Wypłata środków na własne konto bankowe stanowi chyba najprzyjemniejszą część gry u bukmacherów. Ogromne znaczenie ma sposób i czas realizacji wypłaty. Przyjrzeliśmy się jak wygląda cały proces w STS. Czas zatem odpowiedzieć na pytanie, czy wypłata STS dostosowuje się do obecnych potrzeb rynku.

Jak dokonać wypłaty środków w STS?

Wypłata STS to proces bardzo intuicyjny i szybki. Z uwagi, że tak jest nawet nowym użytkownikom nie powinien on sprawić trudności. Na początku warto pamiętać, że warunkiem koniecznym do realizacji wypłat jest posiadanie zweryfikowanego konta. Co jednak należy wykonać, by środki mogły do nas trafić?

 1. Zaloguj się na swoje konto w STS
 2. Przejdź do zakładki Wypłata znajdującej się w koncie gracza
 3. Następnie zweryfikuj numer konta bankowego, na który mają trafić środki
 4. Wprowadź kwotę wypłaty oraz hasło do konta
 5. Zatwierdź cały proces i zaczekaj na to aż przelew trafi do Ciebie!

Wypłata STS — ile trwa?

Dzięki specjalnemu systemowi STSpay czas oczekiwania na środki skrócony jest do zaledwie 15 minut. Pod kątem niezawodności i szybkości całego procesu STS to ścisła czołówka na polskim rynku bukmacherów. W niektórych sytuacjach na przelew będzie trzeba jednak zaczekać 1-2 dni robocze. Jest tak w sytuacji wybrania banku spoza listy tych, które blisko współpracują z bukmacherem.

Czy mogę wypłacić bonus STS?

Środki z konta bonusowego przed wypłatą muszą trafić na konto główne. To jedyny sposób, by móc je skierować na własne konto. Co zrobić zatem, by bonus STS przekierować na depozytowe konto? W tym celu dodatkowo konieczne jest spełnienie wszystkich warunków obrotu. Te zaś mogą być różne zależnie od promocji. Jak sprawdzić warunki obrotu, żeby móc je spełnić?

 • Przejdź do zakładki Moje bonusy w profilu gracza
 • Następnie zapoznaj się z zapisami dotyczącymi postępu w obrocie bonusem

STS metody płatności

STS to ścisła czołówka pod kątem dostępnych metod płatności. W Polsce niewielu bukmacherów może pochwalić się aż tak dużą liczbą usługodawców. Poniżej prezentujemy wszystkie z nich. Natomiast co ważne żaden z usługodawców ani STS nie naliczają prowizji za dokonane transakcje.

Metoda płatnościMinimalna kwota wpłaty
BLIK1 zł
Szybki przelew (banki, VISA Checkout, GP)1 zł
Karty VISA i MasterCard1 zł
PayPal20 zł
Skrill50 zł
Neteller50 zł
Lokale STS1 zł

Wpłata minimalna

Dla większości metod płatności minimalna kwota wpłaty to tylko 1 zł. Inaczej jest natomiast w przypadku usług internetowych takich jak PayPal, Skrill i Neteller. W tym przypadku powodem jest też polityka samego pośrednika. Warto więc dostosować wybrany sposób wpłaty do kwoty, którą będzie stanowić nasz depozyt.

Wypłata minimalna

W każdym przypadku minimalną kwotą wypłaty jest 1 zł. W związku z tym nawet symboliczne wygrane można od razu skierować na własne konto i cieszyć się powodzeniem swoich kuponów. Tak niska kwota to doskonała wiadomość szczególnie dla osób, które grają za niewielkie sumy. Trzeba jednak przyznać, że mało, kto wypłaca aż tak niską wartość.

Szybkie wypłaty STS

Jedną z największych zalet bukmachera STS są niewątpliwie szybkie wypłaty. To dzięki nim można cieszyć się środkami już w 15 minut po przeprowadzeniu transakcji na stronie lub w aplikacji STS. Obecnie aż 15 banków oraz PayPal są w stanie zrealizować błyskawiczny przelew. Banki, które nieco dłużej przeprowadzają całą procedurę to Plus Bank i Bank Spółdzielczy. Z uwagi, że w ostatnim czasie liczba usługodawców świadczących szybkie płatności wzrosła, możliwe jest, że podobnie stanie się ze wspomnianymi bankami w niedalekiej przyszłości.

Jakie banki obsługuje STS?

STS to aż kilkanaście banków, za pomocą których da się wykonać wpłatę i wypłatę. Dzięki temu zdecydowana większość klientów bankowości internetowej jest w stanie w wygodny sposób transferować swoje środki do oraz z konta bukmachera. Które banki znajdują się na liście współpracujących z STS?

 • mBank
 • ING
 • PKO BP
 • Millennium
 • Santander
 • Alior Bank
 • Inteligo
 • Credit Agricole
 • Bank Pekao
 • VELO Bank
 • BNP Paribas
 • Citi Handlowy
 • BOŚ Bank
 • Nest Bank
 • Bank Pocztowy
 • Plus Bank
 • Bank Spółdzielczy

Ile idzie wypłata z STS? Opinie graczy

W świetle tego, co opisaliśmy powyżej, gracze o STS opinie posiadają zazwyczaj bardzo pozytywne. Według większości osób nie ma żadnych problemów z transferami pieniężnymi od bukmachera. W STS wypłata pieniędzy odbywa się niemal co chwilę, więc klienci nie powinni obawiać się opóźnień. Dodatkowo cała operacja obsługiwana jest przez znane podmioty takie jak banki, portfele internetowe czy operatorów kart. To wszystko wpływa na dobrą ocenę użytkowników.

STS wypłata pieniędzy – co jeszcze warto wiedzieć?

Warto pamiętać, że przelewy z tytułu wygranych bukmacher realizuje wyłącznie z konta depozytowego. W przypadku środków bonusowych, otrzymanych np. jako bonusy bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka i inne promocje, pieniądze można wypłacić dopiero po wypełnieniu wymogu obrotu środkami. Ile razy trzeba obrócić w STS? To zależy od konkretnej sytuacji. Zapisy regulaminowe nie zawsze są takie same, dlatego trzeba każdorazowo sprawdzać takie informacje.

Podsumowując należy przyznać, że mechanizm dokonywania wypłaty w STS pozostaje bardzo intuicyjny i szybki. Naprawdę rzadko zdarza się, że pieniądze idą na konto bankowe dłużej niż jest to niezbędne. Najczęściej cały proces zamyka się w ciągu 1-2 dni roboczych, co stanowi bardzo dobry wynik. STS pokazuje, że dba o pozytywne doświadczenia swoich graczy. W końcu nic nie rodzi takich emocji jak transfery zasłużonych pieniędzy z tytułu wygranej.


1. Czy mogę dokonać wypłaty na STS?
Oczywiście, że tak. Bukmacher STS oferuje w swoich funkcjonalnościach opcję wypłacania środków. Jest to podstawowa funkcjonalność każdego bukmachera.
2. Ile trwa wypłata środków z STS?
Zazwyczaj trwa do 15 minut.