Zawieranie kuponów AKO na wiele zdarzeń wiąże się ze zwiększonym ryzykiem. Nawet solidna analiza nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa wygranej, gdyż jeden nietrafiony mecz może zepsuć wszystkie wysiłki typera. Kupony AKO obstawiane są niekiedy na kilkanaście rynków zdarzeń, a kumulacyjny charakter kursów prowadzi do uzyskania znacznych sum pieniężnych na wypadek prawidłowego wytypowania wszystkich pozycji. Każdy typer zna jednak uczucie euforii i podążającej za nią frustracji, kiedy przewidywania idą jak po maśle po to, by całkowicie spalić na panewce szanse na wygraną podczas kilku ostatnich zdarzeń. Co więcej, bardzo często taką sytuację można by odwrócić, gdyby realne stało się wcześniejsze wyjście z zakładu i zrealizowanie mniejszego, lecz pewnego zysku. Przechodzimy zatem do istoty mechanizmu cash-out, który każdy typer wita z otwartymi rękami.

Mówiąc w skrócie, opcja cash-out STS umożliwia wcześniejsze zakończenie zakładu bez oczekiwania na wyniki pozostałych rozgrywek, które mogą przynieść niepewne rezultaty. Nie wszyscy bukmacherzy dają typerom taką szansę. Patrząc obiektywnie, cash-out jest mechanizmem o jednostronnych korzyściach. Typerom pomaga w zredukowaniu ryzyka, a bukmacherowi przynosi jedynie obowiązek wypłaty większych kwot dla graczy. Jednak oferowanie doskonałych narzędzi zakładowych od dawna stanowi dewizę najlepszych firm bukmacherskich, dlatego w STS cash out zagościł na stałe.

Sprawdź: Bonus STS

Cash Out STS – Warunki oferty

Cashout STS

W STS cash out obejmuje zarówno zakłady przedmeczowe, jak i typowanie live. Cash out w STS dla zakładów przedmeczowych może być zrealizowany wyłącznie przed rozpoczęciem danego spotkania, co warto mieć na uwadze przy przygotowaniu harmonogramu analiz. Natomiast dla obstawiania live w STS cash out daje szansę szybkiego reagowania na postępy meczu, czyniąc tę opcję nadzwyczaj atrakcyjnym narzędziem typerskim. Cash out STS udostępniono dla kuponów AKO, które mają minimum dwa zdarzenia. Jedynymi restrykcjami okazują się tutaj promocje na zakłady bez ryzyka, których nie można zakończyć wcześniej. Cały proces odbywa się za pośrednictwem serwisu internetowego, gdzie jednym kliknięciem w ikonkę „Wypłać teraz” realizujemy dotychczasowy zysk. Warto wspomnieć, że cash out w STS nie daje możliwości zmiany decyzji po realizacji wygranej. Nawet jeśli okaże się, że początkowe przewidywania były trafne, wyjście z zakładu stanowi decyzję bez możliwości odwrotu.

Na czym polega Early Cash Out STS?

Early cash out STS to nic innego jak standardowa wersja wcześniejszego wyjścia z zakładu, tylko realizowana o wiele szybciej. Przyjmuje się, że cash out STS gracze wykorzystują najczęściej przy końcowych zdarzeniach na kuponie. Ma to sens, gdyż zapewnia większą wygraną. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy na 10-zdarzeniowym kuponie AKO już drugi mecz wydaje się być straconą pozycją? Early cash out STS umożliwia wyjście z kuponu już po pierwszym zdarzeniu, rozszerzając możliwości tej opcji transakcyjnej i dając typerom pełną kontrolę nad procesem zarządzania ryzykiem.

Cash out STS, który może być stosowany w tak szerokim zakresie, nie ma sobie równych w świecie bukmacherskim. Bukmacher STS zdecydował się w 2020 roku na znaczne rozszerzenie tego promocyjnego narzędzia, dostrzegając zainteresowanie nim wśród stałych graczy. Cash out w STS oddaje kontrolę nad przebiegiem kuponów AKO na poczet graczy, jednak dla bukmachera przynosi znaczny napływ pozytywnych opinii. Ten niemierzalny atut przekłada się z kolei na większą liczbę zawieranych zakładów. W STS cash out stanowi odpowiedź na nowe trendy zakładów bukmacherskich, które nakazują ich organizatorom większą transparentność i tworzenie coraz lepszego pakietu narzędzi typerskich.

Cash Out STS – Kiedy korzystać?

korzystanie z cash outu sts

Early cash out w STS to skuteczny mechanizm radzenia sobie z nieprzewidywalnością świata sportu, która wyprowadza w pole nawet najlepszych analityków. Przykładowo, jeżeli na kuponie AKO weszło nam już 5 zdarzeń, a przed szóstym dowiadujemy się o kontuzji kluczowego zawodnika, wynik stoi pod dużym znakiem zapytania. Czy lepiej ryzykować utratę dotychczasowej wygranej na rzecz dużo mniej pewnego zysku, czy raczej zakończyć zakład, zadowalając się pewną stawką wygranej? U niektórych bukmacherów ten dylemat nie występuje, gdyż nie ma tam mechanizmu cash out. W STS cash out w formie stałej pozwala prowadzić takie dyskusje, dając szansę na zagwarantowanie lepszej relacji ryzyko-zysk w długim terminie. Cashout u bukmachera STS to nie tylko promocja, ale także element strategii zaawansowanych typerów, chcących większej kontroli nad procesem bukmacherskich transakcji.

Cash out w STS może być wykorzystywany również wtedy, gdy popełniliśmy błąd w analizach przedmeczowych. Wśród ogromnej liczby czynników wpływających na wynik meczu, łatwo jest o przeoczenie ważnej informacji. Może ona dotyczyć niedyspozycji gracza, warunków pogodowych, miejsca spotkania czy z pozoru prozaicznych rzeczy, takich jak czas podróży międzykontynentalnej lub konflikty na linii zespół-trener. Dotarcie do nowych informacji może całkowicie zmienić kierunek prognostyczny. Mając już uruchomiony zakład AKO, cash out STS daje szansę na zakończenie go przed czasem i ponowne otwarcie po modyfikacji założeń. Z punktu widzenia kapitału typera, takie działanie ma ogromne znaczenie. Nie skazuje na przegraną, lecz daje większą elastyczność i możliwości inwestycyjne.

STS Bet Cash Out – Wady i Zalety

STS bet cash out zaskarbił sobie przychylność graczy, co jednak nie oznacza, że ten mechanizm pozbawiony jest wszelkich wad. Chociaż może nie powinniśmy pisać tutaj o wadach, ale raczej o uwarunkowaniach, które są wpisane w tego typu narzędzia. Wprawdzie może to zabrzmieć nieco paradoksalnie, lecz największą wadą i największą zaletą, staje się tutaj wczesne zrealizowanie zysku. Wszelkie inwestycje kapitałowe, w tym zakłady bukmacherskie, powinny być dokonywane przy ostudzonych emocjach. Całą analizę należy wykonać przed zawieraniem zakładu, aby potem nie ulegać emocjonalnemu rozchwianiu, co chwilę zmieniając decyzje.

Cashout u bukmachera STS to mechanizm dla typerów, którzy są w pełni świadomi tego, co robią. Wyjście z zakładu jest doskonałym narzędziem wtedy, gdy odbywa się jako reakcja na nieprzewidziane okoliczności, a nie chwilową, nieuzasadnioną wątpliwość. Trzymanie się przyjętego planu przynosi lepsze rezultaty w dłuższym terminie, co pokazują wyniki profesjonalistów. Jednak dla osób, które mają jasno sprecyzowaną strategię, cash out STS staje się wisienką na torcie, dając ogromne możliwości zarządzania ryzykiem.

STS Cash Out – co jeszcze warto wiedzieć?

STS wczesna wypłata

Podsumowując powyższe informacje, można śmiało pochwalić bukmachera STS za oferowanie świetnego narzędzia, jakim jest cash out. Wypłacenie kwoty wygranej przed zakończeniem wszystkich rozgrywek na kuponie AKO, ratuje zyski w sytuacji błędu prognostycznego czy ukazania się nowych informacji, mających potencjał do odwrócenia wyniku spotkania. Podstawowym warunkiem skorzystania z oferty STS bet cash out, staje się wyjście z zakładu, zanim jakiekolwiek zdarzenie będzie oznaczone jako przegrane.

Kupon AKO bukmacher uznaje za wygrany tylko wtedy, gdy wszystkie zdarzenia na nim zawarte okażą się prawidłowo wytypowane. Korzystanie z cash-out’u daje graczom korzyści w postaci elastycznego podejścia do typowania na AKO. Okres, w którym obowiązuje kupon, rozciąga się czasem na wiele tygodni. W tym czasie mogą zaistnieć dodatkowe okoliczności, które obracają w proch przydatność początkowej analizy. Nie ma nic bardziej frustrującego dla typera, niż poprawne obstawienie 9 zdarzeń i potknięcie się przy ostatnim. Wcześniejsze wyjście z gry byłoby dla niego doskonałym sposobem na zagwarantowanie wysokiego zysku, bez utraty efektów swojej pracy.

U bukmachera STS cash-out obowiązuje na wszystkie rynki zdarzeń. Nie łączy się natomiast z promocjami na zakłady bez ryzyka, co jednak nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Wykorzystując cash-out, otrzymujemy wprawdzie mniejszą wygraną, ale mamy pewność, że nie stracimy pieniędzy. Warto zatem przemyśleć, czy dla niektórych rozbudowanych zakładów AKO, wcześniejsze zrealizowanie zysku nie stanie się najlepszą opcją.

Cashout STS – Opinie

Oceniając nowy mechanizm cash out u bukmachera STS, należy odnieść się do oferty konkurencji na polskim rynku. Typerzy doceniają w tym aspekcie także działania Fortuny, o których opowiemy w innym artykule. STS jest jednak chwalony przede wszystkim za stworzenie zupełnie nowego wymiaru mechanizmu cash-out, który dotyczy nie tylko wszystkich rynków zdarzeń, ale obowiązuje bez przerwy. Jest to niezwykle cenne dla tych osób, które w przemyślany sposób podchodzą do inwestowania w zakłady bukmacherskie.

Kupony AKO rządzą się swoją specyfiką, i do tej pory gracze nie mieli żadnych możliwości kontroli nad wydarzeniami już po zawarciu zakładu. W AKO często obstawia się kilkanaście spotkań jednocześnie. Kursy wówczas zostają skumulowane, a proponowana wartość wygranej wygląda niezwykle atrakcyjnie. Jednak nieprzewidywalność sportu stanowi zarówno o jego pięknie, będąc jednocześnie zmorą typerów, którzy chcą swoją wiedzą i analizami rozgryźć wyniki przyszłych rozgrywek. Bardzo często dobra passa zostaje drastycznie przerywana jedną przegraną na kuponie AKO, niwecząc cały wypracowany zysk. Przyczyna może być banalna – czerwona kartka, rzut karny, kontuzja… Wcześniejsze wyjście z zakładu ma potencjał uratowania wygranej dla typera, dlatego jest to narzędzie budzące tak pozytywne emocje.

Opinie o cash-out w STS pozostają zatem jednoznacznie korzystne. Trudno się temu dziwić. Gracze doceniają możliwość kontroli nad własnym kapitałem. Mądrze wykorzystywany cash-out znacznie podnosi procent wygranych wśród obstawianych zakładów, pozwalając na większą skuteczność w wykorzystywaniu typerskiego depozytu. Bukmacher STS rozwija swoją ofertę, dopasowując ją do potrzeb graczy. Mechanizm cash-out w formie stałej jest prezentem dla graczy, którzy teraz otrzymali od STS pełną możliwość kontroli nad rozwojem wydarzeń.


Tak, w na STS jest funkcjonalność pozwalająca na wypłacenie szybciej wygranej z kuponu.
Opcja cashoutu jest wyliczana przez algorytmy bukmachera i może zdarzyć się, że nie pojawi się cashout na twoim kuponie. Zdarzyć się tak może jeśli na przykład zostało Ci na kuponie zdarzenie z największym kursem.