Jeśli chodzi zarówno o bukmacherów działających w Polsce, jak i o samego buka STS kod promocyjny bezsprzecznie stanowi główny przedmiot zainteresowania typerów. Poniżej prezentujemy wam podsumowanie wszelkich najważniejszych informacji dotyczących propozycji bonusów STS, a także kilku dodatkowych zagadnień, co pozwoli szybko i gruntownie zorientować się w jego ofercie. W ramach nich odnajdziesz m.in. krótki opis bukmachera oraz opinie graczy na jego temat.

STS Kod promocyjnyTYPERVIP
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus od pierwszej wpłaty100% do 300 PLN
Bonus od drugiego depozytu50% do 500 PLN
Bonus od trzeciego depozytu50% do 700 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Zaproś kumpla50 zł za każdą osobę (max. 340 zł)

Zakład bez ryzyka do 100 zł z kodem promocyjnym STS

Bukmacher STS wyszedł naprzeciw oczekiwaniom graczy, wprowadzając nową, atrakcyjną ofertę powitalną. Została ona przygotowana według obowiązujących trendów w branży bukmacherskiej. Możemy się spodziewać, że wzbudzi ona spore zainteresowanie, chociaż już wcześniejsze promocje tego bukmachera zyskały pozytywne opinie. Nowi gracze po zarejestrowaniu konta z kodem promocyjnym STS o treści „TYPERVIP” otrzymują aż sześć bonusów! W porównaniu z innymi serwisami w naszym kraju trzeba przyznać, że STS, jeśli nie prowadzi w stawce, to z pewnością znajduje się w czołówce firm bukmacherskich pod względem atrakcyjności promocji.

Pierwszym bonusem STS, jaki weźmiemy pod lupę, jest zakład bez ryzyka do 100 zł. Nikt z nas nie lubi przegrywać pierwszego zakładu po dokonaniu pierwszej wpłaty u buka. Na szczęście w tym przypadku dostajemy gwarancję zwrotu środków, nawet jeśli będziemy mieć pecha i nasz kupon okaże się przegrany. STS zwraca środki do maksymalnej kwoty 100 zł z uwzględnieniem 12% podatku. W związku z tym, aby w pełni wykorzystać zakład bez ryzyka, należy stworzyć kupon o stawce 113,64 zł.

Pozostałe zasady zakładu bez ryzyka STS:

 • Minimalna wpłata na konto depozytowe musi wynosić 50 zł,
 • W promocji biorą udział kupony SOLO oraz AKO,
 • Nie ma wymogu co do minimalnego kursu,
 • Możesz tworzyć kupon tylko z oferty przedmeczowej, live, sportów wirtualnych oraz BetGames,
 • Brak możliwości korzystania z zakładów z promocji cash-out, MaxiKombi, Hit Dnia, Mecz Dnia, Podwyższony kurs, STS Bezpieczny oraz Superoferta,
 • Zakład bez ryzyka STS łączy się z pozostałymi bonusami z pakietu powitalnego.
Odbieram Bonus

STS bonus od wpłaty

Główną zmianą w pakiecie powitalnym dla nowych użytkowników, którzy skorzystają z STS Bonus – TYPERVIP jest bonus od depozytu. Wcześniej bukmacher podwajał wpłacone środki przy pierwszej wpłacie. Obecnie jest to podzielone na trzy różne rodzaje bonusów:

 • Pierwsza wpłata – 100% do 300 PLN,
 • Drugi depozyt – 50% do 500 PLN,
 • Trzecia wpłata – bonus 50% do 700 PLN.

Łącznie za wszystkie wpłaty możesz zgarnąć maksymalnie 1500 zł. Należy pamiętać, że wszystkie bonusy STS otrzymasz tylko i wyłącznie, gdy podczas rejestracji wyrazisz na to chęć, zaznaczając odpowiednie pole „Chcę odebrać swój bonus startowy”. Następnie w ciągu 30 dni musisz dokonać dowolnego depozytu.

Metoda płatności Minimalny depozyt Czas realizacji wpłaty
Płatność Min. depozyt Czas realizacji
blik Blik
1 PLN natychmiastowy
paysafecard PaySafeCard
1 PLN natychmiastowy
przelewy24 Przelewy 24
1 PLN natychmiastowy
tpay Tpay
1 PLN natychmiastowy
apple_pay Apple Pay
1 PLN natychmiastowy
bank_transfer Tradycyjny przelew bankowy
1 PLN zależny od banku
visa_card Karta kredytowa VISA
1 PLN natychmiastowy
mastercard_card Karta kredytowa MasterCard
1 PLN natychmiastowy
paypal PayPal
20 PLN natychmiastowy
skrill Skrill
50 PLN natychmiastowy
neteller Neteller
50 PLN natychmiastowy
Rozwiń wszystkie

W STS minimalna wpłata wynosi 1 zł. Wypłata jakiegokolwiek depozytu, za który został przyznany bonus STS, możliwa będzie po wcześniejszym zagraniu dowolnych kuponów za sumę stawek odpowiadającą wartości przyznanego bonusu po kursie minimalnym 1.85. Jak to działa w praktyce przy maksymalnym wykorzystaniu wszystkich bonusów? Przy pierwszym bonusie 100% do 300 zł, należy zagrać kupony za kwotę 300 zł z depozytu. Drugi bonus 50% do 500 zł (należy postawić kupony za łączną sumę 1000 zł z depozytu). Trzeci bonus 50% do 700 zł (wymagane jest zagranie kuponów za 1400 zł z depozytu).

STS bonus od pierwszego depozytu – 100% do 300 PLN

Poza zakładem bez ryzyka do kwoty 100 zł, bukmacher premiuje nowych graczy podwojeniem środków przy pierwszej wpłacie na konto depozytowe, dzięki wpisaniu kodu promocyjnego STS. To ile chcesz zainwestować w zakłady, zależy tylko od Ciebie i Twojego budżetu. Możesz za pomocą kilku metod płatności przeznaczyć 10 zł na grę, a bukmacher w zamian za to podwoi włożony wkład. Maksymalnie możesz otrzymać dodatkowe 300 zł. W tym celu wpłać 300 zł i ciesz się środkami wynoszącymi aż 600 zł. Pamiętaj, że pierwszy depozyt powyżej tego limitu nie sprawi, że bonus STS się zwiększy. Jeśli planujesz zainwestować więcej pieniędzy, nadal na koncie bonusowym pojawi się maksymalnie 300 zł. Zawsze w razie niejasności możesz sprawdzić sekcję FAQ z najpopularniejszymi pytaniami i odpowiedziami. Do dyspozycji jest także konsultant w formie czatu na żywo.

Bonus STS za drugi depozyt – 50% do 500 PLN

Po dokonaniu pierwszej wpłaty i spełnieniu wszystkich warunków obrotu pierwszym bonusem STS odblokowujesz możliwość skorzystania z promocji od drugiej i trzeciej wpłaty. Nie jest to jednak jedyny wymóg. Potrzebna jest również akceptacja bonusu od drugiej wpłaty za pomocą kliknięcia w „Odbierz bonus”. Jeśli planujesz w pełni wykorzystać omawianą promocję, musisz dokonać drugiej wpłaty na kwotę 1000 zł, a bukmacher przyzna ci dodatkowe 500 zł na grę.

Trzecia wpłata z kodem promocyjnym STS – 50% do 700 PLN

Ostatnim benefitem, jaki możesz otrzymać od bukmachera STS, jest dodatkowa kasa na grę przy trzeciej wpłacie. Ponownie jak w przypadku drugiego depozytu, STS gwarantuje 50%, ale tym razem do 700 zł. To oznacza, że aby w pełnym wymiarze wykorzystać promocję, należy wpłacić 1400 zł. Pamiętaj, że masz na to 30 dni od ostatniej wpłaty.

STS kod promocyjny - bonus za zadania

Pierwsze dwa bonusy STS są kluczowym elementem promocji powitalnej dla nowych graczy. Można je otrzymać wyłącznie po wpisaniu kodu promocyjnego STS w trakcie rejestracji. To jednak nie koniec benefitów. Ostatnim bonusem STS jest premia w wysokości 60 PLN za wykonanie sześciu zadań. Trzeba przyznać, że pomysł dość oryginalny i rzadko spotykany wśród bukmacherów. Przejdźmy jednak do rzeczy. Po każdym z trzech depozytów aktywują się kolejne dwa zadania. Można równiez od razu dokonać trzech wpłat, a zadania wykonywać w dowolnej kolejności. Po ukończeniu wszystkich STS przyzna nam bonus w wysokości 60 zł. Warto dodać, że nie ma możliwości uzyskania części bonusu za wykonanie tylko niektórych zadań - albo wykonasz wszystkie, albo bonus STS nie trafi na Twoje konto. Jakie zadania należy wykonać, aby uwolnić STS bonus?

Pierwsza wpłata z kodem promocyjnym STS:

 1. Pobierz aplikację mobilną STS i postaw w niej zakład za min. 15 zł (kurs min. 1.91),
 2. Zagraj kupon z przynajmniej jednym zdarzeniem z oferty przedmeczowej za co najmniej 15 zł (kurs min. 1.91).

Kod promocyjny STS - zadania po 2. wpłacie:

 1. Postaw kupon z oferty live za co najmniej 15 zł (kurs min. 1.91),
 2. Zagraj dowolne zdarzenie z Betgames za minimum 15 zł po kursie nie mniejszym niż 1.91.

Bonus STS - zadania po 3. wpłacie:

 1. Zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem ze sportów wirtualnych za co najmniej 15 zł po kursie min. 1.91,
 2. Obstaw zakład z oferty e-sportowej (min. 1 zdarzenie) za co najmniej 15 zł po kursie min. 1.91.

Jak obrócić STS bonus za zadania?

Tak jak wszystkie bonusy z kodem promocyjnym STS, tak i ten ma podobne warunki wypłaty. Otrzymaną kwotę po wykonaniu wszystkich zadań należy 2-krotnie obrócić na kuponach z kursem min. 1.91. Nie musisz się spieszyć, ponieważ na obrócenie bonusu STS masz aż 90 dni. Warto zaznaczyć, że jeśli wpłacimy wszystkie trzy depozyty od razu, to będziemy mogli robić opisane wyżej zadania w dowolnej dla nas kolejności, ale bonusy STS od wpłaty zostaną dodane do kolejki. To oznacza, że najpierw otrzymamy bonus od pierwszej wpłaty, a po jego obrocie kolejny itd.

Inne kody promocyjne:

Zaproś kumpla – do zgarnięcia nawet 340 PLN

Jeśli lubisz typować ze znajomymi spotkania Ligi Mistrzów lub inne rozgrywki, zaproponuj im dołączenie do grona użytkowników STS. Poinformuj ich, że bukmacher ma ciekawą promocję dla graczy, którzy założą konto z Twojego reflinka. Maksymalnie można otrzymać aż 340 zł. Oto, jakie warunki musisz spełnić Ty i Twoi kumple:

 • Zaloguj się do profilu gracza na stronie STS, lub w aplikacji mobilnej i przejdź do zakładki „Zaproś kumpla". Następnie kliknij „Zaczynamy”,
 • Od tej pory Twoim zadaniem będzie dokonać depozyt na dowolną kwotę i obstawić jeden lub kilka kuponów z co najmniej jednym zdarzeniem o kursie nie mniejszym niż 1.85. Pamiętaj jednak, że stawka minimalna to 25 zł,
 • Po spełnieniu tych warunków uzyskasz możliwość zapraszania znajomych. Wejdź ponownie do zakładki „Zaproś kumpla” i skopiuj widoczny tam link. Następnie prześlij go do znajomych,
 • Ty i Twój kolega otrzymacie bonus STS o wartości 50 zł. Warunkiem koniecznym jest rejestracja przez osobę, która kliknęła Twój link i dokonanie przez nią depozytu na minimalną kwotę 50 zł. Zaproszony musi także postawić kupon z minimum jednym zdarzeniem o kursie nie mniejszym niż 1.85 za łączną stawkę przynajmniej 500 zł,
 • Łącznie możesz zgarnąć 340 zł. Za każdego z sześciu znajomych dostajesz 50 zł oraz dodatkowo 20 PLN bonusu STS za trzeciego i szóstego zaproszonego, którzy spełnią powyższe warunki promocji,
 • Po otrzymaniu bonusu musisz obrócić go dwukrotniee na kuponach z kursem nie mniejszym niż 1.91.

Jak obrócić bonus na start STS?

Z pewnością spotkałeś się nie raz ze skomplikowanymi zasadami obrotu bonusami. Mogą one skutecznie zniechęcić do dalszej gry i do zakładania kolejnych kont w serwisach bukmacherskich. STS to zaufana i renomowana firma w Polsce, która od lat wzbudza zainteresowanie graczy głównie za sprawą prostych warunków promocji powitalnych. Nie inaczej jest tym razem po dokonanych zmianach w ofercie STS.

jak obrócić bonus sts

STS Bonus - Zasady obrotu

Zakład bez ryzyka do 100 PLNBrak wymaganego obrotu (konto depozytowe) lub 2x z kursem 1.91
Bonusy od wpłaty (maksymalnie 1500 PLN)Dwukrotny obrót z kursem min. 1.91
Bonus od zadańDwukrotny obrót z kursem min. 1.91


W przypadku zakładu bez ryzyka, jeśli przegrasz pierwszy zakład ze środków z konta depozytowego, STS zwróci ci całą kwotę bez konieczności obrotu.
To oznacza, że pieniądze będziesz mógł od razu wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę u bukmachera. Jeśli jednak postanowisz skorzystać z promocji, używając środków z konta bonusowego, czeka cię dwukrotny obrót z kursem min. 1.91. Wszystkie bonusy STS od wpłat wymagają 2-krotnego obrotu z kursem nie mniejszym niż 1.91 w czasie 90 dni. Podobnie jest przy bonusie od sportów wirtualnych i BetGames. Pamiętaj, że do obrotu nie wliczają się zakłady MaxiKombi, wypłacone środki systemem cash-out, zwroty po kursie 1.00, HIT DNIA oraz zakład bezpieczny STS. Na koniec warto dodać, że STS zalicza do obrotu tylko wygrane kupony, dlatego poświęć więcej czasu na analizę spotkań, zanim postawisz zakład.

Jak otrzymać STS bonus – rejestracja konta

rejestracja sts kod bonusowy

Wszystkie bonusy z pakietu powitalnego STS czekają na Ciebie. Przed przystąpieniem do zabawy i obstawiania zakładów z wykorzystaniem ciekawych promocji istnieje jednak pewien warunek. Z pewnością, jeśli korzystałeś już wcześniej z serwisów bukmacherskich, założenie konta jest dla Ciebie pestką. Początkujące osoby mogą mieć z tym jednak problem, dlatego chcemy jak najprościej wytłumaczyć w kilku krokach jak się zarejestrować i gdzie wpisać kod promocyjny STS, aby otrzymać wszystkie bonusy. Na szczęście bukmacher STS zadbał o nowych klientów, dzięki czemu proces wypełniania formularza trwa zaledwie kilka chwil. Wszystko za sprawą magicznej funkcji „szybka rejestracja”, która aktywuje konto tymczasowe. Poniżej przedstawiamy, jak to wygląda:

 1. Wejdź na oficjalną stronę bukmachera STS lub skorzystaj z naszego linku i kliknij pomarańczowe okienko z napisem „Załóż Konto”,
 2. Na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego będziesz zobowiązany do wpisania Twojego adresu e-mail, hasła (powinno być trudne i zawierać znaki specjalne, małe i duże litery oraz liczby), a także numeru telefonu. W pierwszym kroku ważne jest, abyś wpisał w wyznaczonym polu STS Bonus o treści „TYPERVIP”. Jeśli tego nie zrobisz, utracisz możliwość załapania się do jednego z najatrakcyjniejszych pakietów powitalnych wśród legalnych bukmacherów,
 3. Potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią i zaakceptuj zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, jeśli chcesz w przyszłości otrzymywać dodatkowe bonusy np. w postaci freebetów. Kliknij „Dalej” i przejdź do drugiego etapu rejestracji,
 4. W drugiej części niezbędne będzie podanie kilku danych. Tym razem bukmacher zapyta o imię, nazwisko, PESEL oraz kod SMS, który przyjdzie na podany w pierwszej fazie numer telefonu,
 5. Wybierz skąd pochodzą środki, które zamierzasz wpłacić, aby otrzymać bonus STS i kliknij „Zarejestruj”.

Co daje konto tymczasowe i jak je aktywować?

Po przejściu szybkiej rejestracji Twoje konto otrzymuje status tymczasowy. To oznacza, że ma ono pewne ograniczenia. Możesz bez problemu obstawiać wszystkie rodzaje zakładów, ale tylko do 8000 zł. Ponadto nie masz możliwości wypłaty pieniędzy. Warto jednak dodać, że konto tymczasowe nie eliminuje Cię z otrzymania bonusu STS – ten dostaniesz od razu po wejściu w link aktywacyjny na mailu. Pamiętaj, że jeśli w przyszłości planujesz wypłacać środki na konto bankowe, będziesz zobowiązany do uzupełnienia kilku dodatkowych informacji w celu przekształcenia konta przejściowego na stałe. Jak to zrobić? Wystarczy, że zalogujesz się na stronę lub w aplikacji mobilnej STS, a następnie wejdziesz w zakładkę „Dane osobowe” w sekcji „Moje konto”. Tam podajesz numer konta bankowego, na który bukmacher STS będzie wysyłać środki i wysyłasz skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Zapisujesz dane, czekasz na weryfikację przez obsługę klienta i cieszysz się z uzyskania nielimitowanego dostępu do wszystkich udogodnień.

Funkcjonalności i ocena STS

STS to lider pod względem metod płatności. Znajdziesz ich aż 12, zaczynając od standardowego przelewu po PayPal, Neteller czy Apple Pay. STS jako pierwszy na rynku wprowadził do swojej oferty gry karciane. Nie dziwi zatem fakt, że jest to mocna strona tego bukmachera. Szeroka oferta na e-sport to kolejny atut oficjalnego sponsora polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Kilka tytułów, niszowe turnieje i przyzwoita liczba rynków zdarzeń. STS to bukmacher, u którego znajdziecie najwięcej transmisji na żywo z różnych dyscyplin sportowych, a oferta na piłkę nożną jest jedną z najlepszych na rynku. Głównie ze względu na udostępnianie egzotycznych lig oraz niższych klas rozgrywkowych. Nie możemy też nie wspomnieć o żużlu. Fani tego sportu mogą liczyć na topową ofertę. Gorzej z kolei wypadają bonusy okazjonalne, które pojawiają się sporadycznie. Brak także promocji na grę bez podatku lub zwiększanie wygranych na kuponach wielokrotnych. Słabiej od konkurencji wypada również oferta na NBA i NHL.

Sprawdzony bukmacher - STS Bonus

sts sprawdzony bukmacher

Jeśli szukasz atrakcyjnego, a przy tym bezpiecznego operatora zakładów wzajemnych, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Wypróbuj legalny oraz sprawdzony bukmacher STS. Decydując się na niego, wybierasz niezapomniane emocje podczas gry oraz uczciwe i jasne warunki obstawiania zakładów. Dodatkowo na dobry początek gry otrzymujesz ciekawy bonus startowy STS.

STS to nowoczesny bukmacher obsługujący aplikację mobilną STS, dzięki której możesz w dowolnym miejscu czy czasie typować interesujące Cię wydarzenie oraz śledzić jego przebieg. Ponadto oferujemy wiele form płatności, które dokonasz na kilka sposobów. Do wyboru są wpłaty m.in.: przelewem, kartą, np. przez epay.pl, a także przez PaysafeCard oraz Skrill i Paypal. Zatem nie czekaj, zarejestruj się jeszcze dziś i pobierz kod bonusowy STS  na start uprawniający Cię do odbioru prezentu powitalnego w formie zakładu bez ryzyka, bonusów od wpłat oraz bonusu STS od zadań.

Zobacz: Godziny otwarcia STS

Co oferuje STS? Bonus na start!

sts bonus na start

Na co można wykorzystać bonus powitalny STS? Wybór jest bardzo szeroki. Bukmacher STS umożliwia obstawianie zakładów różnego typu. Do wyboru są zarówno liczne wydarzenia sportowe, społeczne, jak i kulturalne (m.in.: laureaci Oskara, zwycięzcy BAFTA, nagrody Emmy). Przy każdym z tych wydarzeń, na graczy czeka specjalny  STS bonus, który daje możliwość zwielokrotnienia zainwestowanej kwoty w przypadku wygranej. Unikalną atrakcją są również zakłady STS na stymulowane gry karciane online. W tej ofercie dostępne znajdują się trzy propozycje:

 • Poker,
 • Wojna,
 • Bakarat.

Dla każdego typera chcącego wziąć udział w tych zakładach czeka kod bonusowy STS, umożliwiający typowanie na bardzo atrakcyjnych warunkach.

W bukmacherze STS znajdują się również liczne wydarzenia z zakresu e-sportu, czyli gier odbywających się w przestrzeni internetowej. Należą do nich turnieje i zawody organizowane zarówno w kraju, jak i za granicą, np. Mistrzostwa Świata w League of Legends. Dla fanów gier komputerowych wybór tej oferty STS może przynieść wiele emocjonujących chwil, a każdy dostępny STS Bonus otwiera możliwości zdobycia dodatkowych środków pieniężnych.

Zakłady przedmeczowe

Podstawową opcją wykorzystania kodu promocyjnego STS jest oferta przedmeczowa. Większość typerów skupia się na tym rodzaju zakładów ze względu na możliwość szczegółowej analizy nawet kilka dni przed wydarzeniem. Praktycznie wszystkie firmy bukmacherskie, w tym także Star-Typ-Sport podkreślają w regulaminie, że pewne promocje można wykorzystać wyłącznie na wydarzenia przedmeczowe. Oczywiście nie jest to reguła, ponieważ niektóre bonusy STS są przypisane sportom wirtualnym, grom karcianym itd. Wracając jednak do oferty przedmeczowej, warto na wstępie wspomnieć, że bukmacher STS ma w swoim „arsenale” ponad 30 dyscyplin sportowych. Najpopularniejsze z nich to piłka nożna, koszykówka, tenis ziemny, hokej na lodzie i piłka ręczna, ale fani innych, mniej popularnych sportów również znajdą coś dla siebie. Jeśli interesują Cię zakłady na piłkę nożną, która umówmy się, jest najpopularniejszą dyscypliną u wszystkich bukmacherów, niewiele jest witryn z zakładami sportowymi, które oferują tyle rynków zdarzeń, co STS.

Nie jest niczym niezwykłym zobaczyć ponad 300 różnorakich opcji w najważniejszych ligach europejskich i międzynarodowych. Na przykład, podczas gdy większość serwisów bukmacherskich oferuje selekcje na powyżej/poniżej 2,5 lub 3,5 bramek, rynki STS osiągają wartość nawet powyżej/poniżej 5,5 goli. Ten wzorzec oferowania szerokiego wyboru rynków rozszerza się na inne popularne sporty, takie jak tenis, koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka, golf i rugby. Z dużą pewnością możemy stwierdzić, że osoby, które analizują niższe klasy rozgrywkowe, będą bardzo zadowolone z wyboru tego bukmachera.

STS jako jeden z nielicznych serwisów bukmacherskich w Polsce daje możliwość typowania takich lig jak np. 3 liga polska, 4 i 5 liga angielska, 3 liga francuska, czy 4 liga włoska. Wybór jest naprawdę bardzo szeroki, a liczba rynków zdarzeń więcej niż zadowalająca. Podobnie jest w przypadku innych dyscyplin, a STS Bonus i otrzymany bonus możesz wykorzystać podczas typowania mało popularnych turniejów, dzięki czemu masz szansę na zagranie atrakcyjniejszych kursów.

Zakłady live STS

Jeśli uważasz, że bukmacher STS jest tak dobry, jak jego sekcja zakładów przedmeczowych, to z pewnością nie jesteś w błędzie. STS gwarantuje wiele wydarzeń sportowych przez cały rok w ramach usługi zakłady live, która nadal cieszy się popularnością wśród klientów. Sekcja zakładów live STS to miejsce, w którym akcja staje się intensywna. To właśnie sprawia, że zakłady sportowe są ciekawsze niż większość usług oferowanych przez bukmachera. Zakłady na żywo polegają na obstawianiu zdarzeń w czasie rzeczywistym. Ten rodzaj zakładów wymaga czujności i dokładnego śledzenia, co dzieje się na boisku. Kursy w zakładach live zawsze zmieniają się w zależności od przebiegu gry. Bukmacher zachęca graczy do wykorzystywania bonusu STS w zakładach live przede wszystkim poprzez ciekawy i przejrzysty interfejs. Po wejściu w zakładkę „Zakłady Live” ukażą nam się wszystkie dostępne wydarzenia w poszczególnych dyscyplinach.

Po kliknięciu kategorii „Widok szczegółowy” na ekranie pojawia się aktualny wynik spotkania i podstawowe statystyki. Poniżej zaś mamy dostęp do zakładów. Ilość rynków bardzo często jest większa niż w przypadku zakładów przedmeczowych, co jest kolejnym dowodem na to, że STS Bonus i aktywowany pakiet powitalny warto spożytkować na zakłady live STS. Nie wolno również zapomnieć o funkcji „Match-tracker”. Pozwala ona na śledzenie spotkania za pomocą wizualizacji na miniaturze boiska lub kortu. Ponadto match-tracker oferuje z prawej strony dostęp do szczegółowych statystyk, które pomagają typerom na dokonanie słusznego wyboru podczas tworzenia kuponu live. Jakby tego było mało STS TV, czyli usługa przesyłania strumieniowego pozwala na oglądanie wydarzeń sportowych bezpośrednio na stronie bukmachera lub aplikacji mobilnej STS. Wystarczy, że masz aktywne konto i w ciągu 24 godzin postawiłeś dowolny zakład.

Sporty wirtualne

Sporty wirtualne to gry generowane komputerowo, w których wynik jest określany przez złożone algorytmy. Gry te są przeważnie oparte na dyscyplinach sportowych występujących w prawdziwym życiu. Najczęściej gracze mają do wyboru piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi psów, koszykówkę lub tenis. Jeśli jesteś zaznajomiony z obstawianiem prawdziwych sportów, poczujesz się jak w domu, wchodząc w zakładkę „Sporty Wirtualne”. Chociaż jest znacznie mniej rynków niż w najpopularniejszych ligach na świecie w prawdziwych wydarzeniach, nadal istnieje wiele dostępnych rodzajów zakładów. Liczba rynków zależy od sportu, który obstawiasz. W czasach pandemii wirtuale zyskały na popularności ze względu na możliwość typowania zakładów 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. W trakcie wstrzymania spotkań większości dyscyplin sportowych STS bonus często był wykorzystywany przez nowych graczy właśnie w sportach wirtualnych.

Warto też dodać, że bukmacher STS był jednym z pierwszych, który wprowadził do swojej szerokiej oferty sporty wirtualne. Dlatego jego doświadczenie w tej kwestii jest na najwyższym poziomie. Co jakiś czas serwis po zarejestrowaniu konta z kodem promocyjnym STS gwarantuje specjalny bonus STS przeznaczony wyłącznie dla graczy specjalizujących się w tym rodzaju zakładów. Wspomnianą promocję możesz wykorzystać na wirtualne rozgrywki piłki nożnej, koszykówki, wyścigów koni i wyścigi psów. Wszystko okraszone jest wizualizacją w bardzo dobrej jakości wideo i dźwięku. Ponadto podczas typowania sportów wirtualnych STS można na bieżąco sprawdzać statystyki spotkań oraz aktualną tabelę ligi.

Bonus STS w zakładach na e-sport

E-sport to branża, która cały czas intensywnie się rozwija. Z każdym rokiem pojawiają się kolejne tytuły gier aspirujące do organizowania turniejów z profesjonalnymi graczami. Obecnie grą, która wzbudza duże zainteresowanie, jest Valorant. Jest to produkt Riot Games – firmy, która stworzyła najpopularniejszą grę na świecie, jaką jest League of Legends. Znając potencjał tego potężnego przedsiębiorstwa, możemy być pewni, że Valorant w przyszłości może wygryźć np. Counter Strike: Global Offensive. Wracając do możliwości wykorzystania bonusu STS, bez wątpienia zakłady na e-sport są świetnym wyborem pod warunkiem, że chociaż trochę interesujesz się tą branżą. W zależności od wybranej gry gracze mogą spodziewać się od 20 do ponad 100 opcji obstawiania w najpopularniejszych ligach w ramach zakładów live oraz przedmeczowych.

Średnio entuzjaści e-sportu mogą wybierać spośród około 30 rynków zakładów, w tym zakładów specjalnych dla każdego rodzaju gry. Typerzy obstawiający League of Legends mogą postawić na całkowitą liczbę zabójstw, drużynę, która zabije pierwszego smoka lub Barona, a także na zespół, który zdobędzie pierwszą krew. Możliwe jest również obstawianie marginesu zwycięstwa w serii i zdecydowanego triumfatora największych turniejów e-sportowych. Bonus STS dla fanów e-sportu można spożytkować m.in. na takie tytuły jak:

 • CS:GO
 • League of Legends
 • Valorant
 • Dota 2
 • Call of Duty
 • Starcraft
 • Rocket League
 • King of Glory
 • Warcraft 3

BetGames STS

W Polsce po wprowadzeniu ustawy hazardowej w 2017 roku gracze mogą uczestniczyć w grach kasynowych wyłącznie w legalnych serwisach i lokalach. Dwa lata po tej decyzji Ministerstwa Finansów STS jako pierwszy na polskim rynku wdrożył do oferty zakładów wzajemnych gry karciane. Dzięki temu jeden z najpopularniejszych serwisów bukmacherskich w Polsce zyskał nowych klientów, którzy tęsknili za kasynowymi emocjami. BetGames to produkt, który został stworzony przez brytyjską firmę o tej samej nazwie. Idea gier karcianych polega na tym, że za sprawą ciągłych transmisji na żywo operatorom hazardowym udostępniany jest obraz ze stołów, na których rozgrywana jest gra karciana lub losowa. Warto jednak dodać, że gry karciane różnią się od standardowego kasyna.

Użytkownicy nie biorą aktywnego udziału w rozgrywce, a ich jedynym zadaniem jest przewidywanie kolejnych zdarzeń na stole. Największy polski serwis bukmacherski STS zdecydował się na udostępnienie graczom trzech rodzajów gier:

 • Poker,
 • Wojna,
 • Bakarat.

Wszystkie dostępne są na pięciu stołach. Każdy stół obsługiwany jest przez krupierów i krupierki mówiących w języku angielskim lub polskim. Gry karciane STS dostępne są w systemie transmisji live 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Nie martw się, jeśli wpisałeś STS kod promocyjny i chcesz wykorzystać bonus na BetGames, ale nie do końca znasz zasady. Na stronie internetowej i aplikacji mobilnej po wejściu w dany rodzaj gry masz dostęp do regulaminu i informacji na temat zasad rozgrywki.

Proste i uczciwe warunki podczas realizacji bonusów powitalnych STS

sts bonus powitalny warunki

Dla osób, które zarejestrowały się pierwszy raz, czeka atrakcyjny STS bonus. Wystarczy po dokonaniu wpłaty pieniędzy do depozytu, zaznaczyć na swoim koncie opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy STS”. Wówczas  każdy nowy klient uzyskuje do swojej dyspozycji unikalny kod polecający STS, który daje możliwość obstawienia pierwszego wydarzenia bez tzw. ryzyka. Polega to na tym, że w sytuacji przegranej środki zainwestowane w dane wydarzenie zostaną zwrócone na konto gracza, które będzie mógł wykorzystać w następnym typowaniu.

Dużym udogodnieniem w STS jest funkcja Cash-out, dzięki niej możesz zminimalizować ryzyko poniesienia strat. W sytuacji, gdy przebieg obstawionego zakładu nie będzie odbywał się zgodnie z oczekiwaniami typera, możemy zamknąć zakład przed zakończeniem wydarzenia. Natomiast przeznaczone środki lub ich część zostaną przekazane na konto uczestnika, zasilając pulę aktywnego wówczas depozytu.

STS opinie

sts bukmacher opinia

Star-Typ Sport Sp. z o.o. to od lat największy bukmacher działający w Polsce. Firma została założona w 1997 roku, a jej główna siedziba jest zlokalizowana w Katowicach. Kibice piłkarscy z pewnością kojarzą STS z działalnością sponsoringową, co bardzo korzystanie wpływa na wizerunek firmy. Logo spółki od 2013 roku widnieje na koszulkach klubu Lech Poznań. Rok później STS został oficjalnym partnerem polskiej reprezentacji piłki nożnej. Od tamtej pory bukmacher objął patronatem kilkanaście kolejnych drużyn sportowych, nie tylko piłkarskich, ale także siatkarskich, koszykarskich oraz żużlowych. Tak wielkie wsparcie dla sportowców jest możliwe dzięki ogromnej ilości osób, które korzystają z usług przedsiębiorstwa. Jakie jednak opinie STS ma wśród swoich graczy? Czy są zadowoleni z poziomu obsługi, różnych promocji i wysokości nagród? Czy może jednak status legalnego i największego zakładu bukmacherskiego nie przekłada się na zadowolenie klientów?

STS powszechnie uważa się za czołowego krajowego bukmachera. Opinie na jego temat są przeważnie bardzo dobre, o czym można się przekonać, czytając komentarze na naszej stronie. Gracze chwalą dobre funkcjonowanie całego systemu oraz czytelność aplikacji mobilnej. Plusem jest także bezproblemowe i szybkie odbieranie nagród oraz bonusów STS. Sam bonus powitalny STS również zgarnia pochlebne opinie. Istotne znaczenie mają dobre kursy, częste promocje czy możliwość śledzenia meczów na bieżąco dzięki transmisji wydarzeń. Trudno natomiast spotkać jednoznacznie negatywne zdanie o firmie. Ewentualne niezadowolenie bierze się przeważnie z niepomyślnego przebiegu obstawionych wydarzeń sportowych. Spółka cieszy się dobrymi ocenami wśród swoich obecnych i byłych pracowników, którzy chwalą sobie warunki zatrudnienia w firmie.


Jaki jest kod promocyjny STS?
TYPERVIP.
STS Bonus - co otrzymasz?
Wpisując STS kod promocyjny o treści TYPERVIP, otrzymasz zakład bez ryzyka do 100 PLN, bonus od pierwszego, drugiego i trzeciego depozytu na łączną kwotę 1500 PLN oraz bonus od zadań wynoszący 60 PLN!
Czy założenie konta na STS jest darmowe?
Tak konto na STS możesz założyć całkowicie za darmo, a dodatkowo wpisany STS kod promocyjny o treści TYPERVIP sprawia, że otrzymasz specjalne bonusy!
Czy bukmacher STS oferuje promocje dla stałych graczy?
Bukmacher STS posiada w swojej ofercie promocje również dla graczy, którzy posiadają już konto. Jeżeli jeszcze nie posiadasz profilu u tego bukmachera, wykorzystaj kod bonusowy STS.