Kod rejestracyjny

copy me

Kod rejestracyjny

copy me

Kod rejestracyjny

copy me
sts kod promocyjny
1 marca 2021

Jeśli chodzi zarówno o bukmacherów działających w Polsce w ogóle, jak i o samego buka STS kod promocyjny nieodzownie stanowi główny przedmiot zainteresowania typerów. Poniżej prezentujemy zatem podsumowanie wszelkich najważniejszych informacji dotyczących propozycji bonusowych tego operatora, a także kilku dodatkowych zagadnień, co pozwoli Ci szybko i gruntownie zorientować się w jego ofercie. W ramach nich odnajdziesz m.in. krótki opis bukmachera oraz skrót krążących wśród graczy opinii na jego temat.

Spis treści:

  1. Co zyskujesz z STS
  2. Bonus STS od pierwszego depozytu – 1200 PLN
  3. Kod promocyjny STS
  4. STS opinie graczy

Bonus STS 29 PLN na start z kodem TYPERVIP

Bonus startowy STS w postaci freebetu należy do bezwzględnie najbardziej docenianych przez typerów promocji. Co do zasady bowiem umożliwia on grę bez konieczności inwestowania i ryzykowania własnych środków. Nie inaczej jest również w tym przypadku. Wykorzystując nasz kod przy rejestracji, zyskasz możliwość przetestowania usług tego buka nie tyle nawet bez obaw o utratę pieniędzy, ile z opcją zarobienia dodatkowych – przy umiejętnym obstawianiu zakładów oczywiście. Weź również pod uwagę, że standardowy bonus startowy STS jest o 4 PLN niższy, niż ten, który możesz otrzymać za naszym pośrednictwem.

Odbieram 29 PLN na start

KOD TYPERVIP – Bonus STS bez depozytu na start

Bonus STS 29 PLN bez depozytu cieszy się wysoką popularnością w naszym kraju. Obok Fortuny jest najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce. STS z pewnością wyróżnia dobrze działająca aplikacja mobilna, przyjazny i miły dla oka interfejs, dzięki któremu z łatwością znajdziesz wszelkie wydarzenia i zakłady. Na pewno dużym plusem jest też oferta na wydarzenia e-sportowe. Bukmacher od wielu miesięcy chętnie współpracuje z drużynami i organizacjami E-sportowymi w Polsce. W razie braku możliwości dokonania depozytu poprzez konto bankowe, STS oferuje możliwość wpłaty także poprzez Paysafecard oraz portfel elektroniczny Skrill. Jako nieliczny posiada także formę wpłat Paypal.

Sprawdż bonus bez depozytu

Kod promocyjny STSTYPERVIP
Bonus bez depozytu29 PLN
AplikacjaTAK

Jak wykorzystać bonus sts?

Warunki obrotu: Dokonaj obrotu na koncie bonusowym na kwotę 87 PLN (zagraj zakłady za łączną sumę 87 PLN) w ciągu 30 dni od otrzymania darmowego bonusu 29 PLN. Stawki z wygranych kuponów zaliczają się do obrotu, wymagany jest kurs nie mniejszy niż 1.91. Dzięki spełnieniu tego warunku, środki zgromadzone na koncie bonusowym automatycznie przeniosą się na Twoje konto depozytowe i będą dostępne do wypłaty.

Bonus STS od pierwszego depozytu – 1200 PLN

sts od pierwszego depozytu

Robisz pierwszą wpłatę po rejestracji z kodem promocyjnym STS: TYPERVIP i od razu dostajesz jej równowartość (nawet do 1200 PLN!) na konto bonusowe. Jak wypłacić otrzymane środki? Wystarczy, że wykonasz 3-krotny obrót przyznaną kwotą. Pamiętaj, że aby kupon był zaliczony do obrotu, musi zostać rozliczony jako wygrany i mieć łączny kurs wynoszący co najmniej 1.91.

  • Aby otrzymać bonus na start STS należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”
  • Bonus zostanie przyznany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej pierwszej wpłaty.
  • Jeśli chcesz wypłacić środki bonusowe, musisz dokonać obrotu na trzykrotną kwotę otrzymanego bonusu, na przykład bonus na kwotę 100 zł, powinno dokonać się obrotu na kwotę 300 zł na koncie bonusowym. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę
  • Aby sprawdzić ile pozostało do obrotu wejdź w zakładkę „MOJE KONTO” po lewej stronie znajduje się okno o nazwie „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”, w którym znajduje się informacja o tym, za jaką kwotę należy jeszcze zagrać środkami z konta bonusowego.
  • Jakie zakłady nie liczą się do obrotu bonusem: Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane.
  • Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy kliknąć na okienko „Bonus”. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.

Sprawdzony bukmacher – kod promocyjny STS

STS na start

Jeśli szukasz atrakcyjnego, a przy tym bezpiecznego operatora zakładów wzajemnych, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Wypróbuj legalny oraz sprawdzony bukmacher STS. Decydując się na niego, wybierasz niezapomniane emocje podczas gry, uczciwe i jasne warunki obstawiania zakładów.

STS to nowoczesny bukmacher obsługujący aplikację mobilną STS, dzięki której możesz w dowolnym miejscu czy czasie typować interesujące Cię wydarzenie oraz śledzić jego przebieg. Ponadto oferujemy wiele form płatności, które dokonasz na kilka sposobów. Do wyboru są wpłaty m.in.: przelewem, kartą, np. przez epay.pl, a także przez PaysafeCard oraz Skrill i Paypal. Zatem nie czekaj, zarejestruj się jeszcze dziś i pobierz kod bonusowy STS  na start uprawniający Cię do odbioru prezentu powitalnego w formie dodatkowych 29 złotych.

Zobacz: Godziny otwarcia STS

Co oferuje STS? Bonus na start!

sts kod bonusowy

Bukmacher STS umożliwia obstawianie zakładów różnego typu. Do wyboru są zarówno liczne wydarzenia sportowe, społeczne, jak i kulturalne (m.in.: laureaci Oskara, zwycięzcy BAFTA, nagrody Emmy). Przy każdym z tych wydarzeń, na graczy czeka specjalny  STS bonus, który daje możliwość zwielokrotnienia zainwestowanej kwoty w przypadku wygranej. Unikalną atrakcją są również zakłady STS na stymulowane gry karciane online. W tej ofercie dostępne znajdują się trzy propozycje: Poker, Wojna oraz Bakard. Dla każdego typera chcącego wziąć udział w tych zakładach czeka kod bonusowy STS, umożliwiający typowanie na bardzo atrakcyjnych warunkach.

W bukmacherze STS znajdują się również liczne wydarzenia z zakresu e-sportu, czyli gier odbywających się w przestrzeni internetowej. Należą do nich turnieje i zawody organizowane zarówno w kraju, jak i za granicą, np. Mistrzostwa Świata w League of Legends. Dla fanów gier komputerowych wybór tej oferty STS może przynieść wiele emocjonujących chwil, a każdy dostępny kod promocyjny STS otwiera możliwości zdobycia dodatkowych środków pieniężnych.

Proste i uczciwe warunki podczas realizacji bonusów powitalnych STS

sts kod bonusowy

Dla osób, które zarejestrowały się pierwszy raz, czeka atrakcyjny STS bonus. Wystarczy po dokonaniu wpłaty pieniędzy do depozytu, zaznaczyć na swoim koncie opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Wówczas  każdy nowy klient uzyskuje do swojej dyspozycji unikalny kod promocyjny STS, który daje możliwość obstawienia pierwszego wydarzenia bez tzw. ryzyka. Polega to na tym, że w sytuacji przegranej środki zainwestowane w dane wydarzenie zostaną zwrócone na konto gracza, które będzie mógł wykorzystać w następnym typowaniu wydarzenia.

Dużym udogodnieniem w STS jest funkcja Cash-out, dzięki niej możesz zminimalizować ryzyko poniesienia strat. W sytuacji, gdy przebieg meczu lub zawodów, zarówno odbywających się w rzeczywistej przestrzeni, jak i w ramach e-sportu nie będzie odbywał się zgodnie z oczekiwaniami typera, gracz może zamknąć zakład przed zakończeniem wydarzenia. Natomiast przeznaczone środki lub ich część zostaną przekazane na konto uczestnika, zasilając pulę aktywnego wówczas depozytu.

STS opinie

sts opinia

Star-Typ Sport Sp. z o.o. to od lat największy bukmacher działający w Polsce. Firma została założona w 1997 roku, a jej główna siedziba jest zlokalizowana w Katowicach. Kibice piłkarscy z pewnością kojarzą STS z działalnością sponsoringową, co bardzo korzystanie wpływa na wizerunek firmy. Logo spółki od 2013 roku widnieje na koszulkach klubu Lech Poznań. Rok później STS został oficjalnym partnerem polskiej reprezentacji piłki nożnej. Od tamtej pory bukmacher objął patronatem kilkanaście kolejnych drużyn sportowych, nie tylko piłkarskich, ale także siatkarskich oraz żużlowych. Tak wielkie wsparcie dla sportowców jest możliwe dzięki ogromnej ilości osób, które korzystają z usług przedsiębiorstwa. Jakie jednak opinie STS ma wśród swoich graczy? Czy są zadowoleni z poziomu obsługi, różnych promocji i wysokości nagród? Czy może jednak status legalnego i największego zakładu bukmacherskiego nie przekłada się na zadowolenie klientów?

STS powszechnie uważa się za czołowego krajowego bukmachera. Opinie na jego temat są przeważnie bardzo dobre, o czym można się przekonać czytając komentarze na naszej stronie. Gracze chwalą dobre funkcjonowanie całego systemu oraz czytelność aplikacji mobilnej. Plusem jest także bezproblemowe i szybkie odbieranie nagród oraz bonusów. Istotne znaczenie mają dobre kursy, częste promocje czy możliwość śledzenia meczów na bieżąco dzięki transmisji wydarzeń. Trudno natomiast spotkać jednoznacznie negatywne zdanie o firmie. Ewentualne niezadowolenie bierze się przeważnie z niepomyślnego przebiegu obstawionych wydarzeń sportowych. Spółka cieszy się dobrymi ocenami wśród swoich obecnych i byłych pracowników, którzy chwalą sobie warunki zatrudnienia w firmie.

Czym jest STS bonus bez depozytu i czy rzeczywiście jest darmowy?

STS freebet bez depozytu to usługa promocyjna skierowana do osób rozpoczynających swoją karierę w zawodzie typera. Jej zasada działania przypomina szeroko rozpowszechnione karty podarunkowe, oferowane przez wiele sklepów – zarówno internetowych, jak i tych stacjonarnych. Stanowi ona jednorazowy bonus pieniężny w wysokości 25 złotych do wykorzystania na pierwsze zakłady poprzez aplikację STS.

Środkami otrzymanymi za wykorzystanie kodu promocyjnego dysponować możemy za pośrednictwem konta bonusowego. Tym, co odróżnia je od standardowego konta depozytowego, jest ograniczona funkcjonalność, uniemożliwiająca natychmiastowe wypłacenie pieniędzy jeszcze przed rozpoczęciem gry. Niemniej korzystając z promocji STS bez depozytu, otrzymasz je całkowicie za darmo, jeżeli tylko zarejestrujesz się na stronie z użyciem aktualnego kodu promocyjnego.

Freebet STS bez depozytu – jak działa i jak go uzyskać?

bez depozytu w eWinnerze

Aby skorzystać z usługi STS freebet bez depozytu podczas rejestracji, należy wpisać frazę „PEWNE25” w polu „kod promocyjny”. W ciągu trzech dni od momentu pozytywnej weryfikacji konta bonusowego zostaną przelane tam środki w wysokości 25 złotych. Możliwość ich wypłaty pozostanie zablokowana do momentu, w którym za pośrednictwem wspomnianego konta, obrócisz trzykrotnością tej kwoty. Oznacza to, że aby móc przetransferować swoją wygraną na główne konto depozytowe musisz najpierw postawić co najmniej dwa lub trzy zakłady o łącznej wartości 75 złotych. Co istotne do rejestrowanego obrotu zaliczają się wyłącznie zakłady o minimalnym kursie na poziomie 1.91. Jest to jednak jedyne wymaganie, jakie trzeba spełnić, aby skorzystać z freebetu.

Wykorzystanie kodu promocyjnego przy rejestracji pozwoli Ci na przetestowanie aplikacji oraz mechanizmów gry u bukmachera. Co ważne – bez depozytu środków własnych, a tym samym bez ryzyka utraty jakichkolwiek pieniędzy. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne z punktu widzenia typera, ponieważ bonus faktycznie jest darmowy. Oznacza to, że w przypadku przegranej nic nie tracisz, natomiast kiedy wygrasz, pieniądze rzeczywiście trafią do Twojego portfela.

Sprawdź: STS jak grać?

Wykorzystując promocję oferowaną przez bukmachera STS, należy pamiętać jednak o kilku dosyć istotnych kwestiach:

– Kody promocyjne upoważniające do odebrania freebetu mogą od czasu do czasu ulec zmianie. Aktualne kody bonusowe znajdziecie na stronie STS w zakładce „promocje”.

– Jak zaznaczyliśmy wcześniej, postanowienia promocji STS bonus bez depozytu ustalają minimalny kurs. Jego wysokość zakłada obrót środkami na koncie bonusowym na 1.91. Oznacza to, że zakłady o kursie mniejszym nie przybliżą Cię w żadnym stopniu do odebrania nagrody.

– Aby odebrać nagrodę, nadal potrzebujesz posiadać zweryfikowane konto depozytowe na stronie bukmachera. Nie musisz jednak wpłacać na nie żadnych pieniędzy.

– Usługa freebet bez depozytu łączy się z pozostałymi promocjami oferowanymi przez bukmachera. Chodzi m.in. o cashback (zwrot wartości zakładu w przypadku przegranej w pierwszym zakładzie) czy bonus powitalny (podwojenie środków na grę po dokonaniu pierwszej wpłaty na koncie).

– Otrzymaną kwotę możesz dowolnie rozdysponować pomiędzy kilka różnych zakładów lub przeznaczyć w całości na jeden typ. Warto więc już na wstępie rozważyć zastosowanie jednego z systemów bukmacherskich. Z ich działaniem możesz się zapoznać za pośrednictwem dotyczących ich opracowań dostępnych na naszej stronie internetowej.

Kod polecający STS – przeczytaj powyższy tekst!

Zobacz: STS bez podatku?

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Jaki jest kod promocyjny STS?

Przy rejestracji u bukmachera STS przez link podany w tym wpisie wpisz kod TYPERVIP.

2. Bonus STS – co otrzymasz?

Wpisując przy rejestracji kod TYPERVIP, otrzymasz 29 PLN freebetu bez depozytu, a dodatkowo od pierwszej wpłaty bonus 100% do 1200 PLN!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Kamil Tamborowski
Kamil Tamborowski
22 maja 2019 19:03

Polecam! Wszystko ładnie działa i łatwo obrócić

Dawid Musiał
Użytkownik
18 czerwca 2019 23:27

Na sts raczej mało gram, ale bonusik oczywiście odebrany 💪

Cyprian Suchomski
Użytkownik
Cyprian Suchomski
14 stycznia 2020 20:49

Dzięki, działa 🙂

Marcin Kruk
Użytkownik
Marcin Kruk
29 marca 2020 21:05

Jak dla mnie zdecydowany numer 1 wśród polskich bukmacherów. Mają szeroką ofertę, w aplikacji mobilnej wszystko jest czytelnie ułożone, dzięki czemu wyjątkowo łatwo znajduję interesujące mnie zdarzenie. Atutem STS, którym absolutnie mnie do siebie przekonują, to szybkie wypłaty gotówki, jak wygram to zlecam wypłatę, a po chwili pieniądze są już wypłacone, dzięki czemu nie kuszą mnie na koncie depozytowym w aplikacji, jeśli ktoś ma słabą wolę i często zanim dostanie wypłatę zdąży ją przegrać, to zdecydowanie polecam STSy 😉

Michał Pezała
Użytkownik
Michał Pezała
29 marca 2020 21:11

Polecam STS, szybka wypłata, szeroka oferta live, dobre kursy.

Michał Stasiewski
Użytkownik
Michał Stasiewski
30 marca 2020 17:48

Jeśli chodzi o sts zacząłem grę jakoś 2 lata temu i jestem bardzo zadowolony z tego bukmachera.
-Dobre kursy
-Aplikacja mobilna z meczami na żywo. Aplikacja jest bardzo przejrzysta każdy się w niej odnajdzie
-Transmisje wydarzeń sportowych za darmo możliwość śledzenia meczy na żywo jest jak najbardziej na +
-Szybkie wypłaty w ciągu kilku, kilkunastu minut!
-Częste promocje i konkursy dla graczy
-Legalne obstawienia pokera
-Jesli nie interesują nas mecze piłki nożnej, każdy może znależć coś dla siebie np sporty wirtualne, poker, wojna
STS jest jak najbardziej w czołówce bukmacherów trzeba przyznać, że na próżno szukać drugiego bukmachera w naszym kraju który miałby taką ofertę i tyle pozytywnych komentarzy. Jak najbardziej polecam 🙂

Robert Wójcik
Użytkownik
Robert Wójcik
28 lipca 2020 14:20

Buk godny polecenia. Szybkie wypłaty, niezłe kursy, szeroka oferta. Od czasu do czasu zaproponują bonus dla stałego gracza. Bardzo dobrze przygotowana aplikacja na telefon. Polecam.

Kacper Wiśniewski
Użytkownik
Kacper Wiśniewski
20 września 2020 11:56

Uważam, że STS jest numerem jeden pod względem aplikacji mobilnej, przejrzyste, poukładne i bardzo fajnie operuje się w tej aplikacji. Brakuje temu bukmacherowi powiększenia oferty. Wpłaty i wypłaty w ekspresowym tempie czego nie mogę powiedzieć o betfanie😜

Michał Wrwe
Użytkownik
Michał Wrwe
3 listopada 2020 17:07

Dobry bukmacher. Nie za wysoki obrót bonusem, szybkie wypłaty. Nic tylko grać Polecam 🙂

Michał Turant
Użytkownik
Michał Turant
3 listopada 2020 17:20

Kolejny bardzo dobry wybór na start. Dla STSu duży plus za przejrzystość oferty, transmisje na żywo z naprawdę wielu wydarzeń do tego szybkie wypłaty które są według mnie najważniejszym udogodnieniem, nie musimy czekać dzień/dwa na wypłate a zaledwie 15 minut. Bogata oferta eSportowa, chyba najlepsza w Polsce, u żadnego bukmachera nie widziałem tyle zakładów na przeróżne gry ile jest na STSie. Bardzo dobra oferta cash-out, której brakuje wielu polskim bukom. Aplikacja i strone bardzo rzadko się “wywalają”, problem pojawia się dopiero, gdy chcemy zrobić depozyt podczas Ligi Mistrzów, albo innych tego typu większych wydarzeń sportowych. Z mojego doświadczenia wynika, że depozyt który zrealizowałem podczas trwającej kolejki dochodził dopiero po nim. Podsumowując:
> Szybkie wypłaty
> Bogata oferta esportowa
> Rozwinięta opcja “Cash Out”
> Bardzo rzadkie problemy z działaniem strony/aplikacji
> Przejrzysty interfejs aplikacji

Z czystym sumieniem mogę polecić STS. 🙂

Michał Litwin
Użytkownik
Michał Litwin
3 listopada 2020 17:23

Gram na STS’ie od ładnych paru lat. Wszystko sprawnie działa 🙂 polecam. Bonusy działają bez problemu 🙂

Robert Tatara
Użytkownik
Robert Tatara
3 listopada 2020 17:51

Bardzo dobrze zrobiona i czytelna aplikacja, szybka wypłata środków na konto, ciekawa oferta i dobre kursy, polecam

Arek Madeja
Użytkownik
Arek Madeja
19 grudnia 2020 21:08

Świetna aplikacja, wysokie kursy oraz szeroka oferta sportów wirtualnych ! Polecam serdecznie

Filip Joniec
Użytkownik
Filip Joniec
20 grudnia 2020 11:33

Z STS korzystam już jakieś dwa lata i nigdy nie było żadnego problemu z wypłatami. Wszystko ładnie śmiga.

Jakub Pietrzak
Użytkownik
Jakub Pietrzak
20 grudnia 2020 11:48

To byl pierwszy bukmacher u którego zaczynałem i w tym czasie naprawdę bardzo fajnie działała aplikacja teraz co raz więcej widać na grupie “zawód typer” że często rozliczają źle mecze nie wiadomo czy to z przyczyn technicznych czy po prostu wzbogacania się na osobach które jak zobaczą rozliczone spotkanie na czerwono to zostawia a buk się wzbogaci

Design i przejrzystość aplikacji na duży plus

Szybkie wpłaty i wypłaty

Oraz urodzinowe bonusy wartości 50zl

Przemysław Górski
Użytkownik
Przemysław Górski
20 grudnia 2020 12:39

Solidny bukmacher, bardzo przyjemna nowa szata graficzna aplikacji i bardzo dobra przejrzystość oferty, ciężko się pogubić. Polecam 😎

Szymon Kołtuniak
Użytkownik
20 grudnia 2020 12:42

Swoje pierwsze konto założyłem właśnie na sts i muszę przyznać, ze generalnie byłem zadowolony. Zdarzały się problemy z rozliczeniem kuponu, ale po napisaniu do supportu wszystko się wyjaśniało 🙂 Do tego dobra aplikacja. Na plus tez duża oferta na zakłady live.

Kacper Kulesza
Użytkownik
Kacper Kulesza
20 grudnia 2020 12:56

Równie dobra aplikacja jak w fortunie. Sts imponuje chyba głównie ofertą live oraz szeroką ofertą na esport.

Jakub Długosz
Użytkownik
Jakub Długosz
20 grudnia 2020 15:13

W miarę dobre kursy, zwłaszcza na btts i dokładne wyniki. Fajna, przejrzysta strona www i aplikacja. Na minus bonus na start, który ciężko obrócić, gdyż zalicza się tylko od wygranych kuponów a nie wszystkich wysłanych,

29 PLN bez depozytu
Odbieram bonus
19
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x