.

Wypłata STS — ile trwa?

W STS wypłata pieniędzy zlecana jest co 15 minut. To kiedy środki z wygranej wpłyną na prywatne konto, zależy od banku, pory dnia i poszczególnych dni tygodnia. Na stronie internetowej bukmachera można znaleźć informację, które banki są preferowanymi partnerami dla szybkich wypłat. Należą do nich:

 • mBank,
 • ING,
 • PKO BP,
 • Millenium,
 • Santander,
 • Alior Bank,
 • Inteligo,
 • Pekao S.A.,
 • Get In Bank,
 • Noble Bank,
 • BGŻ BNP Paribas.

Wypłata STS za pośrednictwem wymienionych banków, skutkuje transferem w ciągu jednego dnia roboczego i gwarantuje bardzo szybkie zaksięgowanie środków. W pozostałych bankach cały proces nie powinien trwać dłużej niż dwa dni robocze. Jak wypłacić pieniądze z bonusu STS? Dokładnie tak samo, jak pieniądze wygrane za kupon ze środków depozytowych. Oczywiście mowa tylko o pieniądzach, które zostały już w 100% obrócone w ramach bonusu.

Nieporozumienia wśród graczy pojawiają się w sytuacji, w której zlecają oni wypłatę środków mniej więcej w połowie tygodnia. Powiedzieliśmy, że w STS wypłaty pieniędzy dokonuje się co 15 minut. Oznacza to jednak realizację zleceń zaakceptowanych i potwierdzonych przez system. Od kliknięcia „wypłać” na koncie typerskim do ostatecznej weryfikacji może upłynąć nieco więcej czasu. Próbując wypłacić środki finansowe w środę po południu, czasami pozytywna weryfikacja ma miejsce następnego dnia rano. Mając na uwadze dwudniowy czas na przelew od niektórych banków, widać teraz przyczynę, dlaczego niektórzy typerzy otrzymują pieniądze dopiero w kolejnym tygodniu, w poniedziałek. Zresztą sam regulamin bukmachera stwierdza wyraźnie, że wypłaty realizuje się w okresie do 7 dni, co daje STS furtkę bezpieczeństwa w przypadku nieplanowanych opóźnień. Gracze bukmacherscy STS jak wypłacić bonus w szybkim czasie dowiedzą się właśnie z procedury klasycznych, natychmiastowych przelewów.

Jednak w przeważającej większości przypadków odpowiedź na pytanie: wypłata STS — ile trwa, jest dużo bardziej optymistyczna. Mając konto prywatne w jednym z największych banków, możemy śmiało liczyć na błyskawiczny przelew i otrzymać pełną sumę pieniężną na konto w ciągu jednego dnia.

Ile idzie wypłata z STS? Opinie graczy

czas wypłaty sts

W świetle tego, co opisaliśmy powyżej, gracze posiadają zróżnicowane opinie. Większość osób nie ma żadnych problemów z transferami pieniężnymi od STS. Ewentualne przesunięcia bukmacher określił w regulaminie, więc tutaj również nie widać zaskoczenia. W STS wypłata pieniędzy odbywa się niemal co chwilę, więc gracze nie powinni obawiać się opóźnień. Inną sprawą pozostaje natomiast ocena czasu, który bukmacher potrzebuje na weryfikację płatności. Wydaje się, że w tym obszarze istnieje jeszcze duże pole do poprawy. Weryfikacja zlecenia powinna odbywać się w całości automatycznie i natychmiastowo. W czwartki i piątki mogłoby to zadecydować o tym, czy gracz dostanie pieniądze jeszcze przed weekendem, czy dopiero w następnym tygodniu. W ostatecznej ocenie wypłata STS powinna jednak otrzymać opinię pozytywną, ze względu na przewidywalność i bezpieczeństwo transferu środków.

STS wypłata pieniędzy – co jeszcze warto wiedzieć?

W STS wypłata gotówki możliwa jest od kwoty minimalnej w wysokości 1 zł. W praktyce nikt raczej nie wypłaca tak małych kwot, jednak daje to zupełną dowolność w zarządzaniu wypłatami przez gracza. Zarówno za wpłaty na poczet zasilenia depozytu, jak i wypłaty STS nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji.

Przelewy z tytułu wygranych bukmacher realizuje wyłącznie z konta depozytowego. W przypadku środków bonusowych, otrzymanych np. jako bonusy na start, freebety, zakłady bez ryzyka i inne promocje, pieniądze można wypłacić dopiero po wypełnieniu wymogu obrotu środkami na koncie typerskim. Ile razy trzeba obrócić w STS? To zależy od konkretnej sytuacji. Zapisy regulaminowe nie zawsze są takie same, dlatego trzeba każdorazowo sprawdzać takie informacje. Wymóg obrotu STS precyzuje poprzez regulamin każdej promocji. To właśnie tam należy udać się po informacje, ile razy trzeba obrócić bonus STS. Wystarczy dokonać kroków wytłumaczonych w regulaminie promocji. Zwykle konieczny jest kilkukrotny obrót, każdorazowo po określonym kursie oraz liczbie zdarzeń.

Mówiąc ogólnie, postanowienia odnośnie obrotu dotyczą mnożnika kwoty wymaganej na zakłady oraz kursu minimalnego na kuponie. Jako obrót bonusu STS zalicza tylko stawki od wygranych kuponów, co nieco ogranicza zasięg promocji. Z punktu widzenia bukmachera jest to jednak uzasadnione posunięcie, gdyż w przeciwnym razie przyznawane środki bonusowe nie różniłyby się od zwykłego rozdawnictwa pieniędzy, powodując znaczne straty dla firmy. Pytacie o STS jak sprawdzić obrót — to banalnie proste! Wystarczy zajrzeć do zakładki „Moje konto”, gdzie znajdziemy wszelkie informacje na temat naszych promocji i aktualnego etapu obrotu.

Mechanizm dokonywania wypłaty w STS pozostaje bardzo intuicyjny i szybki. Naprawdę rzadko zdarza się, że pieniądze idą na konto bankowe przez pełne regulaminowe 7 dni. Najczęściej cały proces zamyka się w ciągu 1-2 dni roboczych, co stanowi bardzo dobry wynik. STS pokazuje, że dba o pozytywne doświadczenia swoich graczy. W końcu nic nie rodzi takich emocji, jak transfery zasłużonych pieniędzy z tytułu wygranej.

Zobacz również: Ile trwa wypłata u bukmacherów


Oczywiście, że tak. Bukmacher STS oferuje w swoich funkcjonalnościach opcję wypłacania środków. Jest to podstawowa funkcjonalność każdego bukmachera.
Zazwyczaj trwa do 15 minut.