Każdy kupon może wiązać się z pewnym ryzykiem niepowodzenia. Nawet solidna analiza nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa wygranej, gdyż jeden nietrafiony mecz może zepsuć wszystkie wysiłki typera. Na szczęście wielu bukmacherów może się pochwalić przydatną funkcją cash-out. Jest ona także dostępna w STS. Na czym ona polega cashout STS oraz czy warto z niego korzystać? Czas to sprawdzić!

Co to jest cash out?

Cash-out to funkcja, która pozwala na wcześniejsze zamknięcie zakładu. Staje się to możliwe jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich spotkań, które zostały dodane do kuponu. W związku z tym wygrana jest mniejsza niż w przypadku zaczekania na zakończenie meczów. Często jednak otrzymanie niepełnej kwoty może okazać się jedyną szansą na powodzenie. Cash-out można zatem rozumieć dosłownie tłumacząc ten zwrot z języka angielskiego jako wypłatę.

Cash out STS – warunki oferty

W STS cash-out obejmuje zarówno zakłady przedmeczowe, jak i typowanie live. Cash-out w STS dla zakładów przedmeczowych może być zrealizowany wyłącznie przed rozpoczęciem danego spotkania. Natomiast dla obstawiania live w STS cash-out daje szansę szybkiego reagowania na postępy meczu, czyniąc tę opcję nadzwyczaj atrakcyjnym narzędziem typerskim. Cashout STS udostępniono dla kuponów SOLO i AKO. Nie da się skorzystać z wcześniejszej wypłaty dla Maxikombi, Bezpiecznego Zakładu oraz Bet Buildera.

Cały proces może odbyć się za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Warto wspomnieć, że cash-out w STS nie daje możliwości zmiany decyzji po realizacji wygranej. Nawet jeśli okaże się, że początkowe przewidywania były trafne, wyjście z zakładu stanowi decyzję bez możliwości odwrotu. Dodatkowo tak samo, jak pozostali bukmacherzy nie daje pola do negocjacji kwoty wypłaty.

W przypadku, gdy na kuponie pojawi się zdarzenie rozstrzygnięte jako zwrot to cash-out dalej może być dostępny. Zwrot nie będzie po prostu brany pod uwagę przy obliczaniu wartości wypłaty. Jeżeli jako stawkę wykorzystano środki bonusowe, to po dokonaniu wcześniejszej wypłaty wymagany obrót nie zostanie naliczony.

Cash out STS krok po kroku

Bukmacher STS dba o to, by korzystanie z każdej funkcji było proste, nawet dla nowicjuszy. Tak samo jest w przypadku cash-out. Czas sprawdzić jak z niego korzystać na stronie oraz w aplikacji.

Jak korzystać z cash-out STS na stronie?

 • Przejdź do kuponu z zakładki Moje kupony
 • Na podglądzie kuponu kliknij baner Cash-out: Wypłać teraz
 • Potwierdź wypłatę
 • Gotowe, środki zasiliły konto

Jak korzystać z cash-out STS w aplikacji?

 • Przejdź do kuponu lub do Moje kupony
 • Kliknij Wypłać teraz w interesującym Cię kuponie
 • Potwierdź wypłatę
 • Gotowe, środki zasiliły konto

Cash out STS - kiedy korzystać?

Cash-out w STS to skuteczny mechanizm radzenia sobie z nieprzewidywalnością świata sportu. Przykładowo, jeżeli na kuponie AKO weszło nam już 5 zdarzeń, a przed szóstym dowiadujemy się o kontuzji kluczowego zawodnika, wynik stoi pod dużym znakiem zapytania. Często dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z tej nowoczesnej funkcji, by móc zachować wygraną. Cash-out to nie tylko bonus STS, ale także element strategii zaawansowanych typerów.

Cash-out w STS może być wykorzystywany również wtedy, gdy popełniliśmy błąd w analizach przedmeczowych. Wśród ogromnej liczby czynników wpływających na wynik meczu, łatwo jest o przeoczenie ważnej informacji. Może ona dotyczyć niedyspozycji gracza, warunków pogodowych, miejsca spotkania czy z pozoru prozaicznych rzeczy, takich jak czas podróży międzykontynentalnej lub konflikty na linii zespół-trener. Mając już uruchomiony zakład, cashout STS daje szansę na zakończenie go przed czasem i ponowne otwarcie po modyfikacji założeń.

Metody zamykania kuponów - jak zyskać więcej na cashout w STS?

Wielu graczy na stałe wprowadziło cash-out do swojej bukmacherskiej codzienności. Popularną metodą na zwiększenie skuteczności jest stosowanie tej funkcji w chwili, gdy zysk z kuponu osiągnął wcześniej ustaloną wartość. Może być ona wyrażona kwotowo lub procentowo. W tym pierwszym przypadku do zamknięcia kuponu może motywować cash-out w kwocie np. 100 zł lub 1000 zł zależnie od stawek i kursów. Dla wartości procentowych można stosować np. osiągnięcie 70% pełnej potencjalnej wygranej.

Cash-out da się również zawsze w określonym momencie, gdy do końca zostało jedno lub dwa zdarzenia. Każdy zna ten moment, gdy właśnie jeden mecz spowodował, że kupon okazał się porażką. Dzięki temu można zmniejszyć ilość takich sytuacji. Gdy w zakładzie umieszczono np. 7 zdarzeń to skuteczne wytypowanie 5 lub 6 z nich i tak może dać pokaźną wygraną.

STS bet cash Out – wady i zalety

STS cash-out zaskarbił sobie przychylność graczy, co jednak nie oznacza, że ten mechanizm pozbawiony jest wszelkich wad. Wprawdzie może to zabrzmieć nieco paradoksalnie, lecz największą wadą i jednocześnie zaletą, staje się tutaj wczesne zrealizowanie zysku. Wszelkie inwestycje kapitałowe, w tym zakłady bukmacherskie, powinny być dokonywane przy ostudzonych emocjach. Całą analizę należy wykonać przed zawieraniem zakładu, aby potem nie ulegać emocjonalnemu rozchwianiu, co chwilę zmieniając decyzje.

Cash-out u bukmachera STS to mechanizm dla typerów, którzy są w pełni świadomi tego, co robią. Wyjście z zakładu jest doskonałym narzędziem wtedy, gdy odbywa się jako reakcja na nieprzewidziane okoliczności, a nie chwilową, nieuzasadnioną wątpliwość. Trzymanie się przyjętego planu przynosi lepsze rezultaty w dłuższym terminie. Dla osób, które mają jasno sprecyzowaną strategię, cash-out STS staje się wisienką na torcie, dając ogromne możliwości zarządzania ryzykiem.

STS cash out – co jeszcze warto wiedzieć?

Podsumowując powyższe informacje, można śmiało pochwalić bukmachera STS za oferowanie świetnego narzędzia, jakim jest cash-out. Wypłacenie kwoty wygranej przed zakończeniem wszystkich rozgrywek na kuponie AKO, nieraz potrafi uratować zysk. Podstawowym warunkiem skorzystania z oferty STS bet cash-out, staje się wyjście z zakładu, zanim zdarzenie będzie przegrane.

Kupon AKO bukmacher uznaje za wygrany tylko wtedy, gdy wszystkie zdarzenia na nim zawarte okażą się prawidłowo wytypowane. Korzystanie z cash-outu daje graczom korzyści w postaci elastyczniejszego podejścia do typowania. Okres, w którym obowiązuje kupon, rozciąga się czasem na wiele dni. W tym czasie mogą zaistnieć dodatkowe okoliczności, które obracają w proch przydatność początkowej analizy. Warto mieć zatem z tyłu głowy to, że przydatne może być skorzystanie z cash-outu.

U bukmachera STS cash-out obowiązuje niemal na wszystkie rynki zdarzeń. Nie łączy się z promocjami na zakłady bez ryzyka. Dodatkowo nie będzie on dostępny z kuponach z Bet Builderem. Wykorzystując cash-out, otrzymujemy wprawdzie mniejszą wygraną, ale mamy pewność, że nie stracimy pieniędzy. Funkcja nie jest dostępna w kuponach Maxikombi oraz z opcją Bezpieczny Zakład.

Cashout STS – opinie

O STS opinie dotyczące cash-out są w zdecydowanej większości bardzo korzystne. Mądrze wykorzystywany cash-out znacznie podnosi procent wygranych wśród obstawianych zakładów. Bukmacher STS rozwija swoją ofertę, dopasowując ją do potrzeb graczy. Mechanizm cash-out w formie stałej jest prezentem dla graczy, którzy teraz otrzymali od STS pełną możliwość kontroli nad rozwojem wydarzeń. Dodatkowo niektórzy nowi klienci uznają tę opcję za jeden z warunków, który decyduje, czy warto założyć konto u bukmachera.

Cashout STS niedostępny - dlaczego tak się dzieje?

Jeżeli cashout w STS w danej chwili jest niedostępny to może być kilka tego powodów. Czas sprawdzić, w jakich sytuacjach tak się dzieje.

 • Zakład nie podlega cash-outowi - Jest tak w przypadku Zakładu Bezpiecznego, Maxikombi i Bet Buildera. Korzystając z tych opcji nie da się wcześniej zamknąć zakładu.
 • Zdarzenie właśnie trwa - Gdy jedno ze zdarzeń właśnie trwa, to w STS nie ma możliwości zamknąć zakładu. W tej sytuacji należy poczekać na rozstrzygnięcie zdarzenia.
 • Cash-out jest wstrzymany - To częsta sytuacja w przypadku oferty na żywo. Gdy w meczu mają miejsce kluczowe wydarzenia to zdarza się, że cała oferta jest wstrzymana. Najczęściej wystarczy poczekać maksymalnie kilkadziesiąt sekund na odświeżenie cash-outu STS.

Cash out u pozostałych bukmacherów

Pozostali bukmacherzy nie chcąc pozostać w tyle także zaproponowali cash-out. Gdzie jeszcze warto z niego korzystać?

 • Cashout w Fortunie - W Fortunie podobnie jak w STS cash-out staje się nieaktywny na czas, gdy trwają zdarzenia dodane z oferty przedmeczowej. Inaczej wygląda to w kuponach na żywo, gdzie w prawie każdym momencie da się dokonać przedwczesnej wypłaty.
 • Cashout w Superbet - Swoją ofertę unowocześnił Superbet, który aktualizuje kwoty wypłaty nawet w momencie, gdy mecze właśnie trwają. Jedyny moment, gdy nie da się skorzystać z omawianej opcji następuje, gdy na boisku ma miejsce ważny incydent jak np. pokazanie czerwonej kartki. Cashout Superbet to jedna z najlepszych opcji tego typu na rynku.
 • Cashout w Betclic - Globalny bukmacher, którym jest Betclic oferuje ciekawe rozwiązanie, jakim jest czytelne oznaczenie spotkań, które mają dodaną funkcję cash-out. Czasami istnieje też możliwość skorzystania z niej, gdy zakład przedmeczowy jest w trakcie trwania. Cashout Betclic najlepiej sprawdza się na kuponach z oferty live.

1. Czy w STS dostępna jest funkcja cash-out?
Tak, w STS można skorzystać z opcji cash-out.
2. Dlaczego na moim kuponie nie ma cash-out?
Opcja cash-outu jest wyliczana przez algorytmy bukmachera i może zdarzyć się, że nie pojawi się cash-out na twoim kuponie.